sb na ELECTROMONTEUR uitzendbureau de koning Ervaren Directiesecretaresse ADM. MEDEWERK(ST)ER GLASBERGEN DE BEST all-round automobielverkoper ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt Zeg, heb je al gehoord van die 7 boeiende banen? ziekenverzorgenden, verpleegkundigen A of B of MBO/HBO'ers V ^bernardus st*bernardus nachthoofd m/v Brlhns Werving <§t Selecte, BV Commissionair in bloemen en planten Voor direct gevraagd: Leeftijd vanaf 18 jr. Liefst ervaring met computer en eventueel Duitse taal. Inlichtingen en reacties Postbus 94, 2230 AB Rijnsburg. Tel. 01718-25629. Garage van der Velden B.V. Industrieweg 2.2712 LB Zoetermeer In verband met het vertrek van één van onze verkopers vragen wij voor spoedige indiensttreding (leeftijd tot 30 jaar) Vereisten: aantoonbare verkoopresultaten gedurende een aantal jaren zelfstandig kunnen taxeren zowel nieuw als occasionverkoop moet klantgericht denken en handelen en daarmee passen in onze bedrijfsfilosofie Wij bieden: werken in een moderne organisatie waar u zich gesteund weet door een uitstekende after sales afdeling (werkplaats) uitstekende toekomstmogelijkheden werken in een ruim opgezette verkoopafdeling met binnenkort ruimte voor plm. 70 auto's Vindt u dat u de juiste man bent die wij zoeken richt dan uw sollicitatie aan: Direktie Garage v.d. Velden B.V. Verdeelcentrum aktïef met produkten uit biologisch-dynamische landbouw COMMERCIEEL MEDEWERKER(STER) voor de afdeling verkoop. Het werk bestaat vooral uit het verzorgen van de telefonische verkoop. Ervaring in een handelsbedrijf is gewenst. Goed hand schrift en prettige telefoonstem is van belang. Woonach tig op redelijke afstand van Nieuwe Wetering (bi) Roelofarendsveen). Een leuke, levendige baan in een dynamisch bedrijf. De bedoeling is een volle 40- urige werkweek. Handgeschreven sollicitatiebrief te sturen aan Proserpina - Postbus 99 2370 AB Roelofarendsveen t.a.v. de heer H. Jansen. Stralengenetica en Chemische Mutagenese De Rijksuniversiteit Leiden vraagt t.b.v. het laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese in het kader van een door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerd project een analist m/v vac.nr. 87.A.15.07.LD voor o.a. onderzoek naar de molecu laire basis van erfelijke veranderingen veroorzaakt door een aantal modelstof- fen in het project 'Kwantitatieve vergelij kingen van erfelijke effecten-van alkyle- rende stoffen op basis van moleculaire dosimetrie'. Betrokken functionaris zal ingezet worden bij het ontwikkelen en uitvoeren van methoden om de nucleo- tide-volgorde vast te stellen in DNA van gemuteerde genen van bacteriën en zoogdiercellen. Enige ervaring met re combinant DNA-technieken strekt tot aanbeveling. Vereist: opleiding HBO-B/HLO. Salaris: max. f 2805 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 1988, verlenging met 1 jaar is niet uitgesloten. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr.lr. A.A. van Zeeland, Sylvius Laboratorium (071 - 276000/276295). Hemostase en Trombose-onderzoek Op het stollingslaboratorium zijn de vol gende part-time vacatures alaborant m/v (18 uur per week) vac.nr. 87.F.10.A.07.LD b. analist m/v (30 uur per week) vac.nr. 87.F.10.B.07.LD Functie a: De werkzaamheden bestaan uit het: - verrichten van vena-puncties en het meten van bloedingstijden bij patiën ten; - uitvoeren van routine stollingsonder- zoek; - uitvoeren van bijbehorende admini stratieve werkzaamheden. Vereist: - opleiding doktersassistent of MBO/ MLO-niveau; - leeftijd tot 30 jaar. Werktijden: - maandag t/m vrijdag van 8.30-12.30 uur; - 1 x per 2 weken een ochtend vrij. Salaris: max. f 2725 bruto per maand bi| een full-time dienstverband. Functie b: De werkzaamheden bestaan uit het: - verrichten