5 0 T SVLV aan kop in afdeling Bert Jan de Ridder niet goed van doelpunten. Valken'68 stunt tegen koploper Berendonk schiet Ter Leede naar zege Kagia onderuit tegen MVKV Jeugd Quick Boys verliest eerste punt Eigenbrood deelt met ZW PAGINA 14 SPORT MAANDAG 20 OKTOBER 1986 LEIDEN - Leidsche Boys is van plan de selectie van het eerste elf tal een spoedcursus penalty-schie ten te laten volgen. Gisteren wer den wéér twee strafschoppen ge mist, nadat zo'n buitenkansje een week eerder ook al eenmaal niet was benut. Stompwijkse Boys voer er wel bij, won moeiteloos met 0-4 aan de Boshuizerkade en blijft daardoor ongeslagen leider in de zondagafdeling. Daarin raakt Oranje Groen steeds beter op dreef. Na de winst op ZLC, dat gis- terên met 0-3 bij Bernardus won, werd nu Kickers '69 met 7-1 afge droogd. VNA pakte het eerste punt, door het hooggeklasseerde Alkmania op 0-0 te houden. Leidsche Boys-Stompwijkse Boys 0-4. Na 25 minuten spelen kreeg Leidsche Boys dè kans op op voor sprong te komen tegen de koplo per. Een fout van de Stompwijkse doelman Kieviet leidde tot een strafschop. Peter Kooien miste die echter, waarna Stompwijkse Boys het spel naar zich toetrok. Via tref fers van Wim van den Bosch en Frank Janson werd de pauze met een 0-2 stand bereikt. Ook na rust bleek dat Leidsche Boys vanaf de beruchte stip maar moeizaam tot scoren komt. Een overtreding van Wim van den Bosch tegen Richard de Waal (die daarbij zo ongelukkig terecht kwam dat hij drie tenen brak) le verde de Leidenaars andermaal een penalty op en die werd op nieuw gemist. Door Ron Zadelaar. In de overigens sportieve wed strijd was het daarna nog niet ge daan met de pech voor de Boshui- derkade-bewoners, zoals bleek bij de totstandkoming van de derde tegentreffer. Na een corner van Van Bemmelen werd de bal ge remd door een over het veld han gende boomtak en daardoor kon Edwin Develing inschieten. Frank Janson bracht vervolgens 0-4 op het scorebord. Oranje Groen-Kickers '69 7-1 Na een moeilijk begin (Maurice de Bruin moest de bal eenmaal van de doellijn halen) kwam Oranje Groen pas echt los tegen Kickers. -Vooral Bert Jan de Ridder was pro- duktief voor de Leidse ploeg. Hij scoorde maar liefst viermaal. In de eerste helft volgde hij éénmaal het voorbeeld van Allan Rubend, waardoor Kickers de pauze-achter stand nog kon beperken tot 2-1 (te gentreffer Jos Overdevest). Na rust was De Ridder niet meer te houden. Hij scoorde 3-1 en 4-1 en ging na doelpunten van Mein- dert v.d. Kaay en zijn tweeling broer Johan, nog even door: 7-1 dus. Na die laatste goal werd Bert Jan de Ridder vervangen. Omdat hij zich niet lekker voelde, zo luid de de verklaring.. SJZ-VNL 4-1 VNL was machteloos in Zoeter- woude, waar SJZ het alleen in de eerste helft even moeilijk had. Via Peter Pieterse werd het toch 1-0 en na rust bouwden Ronald v.d. Maat, Ronald Vermond en Harry Berg die voorsprong uit tot 4-0. Daarna geloofde SJZ het wel en daarvan profiteerde Dik de Bruyn, die de enige tegentreffer scoorde. Alkmania - VNA 0-0 De eerste competitiepunten van VNA na acht wedstrijden spelen. Trainer Peter Gorree constateerde achteraf dat zijn ploeg zelfs de vol ledige winst had binnen kunnen halen, maar goed keeperswerk bij Alkmania voorkwam