HETGEVOEL
DATUIE1S
'Blok' EK schaatsen
U HAD'T KUNNEN LEZEN IN DE KRANT
VOOR UW EIGEN STUK VAN NEDERLAND.
LEIDSCH
DAGBLAD
n
BON
'~l
LEIDSCH DAGBLAD
PAGINA 18
SPORT
MAANDAG 26 JANUARI 1987
- Everton 1-0.
n de verschillende sport-
ii het afgelopen weekeinde Ev<
Mannen, zesde ronde groep A: Rigterink
Geurtsen 2-0, Van Westerloo - Van der Zee Zuid - Den helder
1-1, Scholma - Meijer 1-1, Stokkel - Heus-
Nederlandse lotto
Het winnende rijtje is: 6 - 16 - 24 - 27 - 36 -
Reservegetal: I
Het winnende getal is: 841392.
Aantal deelnemers 262.155, inleg
393.233,00, prijzenbedrag f. 157.293,00.
jrjjzenbedrag f. 18.074,00.
VVestduitse lotto
Het juiste rijtje is: 2 - 16 -
Reservegetal:
Liverpool
N Forest
T Hotspur
West Ham
Watford
Wimbledon
26-52 S Wednesday 26-34 dens 1-1, Van Aalten
26-50 M United 25-32 Stand: 1. Van der Zee 8 punten. 2. Brou-
26-48 Q Park R. 25-30 wers, Scholma en Stokkel 7, 5. Van Aalten,
25-42 O United 25-29 Meijer. Rigterink en Van Westerloo 6. 9. pers - MSV 75-76.
25-42 M Citv 26-27 Heusdens 4, 10. Geurtsen 3.
25-26 Groep B: Mathijsen - Van der Kooij 1-1,
Oudshoorn - Schotanus 2-0, Kr^jenbrink -
Goudt 1-1, Wesselink - Bronstring 2-0, Bies
US uitgesteld, Rotterdam
Den Bosch - Chee
tah 79-62, Amstelveen - Canadians 63-76.
PROMOTIEDIVISIE: Lisse - Groningen
Hou Stand
SEV
GKV(Hg)
9-16 ODS
9-13 Madjoe
9-12 Hoekse
9-11 De Rave
9-10
9- 6
9- 2
Spel 77: 1064144
Belgische lotto
Het juiste rijtje is
25-41 Chelsea
25-40 Southampton 24-25
25-37 Charlton 25-25
25-37 Leicester 25-24
25-36 Aston Villa 25-24
25-36 Newcastle 25-21
Schotland
Dundee Hearts 0-1, Falkirk - Celtic 1-2,
Hibernian - Dundee U. 0-2, Motherwell -
Clydebank 3-2, Glasgow R. - Aberdeen 0-0,
St. Mirren - Hamilton 0-1.
Celtic 31-47 Hearts 30-40
Rangers 30-45 Aberdeen
Dundee U. 29-42 Dundee 27-27
België
Anderlecht - Seraing 5-3, Club Luik - RWD
Molenbeek 1-0, Gent - Standard Luik 0-1,
Cercle Brugge - Kortrijk 2-1, Antwerp -
Charleroi 4-1, Beveren - Berchem 5-0, Wa-
regem Club Brugge 1-2, KV Mechelen -
Beerschot 1-0, Racing Jet - Lokeren 2-2.
Anderlecht 17-29 Racing Jet
MSv'ngen
Grasshopp.
15-30 Lisse
14-24 Sea Devi
15-20 Gr.Eagles
tos 3-TOP 2 8-4, PKC 5-HKV 3 13-8
ZUIDWESTRES.il
15_ 4 A: Tjoba 2-Pernix 2 13-16. Snel 2-Kinder-
sselink 7, 5. Van der Kooij, Ouds-
l Schotanus 6, 8. Bies 5, 9. Bron-
i Mathijsen 4.
n, vierde ronde groep B: Geubel -
burg 56-39, Argus - AMVJ 70-92, Gyn
- Green Eagles 2 82-44, BOB - Goba 46-59,
2-Vlaardingen 2 7-17.
17-28 Sil. Lion:
17-26 Hurric
17-22 Gymm
17-22 Spakenburg 15- 6
2 - 5 - 12 - 15 - 24 - 42.
Jokernummer: 3197146.
W5-spel
Het W5-spel werd zondag gespeeld op de
baan van Hilversum. De winnaars zijn: eer
ste koers Zengo (nr. 8, R. Pools), tweede
koers Yate Middelwijk (nr. 6, M. Bouw
huis), derde koers Zelde Volomon (nr. 11,
H. Schoonhoven), vierde koers Zentro van
Hiddum (nr. 5, mej. M. Schlangen), vijfde
koers Wikje Last (nr. 4, J. Oorthuijsen). Het
Beveren
Lokeren
Club Luik
Charleroi
Standard L.
Beerschot
17-24 Gent
17-22 RWD M.
