IJIrVEI HOI VLI a Chinezen blokkeren pingpong revolutie 'Jorritsma is ander mens' Boete voor Luton Dreschler overtreft eigen wereldrecord Spelregelwij zigingen halen het niet Nederland kan tassen al pakken ZATERDAG 28 FEBRUARI 1987 SPORT PAGINA 15 redactie: Rob Onderwater, Fred Segaar, Jaap Visser De tweede aflevering van de Suizebollen-quiz. Wat doet deze dame: a: ochtendgymnastiek, b: aerobic, c: maakt haar veters vast. Onder de goede inzenders verloten wij wederom een abonnement op het clubblad v Quick Boys. Van die club is de prijswinnaar van de eerste aflevering, J.H. Sip uit Katwijk, overigens lid v de Katwijkse vereniging. De reglementen vermelden dat in dat geval geen prijs wordt uitgekeerd. Toilet In opdracht van de koningin meldde rekruut Marco de Ridder zich op 7 januari in de Haarlemse kazerne. Een week later lag de voetballer van SJC al in het mili tair hospitaal in Overveen. Was het leven als dienstplichtig sol daat dan zo zwaar? De Noord wij- ker: "Welnee. Ik ging na een partij tje zaalvoetbal door m'n enkel. Dat kwam waarschijnlijk omdat ik wat vermoeid was na een mars. Na onderzoek bleek dat m'n middenvoetsbeentje was ge broken". Daarom moest de enkel van De Ridder in het gips. Maar de breuk heelde slecht, leerde een onderzoek van de militaire art sen. Een operatie bleek noodza kelijk. "Dat is vorige week maandag gebeurd. Gevolg daarvan was weer dat ik met m'n poot omhoog moest. Ik mocht niets doen". De Ridder verveelde zich stier lijk op zijn ziekbed. Zelf een be zoek aan de wc was uit den boze. Dat ging de Noordwijkse spits, die dinsdag zijn 19de verjaardag vierde, echter te ver. Het gerom mel met een steek beu, hinkelde hij, zo goed en zo kwaad als dat ging, naar het toilet. Dat ging goed tot donderdag, de dag voor dat hij naar het ouderlijk huis in Noordwijk mocht terugkeren. Marco de Ridder raakte toen op zijn tocht naar de WC uit balans. Kwam verkeerd terecht en... brak het middenvoetsbeentje van zijn andere voet: "Ik had het dus beter in mijn broek kunnen doen. Nu lig ik met twee benen omhoog. Het voetbal seizoen kan ik nu wel vaarwel zeggen. Wanneer ik van het gips verlost ben, moet ik weer leren lo pen. Vreselijk jammer, want het ging dit seizoen werelds. Twaalf jaar heb ik praktisch niets gehad, en dan gebeurt dit". Toilet (2) Vijfhonderd tafeltennissers die meer op het toilet, dan achter de tafel zijn te vinden. Het oosterse voedsel heeft een vernietigende uitwerking op de deelnemers aan de wereldkampioenschap pen in India. Niet vreemd dus dat ITTF een stortvloed aan klachten te verwerken heeft ge kregen. Het merendeel van de landen heeft geëist dat er voorlo pig geen WK in India wordt ge houden. Tot overmaat van ramp zijn de zaken op de sportvloer niet opti maal geregeld. De organisatie liet de halve finales van de lan den wedstrijden tegen de ge woonte in afwerken ergens in de immense sporthal tussen de wedstrijden van de derde catego rie. En wat zei ITTF-president Roy Evans tegen Telegraaf-me- dewerker Theo Bakker, die als trainer van de Noorse selectie overigens weinig succes heeft geboekt, over de organisatie? "Alles is dik voor mekaar. Er zijn alleen teveel muggen in mijn werkkamer". Bezuinigen De bezuinigingsdrift heeft ook het verenigingsleven in zijn greep. Om de kosten te drukken, worden de meest inventieve ideeën uitgedacht. Neem de At letiek Vriendenkring Holland. De kantine van die club in de Leidsche Hout was de laatste tijd geregeld het doelwit van inbre kers. In plaats van de bouvierbewa king in te schakelen of zoals bij voorbeeld voetbalclub LFC zelf een waakhond aan te schaffen, hebben enkele leden van de atle tiekvereniging zich opgeworpen om de wacht te houden. Ze zet ten er letterlijk hun bed neer. Niet elke nacht natuurlijk, het gebeurt alleen in 'risicodragen de' tijden. Zoals in de carnavals- tijd. Want