content VOORRAAD TRANSPORT S.V. R0AC79 SENIOREN TRAINER leraar/lerares 1 techniek jongeman of jongedame -ir randstad uitzendbureau f» 6H uitzendbureau content >0 Mercedes-Benz HOOFD VERKOOP ADMINISTRATIE M/V ELECIRO-TECHHISCH KALKOLATOR-OHTWERFER elsenga /ICADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt administratief medewerker m/v verpleegkundige all-round directiesecretaresse analist m/v OSRAM Nederland B.V. is een jonge, sterk groeiende verkoopmaatschappij, 100% dochter van OSRAM GmbH in München en behorend tot het Siemens concern. Door promotie in het concern van de huidige functionaris zoeken wij ter vervulling van de vacature op korte termijn contact met een toekomstig leider voor de afdeling Wij zoeken een cijfermatig ingestelde en stressbestendige man of vrouw die als een echte teamwerker logisch kan denken, maar vooral kan doen. Dat in de praktijk voor vele problemen een creatieve oplossing ontwikkeld moet worden is logisch, terwijl met de nodige voortvarendheid en doorzettingsvermogen gewerkt moet kunnen worden binnen de grenzen gesteld in een groot concern. De betrokken functionaris is primair verantwoordelijk voor de sturing van de totale goede renstroom, zowel in- als uitgaand. Daaronder valt uiteraard voorraadbeheer, terwijl in samenspraak met de magazijnchef en zijn medewerkers het optimaliseren van het magazijnbeheer voorop staat Ten aanzien van de after sales service zal een sterk klantgerichte Instelling een must zijn. Een middelbare schoolopleiding, bijvoorbeeld MEAO, eventueel aangevuld met applicatie cursussen, is een goede basis. Een goede kennis van de Duitse taal is vanzelfsprekend. Gelet op het tempo waarmee de onderneming zich ontwikkelt, stellen wij veel prijs op iemand met ervaring, opgedaan in de praktijk van-de fysieke distributie, liefst bij een groot bedrijf De leeftijd zal derhalve niet onder de 25 jaar liggen. Woonachtig in Alphen aan den Rijn en omgeving of de bereidheid hier naar toe te verhuizen. Belangstelling voor deze interessante job met veel groeikansen? Stuur dan snel een bondige brief plus c v. binnen 14 dagen onder vermelding van RH3 aan: OSRAM Nederland B.V., t.a.v. de heer R. Hosernann, Postbus 332, 2400 AH AlphBn aan den Rijn, Of neem voor verdere inlichtingen telefonisch contact op met mevr. D. Caron (telefoon 01720-30161). is een voetbalvereniging waarvan het standaard- en reserve-team uitkomen in de 4e klasse zondag van de K.N. V.B. west 2. Voor het seizoen 1987-1988 zoeken wij een om onze technische staf te versterken. De trainer is verantwoordelijk voor de training en coaching van de prestatieve senioren elftallen. Hij dient zijn werkzaamheden uit te voeren binnen de beleidsmatige kaders die het bestuur in overleg met de technische staf o.l.v. de technisch manager heeft vastgesteld. Hoofdpunten van beleid zijn: - herkenbare speelstijl van junior tot en met senior - tactische discipline - aandacht vanuit de senioren voor de begeleiding van de jeugd. - aandacht voor individuele training en begeleiding. De technische staf van ROAC zal volgend seizoen bestaan uit tenminste 5 gediplomeerde oefenmeesters. De medische verzorging wordt begeleid door een medisch team. Informatie over deze vacature na kantooruren: bij de heer J. Straver, voorzitter) telefoon 01713-3210 of bij de heer R. van der Hoorn (manager) telefoon 01712-8378. Solhcitaties voor 31 januari te richten aan: S. V. ROAC'79, p/a BUjversweg 3, 2375 XVRijpwetering. Illlllllllllllllllllllllllllllllllll! WELKE AKTIEVE wil ons verkoopteam komen versterken. Onze gedachten gaan uit naar iemand vanaf 18 jaar (jm niet dienstplichting of reeds vervuld). Enthousiasme voor het fotovak is een vereiste, enige ervaring is meegenomen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: FOTO-FILM-VIDEO NICO V.D. HORST Aan de Louise de Coligny-schoiengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o. wordt, per direct, gevraagd een Handelswetenschappen en Economische Weten schappen II voor 21 lessen per week ter vervanging wegens ziekte. Continuering van de aanstelling in het nieuwe schooljaar behoort zeer zeker tot de mogelijkheden. Ook zij die niet aan de bevoegdheidseisen voldoen, dan wel studeren voor een bevoegdheid kunnen solliciteren. Belangstellenden wordt verzocht direct contact op v te nemen met de rector van de school, de heer A.H. de Zoete, tel.: 071 - 15 41 21 (school) en 020 - 64 41 35 (thuis). Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 912 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de ge meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. werk in de gezondheidszorg bel: 071-149446 A-verpleegkundige Voor een ziekenhuis in Leiden zoeken wij per 2 februari a.s. een A-verpleegkundige. Het betreft de kinderkliniek, vandaar dat een kinderaantekening een pré is. Je moet full-time alle diensten kunnen draaien. Deze baan duurt in ieder geval tot 1 maart. Bejaardenverzorgende Voor een bejaardenhuis in Voorschoten zoeken wij een bejaardenverzorgende. De afgeronde opleiding zonder ervaring is voldoende om in aanmerking te komen. Je moet alle dag-, avond- en weekenddiensten kunnen werken. Deze baan is per direct en gaat langere tijd duren. Op alle funkties kunnen zowel vrouwen als mannen rea geren. Kort Rapenburg 6, 2311 GC Leiden MV Voor een installatiebedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar: C.V.-MONTEURS/ HULPMONTEURS Het werk is in Leiden en direkte omgeving. Wij zoeken zowel monteurs voor het instal leren van c.v.'s als monteurs die onder houdswerkzaamheden gaan verrichten aan c.v.-ketels. Gewenste opleiding: LTS-metaal aange vuld met een opleiding tot c.v.-monteur of een S.O.K.-opleiding. De banen gaan zeker tot aan de bouwvak vakantie duren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en er varing en zal voor een 1e monteur 3000,- bruto per maand bedragen, (excl. vakantietoeslagen). Voor meer informatie kunt u terecht op on derstaande adressen. LEIOEN, BREESTRAAT 1,071-125745 ALPHEN AAN DEN RIJN, H00F7S7RAA7 58,01720-91955 L.I.A.M. is een van de grotere automobielbedrijven met vesti gingen in Leiden, Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Haarlem, Sas- senheim en Rijnsburg. Vooraanstaand dealer van Alfa Romeo, Nissan en Mercedes-Benz personen- en bedrijfswagens. In de hoofdvestiging te Leiden is op korte termijn plaats voor een Functie-informatie: - zorgdragen voor registratie en beheer van de order administratie, - leiding geven aan twee medewerkers, - controleren van de nacalculatie, inclusief verschillenanalyse en periodieke verslaglegging daarover, - opstellen en bewaken van verkoopbudgetten, - concretiseren van veranderingsprocessen, waaronder automati sering en aanpassen van administratieve procedures. Wij vragen: - een opleiding op MEAO- of HAVO-niveau en commerciële aanleg, - ervaring met of belangstelling voor automatisering, - leeftijd ongeveer 25 jaar, - ervaring in een vergelijkbare functie. Wij bieden: - een gevarieerde baan binnen een jong team in een prettige werkomgeving, - een salaris dat geheel in overeenstemming is met de verant- - woordelijkheid van de functie en met het opleidingsniveau, - gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u belangstelling voor deze functie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de directie van B.V. L.I.A.M., postbus 25, 2300 AA Leiden. w/////JLp Wij zijn een electrotechnisch installatiebedrijf met een breed werkterrein in de particuliere sector, utiliteitsbouw, renovatie etc., alsmede huisintallateur bij diverse overheidsinstanties en instellingen. - Ervaring in ontwerpen van licht- en krachtinstallaties - Goede kontaktuele eigenschappen zowel in woord als geschrift - Het zelfstandig uitbrengen van aanbiedingen en offertes Wij bieden: Een funktie in teamverband, met een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, grote mate van zelfstandigheid en eigen inbreng, 24 vakan tiedagen, 8% vakantiegeld, CAO-metaalnijverheid. Sollicitatie: Uitsluitend schriftelijk, met vermelding van