PSV kan Spreeuw niet ringeloren BS Leiden komt tekort DIOK plet RCH plat België ldopt korfbalteam Zuiderkwartier in problemen Handballers Satürnus vieren rentree routiniers met ruime winst Herfsttitel voor AMVJ Ontluisterende nederlaag landskampioen Zesde plek moe Oranje 'Blitzweer sterk bezet Bassets: de punten cadeau MAANDAG 27 OKTOBER 1986 VOORHOUT - De handbalsters van Foreholte wonnen gisteren met 17-15 van PSV. Dat mag ge rust als een prestatie worden aan gemerkt. Met de rust leidde PSV nog met 8-6. Het was Elly Spreeuw die de Voorhoutse eredivisionisten definitief in veilige haven loodste. Ellen Warmerdam met de blonde doordouwster van Foreholte uit blinkster in de Voorhoutse ploeg had eerst voor 15-15 gezorgd met een strafworp en Monique van Deelen, altijd goed voor tenminste twee treffers, bracht Foreholte op voorsprong (16-15). Elly Spreeuw liet zien dat zij niet af te stoppen is. Zij kreeg van Foreholte na afloop van de wedstrijd ook de gepaste er kenning door extra schouderklop jes en daar zijn de Voorhoutse niet zo karig mee. PSV bewees haar de 'eer' van meeta- faan: Spreeuw kreeg aparte aan dacht. Maar de Foreholte defensie, met Diana van Dam in een glasrol in het doel, gaf geen krimp. Zelfs niet met een nummerieke minder heid. Dat gebeurde in de tweede helft viermaal in het laatste kwar tier. Niet PSV scoorde toen, maar Foreholte via Monique van Deelen (11-12) en Elly van Leeuwen (13- 13) Nel Geerlings deed PSV daarna wankelen, 14-13. Alles wat de Eindhovense vrouwen nog over hadden gooiden ze onder fanatieke aanmoedigingen van de kijkers in de bak om Foreholte toch onderuit te krijgen. Het lukte niet. Weer compleet moest de geombineerde dekking op Elly Spreeuw worden losgelaten en dat leidde tot de winst voor Forholte. In de derde divisie kwamen de vrouwen van Oase eert stap terug op de weg door te winnen van het Goudse Vires et Celeritas, 16-15 (5-6). Was bij Fore holte Elly Spreeuw de topper, bij Oase was dat gisteren Helma van der Geest. Zij scoorde ook in de slotfase toen Oase met een speel ster minder speelde de beslissende treffer: 16-15. Oase speelde als ploeg collectief erg sterk. De arbi trale blunders werden door dat sterke collectief opgevangen en ongedaan gemaakt. Zoals na de treffer van Roos van Leiden uit een strafschop (10-7) die geruisloos on gedaan werd gemaakt. De arbiters telden de treffer niet omdat de cen trale verdedigster van Oase een voetfout zou hebben gemaakt, maar zij lieten de "miduit" wel toe! Direct daarop mocht de Goudse ploeg een strafworp nemen terwijl voor iedereen zichtbaar Helma van der Geest de cirkel werd inge werkt, 9-9 in plaats van 10-8. Maar Oase was niet stuk te krijgen. Ger- rie Hoogenboom onderschepte de bal en scoorde 12-11. Jannie Jan sen maakte uit de hoek 13-12. Vi res mocht dan nog eens langzij ko men. Telkens vond Oase het weer woord. Zoals Sylvia Dapper twee maal op rij vanaf de zeven meter. Oase hield de Goudse handbalsters in een ijzeren houdgreep en daar viel niet aan te ontkomen: 13-12. HVS verloor in de tweede divisie van Quintus 2 13-17, rust 8-8. Een strafworp leidde de definitieve ne derlaag van de Stompwijkse vrou wen in: 13-14. Het "alles of niets" offensief van HVS bood Quintus 2 de kans het verzet te breken (13— 17). Stompwijkse topschutter Ank van der Bosch werd zo stevig ge combineerd verdedigd dat zij vrij wel geen kans had om van afstand in te schieten. De mannen van Mercesol Satur- nus speelden De Treffers met hun techniek af tot overbleef wat de formatie Krimpen aan de IJssel is, een bikkelharde ploeg die niet schroomde om de tegenstander zonodig onder de vloer te werken. In de Leidse gelederen speelde gis teren Peter Waalwijk weer mee na een afwezigheid van twee