juist in die periode. daar kon je de klok op gelijk zet ten, werd er ingebroken. "Daarom hebben we deze week tijdens een vergadering besloten om met een groepje in de kantine te blijven slapen", zegt Oegstgeestenaar Nico Vol- ker, de 36-jarige marathonloper van AV Holland die onlangs werd gehuldigd omdat hij twin tig jaar lid was van de club. Vorig jaar is er rond dezelfde tijd ingebroken. Toen was er wei nig voor ze te halen. En nu is er praktisch niets meer van waarde in de kantine aanwezig. We heb ben er inmiddels ervaring mee. Alles zit achter slot en grendel. Toch hebben we besloten om de wacht te houden. Het bestuur vond het wel een leuk idee". Volker: "Het zou misschien niet zo gek zijn om een waakhond aan te schaffen. Maar op deze manier kunnen we het ook oplos sen. Ik vind het geen probleem om m'n bed daar neer te zetten. Mis schien wordt het nog wel gezellig. Neewe gaan geen carnaval vie ren. Misschien een beetje kaarten om de tijd te doden". Rentree Een half jaar had hij zich zitten verbijten op de reservebank. Lo gisch dat Ron de Roode, de van Roodenburg afkomstige voetbal ler van FC Den Haag. het onge lijk van de trainersstaf wilde aan tonen bij zijn rentree. Dat lukte tegen Sparta nog niet, maar afge lopen zondag in de Rotterdamse Kuip was hij met twee doelpun ten persoonlijk verantwoordelijk voor de uitschakeling van de vroegere topclub in het KNVB- bekertoernooi. Datzelfde Feye- noord overigens stelde enkele ja ren geleden pogingen in het werk om De Roode naar de Maasstad te halen. Maar dit ter zijde. Ron de Roode: "Ik was uiteraard heel blij met die twee doelpunten. Logisch als je een half jaar op de bank hebt gezeten. Ik speelde in het C-te^.n en mocht bij het eer ste alleen invallen. Ik zag het he lemaal niet meer zitten bij Den Haag. Ik wilde het liefst weg. Naar een club waar ik wel kon spelen. Er waren inderdaad wat contacten met andere clubs. In een aantal gevallen ging het over uitlenen, maar daar wilde Den Haag niets van weten". Toen Tscheu la Ling zich in het Zuiderpark meldde, leek de 21-jarige Leidenaar helemaal overbodig te worden. Maar juist op het moment dat alles en ieder een zich tegen De Roode leek te keren, kwam voor hem de kans. Bouwens en Boere raakten ge blesseerd en Morley werd gepas seerd. Hoewel Den Haag tegen Spar ta het eerste half uur wervelend voetbal liet zien, was er in die wedstrijd nog geen hoofdrol weggelegd voor De Roode, die een week later aan de andere kant van de Maas zijn kans greep. Enige tijd daarvoor had het bestuur van FC Den Haag de blonde aanvaller een twee-jarig contract voorgelegd. "Daarop heb ik ook een voor stel gedaan. Nu maar afwachten wat er uitkomt Die twee treffers kwamen me in dat opzicht inder daad niet slecht uit". Wellicht dat hij zijn markt waarde morgen tegen Ajax op nieuw kan opschroeven. "Het zou leuk zijn als ik weer zou scoren. Juist tegen Ajax. Toen ik een jaar of vijftien was. wilden ze me daar hebben Maar dan moest ik op amateurbasis in de regionale jeugd gaan spelen. Daar schoot ik niks mee op. Dus ben ik maar bij Roodenburg ge bleven. Hoe het morgen ajloopt? Winst voor ons". Visitekaartje Randstad Sport mag dan trooste loos onderaan staan in de vierde klasse, 'technisch directeur' Jan Mak vaart wel bij zijn functie. Of beter gezegd: rijdt wel. De bij de Voorschotense club terugge keerde Mak kreeg de afgelopen week van een Voorschotense Skoda-dealer een splinternieu we wagen in bruikleen. "Vermoedelijk als reclameob ject", zegt Mak. De oefenmeester, die lange tijd in Zweden werkzaam is geweest, is een beter visitekaartje dan zijn club. Randstad Sport is ge doemd te degraderen. Sinds Mak het bewind bij de club heeft overgenomen, heeft de vier deklasser twee punten aan het totaal toegevoegd en staat nu op drie. Veel schot zit er dus nog niet in. "We kunnen geen