mededelingen gemeentebestuur HANSVINK- 1 t/m 5 dec. '86 Sinterklaas cadeaus waar Klaas iets aan heeft! den BOSCH 325,- 19,50 15,- Als 't vakwerk moet worden. TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER/STER TOYOTA! Verberg MAGAZIJNBEHEERDER M/V IN ONZE GEHEEL GEMODERNISEERDE ZAAK 129,- NU 300 M2 MODE 199,- altijd het nieuwste XPE LEEUW 4 Commissie voor Economische Aangele genheden Woensdag 3 december a.s. om 19.45 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Breestraat 125 Agenda: Goedkeuring overneming waterbedrijf Warmond door LDM Wijziging vaste geldlening Slachthuis Lei den BV Evaluatie Stadsvernieuwingsdienst 1986 Notitie Marketingplan Commissie voor Economische Aangele genheden; Commissie voor Volkshuis vesting en Sport; Commissie voor Ruim telijke Ordening, Openbare Werken, Ver keer en Milieu Woensdag 3 december a.s. om 20.30 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Breestraat 125 Agenda: "Marca": uitgifte in erfpacht perceel grond op het Ir. Driessenplein Commissie voor de Rekeningen Donderdag 4 december om 19.00 uur in kamer 13 van het Gulden Vlies, Bree straat 125 In deze vergadering worden de volgende jaarrekeningen behandeld: Gemeenterekening 1983 Jaarrekening 1983 Gemeentelijk Finan cieringsfonds Jaarrekening 1983 Gemeentelijke Sociale Dienst Jaarrekening 1984 Gemeentelijke Sociale Dienst Jaarrekening 1984 Gemeentelijke Sociale Werkvoorziening Jaarverslag 1985 van de Leidse Duinwa ter Maatschappij Commissie voor Financiën, Personeel en Organisatie Donderdag 4 december a.s. om 20.30 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Breestraat 125 Behalve de agendapunten die reeds in andere commissievergaderingen behan deld zijn komen aan de orde: Agenda: 1 Nota aandachtsgebiedenbeleid 2 Driftstraat 77 3 Bestemming Marnixschool 4 Welzijnsvoorziening Stevenshof 5 Bijdrage Fonds stadsvernieuwing en Le ningen- en Schenkingenfonds t.b.v. de re novatie clubgebouw speeltuinvereniging "Rondom de Maredijk. De eerste vijf agendapunten komen aan de orde in de gecombineerde vergadering met de commissies OSE, SZMA, CVG, ROVM en V en S. Opnieuw vaststellen van onderdeel V van het delegatiebesluit Wijziging verordening op het Beheer van het Gemeentelijk Rekencentrum Leiden Aangaan vaste geldleningen in 1987; machtiginq tot maximaal 100.000.000,- Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 100.000,- aan de Stichting Bachkoor Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 1.000.000,- aan de Stichting Pieterskerk Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 420.000,- aan de Stichting Buurtgebouw Morskwartier Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van drie leningen voor totaal 775.000,- aan de Tennisvereniging "Zuid West Leiden" Onïnbaarverklaring ontvangsten Gemeentelijke herindeling noord, oost en midden Zuid-Holland Wijziging vaste geldlening Slachthuis Lei den B.V. Subsidiëring Club 58 Verhoging van de post leermiddelen, schoolboeken en schoolbehoeften 1986 voor de openbare school voor speciaal onderwijs aan kinderen met leer- en op voedingsmoeilijkheden Wijziging gemeentebegroting voor het dienstjaar 1986 i.v.m. start van het Cen trum Beroepsoriëntatie en Beroepsbeoe- fening in het najaar van 1986 Toekenning aan buurthuis Com. Jop- pensz van exploitatiesubsidie en eenmali ge subsidie in verhuiskosten Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het Stadhuis. Diversen Rioleringswerkzaamheden "Rhijnhofweg" Maandag 1 december gaat aannemingsbe drijf P. Vermeer uit Hoofddorp van start met rioleringswerkzaamheden aan de Rhijnhof weg. De rioleringswerkzaamheden zullen naar verwachting 14 werkbare dagen duren. houdt zich voornamelijk op bij de ingang van de aula "Rhijnhof". Bezoe kers van de begraafplaats en bezoekers van het Volkstuinencomplex "Veldhein" wordt verzocht gebruik te maken van het terrein van de gelijknamige volkstuinvereniging, dat is gelegen aan de Haagsche Schouwweg. Of voor zover mogelijk aan de Hoge Mors- weg. Direktie Woonruimteverdeling een week gesloten De gemeentelijke direktie Woonruimtever deling is op maandag 1 december a.s. voor de duur van een week gesloten. Ook telefo nisch is men in die week niet te bereiken. Reden van deze sluiting is de verdere uit werking van het automatiserings bestand t.b.v. cliënten en de ingebruikneming van apparatuur