Lucratief weekeinde voor MVKV De opzienbarende terugkeer van Mak Bernardus bedwingt koploper Achtervolgers verspelen punten in zaterdagafdeling 'Randstad Sport hoort thuis in de KNVB' Na omzwervingen in profvoetballerij Duidelijke zege van SIZO: 4-0 'Eerst orde op zaken stellen' MAANDAG 17 NOVEMBER 1986 QO-5T SPORT PAGINA 15 LEIDEN - Het was een lucratief weekeinde voor MVKV. De koplo per in de eersteklasse van de Leid- se zaterdagafdeling versloeg LS W met 0-1 en zag nummer twee TAW met 1-2 tegen SVLV tenon- der gaan. Bovendien bleef de num mer drie, Alphia, tegen Kagia op 3- 3 steken, wat het feest compleet maakte. SVOW blijft in de tweede klasse onverdroten doorgaan met winnen. Ondanks de kleine 1-2 ze ge op HVZ werd de lijstaanvoerder niet noemenswaardig in proble men gebracht. LSVV - MVKV 0-1. Een gelijk spel had de verhoudingen in dit duel beter weergegeven. De Leide- naars waren zeker niet de minde ren van de Katwijkse lijstaanvoer ders die zij aan het begin van de competitie hun enige nederlaag hadden bezorgd. In de eerste helft zette Gijsbert Oudshoorn, die een individuele actie met een doeltref fende uithaal bekroonde, de gasten op voorsprong. Na de doelwisse- ling was het woord aan LSW dat in de slotfase weigerde zichzelf aan een verdiend punt te helpen. De studenten schijnen een aparte stu die gemaakt te hebben van het missen van strafschoppen. De taak van 'specialist' Eric van Doeselaar werd deze keer waargenomen door Thijs Bruna, overigens na een dui keling van Van Doeselaar zelf. Bru na vond echter zijn meerdere in doelman Jaap Visser, die de zege voor MVKV veilig stelde. TAW - SVLV 1-2. Zonder de ge blesseerde topscorer Dick Hooge- nes in de gelederen kwam TAW traag uit de startblokken. SVLV profiteerde daar gretig van en door een fout van de nog slapende TA W-defensie liet Jan Zoetemelk al snel 0-1 aantekenen. Voordat de voetballers uit Ter Aar wakker werden sloeg de Voorschotense bezoeker voor de tweede keer toe. In de 15de minuut kon Jeroen Ha ling tijdens een scrimmage voor het Ter Aarse doel het laatste tikje geven (0-2). TAW schrok wakker en zag een treffer van Kees Hooge- nes om onduidelijke redenen afge keurd worden. Later bleek een so lo van Kees Reijngoud wel doetref- fend (1-2), maar het kwaad was al geschied. Ondanks een fel aanval lend TAW in de tweede helft gaf SVLV geen duimbreed meer toe. KRV - GWS 1-0. Na een overtre ding op René Houwer schoot Kees Kuyt de toegekende vrije trap in eens achter de Sassenheimse doel man. De vroege treffer maakte van de wedstrijd een saaie vertoning. KRV hoefde toen niet meer zo erg en GWS was lang niet bij machte aanvallende impulsen te ontwikke len. Pas tegen het eint^e van dit duel kreeg de bezoeker de over hand maar de uitblinkende KRV- goalie Teun van Duivenbode pakte alles wat er te pakken viel. Alphia - Kagia 3-3. Het 'lange- halen-gauw-thuis' voetbal van Ka gia bezorgde Alphia bijna een een fikse domper. Nadat Jan Martens van afstand en Kees van Raams- donk na een vloeiende aanval voor 2-0 hadden gezorgd, leek deze wed strijd voor de Alphenaren 'kat-in- het-bakkie'. Rick van der Berg zet te echter vlak voor rust Kagia weer op het goede spoor en daarna ga ven Richard Trompert en Lex de Ree de gasten zelfs uitzicht op de eindzege. Het kreunende Alphia werd echter op het nippertje gered door Kees van Raamsdonk die na een voorzet van Ton Gerritsen toch nog een punt in de wacht sleepte. Meerburg - Woubrugge 1-0. De goed op dreef zijnde Zoeterwoude- naar Paul Snijders mocht zich na afloop matchwinnaar noemen. In de 25ste minuut ontweek hij be hendig de buitenspelval van Wou brugge en bracht uiterst koel Meer burg op voorsprong. De bezoekers namen daarop