DELA VERTEGENWOORDIGER ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt DOCENT(E) ENGELS 1..,.» 'N GOED BETAALDE FULL-TIME BAAN MET 'S MORGENS VRIJ, KAN DAT? m/v burgman heybroek nv VERTEGENWOORDIGERS (M/V) Analist(e) met HBO-A voor op- en uitbouw van produktontwikkeling lllllllll v gemeente Vy7 voorschoten ftügrpfo H SCHUURMEDEWERKER m VftKftTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKftTÜRES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKATURES VAKflTURES VflKATURES VflKflTURES VflKATURES VAKflTURES VflKATURES VflKflTURES I Neurologie I Op deze afdeling ontstaat binnenkort een vacature voor een verpleegkundig teamlid m/v (alle diensten) vac.nr. 86. M.03.46. LD De afdeling bestaat uit 2 units: - een herenunit met 16 bedden waar patiënten liggen voor analyse en on derzoek of revalidatie; - een acute opname-unit met 14 bed den waar patiënten worden opgeno men na een schedel en/of hersen- trauma of met een acuut neurologisch lijden. Verlangd wordt: - diploma A-verpleeqkundiqe of H.B.O.-V; - enige ervaring (zo mogelijk met neu rologische patiënten); - belangstelling voor het specialisme; - bereidheid tot het volgen van de cur sus neurologie. Salaris: max. f3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. E. Solog- nier, verpleegkundig hoofd (071 - 263381) of door mevr. M.H.M.M. Hooij- mans, personeelsconsulente (071 - 263143). Gynaecologie Ten behoeve van deze verpleegafdeling zoeken wij een verpleegkundig teamleider m/v (alle diensten) vac.nr. 86.M.02.46.LD Op deze afdeling, bestaande uit 31 bed den, wordt in teamverband verpleegd (2 teams). Naast de verpleging van alge meen gynaecologische patiënten wordt veel aandacht besteed aan de opvang en begeleiding van oncologische- en in- fertiliteitspatiënten. Verlangd wordt: - enige jaren (leidinggevende) ervaring; - bij voorkeur ervaring in de verpleging van oncologische patiënten; - belangstelling voor het specialisme gynaecologie; - Kader- of I.B.W.-opleiding of bereid heid die te gaan volgen. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. M.C. Over- beek, verpleegkundig hoofd (071 - 262539) of door mevr. M.H.M.M. Hooij- mans, personeelsconsulente (071 - 263143). Afdeling Haematologie/ Beenmergtransplantatie In verband met de uitbreiding van het aantal bedden in de nieuwbouw is er plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een verpleegkundige (full-time, alle diensten) vac.nr. 86.V.03.46.LD Op deze afdeling worden haemato-on- cologische patiënten behandeld d.m.v chemotherapie en beenmergtransplan tatie. De patiënten worden beschermend ver pleegd in ultra-clean rooms. De verpleging van deze patiënten is zeer intensief en vergt een grote inzet van de verpleegkundigen. Op collegiale wijze wordt in een multi- disiplinair team gewerkt, dat nauwe contacten heeft met de patiënten en fa milieleden. Indien deelname aan bovengenoemd team u aantrekt, verwachten wij van u, dat u in het bezit bent van het diploma A-verpleegkundige of diploma HBO-V, I.C.-certificaat en dat u bereid bent de cursus Haemotologie te volgen. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevr. C.A. van Egmond, verpleegkundig sectorhoofd (071 -262245) of door mevr. Y. del Pra- do, verpleegkundig hoofd (071- 262606) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 960G, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Academisch ziekenhuis leiden B0NAVENTURA COLLEGE katholieke s.g. voor vwo-havo-mavo Mariënpoelstraat 6, 2334 CZ Leiden vraagt z.s.m. ter vervanging wegens ziekte voor 29 lesuren De vervanging betreft ook lessen aan examenklassen havo en vwo. Ook naar gedeelten van de vervanging kan gesolliciteerd worden. In dat geval dient rekening gehouden te worden met een niet aangesloten rooster. Sollicitatiebrieven, gaarne zo spoedig mogelijk, aan de rector, dr. Th.A. Pleij. 