17-20 Antwerp
17-19 Kortrijk
17-16 Berchem
17-15
17-14
17-14
17-11
17-10
17-10
17-10
17- 9
(Aus)
Finale vrouwen enkelspel
Navratilova (Vst) - Mandlikova (Tsj) 1-6,
Jongens junioren
EERSTE KLASSE: Green Eagles - De'
Devils 91-98, OSG - Voorburg 86-68, New
Spanje
Sabadell - Cadiz 1-0, Sevilla - Mallorca 2-
1, Athletic Bilbao - Santander 1-2, Valla-
dolid - Barcelona 0-0, Real Madrid - Osa-
suna 2-1, Espanol - Real Sociedad 2-2,
Murcia - Betis 3-0, Gijon - Atletico Madrid
24-23
24-22
24-22
24-21
24-21
Stars - BVO Alphen 52-64, Sparta - Leider
dorp 56-118.
TWEEDE KLASSE: Binnenland - Rijnval-
NawatUov^Pam"shriver (VSt) - '2n7\G°ba W^dBTnveentFI
--- -- --- 81, BOB - Springers 80-68, Dunckers - DAS
79-89, MSV - Jumpers 62-40.
Meisjes junioren
EERSTE KLASSE: Dragons - OSG 126-63,
Rijnvalken - Voorburg 54-48, BOB - Green
Eagles 62-65, MSV - BVO Alphen 86-41.
BEKER
Vrouwen
Achtste finales: Cady '73 - BVO Alphen 57-
ni/K 1 2-3.
DFC
V. Santen
13-29 Molenwiek
13-28 Gemini/K
13-27 Brother
13-26 RVC
13-22 Argus
GP driebanden in Landau
Real Madrid 24-35 Sociedad
Espanol 24-31 Murcia
A Bilbao 24-26 Las Palmas
A Madrid 24-26 Santander
Betis 24-25 Zaragoza
Sevilla 24-24 Cadiz
Mallorca 24-24 Sabadell
Valladolid 23-23 Osasuna
Internationale wedstrijden in Davos
De voornaamste uitslagen van de wed
strijden van zaterdag zijn:
500 meter sprinters:
1. Menno Boelsma (Ned) 38,46, 2. Hans
Janssen (Ned) 39,07, 3. Hans Markström
(Zwe) 39,15,4. Tjerk Terpstra (Ned) 39,18,5.
Jacco Mos (Ned) 39,29.
500 meter vrouwen:
1. Carola Burger (OD1) 43,05, 2. Stéphanie
Dumont (Fra) 43,13,3. Marga Preuter (Ned)
43,82, 4. Gaby Schónbrunn (ODD 43 90 5. Ul 11111U111C1ISC
Manska Hekkers (Ned) 44,14, 6. Jolanda Boavista 1-2, Guimaraes - Varzim 1-1, El-
Grimbergen (Ned) 44,46. vas - Farense 1-2, Rio Ave - Braga 1-0, Aca-
500 meter allround: demlca - Belenen*** 3-1
1. Haakan Edman (Zwe) 38,82,2. Benoit La-
marche (Can) 39,12, 3. Marco de Groot
(Ned) 39,47, 4. Jean Pichette (Can) 40,16, 5.
Hinni (Zwi) 1.20,37, 6. Terpstra 1.20,43.
1500
1 Burger 2.10,84, 2. Schónbrunn 2.11,42.
3000 meter allround:
1. Lamarche 4.14,21, 2. Bruins 4.19,18, 5.
n 38,95, 4. Mos 39,29.
Benfica
Porto
Guimaraes
18-30 Sporting
18-28 Varzim
18-28
500 meter allround:
1. Markstrand 38,56, 2. Edman 39,20, 3. De
Groot 39,55,4. Bruins 40,25,5. Rasker 40,44.
1000 meter sprinters:
1. Jacqueline Börner (OD1) 1.23,36, 2.
Schónbrunn 1.26,10, 3. Burger 1.26,85.
Nederlandse marathonkampioenschap
pen op kunstijs in Heerenveen
Mannen:
1. Dirk Maarssen (Rijsenhout), 2. Lex Caze-
mier (Den Hom), 3. Jos Pronk (Oost-Graft-
dijk), 4. Jan Hopman ('t Zand), 5. Jan Kooi
man (Ammerstol), 6. Bennie van der Wei.de
(Heerenveen), 7. Dries van Wijhe (Ooster-
wolde), 8. Gerrit Moolenaar (Waddinx-
veen), 9. Harry Kiers (Westerbork), 10.
niel Hopman ('t Zand), 11. Jannes Kadijk
Turkije
Besiktas - Samsunspor 2-2, Sariyer - Zon-
guidak 2-1, Ankaragucu - Bolu 0-0, Altay -
Vriendschappelijke wedstrijden:
GRONINGEN: FC Groningen - Cambuur
4-1. Doelpunten Groningen: Roossien (2),
Mason en Eykelkamp. Cambuur: Bults.
ROTTERDAM: Spartaan'20 - Ajax 1-7.
