WK levert verlies op Timman verzuimt te oogsten £an de Volendam gered Fiasco honkbalbond Petrovic" tekent bij Real Noah steelt show Jacco Eltingh versterking voor Unicum Ljubojevic neemt leiding in Tilburg over DINSDAG 28 OKTOBER 1986 HAARLEM (GPD) - Wat twee we ken lang veel, zo niet alles weg had van een sprookje met zoals het hoort een 'happy énd', blijkt nu een drama te zijn in vele bedrijven. Het wereldkampioenschap honk bal heeft niet de voorspelde winst opgeleverd en is niet bezocht door de genoemde 217.000 toeschou wers. Integendeel. Er is een tekort ontstaan van 350.000 gulden. Het gevolg is dat de Stichting Sportini- tiatieven Haarlem en de Koninklij ke Nederlandse Baseball en Soft ball Bond diep in de buidel zullen moeten tasten. Naar de 100.000 gulden, waar voor de SSH en de KNBSB elk ga rant stonden, kunnen beide organi saties in elk geval fluiten. Zij zullen er zelfs van uit moeten gaan, dat er nog eens 75.000 gulden moet wor den opgehoest. „Dat is dan in het gunstigste ge val", zegt KNBSB-penningmeester Dries de Zwaan. „Wanneer name lijk de SSH niet meer wil bijdragen dan die ton zit het er in dat de bond voor het gehele resterende bedrag van 150.000 gulden zal opdraaien". Piet Tromp, de voorzitter van de Stichting WK Honkbal 1986, zegt dat vooral het tegenvallende be zoek en hogere produktiekosten voor de televisie, die niet gedekt werden, hebben geleid tot het uit eindelijke tekort. „Dat aantal van 217.000 toeschouwers op zich klopt wel, maar die hebben lang niet alle maal betaald. Er is gesteld dat wij 132.000 toeschouwers nodig had den, maar dat waren losse kaarten. Als we het allemaal op een rijtje zetten levert de tegenvallende re cette een tekort op van 160.000 gul den". Dat er té weinig publiek is ge weest zal vooral degenen die het Haarlemse Pim Muiier Stadion hebben gefrequenteerd, hooglijk verbazen. Daar had men dan ook geen moment reden tot klagen. Theo Vleeshhouwer, van bondszij- de aangewezen als woordvoerder: „Men heeft zich blindgestaard op het publiek in Haarlem. Maar ik ben op een zaterdag in Utrecht ge weest, waar precies 48 betalende toeschouwers zaten. En bij de eni ge inhaalwedstrijd, in Rotterdam, zaten misschien 200 man op de tri bunes". Naast het tekort aan toeschou wers hebben ook de tegenvallende televisie-inkomsten een (te) zware wissel getrokken op de boekhou ding. Tromp: „Wij zijn geconfron teerd met hogere produktiekosten van Cinevideo. Daar stonden geen extra inkomsten tegenover. Het te kort op dit punt is ongeveer 125.000 gulden. Verder zijn ook de inkomsten aan sponsorgelden wat tegengevallen. In zoverre dat wij een verlies hebben geleden van on geveer 40.000 gulden door het steeds maar zakken van de dollar koers. De laatste 25.000 gulden, die tot het totaal van 350.000 leiden, hebben wij moeten betalen aan Ve nezuela, dat ons heeft gechanteerd met het dreigement weg te blijven, wanneer zij dat bedrag niet zouden krijgen". Piet Tromp mag dan vrij simpel over het forse tekort heenstappen, KNBSB-penningmeester Dries de Zwaan ziet de toekomst minder rooskleurig in. „Er zijn drie moge lijkheden om de zaak op te lossen. We kunnen de Stichting WK Honk bal 1986 failliet laten verklaren. We kunnen een eenmalige heffing vra gen aan de bondsraadvergadering en we kunnen een lening afsluiten. Dat eerste zullen we niet doen, om dat je daarmee een hoop goodwill verspeelt. Dat tweede zie ik niet ge beuren, omdat de bondsraad daar aan waarschijnlijk zijn goedkeu ring niet zal geven. Een lening zou kunnen, waarbij dan het bondsbu- reau in Santpoort als onderpand zou moeten dienen. Dat is nu vrij van hypotheek". De Zwaan houdt er rekening mee dat het gevoerde beleid straks in maart