'DE HOEKSTEEN" Christelijke Scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs (LTO-LHNO) Hoofdvestiging Noorderdreef 175 2152 AC Nieuw Vennep Tel. 02526-72508 Dependance Hyacinthenstraat 30 2161 XP Lisse Tel. 02521-13932 Het bestuur van bovengenoemde scholenge meenschap vraagt zo spoedig mogelijk: a. Docent(e) godsdienst 12 lesuren b. Docent(e) a.v.o. 12 lesuren Vacature a. is vervanging wegens ziekte. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij positief staan t.o.v. het Protestants Christelijk Onderwijs. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur van de school, Noorderdreef 175, 2152 AC Nieuw Vennep. DELA is de grootste vereniging in Nederland voor het verzekeren en verzorgen van begrafenissen en krematies. Bij de vereniging zijn nu reeds meer dan 1.500.000 Nederlanders aangesloten, verspreid door het hele land. Mede ten gevolge van intensieve reklamekampagnes o.a. op radio en T.V. is sprake van een sterk groeiende behoefte naar het DELA natura-pakket; hetgeen een gezonde groei van de vereniging tot gevolg heeft. De DELA vertegenwoordiger speelt hierbij een belang rijke rol. Zijn/haar werkzaamheden bestaan uit het bezoeken van gegadigden voor het lidmaatschap. Voor een belangrijk gedeelte vindt dit plaats door het huis aan huis maken van afspraken. Er zijn momenteel een aantal vacante rayons en daarom zoeken wij gegadigden voor de funktie van voor het rayon Leiden e.o. Hebt u al ervaring als vertegenwoordiger of nog niet? U krijgt in ieder geval een komplete opleiding bij ons. Tevens ontvangt u gedurende maximaal 4 maanden een gegarandeerd basissalaris. Het uitoefenen van de werkzaamheden vindt in principe plaats zowel 's middags als in de vroege avonduren. De ochtend bent u dan vrij. Vereisten voor deze funktie: - Mulo/Mavo diploma - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd 25 tot 45 jaar - woonachtig in een van bovengenoemde rayons. Het basissalaris vakantietoeslag e.d. bedraagt f 35.000,- per jaar; het inkomen kan met provisie belangrijk worden verhoogd. Een jaarsalaris van f45.000,- a f55.000,- behoort tot de reële mogelijk heden. Verder kan de DELA vertegenwoordiger rekenen op een uitstekende autokostenvergoeding en onkosten- regeling. Voor nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met de heer W. Vlemmix, tel. 040444255, toestel 142. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en zo mogelijk voor zien van een recente pasfoto, te richten aan: DELA, Postbus 522, 5600 AM Eindhoven. .import en groothandel Burgman Heybroek N.V. is een in Utrecht gevestigde onderneming, die een voor aanstaande plaats inneemt als importeur en groothandel op het gebied van overwe gend technische produkten. De produktgroepen ijzerwaren, gereedschappen, land en tuinbouwartikelen, gereedschappen en elektrotechnische installatiematerialen ne men de belangrijkste plaatsen in. In verband met opvolging wegens pensionering en ter versterking van onze buiten dienst, zoeken wij voor twee rayons allround voor het bewerken van de ijzerwarenvakhandel, D.H.Z.-zaken en tuincentra met de produktgroepen ijzerwaren, gereedschappen, land- en tuinbouwartikelen en elektro technische installatiematerialen De geografische ligging van de rayons kan ongeveer als volgt worden omschreven: a) Regio tussen Leiden en Utrecht bj Randstad (Rotterdam, Den Haag, enz.) Functie eisen: - Middelbare beroepsopleiding - Ervaring in de branche, bij voorkeur buitendienst - Een commerciële instelling en gevoel voor dienstverlening - Leeftijd 25 - 35 jaar - Woonachtig in het werkgebied, of bereid zijn zich daar te vestigen. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitaties richten aan het Hoofd Personeelszaken van Burgman Heybroek N. V. (de heer W A. Vilijn). Postbus 2203. 