Doelpunten Ajax: Winter (2), Petersen (2),
Wouters, Scholten en Witschge.
ROTTERDAM: SVS - Sparta 3-5. Doelpun
ten Sparta: Ridderhof (3), Steur en Leng-
WK veldrijden in het Tsjechische Mlada
Boleslav.
Profs
1. Klaus-Peter Thaler (WD1) 1 uur 8 minu
ten en 30 seconden, 2. Danny de Bic (Bel)
op 18 seconden, 3. Christophe Lavainne
(Fra) op 1 minuut 20 semnden, 4. Hennie
Stamsnijder (Ned) op 1.23, 5. Volker Kru-
kenbaum (WD1) op 1.38, 6. Frank van Bakel
r (Bel) op 2.37 10. Claude
2.39, 11. Ottavio Paccag-
nella (Ita) op 2.59,12. Ivan Messelis (Bel) op
3.07, 13. Stephan Douce (GBr) op 3.07, 14.
Angelo Tosi (Ita) op 3.40, 15. Pascal Ri-
Een 'losse flodder' van Tatjana. Gerrie Knetemann staart lachend in de loop van het pistool dat Tatjana
Simic (bekend van de film 'Flodders') op hem richt. De actrice verrichtte het startschot voor de 21e zesdaag
se van Rotterdam. Na gisteren is de stand aan kop: 1. Clark (Aus)IBincoletto (Ita) 170 punten, 2. Van Vliet
(Ned)ZKristen (WDl) 123 punten, 3. Fignon (Fra)IDoyle (GBr) 78 punten. Op een ronde: 4. Knetemann
(Ned)ITourné (Bel) 143 punten, 5. Roman Hermann (Lie)IStevenhaagen (Ned) 102 punten, 6. Zoetemelk
(Ned)IDe Wilde (Bel) 90 punten, 7. Worre/Pedersen (Den) 72 punten,
op vijf ronden: 8. BonduelVallet (Fra) 48 punten, 9. Vaarten (Bel)ZSchlaphoff (WDl) 27 punten. (foto ANP)
icht 3-1 (15-14,15-7,3-15,15-
ZAALKORFBAL
mezzo-Be Fair 1-3.
Ekspalvo 13-35 V. Santé
Utrecht 3 13-34 Leython
Halvi
chard (Fra) op 4.03, 16. Huub Kools (Ned) ^üUei
Amateurs
1. Mike Kluge (WDl) 1.03.50,2. Frantisek
Kloucek (Tsj) 1.03.53, 3. Roman Kreuziger
"ceulem
(Tsj) 1.03.55,
Mar
15,15-11); Kühl
12,15-9).
Finale: Kühl - Müller 3-1 (8
15-13).
Hendriks" med) 0m de derde P,aats: Ceulem
ineuj
Manden (Wapserveen), 17. Willem Vos
(Kockengen), 18. Herbert Dijkstra (Pesse),
19. Rein Jonker (Wijtgaard), 20. Frans Boon
(Hem).
it de Boer (Jellum), 2. Wil-
Veteranen:
lem Visser (Sneek), 3. Eeu<
(Oudkerk), 4. Jannes Bast (Nijkerk), 5. Jan
van der Meulen (Stiens).
1.04.01, 5. Christian Redomski (WDl) <1510- 5-15, 15
1.04.04, 6. Petr Kloucek (Tsj) 1.04.14,7. Bru-
no le Bas (Fra) 1.04.28, 8. Hansrüdi Büchi
(Zwi) 1.04.33. 9. Peter Müller (Zwi) 1.04.48,
10. Alex Moonen (Bel) 1.04.59, 17. Noel van
dé v"ès 10602
Samos 20-14, Fortuna-Blauw Wit 13-12,
LDO-SIOS 14-12.
DKOD 9-14 Groen G. 9-9
O. Arnhem 9-14 SIOS 9-6
LDO 9-12 Blauw Wit 9-5
Fortuna 9-11 Samos §-1
HOOFDKLASSE B
Deetos-PKC 10-8 SCO-Rohda 11-14, Wordt
Kwiek-Rapiditas 20-17, Dalto-DOS'46 16-
Be Fair
AV '40
Jupiter
1. Marc Janssens (Bel) 40 minuten en 1 ron
de in 48,66, 2. Ralph Berner (WDl) op 26
seconden, 3. Tomas Port (Tsj) op 0.40, 4.
Den Bosch 71-87, BC Markt - DAS 86-67,
PKC
Rohda
W. Kwiek
SCO
9-14 Dalto
9-13 Deetos
9-12 DOS'46
9-10 Rapiditas
9- 0
Orca's - Canadia
s 68-91.
23-22
Kitzbuhl
Uitslag achtste afdaling voor de wereld
beker:
1. Pirmin Zurbriggen (Zwi) 1.58,06, 2. Er-
win Resch (Oos) 1.58,79, 3. Peter Müller
(Zwi) 1.58,83, 4. Peter Wirnsberger (Oos)
1.58,84, 5. Franz Hemzer (Zwi) 1.58,90, 6.
