Plan miljoenenlening verdeelt watersport Nutsvoorzieningen in Geerpolder? Weipoortseweg snel 'opgelapt' Bestuur 'De Kaag' mogelijk ten val 'De Bijhorst' onder de slopershamer Werk aan uitbreiding Tikibad stilgelegd 'Lintje' voor veertig jaar trouw aan marinebediïjven PAGINA 2 VRIJDAG 5 DECEMBER'f986 ZOETERWOUDE - De Zoeter- woudse Geerpolder zal wellicht van aardgas en een riolering wor den voorzien. De woningen en bedrijven in de polder, die in de 'schaduw' van Zoetermeer ligt, moeten dergelijke voorzieningen nu nog missen. En de elektrici teitsvoorziening gaat door mid del van een bovengrondse kabel. In een brief aan het Energiebe drijf Rijnland hebben de bewo ners gevraagd of die kabel niet onder de grond kari worden ge stopt. De kabel zorgt nu namelijk voor heel wat storingen. Blik seminslag, zwanen die tegen de kabel aan vliegen, draden die tij dens vorst- en ijzelperiodes springen, aansluitklemmen die los gaan zitten en hoofdzekerin gen die kapot gaan zijn de boos doeners. Het energiebedrijf heeft inmid dels laten weten alleen aan de operatie te willen beginnen als tegelijkertijd gas en riolering worden aangebracht. Voorwaar de is ook dat in de nieuwe Geer brug buizen worden voorgestort. Voor de aardgasaanleg wordt ge rekend op een extra bedrag van 50.000 gulden en voor het onder grondse elektriciteitsnet zo'n 200.000 gulden. Voor tien tót vijftien aanslui tingen zijn deze kosten veel te hoog, zo benadrukte burgemees ter Houdijk gisteravond tijdens de vergadering van de commis sie openbare werken. Het aanleg gen van een rioleringsbuis wordt door deskundigen ook super-on rendabel genoemd. Twee Geerpolder-bewoners, de heren Van Nierop en Iterson, pleitten daarop vurig voor het aanleggen van gas, elektriciteit en riolering. "Nu hebben wij nog het gevoel tweederangs burgers te zijn", benadrukte bewoner Iterson. Immers, voorzieningen die 98 procent van de Zoeter- woudse burgers hebben, moeten de Geerbewoners missen. Iterson vroeg de commissie na te gaan of de Zoeterwoudse inge zetenen de solidariteit kunnen opbrengen om meer te betalen voor hun energie, opdat de be woners van de Geerpolder wor den geholpen. Van Nierop ver klaarde te hebben berekend dat men met aardgas gemiddeld 2000 gulden per jaar goedkoper uit zou zijn dan nu met olie of propaangas. Burgemeester Houdijk vond de argumenten van beide heren zo aansprekend dat hij hen uit nodigde voor een gesprek met het energiebedrijf. Men zou dan meteen kunnn praten over de plicht van het bedrijf om een sto ringsvrije energievoorziening te garanderen. 'Bieb' Leiderdorp vaker open LEIDERDORP - De Leiderdorpse bibliotheek zal met ingang van 1 ja nuari a.s. vaker zijn geopend. Met name op zaterdagochtenden zullen de deuren van het bibliotheekge bouw aan de Cor Gordijnsingel (Muzenhof) voortaan wijdopen staan. Het gaat hier om een experiment van een jaar, waarmee een bedrag van 8000 gulden is gemoeid. De verruiming van de openings tijden staat al jaren hoog op het wensenlijstje van zowel het biblio- theekbestuur als de gemeente Lei derdorp. Steeds bleek het niet mo gelijk. De gemeente oordeelde dat men de bibliotheek maar langer open moest houden door meer vrij willigers in te schakelen. Het bi- bliotheekbestuur riep steeds dat dat niet kon. Onlangs bracht ze naar voren dat de bibliotheek va ker open kan zijn, maar dat kost ruim 11.000 gulden per jaar. Waar na burgemeester en wethouders besloten tweederde van het beno digde bedrag beschikbaar te stel len, onder de voorwaarde dat een derde van de verruiming met vrij willigers wordt gerealiseerd. De raad moet nog met het voor stel akkoord gaan, maar dat zal geen problemen opleveren. De