personeelsfunctionaris m/v CH enthousiaste aktieve secretaresse DE OPLEIDING TOT B VERPLEEGKUNDIGE sancta maria regionale brandweer rijnland centralist m/v Commercieel rayon manager (M/V) PRODUKTIE- MEDEWERKER MA/ VAN HIRTUM REPRESENTATIEVE RECEPTIONISTE MAKELAARDIJ 0/G" PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS SANCTA MARIA TE NOORDWIJK Sancta Maria is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aan dachtsgebieden, psychiatrie, psycho-gerialrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt merendeels plaats in paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. De moderne psychiatrie richt zich echter op kleinschalig en gedifferentieerd behandelaanbod. Deze vormen i psychiatrische zorg vinden we terug in de aan het ziekenhuis verbonden resocialisatie-units, een poli kliniek, een hostel en een dagziekenhuis. De patiëntenzorg heeft uiteraard onze optimale aahdacht. Daarom besteden wij grote zorg aan de opleidin gen. Opleidingen waar theorie en praktijk hand in hand gaan, zodat mensen goed voorbereid in de verple ging kunnen gaan werken. Begin maart 1987 start Wij hebben nog plaats voor le jaars leerlingen (leerlingen in het bezit van het diploma Ziekenverzorging en leerlingen die nog geen opleiding in de gezondheidszorg hebben genoten) en 2e jaars leerlingen (A- en/of Z-ge- diplomeerden) WERKEN MET MENSEN, VOOR MENSEN VERANTWOORDELIJK WERK EN ZELFSTAN DIG WERK Als dit je aanspreekt en je wil tneer weten over de opleiding, ons werk, jouw toekomst en de mogelijkheden binnen Sancta Maria, schrijf een brief of bel ons. Iets over de opleiding, le jaars leerlingen. De duur van de opleiding is 40 maanden, verdeeld over een voorbereidende periode van 7 maanden, 2 leerjaren van elk 12 maanden en een 3e leerjaar van 9 maanden. De voorbereidende periode omvat 690 lesuren theorie-onderwijs, 4 weken stage en vakantie. In deze periode vindt een toetsing plaats over de leergebieden: verpleegkunde, gezondheidsleer en ziekteleer. Deze periode is bedoeld als een kennismaking met de theorie en een oriëntatie m.b.t. de praktijk waarvoor stages worden gepland. De koppeling naar de praktijk wordt gemaakt via het z.g. praktijkleren in de volgende afdelingen: observatie/kort durende klinische behandeling, revalidatie/resocialisatie, geron- to-psychiatrie en langdurig ver blijf. le jaars leerlingen (met ZV- diploma). De opleiding duurt 33 maanden. 2e jaars leerlingen. De A- en/of Z-gediplomeerden starten in het 2e jaar, zodat de duur van de opleiding 24 maan den zal zijn. Het theoretische gedeelte van de opleiding wordt verzorgd door een centrale school, een samenwerkingsverband met psychiatrisch ziekenhuis Voge lenzang en Stichting Centrum St. Bavo. Arbeidsvoorwaarden. Gedurende de voorbereidende periode wordt zakgeld toege kend a f 395,- per maand (even tueel kan een renteloze lening worden verstrekt). De leerlingen gaan direkt na de voorbereiden de periode f 1.160,- bruto per maand verdienen (bij een 36- urige werkweek). De le jaars ZV-gediplomeerden ontvangen vanaf de startdatum net aan vangssalaris voor ziekenverzor genden, t.w. f 1.970,30 bruto per maand (bij een 36-urige werk week). De 2e jaars A- en/of Z-gediplomeerde leerlingen ont vangen vanaf de startdatum het aanvangssalaris voor verpleeg kundigen, t.w. f 2.182,- bruto per maand. Iedereen krijgt een leer/arbeids overeenkomst aangeboden voor onbepaalde tijd, wat betekent dat ook na de opleiding het dienstverband wordt voortgezet. Voor le jaars leerlingen van 20 jaar en ouder geldt het mini mum loon (jeugdloon). Toelatingseisen. Kandidaten (le jaars leerlingen) dienen: - bij aanvang van de opleiding minimaal 17 jaar te zijn (oude ren zijn ook welkom); - in het bezit te zijn van mini maal diploma MAVO-IV dan wel het IVO-diploma of een overgangsbewijs van 4 naar 5 HAVO-VWO. Ook bezit van een van de vol gende diploma's geeft toelating tot de opleiding: - een diploma ingevolge middel baar beroepsonderwijs, zoals MDGO e.d. - een diploma van een twee jarige middelbare beroeps opleiding MHNO/MSDO, zoals bejaardenverzorgende, kinder- of jeugdverzorgende enz. Voor le jaars leerlingen (zieken verzorgenden) die vrijgesteld zijn van de voorbereidende periode geldt uiteraard het bezit van het diploma Ziekenverzor ging. Voor 2e jaars leerlingen geldt het bezit van het verpleegkun dig diploma A en/of Z. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met de dienst perso neelszaken. psychiatrisch ziekenhuis LANGEVELDERLAAN 1 2204 BA Noordwijk (Z.H Tel. 02523-79579. Binnen het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL) wordt intensief gebruik gemaakt van een centraal computersysteem voor de automatische informatie verwerking. De (verdere) invoering en ontwikkeling van het Ziekenhuis Informatie Systeem wordt ver zorgd door de Centrale Dienst Informatie Verwerking (CDIV) gezamenlijk met de Centrale Ontwikkel- en ondersteuningsgroep (BAZIS) welke eveneens in het AZL gevestigd is (doch een landelijke taak heeft). De twee nauw samenwerkende automatiserings- groepen bestaan samen uit ongeveer 120 mede- werk(st)ers. De Centrale Dienst Personeelszaken behartigt voor alle AZL-medewerk(st)ers de belangen voor wat betreft het algemene personeelsbeleid. De meer afdelingsgebonden aspecten op dit gebied worden verzorgd door een medewerk(s)ter van de afdeling zelf. Ter vervulling van deze functie zouden wij graag in contact komen met een: (19 uur per week) vac.nr. 86.R.04.47.LD Taken: - toepassing interne personeelsbeleid; - beheer van personele zaken; - werkzaamheden verband houdende met werving en selectie. Opleiding: - MBO AP/PB of gelijkwaardige opleiding; - enige jaren ervaring; - bekendheid met functies binnen de automatisering. Salaris: max. f 2049 bruto per maand bij volledig dienstverband. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt contact opnemen met de heer P. Ferwerda, 071-263253. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken AZL, Rijns- burgerweg 10,2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Een werkzaam concept in de gezondheidszorg. Centraalpost Ambulancevervoer Leiden en Omstreken Tën behoeve van de alarmcentrale, waarin zowel de regionale brand weer Rijnland als de centraalpost ambulancevervoer zijn onderge bracht, wordt gevraagd een Functie-informatie: Deze medewerker zal te samen met 8 collega's alarmmeldingen verwerken betreffende brandweer en ambulancevervoer voor een aantal gemeenten rond Leiden. Naast het werken aan de meldtafel zullen onder meer diverse administratieve en praktische werkzaamheden tot het takenpakket behoren. De werkzaamheden worden verricht in de 24-uursdienst. Functie-eisen. - het bezitten van een mavo-diploma met exact vakkenpakket, of een di ploma van een gelijkwaardige technische opleiding - leeftijd 21 tot 27 jaar; - woonachtig in Leiden of directe omgeving; - het bezitten van een rijbewijs B C D E strekt tot aanbeveling. Salaris/rechtspositieregelingen: Het salaris bij indiensttreding bedraagt, afhankelijk van leeftijd, minimaal f 2.401,— en maximaal f 2.567,— bruto per maand (schaal 3). Bij gebleken geschiktheid en het goed doorlopen van een aantal examens is een maxi mum salaris van f 3.271,— bruto per maand bereikbaar. i onregelmatigheidstoeslag van i toepas- Voor het werken in de 24-uursdienst geldt e 10%. Verder zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden sing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door de heer P. Roestenberg (tele foon 071-212201). Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 86.058 binnen twee weken na verschijnen van dit blad. Tokheim B.V. is het internationale verkoopkantoor van Tokheim Corp., U.S.A., één van de grootste fabrikanten van benzinepompen en bijbehorende elektronische apparatuur. De Nederlandse organisatie zorgt voor de export in Europa. Afrika, Verre en Midden Oosten. Voor onze afdeling Verkoop zoeken wij op korle termijn een De funktie: Middels de meest moderne tekstverwerkingsapparatuur verzorgt zij de correspondentie. Ook andere aktiviteiten die op een verkoopafdeling thuishoren, zoals het aannemen van de telefoon en het verzenden van telexberichten, behoren tot haar werkzaamheden. De eisen: Aangezien wij voornamelijk in het Engels corresponderen, is een goede kennis van deze taal een vereiste. Havo-niveau aangevuld met een secretaresse-opleiding lijkt ons een goed uitgangspunt. Ervaring met tekstverwerking is een pré, maar geen vereiste, wél uitstekende typevaardigheid. Om ook onder moeilijke omstandigheden het hoofd op deze dynamische afdeling koel te kunnen houden, denken wij dat kandidaten ouder moeten zijn dan 25 jaar. De sollicitatie: Het spreekt vanzelf dat de sollicitatiebrief een grote rol speelt. Deze kan gestuurd worden aan onderstaand adres, ter attentie van de direktie. In een eventueel volgend gesprek zal nader worden ingegaan op de uitstekende arbeidsvoorwaarden die wij te bieden hebben. Tokheim B.V. Postbus 143 2350 AC Leiderdorp Telefoon 071-899345 Videoland Nederland is een dynamische, sterk groeiende franchise organisatie in de vi- deoverhuur-branche. De centrale organisatie is ge vestigd in Noordwijk. Deze centrale