D NEDERLAND NEDERLAND INGEN TELEVISIE TOEGELICHT EO vraagt om ochtend-tv VRIJDAG 30 JANUARI 1987 RADIO-TV PAGINA 23 Oliver Watters, de 34-jarige boer uit Llanddewi in Wales heeft een wel zeer bijzonder dier om zijn schapen te hoeden. Het is een van de twee wilde zwijnen die hij drie jaar geleden kocht van een dierenpark in Wales. Dat gebeurde met de bedoe ling ze te kruisen met gewone varkens om op die manier sma kelijker vlees te krijgen. Het dier bleek er echter bijzonder veel plezier in te hebben om sa men met de schaapshond Curly de kudde bijeen te houden. Oli ver is nu van plan 'Horky' te la ten deelnemen aan een van de schaapherderswedstrijden die het komende voorjaar worden gehouden. (foto ap» MEISJE UIT WAK GERED - De 15-jarige Robbie Esveld uit Hoorn redde dinsdagmiddag zijn plaatsgenootje Marije Jansen uit een wak. „Ik reed op de fiets door het park toen ik een meisje hoorde huilen, omdat haar hondje onder een bruggetje in een wak lag. Het meisje liep achter haar hondje aan en zakte ook door het ijs. Ik ben het ijs opgegaan en liggend op mijn buik kon ik bij het wak komen. Vervolgens heb ik eerst het meisje en toen het hondje aan de halsband uit het wak ge trokken. Koud was het wel. er lag namelijk een flinke laag wa ter op het ijs. Mijn kleren waren van voren kletsnat." Waarom vertrok hij zonder zich bekend te maken? „Ik had haast, want ik moest mijn kran tenwijkje nog doen. Thuis heb ik droge kleren aangetrokken en ben gelijk weer vertrokken. Toe vallig zat ik woensdag bij de kap per toen mevrouw Jansen en haar twee dochtertjes er ook wa ren. Ze nodigden me uit om op visite te komen en ik kreeg bloe men en geld". VLUCHT ONDER EIFFEL- TOREN DOOR - De Amerikaan se vliegenier Robert Moriaty is in Parijs bij verstek veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf, een boete van 10.000 dollar en intrek king van het vliegbrevet voor 3 jaar, omdat hij in 1984 met een sportvliegtuigje onder de Eiffel- toren door vloog. Om hetzelfde delict veroor deelde de rechtbank de 54-jarige Franse vlieginstructeur Gérard Dance tot een boete van 3.200 francs en eveneens een driejarig vliegverbod. Hij was in novem ber 1986 onder de Eiffeltoren doorgevlogen. CONDOOMSPOT - Een televi siestation in de Amerikaanse stad Detroit heeft gebroken met een traditie en een spot uitgezon den waarin een bepaald merk condooms wordt aangeprezen. Tweederde van de ondervraagde kijkers blijkt de boodschap ech ter niet erg te hebben gewaar deerd. Televisiestations hebben in het verleden altijd spots over con dooms geweigerd uit oogpunt van. goede smaak en de wens het religieuze volksdeel dal bezwa ren heeft tegen voorbehoedsmid delen met in het harnas te jagen. Het énige voorbehoud dat bij condoömspots wordt gemaakt is dat zij alleen mogen worden uit gezonden tussen 10 uur 's och tends en 3 uur 's middags en 's avonds na elven om jonge kinde ren er niet mee te confronteren. In de spot van het station in San Francisco wordt ingespeeld op de angst voor de aids-epide- mie en het condoom aangepre zen als het beste en goedkoopste middel tegen besmetting. Moordspel "Ik ben bloednerveus", bekent Ron Brandsteder aan de voor avond van zijn nieuw tv-avon- tuur. Tot half maart leidt hij we kelijks bij de TROS de spelshow Moordspel. Daarbij is het de be doeling dat een panel, het pu bliek in de zaal en de kijkers thuis uitvissen wie de dader is van een moord, die wordt ge pleegd in een door bekende Ne derlandse acteurs gespeeld tv- drama van 25 minuten. Dat zal niet meevallen, want er zijn