VERKOOPSTER MONTEUR M ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ober-kelner (v/m) TELEXISTE ADM. MEDEWERKSTER RUDOLF VELDHOVEN, Sekretaresse/ assistente van de direktie S Crouzet gasinstallatiecontroleur m/v Energiebedrijf Rijnland directie- assistent(e) TIJSTERMAN, schoondergang EEN MEDEWERKER vraagt Restaurantbedrijf Camino Real voor 40 uur/week, honorering volgens CAO De ober-kelner geeft leiding aan het bedienend perso neel, heeft een representatieve funktie t.o.v. de cliënten en werkt mee in de bediening. Zij of hij heeft aantoonba re ervaring met de gestelde funktie-eisen en is bij voor keur in het bezit van relevante diploma's. Doelensteeg 8-2311 VL Lelden - 071-149069. Onze snelgroeiende, dynamische organisatie, wij zijn Het bedrijf achter de boetiekmerken "SAND WICH", "UNDERCOVER" en "EASY PIECES", zoekt op korte termijn een: Zij onderhoudt telexverkeer voor de inkoop/styling afdeling (geheel in het Engels), doet lichte admini stratieve werkzaamheden en is daarnaast beschik baar voor het doorpassen van kleding (dus maat 38, lengte 1,70 m Voor deze leuke job zoeken wij iemand tussen 18 en 23 jaar, met goede kennis van de Engelse taal (voorwaarde) Schriftelijke sollicitaties t.a.v. de directie Energieweg 50 2382 NN zoeterwoude-Rijndijk Holland Telefoon 071-894700 Stadium/kommunikatieve vormgeving b.v. werkt aan een gevarieerd pakket projekten voor grote en middelgrote opdrachtgevers. Deze werkzaamheden kunnen globaal in drie sektoren worden onderscheiden: het initiëren en ontwikkelen van nieuwe produkten, verpakkings- en displaysystemen het ontwerpen en verzorgen van kampagnes; ontwikkelen van huisstijlen en toepassingsvormen, zoals brochures e.d Wij zoeken op korte termijn een die het sekretariaat zal gaan beheren Zij krijgt vooral de verantwoordelijkheid voor de interne kommunikatie, het begeleiden van procedures die nodig zijn om te komen tot optimale projekten. Daarnaast verricht zij de gebruikelijke sekretariaats- werkzaamheden, zoals het beheren van agenda's en het archief, het onderhouden van kontakten met toeleveranciers en opdrachtgeversen het voeren van korrespondentie Wij zijn van mening dat degene die de boven omschreven funktie naar behoren wil verrichten aan de volgende eisen zal moeten voldoen: in bezit van HAVO/VWO diploma, alsmede diploma direktie-sekretaresse uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift redelijke kennis c.q. spreekvaardigheid in Engels en Duits organisatievermogen, akkuratesse enkele jaren ervaring als sekretaresse representatief optreden leeftijd 30 jaar in het bezit van rijbewijs liefst woonachtig in omgeving van Hillegom Wij stellen hoge eisen aan het nivo en de kwaliteit van onze medewerkers. Hiertegenover staat een interessante en afwisselende funktie, een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, grote zelfstandigheid in kombinatie met werken in teamverband en de mogelijkheid tot groei in funktie Denkt u aan de gestelde eisen te voldoen en heeft u belangstelling voor genoemde funktie, schrijft u dan aan LidyBos, Stadium/kommunikatieve vormgeving B.V., Postbus 408,2180 AK Hillegom CROUZET is een internationaal werkzaam be drijf op het gebied van komponenten voor auto matisering. Op de Nederlandse markt neemt CROUZET een toonaangevende plaats in door de introduktie van geavanceerde produkten. produkten van CROUZET i, mikroschakelaars, elektro nische tijdrelais, foto-elektrische cellen etc. CROUZET, met hoofdvestiging in Frankrijk. - EEN TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER - het telefonisch kontakt onderhouden met onze afne mers in Nederland; - het telefonisch kontakt onderhouden met onze bui tenlandse fabrieken en leveranciers; - hef meewerken aan een vlot afhandelen van de bin nenkomende orders. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker die vol- .doet aan de onderstaande eisen - opleiding op MTS-E nivo: - leeftijd ca. 25 jaar; - commercieel- en technisch inzicht - kennis van de Engelse- en bij voorkeur Franse taal. - ervaring in een soortgelijke functie is een pré Binnen de afdeling Inspectie Gas, ressorterend onder de hoofd afdeling Gas is een vacature ontstaan voor een Afdelingstaak: De afdeling Inspectie Gas controleert en verstrekt adviezen m.b.t. gasinstallaties, neemt aanvragen voor nieuwe gasaansluitingen in behandeling, verwisselt en installeert gasmeters en verhelpt sto ringen in gasaansluitingen. Functie-inhoud: controleren van industriële en huishoudelijke gasinstallaties en adviseren over huishoudelijke installaties; installeren en verwisselen van gasmeters; verhelpen van storingen in gasaansluitingen; verrichten van storingswachtdiensten. Het bedrijf kent hiervoor een vergoedingsregeling; verrichten van ondersteunende administratieve werkzaamheden, zoals het voeren van correspondentie en het opstellen van rapporten Functie-eisen: diploma Gasinstallatiecontroleur; ruime ervaring in de gastechniek; goede contactuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; rijbewijs BE. Salariëring: Het salaris bedraagt voorshands, afhankelijk van leeftijd en erva ring, maximaal f 2.974,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De functionele schaal (het maximale brutosalaris) zal binnenkort worden vastgesteld. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer N.A.H Gordijn, chef Inspectie Gas, tel. (071) 25 24 72 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onder zoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer EBR/86039/01 Leiden - Langegracht 70 Het Energiebedrijf Rijnland is een openbaar nutsbedrijf en verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aanslui tingen. In de stad Leiden is het energiebedrijf tevens leverancier van warmte aan het stadsverwarmings- gebied en een aantal grote afnemers. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit en warmte in de centrale aan de Langegracht. Aan de Reinwardt Academie, de hogere be roepsopleiding voor museologie te Leiden, wordt per 1 maart of zoveel eerder als mogelijk is ge vraagd een voor minimaal 32 uren per week Tot de taken behoren! - organisatie- en coördinatiewerkzaamheden; - het te woord staan van de vele docenten en stu denten; - het leiding geven aan het technisch-administratief personeel; - het verzorgen van correspondentie en notuleren van vergaderingen; - de financiële administratie. Vereist: - opleiding als secretariaats-medewerker; - het beschikken over administratieve vaardigheden en leidinggevende capaciteiten. Gezien de aard van de functie worden een grote flexibiliteit en goede contactuele eigenschappen verlangd. Ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Verdere informatie: - het salaris kan uitlopen tot f 2960, per maand (maximum schaal 5) bij een volledige werkweek; - nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de directie van de academie, de heer drs. P.J.M. Pouw, tel. 071-132241; sollicitaties, onder vermelding van vacaturenum mer OND 911 binnen 10 dagen te zenden aan: Ge meente Leiden, Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn ge nieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom na drukkelijk verzocht te solliciteren. In verband met een fusie met an dere opleidingen voor hoger be roepsonderwijs per 1 augustus 1987 dient men t.z.t. rekening te^ houden met verhuizing van de vjjiyh Reinwardt Academie naar Am sterdam. GEVRAAGD Vereisten: - Zelfstandig kunnen werken - Leeftijd 18 tot en met 22 jaar - Winkelervaring Sollicitaties na telefonische afspraak: de echte bakker, 01718-20263. Voor onze werkplaats en voor het plaatsen van apparatuur zoeken wij een jonge aktieve medewerker met een goede opleiding. Wanneer je interesse hebt, bel dan tijdens kantooruren en vraag even naar Dhr. H. van Dam. voor horeca- en bedrijfskeukeninrichting Produktieweg 44 2382 PC Zoeterwoude-Rijndijk telefoon 071 - 89.93 53 Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft Kagerstraat 1 2334 CP Leiden tel. 071-171661 met dependance te Leiderdorp Gevraagd zo mogelijk per 1 februari a.s. voor het sekretariaat (v/m) Opleiding op minimaal HAVO-niveau; goede typevaar digheid. Het kunnen werken met tekstverwerkingsappa- ratuur strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van 1.996,- tot 2.725,- per maand. Trombosedienst Leiden Bij deze dienst ontstaat een vacature voor een veipleegkundige m/v (part-time, 25 uur per week) vac.nr. 87.R.01.02.LD De Trombosedienst heeft een regionale taak m.b.t. de behandeling van patiën ten met antistollingsmiddelen. Hoofdbestanddelen van de functie zijn: - het afnemen van bloed tijdens polikli niek spreekuren en bij patiënten thuis; - het verrichten van bloedbepalingen en het administratief verwerken van deze gegevens. Verlangd: diploma A-verpleegkundige en rijbewijs B/E. Salaris: volgens de rang van verpleeg kundige max. f. 2960 bruto per maand bij een 38-urige werkweek. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 8.00-13.00 uur. Aanstelling zal geschieden op arbeids overeenkomst t.l.v. de Stichting Trom bosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Leiden en Omstreken. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Y. Dam mers; verpleegkundig hoofd (071 - 262449) of mevr. I. Bos, personeels- consulente (071 -2627 56). Haematologie/ Beenmergtransplantatie Per 1 maart a.s. ontstaat op deze afde ling van het Academisch Ziekenhuis Leiden een vacature voor een verpleegkundig hoofd m/v vac.nr. 87.V.03.02.LD Op deze afdeling worden haematologi- sche patiënten behandeld d.m.v. che motherapie en/of beenmergtransplan tatie. De patiënten worden omgekeerd geïsoleerd verpleegd in éénpersoons kamers met overdruk en worden par tieel gedecontamineerd. De afdeling heeft een huidige capaciteit van 8 bed den. die dit jaar uitgebreid zal worden tot 12 bedden. Het verpleegkundig hoofd valt hiërarchisch onder het ver pleegkundig sectorhoofd van het rayon Algemeen Inwendige Geneeskunde. Taken: - zij/hij geeft leiding aan de verpleeg kundigen, afdelingssecretaresses en huishoudelijke medewerkers van deze afdeling; - zij/hij neemt deel aan besprekingen op en buiten de afdeling en onder houdt contacten met collegae binnen en buiten het ziekenhuis; - zij/hij is verantwoordelijk voor oplei ding, bij- en nascholing van verpleeg kundigen; - zij/hij is verantwoordelijk voor de kwaliteit van verpleegkundige zorg en doet zonodig verpleegkundig onder zoek op de afdeling. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige/HBO-V, I.C.-certificaat, diploma Kaderoplei- ding/IBW-management; - goede contactuele eigenschappen; - enkele jaren leidinggevende ervaring op een verpleegafdeling; - kunnen werken in een multi-discipli- nair team (artsen, microbioloog, ana listen, maatschappelijk werkster. psychiaters, dominee, fysiothera peut, diëtiste en voedingsassisten ten); - een grote werkdruk en werkbelasting aan kunnen; - bereid zijn aan klinisch experimenteel onderzoek mee te werken. Salaris: max. 4705 bruto per maand. Voor de sollicitatieprocedure is een be noemingscommissie ingesteld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C.A. van Egmond, verpleegkundig sectorhoofd (071 -262245) of door mevr. Y. del Pra- do, verpleegkundig hoofd (071 - 262606), of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium Op deze afdeling is een vacature voor een tuil-time laborant/ doktersassistent m/v vac.nr. 87.F.01.02.LD Werkzaamheden: - verrichten van kwalitatief urine-on- derzoek, faeces en maagzuur; - monstervoorbereiding en het invoe ren van uitslagen in de computer. Vereist: diploma MLO- of doktersassis tent. Werktijden: full-time, alle diensten. Salaris: max. f. 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.M. Al kemade (071-262203) of door Dr. J.H.M. Souverijn (071 - 262278). Centraal Klinisch Virologisch Laboratorium Op deze afdeling is een vacature voor een part-time laborant/ doktersassistent m/v vac.nr. 87.F.02.02.LD Werkzaamheden: - in ontvangst nemen en verwerken van binnenkomend patiëntenmateriaal; - monstervoorbereiding en het admini stratief verwerken van de laborato riumuitslagen in de computer. Vereist: - diploma MLO- of doktersassistent; - typediploma; - ervaring als datatypiste strekt tot aan beveling. Werktijden: - maandag t/m vrijdag van 13.30 uur tot 17.15 uur; - gegadigden dienen bereid te zijn bij voorkomende gelegenheden de werktijden aan te passen. Salaris: max. f 2725 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. H.T. Weiland (071-262788) of (071- 148333 toestel 5325). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ML /Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18