De missers van de maand Voetbalfans de straat op Liverpool weer terug aan kop Köln kan buiten Schumacher Sampdoria snoept Napoli puntje af KV Mechelen blijft Anderlecht volgen Barcelona krijgt flink pak slaag Scholieren spelen gelijk Groningen fortuinlijk langs Feyenoord Scores in profvoetbal Rijnsburgse Boys Idopt Den Haag 2 Dubbele zege hockeyploeg PAGINA 12 'ffUWfjJTiïiMi MAANDAG 2 MAART 1987 Londen' protesteert tegen sanering clubs LONDEN (GPD) - Duizenden Londense voetbalsupporters heb- T ben dit weekeinde gedemon streerd tegen de voorgenomen overname dan wel samenvoeging van hun clubs. De demonstraties waren in het algemeen rustige pro testbetogingen, maar in een aantal gevallen was er toch sprake van ge weld. In de kantoren van de twee- de-divisieclub Crystal Palace wer- den glazen deuren stukgeslagen en andere vernielingen aangericht. In Craven Cottage, het idyllische sta dion van Fulham in de kromming - van de Theems, werd van beide doelen de lat doorgezaagd. De demonstraties hebben be trekking op plannen die grote on rust en onzekerheid hebben ver oorzaakt in Engelands hoofstede- lijke voetbalwereld. Al weken gonst het van de geruchten dat Crystal Palace achter de schermen onderhandelingen voert om de zo succesvolle nieuweling in de hoog ste voetbalafdeling, Wimbledon, naar het eigen Selhurst Park te ha len. Dat is een ruime, moderne ac commodatie, waar Wimbledon reikhalzend naar uitziet. Het is in zijn spectaculaire opmars vanuit de laagste voetbalregionen op zijn eigen plaatselijke buurtveldje vol ledig uit zijn jas gegroeid en kan door de onvermijdelijk steeds ho gere salarissen van zijn spelers en trainingsstaf, het zout niet meer in de pap verdienen. HAMM (DPA) - Het Nederlands team voor spelers onder vijftien jaar speelde zaterdagmiddag in Hamm met 1-1 gelijk tegen West-Duitsland. i De Nederlandse scholieren kwamen na een kwartier spelen aan de lei ding door Lloyd Cammeron. De Oranje-ploeg beperkte zich vervolgens voornamelijk tot verdedigen. Een kwartier na de rust maakte Andreas Appel gelijk. Het duel werd bijgewoond door 1750 toeschouwers. FC Twente-speler Evert Bleuming brak zaterdagavond bij een bot sing met Gerard Aichorn van FC Den Bosch zijn linkerkuitbeen. Dit is vastgesteld bij een nader onderzoek in een ziekenhuis in Enschede. Het been van de 27-jarige Bleuming werd zaterdagavond in het gips gezet. Na de behandeling mocht hij naar huis. De Twentenaar zal naar schatting minimaal zes weken op non-actief staan. Bleuming kwam in het competitieduel tegen FC Den Bosch (0-1) na de eerste helft in het veld voor Wilson. De invalbeurt duurde slechts zeven minuten. Crystal Palace wil een fusie met Wimbledon en daardoor topvoet bal op Selhurst Park. Supporters, zowel van Crystal Palace als van Wimbledon, verzetten zich tegen de samenvoeging en waren verant woordelijk voor ordeverstoringen op en rondom de eigen thuisvel- den. Bij derde-divisieclub Fulham liep na de eerste helft van de thuis wedstrijd tegen Walsall de helft van de zesduizend toeschouwers het veld op voor een vreedzame de monstratie rond de middenstip. Om toch extra de aandacht te trek ken duurde de betoging precies vijf minuten langer dan de voorge schreven rustperiode. De supporters van eerste-divisie- club Queens Park Rangers ge bruikten hun thuiswedstrijd tegen Manchester City om te demonstre ren tegen de samenvoeging van Queens Park Rangers met Fulham, door toedoen van projectontwik kelaars, met in hun achterhoofd kennelijk vastomlijnde nieuw- bouwplannen. Deze projectont wikkelaars zijn de laatste jaren steeds meer met rammelende beurs de besturen van bepaalde clubs binnengedrongen. De acties van de supporters van beide clubs hebben