steeds vijf zes verdachten en de aanwijzingen zijn zodanig, dat je alleen stap voor stap dichter bij de oplossing kunt komen. De he le show duurt 95 minuten. Van avond wordt de eerste van de zes uitgezonden, met als panelleden Koos Postema, Gerard Toore- naar, ex-commissaris van Am sterdam, en de actrice Georgette Hagendoorn. (Nederland 1, 20.28 uur) De dood De verzakelijking van de maat schappij heeft de laatste 25 jaar ook de dood niet ongemoeid ge laten. De nabestaanden leveren hun doden af bij het kerkhof of crematorium. Rituelen en ge woonten die vroeger onlosmake lijk verbonden waren met het sterven en de rouw, blijven al lang achterwege. In het dagelijks leven is geen plaats meer voor de dood. Toch komt er iets terug van die rituele gewoonten, merkt Marga Kerklaan op in haar documentai re 'Omgang met de dood', die de KRO vanavond uitzendt. Marga Kerklaan: "Ik heb willen laten zien hoe de mensen in de maat schappij omgaan met de dood. Het is niet nodig dat iemand bij voorbeeld in een rouwcentrum ligt, maar ook, net als vroeger, thuis kan worden opgebaard. Want juist die rituelen, daar ha len de nabestaanden hun steun uit in de rouwverwerking. Die brengen hun er weer bovenop". Zo werd een groep motorrij ders gefild die een verongelukte kameraad begraven. Een flinke ruk aan de gashandle betekende een laatste groet. Een nieuw ritu eel. Een volgende gelegenheid heeft zich tot Marga Kerklaan spijt niet voorgedaan. Wel laat zij andere rituelen zien. Een vrouw haalt haar moe der naar huis om thuis te sterven. De oude vrouw ligt diep wegge zakt in de kussens. "Het was haar en mijn wil dat mijn moeder thuis zou sterven", verklaart de dochter. De camera registreert het con tact met de handen, de ontroe ring, het besef. Ook laat de samenstelster een jonge vrouw zien, moeder van twee kinderen, die haar man het slachtoffer zag worden van een Siegfried Lowitz (links) is vanavond voor het laatst te zien in een aflevering van 'Onze Ouwe'. Commissaris Koster raakt namelijk bij het oplossen van een zaak zelf in levensgevaar. Hij zal in een volgende aflevering worden opgevolgd door commissaris Kres. een rol die wordt gespeeld door Rolf Schimpf. (Nederland 123.45 uur). (foto GPDl ongeneeslijke ziekte. Samen brengen zij de dode naar het kerkhof, laten de kist zakken en gooien zelf een kluit aarde op de houten deksel. Zij moest dit wel doen, is haar stellige overtuiging. "Die kist kun je toch niet boven laten staan? We moeten het kar wei toch afmaken". Het programma van Marga Kerklaan is vanavond te zien bij de KRO. (Nederland 2, 21.25 uur). Omroep Rijnland In het programma van Leiden Lokaal wordt vanavond o m. aandacht besteed aan revalidatie van (Leidse) hartpatiënten in het Zeehospitium in Katwijk; de dis cussie-avonden die Links Leiden organiseert rond het thema 'Doen vrouwen nog mee?'; de muzikale opvattingen van de Leidse componist Huub de Vriend; de nieuwe plaatproduk- ties van Kunst en Genoegen. (18.00-20.00 uur). HILVERSUM (GPD) - De Evangelische Omroep heeft bij het ministerie yvan WVC toestemming gevraagd voor het uitzenden van ochtendtelevisie vanaf 1 oktober. De EO wil in de ochtenduren programma's brengen over bijbelstudie, educatie en koorzang. De EO krijgt vanaf 1 oktober elke woensdag zendtijd op Nederland 1. Volgens een woordvoerder van de EO bestaat er onder de groep mensen die veel thuis zijn, grote behoefte aan televisie in de ochtend. De omroep denkt aan een wekelijkse uitzending van drie kwartier rond de klok van half elf. „Amsterdam, die grote stad. is