Markus Wasmeier (WDl) 1.58,96,7. Leonard
Stock (Oos) 1.59,12, 8. Helmut Hoflehner
(Oos) 1.59,12, 9 Karl Alpiger (Zwi) 1 59,34, Vande'r"
23-38 Canadi
23-36 Weert
op 1.23, 7. Pavel Camrda (Tsj) op \.2Ï, 8. Haaksberg. 23-28 BC Markt 22- 8
T' Orca's 23-26 Zaandam 23- 6
PROMOTIEDIVISIE: Racing Beverwijk -
Kamil Polk (Tsj) op 1.42, 9. Wim de Vos
(Ned) op 1.58, 10. Kai Hundertmark (WDl)
op 2.05
Hoogovenstoernooi in Wijk aan Zee
Grootmeestergroep A, zevende ronde:
:n (Ned) - Kortsjnoi (Zwi)
Voorburg 68-84, Goba - Eindhove
Green Eagles - Akrides 83-86, Red Giants -
Basketiers 84-69.
Red Giants 17-26 Basketiers 17-16
Akrides 17-22 Voorburg 17-16
Eindhoven 17-20 Beverwijk 17-14
OVERGANGSKLASSE A
VES-VEO 12-16, HKC(Ha)-SMS 18-10, Rust
Roest-KVS 9-15, Antilopen-Pernix 11-14.
KVS 9-16 VEO 9-8
Pernix 9-15 SMS 9-6
HKC(Ha) 9-10 R. Roest £-5
VES 9- 8 Antilopen 9-4
OVERGANGSKLASSEB
Die Haghe-Luto 11-8, SDO-Deto 8-11, Ar-
chipel-Kwiek(Hg) 14-13, TOP-Blauw Wi-
Dinto 13-35 Volendam 13-18
Zaan 2 13-35 Purvo 13-15
Amsterdam 13-29 NOVO 13-12
Simokos 13-24 Polisport 13- 9
Armixtos 13-24 Unitas 13- 8
Krovo 13-21 US 13- 4
PROMOTIEKLAS A:
AV '40 2-Oikos 3-1, Ridderv.-RW 2-3,
Dosko-Acco/DOS 2 3-1, Leython 2-DVC 1
8-0, V. Santen 3-Tornado 1-3, Tonegido
Tornado
Ridderv.
DVC
AV '40 2
13-36 Tonegido
13-
10. Daniel Mahrer (Zwi) 1.59,41.
Stand in de strijd om de wereldbeker- 1.
Zurbriggen 110 punten, 2. Wasmeier 83, 3.
Heinzer 82, 4. Müller 81, 5. Mair (Ita) en Al
piger 66.
De uitslag van de slalom is:
1. Bojan Kriz^j (Joe) 1.41,84,2. Mathias Ber-
thold (Oos) 1.41,92, 3. Armin Bittner (WDl)
1.41,96, 4. Rudolf Nierlich (Oos) 1.42,14, 5.
1 Gstrcin (Oos) 1.42,34, 6. Ingemar
Stenmark (Zwe) 1.42,39, 7. Hubert Strolz
(Oos) 1.42,52. 8. Joel Gaspoz (Zwi) 1.42,64,
9. Dietmar Köhlbichler (Oos) 1.43,00, 10.
Andreas Wenzel (Lie) 1.43,21.
Stand in de strijd om de wereldbeker: 1.
Krizqj 97 punten, 2. Stenmark 81, 3. Gaspoz Van der Sterre^Mifes 3 5
71 A Hilfnnr AQ RnrfKnM 4* "H ^Lrren,JViliet> O.O
Zapata (Col) - Hulak (Joe) afg, Olafsson
(IJsl) - Van der Wiel (Ned) 1/2 - 1/2, Anders-
son (Zwe) - Short (GBr) 1/2 - 1/2, Sosonko
(Ned) - Flear (GBr) 1-0, Gutman (Isr) - Nog-
ueiras (Cub) 0-1, Miles (GBr) - Ljubojevic
(Joe) afg.
Achtste ronde:
Kortsjnoi - Ljubojevic 1/2 -1/2, Nogueiras -
Miles 1/2 - 1/2, Flear - Gutman 1-0, Short -
ningen 81-67, Hoofddorp - Ymir 76-93, Ear
ly Bird - Amsterdam 80-78, Zeemacht -
DSS 88-66.
BVO Alphen 17-28 DSS 17-14
Ymir 17-28 Groningen 17-10
Noguei
2. Was-
r 166, 3. Gaspoz 145, 4. Stenmark 120,
i Sapporo:
70-meter: 1Satoh (Jap) 224,3 punten, 2. Te-
pes (Joe) 216,0, 3. Shima (Jap) 211,1, 4. Ta-
a (Jap) 201,7, 5. Fjorden (Noo) 197,7, 6.