van vena-puncties en het meten van bloedingstijden bij patiën ten; - analyseren van de bloedstelping m.b.v. de volgende technieken: - stollingsbepalingen: - immuno-elektroforese: - enzymbepalingen met chromo- gene substraten; - trombocyten aggregatie; - Elisa - uitvoeren van bijbehorende admini stratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding HBO-A/HLO-niveau. Salaris: max. f 3271 bruto per maand bij een full-time dienstverband. Aanstelling: voor beide functies geldt vooralsnog een aanstelling tot 1 januari 1988, met goede vooruitzichten op ver lenging van het dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen omtrent deze twee functies worden gaarne ver strekt door de heer J. Dubbeldam, hoofdanalist (071-261942) of door Dr. E. Briët, chef de laboratoire (071 - 262261). Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium Op deze afdeling is een vacature voor een laborant/ doktersassistent m/v (part-time, voor 20 uur per week) vac.nr. 87.F.09.07.LD Werkzaamheden: - verrichten van kwalitatief onderzoek aan urine, faeces, maagzuur e.d.; - monstervoorbereiding en het invoe ren van uitslagen in de computer. Vereist: diploma MLO of doktersassis tente). Werktijden: maandag t/m vrijdag van 13.30 t/m 17.30 uur. Salaris: max. f 2725 bruto per maand bij een volledige baan. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.M. Al kemade (071-262203) of door Dr. J.H.M. Souverijn (071 -262278). Polikliniek Urologie Bij de polikliniek ontstaat per 1 april 1987 een vacature voor een verpleegkundige m/v vac.nr. 87.L.13.07.LD De werkzaamheden omvatten o.m.: - assisteren bij polikliniekspreekuren; - assisteren bij polikliniek medische in grepen. Het betreft een full-time functie. De werktijden zijn op maandag t/m vrijdag van 8.00-17.00 uur. Kandidaten dienen bereid te zijn om volgens dienstrooster beschikbaarheidsdiensten te verrichten (ook tijdens weekenden). Vereist: diploma A-verpleegkundige. Salaris: max. f 3271 bruto per maand afhankelijk van ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th.M.M. de Best, verpleegkundig sectorhoofd (071-262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071- 262720). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bi) indiensttreding is de Algemeen Burgerli)ke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Interessante vacatures bij Bernardus, een modern R.K. verpleeg- en verzergingshuis voor 350 bejaarde bewo ners in hartje Amsterdam, vlakbij het Leidseplein. Voor de somatische/psychogeriatrische afdelingen binnen ons verpleeghuis zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding gemotiveerde m/v van wie er 3 geplaatst kunnen worden als vaste wacht en 4 in de late dienst. Schema vaste wacht: 7 nachten werken, 7 nachten vrij (78%), van 23.15 - 07.45 uur. Schema voor de late dienst: volgens rooster, van 15.00 - 23.30 uur. Behalve een van de genoemde opleidingen vragen wij bij voorkeur 1 jaar ervaring (na diplomering), een zelfstandige werkwijze en een hoge mate van gemoti veerdheid om leerling-ziekenverzorgenden te bege leiden. Het salaris is volgens FWG 35: van f 2.244,- tot f 3.096,- bruto per maand. De overige arbeidsvoor waarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Belangstelling voor 1 van de 7? Bel mevrouw H.N.A. Tijssen, hoofd Verzorgings- en Verplegings dienst, tel. (020) 23 81 31. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van R.K. STICHTING VERZORGINGS- EN VERPLEEGTEHUIS Nieuwe Passeerdersstraat 2. 1016 XP Amsterdam ELECTROTECHNISCH INSTALLATIEBUREAU GEBR. BOTERMANS vraagt wegens uitbreiding der werkzaamheden Voor alle voorkomende installatiewerkzaamhe- loofdstraat 82. 