po litiek heeft via de raadscommissie financiën gisteravond al groen licht voor het experiment gegeven. WARMOND - "Op zijn minst voorbarig" noemt W.F. de Vreeze, voorzitter van de koninklijke water sportvereniging De Kaag, de conclusie van sommige leden dat het bestuur met de portefeuilles rammelt. Toch trekken die leden die conclusie uit een brief die De Vreeze, eens burgemees ter van Warmond, momen teel eerste burger van Leid- schendam, hen zelf heeft geschreven. Die brief is als bijlage ingesloten bij het meest recente clubblad van de watersporters. Eruit op te maken valt, net als uit De Vreeze's toelichtingen, dat er onder de watersporters onenigheid bestaat over een lening van 1,4 mil joen gulden die het bestuur wil aangaan. Met dat geld wil het be stuur de jachthaven aan de Kaag straat en de Kaagsociëteit in de Sweilandpolder opknappen. Het bevreemdt De Vreeze een beetje dat er op de laatstgehouden ledenvergadering verzet rees tegen die lening. Met de kleinst mogelij ke meerderheid (47-46) stemde de ledenvergadering volmachten die het bestuur meende reeds op zak te hebben, weer weg. De vergadering van volgende week vrijdag moet uitsluitsel brengen. Mogelijk dat het bestuur ten val komt op de agendapunten 7a en 7b die achter eenvolgens het aangaan van de le ning en het doen van uitgaven ten behoeve van een opknapbeurt van de havens behelzen. De Vreeze vertelt dat. het 'nieu we' bestuur dat drie jaar geleden werd" geformeerd zich al snel een filosofie eigen maakte die vrij ver taald neerkwam op 'beter in één Taxatie huizen Leiderdorp kost 164.000 gulden LEIDERDORP - Alle Leiderdorp- se koophuizen worden volgend jaar opnieuw getaxeerd. De ge meente wil daarvoor nu alvast 164.000 gulden opzijleggen. De huizen moeten eens in de vijf jaar op waarde worden geschat. Aan de hand van zo'n schatting Wordt de hoogte van de onroerend- goedbelasting-heffing bepaald. De taxatie van Volgend jaar gaat dus tot en met 1992 'mee'. Leiderdorp wil de stichting Kafi inschakelen voor de taxaties. Deze stichting is vaker in Leiderdorp in de weer geweest en de gemeente heeft goede ervaringen met haar, zo legde wethouder Bezemer gis teravond tijdens de vergadering van de commissie financiën uit. CDA-raadslid Roest wilde weten of het niet goedkoper kon. Mis schien dat dat wel zou kunnen, maar dan moet Leiderdorp met een andere - onbekende en wel licht minder deskundige - taxateur in zee. Bovendien is er al wat van de vraagprijs van Kafi 'afgeknib- beld', zo zei Bezemer. De gemeente kan zelf geen taxaties verrichten omdat daar op het gemeentehuis geen mankracht voor is. De opdracht aan Kafi gaat nog dit jaar de deur uit. Ex-burgemeester De Vreeze'Con clusie dat bestuur met portefeuilles rammelt op z'n minst voorbarig..' (archieffoto) keer goed en helemaal dan telkens een beetje'. Vorige besturen van 'De Kaag' waren gewoon jaarlijks een nieuw bedrag voor onderhoud vast te stellen, De Vreeze en de zij nen wilde de accommodaties met een eenmalige investering hele maal opknappen. De Vreeze: "Op de lange duur is dat toch voordeli ger. Het blijkt namelijk dat de ren tekosten lager zijn dan die jaarlijk se bedragen. Dat is gewoon een za kelijk gegeven". Vorig jaar december stelde de le denvergadering dan ook 20.000 gulden beschikbaar voor een on derzoek naar de havens. In april, memoreert de voorzitter, kwam er een uitspraak van de ledenverga dering op tafel, met algemene stemmen aanvaard bovendien, die De Vreeze en de zijnen opvatten als een principe-uitspraak waarin akkoord werd gegaan met het aan gaan van een lening. Later organi seerde het bestuur een 'voorlich tingsdag waar iedereen zich van heel veel