dat de inzet ten van Daan Mink en Jan Gorree de doellijn passeerden. Alkmania speelde een slechte wedstrijd en stuitte bij de schaarse uitvallen steeds weer op de onverzettelijke Leidse doelman Gerard Zwarts. ..Hii was de uitblinker", stelde de tevreden Gorree vast, „de ko mende weken gaan we zeker nog meer punten verzamelen. En met een beetje geduld komen de doel punten vanzelf wel". Warmunda - MMO 1-1 Trainer Van Haver van Warmun da maakte zich al op om de zege te vieren toen de Hoogmadese gasten in de slotminuten van de wedstrijd alsnog scoorden en Warmunda met een remise opscheepten. MMO was zeker in het begin va de eerste helft de betere ploeg, maar toch bracht Mark van Grieken de thuisploeg een kwartier voor rust aan de lei ding. Daarna had Warmunda via die zelfde van Grieken en Joost van der Zwet nog enkele doelrijpe kan sen. De afwerking ontbrak, zodat MMO tot op het laatst kon blijven hopen. En niet zonder resultaat, getuige de late treffer van Ger Brandt. Bernardus - ZLC 0-3 De eerste helft ging gelijk op, maar in de tweede rondgang bleek het verschil tussen de twee ploe gen. ZLC opende een kwartier voor tijd de score door Hans de Kruiff en speelde de opponent daarna volledig weg. Dat werd in de score tot uitdrukking gebracht door Ed Klink en Ed Stikkelorum. LEIDEN- In de interregionale klasse van het vrouwenvoetbal won Ter Leede zaterdag van Rijn mond met 3-2. In dezelfde klasse speelden Lugdunum en MW'27 gelijk: 0-0. In de interregionale klasse van de zondagafdeling boekte Alkmania thuis een over winning op Bloemhof (2-0). In de hoofdklasse verloor De Sleutels met 2-0 van Iduna. Ter Leede was de betere ploeg in het duel tegen Rijnmond, maar de openingstreffer werd gescoord door de Portugaalse Miranda de Jong. Al snel trok Corinne Jansen de stand gelijk en bracht vlak daar op Ter Leede door haar tweede treffer op voorsprong. Na de pauze scoorde Henny Rongen voor Rijn mond. De Sassenheimse vrouwen zetten toen alles op alles. Met suc ces, want Annet Berendonk maak te een schitterend doelpunt. Lugdunum maakte tegen MVV'27 niet genoeg gebruik van de kansen. Ondanks een duidelijk veldoverwicht kwamen de Leidse vrouwen niet tot een score. Oegstgeest verslaat Sleutels LEIDEN - De koploper in de vier de klasse B, Floreant, is tegen hek- kesluiter Valken*68 op eigen ter rein met 1-3 genadeloos onderuit gegaan. Een prestatie van formaat van de Valkenburgers waarvan Voorschoten maar ten dele wist te profiteren door tegen Hazerswoud- se Boys te remiseren (1-1). Oegst geest behaalde eindelijk een klin kende overwinning waarbij De Sleutels het slachtoffer werd (2-0). Leiden leed een onge lukkige nederlaag. Tegen DEVJO trokken de Morschbewoners pas vlak voor tijd aan het korste eind (3-2). Floreant - Valken'68 1-3. Enigs zins verbaasd heeft 'reus' Floreant opgekeken toen 'klein duimpje' Valken'68 wel heel fel uit de start blokken schoot. De Boskoopse for matie werd direct vastgezet en had geen antwoord op de krachtige aanvallen van de Valkenburgse be zoeker. In de 4de minuut leverde dat al succes op toen Relis Bol het net van het Boskoopse doel vond (1-0). Floreant keek plots tegen een achterstand aan en daartegen vechten gaat Floreant normaal ge- proken niet goed