jaar. Aanvallend kwam hij nog in zijn oude doen, maar defensief stond hij zijn mannetje en dat was tegen de harde charges van de Krimpe- naren nodig. Een andere speler uit de tweede divisie - periode van Sa- turnus die gisteren weer acte de presence gaf was Jan Wolter IJssel de Schepper. Maar topper was in de productie tegen Treffers de Zweed Don Olsen met vijf doel punten. Het werd een 14-11 winst na een 7-4 ruststand. De vrouwen krijgen het erg moeilijk om zich in de derde divisie te handhaven. Gis teren verloor Saturnus van Tref fers met 12-15, rust 5-9. FRANK BONTE KATWIJK/ROTTERDAM - De herfsttitel in de eerste divi sie is zaterdagavond opgeeist door Gunco/AMVJ, dat Lei den met 71-65 klopte. In het rayon West verstevigde Gras shoppers de met Leiderdorp gedeelde koppositie middels een zwaar bevochten 83-79 zege op Zoebas. MSV gaf tegen Binnenland een zekere overwinning in de laatste minuut uit handen (72-73). In de promotiedivisie bij de vrouwen won Lisse de teleurstellende streekderby tegen Grasshop pers en klom MSV op naar de tweede plaats. Paul van Solm (AMVJ) en Bert Kragtwijk (BS Leiden) zijn man nen die in het Nederlandse basket bal nog altijd meetellen. Van Solm, in een ver verleden op de loonlijst staand bij Leiden, kampt echter met een hardnekkige knieblessure en heeft zijn maatschappelijke loopbaan voorrang gegeven boven (top) basketbal. Voor Kragtwijk staan alle eredivisieclubs nog steeds in de rij. Van de twee (ex-)internationals wist alleen Bert Kragtwijk een be langrijk stempel op de wedstrijd te drukken. Tegenstander Paul van Solm kon Kragtwijk niet afstop pen en verdween vlak voor rust met een opnieuw geblesseerde knie naar de kleedkamers. Leiden dacht toe te kunnen slaan, maar Ernst Mostert en Ron Bornet na men na de pauze (34-32) de verde digende taak goed over. Kragtwijk die in de eerste helft het leeuwen deel (21 punten) van de Leidse sco re had verzorgd, raakte vermoeid en werd minder goed aangespeeld. AMVJ toonde aan over de gehele breedte over een uitgebalanceerde ploeg te beschikken, terwijl Lei den zonder spelmaker Erik-Paul van Weeren de juiste balans niet kan vinden. Kragtwijk moet daar door te veel werk alleen opknap pen. Tot 44-44 hielden beide teams elkaar in evenwicht, maar daarna wist de Rotterdamse debutant een beslissend gat te slaan: 59-50. Lei den kwam nog even terug (69-65), maar AMVJ handhaafde de onge slagen leiderspositie knap (71-65) en heeft nu vier punten voor sprong op Leiden en Rotterdam Zuid. 11 Grasshoppers Een zelfverzekerd en steeds be ter spelend Grasshoppers toonde zaterdagmiddag aan dat de koppo sitie in het rayon niet op toeval be rust. Het achtervolgende Zoebas werd na een zwakke start (3-8) in gehaald (rust 37-37) en in een zin derende slotfase verslagen (83-79). Ben de Jong, het afgelopen jaar vroegtijdig afgehaakt in Noord- wijk, voelde zich op zijn oude stek helemaal in zijn element en was ook door coach René Mulder vanaf de bank niet af te stoppen. Nadat de Joegoslaaf Filipan (30) Zoebas langszij had gebracht, besliste de lange Katwijker (22 punten na rust) in de laatste minuut de wedstrijd door zonder te aarzelen boven de Zoetermeerse verdediging uittore nend te scoren (81-79). Zoebas miste direct daarna de kans op de gelijkmaker doordat Vuljanic tweemaal miste vanaf de vrije worplijn. In het eindsignaal bezegelde Evert van der Plas (12) de Katwijkse zege. Mulder mag met zijn team nu voorzichtig voor uit gaan kijken. De degradatie-kan didaat van vorig jaar heeft nu zeker titelkansen. Leiderdorp gaat Grasshoppers op grond van een beter doelsaldo nog voor. Argus was volgens ver wachting geen partij voor Leider dorp, dat het na de rust (59-31) wel voor gezien hield: 107-75. Het ach tervolgende