3500 GE Utrecht Centocor Europe B.V. is een farmaceutisch bedrijf, gespeciali seerd in biotechologie. Onlangs is onze nieuwe vestiging in Leiden in gebruik genomen. Daar vindt de produktie plaats van mono- clonale antilichamen zoals injectiepreparaten. Voor de afdeling Produktontwikkeling zoeken wij een U ressorteert onder het afdelings hoofd Produktontwikkeling en, samen met uw kollega's, zorgt u er voor dat de afdeling een "eigen gezicht" krijgt. Met andere woorden: dankzij o.a. uw inzet en doorzettingsvermogen zal de afdeling een belangrijke taak gaan vervullen op het gebied van nieuwe produkten en toepas singen. uw taken in concreto medewerking verlenen aan het kweken van monoclonale anti lichaam-producerende cellen en het karakteriseren van de antilichamen; medewerking verlenen bij een grootschalige produktie en de voorbereiding daarvan; kwekèn van hechtende cellen voor kwaliteitscontrole en produktontwikkeling. uw profiel Naast de al genoemde opleiding beschikt u over ervaring in weef selkweken - en bij voorkeur - over enige ervaring in immunologische en biochemische technieken. U werkt graag in teamverband, u bent accuraat en bereid 100% inzet te tonen. U bent niet ouder dan 25 jaar. een boeiende baan in een afdeling die uit zal groeien tot een van de pijlers van onze jonge organisatie. Ook boeiend, omdat u de mogelijkheid wordt geboden veel ervaring op te doen in ons dynamische bedrijf. Vanzelfsprekend kunt u van ons een uitstekende salariëring en dito secundaire voorwaarden ver wachten. uw reactie Voor meer informatie kunt u bellen met onze afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 15 84 44. Uw schriftelijke sollicitatie, eveneens t.a.v. de afdeling Personeelszaken, kunt u richten aan Centocor Europe B.V., Postbus 251, 2300 AG Leiden. CENTOCOR EUROPE B.V. De afdeling beplantingen van de directie openbare werken van de gemeente Voor schoten draagt zorg voor de instandhouding en verdere ontwikkeling van ca. 125 ha ge meentelijke groenvoorzieningen, waaronder parken, plantsoenen, sportvelden, algeme ne begraafplaats, speelterreinen en woning groen. Bij de afdeling zijn 46 medewerkers werk zaam, waarvan 4 in de binnendienst. De ge meente telt 22.000 inwoners. Bij de binnendienst van de afdeling kan worden geplaatst een MEDEWERK(ST)ER BEPLANTINGEN (24 uur per week) Functie-informatie: - het inventariseren en muteren van objectgege- vens t.b.v. het geautomatiseerde groenbe- heersysteem; - het meewerken aan het opstellen van advie zen, nota's en notities op het gebied van be heer en onderhoud; - het bijhouden van vaktechnische administratie en het archief; - het verrichten van tekenwerkzaamheden. Functie-eisen: - vaktechnische opleiding op MBO-niveau (rich- .ting A O), met applicatiecursus groenvoor ziening, landschapsinrichting en recreatie; - ervaring in een dergelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris en andere informatie: Het salaris is afhankelijk van ervaring en geschikt heid. Voor een goede kracht is een salaris bereik baar volgens schaal 6 (met een maximum van f 3.271,— op basis van 38-urige werkweek). Na 18 maanden is een vaste aanstelling mogelijk. Informatie over de functie kan worden ingewon nen bij de heer ing. C. Buijs, chef van de afdeling beplantingen (tel 01717-2141 toestel 338). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan Bur gemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief vermelden s.v.p. vacature nr. 8623. verdeelcentrum voor verse produkten uit bio- logisch-dynamische landbouw zoekt voor spoedige indiensttreding een Proserpina is een levendig, groeiend bedrijf met prettige werksfeer. We bieden een redelijk salaris, goede voor zieningen en als het goed gaat vast en zinvol werk. Maak een afspraak met Mw. Kramers voor een bezoek aan ons bedrijf, tel. 01713-4800 of schrijf aan Proserpi na, Postbus 99, 2370 AB Roeiofarendsveen.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 30