blijkbaar toch resultaat opgeleverd want de fusie Queens Park Rangers-Fulham is inmiddels van de baan. Na een spoedvergadering op Heathrow Airport van het bestuur van de Football League, oftewel de com petitieleiding, met als uitkomst verzet tegen de fusie, hebben de ei genaren van beide clubs besloten de verbintenis ongedaan te maken. Wat de verdere ontwikkelingen zijn is vooralsnog onduidelijk. Het was de bedoeling dat er in het kunstgraasstadion van Queens Park Rangers he volgende seizoen een nieuwe club zu spelen ge- naamt: Fulham Park Rangers. En dat het beroemde Craven Cattage, het terrein van Fulham langs de Theems, zou worden afgebroken en klaargemaakt voor de bouw van luxe flats en dito appartementen. Het 108 jaar oude Fulham uit Zuidwest-Londen, dat nimmer een trofee van betekenis heeft gewon nen maar wel tal van coryfeeën tel de, zoals Johnny Haynes, George Cohen, Jimmy Hill, Bobby Rob- son, Bobby Moore, George Best en Alan Mullery, blijft voorlopig dus in onzekerheid verkeren. Fulham leidt de laatste tijd een uiterst ar moedig bestaan in de derde divisie, maar nu de dood nabij is, schieten de sentimenten plotseling door het plafond en heeft het „Redt de club" de hoogste prioriteit gekre gen. Daarbij zijn behalve het plaat selijke gemeentebestuur nu ook de organisatie van beroepsvoetballers in Engeland en vooral de Engelse voetbalbond betrokken. Want una niem is men van mening dat dit nog maar het begin is van een ont wikkeling, die binnen afzienbare tijd ook andere clubs kan treffen. Bijvoorbeeld het gerenommeer de Chelsea in de buurt van Ful ham, dat op Stamford Bridge aan de Fulham Road speelt. Dit oude stadion is in handen van dezelfde projectontwikkelaars als zij die Fulham in hun moordende greep hebben. En ook voor Stamford Bridge zijn er ingrijpende nieuw- bouwplannen. Want het gaat om een buurt waar de prijzen in hun niet aflatende klim records blijven breken. Britten heersen Ln Antwerpen ANTWERPEN (DPA) - De wed strijd voor het Europese circuit van de wereldbeker voor spring ruiters in Antwerpen is zaterdag avond beheerst door de Engelse deelnemers. Harvey Smith zege vierde voor zijn landgenoten John Whitaker en Malcolm Pyrah. Daar na kwam pas de eerste niet-Brit. de Westduitse oud-wereldkampioen Norbert Koof. Albert Voorn, die vorig jaar in Antwerpen zegevier de, was als zesde de beste Neder lander. Smith was met Shining Example in de tweede barrage de snelste foutloze ruiter met een tijd van 26,15 seconden. Dat was anderhal ve seconde beter dan Whitkaer met Milton. Voorn maakte in de tweede barrage, waarvoor zich acht combi naties hadden geplaatst, met Con cern twee springfouten. Monkou (Feyenoord). 2-1, 61. Beukers 3-1, Scheidsrechter: Bannet. Toeschou wers: 1500. Gele kaart: Waslander (Ex celsior), Koevermans en Lens (beider Fortuna). FC Den Haag - Ajax 0-2 (gestaakt ir Scheidrechter: Van Ettekov< 22.000. Gele kaart: W; man 1-1. Scheidsrechter: Luinge schouwers: 3000. Gele kaarten: Rid derhof en Schmidt (Sparta), Woudsma, Billing en Knippenberg (Go Ahead Eagles). FC Twente - FC Den Bosch 0-1 (0-1) 14. Gillhaus 0-1. Scheidsrechter Keizer; toeschouwers 5600. PEC - FC VW 1-1 (0-0). 62. Luhukay kaarten: F Booy en Yucedag (PEC) en Verbeek en Reynierse (VW). FC Haarlem - AZ 1-1 (0-1) 15. Van Haa strecht 0-1, 51. Balm 1-1. Scheidsrech ter: De Munnik, toeschouwers: 3.500. Rode kaart Verkaik (Haarlem), Gele kaarten: Nijholt (Haarlem). Loggie en Oosterveer (beiden AZ). EERSTE DIVISIE Cambuur - Helmond Sport 2-0 (1-0). 24. Rontberg 1-0, 78. Rontberg 2-0. Scheidsrechter: Egbertzen, toeschou wers: 5500. Gele kaart: De Leeuw (Cambuur), Stokmans (Helmond Sport). Vitesse - Willem 2 0-1 (0-0). 74. Feskens Emmen - Telstar 3-0 (0-0). 