Lokomotief ontdeed zich van coach Ionides en tien se conden voor tijd ook van tegen stander Voorburg-2 (86-85). De Rijswijkse titelkandaat speelt za terdag tegen Leiderdorp. MSV strandde in het zicht van de haven. Binnenland was halverwe ge al op een 41-28 achterstand ge zet en kon de Noord wijkers niet se rieus bedreigen. MSV deed zich zelf de das om door in de slotfase te verstarren, waardoor de Baren- drechters dichterbij konden krui pen (69-59, 72-68). Tweemaal bal verlies van MSV in de slotminuut bracht Binnenland de onverwach te zege: 72-73. Blitz heeft de hoop op handha ving nog niet opgegeven. Gister avond waren de Voorschotenaren dicht bij de eerste winst, maar OSG trok uiteindelijk toch aan het langste eind: 87-75. Lisse In het rayon Noord-Holland blijft Lisse koploper dankzij 39 punten van Eric van Zelhem en een 68-84 zege bij Amstelveen. Hil- legom boekte tegen Mosquito's de eerste winst (50-68). De vrouwen van Lisse waren de minst slechte ploeg in de kwali teitsarme derby tegen Grasshop pers. Coach Feitsma ging in de rust (25-30) heftig tekeer en dat sorteer de aan het begin van de tweede helft toch effect. Grasshoppers, dat daarvoor zeker winstkansen had, reageerde te laat en kon de achter stand (41-39, 50-39) niet meer onge daan maken: 67-58. MSV veroverde de gedeelde tweede plaats door Zeemacht met 53-61 te verslaan. Ook hier geen beste wedstrijd, waarin de Helder- se vrouwen tot aan de rust bijble ven (27-29). Daarna liep MSV weg naar de zege (33-43, 44-58). HANS JACOBS De voortreffelijke arbiter Williams kijkt toe hoe de door Schroder gehinderde Gidion i Op de achtergrond de Leidse voorwaartsen Kummer, De Bruyn en Kloots. i der Born zijn winger Marco i LEIDEN - "Zo zie je maar weer dat zo'n praatje vooraf ook best wel eens zin kan hebben", mompelde Albert Huisman na afloop van het duel met Hilversum opgelucht en tevreden. De chronische gebles seerde fullback van de rugbyclub DIOK, die om zijn betrokkenheid bij het eerste team daadwerkelijk te laten blijken dan maar het speel veld met de waterzak frequenteert, legde, misschien mede als gevolg van die hulpverlenende bezighe den, zijn hand meteen maar op de gevoelige plek. "Als je met hun spelletje mee gaat doen, als je in gaat op hun provocaties", zo knik te hij richting de landskampioe nen, "dan hebben ze je precies daar waar ze je willen hebben". Maar laat je je niet intimideren", zo vervolgde 'de lange' grijnzend, "en speel je gewoon je eigen spel dan haal je juist hen uit het ritme. Dat is nu exact wat we vantevoren heb ben afgesproken en iedereen heeft zich keurig aan die opdracht ge houden. Enfin, het resultaat mag er dan ook zijn". En fluitend pakte de nog altijd met rug- en knieklachten tobbende interim-begeleider zijn spulletjes bijelkaar en voegde zich bij zijn inmiddels feestvierende ploegmaten. DEURNE (ANP) - Het met vijf debutanten uitkomend Neder lands korfbalteam heeft gisteren in Deurne de 91ste interland wedstrijd tegen de Belgen verlo ren. In de slotfase werd het 9-8 voor het gastland, nadat een kwartier voor het einde de ploeg van Ben Crum nog met 8-5 had voorgestaan. Bondscoach Crum. die in de voorbereidingstijd te maken had gehad met veel bles sures, moest op een vrij laat tijd stip ook nog Erik Wolsink en Bram van de Zee vervangen, die om persoonlijke redenen hadden afgezegd. De debutanten voldeden aan vankelijk goed. Vier van de vijf pakten een korfje mee: Hanneke van Eek, Jan de Jager, Arno Preuninger en Ron Steenbergen. Tegen de tempo-verhoging, die de Belgen tegen het einde door voerden, waren zij echter niet op gewassen. Ondanks de nederlaag heeft Nederland in de landense- rie tegen de Belgen nog altijd een ruime voorsprong: 72 overwin ningen tegen 11 