volgebouwd met paaltjes. Zij is een dame in korset met honderdduizend kwaaltjes." Die wethouder Van der Vlis, die de tram onder het Rijksmu seum door wil laten rijden, maakt de stad steeds onleefbaar der. Zijn manie om het autover keer zo onmogelijk mogelijk te maken, neemt langzamerhand pathologische vormen aan. Laat ik een voorbeeld geven: de Amstel aan de overzijde van Carre. Daar is tweerichtingverkeer. Niet zo lang geleden is daar het trottoir flink verbreed, zijn er 'Amsterdammertjes' neergezet om parkeren te voorkomen (nog erger dan het rijden vindt Van der Vlis het parkeren), is er toch nog enige ruimte geschapen voor een paar parkeerplaatsen met parkeermeters, maar als een au to geen kans heeft gezien haar scherp in te parkeren (wat lastig is, met paaltjes die je achterlich- ten bedreigen en een verkeers stroom die je weinig tijd gunt om achteruit in te parkeren), is de rijwegruimte zo krap geworden dat een vrachtauto en een perso nenauto elkaar daar niet meer kunnen passeren. Maar daar slaat tegenover dat de voetgan ger (de Heilige Koe van Amster dam) nu tenminste de ruimte heeft op het trottoir Dat is waar Maar er rijden veel meer auto's over dat deel van de Amstel dan dat er voetgangers lopen, dus waar zou dan de prioriteit moe ten liggen? Als je een hekel hebt aan auto's moet je zorgen dat ze zo snel mogelijk voorbij kunnen rijden, inplaats van ze op te za delen met verkeersopstoppingen die irritatie wekken, onnodig ge toeter tot gevolg hebben, kostbaar tijdverlies opleveren, etcetera. Bovendien: automobilisten beta len op alle mogelijke manieren (via de benzine, via de wegenbe lasting, via deel III) voor hun recht van overpad, en de voet gangers zijn daarvan vrijge steld. Waarom moeten de auto mobilisten dan getreiterd wor den, en de voetgangers in de wat ten worden gelegd? Is Amster dam daarmee gebaat? Iemand die in het Havengebouw werkt vertelde me dat zijn kantoor al tijd twee auto's klaar heeft staan om op afroep naar aangemeerde schepen te gaan. Bij nieuwe be perkende maatregelen van de ge meente kregen ze nog maar 1 parkeerplaats toegewezen. Toen ze zich daarover beklaagden bij de afdeling van Van der Vlis, zei men daar dat ze hun kantoor dan maar ergens anders moesten vestigen! 'Als u meer beeldscher men wilt, en de ruimte wordt daarvoor te klein, dan gaat toch ook naar een andere ruim- Vroeger kon je nog met je auto tot voor de ingang van het Cen traal Station komen, zodat je ie mand met koffers op een fatsoen lijke manier kon afzetten. Tegen woordig mogen daar alleen nog maar taxi's komen. Wel kun je naar de achterkant van het CS rijden, maar de parkeermoge- lijkheden zijn daar gering, zodat het een tref is of je er je auto, al is het maar voor even, kunt parke ren om iemand met bagage nqiar het perron te helpen. Het is mis schien overdreven, maar die b< hoefte heb ik wel eens bij oudere familieleden of buitenlandse vrienden. Nu is die weg acht r het Centraal Station opgebouwd uit een verkeersweg en een 'vent- weg' die langs de aanleg stijg er s van het IJ loopt. Tussen de ver keersweg en die ventweg was een smal trottoir met bomen, waar je zonodig ook je auto kon parke ren, want daar liep toch nooit ie mand. U begrijpt wat de gemeen te Amsterdam toen in nauw over leg met de spoorwegen heeft ge daan. Dat loze middentrottoir waar toch niemand liep hebben ze weggehaald, en tussen de bo men hebben ze parkeerplaatsen gecreeerd voor kortparkeren van een half uur. Dat dacht u toch niet echt, mag ik hopen? Integen deel, ze hebben op dat