Haarlem dient weer als kop van Jut. Feyenoord verder op oude voet Den Bosch en PEC uit winterslaap Wimbledon kegelt Everton uit Cup Bayern verspeelt winst in slotfase Ajax spoelt echec bij VW weg: 6-0 Den Haag bezorgt Rotterdammers 'enorme teleurstelling Winnend Napoli ziet concurrentie verliezen Real profiteert van halve misstap Barca PAGINA 12 SPORT MAANDAG 23 FEBRUARI 1987 AMSTERDAM (GPD) - Roy Hodgon reist deze weken van hot naar her. De Engelse trainer van Malmö FF, over negen dagen tegenstander van Ajax in het Europese toernooi voor bekerhouders, zat vorige week in Venlo op de tribune, was gisteren in Amsterdam present, vloog onmiddellijk door naar Portugal waar zijn ploeg een trainingskamp belegt en is zondag in Den Haag te vinden als de Ajacieden er hun generale afwerken tegen FC Den Haag. Een derde spionagetrip vindt Hod gon geen verspilde moeite, want nog altijd heeft de Brit er geen flau we notie van hoe Ajax reageert als het onder druk wordt gezet. „Tegen VW was de ploeg heer en meester, het werd alleen verrast door drie counters. Vandaag tegen Haarlem ben ik opnieuw onder de indruk gekomen van de manier waarop Ajax vasthoudt aan een sterk aanvallend concept. Maar ik ben wel benieuwd hoe het elftal defensief functioneert", vroeg Van 't Schip meldt zich af ZEIST (ANP) - Ajacied John van 't Schip heeft zich gister avond afgemeld voor de selec tie van het Olympisch elftal we gens een blessure. Woensdag speelt het Olympisch elftal in Porto de kwalificatiewedstrijd tegen Portugal. Bondscoach Rinus Michels beslist vandaag of er nog een zestiende speler wordt aangewezen. Eerder wa ren Feyenoord-aanvaller René Hofman en FC Utrecht-spits John van Loen al afgevallen. Hodgon zich af na de simpele 6-0 triomf van de Amsterdammers. Van degradatiekandidaat Haar lem had de laatste linie dan ook niets te duchten. Stanley Menzo kwam alleen in beeld, toen de doel man buiten zijn gebied als een ge- tructe veldspeler twee man in de luren legde. De vleugelverdedigers Silooy en Blind kunnen zich ver moedelijk geen directe tegenstan der herinneren en zelfs de sobere stopper Ronald Spelbos zocht her haaldelijk het avontuur. Het is een gewoonte dat Ajax de week na een slippertje orde op za ken stelt. PSV heeft dat in het be gin van het seizoen moeten erva ren. kort nadat de Ajacieden een 3- 2 thuisnederlaag tegen FC Den Haag te slikken hadden gekregen en een week na het echec in Lim burg werd Haarlem als kop van Jut gebruikt. „Het viel te verwachten", verzuchtte Hans van Doorneveld, de trainer van de figurant. „Maar de manier waarop wij tegenstand boden was natuurlijk geen reclame voor het voetbal. We zijn wegge speeld en bovendien was de ma nier waarop wij twee doelpunten cadeau deden op z'n zachtst ge zegd amateuristisch." Van Doorneveld, die in de Noordhollandse hoofdstad zijn ze vende en laatste seizoen vol maakt, doelde op de derde en vierde tref fer van Ajax, waarbij Martin Haar en keeper Edward Metgod als clowns optraden. De geroutineer de libero dwong met een knullig terugspeelballetje zijn keeper tot een overtreding op Aron Winter, waarna Spelbos een strafschop mocht benutten en Metgod liet een slappe voorzet van Van 't Schip glippen, zodat Dennis Bergkamp zijn eerste doelpunt in de eredivi sie kon maken. Bergkamp, die vlak voor de win terstop als invaller debuteerde te gen Roda JC, kreeg voor deze gele genheid de voorkeur boven Rob Witschge. De 17-jarige scholier, een rechtsbuiten van het ouder wetse soort, oogstte voor rust open doekjes toen hij tegenstander Nij- holt alle hoeken van het veld liet zien en de ene voorzet na de andere van z'n voet liet vertrekken. Uit één van die trekballen maakte Ar nold Mühren het openingsdoel punt, waarna het zwakke Haarlem