tijdens de bondsraadsver gadering niet de instemming zal krijgen van de afgevaardigden. „En dan zeg ik het heel voorzich tig", aldus De Zwaan, die ook reke ning houdt met een motie van wan trouwen tegen het bestuur. Zelf heeft hij al besloten zijn portefeuil le ter beschikking te stellen. „De clubs moeten de mogelijkheid heb ben om verder te gaan met de be stuursleden, die zij capabel ach ten". Yannick Noah en Stefan Edberg deelden na hun partij handtekeningen alt- (foto ANP) DEN BOSCH - Net terug uit Brighton en rechtstreeks gearri veerd uit Tokio stonden Steffi Graf en Stefan Edberg gisteren alweer in de Bossche Maaspoort om daar voor 2000 toeschouwerè hun aan deel te leveren in het jaarlijkse ten- nisgala. Zijn 26 uur reistijd ten spijt bood de Zweed het publiek beduidend meer waar voor zijn geld dan het Duitse talent. Dat maakte zich er, al dan niet in samenwerking met Hana Mandli- kova, met een Jantje van Leiden vanaf. Binnen een uur was Graf al weer op weg naar een andere lucra tieve schnabbel, daarbij dankzij haar 6-2,6-2 overwinning een flink deel van de 170.000 gulden prijzen geld met zich meenemend. Noah en Edberg deden wél wat er van hen werd verwacht. Een aar dige partij tennis doorspekten zij met grappen en grollen waarbij vooral de Fransman op dreef was. Hij won ook (7-5, 6-3), maar daar zat in Den Bosch verder niemand LEIDEN - Unicum heeft zich ko mend tennisseizoen verzekerd van de diensten van Jacco Eltingh. De 16-jarige inwoner van Heerlen is evenals Unicum-lid Jan Siemerink jeugdinternational. Beiden vertoe- de KNLTB momen teel in Japan. Eltingh is niet de enige verster king van Unicum. De Leidse ten nisclub kan komend seizoen ook beschikken over Evelien Buër- mann, die afkomstig is van Zand- voort. Unicum 1 komt volgend jaar als volgt binnen de lijnen: Jan Sie merink, Jacco Eltingh, Margot van Overloop en Evelien Buërmann. Freek van der Cappellen en Hans Tönjann doen een stapje terug. Van Venetiën Bij sommige conflicten vraag je je telkens weer af hoe ze toch zo gierend uit de klauw kunnen lo pen. De al lang slepende kwestie tussen Carel van Venetiën en de Leidse atletiekvereniging AV Holland is er zo eentje. Als ik de ogen even sluit zie ik Carel als voorzitter van de AV Holland nóg staan stralen bij het gouden feest van zijn vereniging in Holi day Inji. Het was hem van harte gegund, want een niet onbelang rijk deel van zijn leven zit in die club: 43 jaar lid, waarvan 35 jaar bestuurslid. Dat was april-1985. Drie maanden later begon De Grote Verwijdering tussen Carel en AV Holland. Onenigheid over iets dat in de jubileumcommissie plaatsgreep, daarna ruzie over een aan te stellen microfonist. Het zijn zaken die toch wel te plooien zijn, denk je dan. In ieder goed huwelijk vallen wel pens harde woorden, nietwaar. Maar de zaak was stuk en bleef stuk. Steeds verder groeiden de partij en uiteen. Het bestuur legde in wanhoop de problemen voor aan een buitengewone algemene le denvergadering en die keerde zich in een motie met 32-4 stem men tegen zijn voorzitter. Daaraan werd de conséquentie verbonden dat de voorzitter moest opstappen. Van Venetiën ging daarmee niet akkoord. In maart '86, op de jaarvergade ring, vocht hij de rechtskracht van het besluit aan. Men had het zo niet mogen doen, voor ontslag had een aparte vergadering moe ten worden uitgeschreven. De le denvergadering keerde zich we derom met enorme meerderheid tegen hem. Arbitrage Pogingen om een elegante op lossing te vinden, liepen op niets uit. Van Venetiën legde de zaak voor aan de arbitrage-commissie van de Kon. Ned. Atletiek Unie. Toen al dacht ik: Carel, Carel, waar begin je aan. Want ook al zou niet helemaal naar de letter van het