Braaten (Noo) 208,1, 4. Strohmaier (Oos)
205,2, 5. Tanaka 202,4, 6. Shima 199,5.
Stand: 1. Vettori (Oos) 156 punten, 2. Opaas
(Noo) 149, 3. Ulaga 131, 4. Tepes 109, 5.
Weissflog (ODD 103, 6. Findeisen (OD1) 95.
BUITENL. VOETBAL
Sosonko, Olafsson 4.5,
6. Ljubojevic 4 1 afg., 7. Andersson 4, 8.
"les 3.5 1 afg., 10. Van
der Wiel, Flear 3.5, 12. Zapata 3 2 afg., 13.
Hulak 2 1 afg., 14. Gutman 1.
Grootmeestergroep B, vijfde ronde:
Gaprindasjvili (Sow) - Brenninkmeijer
(Ned) 1/2 - 1/2, Kuijf (Ned) - Farago (Hon)
a (Ned) 0-1, Watson
Ned) 0-1.
Zesde ronde:
Brenninkmeijer - Piket 0-1, Riemersma -
Watson 0-1, Welling - Carlier 0-1, Hartoch -
Stand na zes ronden: 1. Farago 4.5, 2. Wi-
nants 4, 3. Rogers, Watson, Piket, Carlier
3.5, 7. Gaprindasjvili, Kuijf 3 1 afg., 9.
Hartoch 2, 10. Riemersma, Brenninkmeij-
17-24 Amsterdam
Zeemacht 17-16 Hoofddorp 17- 8
EERSTE DIVISIE B: Rotterdam Zuid -
Flash 70-71, Ceres - ASVU 72-75, BS Lei
den - Rowic 79-60, AMVJ - Landslake
Lions 95-56.
AMVJ R'dai
BS Leiden
ASVU
Rotterdam
17-32 Flash
17-28 Rowic
17-22 Landslake
17-20 Ceres
9-12 Archipel
9-10 Bl.Wit'51
15, Ritola-Pams 13-19, Fides Pacta-Roden-
burg 14-10.
Fides P. 9-14 Pams 9-10
Trekvogels 9-12 Asko 9- 7
Drachten 9-10 Ritola 9- 5
HKV 9-10 Rodenburg 9- 4
ZUID WEST IA
Animo-Oranje Wit 9-8, Snel-Kinderdijk 5-
13-17
PROMOTIEKLAS B.
Velo-Orion 1-3, VOY-Skania 3-1, Berg-
diensten-DOS 0-3, Blokkeer-SVC 3-0,
WVV-Agon 2-3, Netwerk-LUSV 3-0.
Blokkeer 13-35 VOY 13-23
SVC 13-29 DOS 13-18
WW 13-26 Netwerk 13-13
Agon 12-25 LUSV 13- 9
Orion 13-24 Velo 13- 7
Skania 13-23 Bergdiensten 12- 0
EERSTE KLAS:
VC0-Gemini/K 3 3-0, Leython 4-NVO 3 0-
3, Blok-DVC 3-0, Levthon 3-InUpGo 0-3,
Liusna-S '70 2-2, NOVO 2-LUSV 2 3-2.
Jg. 4 10, Swift(M)-Fiks 13-11.
Rayon West
EERSTE KLASSE: Voorburg 2 - MSV 61-
85, DAS 2 - Leiderdorp 70-79, Grasshop-
8-13 Animo
8-11 Vr'sch.(Ha)
8- 9 Snel
S '70
Gemini/K 3
Leython 3
Liusna
KLAS 2A:
15-21 VCO
13-17 DVO
13-17 Blok
12-16 NOVO 2
14-16 Leython 4
12-15 LUSV 2
13-14
13-13
13-12
piaan-Sperwers 8-12, Hoogvliet-Ready 9-
Lokomotief
Voorburg-2
Grasshopp.
17-26 DAS-2
17-26 OSG
17-22 Midland
18-22 AMVJ-2
18-22 Argus
16-20 Blitz
15-12 Het Zuiden
16- 8 Eibernest
17-08
16- 2
17- 0
9-14 Danaïden
9-12 Zuiderkwart.
9-11 Olympiaan
8-6
7^ Salvö-GGV 3-0, SKC-NOVO 4 3-1, Rid-
8-4 derv. 3-WW 3 3-1, Orion 2-VGO 2 2-2,
Leython 5-DAC 2 0-3, DAC 4-DVO 2 2-2.
KLAS 2B:
Leython 6-DAC 3 2-2, WW 2-Blok 2 2-2,
Ridderv. 2-Orion 3 3-0, VCS-Gemini/K 4
2-2, NOVO 5-SKC 2 0-3.
KLAS 3A:
LUSV 3-NOVO 8 3-0, Leython 7-Ridderv.
4 0-3, GGV 2-RW 3 0-3, Setumup-Meerb.
2-2, DAC 5-MVKV 3-1.
