Short verstevigt koppositie 'Boris was deel van mezelf Deelname liboton T nog twijfelachtig Griep-epidemie teistert zesdaagse Moerer toont waarde Via overwinning op Olafsson Loting EK Ex-trainer Bosch teleurgesteld DELFT/KATWIJK - De basketbal lers van Leiderdorp zijn gister avond met de schrik vrijgekomen. In Delft wist de rayonleider pas halverwege de tweede helft een voor de rust opgelopen achter stand goed te maken, om uiteinde lijk met 70-79 nog ruim te zegevie ren over De Boo/DAS-2. Coach Peter Paulides toonde zich na afloop niet tevreden. Lei derdorp, wellicht nonchalant ge worden door de nederlagen van de concurrenten, wist geen raad met de steeds wisselende verdedigings- vormen van DAS. „We misten or ganisatie", wist Paulides, die ste vig doorwisselde en na twaalf mi nuten alle spelers al een keer in het veld had gehad. DAS bereikte de rust met een 34-29 voorsprong, maar kon de winst daarna niet lang meer vasthouden. Routinier Wil Moerer (15 pnt te gen 70%) bewees andermaal zijn grote waarde en zette orde op za ken bij de bezoekers, die bij 47-56 de eerste grote voorsprong te pak ken hadden. Het verschil liep op tot 16 punten (63-79). maar omdat Leiderdorp in de slotfase niet thuis gaf kon DAS terugkomen tot 70-79. Grasshoppers Het Katwijkse Grasshoppers viert vanmiddag het 15-jarig be staan met een bijeenkomt in de kantine van de Boorsmazaal, voor afgaand aan de streekderby tegen aartsrivale MSV. De vrouwen van Grasshoppers, dit seizoen debute rend in de promotiedivisie, zijn met de Noordwijksen (en Lisse) nog in de slag om de derde plaats. De eerste ontmoeting met MSV. op de openingsdag van de compe titie, werd verrassend gewonnen (68-63), maar in de return was MSV de minst slechte (47-43). Grasshop pers kende onder andere door het wegvallen van Petra van der Oever een slechte en rommelige seizoen start. maar is na haar terugkeer duidelijk beter gaan spelen. MSV daarentegen kampt met proble men nu spelmaakster Ria Bröring al enige tijd door een rugblessure is uitgeschakeld. „We missen daar door ervaring en overwicht, en dat kan in moeilijke wedstrijden de doorslag geven", weet MSV-coach Titus Flapper Uiteraard wil Grasshoppers- coach Ed Zaal het jubileum van de club waarop hij de afgelopen jaren een zeer duidelijk stempel heeft gedrukt (tot vorig jaar coachte Zaal zowel de mannen- als de vrouwen- ploeg) een feestelijk tintje geven door MSV te kloppen. Grasshop pers was vorige week dicht bij een stunt tegen de ongeslagen lijstaan- voerdster Jolly Jumpers en wil in de woorden van Zaal „nu de stij gende lijn voortzetten. Vooral geen gas terugnemen en laten zien dat we in de top thuishoren.". Winst op het hogergeplaatste MSV hoort daarbij De mannen van Grasshoppers kunnen eveneens hun bijdrage le veren aan de feestvreugde door in het rayon de (gedeelde) derde plaats te pakken met winst op Lo- komotief. FRANKFORT (DPA) - „Het besluit te stoppen als trainer van Bons Becker is mij bijzonder zwaar ge vallen". Dat verklaarde Günther Bosch gister bij aankomst op de luchthaven van Frankfort uit Mel bourne. Woensdag werd bekend, dat Bosch en Becker, die in Mel bourne verrassend in de vierde ronde verloor van dc Australiër Wally Masur. uit elkaar zouden gaan. ..Boris was een deel van