af. De thuisploeg stond nog te suizebollen van de SIZO pakt punt op de valreep HILLEGOM - SIZO heeft tegen Aalsmeer op eigen terrein vlak voor tijd een puntje in de wacht kunnen slepen: 1-1. Nadat de be zoekers voor rust een 0-1 voor sprong hadden genomen, ging de Hillegomse zaterdagvierdeklasser (West I) in de tweede periode on vervaard op jacht naar de gelijkma ker. Hierbij speelde Hans van Marsbergen een belangrijke rol. Het was dan ook niet meer dan lo gisch dat de uitblinkende Hille- gommer Sizo met nog twee minu ten te spelen de verdiende gelijk maker schonk. Tweede halve finale in Molentoernooi LEIDEN - Op het veld van LFC wordt morgenavond (20.00 uur) de tweede halve finale-wedstrijd in de strjjd om de Zilveren Molen afge werkt. Aan de Boshuizerkade staan dan Roodenburg en Lugdu num tegenover elkaar. Beide ploe gen komen in de competitie in de zelfde (tweede) klasse uit. Vorige week plaatste Wilhelmus zich al voor de eindstrijd door Quick Boys uit te schakelen. dreun toen de van verdediger tot aanvaller omgevormde Hans Vij geboom voor de tweede maal doel trof (0-2). Dat leek de genadeslag te zijn voor de thuisploeg die wankele schreden richting het Valkenburg- se doel zette. De pogingen hadden zowaar een ongedacht succes toen Robert Herok in het strafschopge bied werd onderuitgehaald en Henk Moerman de toegewezen pe nalty kon benutten (1-2). De aan sluiting werkte even verfrissend als de natte spons van de verzorger totdat Vijgeboom voor de koude douche zorgde. De excellerende Valkenburger was op slag van rust de Boskoopse defensie te slim af en drukte de 1-3 over de vijandelij ke doellijn. Dankzij consequent verdedigen en een grote dosis inzet kwam Valken ook de tweede helft ongeschonden door. Er kan weer hoop in Valkenburg worden ge koesterd. Oegstgeest - De Sleutels 2-0. De eerste helft was van een bijzonder matig niveau wat eigenlijk wel kenmerkend is voor een derby. De opponenten schijnen elkaar eerst lange tijd te moeten aftasten voor er tot daden kan worden overge gaan. De voorzichtige en nerveuze spelwijze leidde vooral in de eerste rondgang tot veel balverlies en no deloos gehol zonder enig effect. In de tweede helft wisselde de Oegst- geester trainer Henk Swaak Rein Grooters voor Peter Hogewoning wat de uiteindelijke nederlaag van de Vlietploeg tot gevolg had. Eerst scoorde hij op aangeven van Eric van Grieken de 1-0 en daarna speelde de Oegstgeestenaar broer Frank aan die op fraaie wijze De Sleutels voor een voldongen feit stelde. Hazerswoudse Boys - Voorscho ten 1-1. Het spel concentreerde zich vooral rond het middenveld zonder dat dat voor beide doel mannen gevaar opleverde. De thuisploeg verwierf zich daarbij een optisch overwicht maar dat kon de mannen van trainer Pieter Donath niet verontrusten. De strijd die door filevorming ten nadele van scheidsrechter Westdijk een kwartier later begon, laaide pas na rust goed op toen Pieter Terbrugge op aangeven van Marco Ravelli Voorschoten op voorsprong bracht. De fors spelende bezoeker werd pas in blessuretijd achter haald toen na enkele hoekschop pen Bert Poot de bal in het Voor- schotense doel wist te koppen (1- 1). DEVJO - Leiden 3-2. Na een overtreding op Rick Bink in de 4de minuut binnen de