47. Vonk 1- 0, 57. Vonk 2-0, 84. Metz 3-0. Scheids rechter: Mulder, toeschouwers: 2000. Gele kaart: Wiltshire (Emmen), Nie- Van der Weel 3-0. Scheidsrechter: kenstein, toeschouwers: 2000. Ge le kaart: Elzinga (Heerenveen). Volendam - SVV 4-0 (1-0). 20. Van Dor pel 1-0, 80. Vijent 2-0, 82. Jonk 3-0, 90. Van de Poppe 4-0. Scheidsi GRONINGEN (GPD) - De uitgangsposities waren o zo verschillend: FC Groningen vol vertrouwen na het suc cesvolle trainingskamp in Maleisië en Feyenoord in mineur na de bekerdeceptie tegen FC Den Haag. Echter, de noordelijken leken al het goede in de tropen te heb ben achtergelaten, terwijl de Rotterdammers slechts geïnspireerd leken door het debacle. Niettemin ging de overwinning in het Gronin ger Oosterparkstadion naar de ploeg, die het zelfver trouwen niet in daden wist om te zetten en met veel for tuin op de been bleef. Feye noord verzuimde doodeen voudig een overvloed van kansen in goals om te zetten en zo had FC Groningen aan één treffer voldoende: 1-0. De noordelijken mochten hun han den stijf dichtknijpen met beide punten. Opgelucht hieven ze dan ook de de handen ten hemel, toen scheidsrechter Thomas, die overi gens doelschoppen en corners ge heel willekeurig leek toe te ken nen, affloot. De tweede competitie- helft zou uit vijftien beslissings wedstrijden bestaan, zo verkondig de Groningen-trainer Jacobs tij dens de winterstop, want hij wil ondanks de achterstand op zelfs de subtop het seizoen afsluiten met Europees voetbal. Daarom was een zege op Feyenoord ook pure nood zaak. In Maleisië was door Jacobs hard gewerkt aan een 'nieuw' FC Gro ningen, dat in het vervolg met twee spitsen (Eykelkamp en de terugge- icat het winnende Groningen-doelpunt keerde McDonald) zal opereren. Binnen de ploeg was bovendien ruimte gemaakt voor de van Nor wich gekochte Brooke als terugge trokken rechterspits en Joop Gall als linkerverdediger. In de tropen zon werkte het nieuwe systeem, waarin Verkuyl de voorstopperpo- sitie van Boekweg overnam, uitste kend, maar in het koude Neder land bleef weinig over van het fraais. De opbouw over de flanken was zelfs armetierig, terwijl vooral het koppel Mason-Brooke in Malei sië opviel. LEIDEN - Rijnsburgse Boys lever- de score voor RCL. Na de rust de zaterdag een goede prestatie kwam de thuisclub sterk opzetten, vinden. Allereerst bleef Mason met een spierverrekking aan de kant, waardoor Brooke de debuterende Waslander achter zich kreeg. Die had de handén vol aan Feyenoords hoop in bange dagen, Regi Blinken Aan de linkerkant van het verdedi- gingsblok waren de problemen echter nog groter, want daar moest Gall keer op keer zijn meerdere er kennen in Hofman. De twee vleugelaanvallers van Feyenoord zorgden er zodoende voor, dat de Groninger backs zich amper durfden te wagen aan al te offensieve daden. Op die manier holde Feyenoord de Groninger speelwijze al voor een groot deel uit. Toen Gall in de rust plaats moest maken voor Boekweg, werd Groningen er defensief weliswaar sterker van, maar opbouwend ver anderde die maatregel weinig. FC Groningen slaagde er eigen lijk alleen in de beginfase even in om Feyenoord in problemen te brengen. De Rotterdammers ble ven echter brutaal het offensief zoeken en hun libero Roth was dan ook regelmatig voorin te vinden. Feyenoord kreeg de eenvoudig ste mogelijkheden om de achter stand weg te werken en zelfs te winnen, maar Blinker, Elstrup, Hofman, Molenaar en Tahamata wisten er geen raad mee. In de 67s- te minuut moest Storm voor het eerst in het zand bijten, maar toen keerde Verkuyl op de doellijn de inzet van Tahamata. Ook Gronin gen kreeg nog kansen, maar die waren meer uitzondering dan re gel. Niettemin moest Wijnstekers