zich dadelijk gewonnen gaf. Rij kaard peerde via het lichaam van een Haarlemmer 2-0 in en de penal ty van Spelbos bracht de ruststand van 3-0 op het bord. Bosman (l) en Verkaik verkijken zich op de voorzet van Bergkamp. De doorgeschoten bal zal even later de voeten van Ajacied Mühren bereiken die daarop het eerste doelpunt van de Amsterdammers Idat aantekenen „Als we op deze manier door gaan vliegen we er natuurlijk uit", reageerde Van Doorneveld pessi mistisch. „De enige uitvlucht die me zo gauw te binnen schiet is het feit dat we voor het eerst na maan den weer eens op gewoon gras speelden. Maar een sterk excuus is dat natuurlijk niet. We zullen deze week de wonden moeten likken. Er zijn nog veertien competitie wedstrijden te gaan, ik hoop dat we daarin anders voor de dag ko- Omdat Ajax vrij vlot op fluweel zat haalde de ploeg een dik half uur de voet van het gaspedaal. Met het inbrengen van de Fin Tiainen voor Jan Wouters, die met een lichte knieblessure werd gespaard voor de komende drukke weken, werd de balans behoorlijk verstoord. Pas toen Bergkamp er 4-0 van maakte wilde Ajax zich weer in spannen. Winter, die er na rust be hoorlijk door zat, en Blind bepaal den de eindscore. Opmerkelijk was de improducti viteit van John Bosman, die (be ker- en Europese wedstrijden mee geteld) aan zijn honderdste wed strijd voor Ajax 1 bezig was, maar dat jubileum geen luister kon bij zetten met een goaltje. Net als te gen VW miste Bosman de scherp te en de kans om zijn geblesseerde ploegmaat Van Basten voorbij te streven op de topschutterslijst. De bezitter van de Gouden Schoen, die tobt met zijn rechtervoet, gaat vandaag de training overigens in tensiveren. „Misschien redt Marco het toch nog voor de uitwedstrijd tegen Malmö hield Johan Cruijff een slag om de arm. Roy Hodgon hoopt in dat geval dat Van Basten ook tegen FC Den Haag van de par tij is. De Malmö-trainer wil nu een maal niets aan het toeval overlaten. ROTTERDAM - Bestuurlijk mag Feyenoord na de winterstop dan serieus op weg zijn naar een nieu we structuur, de voetballers gaan vrolijk op de oude voet verder. Vóór de seizoen-onderbreking wa ren de Rotterdamse profs er al in geslaagd zichzelf uit te schakelen in competitieverband, in de eerste wedstrijd na de lange rustperiode lukte het ze ook zich te laten wip pen uit de strijd om de KNVB-be- ker, het enige terrein waarop in de jaargang 1986-'87 nog enige eer be haald kon worden. Zelfs met een aantal invallers kon FC Den Haag m de Kuip ook binnen de lijnen van zich doen spreken en na de niet eens onverdiende 1-2 (na ver lenging) rest Feyenoord echt hele maal niets meer. "Alleen de derde plaats is nog haalbaar en we moeten er maar van uitgaan dat we die bereiken", schetste aanvoerder Ben Wijnste kers het sombere perspectief voor zijn team. Als Feyenoord echter zo blijft voetballen, zal het de grootst mogelijke moeite hebben om zelfs die troostprijs binnen te halen. De nederlaag tegen het opmerkelijk frisse en felle Den Haag immers trok diepe sporen in het toch al zo wankele moreel van de Rotterdam mers, die zich hadden vastgebeten in het 'nieuwe' begin. „Wat dat betreft is dit natuurlijk verschrikkelijk", besefte Wijnste kers. „Juist met deze wedstrijd hoopten we het zelfvertrouwen te rug te winnen en de draad op te Marco de Ridder 'gebroken' man.. LEIDEN - Niet gevoetbald en toch voor de tweede helft van het voetbalseizoen uitgescha keld. Dat overkwam de linker spits Marco de Ridder van SJC. Tijdens zijn eerste week mili taire dienst, ging hij in de sportzaal door zijn enkel en brak daarbij een middenvoets beentje. Na vier weken gips bleek een operatie alsnog nood zakelijk. Deze dubbele tegenvaller maakte het onfortuin voor de veelbelovende linksbener nog