mededelingen gemeentebestuur 2 t/m 6 febr. '87 sf MET DE NIEUWE SEAT MARBELLA STAPJE OVERAL OP AF. VANAF F11995,- -1^--iiü Gemeenteraai Maandag 2 februari a.s. om 20.00 uur. Agenda. Schenking door Total Nederland N V Voorlopige vaststelling gemeenterekening 1983 Vaststelling Kampeerverordening Groot-onderhoud 101 woningen Woning bouwvereniging Leiden (Grevenstraat. Druckerstraat) Krediet verleggen rioleringen c a. in de Paulus Buysstraat (313) Krediet bouwrijpmaken v.m. terrein Wer- nink Ontwikkeling Zijloevergebied Bodemsanering Zijloever Voorzieningen t.b.v toegankelijkheid div. gebouwen voor gehandicapten Verlenging huurovereenkomst perceel grond gelegen aan de Willem de Zwijger laan (benzineverkooppunt) Voorbereidingsbesluit Holiday Inn Voorbereidingsbesluit enkele gebieden in Zuid-West Voorbereidingsbesluit drukkerij De Bink Begroting 1986 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest e.a. Kredietaanvulling restauratie kelders Hoogstraat en Visbrug c.a. Kredietvernieuwing walmuur en aanleg riolering c.a. deel oostzijde Rapenburg Kredietaanvulling rioleringsaanleg Utrechtse Veer Verlenging voorbereidingsbesluit lokatie Barbara'CameraCunera bestemmings plan Hogewoerd e.o. Voorbereidingsbesluit (Hoge) Rijndijk Voorbereidingsbesluit De Hallen Garanderen geldlening t.b.v. Stichting Leidse Studentenhuisvesting Uitgifte in erfpacht grond in De Waard aan fa. Pim Overneming financiering bouwkundige aanpassingen Burchtzalen en bijstelling huurovereenkomst Stichting Burcht N.B. Voortaan zal een half uur voor afgaande aan elke raadsverga dering overleg plaatsvinden met fraktievoorzitters (om 19.30 uur). N.B. Op de publiekstribune van de raadzaal in het Stadhuis is een ringleiding voor slechthoren den aanwezig. Commissie vergadering Commissie voor Volkshuisvesting en Sport De geplante commissie V en S van donder dag 5 februari a.s. komt te ven/allen De eerstvolgende is weer op donderdag 26 februari. Bovenstaande vergadering is open baar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daar voor terecht in het informatiecen trum in de hal van het Stadhuis. Overige vergaderingen Woensdag 4 februari a.s. om 20.00 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Bree- straat 125. Agenda: Vaststelling nota "Schooltijden in het Leid se basisonderwijs" en de bijbehorende in- spraakreakties Eerste bespreking inzake fusieplan Am sterdamse Hogeschool voor de Kunsten. Informatie tel.: 254173 (mw. G.W. Brust). Voor informatie "Overige vergade ring" zie telefoonnummer contact persoon onderaan agenda. Oiversen Verkiezingen De mogelijkheid bestaat om bij de op woens dag 18 maart 1987 te houden verkiezing van de leden van Provinciale Staten bij volmacht te stemmen, dan wel een stem uit te bren gen in een willekeurig stembureau in de pro vincie Zuid-Holland. Hierbij geldt het volgende Stemmen bij volmacht Bent u op 18 maart 1987 verhinderd om per soonlijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand machtigen om dat voor u te doen Voor dit stemmen bij volmacht bestaan twee mogelijkheden 1U kunt op het Stadhuis een groen formu lier krijgen dat u moet invullen. Dit formu lier moet ondertekend worden door u zelf en degene, die voor u gaat stemmen. Na invulling en ondertekening moet dit formu lier uiterlijk op 4 maart 1987 worden inge leverd op het Stadhuis. Opsturen kan ook maar dan uiterlijk op 3 maart. Degene die namens u uw stem mag uitbrengen krijgt dan een volmachtlegitimatiekaart. Daar mee kan hij of zij voor u gaan stemmen in elk willekeurig stembureau in Zuid-Hol land. 2. Op elke oproepingskaart bevindt zich een gedeelte waarop u iemand anders kunt machtigen om voor u te gaan stemmen Als u dit gedeelte hebt ingevuld, moet het door u en uw gemachtigde worden onder tekend. Met deze ingevulde en onderte kende oproepingskaart kan uw gemach tigde op de dag van de stemming voor u gaan stemmen in het stemdistrict waar u bent ingeschreven. Aan deze eenvoudige manier van stemmen bij volmacht zijn twee voorwaarden verbonden: - u en uw gemachtigde moeten beiden staan ingeschreven in hetzelfde stemdis trict. Kiest u voor deze vorm van volmacht, dan hebt u het Stadhuis niet nodig en kunt u alles zelf thuis regelen, zelfs op het laatste mo ment. Stemmen In een ander stembureau Wanneer u niet kunt gaan stemmen in het stembureau dat op uw oproepingskaart staat vermeld, dan kunt u op het Stadhuis een kiezerslegitimatiekaart aanvragen. Daarmee kunt u in een ander stembureau in Zuid-Hol land uw stem uitbrengen. Wilt u van deze mogelijkheid gebruik maken, dan kunt u na ontvangst van uw oproepings kaart op het Stadhuis een rose formulier krij gen, dat u moet invullen en