het heft in handen maar Meerburg speelde het net iets slimmer. Doordat de laatste lijn van de thuisploeg de verdedigende taken goed uitvoerde werd Wou brugge gedwongen zonder resul VOORSCHOTEN - De ambities van het bestuur van Randstad Sport zijn niet bepaald terug te gestaan van dit ambitieuze plan voor een uniek sportcomplex. De 'Adegeest-bewoners' Rand den in de prestaties van het eerste stad Sport, SV Voorschoten en de elftal. Dat lijkt halverwege de c Mixed Hockeyclub Forescate heb- petitie in de zondagvierdeklasse ben op het gemeentehuis een rap- rechtstreeks af te stevenen op de- port ingediend waarin zij voorstel de afdeling. Mocht len om het bijna elf hectare grote tegenwoordigd", leggen Van Din- ten en Schellevis uit. "Wij willen onze leden zoveel mogelijk facili taire mogelijkheden bieden. Een het aantrekken ouder lid dat bijvoorbeeld niet manager. Daar meer zo goed in staat is tegen bal te trappen» moet bij ons kans hebben om wat aan zijn komen dan beschikt sportpark uit te breiden met twee ditie te blijven doen. Door e Voorschoten volgend jaar wellicht kunstgrasvelden, over een afdelingsclub met professionele organisatie en een drukwekkende accommodatie. Randstad-bestuurders Ben van Dinten (voorzitter) en Gerrit Schel levis (secretaris) wachten gespan- optimaal mogelijk bezetting op de behandeling van het accommodaties te komen en drin- tennisbanen 44 bij 25 meter. Kosten: een kleine 1,7 miljoen gul den. Bovendien doen de initiatief- s voorstellen om in een zeer nwerking tot hoofdrol in Voorschotense sportle ven gaan vervullen. Van Dinten en Schellevis: "In dat kader past ook technisch 2 al gerui sen me tijd naar op zoek, maar we kon- de den geen geschikte kandidaat vin- >n- den. Daarom zijn we blij dat we Jan Mak voorlopig bereid hebben tijtje te tennissen bijvoorbeeld, of gevonden die functie te vervullen een beetje te stoeien in een sport hal". We hopen dat hij de aanzet kan ge ven tot betere prestaties van het voegt het twee- eerste elftal. Want een club als de Randstad Sport, die wordt gerund door zakelijk ingestelde i 'Plan Adegeest' door de Voorscho- gen zij er op aan e tense gemeenteraad. Van Dinten ger en Schellevis hebben aan de basis "Ir bedrijfsmana- an te trekken, e clubvisie ver- "Bovendien tal er aan toe, "is de tijd rijp hokjesgeest te verlaten en met dere verenigingen gezamenlijke de beschikking heeft over drie vel- activiteiten te gaan ontplooien". Niet alleen in recreatief, maL. ook in sportief opzicht wil het 350 natuurlijk niet thuis in de afde- leden tellende Randstad Sport een bng", maar in de KNVB. Ben van Dinten (rechts) t plan vertegenwoordigd". Jan Mak probeert Randstad Sport de weg te wijzen die leidt naar behoud van het vierdeklasserschap. VOORSCHOTEN - De hoofdper soon zelf vindt het overdreven om zijn verhaal "de wonderbaarlijke rentree van Jan Mak bij Randstad Sport", te noemen. Toch is het op z'n minst opzienbarend dat de in het Zweedse profvoetbal gelouter de Mak weer terug is bij de club waar hij ruim vijftien jdhr geleden zijn trainerrsloopbaan begon. Randstad Sport dus, de ambi tieuze zondagvierdeklasser uit Voorschoten die in sportief opzicht danig in het slob is geraakt. Met één puntje uit tien competitiewed strijden heeft de hekkesluiter in 4A West II slechts dorpsgenoot SVLV nog in het vizier en lijkt degradatie alleen nog door een wonder te kun nen worden afgewend. Voor dat wonder zal Jan Mak dan moeten zorgen, de 41-jarige O Loek Zuyderduin) Hagenaar die anderhalve week ge- ZLC profiteert met 0-5 zege op VNA LEIDEN- Op de twaalfde speel dag in de zondagafdeling Leiden handhaafde koploper Stomp- wijkse Boys zijn ongeslagen sta tus door gelijk te spelen tegen