beruchte lijnen bewees Henk Landwaart dat straf schoppen nemen zijn specialiteit is (0-1). Dat goede begin werd in de 42ste en 43ste minuut door Ron Quartel en Paolo Sabradi wreed verstoord, maar Ruud Boot bracht uit een vrije trap de Leidenaars weer op gelijke hoogte. Een prach tig doelpunt van Ed Haring vlak voor het laatste fluitsignaal hield beide punten echter in Voorburg. Henk Langemaat (links) toonde zich zaterdagmiddag i zorgde dikwijls, zoals hier, voor opruiming in zijn eigen defens In de eerste klasse verloor Kat wijk met 1-3 van Alphen, dat aan vallend speelde. Voor de rust scoorde de Katwijkse Nicoline van Beelen. In de tweede helft bracht Ingrid Maurits de bal voor Alphen drie maal in het doel. Oegstgeest was duidelijk de be tere ploeg in de wedstrijd tegen RAS (3-0). Lia Groot (twee maal) en Meghel van Es scoorden voor de V oscuyl-be woonsters. KRV verloor met grote cijfers van Hazerswoudse Girls: 1-6. Voor de Hazerswoudse ploeg scoorden respectievelijk Marion Geers, Cle mentine Laurier, Linda van der Lip, Janette de Gelder, Saskia Ver steeg en Gerda van Tol. De eer voor de formatie uit Katwijk werd gered door Sylvia Soeverein. Alkmania en Bloemhof waren goed tegen elkaar opgewassen, maar de ploeg uit Oude Wetering benutte de kansen beter. Voor de gastvrouwen scoorde Connie Beekhuis twee maal. Iduna was duidelijk de sterkere ploeg in het duel tegen De Sleutels. Ingrid van Leeuwen scoorde voor de vrouwen uit Ter Aar. De tweede treffer voor Iduna was een eigen doelpunt van een speelster van De Sleutels. Kickers'69 had niets in te bren gen tegen Randstad Sport (1-4). Voor de Voorschotense vrouwen scoorden Debbie de Jong (drie maal) en Neddie Bernardus. Voor de Leimuidense ploeg schopte An- nelies Wit de bal in het doel. LEIDEN - Morgenavond speelt het Leidse vrouwenelftal tegen een selectie van het district Gou da. Het duel is de eerste van het districtstoernooi, waar ook de an dere afdelingen uit West II aan meedoen. Plaats van handeling is het veld van Koudekerk. De aan vang is 20.00 uur. SJZ moest haar meerdere erken nen in Altior: 1-2. Marjon van Tol en Jolanda van der Jagt scoorden voor de Ter Aarse vrouwen. Corin ne van der Krogt deed dit voor SJZ. In de eerste klasse verloor Fo- reholte met 0-3 van LFC. Voor de Leidse ploeg scoorden Corinne Galjaard (twee maal) en Bianca Rehman. SJC was de betere ploeg in het duel tegen Stompwijkse Girls: 4-2. Voor de pauze scoorden Anouska Oudejaars en Heieen van der Weij- den voor de ploeg uit Noord wijk. In de tweede helft gingen de Stompwijkse vrouwen meer in de aanval en trof Maijan van Rijn twee maal het doel. Heieen van der Weijden en Wendy Smit maakten beide het karwei voor SJC af. Rechts zijn ploeg genot Huig den Hol (foto Van Boven) LEIDEN - De eerste klasse van de evenzeel keer bij de verste paal i Leidse zaterdagafdeling heeft het Kagia-doel. De Katwijkers lie- nieuwe leider. Doordat Kagia met ten zich na de verkregen 1-2 tegen MVKV tenonder ging sprong terugzakken en daardoor kon SVLV dankzij een minieme 1- bleef de spanning tot de laatste mi- 0 zege op GWS de fakkel overne- nuut erin. De naam van Bert Kort men. Met LSW lijkt het alleen werd in de slotfase genoteerd door maar slechter te gaan. Binnen