NOG IN TE VULLEN TYPIST(E) VERPLEEGHUIS W "Den Weeligenberg» IP0© ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN LEERLING OPTICIEN WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD M/V administratief medewerker v/m PRAKTUKBEGELEID(ST)ER Price Waterhouse Vooren TANDARTS ASSISTENTE of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. - MINIMAAL MAVO - GOED KUNNENDE TYPEN - GROTE ACCURATESSE Uitsluitend schriftelijke reacties richten aan H. J. van Iterson, tandarts, Rhijngeesterstraatweg 56,2341 BV Oegstgeest. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium Op deze afdeling ontstaat een vacature voor een datatypiste m/v vac.nr. 86.F.05.50.LD Werkzaamheden: - invoeren van gegevens in de compu ter; - archiveren van uitslagen; - aannemen, nummeren en verdelen van materiaal; - telefoonbehandeling. Vereist: - MAVO-en typediploma; - leeftijd vanaf 20 jaar; - ervaring in soortgelijke werkzaamhe den strekt tot aanbeveling. Werktijden: - full-time van maandag t/m vrijdag; - éénmaal in de 4 a 5 weken: zaterdag ochtend. Salaris: max. f 2567 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. L. Verhoef (071-263574). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brie! te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Rinck Brillen zoekt voor haar vestigingen in Oen Haag, Leiden en Zoetermeer vlotte, representatieve jonge mensen (MAT) die in de dagelijkse praktijk opgeleid willen worden tot opticien. Bel of schrijf voor het maken van een afspraak: Postbus 5026 3008 AA ROTTERDAM overdag: (010)4803122 Mej. C. v. Kampen na 19.00 uur: (01804)11935 Dhr. A. M. Jansen. "Den Weeligenberg" is een modern verpleeghuis voor 180 psychogeriatrische bewoners. Het verpleeghuis is in februari 1985 in gebruik genomen. Het werken in de jonge organisatie heeft enerzijds de aantrekkelijkheid van het nog niet vastzitten van gewoonten maar vergt anderzijds ook inspanning, omdat nog niet alles vlekkeloos is geregeld. In gezamenlijk overleg proberen verschillende disciplines een leefklimaat te scheppen waar ruimte is voor de individuele bewoner. Voor de afdeling Weeresteyn, begeleidend/verzorgend, en voor de afdeling Treslong, verzorgend en verplegend, roepen wij sollicitanten op voor de funktie van in full-time dienstverband met een aanstelling voor onbepaalde tijd. De taakinhoud globaal: - uitvoeren en toezien op een goede zorg verlening aan de bewoners en het kreëren van een goed werk-, leef- en woonmilieu - het stimuleren en ondernemen van aktiviteiten ten behoeve van bewoners en afdelingsorganisatie - het onderhouden van kontakten met familie, overige disciplines enz. - het initiëren van en participeren in overleg vormen/besprekingen - aktief meedenken in beleidsvoering en realisatie daarvan op de afdeling - waarnemen van het afdelingshoofd bij zijn/haar afwezigheid - mede-koördineren van de werkzaamheden/ aktiviteiten op de afdeling. Gevraagd wordt: - een diploma verpleegkunde A en/of B aangevuld met een managementopleiding of de bereidheid deze te volgen - leidinggevende ervaring bij voorkeur in een psychogeriatrisch verpleeghuis - ruime ervaring met psychogeriatrische bewoners - inzet en bereidheid tot hard werken - een dosis humor, enthousiasme, openheid en inventiviteit - initiatieven kunnen ontplooien - interesse in en bereidheid tot het begeleiden van leerlingen. Geboden wordt (naast kollegialiteit en een gezellig team): arbeidsvoorwaarden ontleend aan de C.A.O. Ziekenhuiswezen, inschaling volgens F.W.G. funktiegroep 45. Informatie kan worden ingewonnen bij Ruth Gruber, afdelingshoofd Weeresteyn; Theo Koppes, afdelingshoofd Treslong of bij Mujo Buik, hoofd verplegingsdienst waar ook de taak-/funktiebeschrijving kan worden opgevraagd, telefoon 02502-7742. In de sollicitatieprocedure zullen o.a. gesprekken worden gevoerd met afdelingspersoneel, personeelszaken en een kollega waarnemend hoofd. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 januari a.s. te richten aan: Verpleeghuis "Den Weeligenberg", t.a.v. mevrouw Ans van der Geest, personeelsfunktionaris, Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom. nederlandse hervormde kerk De Generale Financiële Raad van de Nederlandse Hervormde Kerk zoekt voor zijn secretariaat per 1 maart 1987 een full-time De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - het typen van brieven en verslagen; - het behandelen van in- en uitgaande post; - de verzorging van het archief. Daarom wordt verwacht, dat kandidaten: - een goede vooropleiding hebben (HAVO); - snel en korrekt kunnen typen; - de Nederlandse taal goed beheersen; - akkuraat zijn; dit geldt met name voor het archiefwerk. Aangezien de tekstverwerker op de afdeling een belangrijke plaats inneemt (standaardbrieven) is het een voordeel als hiermede reeds enige ervaring is opgedaan. Het gaat om het werken in een klein team en dit betekent ondermeer, dat een strikte taakverdeling niet goed mogelijk is. Gezocht wordt naar iemand tot 35 jaar, die zich volledig wil inzetten, aktief meewerkt en meedenkt in het geheel, met eigen initiatieven komt en bereid is in te springen waar dat nodig is. Kortomeen afwisselende baan! Het bruto-salaris per maand kan liggen tussen 2.129,- en 3.222,- afhankelijk van leeftijd en ervaring. De salariëring vindt plaats volgens de salarisschalen van de raad voor de kerkelijke medewerkers. Het kantoorgebouw van de Nederlandse Hervormde Kerk, waarin de raad is gevestigd, is gelegen aan de Overgoo 11 te Leidschendam. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de generale financiële raad, postbus 405,2260AK Leidschendam. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij mej. W. Bot, die bereikbaar is onder nummer 070-131265. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting biedt een aangepaste woonomgeving voor bijna 1.000 geestelijk gehandicapten. Binnen de opleiding tot Z-verpleegkundige, waar 200 leerlingen worden opgeleid, is een vacature voor een Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwartweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. De taken van de praktijkbegeleid(st)er zijn: - het bewaken van de leerroute van de leerling, zowel in theorie als in praktijk en - het bevorderen van de integratie tussen theorie en praktijk. Voor deze functie is vereist: - het bezit van een Z-diploma - minimaal één jaar ervaring als Z-gediplomeerde - een voltooide docentenopleiding - beschikken over goede contactuele eigen schappen. Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan i de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3-253,bruto per maand. In 1988 wordt de functie opnieuw gewaardeerd. De c.a.o. voor het Ziekenhuis wezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Voor nadere inforn^tie kunt u contact opnemen met mevrouw B. van der Linden, hoofd Opleiding, toestel 510. Het Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs roept sollicitanten op ter vervanging wegens ziekte van een onzer medewerkers. TWEE MEDEWERKERS VOOR SCHOONMAAKDIENSTEN 12 UUR PER WEEK Salariëring volgens rijksregeling. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. In de toekomst bestaat wellicht, bij gebleken geschikt heid, de mogelijkheid het vervangend- in vast dienstver band om te zetten. Sollicitanten worden verzocht z.s.m. telefonisch een afspraak te maken met dhr. Pommée, tel.: 071- 899342. Voor onze technische dienst audio/video zoeken wij voor spoedige indiensttreding RTV/VIDE0 MONTEUR M/V Onze gedachten gaan uit naar een ervaren monteur. Een goed organisatie vermogen en plezierige om gangsvormen stellen wij bijzonder op prijs. Wij bie den een plezierige werkkring en een goede salarië ring. Uw schriftelijke reaktie kunt u richten aan Technisch Bureau v/h Swaak, Haarlemmerstraat 2502312 GK Leiden of u kunt vragen naar L.H. Palm 071-215151 toestel 35. Price Walerhouse Vooren Belastingadviseurs is onderdeel van Price Waterhouse World Firm. Eén van de grootste en gerenommeerde organisaties van accountants, belasting adviseurs en management-consultants, met zo'n 330 kan toren in meer dan 100 landen. Vestigingen in Nederland: Amsterdam, Deventer, Den Haag, Rotterdam. Price Waterhouse Vooren is een belastingad- vieskantoor met verscheidene vestigingen in Nederland. Voor ons kantoor te Den Haag zien wij uit naar een bekwame typiste. De werkzaamheden bestaan uit het typen van brieven en rapporten, aangiften en dergelijke. Naast een opleiding op HAVO-niveau en een typediploma wordt veel waarde gehecht aan ervaring, zelfstandig heid en accuratesse. Ervaringmet tekstverwerkende apparatuur verdient de voorkeur. Met het oog op het internationale karakter van onze organisatie is tevens een goede beheersing van de Engelse taal van belang. Leeftijd circa 21 jaar. Meer inlichtingen worden U gaarne telefonisch verstrekt door mevrouw C. de Jong, tel. 070-108308. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van alle rele vante gegevens kuntU richten aan Price Waterhouse Vooren Belastingadviseurs, Afdeling Personeels zaken, Postbus 30443, 2500 GK Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26