Bernardus. Van de achtervolgers wist alleen ZLC, met een 5-0 uit zege bij VNA, van deze halve misstap te profiteren. Onderaan de ranglijst ziet het er nog steeds somber uit voor datzelfde VNA en voor VNL, ondanks een ver dienstelijk gelijkspel tegen Oran je Groen. Opvallend was verder dat maar liefst acht ploegen niet tot scoren wisten te komen. Wat dat betreft een 'Italiaanse' zon dag derhalve. VNA - ZLC 0-5. Volgens trainer Kees Vermeulen van ZLC liep het vooral in de eerste helft erg goed: "Er werd tenminste heel direct gespeeld". Voor rust resul teerde dat in doelpunten van Dri- kus van der Linden, Ed Klink en Paul Hartéveld. In de tweede helft was het allemaal wat min der. Toch wist Hans de Kruijff nog tweemaal doel te treffen voor de bezoekers. Vlak voor tijd stopte Wil de Vos, voor het eerst in de basis, nog een penalty van VNA's Daaf Mink. "Je hebt van die dagen dat werkelijk alles te gen zit", verzuchtte Peter Gor- ree, de oefenmeester van' VNA. SJZ - MMO 0-0. In deze wed strijd waren de beide verdedigin gen oppermachtig. In de eerste helft miste Rob Retel een goede kans voor SJZ, dat tijdens deze rondgang een licht veldover- wicht had. Na rust was MMO de iets sterkere ploeg, doch de wei nige kansen werden niet benut. Zo bleef de 'brilstand' tenslotte gehandhaafd. Alkmania - Kickers '69 0-1. Een even verrassende als ver diende zege voor de Leimuidena- ren in deze streekderby. De eer ste helft gaf twee gelijkwaardige ploegen te zien. Gescoord werd er echter niet. Zo lieten Peter Muller, voor de bezoekers, en Alkmania's Rick Huigsloot elk een goede kans onbenut. Na de thee een feller Kickers, dat na ongeveer twintigminuten op voorsprong kwam door een fraaie lob van Jos Overdevest: 0- 1. Ondanks een slotoffensief van de thuisclub kwam er in deze score geen verandering meer. Warmunda - Leidsche Boys 2- 3. Volgens trainer Mat Keere- weer van Leische Boys mogen we dit seizoen nog wel het een en ander verwachten van deze ploeg. "We komen terug. Let maar op Het door blessures geteisterde 'elftal moest zelfs een beroep doen op twee B-junioren, Peter van Rossum en Roy Naz- loomian. "En dat ging bijzonder goed", aldus Keereweer. Voor rust kwamen de Boys op voor sprong, toen Peter Kooien, na een fraaie combinatie met neef Richard het net deed bollen. In de tweede helft was het Ton de Wit, die de score voor de bezoe kers nog verder uitbouwde: 0-2. Sjaak Zwetsloot bewerkstelligde vlak daarna met een fraaie goal de aansluiting, maar de marge van twee goals werd weer 'her steld' door een eigen doelpunt van 'Geert van Tongeren. De thuisclub kwam'daarna nog te rug door een benutte strafschop van Vincent de Winter (2-3), doch de tijd bleek te kort om nog langszij te komen. VNL -Oranje Groen 0-0. Een aantrekkelijke wedstrijd waarin beide ploegen tegen elkaar opge- bleken. Fors was het wel, maar nooit gemeen", liet elf talbegeleider Van Schaik van VNL na afloop weten. Ondanks het feit dat Oranje Groen gedu rende de tweede helft mocht bo gen op een licht veldovèrwicht, werd er niet gescoord, zodat VNL weer eens een puntje aan het totaal toevoegde. "Volgende week verwachten we de eerste overwinning, uit tegen ZLC!", beloofde Van Schaik. Bernardus - Stompwijkse Boys 0-0. Voor de twaalfde maal in successie bleef Stompwijkse Boys ongeslagen. Al te fraai was de wedstrijd tegen het laag ge klasseerde Bernardus echter niet. De Boys waren weliswaar iets sterker, maar de aanval bleek machteloos. Slechts én keer werd doel getroffen. De goal van Frank Janson vond evenwel geen genade in de ogen van de arbiter. "Ten onrechte", vond elf talbegeleider Groen in 't Woud van Stompwijkse Boys. "Die keeper van hun werd door een ei gen speler weggeduwd". Iets