mijzelf. Toen hij echter op het menselijke en sportieve vlak andere wegen be gon te bewandelen, kwam dat niet meer overeen met mijn gedachten over het functioneren als coach en verzorger", zei de 49-jarige tennis- pedagoog. Bosch wees de kritiek van manager Ion Tiriac van de hand. „Geen mens is zonder fou ten. Maar ik ben mij er niet van be wust wezenlijke missers gemaakt te hebben. Anders zou Boris ook niet nummer twee van de wereld zijn geworden. Tijdens de gesprek ken, die wij hebben gevoerd, is iets dergelijks ook niet ter tafel geko men". Volgens Bosch waren Bec ker en Tiriac („Hij is een groot pro bleem". aldus Bosch) wel degelijk verrast over het besluit van de coach zich gezien de omstandighe den terug te trekken. „Ze hadden er geen rekening mee gehouden, dat ik ernst met de zaak maakte" Bosch kreeg van Becker nog het voorstel part time in dienst te blij ven. „We hebben lange tijd gespro ken over onze gemeenschappelijke toekomst", aldus Bosch, „Maar het voorstel om part timer te worden was voor mij onaanvaardbaar" Bosch liet duidelijk doorscheme ren. dat Becker dndanks zijn vele successen zijns inziens wel dege lijk gebaat blijft bij een trainer in permanente dienst. „Boris is wat betreft zijn lichamelijke en techni sche capaciteiten met zo volmaakt als Ivan Lendl. Hij is te zeer afhan kelijk van zijn instelling tijdens een partij. Ook zijn ontwikkeling als tennisser is nog niet voltooid Toen Boris mij zei, dat hij het de komende twee toernooien alleen wilde doen, was dat het begin van een fase, die voor mij niet meer te accepteren was". Zonder overigens een samen hang met de voortdurende aanwe zigheid van Beckers vriendin Be- nedicte te noemen, meent Bosch, dat de 19-jarige speler uit Leimen het laatste half jaar een andere richting uit is gegaan „Vroeger vormden we van het ontbijt tot het diner een hechte gemeenschap Het tennis schoot er de laatste tijd echter steeds meer bij in. Niet eens zo zeer wat betreft training en wed strijden, maar meer in algemene zin gesproken". Voor de toekomst heeft Bosch geen directe plannen „Het liefst zou ik verder willen werken als tennistrainer met één van de Westduitse spelers. Maar eerst heb ik rust nodig". VOETBAL - De naam van eerste divisieclub Heracles zal binnen kort worden gebruikt voor de in troductie van een nieuw merk siga retten. Een tabaksfabrikant uit Al melo brengt de pakjes „Heracles" in eerste instantie regionaal op de markt. De voetbalclub ontvangt een deel van de opbrengst. VOETBAL - De voetbalwedstrijd van het Olympisch elftal, onder lei ding van bondscoach Michels, te gen Portugal wordt 25 februari ge speeld in Porto. De aanvang van het duel is 20.00 uur. Nederland verloor zijn eerste kwalificatiewed strijd voor Seoel 1988 met 0-1 van Oost-Duitsland. Feyenoord-Den Haag eercler ZEIST (ANP) - De voetbalwedstrijd tussen Feyenoord en FC Den Haag in de derde ronde van het toernooi om de KNVB-beker wordt vervroegd gespeeld. De competitieleiding van de voetbal bond heeft het duel voor zondag 22 februari op het programma gezet in plaats van woensdag 11 maart. In het weekeinde van 21 en 22 februari wordt de competitie in het betaald voetbal na de twee maanden durende winterstop her vat. De competitiewedstrijd Feyenoord - FC