content industrie leerkrachten m/v V VERPLEEGHUIS "P "Den Weeligenberg» teamleid(st)er/ waarnemend hoofd dëWilbcrt 1 ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD MN DIRÊCTEUR M/V een ziekenverzorgende (m/v) EO uitzendbureau content Accountantskantoor Kooi, Registeraccountants I'fMWliltt Aannemingscombinatie "Leiderdorp" B.V. zoekt op korte termijn ss (voor ca. 16 uur per week in overleg) SE Functie eisen: SE - leeftijd 30 jaar - goede beheersing van de Ned. taal in woord en schrift SS - middelbare opleiding, aangevuld met minimaal M.B.A. - typevaardigheid - accuraat kunnende werken SS - goed administratief en financieel inzicht ss - kantoorervaring ss Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan: M Aannemingscombinatie "Leiderdorp" B. V., Postbus 44, 2350 AA Leiderdorp STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DB REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Aan de streekschool zijn de volgende cursussen verbon den: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen: - bijzondere cursussen zoals Cursus Jeugdige Werkzoekenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Met SPOED gevraagd: a bouwtechniek-meubelmaken voor 29 lessen dag- en avondschool aan groepen bouwtech niek en meubelmaken, scheepsbeschieten: primaire en voortgezette opleiding. De mogelijkheid om naar 6 lessen meubelmaken/scheepsbeschie- ten te solliciteren is mogelijk. Deze lessen worden woensdags ver zorgd. Kandidaten met een ruime praktijkervaring in beide vakgebieden hebben de voorkeur. b autoschadeherstellen voor 4 avondschoollessen aan de voortgezette opleiding autoschadeherstellen. Lesavond dinsdag. Een ruime praktijkervaring is voor deze functie noodzakelijk. c motorvoertuigentechniek voor 4 avondlessen aan de voortgezette opleiding eerste monteur personenautomobielen. Lesavond dinsdag. Een ruime praktijkervaring gepaard aan een goede theoretische kennis is voor de functie noodzakelijk. d motorvoertuigentechniek voor 29 lessen dag- en avondschool aan primaire en voort gezette opleidingen personenautomobielen. Kandidaten met een lerarenopleiding NGOLB of hiervoor stude rend alsmede kandidaten met een ruime praktijkervaring worden uitgenodigd te solliciteren. e brood-banketbakken voor 20 lessen dagschool aan de primaire en voortgezette opleidingen. Lesdagen maandag, dinsdag en donderdag. Kandidaten met een lerarenopleiding NGOLB of hiervoor stude rend alsmede kandidaten met een ruime praktijkervaring worden uitgenodigd te solliciteren. Voor de vacatures genoemd onder D en E gaat het om vervanging gedurende langere tijd. Mogelijkheden voor een dienstverband na beëindiging van dit schooljaar kunnen besproken worden tijdens de sollicitatie. g economie motorvoertuigen techniek voor 3 avondlessen aan de opleidingen magazijnmedewer ker in de motorvoertuigenbranche. Lesavond donderdag. Kandidaten met een commerciële/administratieve functie, werk zaam in de motorvoertuigenbranche worden uitgenodigd te solli citeren. h bedrijfskennis/-leer motor voertuigentechniek voor 8 avondlessen aan voortgezette opleidingen eerste monteur en technisch kaderfunctionaris MVT. Kandidaten voor deze functie kunnen de mogelijkheid bespreken voor een dienstverband per direct of m.i.v. het nieuwe schooljaar. Voor deze functie is een ruime ervaring binnen de motorvoertui genbranche gewenst. Combinatie van taken uit de genoemde vacatures G en H behoort tot de mogelijkheden. Rechtspositieregeling en salariëring volgens de richtlijnen van de overheid. Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes. Tel. 071-769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Richt uw brief aan de heer W. de Rooij, directeur van de school, postbus 9030, 2300 PA Leiden. v_y "Den Weeligenberg" is een modern verpleeghuis voor 180 psychogeriatrische bewoners. Het verpleeghuis is in februari 1985 in gebruik genomen. Het werken in de jonge organisatie heeft enerzijds de aantrekkelijkheid van het nog niet vastzitten van gewoonten maar vergt anderzijds ook inspanning, omdat nog niet alles vlekkeloos is geregeld. In gezamenlijk overleg proberen verschillende disciplines een leefklimaat te scheppen waar ruimte is voor de individuele bewoner. Voor de afdeling Treslong - verzorgend en verplegend - en voor de afdeling Oosteynde - begeleidend en lichtverplegend roepen wij sollicitanten op voor de funktie van in full-time dienstverband met een aanstelling voor onbepaalde tijd. De taakinhoud globaal: - uitvoeren en toezien op een goede zorg verlening aan de bewoners en het kreëren van een goed werk-, leef- en woonmilieu - het stimuleren en ondernemen van aktiviteiten ten behoeve van bewoners en afdelingsorganisatie - het onderhouden van kontakten met familie, overige disciplines enz. het initiëren van en participeren in overleg vormen/besprekingen - aktief meedenken in beleidsvoering en realisatie daarvan op de afdeling - waarnemen van het afdelingshoofd bij zijn/haar afwezigheid - mede-koördineren van de werkzaamheden/ aktiviteiten op de afdeling. Gevraagd wordt: - een diploma verpleegkunde A en/of B aangevuld met een managementopleiding of de bereidheid deze te volgen - leidinggevende ervaring bij voorkeur in een psychogeriatrisch verpleeghuis - ruime ervaring met psychogeriatrische bewoners - inzet en bereidheid tot'hard werken - een dosis humor, enthousiasme, openheid en inventiviteit - initiatieven kunnen ontplooien interesse in en bereidheid tot het begeleiden van leerlingen. Geboden wordt (naast kollegialiteit en een gezellig team): arbeidsvoorwaarden ontleend aan de C.A.O. Ziekenhuiswezen, inschaling volgens F.W.G. funktiegroep 45. Informatie kan worden ingewonnen bij Theo Koppes, afdelingshoofd Treslong; of bij Loes Kraan, afdelingshoofd Oosteynde; of bij Mujo Buik, hoofd verplegingsdienst waar ook de taak-/funktiebeschrijving kan worden opgevraagd, telefoon 02502-7742. In de sollicitatieprocedure zullen o.a. gesprekken worden gevoerd met afdelingspersoneel, personeelszaken en een kollega waarnemend hoofd. Schriftelijke sollicitaties vóór 16 maart a.s. te richten aan: Verpleeghuis "Den Weeligenberg", t.a.v. afdeling Personeelszaken, Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom. Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg Z.H. Secr.: Dhr. B. Imthorn, Hoofdstraat 151, tel. 01718-72996 2235 CE Valkenburg (ZH) Het bestuur van de vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg Z.H. roept voor haar 10-klassige basisschool "De Burcht" sollicitanten op voor de per 1-8-1987 beschikbaar zijnde funktie van Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden - als richtsnoer voor hun handelen de Bijbel als Gods woord volgens het Reformato risch belijden zullen aanvaarden - over goede kontaktuele, organisatorische en leidinggevende eigenschappen be schikken - binnen een democratische besluitvorming en werkwijze enthousiast leiding kunnen geven aan het schoolteam - een aktieve ouder-inbreng in het schoolgebeuren willen stimuleren. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij: Voorzitter van het schoolbestuur dhr. J. Boers, tel. overdag: 071-263845 en 01718- 73516 privé of bij de huidige directeur, dhr. W. R. van Kampen, tel.nr. school 01718- 74467. Sollicitatiebrieven kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de secretaris van het bestuur. "DE WILBERT", een verpleeghuis en reaktiverings- centrum waar - verdeeld over acht afdelingen - 110 somatisch zieke en 120 psycho-geriatrische bewoners worden verzorgd, zoekt op korte termijn voor de funktie van op een somatische afdeling. Funktle-lnlormatle: leiding geven aan en coördineren van zorgverlening op de afdeling. begeleiden van leerling-ziekenverzorgendten en stagiaires, mede ontwikkelen van zorgverlening, bevorderen van het leef- en werkklimaat. Funktie-elsen: diploma Ziekenverzorging, diploma V O. of kaderopleiding (of hiervoor studerend), leidinggevende capaciteiten, goede contactuele vaardigheden. Ervaring in een verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer G.