op de hoogte kon stellen, tot aan de offertes van de aanne mers die de onderhoudswerkzaam heden wilden klaren aan toe. In de vergadering van 21 novem ber j.l. echter stond er, om in de woorden van De Vreeze te spre ken, plotsklaps een groep mensen op die zich verontrust toonden. "Zij vroegen zich af of het wel juist was om het nageslacht met zo'n le ning te belasten en ze zeiden dat als ze eerder van die lening hadden afgeweten hun stem hadden laten horen. Welnu, ze hadden heel dui delijk al lang van die lening afkun nen weten. Toch oordeelde een heel kleine meerderheid dat de wij ze waarop wij het een en ander in de agenda's hadden gepresenteerd onvoldoende rechtsgeldig was sa mengesteld". De voorzitter legt uit dat het ei genlijk onjuist is om te praten van een lening van 1,4 miljoen gulden. Dat bedrag staat helemaal nog niet vast. Hij wijst erop dat het bestuur voornemens is om veertig posten uit de begroting stuk voor stuk in stemming te brengen. "De leden vergadering kan dus zeggen: wij willen geen luxe toiletgebouw van 160.000 gulden maar eenvoudige cabines. Pas als al die veertig pos ten zijn doorgenomen is te zeggen hoe groot de lening moet zijn. Dat bedrag kan echter nog lager worr den nu er uit de leden zelf een voorstel is gekomen om te werken met renteloze obligaties voor de le den zelf. En verder mogen wij na tuurlijk niet vergeten dat er na het opknappen van de havens sprake zal zijn van meeropbrengsten. Ik denk hierbij aan bij voorbeeld 30.000 gulden méér per jaar aan lig gelden". Door de telefoon klinkt De Vree ze zelfverzekerd. Hij lijkt op een goede afloop, volgende week vrij dag, te rekenen. In de brief die hij de leden heeft geschreven echter stelt hij: "Het is mogelijk dat in de algemene ledenvergadering struc tureel afbreuk wordt gedaan aan onze filosofie". Uit de tekst valt verder op te maken dat als dat daadwerkelijk gebeurt het bestuur daar wel degelijk zijn conclusies uit zal trekken. De sloop van het oude gebouw van 'De Bijhorst' a WASSENAAR - De sloop van het oude gebouw van restaurant De Bijhorst aan de Wassenaarse Rijks straatweg is begonnen. Gisteren was het dak er al vanaf en volgende week zal er alleen nog puin liggen naast het onlangs geopende nieu we gedeelte. Kort daarop begint het Van der Valk-concern met de aanleg van een parkeerplaats, die 15 december klaar moet zijn. Het oude deel stamt uit 1902 en diende aanvankelijk als koetshuis van landgoed De Langenhorst. In 1948 werd het, met 32 hectare wei land, gekocht door de horeca-fami- lie. Het diende als bruidsschat voor een dochter van Martin van der Valk, de oude stichter van de het concern. In die periode stond het pand op een druk knooppunt van wegen: Rijksstraatweg, het gele trammetje tussen Leiden en Den Haag en het Hoflijnpleintje over het viaduct naar Scheveniningen. De Zijde laan-trein had er zijn eindpunt. In de loop der jaren werd weiland ver kocht en renoveerde Van der Valk de keuken ingrijpend. Zoals bekend werd werd in het nieuwe gedeelte, kort voor de ope ning eind oktober, een uitgebreide huiszoeking gedaan. Vijftig agen ten en personeelsleden van de be lastingdienst ondervroegen perso neelsleden en gasten en namen de administratie in beslag. De Haagse Officier van Justitie, die het bedrijf er toen onder meer van verdacht mensen met een uitkering te laten werken, kan nog geèh nadere uit spraken doen. Het onderzoek duurt onverminderd voort. WASSENAAR - De gemeente Wassenaar heeft de bouwwerk zaamheden in de Tikibad-toren op attractiepark Duinrell laten stilleggen. Voor de aanpassing van de trappen is volgens haar geen bouwvergunning aange vraagd. Bovendien zouden de werkzaamheden, nodig