Twente, die op het programma stond, is naar een latere datum verschoven WIJK AAN ZEE (GPD) - Short heeft zijn vrije dag ge bruikt om zijn eindspel met Zapata af te werken. Na harde strijd en 61 zetten eindigde de partij in remise en zo had Short, bij het ingaan van de zesde ronde, de leiding in het toernooi behouden. Hij vertoonde gisteren overigens geen enkel teken van vermoeidheid. Integendeel. Short ging met de witte stukken bepaald vliegend van start tegen Olafsson. De eerste twintig zetten van de Siciliaanse Dra- kenvariant werden in enkele minuten afgewerkt. Nu gaat de theorie van deze moei lijke variant tegenwoordig ontstel lend ver. Beide spelers waren ken nelijk op de hoogte van de nieuw ste gegevens, want de eerste fase behandelden zij moeiteloos. Later bleek dat al deze zetten al eens wa ren voorgekomen in een partij tus sen de Hongaar Sax en de Bulgaar Gheorgiev, ongeveeer anderhalf jaar geleden. Voor de tweede fase nam Short ruim de tijd. Het bleek een voortreffelijke in vestering. want in het vervolg kwam de IJslander er nauwelijks meer aan te pas. Kort voor de eer ste tijdcontrole wist Short af te wikkelen naar een gunstig eind spel en dat kon hij, toen de tijd nood voorbij was, feilloos uitschui ven. Met deze overwinning verste vigde hij zijn koppositie en de fleg matieke Engelsman kan de toe komst zeker met vertrouwen tege moet zien. De eerste korte remise werd ge speeld door Noqueiras en Soson- ko. Reeds na anderhalf uur hielden zij het voor gezien en zo schoven zij beiden weer een half puntje ver der. Voor het publiek was hier wei nig aan te beleven. De kijkers ne men de heren hun vredelievend heid niet in dank af. Zij pretende ren zelfs recht te hebben op een wezenlijk gevecht, al betalen zij geen entreegelden. De Engelse meester Clarke, die in zijn tijd een berucht remiseschuiver was, heeft dit probleem eens geanalyseerd. Schaken is zo'n hard vak, be toogde hij, dat de meesters af en toe wel korte remises moeten ma ken als zij geestelijk met te zwaar belast willen worden. Alleen op de ze manier kunnen zij voldoende energie overhouden om van tijd tot tijd hun enerverende gevechten te kunnen voeren. Hoe dan ook, tot nu toe hebben zowel Nogueiras als Sosonko nog geen opwinding kun nen veroorzaken. Maar het toer nooi duurt per slot van rekening nog een week en wellicht dat beide grootmeesters de komende dagen nog tot grote hoogten zullen stij gen. Kortsnoi is bijna altijd op groot wild uit. Hij speelt zelden een korte remisepartij Gisteren moest hij zich evenwel na 18 zetten bij de be doelingen van Miles neerleggen. De Engelsman had dezelfde a- theoretische opstelling gekozen, die hem tegen Gutman zoveel suc ces had opgeleverd. Veiligheid stond ditmaal voorop en daar kon zelfs een Kortsnoi niets tegenin brengen. Jammer dat Van der Sterren in deze ronde weinig geluk had. Hij trof de hekkesluiter Hulak helaas in een te goede vorm. De Joego slaaf begon met een rustig Dame- pionspel. Toen Van der Sterren hier met een scherpe lange rokade op reageerde, kwam'en de spannin gen los, die in het nadeel van de Nederlander uitvielen. Hij raakte verzeild in een paardeindspel met een pion minder en werd daarin genadeloos afgevoerd. Ook Van der Wiel kon de belof ten van zijn Siciliaanse