KLAS 3B:
Donar-NOVO 7 2-2, RW 2-DAC 6 3-1,
InUpGo 2-VCS 3 3-0, Aspasia-Scarabee 3-
0, SKC 3-LUSV 4 2-2, Liusna 3-Utopia 0-
KOAG 6-12, Velocitas-De Meervogels 8-6.
Engeland
Coventry - West Ham 1-3, Liverpool -
Newcastle 2-0, Luton - Leicester 1-0, Man
chester U. - Arsenal 2-0, Norwich - Chelsea De uitslai
- Cady '73 72-75. TWEEDE KLASSE Or. Nassau 6- 5
8-16 Velocitas
7-12 ODO(M)
7- 8 Tempo
8-5
B: Dunckers - Veenland 63-75.
Het complete uitslagenblok van het schaatstoernooi om het Europees kampioenschap allround voor
mannen in het Noorse Trondheim, achtereenvolgens 500, 5000, 1500 en 10.000 meter, zijn
1. Nikolaj Goeljjgev (Sov)39,04( 1) 7.20.39( 6) 1.57,94( 1) 15.18,27( 7) 168.305
2. Michael Hadschieff (Oos)39,86 4) 7.21,79 9) 2.02,44 3) 15.13.26 4) 170.515
3. Hein Vergeer (Ned)39,78 2) 7.19.20 5) 2.00,81 2) 15.33,87 (14) 170.633
4. Geir Karlstad (Noo)41,47(19) 7.14,77 1) 2.04,13 8) 14.47,12 1) 170.679
5. Leo Visser (Ned)40,69(12) 7.15,20( 2) 2.05,81 (16) 15.04,48( 3) 171.370
6. Andrej Jermohn (Sov)41,05(15) 7.17.05 3) 2.05,f
7. Ildar Gar^jev (Sov)
8 Roland Freier(Odl)
9 Gerard Kemkers (Ned)40,47 7) 7.24,02(11)
lO.Joen Kljoejev(Sov)
11 .Christian Eminger (Oos)
12.Joakim Karlberg(Zwe)
13.Pertti Nnttyla (Fin)
14.Henri Kraayenbos (Ned)41,61 (21) 7.24,90 (12)
lö.Hansjörg Baltes (Wdl)
16.Rolf Falk-Larssen (Noo)
8(17) 15.00,78 2) 171.754
.41.51(20) 7.17:99( 4) 2.02,91( 5) 15.18,48( 8) 172.203
.41,21(16) 7.20,71 7) 2.04,28(10) 15.15,92 5) 172.503
2.04,36(11) 15.25.97 (11) 172.623
.41,24(18) 7.21.72 (8) 2.04,17 9) 15.19,28 9) 172.766
.41,22(17) 7.26.32(13) 2.02.85( 4) 15.21.99(10) 172.901
40,57 8) 7.23,80(10) 2.03.88 7) 15.39.89 (15) 173.237
.40,83(14) 7.30,82(16) 2.06.47(19) 15.31,44(13) 174.210
1,73(28) 15.29,84 (12) 175.502
.41,80(24) 7.29,48(15) 2.03,35 6) 15.54,62(16) 175.595
.60.37(31) 7.26,96(14) 2.05,00(14) 15.18,12 6) 192.638
selvogels 15-14, Fluks-Avanti 16-6, Excel-
sior-NIO 6-5.
Albatros £-17 NIO £-10
IJsselvTs 9-13 Fluks 8- 4
Merwede 9-12 Avanti 9- 3
Excelsior 9-11 O. Eiland 8- 0
ters-De Bermen 13-9, DKV-Zwijndrecht
ZUID WEST IIIA
Dubbel Zes-Vriendenschaar(B) 5-11, Mer-
wic-Ventura Sport 6-5, Phoenix-Quick 8-8,
KNS-Eureka 10-11.
Ventura S £-13 KNS 9-10
Phoenix 9-13 Merwic 9-7
Quick £-10 Eureka 9-6
Vr'sch.(B) £-10 Dubbel Zes 9-3
Madjoe-De Raven 11-7, ODS-GKV(Hg) 5-9.
Radius 0-3.
Radius
Compaen
13-36 v. Santen
13-28 Ovra
12-25 Leython
12-25 Tornado
13-21 Blokkeer
13-19 Kalinko
Promotieklas Af
Inter Amicos 2-Ariston 3-0, Kalinko 2-
Skania 0-3, Aeco/DOS 3-Donar 2-3, SOS-
Jupiter 0-3, Gemini/K 2-Velo 3-1, Lusv-Ra-
14-14 Zeemacht 15- 2 dijk 2 8-9, HKC(Ha) 3-KOAG 2 13-13, Ora
je Wit 2-TOP 3 7-7; B: De Danaïden 3-
Blauw Wit'51 2 14-9, Rozenburg 2-Ons Ei
bernest 3 12-8; C: Fides Pacta 3-De Algeme-
e 2 5-7, Deetos 5-Kwiek(Hg) 2 8-7, OSCR
Radius 3
Acco/DOS
Kalinko
13-37 Gemini/K 2
13-35 Inter Am.