nederlagen bij 8 gelijke spelen. Totaalscore: 630- 360. Op het winderige veld van Deur ne nam België binnen zeven mi nuten een 2-0 voorsprong, maar de tweede Nederlandse aanval deed er drie minuten over om ge lijk te komen. Na de rust, die in ging met een gelijke stand (4-4), nam Nederland het initiatief. Aanvoerder Koos Snel scoorde tweemaal en René Kruse ver grootte de voorsprong tot 4-7. De Belgen kwamen via Mare Nicolai terug tot 5-7, maar toen Ron Steenbergen er met nog slechts een kwartier te spelen 5-8 van maakte, leek de overwinning voor de Oranje-ploeg heel dicht bij. In plaats daarvan scoorden de Belgen nog viermaal. Binnen twee minuten hadden Hardies en Goossen de achterstand terugge bracht tot 7-8. Zeven minuten voor tijd werd het 8-8 door Ma- theysens en twee minuten later maakte Monique Vleminckx de winnende treffer: 9-8. De Nederlandse junioren brachten het er zaterdag tegen hun Belgische leeftijdsgenoten veel beter vanaf. In het Oranje team speelde vanaf de vijfde mi nuut na rust (1-7) ook Leidenaar Remco Molloy. De junior van De Algemene kweet zich uitstekend van de hem door coach Aart Schalk opgelegde taak zijn te genstander bezig te houden, waardoor vakgenoot Erwin van Drimmelen nog eenmaal kon scoren. Het zeer eenzijdige duel kreeg een 3-11 eindstand. Die, zoals al min of meer uit het betoog van Huisman duidelijk zal zijn, alle redenen hadden om er eentje extra te nemen. De manier waarop zij de huidige kampioen van Nederland zojuist de oren eens flink hadden gewassen loog er niet om en uit de uitslag, 36-9, kan te vens de conclusie worden getrok ken dat de verhoudingen in rugby- land dit seizoen flink op zijn kop zijn gezet. Niet langer nog maken HRC en Hilversum de dienst uit in de ereklasse, maar delen de ploe gen van Castricum en DIOK op dit moment de lakens uit. Voor wat DIOK betreft kan dat deels op conto worden geschreven van de nieuwe trainer, Theo Snij ders, die er in tijd van enkele maanden in is geslaagd om met na me op het gebied van de discipline de touwtjes in Leiden weer eens stevig aan te trekken. Daar ontbrak het in het recente verleden nog wel eens aan en met name een zeer ge routineerde ploeg als Hilversum dat al jaren is profiteerde handig van die soms wankele instelling bij sommige geelblauwe tegenstan ders. Ook gisteren, en met name in het prille begin van de topper tus sen de nummers twee en drie op de ranglijst, haalden de blauw witten onder aanvoering van oude rot John van Altena een paar kunst grepen uit om DIOK zo snel moge lijk van zijn stuk te brengen. Het antwoord bleef natuurlijk niet lang uit. Maar kwam ditmaal dus typisch niet in de zin van wraakacties maar, indachtig de woorden vooraf van coach Snijders, uitsluitend in de vorm van tempoversnellingen, het tonen van nog meer inspan ning, nog meer werklust en vooral dat extra beetje karakter. Waarbij meteen ook naar voren kwam dat de DIOK-mix van routine, talent volle jongeren en aanwinsten van buiten in speltechnisch opzicht met sprongen vooruit is gegaan. Dat geldt zowel voor de voorwaart sen alsook voor de driekwartlijn waar vooral de zogenaamde opvol ging steeds beter verloopt. Van dat laatste facet gaf Dik Berghout na tien minuten een aar dig staaltje weg toen hij in volle vaart achter ploegmaat Gidion van de Bom aanging die vlak bij eigen try-line een zwakke pass van Van Altena onderschepte. Halverwege het veld ging de rappe Van de Bom weliswaar neer, maar exact 'vol gens schema' kon hij de bal kwijt aan de op volle snelheid liggende oud-speler van RRC. Vrijwel onge hinderd stormde de center op de eerste try af. Trouwens ook de tweede try kwam min of meer voort uit het precies op tijd inschuiven van spe lers, ditmaal van fullback Mark Mi- chelsen, die