VOLOP DE RUIMTE, PARKEERRUIMTE EN FRISSE LUCHT, Katwijk heeft mé>r dan zee, strand en duinen. Het bijvoorbeeld, eer winkelcentrum om trots op te zijl. Want met zo'n honderd winkels n het uitstekende bereikbare centrum van Katwijk biedt u nie alleen zeer veel artikelen te lust en te keur, maar ook volop ce ruimte én frisse lucht! Dat kan niet iedereen ons nazeggen. Dus als u gezellif wilt winkelen, dan weet u waam j kunt vinden! GROTE SINT NCOLAAS AKTIE Bij elke bestedinj van vijf gulden of meer krijgt u em gratis lot en dingt u automatisch mee naar een van de vele prijzen: - reis voor 2 pesonen naar Gran Cat aria - Eminent orgei - compact disc - videorecordei en nog véééééélmeer! Deelnemende wnkeliers zijn te herkennen aan het raambiljet. EVEN UIT DE DRUKTE Schaap Modehuis/Bonneterie, Koninginneweg 2 Katwijks Lampenhuis/W. Zwaan, Andreasplein 16 Kreatief Modestoffen/v.d. Plas, Andreasplein 15 Plein 12 Jeans, Andreasplein 12 Hoek Vishandel, Andreasplein/ Tramstraat 20 Lenteweelde Bloemen, Princestraat 2 Anko Schoenen, Princestraat 2a Slagerij L. van der Plas, Princestraat 4 Den Hollander Kaasmarkt, Princestraat 6 Plug's woninginrichting, Princestraat 8 't Handwerkhuis, Princestraat 8 Poot Herenmode, Princestraat 22 en 19 C. Haasnoot Lingerie-damesmode, Prin cestraat 22a Reisburo Katwijk Princestraat 22b Foto Jaap van Dujyn, Princestraat 22c Livera Peters, Princestraat 24 Singer Naaimodecentrum, Princestraat 24a Elegant Schoenmode, Princestraat 24b Bondsspaarbank, Princestraat 26 Den Hollander Drogisterij, Princestraat 28 Modehuis De Ster, Princestraat 30 Saton Opticien, Princestraat 32 Pandora Kadotiek, Princestraat 34 Vamko Kantoororganisatie, Princestraat 38 Haasnoot Slaapkamers, Princestraat 40 Het Baken, Varkevisserstraat 37 Foto Kruyt, PrincestraatA/oorstraat Makelaardij Ton van Hirtum, Princestraat 1 Katwijkse Apotheek, Princestraat 3 Juwelier Lameris, Princestraat 9 Interloys/Oudshoorn, Princestraat 11 Juwelier L. van Duyn, Princestraat 15 Hans van den Oever Herenmode, Prince straat 21 Bloemenboetiek Fleurado, Princestraat 25 Bakkerij IJ. van Rijn, Princestraat 27 Potters Jeugdmode, Princestraat 29 Beach Boetiek, Princestraat 31 Modehuis Paoloni, Princestraat 33 Rest. de Bonte Os, Princestraat 39 Boutique a la Mer, Princestraat 41a Hotel Noordzee/Pannekoekhuis, Voor straat 8 Colourshop, Voorstraat 10 Cafe de Branding, Voorstraat 12 J. de Wit, Sigaren/Souvenirs, Voorstraat 13 Haasnoot Herenmode, Voorstraat 14 Leder Fashion, Voorstraat 15 Pix Schoenen/Haasnoot, Voorstraat16 Lefferts Schoenen, Voorstraat 17 Jamin, Voorstraat 18 De Jong Lederwaren, Voorstraat 20 Bakkerij Verdoes, Voorstraat 21 Het Valutahuis, Voorstraat 22 Mode Tref, Voorstraat 23-25 Albert Heijn, Voorstraat 27 Makelaardij Ancora, Voorstraat 29 Zuyderduyn Tweewielers, Voorstraat 31 Cafe De Lindeboom, Voorstraat 36 Modehuis Petit Kitty, Voorstraat 36a De Landbouwer C. Parlevliet, Voorstraat 36b Hotel Riche/Prommenadebar, Boulevard 73 Amro Bank, Badstraat 2 Henny's Rits, Badstraat 1 Bruingoed-Witgoed, Badstraat 3 IJ. Verdoes (3 in 1 winkel), Badstraat 5-7-9 Landgraaf, Badstraat 5/Taatedam Juwelier Parlevliet, Badstraat 11 Schotel Sport, Badstraat 13 Radio Block, Badstraat 15 Fa. G. Bloot en Zn, Badstraat 17 Kornet City/Bowling, Badstraat 28 Eurostyle, G.J. Minnee, Badstraat 26 Blokker, Badstraat/Taatedam Hema/F. Oudshoorn, Taatedam 51 Drog. Den Hollander, Taatedam 4 Parlevliet's Mastersize, Taatedam 6 Signora Damesmode, Taatedam 12 De Kier Boekverkopers, Taatedam 10 Wol en Stoffen, Taatedam 14 Haasnoot Schoenhandel, Emmaplein 27 Klerks Slijterij en Wijnhandel Rob en Trudy Paas Groente en Fruit V.d. Krogt Poelier Noordzee Kaas en Delicatessen T. den Duik Brasserie Bellissima Mode Meneer Kees Boeken Tijdschriften De Parel Parfumerie Sheila Byous Promenade Optiek Foto Discount Landgraaf Gezinsmode Disco 78 Stof Idee Spaghetti Bellissima Surhoop - Bellissima

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14