wat door de spelers uit Hazerswoude Rijndijk werd ontkend. Zodoen de bleef het bij een doelpuntloos gelijkspel. HILLEGOM - Zatervierdeklasser SIZO (West I) heeft zichzelf zater dag een uitstekende dienst bewe zen door hekkesluiter Halfweg met een duidelijke 4-0 nederlaag te con fronteren. Door de winst in deze in haalwedstrijd, die twee weken ge leden bij de stand 0-0 door over vloedige regenval al in de beginfa se werd gestaakt, is de ploeg uit Hillegom aan de positieve kant van de (competitie)score beland. Het treffen tussen SIZO en Half weg moest in zijn geheel worden overgespeeld en in tegenstelling tot twee weken geleden nam de thuisploeg bijna onmiddellijk de leiding. Eltjo Vijn opende al na en kele minuten de score en na die vroege treffer zochten beide ploe gen openlijk de aanval. Dat resul teerde in talrijke doelkansen, voor al voor SIZO, maar met name Vijn en vooral Ed Deen hadden het vi zier niet altijd op scherp staan. Toch was het Deen, die uit een corner van Vijn nog voor rust voor 2-0 zorgde. Na de doelwisseling kopte Stef Schotman, na wederom een corner van Vijn, de derde Hil- legomse treffer achter de sterk spe lende Halfweg-doelman die vlak voor tijd het antwoord moest schuldig blijven op een inzet van John Roozendaal (4-0). ZAALVOETBAL Zaalvoetbalagenda Vanavond Cleyn Duin Katwijk; Glasbergen - Zwarte Wolf Sport (20.00 uur); Van der Plas - De Kuyper (21.00 uur). De Rozet Rozenburg; De Rozet - Bax (20.30 De Sniep Waddinxveen; FC Grovo - FC Lisse (20.00 uur). Oostervant Rotterdam; Neptunus - De Maas (20.30 uur). De Zuidpias Moordrecht; FC Datagold - Ceverbo (20.45 uur). leden hals over kop terugkeerde uit Zweden waar hij de gedood verfde degradant Brage in de hoog ste afdeling had weten te houden. Mak: "Mijn contract liep eigenlijk nog een seizoen door met een optie voor nog een jaar. Maar door fami lie-omstandigheden heb ik beslo ten om met m'n gezin terug te ke ren naar Nederland". door Jaap Visser En hier werd hij bijna onmiddel lijk benaderd door het bestuur van Randstad Sport die in Mak een mo gelijke redder in hoge sportieve nood ziet De oud-voetballer van VUC en Holland Sport, die twintig jaar geleden nog een seizoen in Brazilië heeft gevoetbald, is vóór de rest van dit seizoen aangesteld als technisch manager. "Ik heb al tijd vriendschappelijke banden met Randstad Sport gehouden", verklaart Mak de hereniging met zijn oude werkgever. "Dus toen ik in Nederland terugkeerde heeft het bestuur mij gevraagd of ik de club zou kunnen helpen. Omdat ik Randstad Sport altijd een warm hart heb toegedragen, ben ik er in gestapt. Bovendien heb ik verder toch nog niets om handen". Assistent Nadat Holland Sport en ADO in J971 tot FC Den Haag waren sa mengesmolten, zwaaide Mak af in het betaalde voetbal en trad hij in dienst van Randstad Sport. Het voormalige Rouwkoop werd door de gemeente-ambtenaar- (sportza ken in Zoetermeer) in één keer uit de afdeling naar de zondagder- deklasse geloodst, waarna Mak het in het Voorschoten voor gezien hield. Zijn overstap naar DHC was een logische voor de ambitieuze oefen- meester die zichzelf een carrière in het betaalde voetbal ten doel had gesteld. Maar direct nadat hij zich zelf aan de Delftse topamateurclub had verbonden, werd Mak gepolst door FC Groningen. "Of ik daar as sistent van Ron Groenewoud wilde worden. Dat leek me wel wat, maar ik had m'n woord al aan DHC gege ven", herinnert Mak zich. "Ik heb de kwestie toen aan het DHC-be- stuur voorgeleged en dat heeft zich heel loyaal opgesteld. Of ik nog wel even mee wilde helpen met het zoeken naar een andere trainer". Wat Mak dan ook deed en hij kwam uiteindelijk aanzetten met Guus Haak, de oud-Feyenoorder 3 