smalle middentrottoir tussen de bomen betonblokken geplaatst, zodat er nu niet meer geparkeerd en niet meer gelopen kan worden! Ik ontken het niet: een mooie stad als Amsterdam is zonder a to's mooier dan met auto's. Ze misschien ook wel mooier zonder mensen, en in ieder g< zonder die tienduizenden sterdammertjes'en zonder Vi t der Vlis. Een grote stad als Am sterdam kan zich moeilijker dun bijvoorbeeld het Italiaanse Siena veroorloven de binnenstad af te sluiten voor auto's (behalve die met een speciale vergunningt. Amsterdam is tien maal zo groot. Maar in Siena zijn direct buiten de binnenstad wel alle mogelijk heden tot parkeren tot op de cen timeter uitgebuit! In Belgrado staat met borden aangegeven waar en hoe (evenwijdig met de trottoirband of schuin instekend) je op het trottoir mag parkeren. Ik herinner me van vele jaren ge leden dat je ook in Neurenberg soms op het trottoir mocht parke ren. Veel trottoirs werden nu een maal aangelegd in een tijd dat vrijwel niemand een auto hod en bijna iedereen liep, maar inmid dels is de situatie veranderd. In Belgrado past men zich daarbij aan en maakt men de trottoirs wat smaller. In Amsterdam past men zich ook aan en maakt men de rijweg smaller. Mij ontgaat de logica daarvan. 18.00 Tik Tak, kinderprogramma 18.05 De Snorkels. Amerikaanse tekenfilmserie over kleine we- TROS 18.10 Wondere Wereld, wetenschappelijk programma van Chriet Titulaer' TELEAC 18.30 Cursus Biotechnologie. Les 7 TROS 19.00 Alt, serie. Afl.5: Geldtekort. Vader Tanner roept het gezin bijeen om het budget te bekijken. Alf's verblijf kost het gezin handen vol geld. Alf besluit een baan te zoeken om de rekenin gen te betalen 19.25 Mijn geheim, afl 3. (T T.) NOS 20.00 Journaal TROS 20.28 Moordspel, spelprogramma. Vandaag: Gelukkig Nieuw jaar 22.15 De TROS TV-Show, talkshow met Ivo Niehe en prominen te gasten 23.15 TROS Aktua, actualiteitenrubriek 23.45 TROS tele-thriller: Onze Ouwe. Vanavond: Twee levens Ingrid Helberg wordt al twee dagen vermist. In de woongroep, waar haar vermissing is opgevallen, kent men haar nauwelijks. Al snel stelt de politie vast, dat de vrouw een gevaarlijk dubbel leven moet hebben geleid NOS 00.50 Journaal 00.55 Nieuws voor doven en slechthorenden ZATERDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden TELEAC 09.35 Cursus Leiding geven, les 1 10.05 Cursus Statistiek, les 8: Schatten 10.35 Ca va?, cursus Frans voor beginners, les 8. Herhalingsles FEDUCO11.05 Teleboerd: Is de krant er al? (15-herh 11.25 Einde Bouwen (14-herh.) 11.25 Einde 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaarden 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal. (T T.) 19.00 Journaal KRO 19.12 Bound for glory, Amerikaanse speelfilm uit 1976 van Hal Ashby De zanger Woody Guthrie reisde liftend en per trein kriskras door Amerika en wijdde meer dan duizend songs aan het sociale onrecht en misstanden, die hij tegenkwam. Hier mee liet hij zelfs zijn persoonlijke geluk en showcarrière schie- i ten 21.25 Omgaan met de dood, documentaire van Marga Kerklaan over de omgang met de dood in onze moderne samenleving en het belang van rituelen voor goede rouwverwerking. (T T.) 22.10 Gesprek met minister-president NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Kenmerk-special: Jihad, Afganistans heilige oorlog, film portret van de guerilla-groep Mujahedeen in Afghanistan 23.28 Een bericht voor de Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden KRO 23.35 Het komplot tegen Brigitte Haas, Frans/Duitse speelfilm uit 1981 van Laurent