ptt Bakker HH H9H lL Tl -Jj kruidenierswaren specialist /j0T Schuitema West bv DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt thv.: IcMM MEDEWERKER (r projekfcleider buitenland JONGEMAN VAKATURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VflKATURES VflKATURES VflKATURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKATIIRFS 1 ASB/Medi-Call uitzendbureau heeft direct werk voor gemotiveerd en liefst ervaren VAKPERSONEEL M/V t video-technicus Bij een bedrijf in Leimuiden hebben wij een plaatsingsmogelijkheid voor een video-technicus. De kandidaat dient een opleiding te hebben op HTS-niveau, richting Telecommunicatie of Elektronica. De werkzaamheden bestaan uit repareren en servicen van profes sionele video-apparatuur. Het is deels binnendienst en deels buitendienst werk. Een rijbewijs is dan ook noodzakelijk. Deze baan gaat zeker een aantal maanden duren. s elektromonteur Voor een relatie in Voorschoten zijn wij naarstig op zoek naar een goede elektromonteur. Het betreft utiliteitswerk en je moet geen hoogtevrees hebben. Dit project is voor langere tijd. b-verpleegkundige Voor een psychiatrische instelling zoeken wij een b-verpleegkundige. Het gaat hier om het werken op een opname-afdeling. Het liefst moet je alle diensten kunnen draaien. Eventueel kun je 80 werken. Je wordt betaald volgens N.Z.R.- normen (F.W.G.-schaal 40). Gewenste opleiding: Ziekenver pleging B of HBO-V. Eventueel MBO-V met opname- ervaring is ook goed. Je kunt voor langere tijd aan de slag. Voor meer informatie kun je bellen met Joop Lazerom of even langs komen. Kort Rapenburg 2, 2311 GC Leiden. 071 - 14 61 47 Adrhihistratiéf/s^ voordegroepDataverwerkihg. De Centrale Afdeling Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek is een onderdeel van de Centrale Direc tie der PTT, een concernafdeling die ten dienste staat van het hele PTT-bedrijf. Op de afdeling wordt onderzoek verricht op het gebied van ergo nomie, sociaal beleid en selectiemethodieken. Ter ondersteuning van deze onderzoeken, die in een geautomatiseerd systeem worden verwerkt, functioneert de groep Dataverwerking. Voor deze groep in Den Haag zoeken wij een administratief/ statistisch medewerker. Het werkterrein van de man of vrouw Zowel zelfstandig als in samenwerking met anderen (onderzoekers) voert u eenvoudige statistische analyses uit. U zult onderzoeksgegevens verzame len, controleren en archiveren en ondersteuning verlenen bij verschillende onderzoeksfasen zoals de voorbereiding, de dataverwerving en de dataver werking. Onze wensen Wij vragen een opleiding op het niveau van statis tisch assistent of ruime ervaring op het gebied van de beschrijvende statistiek. Voorts vragen wij aan toonbare kennis van en ervaring in het verwerken van gegevens in geautomatiseerde systemen, bij voorkeur in een IBM-omgeving. Bovendien ver wachten wij van u goede contactuele eigenschap pen en enige redactionele vaardigheid. U moet bereid zijn de functie zo nodig naar Groningen te volgen. Wat wij bieden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3601,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 8% vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om voor deze vacature de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst kunt u zich voor meer informatie wenden tot de heer T. Stranders, coördinator van de groep Dataverwerking, (070) 43 35 69. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, ongefrankeerd richten aan: Personeelsdienst Centrale Directie der PTT Postbus 30000, 2500 GA 's-Gravenhage ptt centrale directie Wij zoeken een medewerker op middelbaar nivo, die er plezier in heeft hard te werken in een snel groeiende gevarieerde handelsonderne- Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Opleiding MEAO/MTS of ge lijkwaardig. Leeftijd 22 jaar. Groothandel voor bouw- en industrie Oudshoorn Ijzerhandel b.v, Lageweg 18, Katwijk ZH. Tel. 01718-20761. Sollicitaties richten aan: H. K. Oudshoorn. Slootweg Machinefabriek BV iseen modern, goedgeoutilleerd bedrijf. Wij ontwikkelen en fabriceren geautomatiseerde veredelings- en verpakkingsinstallaties voor potgrond en bloemaarde. Momenteel is onze export ruim 60% van de omzet. Voor direkte versterking van onze staf en voor regeling van de opvolging in de toekomst zoeken wij kontakt met geïnteresseerden voorde funktie van Na een inwerkperiode zal hij als rechterhand van de direktie werkend voor de buitenlandse markt worden belast met: - het onderhouden van kontakten met cliënten en prospects; - het maken/begeleiden van principe-ontwerpen; - het behandelen van aanvragen en offertes; - het tot stand brengen van opdrachten; - het begeleiden van de uitvoering en de eventuele nazorg. Bij gebleken geschiktheid zal hij in de toekomst op direktieniveau zelfstandig verantwoordelijk kunnen worden voor de gehele verkoop. Voor deze voor ons bedrijf belangrijke funktie menen wij de volgende eisen te moeten stellen: - HTS werktuigbouw of gelijkwaardige technische opleiding - Kommerciële instelling. - Ervaring in machinebouw en soortgelijke funktie - Beheersing van Engels en Duits in woord en geschrift - Kennis van Frans strekt tot aanbeveling - Leeftijd tot 35 jaar. Een psycho-technisch onderzoek zal tot de selektieprocedure behoren. Met de juiste kandidaat zullen de arbeidsvoorwaarden in onderling overleg worden vastgesteld. Eigenhandig geschreven brieven met vermelding van de persoonlijke gegevens, die uiteraard zorgvuldig zullen worden behandeld, en een pasfoto, kunt u richten aan de Direktie van: QJL1AJ7 slootweg machinefabriek bv J. C. Beetslaan 