Octoberhal Leiden; Sloos Sport - De Ha- nepoel (20.00 uut); Van Egmond - Lugdu- num (21.00 uur). Oranjeplein Den Haag; Silva Boys - FV Snoekie (20.30 uur). Top zeven Vrouwen Sporthal Schiebroek; Noorderkwartier - TT Sport (19.45 uur); Texas/DHB - Zwarte Wolf Sport (20.40 uur); Van der Pool - HOV taat uit de tweede lijn te schieten. Meerburg-trainer Hans Ruitenberg zag zijn ploeg daardoor enkele plaatsen op de ranglijst stijgen en dat zal de nieuwkomer trainer te vreden stemmen. Tweede Klasse SVOW is dit seizoen niet te stui ten. Tamelijk eenvoudig werd HVZ ondanks de kleine zege opzij gezet. Wilco Klomp en Leo Ver haar waren daar verantwoordelijk voor. Vlak voor tijd wist Leen Dit- mars met een penalty de eer voor HVZ te redden. VNL leed tegen Kickers een relatief kleine neder laag. Jack Bleeker (2x) en Johan Smeijns (2x) hielden het bij een kwartet doelpunten. Iwan Haft was voor ZLC tegen LFC twee maal trefzeker en hij werd nog aan gevuld door ploegmaat Wim Gü- bler. LFC scoorde via Chris Blok tegen en zag één minuut voor tijd Bram Brugmans op last van de ar biter voortijdig naar de kleedka mer vertrekken. Zijn terugkeer bij Randstad Sport betekent voor Jan Mak ook een weerzien met oud clubgenoot Theo Valkenhoff. In samenwerking met tech nisch manager Mak moet de voormalige prof van Holland Sport de noodlijdende zondag- vierdeklasser voor degradatie naar de afdeling zien té behoe den. "Dat is onze prioriteit", stelt Mak, die Randstad Sport inmiddels in twee oefenduels en één competitiewedstrijd (1-0 nederlaag bij Meerburg) aan het werk heeft gezien. "In eer ste instantie moeten we probe ren in organisatorisch en men taal opzicht orde op zaken te stellen. We hoeven ons natuur lijk geen illusies te maken dat het tij binnen een paar weken gekeerd zal zijn. Als de eerste competitie-overwinning niet al te lang meer uitblijft, zie ik nog wel mogelijkheden om de de gradatie te ontlopen. Maar we zullen in elk geval geen nood grepen gaan uithalen om koste wat het kost in die vierde klas se te blijven. Daar is Randstad Sport niet bij gebaat. Als het dan een jaar later wel fout gaat, is de club verder van huis. Ik wil er naar streven een funda ment neer te leggen waar de club op kan bouwen". die nu nog altijd bij de Delftse zon daghoofdklasser werkzaam is. Bleek het dus geweldig te klikken tussen DHC en Haak, de relatie FC Groningen-Mak hield slechts één seizoen stand. Mak: 'Groningen zat in die tijd in grote structurele pro blemen. Bovendien werden toen juist de C-elftallen ingevoerd en voor Groningen was het een heel probleem om zo'n elftal op de been te krijgen omdat er nauwelijks ei gen jeugd was. Er werden her en der wat spelers vandaan geplukt en daar moest ik mee aan de slag. Toch zijn er nog een paar van die knapen doorgebroken die ik ,toen onder mijn hoede kreeg. Herman Dijkstra bijvoorbeeld en niet te vergeten Piet Wildschut". 'Heen en weer' Na één, weinig succesvol sei- zoen, waarin de noordelijke FC uit de eredivisie kelderde, stapte Mak over naar CEC uit Emmer Compas- cuum. Bij die toenmalige zondag hoofdklasser bleef de Hagenaar twee seizoen waarna hij een jaartje ging voetballen vlak over de Duit se grens bij Erika. Tijdens zijn één jarige verblijf bij de betaalde ama teurclub uit het dorpje Altenber- gen maakte de Hollandse 'mid- voor' zoveel indruk dat hij onmid dellijk tot erelid werd benoemd. In datzelfde jaar ('77) slaagde Mak voor het trainersdiploma A in gezelschap van Wim Jansen, Theo Verlangen en Sandor Popovics. Het weer eens naar de eredivisie gepromoveerde Volendam deed vervolgens een beroep op hem en met de hulp van doelman Frans Hoek, Dick en Billy Bond, Fred André, Dick Helling en Frank Kra mer wist