opleiding, diploma's en ervaring, salarisindicatie, datum indiensttreding, t.a.v. de directie. Installatietechniek b.v. kruisweg 1059 -1065 2131 ct hoofddorp telefoon 02503-11141* Stichting Eurotransplant De Stichting Eurotransplant is een inter nationale orgaanuitwisselingsorganisa- tie, waarin meer dart 200 ziekenhuizen in 5 Westeuropese landen samenwer ken. Bij de ter beschikking komende or ganen worden, op grond van verschil lende objectieve criteria, de best pas sende ontvangers geselecteerd. Voor de centrale administratie van de Stichting zoeken wij op zo kort moge lijke termijn een vac.nr. 87.F.05.04.LD Taak: - opvragen/verwerken van (patiënt)ge- gevens o.a. met behulp van een beeldschermterminal; - onderhouden van contacten met zie kenhuizen in binnen- en buitenland: - coördineren en afhandelen van de binnenkomende donormeldingen. Gevraagd: - opleiding op HAVO-niveau; - goede beheersing van de Engelse en Duitse taal; - ervaring in een administratieve func tie in de gezondheidszorg, ofwel een opleiding tot doktersassistente, strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen bij mevr. M.A.A. Franzen-de Waal (071- 263807). Aanstelling geschiedt op arbeidsover eenkomst. Afdeling Haematologie/ Beenmergtransplantatie In verband met de uitbreiding van het aantal bedden in de nieuwbouw is er plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een (full-time, alle diensten) vac.nr. 87.V.07.04.LD Op deze afdeling worden haemato-on- cologische patiënten behandeld d.m.v chemotherapie en beenmergtransplan tatie. De patiënten worden beschermend ver pleegd in ultra-clean rooms. De verpleging van deze patiënten is zeer intensief en vergt een grote inzet van de verpleegkundigen. Op collegiale wijze wordt in een multi disciplinair team gewerkt, dat nauwe contacten heeft met de patiënten en fa milieleden. Indien deelname aan bovengenoemd team u aantrekt, verwachten wij van u, dat u in het bezit bent van het diploma A-verpleegkundige of diploma HBO-V, I.C.-certificaat en dat u bereid bent de cursus Haemotologie te volgen. Salaris: max. f3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevr. C.A. van Egmond, verpleegkundig sectorhoofd (071 -262245) of door mevr. Y. del Pra- do, verpleegkundig hoofd (071- 262606) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Directie Op het Directoraat van de Algemeen Di recteur ontstaat de vacature van secre taresse van de algemeen directeur/ bouwgemachtigde. Gezocht wordt een vac.nr. 87.A.12.04.LD Taken: - voorbereiden en notuleren van verga deringen alsmede het uitwerken van verslagen daarvan; - verzamelen van vergaderstukken; - bijhouden van het archief van de alge meen directeur; - post- en telefoonbehandeling, type.- werkzaamheden, bijhouden van de agenda; - voeren en deels cdncipiëren van cor réspondentie; - bij afwezigheid van de directiesecre taresse de algemeen secretaris ver vangen; - assisteren bij dagelijkse activiteiten. Verlangd: - HAVO/VWO-opleiding; - directiesecretaresse-opleiding: - ruime ervaring .in bovengenoemde werkzaamheden; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken; - ervaring met stene en tekstverwer king strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3271 bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mr. H.J. Hout- kooper. algemeen secretaris (071- 263160). Centraal Klinisch Bacteriologisch en Parasitologisch Laboratorium Op deze afdeling ontstaat de vacature voor een vac.nr. 87.F.03.04.LD Aan het laboratorium zijn een streekla- boratorium en verschillende subafdelin gen verbonden. Taak: bacteriologische en serologische diagnostiek t.b.v. patiënten. Verlangd: - diploma analist H.B.O.-A medisch microbiologische richting; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3271 bruto per maand exclusief onregelmatige diensten toe slag. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. T. Jansma (071-263560). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. /4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 22