serieuze po ging wagen om uit het dal te ko men, want er vallen telkens men sen weg. Het proces gaat schoks gewijs. Ik probeer de jongens te stimuleren. Het moet een eenheid worden. Maar dat kost de nodige moeite". NEW DELHI (ANP) - Het congres van de wereld-tafeltennisfederatie (ITTF) heeft giste ren in New Delhi geen maatregelen getroffen de sport aantrekkelijker te maken. Wel koos de vergadering een nieuwe voorzitter. De Japanner Ogimura verwierf met steun van Azië, Afrika en Latijns-Amerika 65 stemmen, 39 meer dan Roy Evans, tot vrijdag presi dent. De 77-jarige Welshman werd benoemd tot ere-voorzitter. Het was de enige ingrijpende ver andering. Voorstellen de sport een voudiger en dus aantrekkelijker voor het publiek te maken, haal den het niet. De ideeën betroffen vooral het aan banden leggen van de experimenten met het rubber. Sinds de Brit John Hilton zeven jaar geleden in Bern de Europese titel veroverde met rubber van ge lijke kleur en identiek geluid aan beide kanten, woedt een materiaal- slag. Honderden verschillende rubbers zijn legaal, zolang ze vol doen aan de voorschriften. De ver ouderde reglementen beperken zich tot het stellen van een maxi male dikte (vier millimeter), twee verschillende kleuren aan beide zijden en het minimale en maxima- NEW DELHI (ANP) - De Neder landse spelers en speelsters kun nen zich de laatste dagen van het toernooi om de wereldkam pioenschappen tafeltennis uitle ven met het bezichtigen van New Delhi. De laatste overlevende, Gerdie Keen, werd gisteren uit geschakeld. De 17-jarige speel ster uit Randwijk was niet opge wassen tegen de verdediging van de Japanse Kyoko Uichyama: 13-21 13-21 13-21. Met Emily Noor werd Keen eveneens uitgeschakeld in het vrouwen dubbel. Het tweetal verloor van de nummers twee in de wereld, de Chinesen Geng Lij- uan, getipt als favoriete voor de wereldtitel in het enkelspel, en Chen Jing. Bettine Vriesekoop en José Bakker haalden de derde ronde evenmin. Zij verloren van de Westduitse combinatie Katja Nolten en Nicole Dekein. Mirjam Kloppenburg kwam niet meer in actie. Zij bewoog zich wel in de wandelgangen, waar zij talloze keren in allerlei talen de vraag moest beantwoorden waarom zij niet met Vriesekoop dubbelspel speelde. In het gemengd dubbel was al leen Ron van Spanje actief. Aan de zijde van de Francaise Brigit te Thiriet sneuvelde hij in de openingsronde. De combinaties Haldan/Vriesekoop en Henk van Spanje/Noor trokken zich terug. Ie aantal noppen per vierkante cen timeter. De regels laten volop ruimte tot experimenteren. Fabrikanten hou den de samenstelling strikt ge heim, laten geen buitenstaander toe in hun laboratoria en laten ie dereen in het ongewisse over de hoeveelheid natuurlijk en synthe tisch rubber met chemische toe voegingen die de uiteindelijke kwaliteit van het batje bepaalt. Uniformiteit Door de combinatie van de tien tallen soorten batjes en honderden verschillende rubbers is er voor el ke verwende speler een apart batje. naar zijn hand en speltype. Om door enige uniformiteit een eerlij ker beeld van de krachtsverhou dingen te scheppen en aan het pu bliek, dat gebaat is bij duidelijk heid, tegemoet te komen, lagen er voor het congres drie voorstellen klaar. Japan wilde het gladde rub ber verbieden en alleen noppen toestaan, met als achterliggende gedachte de rallies langer te laten duren. Zweden wilde identiek rub ber aan beide zijden van het bat en de Westduitsers waren voorstan der van het idee de dikte terug te brengen van vier naar drie millime ter. De Japanse en Westduitse voor stellen werden nog voor de verga dering, na overleg met de fabrikan ten, teruggenomen. Het Zweedse werd getorpedeerd door Ogimura in samenwerking met de Chinezen. De nieuwe voorzitter was tegen omdat naar zijn idee de verdedi gende spelers bij dit systeem na deel zouden