organisatie behartigt de belangen van op het ogenblik 50 Vi deoland-speciaalzaken in heel Nederland. Eind 1986 zullen dat er 54 zijn en eind 1987 totaal 70. Binnen Videoland Nederland, zoeken wij een die verantwoordelijk is voor de totale bege leiding van een dertigtal Videoland-speciaalzaken. De belangrijkste doelstelling daarbij is dat de be grote omzet wordt gerealiseerd en dat de gebudget teerde kosten niet overschreden worden. Realisatie van deze taak geschiedt uiteraard in nauwe samen werking met de zelfstandige Videoland onderne mers. De rayon manager ziet er tevens op toe dat de Videoland-formule in de praktijk op de juiste wijze gehanteerd wordt en begeleidt de ondernemers daarbij. Daarnaast zal de rayon manager, samen met de betreffende ondernemers en onze afdeling mar keting, het marketingplan voor de winkels mede helpen bepalen en handhaven. Onze gedachten gaan uit naar een enthou siast en representatief persoon, met een middelbare vooropleiding, gevolgd door HEAO-CE of gelijk waardig niveau. Echter, enthousiasme, inzet en de juiste mentaliteit wegen voor ons even zwaar als op leiding en ervaring. Voor deze dynamische en afwisselende, maar ook veeleisende job, zoeken wij iemand met de volgende eigenschappen: Bereid zich volledig in te zetten Een harde aanpakker die gewend is om ook on der druk goed te blijven funktioneren Team worker, in staat om met verschillende dis ciplines te kunnen samenwerken Organisatietalent, zelfstandigheid en flexibiliteit Gestruktureerd en planmatig kunnen werken Opleiding HAVO/VWO aangevuld met NIMA A of B of opleiding of ervaring van gelijkwaardig Inzicht in begroting en budgettering en interesse in detailhandel De interesse om zich de geautomatiseerde be drijfsvoering binnen onze organisatie geheel ei gen te maken Leeftijdsindikatie: ongeveer tussen 25 en 35 jaar Het salaris zal overeenstemmen met de aard en zwaarte van de funktie en zal afhankelijk van leeftijd en ervaring worden vastgesteld. Indien u ervan overtuigd bent dat u van deze job een sukses kunt maken, dan verzoeken wij u om uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie te richten aan: Videoland Nederland bv, Postbus 188,2200 AB Noordwijk, ter attentie van de heer N. Broersen. Schoonderbeek Elektronica Schoonderbeek Elektronica is producent van videotex- terminals en databanken, computergestuurde zuster- oproepsystemen en apparatuur voor de Kabelkrant. Op dit moment werken er totaal 19 mensen in, ondermeer, produktie, service en ontwikkeling. Voor de produktie zoeken wij op korte termijn een: Zijn/haar voornaamste taak zal zijn het samenstellen en testen van bovengenoemde produkten. Gewerkt wordt in een klein team met nog 3 andere medewerkers. Vereisten: - MTS (elektronica) niveau - ervaring in produktie van micro-elektronica - leeftijd 20-30 jaar - goede inzet en motivatie Schriftelijke sollicitaties voorzien van de nodige per soonsgegevens, kunt u richten aan de heer H. J. Caarls van Schoonderbeek Elektronica Systemen B. V., Post bus 216, 2180 AE HILLEGOM. MAKELAARDIJ OG—ASSURANTIËN TEL 01718-13244 Met een opleiding op nivo, werklust en enige commerciële ervaring (bij voor keur in onze branche), zodat ze onze cliënten op korrekte wijze weet op te vangen en te woord kan staan. Wij zijn een jong aktief en dus groeiend Ma kelaars- en Assurantiekantoor, dat ook veel aan dacht besteedt aan de financiële dienstverlening zoals hypotheken en pensioenen. Van de nieuwe medewerkster verwachten wij dat ze o.a. de eerste opvang van kliënten aankan, de administratie van de buitendienst verzorgt en de administratieve or ganisatie van het kantoor regelt. Heel wat dus. Daar stellen we dan ook wat tegenover. Zoals een goed salaris, reiskostenvergoeding, studiekosten vergoeding, een prima werksfeer etc. Als u denkt deze -verantwoordelijke baan aan te kunnen, dan nodigen wij u uit een brief met relevante gegevens, liefst met pasfoto, te sturen aan: NVM-Makelaardij Van Hirtum, t.a.v. de heer A.M. van Hirtum, Postbus 57, 2220 AB Katwijk ZH. Reakties worden vertrouwelijk behandeld. Met se rieuze kandidaten zullen wij zo spoedig mogelijk kontakt opnemen. NVM Princestroot 1 2225 EX Katwijk z.h. j Gevraagd in particuliere praktijk FYSIOTHERAPEUT M/V Met o.a. ervaring in het behandelen van kinde ren (Bobath/sensomotorische oefentherapie) voor 20 uur per week in loondienst. Sollicitaties aan: jPraktijk voor fysiotherapie Mevr. A. Bos 'Essenlaan 44 - 2172 BX Sassenheim. Telefonische inlichtingen op dinsdag 25-11-86 van 19.30-20.30 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 37