stelling niet geheel waarmaken. Zapata ruilde vroeg de dames, hield bij alle span ningen het hoofd koel en behaalde kort voor de tijdcontrole het be geerde halve punt. Andersson moest voor het eerst in dit toernooi hard werken. Hij veroverde tegen Flear een vol stuk maar moest daarvoor drie belangrijke pionnen afstaan. Kort na de tijdcontrole nam hij genoegen met remise door eeuwig schaak. De derde Siciliaan kwam van Ljubojevic en Gutman. In een Naj- dorfvariant kwam de Joegoslaaf geleidelijk aan in het voordeel en na veertig zetten had hij een be langrijke pion veroverd. Deze had Ljubojevic na zes uur spelen nog niet in winst kunnen omzetten. De partij werd afgebroken In de B-groep moest Nona Ga- prindaschwili tegen de Hongaar Farago haar eerste nederlaag incas seren. Jeroen Piket kwam tegen Carlier niet verder dan remise. Tot nu toe doen zich in deze groep geen grote verrassingen voor. HANS BOUWMEESTER Short is voor de partij tegen Olafsson vol goede moed. Die houding was terecht, maar dat bleek pas later MLADA BOLESLAV (GPD) - Het is uiterst twijfelachtig of Roland Liboton, een van de grootste favo rieten voor de wereldtitel veldrij den, morgen aan het vertrek staat Liboton kampt met een griepaan val die hem al sinds woensdag op bed houdt. De Belg heeft het par cours nog niet kunnen verkennen, en twijfelt eraan of het zinvol is deel te nemen. Vandaag neemt Li boton zijn beslissing. Ook een an dere Belg, Ivan Messelis, wordt door ziekte gehinderd, maar zijn gezondheidstoestand lijkt aanmer kelijk beter. Voordat er ook maar een meter is gefietst in het WK. vormt de toe stand van het parcours in het Tsje- choslowaakse Mlada Boleslav al een steen des aanstoots. De Neder landse ploeg liet zich gisteren una niem negatief uit over de omloop, en sprak van een loterij. Hoewel het traject grotendeels sneeuwvrij is gemaakt, ligt er nog voldoende ijs onder de rulle massa zand om er een spekgladde piste van te ma ken. Sommigen spreken van een identiek parcours als twee jaar ge leden in München, anderen als Rei- nier Groenendaal vindt de situatie nog slechter. Groenendaal: „Je kunt nu vallen zonder voluit te rij den, en dat was in Munchen niet het geval. Ik ging gisteren bij de training op een volstrekt ongevaar lijk gedeelte onderuit, omdat er on- Peter Post wanhoop nabij Analyse Wit: Short - Zwart: Olafsson Siciliaans, Draken variant, zesde ronde 1 e4 c5 2. Pri d6 3. d4 cd4 4. Pd4 PUB 5 Pc3 g6 (Zwart heelt hier een ruime keus Olafsson besluit de Drakenopstelling in te nemen De theorie hiervan is de o uitgebreid, dat el fee te .berenwerk" van tijd tot tijd uitvoeren) <j. Le3 (De moderne aanvalsmethode Vroeger speelden we het meestal met 6. Le2en 7.0-0) 6.Lg7 7.13 0-0 8. Dd2 Pc6 9 Lc4 Ld7 10. h4 Tc8 11 Lb3 h5 12 0-0-0 Pe5 13. Lh6 Lh6: 14. Dh6: Tc3 15. bc3 Kbl. a5 17. f4 Pfg4 18. Dg5a4 19. Kh8 27 Dh5: -t vernietigende tegenaanval met 28. Tf2 Het lijkt of wit in dat geval met 28 n spelen: op 28 als 24 Leo zou overigens na 25. e!7: TI7: 26. Dg6:+ Tg7 27.Dg7: onmiddellijk fataal zijn) 25. DgB:+ Kh8 26 Dh5:+ Kg8 27 Dg6+(Short had inmiddels veel lijd gebruikt; hij had nog DIAGRAM (Ook deze zet schijnt nic dacht Miles) 21.Pe4: (Hierover dacht Olafsson ruim veertig minuten na Vermoedelijk is 21. Phl: 