ondervinden. De Chi nezen wensten een jaar voor de Olympische Spelen geen afge dwongen wijzigingen in het mate riaal. Snelheid Gerard Bakker, die vroeger vaak experimenteerde met rubber, vond de voorstellen erg behoudend. Naar zijn mening zijn voor een gro te toeloop van het publiek revolu tionaire veranderingen nodig. Hij pleit voor rubber met een maxima le dikte van anderhalve of een mil limeter, voor gelijk rubber aan bei de kanten en serveren in een be paald vak. „Vier of drie millimeter geelt de bal een te hoge snelheid. Zo hoog dat het publiek het balletje vaak kwijt is. Het spel is niet meer te volgen. Ook voor de spelers soms niet. Er wordt een onmogelijk reac- tieveimogen gevraagd." Met gelijk rubber aan beide zijden streeft Bakker naar een eerlijker wed strijdbeeld. „De beste wint in dat geval. Natuurlijk blijven dat de Chinezen, maar het duel wordt aantrekkelijker voor het publiek omdat de kans op een sensationele uitslag groter wordt." De hoogste prioriteit geeft Bak ker aan de aanpassing van de op slag. „Je moet laten serveren in be paalde vakken zoals in het tennis. Nu moet de speler te veel beslissin gen nemen in een fractie van een seconde. Hij moet rekening hou den met het effect, met de tafel-op pervlakte en met de korte of diepe UTRECHT (GPD) - Een kleine drie weken heeft Bart van Kersber gen rondgelopen met de vraag of hij het nou wel of niet zou zeggen. De ware reden naar buiten bren gen waarom hij op 8 februari uit de nationale hockeyploeg is gestapt. Na de zaken op een rijtje te hebben gezet, luchtte hij gisteren zijn hart. "Al vóór het Indira Gandhi-toer- nooi dat half januari in New Delhi werd gehouden, had ik mijn twij fels over de werkwijze van de nieu we technische staf. Tijdens het evenement werd mijn indruk ver sterkt, maar toen bondscoach Hans Jorritsma op 1 februari team- arts Joep Brenninkmeijer en fysio therapeut Wim Crouwel de laan uitstuurde, stond mijrl besluit vast. Ik bedankte, maar de bond meldde glashard dat ik het te druk had met mijn werkzaamheden. Kolder, pu- De 27-jarige voor Kampong spe lende. in Nieuw Vennep wonende en in Boxtel werkzame vleugelver dediger, kwam vijf jaar geleden vanuit Hattem naar Kampong, speelde er drie jaar onder leiding van Hans Jorritsma, waarmee hij twee jaar geleden landskampioen werd. "Ik mag dus zeggen dat ik Hans ken. Technisch en tactisch een geweldig goede trainer met een sterk analytisch vermogen. De enige en beste opvolger van Wim van Heumen. Geen twijfel moge lijk. Maar, ik bemerkte al heel snel nadat hij was aangesteld als hoogst verantwoordelijke man, dat hij zich volstrekt anders opstelde. Hij nam afstand van de spelers, liet zich weinig zien, bouwde een faca de op. Merkwaardig, want dat heeft hij niet nodig". "Was het angst voor het bonds- bestuur? Dat kan ik me niet voor stellen want Ab van Grimbergen (in het bestuur belast met techni sche zaken, red.) meldde dat Hans alle vrijheid van handelen had. Waarom dan toch die houding? opslag. De rally komt niet tot le ven." Maatregelen zoals de terug keer naar het houten plankje, de vergroting van de bal en de verho ging van het net noemt Bakker on eigenlijk. „Dat zijn ideeën van bu reaucraten, die weinig weten van het spel." Bakker verdenkt de Chinezen er van de revolutie in het tafeltennis willens en wetens te vertragen. „Het is al eerder vertoond, dat de Chinezen goede voorstellen vier Hans Jorritsma. (archieffoto anpi Wellicht omdat hij een afstandelij ke, professionele aanpak nastreeft. Ik zie daar weinig of geen heil in, omdat Jorritsma met die houding op zijn tenen moet lopen. Zo is hij nooit geweest. De verkrijging van de absolute macht, heeft een ander mens van hem gemaakt en in -zo'n sfeer kan en wil ik niet werken". Het is niet het enige argument van Van Kersbergen. "Tijdens de WK in Londen, waarvoor ik overi gens