en- de scheidsrechter omdat de trainer kele weken duikelden de Leide- commentaar had op de'werkwijze' de bovenste plek i een plaats in de onderste regionen. Ditmaal klopte Alphia de kwakke lende Leidse ploeg met 2-1. On danks dat SJZ zich met hand en tand verzette bleef de ongeslagen de grensrechter van Kagia. SVLV - GWS 1-0 Beide ploegen grossierden in kansen, maar faalden in de afwer king. Door dit gemis aan scherpte status van koploper SVOW in de bleef de stand tot lang na de rust tweede klasse behouden (1-2). ZLC ongewijzigd. Totdat Leo Zandber- bleef goed volgen dankzij zege op VNL. Kagia - MVKV 1-2 Lang heeft het er voor Kagia roosleurig uitgezien. Een over wicht in de eerste fase van het duel werd in de 42ste minuut na een af geslagen aanval van MVKV door Peter Beukers van een treffer voor zien (1-0). Dat noopte het Katwijk- se team de bakens te verzetten en trainer Bert Kort besloot om na rust de dekking strak te laten uit voeren. Dat had succes en MVKV kwam op voorsprong door vrijwel identieke doelpunten. Ron van der Kolk zette zijn handtekening on der een tweetal hoekschoppen en Henk Langemaat kopte de bal gen plotseling wel een gaatje verdediging van de Sassenheimers ontdekte en prompt raak schoot. GWS kreeg nog een beste kans op de gelijkmaker toen de Voorscho tense laatste man Cors Witteman in de fout ging. De Sassenheimse aanval kon echter niet van het pre sentje profiteren, waardoor SVLV het leiderschap in de eersteklasse kon overnemen. KRV-Meerburg 2-0 Een redelijk spelend Meerburg heeft KRV niet noemenswaardig in de problemen kunnen brengen. Als in het bijzonder René Houwer wat zorgvuldiger met de kansen was omgesprongen dan had KRV een grotere overwinning behaald. LEIDEN - Quick Boys, de lijstaanvoerder in de eerste klasse B ;van de landelijke jeugdcompetitie, heeft het eerste punt moeten inleveren. Op sportpark Nieuw Zuid kwamen de Katwijkers tegen Willem II niet verder dan een een 1-1 gelijkspel. FC Lisse maakte van Roodenburg een volstrekt kansloze figurant (4-0) en UVS streek de volle winst op tegen Telstar (2-0). Quick Boys - Willem II1-1. Een volledig verdiend eindresultaat voor Willem II dat zelfs lange tijd het beste van het spel had. De Tilburgers konden het veldoverwicht echter niet in doelpunten uitdrukken, wat Quick Boys goed uitkwam. De thuisploeg kwam ondanks de pressie van Willem II op voorsprong dankzij Leonard Pluijmgraaff, die vanaf vijfentwintig meter een vrije trap in de kruising mikte. Dat was eigenlijk het enige Katwijkse wapenfeit in de eerste periode. De tweede bracht meer spanning maar het sterkere Willem II moest tot de 70ste minuut wachten voor het langzij kon komen (1-1). Nadat Pluijmgraaff tien minuten voor tijd mocht gaan douchen kreeg Martin Rog nog een uitgelezen moge lijkheid maar zijn schot trof slechts het zijnet. FC Lisse - Roodenburg 4-0. De thuisploeg wist in deze wedstrijd beter met de kansen om te springen dan de Leidse opponent. Michael de Jeu knalde al snel de fraaie openingstreffer in het Leid se doel en werd pas in de 43ste minuut gevolgd door een Jan Broekhuizen die de 2-0 op zijn naam bracht. Na rust kreeg Roo denburg meer vat op het spel, maar de doellat en de Lisser defen sie stonden succes