ondertekenen. Daarna levert u dit formulier met uw oproe pingskaart in bij de directie Burgerzaken. Dat kan tot uiterlijk 13 maart 1987. Opsturen van formulier en oproepingskaart naar de di rectie Burgerzaken is ook mogelijk, maar dan uiterlijk op 3 maart 1987. Inlichtingen Voor inlichtingen over het vorenstaande, of andere zaken de verkiezing betreffend, kunt u terecht bij de directie Burgerzaken, hiertoe geopend van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur tot 15.00 uur. Telefonische inlichtingen kunt u krijgen ón der nummer 254112 en 254111 Kandidatenlijsten Vanaf woensdag 4 februari a.s. liggen voor een ieder de kandidatenlijsten ter inzage voor de verkiezing van leden van Provinciale Staten op 18 maart a.s. Deze lijsten zijn in te zien bij de direktie Burgerzaken, kamer 10 van het Stadhuis, telefonisch te bereiken on- r 254111 of 254112. 3ffi: Volgende week zijn aan de beurt. Wijk 1 en 3 Wijk 2 en 8 Wijk 5 en 7 Wijk 4 en 6 ma. 2 febr. wo. 4 febr. do. 5 febr. vr. 6 febr. Belangrijk!!!! De grofvullregeling zoals In bovenstaand schema aangegeven geldt niet meer voor wijken waar mlnlcontainers in gebruik zijn. Bewoners uit die wijken dienen zelf de Reinigingsdienst te bellen om hun grofvuil af te laten voeren. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet: Kwikstaarthoek 25. uitbreiding woning (18a WRO) Magda Janssenpad 44, bouw volière Breestraat 26, verbouwing voorpui van restaurant Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Staringkade 48, plaatsen dakkapel Rapenburg 127, verbouw pand Doelengracht 1 -3, restauratie Nieuwe Rijn 65, verbouw pakhuis tot wo ning Haarlemmerstraat 139 a, verbouw winkel. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 2 februari 1987 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die pe riode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar schriften en de eventuele toelichting in de commissie voor ruimtelijke ordening, uitein delijk toch een bouwvergunning verlenen krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht Ruimtelijke ordening Bestemmingsplan Hekkensteeg/ Duizenddraadsteeg Hierbij maken Burgemeester en Wethouders bekend, dat bij het besluit van Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland d.d. 9 septem ber 1986, nr. B22927 het bestemmingsplan Hekkensteeg-Duizenddraadsteeg werd goedgekeurd. Tevens hebben Gedeputeer de Staten hierbij verklaard, dat genoemd be stemmingsplan onherroepelijk was gewor den behoudens het perceel Van der Werf- straat 92. Aangezien tegen dit nog niet on herroepelijke gedeelte van het bestem mingsplan geen beroep is ingesteld bij de Kroon, is het besluit tot goedkeuring van het bestemmingsplan ook van kracht geworden voor het perceel Van der Werfstraat 92. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan liggen vanaf dinsdag 3 fe bruari 1987 voor een ieder ter inzage in ka mer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 Je Leiden. Daar is-ie dan. De nieuwe Seat Mar- bella. Charmant. Koket. Maar voor geen kleintje vervaard. Hij is behendig in de stad en tempera mentvol op de weg. Dus waar je ook gaat en waar je ook staat, de Marbella brengt je er pro bleemloos heen. Samen stap je overal op af Want ook al zijn z'n buitenmaten nog zo compact, op heel veel andere punten laat de Marbella zien waarin 'n kleine auto groot kan zijn. Z 'n sportieve weggedrag bijvoorbeeld. Of de luxe voorstoelen met hoofd steunen en een achterbank die in een handomdraai kan worden neergeklapt. Maar het allerleukste is misschien wel z'n verrassend lage prijs, die nu nog aantrekkelijker is vanwege een unieke tïnancierings- regeling. Een renteloos voorschot van max. f 10.000,-, af te betalen in vier ter mijnen waarvan de laatste pas op 1 februari 1988. Als dat geen goede reden is om snel eens op de Seat- dealer af te stappen. Alphen a/d Rijn Gabo Autoservice B.V., Kalkovenweg 7, Tel.: 01720-43301. Leiden Autobedrijf Huisman B.V., Levendaal 80, Tel.: 071-144345. Katwijk a/d Rijn Autobedrijf Bellcar, Valkenburgseweg 28a, Tel.: 01718-71961. Hillegom Automobielbedrijf H. Koot, Meerlaan 108, Tel.: 02520-15685. Wijzigingen voorbehouden. Prijzen inclusief BTW, exclusief afleverkosten. Het financieringsaanbod betrefteen rente vrije huurkoopovereen bedrag met een maximum van f10.000 - of het wettelijk toegestane percentage. Dit aanbod geldt alleen bij aanschaf tussen 23 januari en komst tot 1 februari 1988 insamenwerkingmetonzefinancieringsmaatschappijopde gebruikelijke voorwaarden voor het bij inruil bij tebetalen 1 maart 1987 en registratie vóór 15 maart 1987 Importeur: Pon Car BV., Heemstede.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 24