22. Th 1Dc3 23.Tdl minder goed) 22 Dh6 (Ook Short verzonk hier in diep nadenken; de 31. Dhö+ Kg832. Dg6+ Kh8 33. Pe6:n D12+ (Na 33 T12+34 Kbl kan hij niet veel beginnen en ook 33.Le6. is na 34 Dhü+ Kgö 35. De6: niet aanlokkelijk) DfÜ: Tfö: 36 Pd8' (De pointe' Wit Pe6 (De lui tijdnood In aanmerking kw; g3)4ö_. Kh8(Het_cindspcl n Th3 45. Pd4Th4 46 Kc5Th2 47 a4 Ta2 48 Ta7 Zwart geeft het op ROTTERDAM (GPD) Een griep epidemie onder de baanrenners heeft de Zesdaagse van Rotterdam, die gisteravond begon, danig in de wielen gereden. Een paar uur voor dat in Ahoy' het startschot klonk druppelden bij wedstrijdleider Pe ter Post in het tempo van een afval race de afzeggingen binnen van achtereenvolgens Francesco Mo- ser, René Pijnen, Didi Thurau, Gert Frank en de Westduitser Uwe Bolten. werden ziek tijdens en na de zesdaagse van Stuttgart, die woensdagnacht afliep. Volgens baanmanager Jan Derksen waren de omstandigheden in de hal verre van optimaal. „Aan de ene kant van de baan was het bloedheet, maar aan de andere zijde had je een ijsmuts nodig. De renners hebben over die kou genoeg geklaagd bij de organisatie, maar die kon er niets aan doen. Rotterdam is nu de dupe". Van het koningskoppel Moser Pijnen viel de Italiaan als eerste af. Hij werd gisteravond, toen hij bij Pijnen logeerde, ziek. Moser bleek negenendertig graden koorts te hebben. Gisteren stond de dokter in alle vroegte naast het bed van Pijnen. Ook die had flinke verho ging. Moser werd door de Belgi sche manager Vermain Verhelst meteen op het vliegtuig naar Italië gezet. Pijnen kreeg tot maandag bedrust voorgeschreven. Op dat moment was de zesdaag se al flink gedevalueerd, maar de ellende werd voor Peter Post in de loop van de dag alleen maar groter. Het volgende slechte bericht kwam uit Gent. Daar was de Deen Gert Frank in zijn hotel zo ziek ge worden, dat hij zelfs naar een zie kenhuis werd gebracht. Post raak te zowat de wanhoop nabij toen zich ook Thurau en Bolten nog in de ziekenboog meldden. „Maan den heb ik er aan gewerkt om een uniek veld bij elkaar te krijgen. Je raakt dan toch wel even in paniek na al die telefoontjes. Zoiets heb ik mijn leven lang nog niet meege maakt. Dit is pure onmacht. Na tuurlijk neem ik het de renners niet kwalijk. De renners die nu op bed liggen, zijn meestal de jongens waar ik altijd van opaan kan". Het zoeken naar vervangers leid de tussen vrijdagmorgen zeven uur en vrijdagmiddag drie uur tot cha otische toestanden in huize Post. De wedstrijdleider trommelde in eerste instantie Eric Vanderaerden op. Maar twee uur nadat die zijn 'ja-woord' had gegeven trok de Belg zich alsnog terug. Via Patrick Sercu liet Post Jean-Luc Vanden- broucke en Ferdi van den Haute, die toevallig in het sportpaleis in Gent aan het trainen waren, over komen. Vandenbroucke kwam wel, maar dan in gezelschap van de jonge Belg Robert d'Hondt omdat Van den Haute van zijn ploegleider een startverbod kreeg Dat krijg je er dan ook nog eens bij", zei Post die zich erg teleurgesteld toonde in Eric Vanderaerden. „In deze nood situatie had hij me best eens kun nen helpen. Zeker omdat hij een heel jaar bij mij fietst. Dat ik zijn ploegleider ben en daarnaast orga nisator van de zesdaagse heb ik al tijd goed weten te scheiden, maar deze