in de slotseconden eveneens op de doellijn koppend redding brengen na een schot van McDonald, terwijl Van Dijk even daarvoor een schot op de paal zag belanden. BARCELONA (ANP) - Het Neder- Op die durf had Groningen klaarb- Is *ds vrouwen-hockeyelltal heeft Bokser Dokes veroordeeld LAS VEGAS (AFP) - De Ameri kaanse bokser Michael Dokes is za terdag in Las Vegas veroordeeld tot vijfjaar gevangenisstraf vanwe ge het in bezit hebben van cocaïne. De oud-wereldkampioen zwaarge wicht van de World Boxing Asso ciation (WBA) is door de rechtbank tevens verplicht een afkick-behan- deling te ondergaan en tweehon derd uur te werken in dienst van de maatschappij. De 28-jarige Dokes werd vorig jaar oktober gearresteerd op ver denking van het vervoeren van verdovende middelen. In 1982 werd hij wereldkampioen na een gevecht met zijn landgenoot Mike Weaver. Een jaar later verloor hij de titel aan de Zuidafrikaan Gerry Coetzee. wat resulteerde in de gelijkmaker, de veel Peter Siera haalde daarna toch nog zijn ploeg door FC Den Haag 2 met 2-1 te slaan. In de eerste helft van de te harde oefenwedstrijd kwamen de overwinning de Hagenaars op voorsprong, binnen. Huug Aandewiel werd vlak voor de pauze uit het veld gestuurd. De laatste man ging, de aanslagen op de eerste helft produceerden de zijn ledematen beu, verhaal halen Leidse spelers Arthur van Orssa- bij de arbiter, die zich bedreigd gen voelde door de Rijnsburger Katwijkse komaf. Rob Vermeer de treffers FC Lisse, dat in die periode feitelijk weinig had kunnen uit zonder Aandewiel strafte RB de richten. UVS daarentegen had veel Haagse provocaties in de tweede kansen gehad, maar Gerry jansen helft kerk en Hans Zwaan af. Johan de Kroon miste nog een strafschop. Dick Heems- Theo van Seggelen, Hans de Kruys Mario Faber misten de scherpte die Vermeer en Van Orssagen wel Quick Boys. zonder de gebles- bezaten...Na de pauze scoorde Aad seerde amateurinternational Floor Neuteboom het enige doelpunt i Duyn, behaalde een regelmati ge overwinning op zaterdagtwee deklasser Sportlust '46. Martin •UVS. Roodenburg speelde een redelij ke oefenpartij tegen het Amster- der Plas scoorde in de tiende mi- damse OWO. De Leidse twee- nuut 1-0. Arie van Duyn (straf- déklasser kwam via Robert Good- schop) en Kees van Rooyen maak ten het karwei na de pauze af. RCL boekte een goed resultaat tegen collega-eersteklasser ASWH. De Leiderdorpers wonnen met 1-2. eveneens harde wedstrijd way op voorsprong. De thuisclub kwam daarna op gelijke hoogte, maar nog voor de rust bepaalde Hennie de Romeyn de eindstand op 1-2. Katwijk speelde met 1-1 gelijk te- had RCL de eerste twintig minuten gen PPSC. Wim Guyt scoorde voor het initiatief. Marcel Valk opende Katwijk. lijkelijk niet gerekend, want al te vaak verloren ze het hoofd en slaagden er amper in om de bal in de ploeg te houden. Er ontspon zich dan ook een uiterst rommelige wedstrijd, waarin Feyenoord bijna voortdurend aan zet was, maar on beholpen met de kansen om sprong. Feyenoord-trainer Rinus Israel toonde zich na afloop tot ieders verrassing zelfs gematigd tevre den. „We hebben risico's genomen, we hebben durf getoond en we hebben veel meer kansen gehad dan Groningen", stelde hij vast. „Het enig negatieve was de afwer king. Als we echter zo blijven voet ballen, dan komen de goals van zelf. Ik denk dan ook dat we ge woon derde worden in deze com petitie met vier punten voor op Groningen". Uitgerekend de enige veldspeler die zich aan Groninger zijde aan de malaise onttrok (in het doel was Sjaak Storm nog goed op dreef), Jos Roossien, tekende voor de eni ge goal. In de 25ste minuut onder schiep hij een half mislukte voor zet van Brooke en schoot de bal ui terst leep