Mak de 'Heen en weer' een jaar in de loods te houden. Sterker nog, Volendam eindigde in het seizoen '77-'78 op een eervolle zevende plaats vöor Feyenoord. Het vertrek van enkele steunpila ren en het uitbreken van een be stuurscrisis hadden volgens Mak tot gevolg: "dat het sphip in het tweede jaar niet meer was te red den". In het bekertoernooi speelde Volendam daarentegen een hoofd rol en na onder meer Sparta en Feyenoord te hebben uitgescha keld stuitte de formatie van Mak in de halve eindstrijd op Ajax, dat werkelijk alle zeilen moest bijzet ten om de wijdbroeken met het no dige fortuin van zich af te schud den (in Volendam werd het 3-3, in Amsterdam 1-1). Halmstad Van Volendam verkaste Mak naar Rotterdam waar hij als jeugd trainer van Feyenoord spelers als Henk Duut, Peter Barendse en Ma rio Been onder zijn hoede kreeg. In de Kuip werd Mak gepolst door Ove Kindvall, de voormalige Zweedse topscorer van Feyenoord die voor Halmstad op zoek was naar een buitenlandse trainer. Mak: "Halmstad had een een goed elftal, maar de gemiddelde leeftijd was hoog en de club had geen ta lentvolle jeugd achter de hand. Daarom wilde het bestuur een bui tenlandse trainer aan stellen om de zaak weer nieuw leven in te bla- Die buitenlandse trainer werd Jan Mak die er weinig moeite mee' had om zijn werkterrein te verleg gen naar een stad, heel ver ten noorden van Groningen. "In die tijd rommelde het bij Feyenoord en er deden allerlei geruchten de ronde over het vertrek van trainer Jezek en dat ik het boeltje zou moeten overnemen. Maar daar kwam maar geen uitsluitsel over, dus ik had er niet zo veel moeite mee om bij Feyenoord op te stap pen. Bovendien voorzag ik een slechte periode van het Nederland se voetbal, terwijl het Zweedse clubvoetbal daarentegen juist in opkomst was". In Halmstad slaagde Mak er in derdaad in om de plaatselijke voet- baltrots weer enige glans te geven. Eén van zijn ontdekkingen, de hui dige international Peter Larsen, werd zelfs voor een Zweeds re cordbedrag overgenomen door topclub Göteborg. Maar. Larsen was niet het enige talent 'dat Mak kwyt raakte. "Tegen alle afspraken in begon het bestuur van Halmstad na drie seizoenen mijn betere spe lers te verkopen. Toen heb onmid dellijk ik de handdoek in de ring gegooid en ben ik opgestapt". Via de tweede divisieclub Hal- mia belandde Mak bij het Noord- zweedse Brage, die club die in het zojuist beeindigde seizoen als eni ge kampioen Malmö versloeg en zich bijna voor de play offs plaat ste. Mak: "Brage was door ieder een voorbestemd om te degrade ren, maar mijn ploegje werd dé sensatie Van Oriënteren Mak had zelf nog wat langer met Brage willen stunten, maar op aan drang van zijn gezin is de voetbala vonturier inmiddels weer terrugge- keerd in Nederland. "Ik wil me hier nu blijvend vestigen", kondigt Mak aan. "Ik ben op zoek naar een baan. Op dit moment heb ik nog niets concreets, ik ben me nog een beetje aan het oriënteren". Niet alleen in het profvoetbal, want Mak staat eigenlijk niet te springen om weer in dienst te tre den van een betaalde voetbalorga nisatie. "Zo aantrekkelijk is dat te genwoordig niet meer. Er komen nog maar heel weinig mensen op het profvoetbal af en de weinigen die er komen beginnen nog te gooi en en te smijten ook". Toch wil Mak wel in de sport werkzaam blijven. Hij is in elk ge val nog niet gepolst voor de functie van bedrijfsmanager voor het sportpark Adegeest. Dat blijkt ten minste uit zyn reactie wanneer de ambitieuze plannen van drie Voor schotense sportclubs ter sprake komen. Mak: "Adegeest? Waar ligt dat ergens? Oh, daar zijn we nu en er komt hier dus een manager... In teressant".

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15