reactie van Vanderaerden zal ik goed blijven onthouden". Gelukkig voor Post was Laurent Fignon er gisteravond wel. De Fransman, die vorig jaar ook al was gecontracteerd maar toen door een blessure verstek liet gaan. behoort nu met de Brit Antony Doyle tot de grote kanshebbers in deze nu al ge denkwaardige zesdaagse. Post „Sportief gezien hebben we nood gedwongen nogal wat aderlatingen moeten doen, maar toch reken ik op een interessant wedstrijdver loop. Het gaat nu rommelen op de baan. Ik heb de renners ook op het hart gedrukt dat ze zeker onder de ze omstandigheden hun plicht niet mogen verzaken". LEIDEN - De stand van zaken in de promotieklasse van de Leidse sch^akcompctitie belooft na vol tooiing van de vierde ronde heel wat duidelijker te worden, dan tol nog toe het geval was. De wedstrij den uit ronde nummer vier lijken namelijk enige voorbeslissingen op te zullen leveren. Philidor 3 wees Roelofarendsveen 1 dankzij een gedecideerde 6-2 winst na drukkelijk naar de laatste plaats. In tegenstelling tot Roelofarends veen, lijkt Leiderdorp 1 zich nog niet met een positie in de onderste regionen te hebben verzoend. Na de verrassende winst op Philidor 3 hopen de Leiderdorpers nu bij een voorlopige 3'/--3',l- stand op een malchpunt tegen Leithen 1. De topper tussen Alphen 1 en koplo per Zwarte Pion 1 uit Lisse werd met een voorlopige 3Va-1'/2 voor sprong ten gunste van de Alphena- Succes schakers Oegstgeest ren afgesloten. Zeker van de over winning is de thuisclub daarmee nog niet, maar Alphen beschikt wel over goede perspectieven op een positief resultaat. Katwijk 1 moet na een 3-5 verlies tegen Oegstgeest 1 op zijn tellen gaan passen. In eigen huis ondervond Phili dor 3 weinig tegenstand van het door de nodige invallers danig ge handicapte eerste achttal van Roe lofarendsveen. Rommets en Tan openden ten koste van Van Schep pingen en Van de Aart met gede gen winstpartijen de score: 2-0. Ook Kooreman en Ten Kate hoef den tegen Venne en Spruit niet het onderste uit de kan te halen om tot winst te komen. 4-0. Op de remise- partijen Van de Wijngaard-Hoo- genboom en Kramer-Van Ruiten viel weinig af te dingen, waarmee de Philidor-zege inmiddels een leit was: 5-1. Kopman Michiel Vergeer wist opponent Jan Borst in de tijd noodfase op de knieën te dwingen 6-1. Minder goed verging het routi nier Barkema, die op bord twee lang in de verdrukking zat tegen Termeulen en na het afbreken de strijd staakte: 6-2. Ook Katwijk miste in het treilen tegen Oegstgeest een aantal basis spelers, al wist de thuisclub in eer ste instantie nog wel gelijke tred te houden. Op het eerste bord moest Leids kampioen Folkert Geertsma reeds in een vooruitgespeelde par tij alle zeilen bijzetten, om Vari An- del met een remise van zich af te houden. Casper Kruyff en Gijs Haasnoot boekten simpele over winningen ten koste van Vink en Noordijk, resultaten die echter te niet werden gedaan door spektacu- laire offeroverwinningen van Henk Struikmans en Wim Bakker ten koste van Jan Hellenberg en Guidi van de Bent: 21/>-21/:. Bij deze nog acceptabele stand bleek de pret voor de Katwijkers uit. Arthur van der Spek en Klaas Aalbers bouw den hun voordeel namelijk gede gen uit naar overwinningen op te genstanders Wijnand Kuijt en Mar