niet compleet. Toen hij in het Militair Hospitaal te Overveen al wat rondhinkelde kwam hij opnieuw ten val en brak daar bij van zijn andere voet ook een middenvoetsbeentje. Een en ander betekent ook een forse tegenvaller voor trainer Jan Faas, die weer een jaar bij de Noordwijkse derdeklasser bijtekende. SJC vocht enkele ja ren tegen degradatie uit de tweede klasse. Toen deze onaf wendbaar bleek, gooide Faas, met een drastische verjonging het roer definitief om. Gaande weg de competitie kreeg de ge wenste opbouw gestalte. Maar nu zal de bezetting van de lin kervleugel voorlopig voor Jan Faas een probleem zijn. pakken. Wat er nu gebeurd is, werkt averechts en drukt ons nog dieper in de put". De bodem daarvan leek voor de winterstop al bereikt, maar werd gisteren verlegd in het vooruitge- speelde bekerduel voor de derde ronde. Dat vrijwel al zijn voetbal lers van goede wil waren, heel lang een overwicht hadden en "keihard werkten", zoals ook trainer Rinus Israel moest beamen, maakte de nederlaag alleen maar des te pijn lijker. „Ik kan ze niet eens wat aanreke nen, want het merendeel van de spelers was niets te verwijten. Slechts een enkeling heeft werkelijk niets goed gedaan", sprak de coach naderhand moede loos. Hij doelde daarbij op René Hofman, die het treffen in de nor male speeltijd had kunnen beslis sen, maar dat niet deed „en die vér volgens in de tweede verlenging kans zag de bal uit een ingooi bij de tegenstander te krijgen". Aangezien FC den Haag uit de daarop volgende aanval via Ron de Roode (die ook de eerste treffer al had verzorgd) de beslissing aan bracht, was Hofman de gebeten hond in de ogen van zijn trainer. Niet ten onrechte, want de rechter spits bakte er maar weinig van, maar het ging te ver om de schuld alleen bij hem te leggen. De hele aanvalslinie van Feyenoord stelde maar weinig voor, met een spits (Elstrup) die voortdurend in de dekking bleef lopen en een vleu gelaanvaller (Blinker) die wel de 1- 1 scoorde, maar het verder ook niet alleen kon. Israel vond de andere oorzaak voor het verlies echter niet aan het front, maar op het middenveld. Dat zou in de oorspronkelijke samen stelling. met Molenaar (na het vroegtijdig uitvallen van Troost laatste man), Tahamata en Been en later ook met Hoekstra, „te aanval lend en niet erg evenwichtig" zijn geweest. „Daar ga ik dan ook niet mee door", meldde de trainer, die met opmerking echter ongewild ook zijri eigen tactische inzicht weer eens ter discussie stelde. Want waarom stuur je het midden rif in die samenstelling het veld op als je tevoren weet dat het even wicht ontbreekt? De spelers van FC Den Haag zijn blij met het bereiken van de volgende bekerronde. Marco v Jol en Joop Lankhaar (vlnr) vieren een feestje in de Rotterdamse Kuip „Ik dacht dat het tegen Den Haag wel-zou kunnen", luidde het verweer, maar nadat gebleken was dat het niet kon. rees opnieuw de vraag of Israel zijn ploeg niet in een verkeerd concept laat spelen. Hij houdt tot nu toe vast aan het sys teem met drie spitsen „maar mis schien moeten we met dit mate riaal wel anders spelen", bedacht Wijnstekers. „Met twee spitsen en vier middenvelders. Dan heb je in elk geval meer balans op het mid denveld. We hebben één keer zo gespeeld tegen Roda en dat had succes. Maar hoewel meer van de spelers er zo over denken, wil Is rael er niet aan". De huidige speelwijze vraagt, „zeker met de buitenspelers die wij hebben" aldus Wijnstekers, om een agressieve spits en dat is El strup niet. „Het ligt dan ook niet aan het middenveld, maar juist voorin", wees de captain op het voornaamste verschil met Den Haag. Waar Feyenoord, ook met in valler Hoekstra en diens latere ver vanger Barendse, schotloos was, daar peurde de tegenstander uit waarin hij