Heynemann. De geheime diensten van Frankrijk en West-Duitsland beramen een komplot om door middel van een in scène gezette crime passionel de terroriste Haas te vermoorden 01.15 Einde 18.30 Bingo! zicht van de Top 20: studiogast. retroclip. prijsvraag en info-item Presentatie Patty Brard en Pe Vermeersch 19.15 Uitzending door derden Programma van de Vlaams-Na tionale Omroepstichting 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.10 Weerbericht 20.20 Het einde van een imperium (End of Empire). Engelse i tanende Britse invloed in de overzeese gebieden Van daag: Aden 21.15 Extra-time *3.45 binde 21.50Tenuto. Laureatenconcert met jonge solisten Guido Se- ZATERDAG gers eb Annemie Vanden Bos sche treden samen op met het 19.00 Journaal 19.03 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke. tekenfilm 19.30 Journaal 20.00 Grand Ecran - Les compe res, Franse speelfilm uit 1983 van Francis Veber. Met Pierre Richard. Gérard Depardieu, An- ny Duperey e.a. Wanneer de enige zoon van Christine en Paul samen met een ouder meisje uit Parijs vlucht, heeft zijn moeder niet veel vertrouwen in de politie, noch in de pogingen van haar echtgenoot om zijn zoon in Nice te achterhalen Dus besluit ze schakelen 21.30 Fenètre sur Ie monde: l'his- toire de la télévision européene 1936-1986, documentaire over de ontwikkelingen van de televi sie-omroepen in Europa 22.15 Laatste me 22.55 Rox Box. gevj renprogramma f |onge- Nationaal Orkest cantation, theme et dance, voor trompet en orkest. A.Desenclos, uitgevoerd door Guido Segers, trompet: 2 Rhapsodie op een thema van Paganini, opus 43. Rachmaninov, uitgevoerd door Annemie Vanden Bossche, pia no. Presentatie: Regine Clau- weart. (Tegelijkertijd op BRT 3 in stereo) 22.40 Nieuws en Coda: Droom, van Langstpn Hughes (vertaling. Ernst van Altena) 23.00 Einde 08.30 Nouba nouba, gevarie kinderprogramma 09.30 Spreek met ons mee, cur 09.55 Einde 10.40 Interwallonie program voor Spanjaarden migrantenmagazin 18.45 Babel. voor Marokkanen 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische se- G.Knebusch Bergh. Herh 19.25 Oshin, Japanse s 19.40 Mededelingen er ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.15 Weerbericht, en H deospelletje 20.25 Premiere filmn.ei Ropcke 20.55 SOB Amerikaanse speel film uit 1981 van Blake Edwards Met: Julie Andrews. William Hol den. Robert Preston e.a. Felix Farmer is een beroemd filmpro- spektakelfilm, de hoofdrol, wordt een flop. Hij besluit enkele sex-scènes in te lassen, maar dan moet hij ook o gek zien te krijgen 22.55 Filmspot, achtergrondinfor matie bij de filmactualiteit 23.15 Einde WDR: 18.25 Galerie der Comics, serie Afl.: lm Wilden Westen 19.00 (S) WWF-Club ',19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau 20.15 Brocks letzter Fall (Brock s last case). Amerikaanse speel film uit 1972 Max Broek geeft zijn ondankbare werk bij de poli tie van New York op en besluit in Californië sinaasappels te gaan telen. Daar aangekomen blijkt de plantage in niet zo goede staat te verkeren en wordt Brock s In diaanse beheerder beschuldigd van moord op de sheriff Zeer te gen zijn zin hetvat Broek zijn speurwerkzaamheden gazine 22.30 Tagesthemen met Bericht aus Bonn 23.00 Sportschau met o a Wereld kampioenschappen skiën in Crans Montana 23.25 (ZW) Die Ue amants). Franse speelfilr 18.20 Ein Engel auf Erden, vervolg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal. buitenland se reportages 20.15 Derrick. Duitse misdaadse- 21.15 Tele-Zoo: 1 De vogel van het jaar; het paapje 2 Ontdek