trouwens op twee na al zijn kicks die middag tussen de pa len mikte. Nadat de DIOK-voor- waartsen voor de zoveelste maal het bewijs leverden fysiek veel fit ter te zijn dan hun opponenten zag scrumhalf Ronald Vermeulen uit zijn ooghoek plots Michelsen aan komen denderen. Via een snelle beweging van Yves Kummer kwam het ovaal opnieuw 'getimed' in handen van de opkomende man. Verbouwereerd keek heel Hilver sum toe. De tikken die DIOK uitdeelde kwamen blijkbaar hard aan, an ders valt het niet te verklaren waar om de blauwwitten vijf minuten la ter wederom als aan de grond ge nageld toekeken hoe de thuisclub de score naar 18-0 uitbouwde. Op een meter of tien voor de try-line schreef aanvoerder Dick Altink na een overtreding van Hilversum het zogenaamde spelletje 'Kees' voor waarbij de alom aanwezige Kees Koemans als bliksemafleider fun geerde en zijn collega uit de eerste rij, Kees Kloots als afwerker. Als een tank schoot Kloots naar voren. Niemand bij het toch heus niet kin derachtige Hilversum durfde een vinger naar hem uit te steken. Nadat eerst Johan Vermeulen met een benutte strafkick dan toch eindelijk iets terugdeed voor Hil versum maar Michielse nog geen minuut later de ruststand op 18 punten verschil bepaalde (21-3) verslapte DIOK na de pauze niet, maar bleef ook tegen de harde wind goed bij de les. Gevolg was dat het spelbeeld zich vrijwel iden tiek ontwikkelde als daarvoor: een op alle fronten oppermachtig DIOK dat zich even gediscipli neerd als bekwaam ontdeed van een steeds moedelozer wordend Hilversum. Dankzij tries van Ver meulen en nieuwkomer Berghout en een drop-goal van diezelfde spe ler werd het eerst 36-3 aleer Hilver sum zijn gezicht nog enigszins kon redden. Maar de try van Schroder en de benutte conversie van Ver meulen konden toch niet verhullen dat het gezicht van de landskam pioen van alle schmink was ont daan. Op nette wijze, dat vooral. AD VAN KAAM SZEGED (ANP) - Het Nederlandse vrouwenhandbalteam heeft ook zijn laatste twee duels bij het sterk bezette internationale toernooi in Hongarije verloren. Zaterdag ver loor Oranje met ruime cijfers van de Hongaarse B-selectie (19-27), gisteren ging het tegen Polen iets beter: 17-21. Nederland eindigde daardoor als zesde en laatste met één triomf. Na de winst in de openingswed strijd op Oostenrijk, de andere op papier zwakkere broeder in Hon garije, volgden voor de nationale ploeg vier nederlagen. Vooral de laatste duels maakte duidelijk dat het team vermoeid is. Het spelen van tien interlandwedstrijden bin nen anderhalve week, heeft een zware aanslag gedaan op de condi tie van de speelsters, die een derge lijk intensieve voorbereiding op een toernooi duidelijk niet gewend zijn. Zaterdag was de Hongaarse B- selectie vooral in de tweede helft van het duel te sterk. Na de 10-12 stand bij rust, liepen de gastdames simpel uit naar 27-19. Gisteren lagen er tegen Polen veel meer kansen op een goed re sultaat. Twee vooral aanvallend zwakke periodes waren beslissend. VOORSCHOTEN - Het samenwer kingsverband tussen de organisa toren van de Haarlemse basketbal- week en het traditionele Blitz kersttoernooi heeft Voorschoten ook dit jaar een aantrekkelijk deel nemersveld opgeleverd. Op twee de Kerstdag worden in sporthal 'De Vliethorst' de ploegen van landskampioen Den Bosch, Ha- poel Golon (Israël), Washburn Uni versity (VS) en (onder voorbehoud) Aris Thessaloniki verwacht. Golon heeft de beschikking over de ex- prof Bannister en speelt in feite met vijf Amerikanen. Aris, waar mee de onderhandelingen nog gaande zijn, is bekend vanwege topschutter Gallis. Washburn be hoort in Amerika in ieder geval niet tot de topploegen. LEIDEN - De rugbyers van The Bassets kwamen gisteren wel erg makkelijk