2171 Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis AV Sassenheim. lel (02522) 19004 De direktie van bovengenoemde Stichting vraagt voor het verpleeghuis, ter tijdelijke vervanging van de huidige funktionaris, een voor 7 nachten per vier weken Aanstelling zal geschieden op basis van een tijdelijk dienstverband voor de periode van 1 april tot en met 31 juli 1987. Het verpleeghuis is verdeeld in 3afdelingen met elk 38 bedden. Wij denken aan iemand met de volgende kwaliteiten: het kunnen koördineren en organiseren van de totale patiëntenzorg gedurende de nacht; het kunnen begeleiden en mede-opleiden van leerling-ziekenverzorgenden. Wij verwachten van de kandidaat: een verpleegkundige opleiding A of A/B; bij voorkeur verpleeghuiservaring. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegings dienst, de heer P.H.J.M. ter Linde, aan wie ook de schriftèlijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, kunnen worden gericht. vraagt (m/v): Sekretaresse Voor langere tijd wordt een receptioniste gevraagd met sekretaresse-achtergrond voor een internationaal bedrijf te Leiden. Een uitstekende kennis van de Engelse taal is vereist en bekendheid met de DW 3 strekt tot aanbeve ling. Het betreft een baan voor hele dagen. Tekstverwerker Met ingang van 16 februari a.s. zoeken wij voor een van onze opdrachtgevers in Leiden een tekstverwerker met ervaring op de I.B.M. D.W.3. Deze baan is voor de och tenduren en deze zal enkele weken duren. Adm. medewerker/typiste Per 1 maart vragen wij een adm. medewerker/typiste voor een opdrachtgever te Leiden. Bij voorkeur Havo opleiding terwijl een basiskennis van de Franse en Engel se taal vereist is. Het betreft een funktie voor hele dagen voor langere tijd. Typiste IBM-visietekst Met spoed vragen wij voor de middaguren voor een inter nationaal bedrijf te Zoeterwoude een typiste met ervaring IBM-visietekst. Het betreft een baan voor langere tijd Geïnteresseerd in één van deze banen? Bel ons dan of kom even langs tussen 09.00 en 17.30 uur voor meer informatie. Vacaturelijn: nieuwe vacatures spreken wij in op ons ant woordapparaat (ingeschakeld van 17.30-09.00 uur en in het weekend). Wij zoeken een ASSISTENTE VOOR DE BEDRIJFSLEIDSTER Onze gedachten gaan uit naar een vlotte zelfstan dige vrouw die van de verkoop houdt, in de ieefit|d van 30-45 jaar voor een full-time baan Herkent u zichzelf misschien m deze advertentie en be schikt u daarnaast over langdurige ervaring m ons genre kom dan eens langs om te praten ot bel even op voor een afspraak Breestraat 135 Leiden. Tel. 071-131841 Voor de COR VAN DUYN GROEP HANDELS KWEKERIJEN te Rijnsburg, een snel groeiende groep van bedrijven op het gebied van vere deling, vermeerdering en kweken van bolbloemen en weefselkweek, verzor gen wij de recrutering voor de vacature van Gevraagd wordt: minimaal drie jaar ervaring als directiesecretaresse; leeftijd tussen de 25 - 40 jaar; goede beheersing, zowel mondeling als schriftelijk, van Duits en Engels; stressbestendigheid; goede beheersing van steno en notuleren; representativiteit. Geboden wordt: een uitdagende functie binnen een dynamisch, snelgroeiend bedrijf; een goede honorering overeenkomstig het belang van deze functie. In eerste instantie wordt gedacht aan een fulltime functie, een 30-urige parttime functie behoort echter tot de mogelijkheden. Uw handgeschreven sollicitatiebrief, vergezeld van uw curriculum vitae en een recente pasfoto, zien wij gaarne voor 2 maart a.s. tegemoet. U kunt deze richten aan Bruins Werving Selectie B.V., Postbus 1073, 3600 BB Maarssenbroek. Voor informatie kunt u vra gen naar de heer R. Bruins, tel. (03465) 6 04 14 of 's-avonds (02522) 1 24 62. Volledige discretie is gewaarborgd. Flower Center/Leiden - Bisonspoor/Maarssenbroek

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 27