reglement zijn gehan deld, aan de boodschap van de leden kon immers geen twijfel be staan: ze wilden Van Venetiën niet meer als voorzitter. Daar kun je je maar het beste bij neer leggen, hoe pijnlijk het ook is. Wil je dan nog je gelijk zoeken dan kan het alleen gaan om een ach terhoedegevecht over formele zaakjes, een uitweg zoeken voor gekrenkte trots. CAREL VAN VENETIEN. De arbitrage-commissie heeft dat vermoedelijk ook gedacht, want op 26 juli j.l. is zij nog met een voorstel tot schikking geko men. Van Venetiën wees het van de hand. Vorige week (23) heeft deze krant kort, in essentie, het vonnis van de arbitrage-commissie weergegeven. Het bestuur van AV Holland komt eruit naar vo ren als winnaar van het geding, omdat de commissie niet vindt dat het bestuur zich onrechtma tig jegens Van Venetiën heeft ge dragen. Al zijn eisen werden af gewezen, behalve die welke sloeg op de interpretatie van het roem ruchte besluit van 19 december 1985. Daarin geeft de commissie hem gelijk. Het bestuur van AV Holland had de 32-4 motie van de ledenvergadering volgens de commissie moeten zien als "een bijzondere motie van vertrou wen" en niet als een ontslagbe sluit. Verbolgen Van Venetiën is zeer verbolgen over de berichtgeving van het vonnis in deze krant. Hij vindt haar gebrekkig en onzorgvuldig. Tja, de boodschapper van slecht nieuws, krijgt zelden een gezellig onthaal. Enfin, leest u zijn inge zonden brief elders op de sport pagina er op na. Hij blijkt ziels gelukkig met zijn formele gelijk in een van zijn drie eisen. Maar wat is het waard? Ik zal integraal de vitale n het vonnis weerge- Het bestuur van AV Holland heeft een onjuiste interpretatie gegeven aan de stemming over de motie. Het bestuur had behoren te weten, dat een besluit van de be wuste buitengewone algemene vergadering tot ontslag van Van Venetiën uit zijn functie als voor zitter op zijn minst op gespannen voet zou ètaan met de statuten van AV Holland. Het bestuur had daarom de motie op zich niet mogen interpreteren als een be sluit tot ontslag van Venetiën. De vraag of het bestuur van AV I Holland door de motie toch als zodanig te interpreteren zich ten opzichte van Van Venetiën der mate onzorgvuldig heeft gedra gen, dat er sprake is van hande len in strijd met de redelijkheid en billijkheid wordt door de com missie ontkennend beantwoord. De commissie overweegt daartoe dat het gedrag van Van Venetiën di'e als voorzitter toch een voor aanstaande plaats bekleedde, in de maanden voorafgaande aan de vergadering verre van correct was doordat hij niet op de be stuursvergaderingen wenste te verschijnen, terwijl hij zich ove rigens wel met bestuurlijke pro blemen bemoeide, waarbij hij in de toch al gespannen en conflic tueuze sfeer geen blijk heeft gege ven te streven naar een harmo nieuze oplossing, zoals van een goed voorzitter verwacht mag worden. Dat het bestuur in die si tuatie aan de motie van de ver gadering een onjuiste interpreta tie heeft gegeven, mag dan for meel onjuist zijn, maar is met het oog op het gedrag van de voorzit ter niet onbegrijpelijk, te meer daar hijzelf aan een voor hem on gunstige stemming de voor een bestuurder in zo'n geval gebrui kelijke conclusie had verbonden zijn functie beschikbaar te stel len". Dit valt niet anders te lezen dan: bestuur, op het formele op treden valt het een en ander aan te merken, er zijn vormfouten ge maakt, maar door de verre van correcte houding van de voorzit ter hebben we er begrip voor dat je gedaan hebt wat je gedaan hebt. Beide partijen hebben deels ge lijk en ongelijk, zegt Van Vene tiën. Dat is waar. Maar op basis van deze uitspraak kan hij op niet meer aanspraak maken dan op een half onsje van het gelijk. Van