NOG IN TE VULLEN 9 AUDIO VISUELE MEDEWERK(ST)ER WIT T FM VAM nFf Telefonische Verkoper m/v assistent- groepsleid(st)ers groepsleiders 55% hooge burch Onze afdeling Maintenance zoekt een MBO'er als onderhoudselektricien (m/v) WOOPWARI1 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden Westeinde Ziekenhuis SCHILDERBAAS VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES telefoon (071) 144941 Chez-Nous cuisine-Frangaise vraaqt z.s.m. ambitieuze chef-kok m/v - ervaring opgedaan in gerenommeerde bedrij- - diploma SVH leermeester of studerend hier voor wordt op prijs gesteld creatieve jonge souschef m/v - afgeronde opleiding SVH; - ervaring opgedaan in gerenommeerde bedrijven Sollicitaties richten aan: Chez-Nous Cuisine Frangaise t a v. de heer F.W. Meis Kort Rapenburg 4 RIJKSOVERHEID VRAAGT Staatsbosbeheer opzichter terreinbeheer I vac.ru. 6-7302/1158 Vereist: MBCS of Opzichter Uitvoerder Bosbouw ei Cultuurtechniek, dan wel een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring. Standplaats: Noordwijk (dienstwoning komt beschikbaar). Salaris: max. f 3271,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 31 december 1986. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woongemeenschap voor ca. 1.000 geestelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn bijna evenveel personeelsleden belast. Bij de Audio-Visuele dienst, die in nauwe relatie met de afdeling Recreatie een onderdeel van de activiteitensector vormt, is op korte termijn plaats voor een Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwartweg 20. 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Deze functionaris moet, aan de hand van schriftelijke en/of mondelinge informatie van het hoofd Audio-Visuele dienst, foto's, dia's en audio-visuele produkties van uiteenlopende aard vervaardigen en afwerken. Daarnaast kan hij incidenteel worden betrokken bij recreatieve projecten, bijv. de vrijwilligers-omroep. De functie-eisen zijn o.a.: - een middelbare beroepsopleiding - het zelfstandig kunnen werken als fotograaf - beschikken over aantoonbare ervaring op audio-visueel gebied - goede contactuele eigenschappen en de bereidheid om in teamverband samen te werken (o.a. met vrijwilligers) - leeftijd tot ca. 30 jaar. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhankelijk ran leeftijd en ervaring, maximaal f 3-253,— bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. In het kader van het Functiewaarderingssysteem voor de Gezondheidszorg zal de functie in de toekomst opnieuw worden gewaardeerd. Gezien het karakter van de inrichting achten wij een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer C. Hamburger, hoofd Audio-Visuele dienst en afdeling Recreatie, toestel 430/265 Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftlijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. vacaturenummer 8&83/LD Bij het bureau documentaire informatie voorziening en centrale inkoop van de secretarie-afdeling Interne Zaken is de vacature ontstaan van le medewerker centrale inkoop m/v Functie-inhoud De aan te trekken medewerker zal onder meer met de volgende werk zaamheden worden belast: - het inkopen van kantoorbenodigd heden, -meubilair en -machines voor alle gemeentelijke organen: - het voeren van de inkoopadmini stratie; - het controleren en gereedmaken voor betaling van de facturen; - het adviseren inzake gewenste goede ren en het onderzoeken van mogelijk heden tot kostenbesparing; - het beheer van kantoormachines en -meubilair. Functie-eisen Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een MEAO-diploma, danwel MAVO- diploma aangevuld met SOKAP-oplei- ding. Tevens dienen de kandidaten te beschikken over relevante ervaring alsmede over goede contactuele eigen- schappea Salaris, inlichtingen en sollicitaties Het salaris wordt afhankelijk gesteld van opleiding en ervaring, doch bedraagt maximaal f 3.271,00 bruto per maand (gemeente-ambtenaar 6). Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer H.CJ. Chrispijn, hoofd van het bureau documentaire informatievoorziening en centrale inkoop, telefoon 02503-69416. Sollicitaties kunnen vóór 27 december 1986 worden ingezonden aan het col lege van burgemeester en wethouders, postbus 250.2130 AG Hoofddorp, onder vermelding van het vacaturenum mer in de linkerbovenhoek van deze brief. De gemeente wil n leden van culturele en etnische minder heden in dienst nemen. Zij worden daarom nadrukkelijk verzocht te sollici teren. WORLDWIDE EXPRESS DHL is een toonaangevende internationale expressorga nisatie met meer dan 700 vestigingen over de wereld. Er werken bij DHL meer dan 13.000 mensen. Naast het hoofdkantoor te Zoeterwoude heeft DHL in Nederland vijf vestigingen en een totale personeelsbezetting van 150 medewerkers. Vanwege de toename van activiteiten en de introductie van nieuwe diensten zoeken wij een De taak van de telefonische verkoper bestaat voorna melijk uit het onderhouden van de bestaande relaties als mede het winnen van nieuwe relaties. De nieuwe mede werker is verantwoordelijk voor de verkoopresultaten in het toegewezen rayon. Functie-eisen zijn: minimaal HAVO-opleiding een aantal jaren ervaring in telefonische verkoop contactuele eigenschappen commercieel kunnen handelen en denken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid in de Nederlandse en Engelse taal flexibele instelling niet ouder dan 30 jaar. Wij bieden: een dynamische baan bij een bedrijf waar u trots op kunt zijn een goed salaris een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u uw schriftelijke reactie te richten aan de afdeling Personeelzaken van DHL International BV, Postbus 61, 2380 AB Zoeterwoude. ÊMÊË* Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Voor de verplegingsdienst zoeken wij op korte termijn enige enthousiaste Het betreft zowel fulltime als parttime (90-100%) vakatures bij diverse woongroepen, met onder meer bejaarden, volwassenen van verschillende niveaus, en een buitenvoor ziening. Funktie-inhoud: Het in teamverband en onder verantwoorde lijkheid van het paviljoenskader verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de verzor ging, begeleiding en/of ontwikkeling van de bewoners. Voor de funktie komen in aanmerking: kandidaten met een afgeronde KV/JV- opleiding of gelijkwaardig: zij die minimaal 2 jaar hebben deelgenomen aan een B- of Z-opleiding met een vol doende waarderingscijfer voor de praktijk. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u in winnen bij de Dienst Sociale Zaken, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 328. Ten behoeve van onze socio-woning te Zwammerdam zoeken wij twee zelfstandige De socio-woning heeft als specifieke doelstel ling het bevorderen van de doorstroming van geestelijk gehandicapten naar de maatschappij. Funktie-inhoud: Het afstemmen van aktiviteiten met betrekking tot het wonen, werken en recreëren van de bewoners. Begeleidingsmomenten, gericht op de ont plooiing van bewoners, worden gehaald uit de woonsituatie. Voor deze funktie komen in aanmerking: kandidaten die in het bezit zijn van een diploma Z-verpleegkunde of gelijkwaardig. Gezien de samenstelling van de groep bewo ners genieten mannelijke kandidaten de voorkeur. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u in winnen bij de groepsleiding van de socio- woning Eljo 26, telefoon (01726) 1 32 35. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer H. Machiels, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Woodward Governor Company is het grootste en oudste bedrijf ter wereld van hydraulische en elektronische regelapparatuur voor dieselmotoren, turbine-installaties en waterkrachtinstallaties. Vestigingen in Amerika, Engeland, Japan, Australië, Brazilië en Nederland. Een centrale plaats binnen onze organisatie wordt inge nomen door de afdeling Onderhoud. Het team bestaat uit 5 medewerkers van verschillende disciplines. Deze men sen zorgen ervoor dat storingen worden verholpen en dat er preventief onderhoud wordt gepleegd. Daarmee leveren zij dus een belangrijke bijdrage aan de continuering van onze bedrijfsvoering. U wordt - binnen dat team - de expert op elektrogebied. U verricht op het betreffende vakgebied onderhoud en verhelpt storingen aan elektronische besturingen. Indien nodig, samen met collega's van andere disciplines. Daar naast zorgt u voor wijzigen, inbedrijfstellen en uitbreiden van diverse licht- en krachtinstallaties. U ressorteert rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling Produktie. Veelzijdig, afwisselend werk binnen een kwaliteitsbewuste omgeving. Daarom vragen wij een opleiding op MBO- niveau, plus installateursdiploma VEV en ervaring in een produktiebedrijf. Ten slotte beschikt u over voldoende kennis van de Engelse en Duitse taal om handboeken en specificaties te kunnen lezen. U bent woonachtig in de regio. Hebt u belangstelling? Bel of schrijf de heer A.A. van Esch, afdeling Personeelszaken van Woodward Governor Nederland B.V., Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp, telefoon (02503) 1 32 41. Ons bedrijf is per bus gemakkelijk bereikbaar. Heelkunde A Op de verpleegafdeling bestaan vaca tures voor A. verpleegkundig teamleden m/v (full-time, alle diensten) vac.nr. 86.L.06.A.50.LD B. verpleegkundig teamleider m/v (full-time, alle diensten) vac.nr. 86.L.06.B.50.LD Op deze afdeling met 26 bedden wor den patiënten van verschillende heel kundige specialismen verpleegd, w.o. Heelkunde, Plastische Chirurgie en Mondheelkunde. Vereisten: voor functie A: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - bij voorkeur chirurgische ervaring, voor functie B: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - enige jaren chirurgische ervaring; - bij voorkeur de I.B.W. management of Kaderopleiding. Salaris: afhankelijk van ervaring voor functie A max. f 3118 bruto per maand en voor functie B max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. G. Deer- mann, verpleegkundig hoofd (071- 262336) of mevr. Th.M.M. de Best, ver pleegkundig sectorhoofd (071 - 262337) of de heer H.L.P. Mauer, per soneelsconsulent (071 -262720). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. vmz Lijnbaan 32. Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag. waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast. economisch-adminislratieve dienst Bij de Economisch-Administratieve Dienst is in verband met interne promotie een vakature ontstaan voor medewerker financiële administratie m/v Deze afdeling omvat de salaris-, de grootboek en de crediteurenadministratie. Gewerkt wordt met geautomatiseerde administratieve informatiesystemen. De medewerker zal samen met een kollega primair verantwoordelijk zijn voor de salaris- administratie. In 1987 zal veel tijd besteed moeten worden aan de implementatie van een nieuw salarissysteem. Daarnaast werkt hij/zij als eerste assistent van de chef mee aan de aktiviteiten van de gehele afdeling. Voor de funktie is vereist het praktijkdiploma Boekhouden Praktijkervaring op een salaris- administratie is gewenst. Telefonisch kunt u nadere informatie inwinnen bij de heer W.J.A Visser, wnd. hoefd E.A.D.. telefoen 070-889393. toestel 2582 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 432. 2501 CK Den Haag Voor onze moderne jachthaven vragen wij die zich met zijn medewerkers in wil zetten, uiteraard tegen een goed loon, voor het bedrijf. Sollicitaties: Jachthaven B. Klaassen Zn B.V. Knlplaan 12, Voorschoten. Tel. 01717-5813

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18