voor de aanleg van twee nieuwe, steile glijbanen, in strijd zijn met het bestemmingsplan. Duinrell-di- recteur graaf Van Zuylen van Nijevelt bestrijdt dit. Hij voert aan dat de afdeling bouw- en woningtoezicht mon deling toestemming heeft ver leend voor de inwendige Verbou wing, die volgens hem niet in strijd is met het bestemmings plan. Voor de werkzaamheden buiten wilde hij volgend vooijaar een procedure starten. De graaf is woedend en zegt dat het de sfeer, "die wij zo goed willen houden", bederft: "Het is echt Madurodam op zijn kleinst". Deze woorden komen vreemd over op het hoofd van de afde ling bouw- en woningtoezicht, Mooijman. Volgens hem is de graaf inderdaad met de plannen langs geweest op het gemeente huis, maar werd geen enkele toe zegging gedaan. Toen Van Zuy len van Nijevelt hierop uitriep dat hij toch doorzet, zouden ambtenaren hebben gezegd: "Nou, dan zijn de consequenties Toen ze deze week langs kwa men en constateerden dat er al lerlei balken in de toren lagen en het bovenste deel van de trap bij na was losgeschroefd, werden die consequenties goed duide lijk. Duinrell kan in de periode van de bedrijfssluiting, van 24 november tot 5 december, de werkzaamheden niet afronden. De graaf moet, net als iedere an dere burger van Wassenaar, de afgifte van de bouwvergunning afwachten. Of hij dit papier krijgt, kunnen ambtenaren nog niet te zeggen* Anders dan de graaf beweert, wordt volgens de Mooijman bo ven de kritieke hoogte van vijf tien meter gebouwd. Deze hoog- Ook oplossing Nassaulaan LEIDSCH JÖf DAGBLAD Hoofdkantoor - Redactie Exploitatie - Produktie Witte Singel 1Leiden Telefoon 071-144941 Postadres: Postbus 54 2300 AB Leiden Nabezorging 071-123143 ma.-vrij. 18.00-19.30 za. 13.00-14.00 Sleuteltjes 071-143545 Per exemplaar 1,20 ZOETERWOUDE - De open brief van de Weipoortbewoners over de slechte toestand van het wegdek heeft burgemeester Houdijk van Zoeterwoude letterlijk in bewe ging gebracht. Samen met direc teur gemeentewerken Veen heeft hij het traject per fiets nagereden. De bevindingen van het tweetal: als het droog is, valt er mee te le ven, maar na een regenbui zal de Weipoortseweg een afgrijselijke aanblik bieden. Waarschijnlijk is er dan sprake van één lange, door- Beide fietsers zijn tot de conclu sie gekomen dat reparatie van het hele wegdek niet haalbaar is. Wel zullen er met grote spoed enkele noodreparaties worden verricht op plaatsen waar de klinkers gewoon weg verdwenen zijn. Uit de beantwoording van vra gen die WD-raadslid Mulder gis teravond tijdens de vergadering van de commissie openbare werken stelde blijkt dat ëen schets- plan over de Weipoortseweg, dat bij de provincie is ingediend, nu wordt bijgesteld. In het bijgestelde plan wordt uitgegaan van een nieu we fundering. Ook wil men het ver keer verder bij de woningen van daan houdèn. Om de snelheid van het verkeer af te remmen zullen as- verschuivingen worden aange bracht door wat meer bochten aan te brengen. Zoeterwoude zal bij de provincie Zuid-Holland weer aandringen op versnelling van de procedure. De burgemeester hoopt dat de ge meente in staat wordt gesteld om volgend jaar minstens een deel van de Weipoortseweg in orde te ma ken. Ook het conflict over de nieuwe trottoirs op de Nassaulaan wordt waarschijnlijk snel opgelost. Bur gemeester Houdijk legde gister avond uit dat de gemeente bij de aanleg van nieuwe trottoirs en in ritten voor de acht nieuwe huizen aan de Nassaulaan er van uit is ge gaan dat er een borgsom voor moest worden betaald. Volgens de burgemeester was de aannemer principieel van mening dat de prijs die hij voor de grond heeft betaald inclusief de aanleg van de