Venetiën en AV Holland - een aardige man en een goede club. Maar na zo'n vonnis komt het natuurlijk nooit meer goed tussen die twee. RUUD PAAUW heeft gisteren een voorlopig con tract getekend met Real Madrid. Direct na afloop van de Olympi sche Spelen van Seoel in 1988 zal Petrovic worden ingelijfd bij de door Philips gesponsorde Spaanse landskampioen. De looptijd van het contract bedraagt vier jaar. Voor Petrovic, die bij zijn huidi ge club Europa Cup-houder Cibo- na Zagreb iedere week goed is voor 36 punten, bestaat ook veel belang stelling in de Verenigde Staten. Pe trovic heeft aanbiedingen van prof clubs steeds afgeslagen omdat hij met Joegoslavië een gooi wil doen naar het Olympisch goud. Het toe val wil, dat Petrovic straks terecht komt bij de club met wie hij altijd een soort haat-liefde-relatie heeft gehad. Bij ieder treffen tussen Ci- bona en Real Madrid zorgde de momenteel 22-jarige Petrovic voor de nodige fricties door zijn provo cerende acties tegen het publiek, dat hem herhaaldelijk op fluitcon certen tracteerde. Juist daarom liet Petrovic nog onlangs in een interview weten, dat indien hij ooit voor een Spaan se club zou tekenen!, Madrid's aartsvijand Barcelona verreweg zijn voorkeur had. Hoeveel Petro vic bij Real Madrid zal gaan verdie nen, is een nog goed bewaard ge heim. Maar de laatste aankoop van de Madrilenen, de Amerikaan Lar ry Spiggs, ster uit de Amerikaanse profliga NBA, incasseert bijna een half miljoen gulden per i TILBURG (ANP) - Hallicunaties zijn Jan Timman niet vreemd. In zijn fraaie schaakloopbaan wordt hij regelma tig geplaagd door waanideeën. Gisteren, in de zevende ronde van het internationale Interpolis-schaaktoernooi in Tilburg, had hij er weer last van. Met zwart bouwde de trotse koplo- nieuwtje in de Pirc. Op zich was de keuze van Timman al verbazend, omdat hij zich al jaren niet meer inliet met deze opening. De theore tische verrijking volgde op de ne gende zet van zwart (Da4). Een in direct kwaliteitsoffer, dat door Timman zelf tijdens de huiselijke studies als winnend werd beoor deeld. Een krasse uitspraak, die door Sosonko aan het publiek in de commentatorzaal werd overge bracht, maar niet in praktijk werd gebracht. Beljavski stagneerde met zijn twaalfde zet (Pd2) tijdelijk gezonde zwarts aanvalslust, bezweek daar voor de verleiding om toch ir de kwaliteit op te halen en provocatief leek die roofzucht duur te moeten bekopen. per tegen de Rus Beljavski prachtige stelling op, waarin wit na een kwaliteitsoffer van Timman na korte tijd met vrijwel onoverkome lijke problemen werd geconfron teerd. Op het kritieke moment greep Timman evenwel falikant mis. Zijn veelbelovende stelling veranderde op slag in een wankel bouwwerk. Het was aan de nerveu ze Beljavski te danken, dat Tim man het einde van de eerste zitting nog haalde. De Rus gaf zelfs de kwaliteit terug, maar besloot de eerste vijf uur met pluspion. Aanvankelijk verraste de Am sterdammer met VOLENDAM (GPD/ANP) - Het voortbestaan van eerste-divlsie- club FC Volendam is veiliggesteld. Tot grote opluchting van bestuur en de in groten getale bijeengekomen supporters gaf de gemeenteraad van Edam-Volendam gisteravond na twee uur be raadslagingen in overgrote meerderheid het groene licht voor een omvangrijke schuldsanering, waarmee 1,8 miljoen gulden is gemoeid. Zonder de steun van de gemeente, die zelf een bedrag van 435.000 gulden inbrengt, was het betaald voetbal in het voormalige vissersdorp ten dode opgeschreven. Aan directe steun is de gemeente met 265.000 gulden over de brug gekomen, waardoor FC Volendam aan de lopende verplich tingen jegens spelers en trainer kan voldoen. Bovendien stelt het de eerste divisieclub in