13-30 Velo
13-25 LUSV
13-22 SOS
13-19 Ariston
13-18
13-18
13-13
Excelsior 3 8-6. Swift(M) 3-Fiks 2 4-4,
GKV(G) 2-Ons Eibernest 4 12-5; B: Vlaar-
iö 14 dingen 3-De Overkanters 2 7-16; D: Pernix
l7*in 3-IJsselvogels 2 16-12, KVS 4-ONDO(M) 2
1U 11-11.
ZUID WEST JUN.
A: Deetos-Fides Pacta 17-3, Pernix-Quick
Acco/DOS 2 13-37 VOY
Zovoc 13-36 NOVO 2
13-30 Leython 2
Inter Am.
Punch
DAC
12-21 GSC
13-21 Skania
2-13-21 DOS
VROUWEN
2e DIVISIE D:
RVC-DFC 2-3, Brother-Compaen 0-3,
Eerste klas:
LISC-WVC 2-2, Inupgo-Donar 2 3-0, Rld-
derv.-Leython 3 3-0, Aarlv.-Orion 3-1,
RW-DAC 3 2-2, Gem/K 3-VCS 3-1.
13-21
13-17
12-13
VCS
Ridderv.
Leython 3
Gemini/K 3
RW
13-17 DAc" 3
13-16 Donar 2
13-16 LISC
13-16 Inupgo
13-12
13-11
12-10
VSC 13-22 Zevenhuiz
3e DIVISIE G:
Utrecht 3-AV '40 3-0, Leython-Kalinko 2-
3, Ekspalvo-Thomax 2 3-2, Jupiter-VSC
2 3-1, Gemini/K 2-V. Santen 2 0-3, Inter-
12-11 WVC
Klas 2a:
DVO 2-VCS 2 3-0, LUSV 2-WW 3-0, WVC
2-SKC 2 3-0, RW 2-Blok 2 3-0, DAC 4-Ley-
thon 4 0-3, Donar 3-Liusna 2-2.
a 3-VCO 0-3, DAC 5-VCS 3 3-1, NOVO
4-LUSV 3 2-2.
Klas 3b:
GGV-DAC 6 3-1, RW 3-MVKV 1-0-3, SKC
3-NOVO 5 3-0, Aarlv.2-Orion 4 1-3.
Klas 3c:
Meerb.-WVC 3 2-2, VCS 4-Ridderv. 3 2-2,
Scarabee-WW 3 3-0, DAC 7-LPSV 2-2.
Klas 4a:
VCO 3-Leython 6 3-0, DVO 4-Utopia 2 1-3,
RW 5-Orion 5 2-2.
Klas 4b:
Mcerb. 2-RW 4 0-3, Donar 4-VCO 2 2-2,
NOVO 6-LUSV 4 2-2.
Klas 5?:
Aspasia 3-Setumup 2 3-1, S'70 4-SKC 4 3-1,
Liusna 4-VCS 5 2-2.
Klas 5b:
Utopia 3-S'70 3 2-2, Leython 7-WW 5 3-1,
Gemini/K 7-Scarabee 2 2-2.
De Zijl-B comp.: 400 vr.s.: le Marco Blok-
poel 4.20.4 (lim. NWK en NZK); 50 vr.s. j'72
e.l.: le Niels Ouwerkerk 26.8; 100 wi s. m'72
e Sandra Schotsman 1.11.1; 100 ss h:
le Reinier Haasnoot 1.15.5;
De Zijl-F comp.tweede team: 50 rug j'72
Parrel 1.17.4; 50 vl.s. m'70 e.l.: le Marisqa
van Beukering 35.4; 50 vl.s. m'72 e.l.: le Me
dea van Kampen 37.2; 100 ss j'70 e.l.: le
Edo den Boef 1.16.1; 100 vr.s. d: le Douche
van Beukering 1.08.1.
LZ'86 - tweede team, Noordwijk, Noord-
wijkerhout, Sassenheim
D-comp.: 50 vr.s. d: le Marisqa van de Zwet
S 28.1; 100 ss j'72 e.l.: le Richard de Haas N
1.16.4; 100 wi.s. m'72 e.l.: le Suzanne Pes-
schier N 1.15.6; 100 vr.s. j'70 e.l.: le Paul
Warmerdam N 1.00.1; 100 vl.s. m'70 e.l.: le
Carola van Hunnik NWH 1.13.8; 100 vr.s.
Monique Zonneveld NWH
e.l.: le Diana Heemskerk NWH 1.19.1; 50
vr.s. j'72 e.l.: le Peter Duindam NWH 29.2;
100 wi.s. m'74 e.l.: le Kikki Duinhoven S
i Straatsburg:
100 meter vrije slag: 1. Tamara Costache
(Roe) 56,07; 2. Catherine Plewinski (Fra)
56,64; 3. Regina Dittmann (Odl) 57,92; 4. Ill
(Ned) 58,77; 5. Ingnd Baars
2. manuela Dalla Valle (Ita)
1.12,43; 3. Analisa Nisiro (Ita) 1.14,44; 7.