door Jorritsma was gepas seerd. bleek dat we plotseling kracht te kort kwamen. Wim de Lang werd binnengehaald als trai ner. Hij schijnt vroeger met Johan Neeskens, Wim Suurbier en het Scapino-ballet resultaten te heb ben bereikt. Weet ik te weinig van. Hij verkondigt dat kracht uit het middenrif komt, een theorie die hij heeft overgenomen van de opera zanger Del Ferro, maar het viel me bovenal heel snel op dat we puur statisch bezig waren, terwijl Jor ritsma altijd een warm voorstander is geweest van de dynamische trai ningen. Ik had nooit het gevoel dat ik iets zinvols had gedaan na de trainingen van De Lange". "Ik probeerde er over te praten met Jorritsma, maar de krachttrai ning is binnengehaald als het 'won- jaar torpederen en dan opeens voorstander worden. In die perio de hebben zij hun spelers anders leren spelen. Zo blijven zij de con currentie altijd een paar stappen Het congres nam tenslotte toch een aanpassing in het reglement aan. De bal moet voortaan bij de opslag ten minste zestien centimeter wor den opgegooid. „Pure idioterie", meent Bakker. „Een concessie aan mensen die er niets van begrij pen." dermiddel', als 'de redding van het Nederlandse hockey'. Er viel niet over te discussiëren, want ook De Lange gaf iedereen het gevoel alsof hij het had uitgevonden. Discussie uitgesloten. Zo werkt het in hoc key niet. Ik New Delhi groeide de spanning, maar we presteerden goed. We wonnen het toernooi, maar de verwijdering was steeds duidelijker voelbaar. Voorzitter Sjoerd Bouma, Ab van Grimber gen, Hans Jorritsma, manager Ni co Spits en Wim de Lange aan de ene kant, de spelers met arts Bren ninkmeijer en fysiotherapeut Crouwel aan de andere kant. Die twee liepen zich het vuur uit de sloffen, sleepten met medicijnen om iedereen op de been te hou den". "Ze leverden prima werk, maar in de ogen van Jorritsma stonden ze daardoor te dicht bij de spelers. Die aanpak vindt hij plotseling maar niets en op 1 februari kiepte hij ze allebei uil de begeleidings groep, waarna Van Grimbergen nog wist te melden dat Brennink meijer zelf ontslag had genomen. Die verweerde zich uiteraard hef tig. Er zou een 'wijze man' worden gezocht, maar die kwam niet en is er nog niet. Het ontslag van het tweetal was voor mij de druppel die de emmer deed overlopen" "Vanzelfsprekend heb ik er met aanvoerder Tom van 't Hek en vi- ce-captain René Klaassen intensief over gesproken. Zij zien het nog wel zitten, denken dat het zo'n vaart niet zal lopen, maar als we op de EK in Moskou niet presteren en daardoor Seoel missen, barst de bom zeker. Ik venvacht echter dat er al eerder een explosie plaats vindt. Het is in hockey onmogelijk dat de trainer/coach zich zo afstan delijk opstelt en het principe aan hangt: 'ik bepaal wat er gebeurt en wie wat zegt heeft in principe on gelijk'. Daarmee verliest Jorritsma de realiteit volstrekt uit het oog". NEW YORK (ANP) - De 21-jange Oostduitse atlete Heike Dreschler heeft gisteren, tijdens de eerste dag van de open Amerikaanse zaal-at- letiekkampioenschappen haar ei gen wereldrecord verspringen ver beterd. Tijdens haar tweede po ging overbrugde de Europese kam pioene van Liévin een afstand van 7,32 meter, drie centimeter meer dan haar oude zaalrecord, dat zij op 25 januari 1986 in Oost-Berlijn had gevestigd. De Amerikaan Mike Conley bracht later het wereldrecord in- door-atletiek op het onderdeel hinkstapspringen naar een afstand van 17 meter en 76 centimeter. Het oude record stond sinds 15 januari van dit jaar op naam van de Sowje- trus Oleg Protsenko, die in Osaka 17.67 m sprong. Op de weinig gelopen afstand 55 meter horden liep de Oostduitse Cornelia Oschkenat een beste we reldtijd van 7,22 seconden. Op dit nummer bestaat geen officieel we reldrecord. Tot nu toe stond de beste tijd met 7,36 sec. op naam Zolang het zo gaat, blijft Van