hiervoor. Maandag 8 december is de direktie Woonruimteverdeling weer be reikbaar. Nota "Een eerlijke kans op werk in Leiden" verschenen In deze nota wordt aangegeven op wel ke manier het College in de komende jaren beleid wil voeren t a v. groepen die op de arbeidsmarkt in een achter standssituatie verkeren. Het gaat hier met name om vrouwen, leden van etni sche minderheidsgroepen en langdurig werklozen. Voor wat de ontwikkeling van dergelijk beleid betreft, is gekozen voor een stapsgewijze en systematische bena dering. In de nota staan doelstellingen en prioriteiten van het beleid, maar ook de knelpunten die de gemeente op ver schillende beleidsterreinen denkt tegen te komen. In hoofdlijnen is aangegeven langs welke weg een oplossing wordt gezocht. Het is de bedoeling vervolgnota's uit te brengen waarin per werkterrein (On derwijs. G.S.D., Economische Zaken. Welzijn. Personeelszaken) aan de ideeën in deze raamnota een nadere uitwerking wordt gegeven en vervol gens een jaarlijkse voortgangsrappor tage te doen verschijnen. N.B.: in de nota is tevens opgenomen de ontwerp-nota "personeelsbeleid voor vrouwen In het gemeentelijk apparaat" Inspraak De raamnota is voorwerp van inspraak. Tot 1 januari kan een ieder schriftelijke inspraak reacties aan het college van Burgemeester en Wethouders sturen. Na die datum zal de gemeenteraad zich uitspreken over deze nota. Vanaf heden ligt de nota voor een leder ter inzage bij de informatieballes van het Stadhuis en Stadsbouwhuls, de openbare Bibliotheken en de Stich ting Welzijn, Breestraat 117. De nota is tevens te koop voor 2,50 bij de informatieballes. Voor meer Informatie kan gebeld worden met de directie Welzijn, tel. 254760. Te koop schitterende Premie A-appartementen De gemeente heeft aan de rand van de binnenstad, op de hoek van de Oude Herengracht en Heerenpoortsbrug nog een tweetal schitterende premie A-ap partementen (3 kamers) te koop (1e en 2e verdieping). Deze appartementen worden begin december opgeleverd. Het complex waarin deze appartemen ten zijn opgenomen, staat aan het wa ter en in het groen van de toekomstige Singelparken. Indeling Woon/eetkamer 41 m2, badkamer met bad en ap., douche, hal, toilet, 2 slaap kamers (resp. 8,5 m2 en 16,5 m2). ei gen c.v. en vent. installatie. Prijs -appartement 1e verdieping 146.500,- v.o.n. incl. 25 jaar erfpacht - appartement 2e verdieping 143.500,- v.o.n. incl. 25 jaar erfpacht Meer informatie Belangstellenden kunnen voor meer in formatie bellen met de gemeentelijke directie Volkshuisvesting in het Stads- bouwhuis, tel. 254619. Archeologisch jaarverslag is uit!/ Tentoonstelling bodemvondsten in hal Stadhuis Het archeologisch jaarverslag "Bodemon derzoek in Leiden 1985" is onlangs versche nen. In het 155 pagina's tellende verslag wordt uitgebreid aandacht besteed aan de opgraving aan de Haarlemmerstraat (terrein nieuwbouw C&A). Verder zijn bijdragen op genomen over aardewerk pijpen, de Witte Poort, de Pelicaenstoren en over een bijzon dere glasvondst in de Clarensteeg en wordt het onderzoek in Roomburg (Matilo) behan deld. Het jaarverslag is vanaf heden te koop aan de informatiebalies van het Stadhuis en het Stadsbouwhuls, de aan schafprijs is 19,50. In de hal van het Stadhuis wordt een deel van de bodemvondsten van 1985 tentoon gesteld. Twee vitrines zijn gewijd aan de op graving "C&A", terwijl in de derde vitrine de glasvondsten uit de Clarensteeg te bewon deren zijn. De tentoonstelling zal tot het eind van dit jaar blijven staan. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 en 11 maandag 1 december Wijk 10 en 12 woensdag 3 december Wijk 13 en 15 donderdag 4 december Wijk 14 en 16 vrijdag 5 december Belangrijk!!! De grofvullregellng zoals In bovenstaand schema aangegeven geldt niet meer voor wijken waar mlnlcontalners in gebruik zijn. Bewoners uit die wijken dienen zelf de Reinigingsdienst te bellen om hun grofvuil af te laten voeren. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zl|n van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet: Gerecht 14, verbouw winkel met boven woning tot eengezinshuis Stevenshof, bouw fiets- en voetgangers brug tussen vlek 11 en 15 Koddesteeg ten noorden van nr. 6, bouw eengezinshuis met poort (art. 11 Wet op de Ruimtelijke Ordening). Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouw vergunningen volgens de normale proce dure te verlenen: Kapteijnstraat 23. verbouw woning Schutterstraat 20, plaatsen dakkapel Maredijk, verbouw- en uitbreiding van het gebouw van de speeltuinvereniging Hoflaan e.o, groot onderhoud 156 wonin gen Haarlemmerstraat 34a, wijzigen winkelpui Schuttersveld, beperkte wijziging gevelin deling kantoorgebouw Druckerstraat/Grevenstraat e.o.. groot on derhoud 101 woningen Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 1 december 1986 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die pe riode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar schriften en de eventuele toelichting in de commissie voor ruimtelijke ordening, uitein delijk toch een bouwvergunning verlenen krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht. Ruimtelijke ordening Bestemmingsplan Oostvlietpolder 2 Stadsbouwhuis, Langegracht 72. voor een ieder ter inzage het bestemmingsplan Oost vlietpolder II en het besluit van Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland van 21 oktober 1986, nr. B 23330 tot goedkeuring van dit plan. Zij die zich tijdig zowel tot de gemeen teraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend kunnen gedurende de termijn van de tervisieligging beroep instellen bij de Kroon. De beroepschriften moeten worden ingediend bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Milieu Hinderwet Een verzoek om vergunning Is Ingediend voor de volgende Inrichtingen: 1Dorus Rijkersweg 21herstelinrichting verbrandingsmotoren en motorvoertuigen annex plaatwerkerij/autospuiterij (fa. Pim Revalidatie); 2. Levendaal 20, supermarkt (Hoogvliet B.V.); 3. Plesmanlaan Noord en Zuid, verkoopsta tion motorbrandstoffen incl. LPG (B.V. Het Motorhuis); 4. Admiraalsweg, regulateurkast (Energie bedrijf Rijnland). De openbare zitting waar mondeling be zwaren kunnen worden ingebracht wordt ge houden op 16 december 1986 in kamer 230 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, om 14.00 uur voor zaak 1op 17 december 1986 in kamer 230 van het Stadsbouwhuis om 14.00 uur voor zaak 2; op 17 december 1986 in de kantine van het Stadsbouwhuis om 15.00 uur voor zaak 3 en om 16.00 uur voor zaak 4. Gemotiveerde bezwaren kunnen schrifte lijk bij Burgemeester en Wethouders wor den ingediend tot 28 december 1986. De stukken liggen ter inzage: a. gedurende de gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 28 december 1986 in het Informatie centrum van de Directie Voorlichting in de hal van het Stadhuis, elke werkdag van 8.30 gurtot 16.45 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunning indienen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis. kamer 012, tel. 254437. Uitermate geschikt voor het boren in beton. Een uitkomst voor bezitters van nieuwbouwwoningen! Van 516, - Tijdelijk 330j ELU MOF 179 BOVENFREES 220 Volt, 600 Watt, snelheid onbelast 24.000 tpm, diameter spantang 8 mm, 50 mm diepte-instelling Tijdelijk VICKING BEUGEL(BOOM)ZAAG Zweeds kwaliteits product. Tijdelijk Geharde tanden 18 duim Tijdelijk Woelige gedorp schroevendr^ersetI Van 35, - Tijdelijk 22,5 Q Gebr. Kmyt: Nieuwe Rijn 61, Leiden, telefoon 071-143176 Geopend maandag t/m zaterdag. Donderdagavond koopavond. Mede door de succesvolle verkoop van Toyota automobielen is er in ons bedrijf plaats voor een Leeftijd max. 30 jaar V.G.G.V. Bekendheid in de automobielbranche strekt tot aanbeveling. Informatie over deze vacature kunt u verkrij gen bij dhr. H. Petiet. Toyota Verberg Zoe- terwoudseweg 23 2321 GM Leiden. Tel. 071- 313141 Een gerenommeerde handelson derneming op het gebied van bouw materialen zoekt een Vereisten: - goede contactuele eigenschappen - branche kennis - het kunnen werken in teamverband - organisatorische inslag Primaire en secundaire arbeidsvoor waarden nader overeen te komen. Brieven richten aan nummer 2829 van deze krant. FALCON JACKS lang en kort model warm gevoerd TRAFFIC JACKS >del tering EFRO JEANS in breedcord en rn 5 kleurend?,3U STRETCH CORDUROY 50 lang en kort model ook met bontvoering ALLEEN HAARLEMMERSTRAAT 197 LEIDEN TELEFOON 131413 VOOR ELKE MAAT EN LEEFTIJD DE GROOTSTE SORTERING EN DE LAAGSTE PRIJS VOOR KWALITEIT 4 lid nva Rijnsburg Rijnsburgerweg 100 - 01718 -2'9301 Leiden -Steenstraat(43 - 071-14 2045 L (ook zaterdags van 10.00 tot 13DO uur) a

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 11