niet in de basis werd op gesteld, schoot in de zestiende mi nuut knap de 0-1 binnen, zag Wijn twee van de drie kansen het volle stekers in de tweede helft nog e rendement. Ook zonder Boere (door zijn rug gegaan), Morley (gepasseerd) en Bouwens (knieblessure), bleek de formatie van Pim van der Meent in staat verrassend uit te halen. In de competitie werd Ajax al geklopt, na het bekersucces bij Feyenoord kan het seizoen al bijna niet meer kapot voor de club met de meest beruchte aanhang van Nederland. Dat die zich gisteren betrekke lijk rustig hield, was te danken aan het sterke verdedigen van Marco van Alphen en Martin Jol, die nog maar nauwelijks hetsteld was van een teenbreuk („Maar waarschijn lijk is diezelfde teen hier weer ge broken", aldus Van der Meent) en de schotvaardigheid van Ron de Roode. De Leidse vleugelspits nam wraak voor de eerste seizoenhelft, treffer voorkomen en besliste het duel vijf minuten voor het einde van de tweede verlenging. „Mooier kan het natuurlijk niet", keek hij achterom. „Hiermee is een hoop twijfel weggenomen. Bij^ de mensen die al aan me begonnen te vragen of ik nog wel bij Den Haag speelde en bij mezelf. In de eerste helft van het seizoen kreeg ik zo weinig speeltijd dat ik me niet kon waarmaken en om goed te preste ren heb ik vertrouwen nodig". Dat 'won' heel Den Haag giste ren in de Kuip. Feyenoord verloor het laatste restje dat'ervan over was. Israel drukte het uit: „Alleen met de beker konden we het sei zoen nog redden en die hoop vliegt dan al in het eerste duel na de win terstop de lucht in. Dan mag je wel spreken van een enorme teleurstel ling". PAUL DE TOMBE DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch en PEC Zwolle fleurden het ontwaken uit de winters laap op met een vracht aan doelpunten. Zeven stuks waren er in de Vliert te bewonderen. De Bosschenaren namen daar het merendeel van voor hun rekening. FC Den Bosch won met 5-2 omdat het wat minder fouten maakte dan de enthousiaste Zwollenaren. Het duel op de uitstekend bespeelbare mat was het bekijken waard omdat de beide ploe gen nogal eens in de fout gingen. PEC Zwolle liep daarin voorop. De Zwollenaren volhard den in aanvallend voetbal. Daarmee wist het veel behoudender spelende FC Den Bosch wel raad. De Bossche trainer Theo de Jong gaf zijn collega Adriaanse na afloop het advies ook wat behoudender te spelen. Maar Adriaanse ziet in aanvallend spel de manier om het betaald voetbal te redden. Punten levert zo'n instelling maar weinig op, leerde FC Den Bosch. De Zwollenaren waren zeker niet de mindere van de sub-topper maór verloren toch ruim. FC Den Bosch jaagt nog altijd op de derde plaats van de eredivisie-ladder en zette na een lange winterstop een stap in de goede richting. PEC Zwolle was behulpzaam door in defensief opzicht te blunderen. Aan het eerste Bossche doelpunt van Kaiser lag een fout van doelman Raven ten grondslag. Nog voor de pauze maakte PEC 1-1 door Alex Booy toen de Bos sche verdediger Van Eek in de fout ging. In de tweede helft had FC Den Bosch de zaken beter voor elkaar. Al snel speelden Hans Gillhaus en Gijs Steinmann de Zwolse defensie, waarin voorstopper Wilco van Buuren ontbrak, hele maal zoek: 3-1. Vlak voor zijn wissel bracht Verschoor PEC terug in de race maar bij dat doelpunt zou het blijven voor de Zwollenaren. PEC verloor alle voorzichtigheid uit het oog en hield open huis in de verdediging. De Bos sche spitsen Kaiser en Gillhaus profiteerden wederom van die ruimte door beiden de bal achter doelman Raven te koppen: 5-2. LONDEN - Wimbledon zorgde gisteren voor een grote verras sing in de vijfde ronde van de strijd om de FA cup. De ploeg schakelde in eigen stadion Ever- ton uit: 3-1. De 10.000 toeschou wers zagen favoriet