kingsreis naar het Rudolfmeer 3 25 |aar Wereldnatuurfonds 4 Ganzebroedsel op grote hoogte 21.45 Heute-Journal 22.10 Aspekte. cultureel magazine 22.50 Die Strassen von San Fran cisco, Amerikaanse politieserie 23.40 (ZW) Wege zum Rhum (Paths of Glory), Amerikaanse speelfilm uit 1957 van Stanley Kubrick. Met: Kirk Douglas, Ralph Meeker. Adolphe Menjou e a Generaal Mireau geeft op dracht een Duitse vesting te be stormen. Zij verliezen, omdat het eerste regiment van kolonel Dax weigert mee te doen Kolonel Dax krijgt nu de opdracht drie man uit zijn regiment aan te wij zen, die gefussileerd zullen wor den op grond van desertie 18.00 Telekolleg II, cursus ge schiedenis. Afl USA - Aussen- politische Probleme nach dem Zweiten Weltkrieg (2) 18.30 Hallo Spencer, kinderserie 19.00 Aktuelle Stunde. regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau met weerbe richt 20.15 Abenteuer Natur Blumen. Tiere. Traume (1). natuurfilm over de natuur in de Vogezen 21.00 Kulturmetropolen, documen- Afl.: Het Vaticaan 21.45 Stunde der Fenster 22.15 In bester Gesellschaft. serie 23.05 Die andere Seite der Welt. tv-film. Een televisiereportage- ploeg is in Zuid-Amerika getuige van een massa-moord. Eenmaal weer thuis heeft de productie-as- - sistente moeite de gebeurtenis sen te verwerken, of de filmbeel den te bekijken. Als ze uiteinde lijk besluit de werkelijkheid te to nen, blijkt dat haar collega's daai jr denken, (herh.) 18.00 Newsround extra, ni magazine voor de jeugd 18.10 Grange hill, jeugdserie 18.35 Fax, licht informatief pro gramma 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus. regionaal meuwsmagazine 20.00 Wogan. showprogramma rond Terry Wogan 20.35 Blankety Blank, amuse mentsprogramma 21.10 Dynasty. Amerikaanse serie 22.30 Rockcliffe s babies, politie- 23.20 International Snooker: Ben son Hedges Masterstoernooi vanuit Wembley 01.00 The Rockford Files. Ameri kaanse detectiveserie met Ja mes Garner in de hoofdrol 01.50 Weerbericht 19.00 WK Skiën Combinatie-afda ling voor heren vanuit Crans Montana (Zwitserland) 20.30 Ebony, gevarieerd magazine 21.00 On the road, informatieve 21.30 Gardeners World, informatie 00.20 The Amerikaanse speelfilm mei E Lancaster en Helmut Berger ZATERDAG Sky Channel 22.00 Indelible evidence, gedra matiseerde documentaireserie over de onderzoekmethodes van de gerechtelijke laboratoria 22.30 Arena, serie 23.30 NewS 00/15 Weerberic culturele docu- 18.00 I Dream of Jeannie 18.30 Hazel 19.00 Hogan s Heroes The Gypsy 19.30 The New Dick van Dyke Show The Tenth Honeymoon 23.00 Dr. Ruth. Sex, mam Relationships 23.30 Sky Trax Popmuzie 02.00 Closedown ZATERDAG 08.00 Fun Factory Anglia TV 18.00 Bellamy;s Bugle 18.45 Blockbusters 18.45 News at 5 45 19.00 About Anglia 20.00 The Newlywed Game 20.30 Murder, she wrote 21.30 My Husband and I 22.00 Yesterday's Dreams 23.00 News at Ten. followed by Anglia Late News and Weather 23.30 Cross Question 00.10 Friday Late Film Portrait of an Escort (1980) 01.55 Late Night Final, followed by 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 La Cuisine 20.45 Jazz a Dijon 21.20 Calibre 21.30 Thalassa 22.00 Journal Télèvise 22.30 Fans de Ski Kirk Douglas in Paths of glory', een uit 1957 daterende Amerikaanse speelfilm die 23.00 Architecture et Geographie vanavond op Duitsland 2 (23.40 uur) is te zien. nuoKipmi. SacrSe (Les België/Frans 1 18.00 Carrefours week-end, geva rieerd programma met informatie over video, film en theatervoor stellingen Louis Malle Met Jeanne Moreau. Alain Cuny, Jean-Marc Bory e.a. Jeanne