Kersbergen, vertegenwoordiger in hockeysportartikelen. buiten Oranje. "Zakelijk gezien is hel dus helemaal geen goede stap. maar mijn werkgever Jan van den Brandt staat volledig achter me. Er is wel een oplossing. Bij Kampong had Jorritsma een uitstekende ma nager in Hendrik-Jan Jurnëns naast zich. Een duo dat vergelijk baar is met Wim van Heumen/Wim Cornelis. Mensen die een coach op zijn tijd afremmen, bijsturen in hun fanatieke drang naar perfec tionisme binnen een amateur sport". Als gevolg van het conflict heeft de hockeyclub Amsterdam inmid dels Jorritsma als trainer van het vrouwenteam ontslagen. Joep Brenninkmeijer blijft coach van het team en Roelant Oltmans neemt voorlopig tot het einde van dit seizoen de training op zich. LONDEN (Rtr) - Luton Town heeft van de Engelse bond een boe te van 2000 pond, ruim 6000 gul den, gekregen, wegens het niet op komen voor de bekerwedstrijd te gen Liverpool vorige maand. Lu- ton had de eerste wedstrijd uit de derde ronde van het bekertoer nooi, thuis tegen Liverpool ge speeld. Naxle 0-0 werd een uitwed strijd vastgesteld, maar door slech te weersomstandigheden slaagde Luton er niet in de reis naar Liver pool te maken. De Football Association verweet Luton, dat de club niet de dag voor de wedstrijd naar Liverpool was gereisd. De club erkende zijn fout, bood zijn verontschuldigingen aan en betaalde Liverpool bovendien van de Amerikaanse Stephanie Hightower. Een week voor het begin van de eerste wereldkampioenschappen indoor atletiek in Indianapolis is slechts een handjevol toeschou wers getuige geweest van toppres taties in New York. Van de 16.000 plaatsen in Madison Square Gal den waren er 's middags slechts een 300 bezet toen Heike Drechsler en Mike Conley wereldrecords ver beterden. Heike Drechsler sprong al bij haar eerste geslaagde poging naar het wereldrecord van 7 meter 32 en haalde daarna ook nog maar één correcte poging, 7 meter 17. Het was altijd nog 39 centimeter meer dan de beste sprong van Galina Tsjistjakova. „Na mijn eerste po ging", vertelde Drechsler, „sprong ik wat angstig. Ik was de eerste keer bijna aan de rand van de bak gekomen. Waarschijnlijk is dat de oorzaak van de drie foute sprongen die nog volgden. Met haar sprong van 7,32 is de Oostduitse sportvrouw van 1986 nog slechts dertien centimeter ver wijderd van haar beste prestatie in de open lucht. Vorig jaar haalde zij twee keer 7 meter 45, daarnaast is Drechsler ook nog wereldrecord- houdster (buiten) op de 200 meter (21,71), samen met haar landgenote Marita Koch. Karpov wint tweede partij LINARES (AFP/ANP) - Anatoli Karpov heeft zijn eerste stap op weg naar weer een tweekamp met wereldkampioen Gari Kasparov gezet. Hij voerde gisteravond in Li nares de een dag eerder afgebro ken tweede partij tegen zijn Sowje trussische landgenoot Andrej So kolov tot winst. Karpov had zich uitstekend in het eindspel met sterke loper tegen kreupel paard vastgebeten. Hij drukte Sokolov langzaam maar zeker met de rug tegen de muur. Na 61 zetten (en drie uuf spelen) staakte Sokolov zijn verzet omdat de witte a-pior. niet meer van promotie af te hou den was. een som, die niet bekend werd ge maakt, als vergoeding voor ge maakte onkosten. De UEFA zal de uitsluiting van de Engelse verenigingen van dc Europese bekertoernooien op de agenda plaatsen voor dc bestuurs vergadering van volgende maand. Op nadrukkelijk verzoek van Ted Croker, de secretaris van d- Engelse bond, heeft de UEFA b« sloten het punt ter sprake te brei. gen tijdens de vergadering van 1 maart. Een woordvoerder van dc UEFA deelde mee dat het bepraten van de situatie met de Engelse clubs niet betekent dat de unie overweegt zijn standpunt te hei zien. "Wij gaan niet verder", zei hij "dan een gesprek met het bestuur van de Football Association."

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15