staat om in het reine te komen met de belastingdienst, die vanwege een schuld van ruim een half miljoen gulden niet langer uitstel van betaling duldde. Samen met de belastingen, die al bereid waren om voor een bedrag van 130.000 gulden water in de wijn te doen, heeft het plaatselijke bedrijfsleven eh de huisbankier de sanering rond gemaakt. De gemeentelijke steun houdt tevens in dat Volendams licen tie voor het spelen van betaald voetbal niet in gevaar komt. Gezien de financieel precaire situatie had de KNVB slechts een voorlopige licentie verleend met een looptijd tot 31 oktober. Nu FC Volendam dank zij de geslaagde saneringsoperatie in Zeist een sluitende exploitatie kan overleggen, krijgt de eerste-divi- sieclub automatisch een licentie voor de rest van het seizoen. Gemeenteraadslid Bak, tegenstemmer bij het subsidievoor- stel, is gisteren met brandstichting bedreigd. „Als jij tegen het voetbal stemt, wordt er een brandbom bij jou thuis naar binnen gegooid", kreeg Bak, raadslid voor Gemeentebelangen, telefo nisch te hofen. „Volgehs de politie moest ik het toch maar se rieus nemen. Het betrèft tenslotte je gezin", zo sprak de ge schrokken Edammer Bak zijn verontwaardiging uit na afloop. Hij bleef overigens bij zijn houding «Om de betaalde club geen steun te verlenen. Briljant Timmans plan was in alle een voud briljant. Hij weerlegde alle strategische bedenksels van wit, maar miste op het moment van oogsten de winnende voortzetting. Een hallicunatie dus, zoals de grootmeester het zelf noemde. Zijn 16e zet (De4) betekende het ver schil tussen leven en dood, in schaaktermen wel te verstaan. Da me-afruil gevolgd door Pxfl had de zwarte stelling springlevend ge houden. Zoals Timman het deed, werd het rouwproces onmiddellijk ingezet. Beljavski was te zenuwachtig om direct toe te slaan. De Rus had langdurig aan grote druk blootge staan en vermeed alle risico's. Zijn nervositeit was zo groot, dat hij, al vorens de lange rokade uit te voe ren, arbiter Gijssen raadpleegde of die zet wel geoorloofd was. In tijd nood besloot hij de stelling te ver eenvoudigen. Tien zetten voor het einde gaf hij de kwaliteit terug om zich geheel te bevrijden en speelde hij op consolidatie van zijn plus pion, die op kliekjesdag de basis voor de overwinning moet Onder het toeziend oog van Jan Timman bestuderen Hübner en Karpov hun stellingen tijdens de zevende ronde van het schaaktoernooi in Tilburg (foto ANP) Kortsjnoi en Miles vochten een bizar duel uit. Over de eerste ze ventien zetten deden beide groot meesters nagenoeg twee uur. Daar na werd het een vluggertje, waarin Kortsjnoi in tijdnood een directe winstkans over het hoofd zag. Mi- les, die zijn laatste tien zetten bin nen 50 seconden moest uitvoeren, ramde voortdurend op zijn klok, haalde nog wel de tijdcontrole, maar Slaagde er niet in zijn mate riële achterstand weg te werken. Door deze ontwikkeling nam de Joegoslaaf ljubojevic de leiding in het toernooi. Hij kwam tegen de vormloze Portisch goedkoop aan de winst. De Hongaar blunderde in gelijkwaardige stand op de 31e zet en gaf twaalf zetten later ontred derd op. Voor Ljubojevic beteken de het zijn derde zege. Hij heeft na zeven ronden 4,5 punten. Ljubojevic was de enige die zijn partij direct tot een goed einde bracht. Met Beljavski en Kortsjnoi zullen ook Karpov en Hübner voor de tweede keer moeten opdraven. Oud-wereldkampioen Karpov zal al zijn schaakvernuft nodig hebben om de nederlaag tegen Hübner te ontlopen. Hij dacht tegen de West duitser te kunnen profiteren van zjn studies voor de match tegen Kasparov. Op het bord kwam het Slavisch, een opening die Karpov De partij tussen Beljavski en Timman had het volgende verloop: wit: Beljavski (Sov); zwart: Timman e3 c7-c5, 7. dxc5 Dd8-a5, 8. Ddl-d2 dxc5. 