Everton na vier minuten een voorsprong ne men door Wilkinson. De koplo per in de Engelse eerste divisie kreeg in de eerste helft veel kan sen om de score te verhogen, maar faalde in de afwerking. Een minuut voor de rust bracht Hod ges de teams in evenwicht. Doel man Southall stopte de straf schop van Gage, maar de toege snelde Hodges kreeg de bal toch over de doellijn. Wimbledon kreeg door die onverwachte ge lijkmaker uitzicht op de kwartfi nales en hield Everton in de tweede helft onder druk. Fasha- nu (na een uur) en Sayer (een kwartier voor het einde) zorgden voor een verrassend vervolg in het bekertoernooi. Arsenal beleefde een gunstige zaterdag. Niet alleen plaatsten de Londenaren zich voor de kwart finales van het toernooi om de prestigieuze beker van de Foot ball Association, ook dat een van de concurrenten aan de kop van de eerste divisie, Liverpool, niet verder was geko men dan een gelijkspel (2-2) bij Aston Villa. Met Arsenal plaat sten zaterdag Leeds United, Co ventry City, Tottenham Hotspur en de derde divisieclub Wigan Athletic zich bij de laatste acht. De overwinning van Arsenal op het in de tweede divisie laag geklasseerde Barnsley sprak niet erg tot de verbeelding. De score bleef laag, 2-0, en het spel was in de kou niet bepaald hartverwar mend. Niet voor het eerst in dit seizoen kwam de openingstreffer uit een strafschop tot stand, die door Martin Hayes werd benut. Toen was er al een uur gespeeld en de opluchting op de tribunes van Highbury was groot. Daarna viel de Schot Charles Nicholas in en hij vierde zijn binnenkomst met een magnifiek doelpunt. Tottenham hield de score in ei gen huis tegen Newcastle United beperkt tot 1-0 door een treffer van elf meter van Clive Allen. Het was zijn 35e doelpunt in dit seizoen. Hamburger SV heeft een punt voorsprong op Bayern München geno men bij de hervatting van de Bundesliga. Waar HSV thuis gladjes met 3-1 van Borussia Mönchengladbach won, verspeelde de titelver dediger de volle winst in de laatste seconden van de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund: 2-2. Slechts zes van de negen wedstrijden vonden doorgang na de lang ste winterstop in de Westduitse voetbalgeschiedenis. De zes gespeel de duels trokken samen 132.000 toeschouwers en boden spectaculair voetbal. Ruim 50.000 toeschouwers vermaakten zich bij Borussia Dort mund - Bayern München. De kampioen en bekerhouder stond bij rust gewonnen door twee treffers van Wolfahrt. De thuisclub kwam na de onderbreking sterk terug en veroverde door Dickel en Zore een verdiend gelijkspel. Bayerns boze trainer Udo Lattek vond zijn spe lers na afloop allesbehalve Europese toppers. Hamburger SV moest tegen Borussia Mönchengladbach een ach terstand wegwerken. Voor een kleine 30.000 toeschouwers in het Volksparkstadion opende in de 20e minuut Frontzeck voor Borussia de score met een kopbal. HSV speelde matig, tot op slag van rust Jusufi verrassend de gelijkmaker produceerde. De ploeg van Happel speelde een sterke tweede helft en pakte de winst door twee treffers van de 20-jarige Schmöller. De wedstrijden van de naaste achtervolgers Leverkusen en Stutt gart werden afgelast. Dit gaf l.FC Kaiserslautern de gelegenheid op te klimmen naar de vierde plaats door een overwinning van 2-0 op debutant Blau-Weiss Berlin. Alievi en Wuttke scoorden. l.FC Köln trok tegen Vfl Bochum slechts 6000 kijkers. Het werd een pover duel dat door Geils halverwege de eerste helft in Keuls voordeel werd beslist. Werder verloor met 5-1 bij Nurnberg. Het was gisteren een zwarte dag voor de achtervolgers van Napoli in de strijd om de Italiaanse landstitel. De koploper slaagde er in de zware uitwedstrijd tegen Torino in winst (1-0) om te zetten. Intemazionale zag de achter stand