trottoirs was. De gemeente heeft verzuimd een en ander van tevoren duidelijk vast te stellen. De aannemer blijkt niet bereid te zijn om een compromis te zoeken. Om de bewoners niet langer onder het conflict te laten lijden, hebben burgemeester en wethouders voor gesteld dat de gemeente de schade van 10.000 gulden op zich neemt. Op de foto wordt Sira gefeliciteerd door zijn "baas'', schout-bij-nacht De Jong (foto Holvast) OEGSTGEEST - Burgemeester Scheenstra van Oegstgeest heeft gister middag G. Sira, het hoofd van het bureau algemene personeelszaken van het marine elektronisch en optisch bedrijf, de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau opgespeld. Dat gebeurde tijdens een receptie in de grote kantine van het MEOB ter gelegenheid van het feit dat de Oegstgeestenaar Sira 40 jaar in dienst is van het bedrijf. Sira, 54 jaar, is voornemens er nog flink wat jaren aan vast te plakken. Een woordvoerster van de afdeling personeelszaken meldt dat Sira als jongste bediende is begonnen op de secretarie personeelszaken. "Hij was toen veertien jaar. We maken er nu nog grapjes over. We zeggen dandat hij hier in zijn korte broek binnenkwam". Het werk dat Sira toen deed bestond uit "dingetjes invullen". "Daarna is hij dus flink opgeklommen, tot hoofd van het bureau alge mene personeelszaken aan toe". te is kritiek omdat volgens Duin rell volgens het bestemmings plan niet boven de 15 meter mag uitkomen. De Tiki-toren is 18 meter hoog. Volgens de graaf heeft hij daar nooit geheimzinnig over gedaan, ook niet toen de Raad van State langs kwam. Op de afdeling bouw- en woningtoezicht zouden zelfs tekeningen circuleren waar uit de werkelijke hoogte blijkt. Het hoofd van deze afdeling vindt dat een wat vreemde op merking. Hij merkt op dat die hoogte nergens is aangegeven. Hooguit kan men haar uitreke nen op de tekening waarop de staalconstructie uit de doeken wordt gedaan. 'Leiderdorpse manege straks kostendekkend' LEIDERDORP - Er zijn volgens wethouder Huigen "alle aanwijzi- gingen" voor dat de. Leiderdorpse gemeentelijke manege Liethorp vanaf volgend jaar kostendekkend kan draaien. Dat komt doordat de bereden politie haar paarden in de manege wil gaan stallen. Deze zo geheten pensionpaarden leveren heel wat geld op. Daarvoor moet Liethorp, cq. de gëmeente Leiderdorp, dan wel eerst een investering: plegen. Er moeten vier stallen worden bijgé- bouwd om de politiepaarden onder dak te helpen. Kosten: 70.000 gul den. Eigenlijk zou de gemeente geen geld in de manege stoppen voordat het bedrijfsvergelijkend onder zoek, dat nu wordt gehouden, is af gerond. Maar de plannen van de bereden politie doorkruisen die af spraak, aldus Huigen. "Omdat de exploitatie van 1987 erdoor in een heel ander daglicht komt te staan". Vanwege de huurpenningen van de politie, maar ook omdat de ma nege nu groter kan inkopen. Overigens bedraagt het exploita tietekort van de manege over dit jaar naar schatting 38.000 gulden. Het zal wel 1988 worden voordat de stallen er staan, zo vermoedt wethouder Huigen. De gemeente raad zal op 15 december een oor deel over het plan moeten uitspre ken. VRIJDAG ZATERDAG Leiden Clubhuis Matilo - Zaanstraat 126, Sint Nicolaas-prestatieloop, 10-11 uur in schrijven. Groenoordhallen - vlooienmarkt, 10- 16.30 uur. VW Leiden - Stationweg, wandeltocht 9e Molenserie, 10-13 uur. Schouwburg - solo optreden Joop Vis ser, 20,15 uur. Laktheater - 'Target' van Bart Stuyf, 20.30 uur. Leiderdorp Clubgebouw Ijsbaan - Mauritssingel, afhalen abonnementen, 0-12 uur. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Janssen, Zwynenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld en de Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur: P. Tan, tel. 210890; spreekuur Schoenerwal 13. zo 8 uur tot 24 uur: Janssen, tel. 121641; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Bergmeyer, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en De Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: R. Taytelbaum, tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 138. zo 8 uur tot 24 uur: J. v. Gent, Zóeter- woudsesingel 28, tel. 122538. Groep 3 - Pleiter, J. v. Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg en Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: J. de Bruyne, Kern straat 11, tel. 141225. zo 8 uur tot 24 uur: H. Jurgens, Heren gracht 116, tel. 125820; spreekuur Burg- gravenlaan 102. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waardt, Arnou, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, v.d. Helm laan 5, tel. 310420; spreekuur Haagweg 60. zo 8 uur tot 24 uur: A. v. Rijn, Paganini- straat 1, tel. 314349; spreekuur Kenne- dylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, Singel 72, tel. 124961. zo 8 uur tot 24 uur: J. Reinders, G. Brandtstraat 29, tel. 760947. Leiderdorp za, O. Du Ry v. Beest Holle, Vlaskamp 16, tel. 891100. zo, R. v. Velzen, Heelblaadjespad 9, tel. 891100; spreekuur za en zo van 12.30-13 uur op Vlaskamp 16. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: E.J. Roe- lants, Frans Halslaan 10, tel. 153747. Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za, L. Prescott, Bachlaan 1, tel. 2356; zo, A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 762159. Warmond G. Duyzer/F. Zonneveld, Rietpad 9, Voorhout, tel. 02522-30697. Zoeterwoude via het antwoordapparaat' van een van de Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715- 1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekenddienst waarneemt. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 5 tot vr 12 decem ber door: Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, Leiden, tel. 211611. Apotheek Stevenshof, Petr. Moensweg 56, Leiden, tel. 313234. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlinder 36, Lei den, tel. 220513. Voor de praktjk van Vestjens, v.d. Wouw: R. Koster, Narcisstraat 47, Voorschoten, tel. 01717-3836. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Voorschoten R. Koster, Narcisstraat 47, tel. 01717- 3836. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: B.E. Verlinden, Soeverein 43, Leider dorp, tel. 413366. Oegstgeest Voor praktijk Haaswijk: G.J.H. de Min- jer, tel. 155375, tevens za en zo spreek uur van 11-12 en 17-18 uur op het prak- tijkadres Simon Vestdijklaan 28. Vuurwerk te vroeg afgestoken LEIDERDORP - Twee Leider dorpse jongens van zeventien jaar hebben gisteren een proces-ver baal aan hun broek gekregen om dat zij aan de Klimopzoom in( hun woonplaats met vuurwerk in de weer waren. De politie heeft het spul in beslag genomen. Het vuurwerk zou uit Den Haag afkomstig zijn. De Leiderdorpse politie heeft de Haagse collega's het een en ander ingeseind. Een woordvoerder van de Leiderdorp se politie wijst erop dat de gege vens die nu boven water zijn geko men niet automatisch tot de con clusie leiden dat er sprake is van een illegaal verkoopadres in het Haagse. "Het is vaan een via-via- kwestie". Visdis gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN - Een compleet gegarneerde visdis is gis ternacht gestolen uit de zeevis kraam van Van Triest aan de Al- phense Beatrixlaan. De ëtenswa- ren en bestek ter waarde van 750 gulden zijn spoorloos. De deur van het mobiele viswinkeltje werd door de dader(s) met een breekijzer geforceerd.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2