9. Da3-d3 De4-a4,19. Dd3-b3 Da4-e4.20. Db3- d3 De4-a4.21. Dd3-c4 Da4-a5,22. a2-a3 Ta8- c8, 23. Lfl-d3 Lf5-e6, 24. Dc4-b5 Da5-c7, 25. Dc4xc5 b7-b6, 26. Dc5-c3 Dc7-b8, 27. Ld3- a6 Tc8-c7, 28. Dc3-d3 Le6-f5. 29. Dd3-e2 Pc6-a5, 30. Td2-d3 Lf5xd3, 31. De2xd3 e7- e6. 32. Thl-dl Lg7-f8. 33. Dd3-d8 Pa5-b3+. b6-b5, 39 b2-b3 Pc5-d7, 40. a3-a4 Pd7-b6, afgebroken. Afgebroken stelling: wit: Kbl, Td4, Le3, Le2. pionnen: a4.b3. c2, e5, f4, g2. h2; zwart: Kg7. Tc7, LIB, Pb6, pionnen: a6. b5, e6, f7, g6. h7. Stand na zeven ronden: 1. Ljubojevic 4,5, 2. Timman 4 1 afg., 3. Karpov 3,5 1 afg., 4. Hübner en Kortsjnoi 3 1 afg. 6. Beljavski en Miles 2,5 1 afg., 8. Portisch 2. geducht had bestudeerd, omdat Kasparov tijdens zijn voorberei dende tweekampen tegen Hübner' en Miles met die keuze een ge slaagde afleidingsmanoeuvre on dernam. Pionoffer De Westduitser bleek zelf ook het een en ander'van Kasparov op gestoken te hebben. Hij aanvaard de grif het pionoffer van wit en in timideerde zijn opponent door de eerste vijftien zetten in vier minu ten af te raffelen. Karpov had toen al ruim drie kwartier op zijn klok staan. In het vervolg miste hij het raffinement om het Hübner echt lastig te maken. „Zijn spel deed me aan Larsen denken", zei Sosonko. „Hier en daar wat plaagstootjes, maar zonder vastomlijnd plan". Hübner bleef geconcentreerd te genspelen en aan het einde van de zitting was Karpov er niet in ge slaagd zijn pion terug te winnen. Hij zal morgen in de voortzetting voor remise moeten vechten. Lezers Schrijven Naar aanleiding van de kwestie A.V. Holland/v. Venetiën (uw arti kel van 23 oktober) het volgende. Een juridisch rapport lezen is moeilijk, maar voor een journalist mag dat toch geen probleem zijn. Helaas bent u volgens mij tekort geschoten in een juiste berichtge ving aan uw lezers over de uit spraak in het geschil tussen A.V. Holland en mij. In het slot van uw artikel stelt u dat mijn eis is afge wezen. Die mededeling is in fla grante strijd met de waarheid. Mijn verzoek aan de Arbitragecommis sie was "te verklaren voor recht dat het besluit tot onmiddellijke ont zetting in strijd was met de statu ten". Een zaak als "in functie her stellen" behoorde daar niet toe, hoewel dat door de kop van uw ar tikel wel wordt gesuggereerd. In 10 artikelen licht de c sie haar vonnis toe, 8 daarvan han delen over de door mij gestelde eis. Een kleine bloemlezing daaruit: art. 13/14: "de commissie is van mening dat op die vergadering geen ingrijpend besluit tot ontzet ting had mogen worden genomen: zonder een behoorlijke aankondi ging vooraf kan zoiets niet". art. 15/16/19: "het bestuur heeft een onjuiste interpretatie gegeven aan de stemming over de motie, het aannemen daarvan kan niet op gevat worden als een ontslagbe sluit". Dit oordeel van de commissie komt als eerste en hoofdpunt in haar uitspraak naar voren en is niet voor tweeërlei uitleg vatbaar. Bo vendien staat in het vonnis ver meld dat beide partijen deels gelijk deels ongelijk hebben in het ge schil, uitmondend in een deling van de proceskosten. Waar over zoveel kardinale pun ten in uw artikel niet wordt gerept, vraag ik mij af wat de intentie is geweest van zo'n gebrekkige be richtgeving. Als u mijn naam in de publiciteit brengt, heb ik wel recht op volledigheid uwerzijds. Het is mij onbegrijpelijk waarom uw re- dakteur zó onzorgvuldig heeft ge handeld. Ik heb altijd gemeend dat mijn lijfblad het L.D. een korrekte be richtgeving voorstond. Ik ben in dat vertrouwen beschaamd. C. W. van Venetiën, De Laat de Kanterstraat 9, Leiden. (zie Aan de zijlijn).

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 11