aan hun twee punten. Het terrein van tegenstander Mi nerva bleek dermate slecht dat er niet op gespeeld kon worden. Om dat het de eerste ontmoeting tus sen beide ploegen betrof was Mi nerva reglementair verplicht om op het wel goedgekeurde terrein van The Bassets te spelen. Hier hadden de oud-studenten echter geen zin in, wat als gevolg had dat de Sassenheimers de twee wed- strijdpunten zonder te spelen toe gewezen kregen. Een volstrekt reglementaire en logische actie van The Bassets, en een onbegrijpelijk standpunt van Minerva, die als ploeg met enkele oud-toprugbyers, zichzelf weer eens belachelijk maakte. LSRG-Castricum 2 9-6. De echte studenten kwamen gisteren wel in actie. Tegen de reserves van de huidige koploper van de ereklasse werd er nipt gewonnen. Gesteund door de sterke meewind wisten de studenten via een try van Aart-Jan Beerens en een benutte conversie van Pieter Fischer op een 6-0 voor sprong te komen. Castricum gaf zich echter niet gewonrten en wist nog voor de rust gelijk te maken 6-6. In de tweede helft ging het gelijk op, en het was wederom Pieter Fi scher die de thuisploeg uit een pe nalty op 9-6 bracht. LSRG speelde slecht en zonder de agressie die het team normaal wel in huis heeft. Ondanks enkele goede kansen voor de Castricummers werd er verder niet meer gescoord en mocht LSRG zich gelukkig win- ERIC-JAN BERENDSEN LEIDEN - Met slechts de derby nog in het vooruitzicht hebben de beide zondag eersteklassers uit de korfbalcompetitie de eer ste seizoenshelft afgewerkt. Ne derlagen waren er in de laatste duels voor zowel De Danaïden. 9-7 bij Vlaardingen, als Zuiderkwartier, 3-4 tegen OSCR. en die matige prestaties vertalen zich naar een al even minimale positie op de ranglijst. Voor Zuiderkwartier zijn de problemen het meest urgent. Vijf punten verzamelde de ploeg van coach Simon Boot, waarmee een voorlaatste plaats wordt ingeno men. Hoewel de achterstand op zich niet onoverkomelijk is, ziet Boot de toekomst somber in. "Ik weet niet hoe het komt", zo ver zuchtte hij na de nederlaag tegen OSCR, "Iedereen traint er kei hard voor, maar tijdens de wed strijd wordt er nauwelijks ge scoord". Het gebrek aan aanvalskracht werd in de eerste helft van het duel tegen het eveneens laag ge klasseerde OSCR nog eens pijn lijk geïllustreerd. Charles Stijger was vanaf de strafworpstip als enige trefzeker. Direct na de rust (1-1) nam Zuiderkwartier de lei- ding'doordat invaller Dick Derk- sen zijn eerste schot in de Rotter damse mand zag belanden. Alleen kon de routinier het tij niet keren en snel vervlakte het spel weer. Een strafworp beze gelde vyf minuten voor tijd het lot van Zuiderkwartier, nadat Edith Hillebrand tevoren nog een 2-3 achterstand had kunnen wegwerken. Het surplus aan kwaliteit al leen was niet voldoende voor De Danaïden om Vlaardingen te kloppen. Hoewel eenzijdig in haar aanvalsopbouw knokte de Vlaardingse twaalf voor wat het waard was en dat kon van De Da naïden allerminst gezegd wor den. "Een verdiende nederlaag", aldus coach Kees van Vliet na af loop, die zyn ploeg uiterst kri tisch beoordeelde. "Maar het is wel schandalig om van zo'n ploeg te verliezen". Het kritieke moment m het duel bleek de achtentwintigste minuut van de tweede helft toen Heiko Locher een strafworp on benut liet. De Danaïden, dat zich tot dan toe nog redelijk had we ten te handhaven (rust 2-3) ver viel daarop in oude fouten en kwam de tegenslag niet meer te boven. Eric Peters, die een ster ke wedstrijd speelde en twee maal scoorde, tekende tien mi nuten voor tijd voor de laatste Leidse treffer: 9-7. De overige kwamen op naam van Kitty Dool, Madeion Martens, Eric Kromhout, Heiko Locher en Leon Brouwers.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 19