langs Hiele: 1-0. efencampagne in Barcelona dit weekeinde afgesloten met twee overwinningen. Nadat de ploeg van Gijs van Heumen zaterdag won met 3-0 van Spanje, volgde gisteren tegen hetzelfde team een zege van 3-1. In de tweede partij tegen de Spaanse nationale selectie maakte het veijongde Oranje-team minder indruk dan een dag eerder. Het eer ste kwartier van het duel was het spel erg slecht. Daarna spanden de vrouwen zich meer in en bouwden ze de score regelmatig uit. Lisanne Lejeune had een belangrijk aan deel in de zege. Ze bracht de ploeg in de 21e minuut op voorsprong na een strafcorner. Sibbing verdub belde de marge in de 36e minuut. Lejeune sloeg ruim een kwartier later toe nadat de bal na een straf corner niet afdoende was wegge werkt. Antem maakte in de 65e mi nuut het enige doelpunt voor Spanje. In het eerste duel speelde het Ne derlands team ook niet voortdu rend overtuigend. In de groep de buteerden Schuur, Holsboer en Jansen. De Leeuw benutte twee strafballen, Lejeune sloeg raak na een strafcorner. LONDEN (Reuter) - John Al- dridge maakte zaterdag zijn eer ste doelpunt in het rode shirt van Liverpool. Het was tevens een erg belangrijke, want de veelvou dig Engelse kampioen klom er door naar de top van het klasse ment. Alleen op doelsaldo bezet stadgenoot Everton nog de eer ste plaats. Arsenal, dat woensdag al in actie kwam tegen Oxford (0- 0) heeft een punt achterstand op het Liverpoolse tweetal, maar ook een wedstrijd minder ge speeld. Aldridge speelde op Anfield Road zijn eerste complete lea gue-wedstrijd sinds hij voor bij na 2 5 miljoen gulden van Oxford werd overgenomen. Zij winnen de treffer tegen Southampton was er één van een opportunist. De Ierse aanvaller steeg na ruim een uur boven het spitsuur in het strafschopgebied van Sou thampton uit en kopte een voor zet van oud-Ajacied Jan Mölby secuur achter Shilton.Totten- ham en Arsenal moeten op her haling. In de strijd om een finale plaats van het League-toernooi is de stand 1-1. Nadat Tottenham vorige week bij Arsenal won ze gevierden de Gunners nu met 1-2 op White Hart Lane. Woensdag treffen de ploegen elkaar op- BONN (DPA) - Het ontbreken van de geschorste Toni Schuma cher weerhield FC Köln er niet van de carnavalszaterdag in Frank fort met een overwinning van 2-1 op Eintracht te vieren. De man, die de wedstrijd besliste, was de vroegere Engelse international Tony Woodcock, die scoorde in de 47ste en 8Qste minuut. Muller had in de 76ste minuut voor de gelijkmaker gezorgd. Voor het overige kon Bodo Illgner, die Schumacher verving, vrijwel werkeloos toezien. De thuisreis'naar Keulen begon met een vertraging. Na de door Schumacher gedane aantijgingen stonden de FC Köln-spelers er op een dopingcontrole te ondergaan. Jörg Krüger van het fysiolo gisch instituut van de sporthogeschool in Keulen, was ervoor naar Frankfort gekomen. Het lot trof vier Keulse spelers. Terwijl de bus op vertrek stond, was één van hen, Paul Steiner nog altijd niet in staat de twee flesjes te vullen. „Kom maar mee, dan probeer je het in Keulen nog maar eens", besloot trainer Christoph Daum. Aan de kop van de ranglijst deed zich een wijziging voor. Kam pioen FC Bayern verdrong herfstkampioen HSV en nam vier da gen voor het Europacup-treffen tegen Anderlecht de leiding over. De met 3-0 van Fortuna D'üsseldorf gewonnen generale repititie had niet alleen positieve effecten. Aanvoerder en libero Klaus Au- genthaler werd met een verrekte spier in de rechterbeen van het veld gedragen. Lothar Matthaus, die de aanvoersband had overge nomen, verzorgde in de 52ste minuut de openingstreffer. Pflüger en Hoeness maakten de andere twee. ROME (Reuter/SID) - Napoli is in de 20ste ronde van de