167-171Postbus 219, 2130 AE Hoofddorp Telefoon 02503 -1 29 95. Voor onze supermarkt zoeken wij een die opgeleid wil worden tot groentechef. Na een inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor de in- en verkoop van de afdeling. Ben je in bezit van een rijbewijs of daarmee bezig, en ben je niet jonger dan 18 en ouder dan 21 jaar, dan bieden we je een leuke zelf standige afwisselende baan. Kom eens langs of bel voor een afspraak of inlichtingen met de heer Klaassen, Usselkade 46, 2314 VM Leiden Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Wij vragen voor direkt in ons bedrijf te Llsse jongedames voor Inpakwerkzaamheden Werktijden van 7.45 -17.00 uur. Middagpauze een half uur en 2 x 15 min. koffiepauze Reiskosten worden vergoed. Kom even langs of maak een afspraak! P. Bakker b.v. Akervoorderlaan 2 De Engel/Lisse tel. 02522-19126 dhr. N. Uitendaal Schuitema West b.v. te Bodegraven is de regionalë leverancier van goederen en diensten aan levensmiddelenbedrijven, die opereren onder één van de winkelformules: C1000, Centra, MikroMarkt en Paraat. Het kommerciële beleid wordt uitgedragen door een team van buiten dienstmedewerkers. Op korte termijn willen wij dit team uitbreiden meteen Tot de taken behoren: - uitvoering geven aan het formulébeleid met betrekking tot assorti ment, presentatie en werkmethodieken; - ondersteunen van het management van de zelfstandige ondernemer ten aanzien van personeelsbeleid en organisatie; - invoeren en begeleiden van nieuwe besturings- en beheerstech- nieken; - middels budgettering en bewaking optimale afdelingsresultaten weten te bereiken. Funktie-eisen: - voltooide opleiding M.D.S. of gelijkwaardig niveau, vervolgstudie op het gebied en enige jaren ervaring in een grotere supermarkt; - leeftijd 22-30 jaar; - inzicht in detailhandelsautomatisering en in de bedrijfsekonomische aspekten van een supermarkt; - zodanige kontaktuele eigenschappen, dat men in staat is de onder nemer en zijn medewerkers doeltreffend te begeleiden. Geïnteresseerden in deze veeleisende ambulanté funktie kunnen hun sollicitatiebrief sturen aan: Schuitema West b.v., afd. Personeels zaken, Dronensingel 3, 2411 GT Bodegraven. Telefoon: 01726-40400. De door de onderneming aangeboden funkties zijn in principe zowel door mannen als vrouwen vervulbaar. Vakgroèp Biofarmaceutische Wetenschappen (BFW) van de Faculteit Wiskunde Natuurweten schappen analist (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 7-032/1158 Taak: Het verrichten van laboratorium werkzaamheden in het kader van onderzoek naar de selectieve sturing van geneesmiddelen naar doelorganen. Binnen de sectie Biofarmacie worden de mogelijk heden onderzocht om endogene transportsystemen te gebruiken voor het transport van exogeen toegediende Hiertoe wordt de receptor-herkenning en route van opname van macromoleculen op celbiologische wijze bestudeerd. Vereist: - HBO-A/B of HLO (biochemie); - enige ervaring met celbiologische technieken, het werken met geïsoleerde cellen en cellen in kweek strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst vooralsnog tot 1-1-1989, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken nè het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder Gorlaeus Laboratoria, Einsteinweg 5, Postbus 9502, 2300 RA LEIDEN. Centrum voor Milieukunde en de Subfaculteit Culturele Antropologie en Sociologie der Niet Westerse Volken (CA/SNWV) administratief medewerker (v/m) (34 uur p/w) vacaturenummer: 7-028/1158 Taak: - Het zelfstandig organiseren van het niet weten schappelijke aspect van de documentatie, buiten landse reizen van de stafleden, ontvangst van buitenlandse gasten, vergaderingen inclusief notuleren, externe kontakten e.d.; - het leveren van een zelfstandige bijdrage in de te voeren correspondentie in Nederlands, Frans en Engels en de daarbij voorkomende typewerkzaam heden. Vereist: - Een bij het universitaire werk aansluitende mate van algemeen inzicht, inzet en zelfstandigheid; - redelijk goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid in Engels en Frans; - ervaring in het werken met een tekstverwerker; - opleiding op VWO-niveau dan wel relevante werk ervaring. Salaris maximaal 3271,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt voor 24 uur p/w in tijdelijke dienst tot 1 oktober 1988 en kan eventueel tot een vaste aanstelling leiden. Voor 10 uur p/w is de aanstelling tot september 1987 waarbij verlenging niet is uitgesloten. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken nè het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder Céntrum voor Milieukunde, Kaiserstraat 63, 2311 GP LEIDEN. Centrum voor Milieukunde typist (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer: 7-027/1158 Taak: - Het verrichten van diverse voorkomende administra tieve taken; - in voorkomende gevallen de telefoon beantwoorden; - het verrichten van typewerkzaamheden in de e, Franse en Nederlandse taal. Vereist: - MAVO/HAVO; - zeer goede typevaardigheid; - redelijk goede beheersing van het Engels; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Salaris maximaal 2725,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De werktijden worden in overleg vastgesteld. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 september 1987, waarbij verlenging van de aanstelling tot de mogelijkheden behoort. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken nè het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder Centrum voor Milieukunde, Kaiserstraat 63, 2311 GP LEIDEN. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 28