Margriet van Staveren (Ned) 1.16,34.
200 meter vlinderslag: 1. Stela Pura (Roe)
2.13,62; 2. Elli Roussaki (Gri) 2.15,13; 3. Ca
role Brook (Zwi) 2.19,09.
200 meter rugslag: 1. Marion Sperka (Odl)
2.16,66; 2. Andreea Szigyarto (Roe) 2.16,74;
3. Nicole Livingstone (Aus) 2.16,82; 5.
Daphne Demuth (Ned) 2.20,76; 8. Anneke
de Jong (Ned) 2.23,42.
berta Felotti (Ita) 2.19,74.
Mannen:
100 meter vrije slag: 1. Stefan Volery (Zwi)
51,73; 2. Anders Holmertz (Zwe) 51,94; 3.
(Ita) 1.05,50; 2. Christian Poswiat (Odl)
1.06,07; 3. Jin Pu (Chi) 1.06,76
200 meter vlinderslag: 1. Peter Gee (Aus)
2.05,52; 2. Theophile David (Zwi) 2.06,44; 3.
Marco Beneddetti (Ita) 2.06,98.
200 meter rugslag: 1. Frank Hoffmeister
(Wdl) 2.03,91; 2. Georgy Mihalev (Bul)
2.05,05; 3. Stefano Battistelli (Ita) 2.06,97.
200 meter wisselslag: 1. Xie Jun (Chi)
2.08,54; 2. Patrick Ferland (Zwi) 2.09,88; 3.
Mirko Erdmann (Odl) 2.10,14; 8. Onno Jou-
stra (Ned) 2.14,95.
Vrouwen:
r vrije slag: 1. Tamara Costache
50 meter schoolslag: 1. Ingrid Lempereur
(Bel) en Manuela Dalla Valle (Ita) 33,51; 3.
Annalisa Nisiro (Ita) 34,47; 5. Margriet van
vinski (Fra) 28,19; 2. Ibra Tocchini (Ita)
18,77; 3. Tamara Costache (Roe) 28,92; 5.
neke de Jong (Ned) 30,78; 5. Baukje Wie
23,22; 2. Stefan Volery (Zwi) 23,35; 3. Göran
Titus (Zwe) 23,67.
50 meter schoolslag: 1. Marcello Saporiti
(Ita) 29,85; 2. Pu Jin (Chi) 29,96; 3. Christian
ZAALVOETBAL
(20.45 uur).
Woensdag
THB Hal Lisse; De Kuyper - Sloos Sport
13-20
13-16
Gemini/K 2 13-10
13-27 Kalinko 13- 9
13-22 Intermezzo 13- 9
13-20 VSC 2 13- 4
1.16.1; 100 rug h: le Mark van Graas S
1.08.1; 200 rug d: le Suzanne Pesschier N
2.37.2. 100 ss j'70 e.l.: le Richard de Haas N
1.16.9; 200 wi.s. m'70 e.l.: lè Carola van
NWH 2.40.0; 100 vr.s. d: le Marisqa
Menken/Landbouw (20.30 uur).
De Rijnstreekhal Alphen; Bahlmann - De
Hanepoel (20.30 uur).
3 Octoberhal Leiden; Zwarte Wolf Sport -
De Maas (20.00 uur); Van Egmond - Van
der Plas (21.00 uur).
100 rug j'70 e.l.: ie Transvaalhal Den Haag; FV Snoekie - FC
9.3; 100 vl.s.m'72
HEBTU
MIST?
KLAS 3C:
Utopia 2-Liusna 2 0-3, Blok 3-Donar 2 3-0,
VSC 2-InUpGo 3 3-0, Orion 4-Facfcar 2-2,
NOVO 6-SKC 4 3-0.
KLAS 4A:
WVC-InUpGo 5 1-3, Scarabee 3-Aarlv. 3-
1, Valken 2-Meerb. 2 2-2.
KLAS 4B:
MVKV 2-Ridderv. 6 3-0, Aspasia 2-Scara-
bee 2 3-1, InUpGo 4-InUpGo 6 0-3.
KLAS 5A:
RW 4-Leython 9 0-3, SKC 6-LUSV 6 1-3.
LUSV 5-SKC 5 3-0.
LAK: kun? op fraude (lH|S9M|
hijuitkeringenslijgl. jnlfij&P
13-17
13-16
13-15
13-13
13-11
Volendai
Phoenix
3e divisie G:
Gemini/K-US 2 2-3, Blokkeer 2-SVC 3-2,
Ekspalvo 2-Zevenhuizen 2 0-3, Tonegido-
VSC 3-0, Vlaardingen 2-Molenwiek 1-3,
Radius 2-Novo 2-3.
Zevenh. 2 13-29 Gemini/K 13-16
Ekspalvo 13-28 SVC 13-15
Opstufe