Tourier, de vrouw van een oude re krantenuitgever, gaat vaak vanuit Gijon naar haar jeugd vriendin Maggy in Parijs. Daar treft zij ook haar Spaanse min naar Raoul. Wanneer zij de stu dent Bernard ontmoet bekijkt ze haar man en minnaar met ande- 00.55 Tagesschau 01.00 Nachtgedanken, beschou wingen door Hans Joachim Ku- lenkampff ZATERDAG 10.00 Heute 10.03 Sportschau 10.25 Die Montagsmaler (herh 11.10 Aspekte 11.50 ARD-Sport extra Wereld kampioenschappen afdaling voor heren. Commentaar. Man fred Vorderwülbecke Radio 1 na 18 uur NOS: leder heel uur nieuws AVRO 19.02 De burgemeester is jarig. NCRV: 20.02 Water en vuur 21.02 Mengpaneel 22.02 NCRV- Vrijdag-sport. NOS: 23.05 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Stem-- band 2 02 Oh, wat een nacht 5 02 Radio 5 na 18 uur EO 18 10 Belgie totaal PP 18 20 Uitzending van de PSP KRO: 18.30 Taal en Teken NOS 19 00 Programma voor buitenland se werknemers (19 00 Turks 19.20 Marokkaans 19.50 Spaans 20.00 Italiaans EO: 20.30 De Bij bel open. 21.00 De Schoolagenda 7 20 F 7 30 OMROEP RIJNLAND 19.00-07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 De Avondspits. VOO 19.02 Curry en van Inkel 20 00 Grandmix 21.00 Curry 8 Van In kel. 22 00 Countdown Café Radio 4 na 18 uur NOS 18 00 Nws 18 02 Aspekten van de Kamermuziek 19 00 De Bovenbouw 20 00 Nws 20 02 Eu ropees Concert Podium 21 35 Ho rizon 22 30 NOS Jazz Radio 1 voor 18 uur NOS leder heel uur nieuws NOS 7.00 Gelukwens t g v de veriaar- koningin Beatri» Nws' Toerisme; 8.06 TROS Aktua; 8.24 Ontbijtgast van de week; 9.03 In troductie Prijzenslag 9.05 Ontbi|t- gast v.d week; 9 20 Overz kran ten; 9.30 Recept van de dag; 9 45 Kieskeurig; 9 57 Introductie Ka merbreed; 10.08 Shownieuws. 10 20 Prijzenslag, 10 30 Kieskeu rig op wielen; 10.40 Sportagenda, 10 50 Finale prijzenslag; 1103 TROS Kamerbreed 12 03 TROS Nieuws Show, met om 12 03 Oud plaatwerk. (NOS 12 56 Medede lingen voor land- en tuinbouw) 13 06 TROS Aktua, 13 30 Finan cieel Nws 13 40 Mensen uit het nieuws. 14 40 Doe t zelfrubriek, 14 50 Vijf minuten van Herman Pieter de Boer; 15 08 Medische ru briek; 15 20 Overzicht avondkran- 15.35 Sportagenda; 1550 Radio 2 voor 18 uur NOS leder heel uur nieuws 7 00 Gelukwens t g v de verjaardag van H M koningin Beatrix 7.02 Nws VARA: 7.03 Hallo Hier Hilver sum. (7.25 De wind. 8.03 De rode draad 8 55 Het Socialistisch strijd lied 9 03 Het weer dit weekend 10 03 De Stand van zaken 11 03 Tussen 8arend en Van Dorp 12 03 De Rooie Haan 14 03 W e in 't Nederlands wil zingen 15.03 Hits van Smits KRO 16.03 (S) Zin in muziek 17 03 Glas in lood 17 50 Kruispunt-extra Radio 3 voor 18 uur NOS leder heel uur nieuws 7 00 Gelukwens t g v de verjaardag van H M koningin Beatrix Aansl Wilhelmus NCRV 7 03 Vroegop 7 30 Rabarbara 8 03 Pop r.on stop. 9.03 Gospel-rock 10 03 Popsjop 12.03 Los Vast Pop-race 14,03 Tussenuur 15.03 Popsta tion. 16 03 NCRV-Zaterdag-Sport AVRO: 8 00 Nws 8 02 Affiche - 4 10 00 Caroline 11 00 Kurhauscon- cert Klassieke pianomuziek VOO NOS 9 00 Nws 9 02 NOS-Spor- tief 9 25 Waterstanden FEDUCO 9 30 Medelanders Nederlanders 9 45 Dag Dokter 10 00 Neder lands - Taal, Tekens en regels EO 10 15 De muzikale fruitmand 11 15 Tijdsein-Thema 12 00 Nws 12 05 Hallo Nederland 12 25 EO in de regio 12 45 Vragen naar de weg 1300 Nws 13 10 Ronduit- Praise 13 30 Opo Doro (Open deur) VPRO 14 00 Euroburo 15 00 Het spoor 16 00 Het spoor terug EO 17 00 Licht en uitzicht OVERHEIDSVOORLICHTING 17 46 FRanco huis NOS 17 56 Mededelingen en Nieuws

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 23