tin Ouwehand Middels een door Koese bij het afbreken wat goed koop aan Katwijer Van de Wiel weggegeven remise kwam de eind stand op 3-5 ten gunste van Oegst geest. der het zand een knobbel zat die je niet ziet. Ik kon vijf minuten niet fietsen. Gebeurt dat bij het WK. dan kun je opgeven". Een groot gedeelte van de om loop voert door het bos, waar een portie draaien en keren ten beste moet worden gegeven die zijns ge lijke niet kent. Groenendaal had dat nog nooit meegemaakt, Hennie Stamsnijder. de beste mondiale veldrijder van dit seizoen, kon al leen verwijzen naar de Super Pres- tige-cross in Rome. „Het is bochtje na bochtje. Dit is echt niets. In de meeste afdalingen moet ik mijn voet uit de toeclip halen om mijn balans te zoeken. Als je boven je kunnen rijdt, val je. Bovendien kan een renner als ik hier zijn macht niet kwijt. In het bos kun je elkaar bijvoorbeeld niet eens passeren: zo smal is het. Dit parcours klopt ook helemaal niet met de oorspronke lijke plattegrond, zoals de KNWU die heeft gekregen. Daarop staan in het bosgedeelte maar een paar bochten. In de praktijk stikt het er Stamsnijder sprak zelfs al ietwat fatalistisch in de berustende zin. „Het is sneu dat een goed seizoen zo moet aflopen". Een podium plaats moet echter niet onmogelijk worden geacht, ondanks de beroer de omstandigheden. De Nederlandse ploeg is ook unaniem in zijn mening over de waarde van dit WK. Het aantal ech te favorieten beperkt zich tot het rijtje dat twee jaar geleden in Mun chen de dienst uitmaakte. Als nummer één wordt vooral Klaus- Petcr Thaler genoemd, die gister ochtend op het parcours zei, dat ..hij een geheime ingang in de he mel heeft". Vandaar dus. Bij de amateurs wordt gerekend op Tha- lers landgenoot Mike Kluge en de complete Tsjechische ploeg. Dat kwartet bestaat uit de broers Klou- cek, Kreuziger en Kvasnicka. Petr Hric, winnaar van de Super Presti ge-veldrit in Rome voor Stamsnu der, is buiten de'equipe gelaten. In Nederland zou zoiets tot een rel lei den, in Tsjechoslowakije zegt men dat die jongen gewoon harder moet gaan fietsen. De nationale kampioen Martin Hendriks voelt zich in vorm, en zegt wereldkam pioen te worden als hij in elk geval Kluge achter zich houdt. lldar Garajev (Sov), 3. Nikolai Goeljajei (Sov) - Hein Vergeer (Ned), 4. Torna-. Gustarson (Zwel - Michael HadscliielT (Oos), 5. Geir Karlstad 1N00) - Gerard Kemkers (Ned), 6. Rolf Falk-Larssrn (No - Perttl Nilttyla (Fin), 7. Jorg Lange (Odl Werner Jager (Oos), 8. Leo Visser i Ned 1 Hansjórg Baltes (Wdll. 9. Tom Frik Oxholm (Noo)- Hans Magnusson (Zwei. 10. Roland Freier (Odl)- Joakim Karlbei 'Zwel, 11. Christian Kminger(Oos)- Har van Helden (Fra), 12. Henri Kra.tv.-nhns (Ned)- Notker Ledergerber (Zwi), 13. Behudin Mcrkovic (Joe) Roberto Sighe (Ita), 14. Jirl Kyncl (Tsj) - Per Bengtsson 1 Goeljajev - Garajc 6. Nilttyla - Falk-Larssen. 7. Emingrr Lange. 8. Kraayenbos - Kemkers, 'i Magnusson - Jager, 10. Oxholm - Karlbei 11. Adeberg - Van Helden. 12. Haltes Kyncl, 13. Ledergerber - Rahnasto. 11 Bengtsson - Steinberger. 15. Sighel - Merdovic en 16. Kljoejev solo. Je inschrijvingen werden v rijdag Boris Becker in de rug gedekt door Günther Bosch. Toen alles nog goed

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15