in de weg. Mark Ens en Robert Timmer hielden de Leidenaars tenslotte met fraaie doelpunten op afstand. UVS - Telstar 2-0. "Een nuttige overwinning in een niet hoog staande wedstrijd" oordeelde de Leidse trainer Bert Jansen na de zege van zijn pupillen. "We hebben nu weer aansluiting met de middenmoot en de afstand met de onderste ploegen vergroot". Bij deze overwinning speelde Ostar Toonen een belangrijke rol. Eerst zorgde hij op acrobatische wijze voor 1-0 en na rust was hij betrok ken bij een aanval die het tweede doelpunt tot gevolg had. Mark de Jong zorgde voor de afwerking. Kees Kuyt krulde in de 20ste mi nuut eep vrije trap op schitterende wijze om de Zoeterwoudse muur en in de tweede helft sprintte Ar thur Noort met succes achter een dieptepass aan, waarna hij de eind stand vastlegde. TAW - Woubrugge 2-2 In de eerste rondgang werd Wou brugge volkomen door TAW overklast. Dank zij een bijzonder goed op dreef zijnde doelman Ar nold Lijzinga bleef de schade voor de bezoeker tot twee doelpunten beperkt. Toch moest hij twee keer de gang naar het net maken. Eerst wist Dik Hoogenes op een voorzet van Pierre van Eyk de dappere Woubrugge-doelman te passeren en na rust verschalktë dezelfde speler Lijzinga voor de tweede maal. Toen vond Woubugge ken nelijk dat het verweer van Lijzinga beloond moest worden. In de laat ste twintig minuten trok de bezoe ker het spel naar zich toe en was Dirk van Dorp eveneens tweemaal succesvol. Alphia - LSW 2-1 Iedere tegenstander is voor de Leidenaars thans een onoverkome lijk obstakel. Zo ook Alphia, dat voor het gehandicapte LSW te veel van het goede bleek. Jan Mar tens verraste de Leidse doelman direct uit een vrije trap en na een kwartier in de tweede helft kon Teun Gerritsen ongehinderd voor zetten. Hij gaf Teun de Pater daar mee de kans de 2-0 binnen te kop pen. Een beetje veerkracht is er toch wel overgebleven in de uitge bluste Leidse ploeg. Een penalty van Aijan Wilting deed vlak voor tijd de hoop herleven, maar de tijd bleek niet toereikend te zijn. Tweede Klasse In een door ZLC uitermate slecht gespeelde partij werd VNL met 'slechts' 4-1 verslagen. Koos Oeverne, Henny Onderwater, Ad van Kaam en Jack van der Meij wisten uit legio mogelijkheden maar vier keer te scoren. Hans Hol ster van VNL redde via een straf schop de eer voor de Vlietclub. Binnen tien minuten zette Kicker s'69 Abbenes op een 2-0 achter stand dankzij Jack Bleeker en Pa trick Möllers. De eindsprint van Abbenes was echter teveel voor de ploeg uit Leimuiden. Marco Troost (2x) en Martin Honcoop haalden de winst binnen. Wim Wesselius en Casper Klomp hielden voor SVOW het Zoeterwoudse SJZ onder de duim. John van Wielingen maakte het voor de SJZ-aanhang nog even spannend, ook al omdat SVOW'er Arie Schoenmaker een penalty miste. Teylingen won met 2-1 van Do- cos, dat (met tien speelsters) goed tegenstand bood. Linda Beuling en Ellis de Vreede scoorden voor de gastvrouwen. De Leidse Monique Sloos bracht de bal voor Docos tus sen de palen. Het tweede team van Alkmania en UVS hielden elkaar in even wicht: 0-0. Joke Bosman scoorde wel voor de Leidse ploeg, maar haar d/elpunt werd wegens buiten spel afgekeurd. In de eerste helft van de wed strijd tussen FC Lisse en