op Napoli groeien tot vier punten door de nederlaag (0-1) tegen AS Roma. Ook Juventus raakte een punt verder achter. De titelverdediger kwam bij AC Milan niet verder dan 1-1 en heeft nu vijf punten minder dan de ploeg uit Napels. Grote man bij Napoli was in valler Bruno Giordano, die na een maand afwezigheid zijn ren tree maakte. De 30-jarige speler kwam negen minuten voor het einde van het duel in het veld en hielp zijn ploeg aan de eerste ze ge op het terrein van Torino sinds zes jaar. Giordano rondde zes minuten voor tijd een actie van de Argentijn Maradona met een kopbal af. AS Roma stak Napoli de hel pende hand toe door Intemazio nale, zonder Rummenigge, voor 62.000 toeschouwers te verslaan. Ook in dit duel was één treffer, van de Deense international Klaus Berggreen, voldoende voor de zege. De winst van Roma had groter uit kunnen vallen, maar Berggreen miste diverse goede kansen en ..schoot in de slotfase op de paal. Paolo Virdis passeerde Inter- speler Altobelli op de topscorers- lijst. De aanvaller van AC Milan scoorde tegen Juventus voor de elfde keer in dit seizoen en be zorgde zijn club daarmee alsnog een gelijkspel. Real Madrid heeft op de 28e speeldag van de Spaanse voetbalcompe titie de achterstand op koploper Barcelona teruggebracht tot drie punten. In een keihard duel versloeg de ploeg van Leo Beenhakker het matig presterende Cadiz met 2-1. Sanchez scoorde twee keer en kreeg in de laatste seconde van de wedstrijd de rode kaart wegens een flinke overtreding. Barcelona kwam bij degradatie-kandidaat Las Palmas niet verder dan 0-0. Leo Beenhakker zal zijn Mexicaanse steraanvaller waarschijnlijk enige weken moeten missen. De spits zette zijn ploeg vijf minuten na de rust op voorsprong. Cadiz kwam zes minuten later op gelijke hoogte door Montero, die vanaf elf meter raak schoot. Een vrije trap van Sanchez bezorgde Real Madrid de zege. Het was de 24e seizoen streffer van de kleine Mexicaan, die zich luttele seconden voor het eindsignaal aan een tegenstander vergreep en alsnog de kleedkamer kon opzoeken. Cadiz-speler Linares kreeg direkt na de pauze even eens de rode kaart te zien. Real Madrid speelde zonder aanvoerder Camacho, die woensdag in de interland tegen Engeland geblesseerd raakte. Aan de triomftocht van Gary Lineker kwam in Las Palmas een einde. De Britse aanvaller, de afgelopen weken in uistekende vorm met drie doelpunten tegen Real Madrid en vier treffers voor Engelse elftal tegen Spanje, kon zijn ploeg dit keer niet over het dode punt helpen. De slechte vertoning eindigde in 0-0. Scores in profvoetbal EREDIVISIE AZ - Roda JC 2-1 (0-0) 55 Jans 0-1, 80 Vonk 1-1, 84 Tol 2-1 Scheidsrechter Dolstra. Toeschouwers. 1 500 Gele kaart: Van der Hengst (AZ). FC Den Bosch - PEC Zwolle 5-2 (1-1) 11 Kaiser 1-0. 40. Alex Booy 1-1, 52. Gill haus 2-1, 56 Steinmann 3-1, 57. Ver schoor 3-2. 70. Kaiser 4-2, 88. Gillhaus 5- 2. Scheidsrechter: J. Reygwart Toe schouwers: 3.600 Doufikar. McNulty. Foeke Booy en Verschoor (Van Anke- ging. De Roode 01, Blinker 1-1, 115. De Roode 1-2. Scheidsrechter Keizer, toeschouwers: 10.906. Gele kaart. Lankhaar, Jol (Den Haag). Heus (Feyenoord). EERSTE DIVISIE Emmen - Willem II 1-1 (1-1). 11 Füh Ier 1-0, 20. Maliën 1-1. Scheidsrechter Uilenberg. Toeschouwers 1600 DS'79 NEC 2-1 (1-0) 3 Slagbo. Radst 89. Bartelings 2-1 „-idsrechter. Metz Toeschouw 1300. Gele kaart: Michielsen en Xulsdom (beiden DS) en Eric van Rossum. Peters en Brookhuis (allen NEC). Volendam - Helmond Sport 1-1 (1-1) 8. Jonk 1-0, 12. Philippen 1-1. Scheids rechter Hoeben. Toeschouwers 2500 RBC - Telstar 1-1 (0-1) 1 Frans Jansen 0-1, 64. Voets 1-1 Scheidsrechter: Blom Toeschouwers: 1500. Gele kaart Van

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 12