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, bij wie u ook verdere informatie kunt verkrijgen, telefoon (01718) 7.29.51. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK (Z.H.) A Voor een groot aantal jonge mensen, voor wie een beetje aanpakken geen probleem is hebben we direkt werkl Kies maar uit: Een bedrijf in Sassenheim heeft ruimte INPAK(ST)ERS De banen zijn voor enkele weken met wis selende werktijden. De ene week ga je werken van 7.00 tot 14.30 uur en de week daarna werk je dan van 14.30 tot 22.00 Je verdient er boven het minimumloon en je krijgt reiskostenvergoeding. In Warmond zoeken we met spoed: MAGAZIJNMEDEWERK(ST)ERS Je gaat werken in een gezellige groep met jonge mensen. Het bedrijf is vanuit Leiden met de fiets goed te bereiken. Als je 20 jaar bent verdien je bij een volle dige week werken 1454,50 bruto per maand (inclusief vakantietoeslag). Bij een reclamebureau in Voorschoten kun je meteen aan de slag als: PRODUKTIEMEDEWERK(ST)ER In een gezellige sfeer ga je met een aantal mensen van*je eigen leeftijd reclamemate riaal verwerken. De baan is voor hele da gen en kan langere tijd gaan duren. Je kunt er met het openbaar vervoer goed ko men en je krijgt bovendien reiskostenver- LEIDEN, BREESTRAAT 1,071-125745 "Het Spektrum" voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit ten behoeve van 7 gemeenten in de Bollenstreek. Het omvat 3 productiebedrijven: een industrieel technisch, een administratief grafisch en eën cultuur technisch centrum, met in totaal ca. 365 medewerkers. In de filosofie van "Het Spektrum" zijn deze bedrijven groten deels self-supporting, waarbij producten en diensten geleverd worden van kwalitatief hoog niveau. Door een efficiënte, kostenbewuste organisatie met marktgerichte benaderingen een evenwichtig sociaal beleid, wordt systematische rendementsverhogingen continuïteit nagestreefd. Voor het Bedrijfsbureau van het industrieel technisch centrum (ca. 255 medewerkers) zoeken wij kandidaten (m/v) voor de functie van werkvoorbereider Deze functionaris zal worden belast met werkzaamheden op het gebied van calculatie, technische werkvoorbereiding en productievoorbereiding. Voorts zal hij de afdelingschef gaan assisteren bij diverse arbeidskundige onderzoeken. Daarnaast heeft hij de functionele leiding van werkzaamheden op het gebied van inkoop, magazijn en expeditie. Bij afwezigheid van de afdelingschef zal hij als plaatsvervanger dienen te functioneren. Gezien de werkzaamheden die verricht dienen te worden ligt de functie op een M.T.S.-niveau. Bij voorkeur dienen kandidaten te beschikken over een werktuig bouwkundige achtergrond aangevuld met enige kennis van electrotechniek. Een studie op arbeidskundig en/of calculatie- gebied strekt tot aanbeveling. Voorts dienen kandidaten te beschikken over een goed gevoel-voor administratie en hebben zij reeds ervaring in productiebedrijven. Kandidaten dienen bereid te zijn in opdracht eventuele vak gerichte studies te gaan volgen. De leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Geboden wordt een nieuwe functie die nog geheel uitgebouwd dient te worden. Het bruto maandsalaris bedraagt exclusief 8% vakantietoeslag f. 4.098,-- per maand maximaal. De huidige chef, de heer A. Langeveld, zal desgewenst telefonische aanvullende informatie kunnen verschaffen (02522-13750). Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 14 dagen na publicatie te richten aan: "Het Spektrum" t.a.v. de Algemeen Directeur H.W.J. Kolkman Postbus 109 2170 AC Sassenheim ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER met minimaal opleiding MEAO of MBA. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: - het verzorgen van de administratie van ons kantoor met behulp van een p.c.; - het ontvangen van bezoekers en het aannemen van de telefoon; - overige bijkomende kantoorwerkzaamheden. Schriftelijke reacties te richten aan: Accountantskantoor Kooi, Registeraccountants, T.a.v. F.G. Duijm, R.A. Postbus 419 2400 AK Alphen a/d Rijn

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 26