UDO (1- 1) hadden de Lisser vrouwen niets in te brengen tegen de Oegstgeest- se ploeg. Coba de Vreugd scoorde voor de gasten. In de tweede helft ging FC Lisse aanvallender spelen en kogelde Anita de Bakker van 30 meter raak. Hierna kregen de gastvrouwen nog een penalty die door De Bakker niet verzilverd werd omdat de Oegstgeestse keep- ster Paula de Hollander de bal uit het doel hield. Vrouwenteam niet naar EK HOOGEVEEN (ANP) - Het Neder lands vrouwenvoetbalelftal is' er zaterdag niet in geslaagd zich voor de eindronde van de strijd om het Europees kampioenschap te kwali ten voor rust) en Ria Vestjens (vlak na de pauze) scoorden. Paal en lat stonden daarna meerdere doelpun ten van Oranje in de weg. Zweden plaatste zich daardoor voor de ficeren. De ploeg van bondscoach eindronde van het EK. Bert van Lingen versloeg in Hoo- geveen Zweden met met 2-0. De ze ge was echter te klein voor kwalifi catie. Om het eindtoernooi te bereiken moesten de Nederlandse vrouwen met minimaal vier doelpunten ver schil winnen. Dat lukte niet. Voor 3000 toeschouwers viel Oranje wel voortdurend aan, maar alleen Mar- joke de Bakker van KFC (7 minu- Overigens zijn de Orarye-vrou wen kandidaat voor een demon- stratietoernooi dat volgend jaar in Seoel wordt gehouden. In de stad waar in 1988 de Olympische Spe len worden gehouden, zullen vier landen tegen elkaar uitkomen. Eindstand groep 3: 1. Zweden 6-10 (14-3), 2. Neder land 6-10 (14-6), 3. België 6-2 (6-15), 4. Frankrijk 6-2 (6-17). LEIDEN - De vrouwen van Zwarte Wolf hielden in de eerste klasse van de zaalvoetbalcompetitie koploper Eigenbrood op 2-2. Eigenbrood moest zelfs een 2-0 achterstand goed maken. Door doelpunten van Karin van de Oever kwam het verdedigend inge stelde Zwarte Wolf in de eerste helft op een verrassende 2-0 voorsprong. Na de wisseling van speelhelft slaagde Eigenbrood er eindelijk in de hechte Leidse defensie te doorbreken. Corina Jansen en Mary Pelgrim scoorden, waardoor de eindstand op 2-2 kwam. Eveneens in de eerste klasse klopte Bax McDonalds 2. In de Groenoordhal werd het 4-6. Jipis Tweesprong versloeg THB Girls met 3-5. Ciska Hogervorst (2), Connie Beekhuis, Joke van Klink en Tine Vrolijk maakten de Roelofarendsveen- se goals. Voor THB scoorden Marjan van der Zwet, Jose Kortekaas en Ria Diels. In de tweede klasse behaalde Foreholte een grote overwinning. War munda was het slachtoffer: 8-1. De enige Warmondse goal kwam op naam van Lia Koeman. Voor Foreholte waren Lidie Angevaren (5x), Jose phine van Kampen (2x) en Mirjam Heemskerk1 succesvol. Stompwijkse Girls - Kraan Saloon eindigde in 2-2. Hier werd Kraan-keepster Joke Thijssen verrast door een verre uitgooi van haar Stompwijkse collega. Later zou de Warmondse echter een strafschop stoppen. De strijd tussen Stompwijkse Girls 2 en Bax 2 werd door de ploeg uit Voorhout met 0-5 gewonnen. Bianca van Dam doelpuntte twee keer voor Bax. Stand eerste klasse: Eigenbrood 5-9, Jipis 4-7, Bax 2 4-5, Kraan Saloon 4-5, Stomp- Twec-bprong 3-5, McDonalds 3-4, McDo- wijkse Girls 3-3, Warmunda 3-2, Stomp nald's 2 5-3, Bax 4-2, THB Girls 5-2, Zwar- wykse Girls 1-0, THB Girls 2 3-0. te Wolf 1-1Stand tweede klasse: Foreholte

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14