Italiaan se voetbalcompetitie een punt van zijn voorsprong op de con currentie kwijt geraakt. De ploeg van de Argentijnse ster Diego Maradonna kwam in eigen huis tegen middenmoter Sampdoria niet verder dan 1-1. Het doelpunt voor de Zuiditaliaanse ploeg kwam van de meester zelf. Hij nam in de 39e minuut een voor zet direct op de wreef. Het was echter niet genoeg om Sampdo ria te verslaan. Vijf minuten eer der hadden de gasten door Lo renzo verrassend een voorsprong genomen. Ondanks een groot veldoverwicht in de tweede helft, kwam Napoli niet meer tot Juventus verkleinde de achter stand op de koplopers tot vier punten. De 'oude dame' versloeg in Turijn Fiorentina met 1-0. Uit de vele kansen wist alleen mid denvelder Cabrini te scoren. Ju ventus nam de tweede plaats over van Internazionale. Dat ver loor de derby tegen AC met 1-2. Altobelli zette de 'thuisploeg' in de 26e minuut op voorsprong. Tot in de tweede helft bleef de stand ongewijzigd, ondanks een verwoed aanvallend AC Milan. De verdiende gelijkmaker kwam van de voet van Galdarisi. De winnende treffer werd gemaakt door topscorer Virdis. BRUSSEL (ANP) - Anderlecht handhaafde zich aan de kop van de Belgische ranglijst door de lastige uitwedstrijd tegen Sportclub Charleroi met 2-0 te winnen. KV Mechelen bleef dankzij een over winning met 1-0 bij Standard Luik met een achterstand van twee punten in tweede positie. De derby tussen de beide Brugges ein digde met 1-0 in het voordeel van Club.Het leidende Anderlecht, dat Grün (geschorst) en Demol (geblesseerd) miste, 'trof een mak spelend Charleroi. Adri van Tiggelen zorgde in de 25ste minuut met een solo-ren voor 0-1. Vijf minuten na rust maakte Krncuvic na aangeven van Scifo met het hoofd 0-2. Een tegenstoot van Beugnies liep tot teleurstelling van de 20.000 toeschouwers stuk op doelman Munaron. Na afloop werd bekend gemaakt dat de blessure van Stefan Demol zo ernstig is, dat hij ook de Europacup wedstrijd van aanstaande'woensdag tegen Bayern München zal moeten missen. KV Mechelen maakte bij Standard Luik aanvallend geen al te beste indruk. Het bleef bij een treffer in de zesde minuut van Piet den Boer, die een voorzet van Ronnie Mariens afrondde. Mariens zou later worden gewisseld voor Wim Hofkens. Luik had geduren de lange periode het initiatief, maar de verdediging van Mechelen bleek sterk en doelman Preudhomme nagenoeg ongenaakbaar. MADRID (SID/Reuter) - Een slechtere generale repetitie voor het eerste duel in de kwartfinales van de strijd om de Europese be ker voor landskampioenen, woensdag tegen Dundee United, was voor Barcelona nauwelijks mogelijk geweest. De Catalaanse koploper in de Spaanse verloor zaterdagavond in Nou Camp met 0-5 van Gijon. De afvaardiging van Dundee United zal met ver bazing hebben toegekeken hoe eenvoudig de verdediging van Barcelona te passeren is. De 70.000 toeschouwers in het maar voor de helft gevulde inmense stadion, vielen van de ene in de andere verbazing. Dat de gasten, niet meer dan een leuke midden moter, in de 24e minuut door de Mexicaan Flores op voorsprong kwamen, verontrustte hen am per. Hun team was wel eerder met een achterstand geconfron teerd en zou de zaken wel even rechttrekken. Maar de gasten bleven met hun snelle uitvallen voor het meeste gevaar zorgen. International Eloy maakte er vlak voor het rustsignaal in sa menwerking met Flores al 0-2 van. Ook na de pauze bleef Gijon gevaarlijker. Nogmaals Eloy en Luismi maakten de afgang van Barcelona compleet. Het was voor de gastheren de grootste thuis-nederlaag in 25 jaar. Real Madrid profiteerde van de misstap van de koploper en won met 1-0 van rode lantaarndrager Sabadell

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 12