Strijd over verkoop van café 't Spoortje actief in vriie tijd Protest sociaal- cultureel werk tegen bezuiniging Adverteerders van Radio Freewave geverbaliseerd Oud-eigenaar spant geding aan Man grijpt inbreker in de kraag Amnesty International herdenkt dood Morozov Bejaarde beroofd PAGINA 4 LEIDEN WOENSDAG 15 OKTOBER 1986 DEN HAAG/LEIDEN In zijn po ging om de verkoop van zijn café weer ongedaan te maken, moet de vroegere uitbater van 't Spoortje behalve de huidige beheerder ook Kerkhof Taxibedrijf bv in kort ge ding dagvaarden omdat dit bedrijf een grote betrokkenheid heeft bij het horeca-etablissement aan de Herensingel. Dat besliste president mr. M.R. Wijnholt van de Haagse rechtbank gisteren tijdens de be handeling van het kort geding dat de voormalige exploitant van Het Spoortje tegen de naar diens me ning huidige exploitant had aange spannen. J.Kager eiste hierin dat F.M. Martijn het etablissement ont ruimt omdat hij nog steeds niet de rest van de overnamesom had be taald die hij de vorige uitbater ver schuldigd is. Het gaat om een be drag van 27.000 gulden waarvan 3.000 gulden borg voor de huur. Maar volgens mr. R. Lever, die namens Martijn optrad, is zijn cliënt weliswaar beheerder van het café' doch is Kerkhof Taxibedrijf de feitelijke eigenaar. Die heeft het horeca-etablissement op 2 april van J. Kager overgenomen en een aanbetaling van 6.000 gulden ge daan. Martijn was ook gewoon in dienst gebleven van het taxibedrijf waarbij hij eerst als chauffeur werkte. Tegen hetzelfde salaris als hij als chauffeur verdiende exploi teerde hij sinds 2 april het cafe'be- drijf. Het was wel de bedoeling dat hij ooit het café' voor eigen reke ning zou gaan drijven, maar dan moest hij eerst de financiering hiervan rond krijgen. Dat is totnu- toe onmogelijk gebleken en vol gens de advocaat van Martijn niet in de laatste plaats door de handel- LEIDEN - De Leidse politie heeft gisteravond omstreeks kwart over acht een 23-jarige Leidenaar aange houden die had ingebroken in een woning aan de Zijlsingel. De Lei denaar werd betrapt door een buurman op het moment dat hij zich uit de voeten probeerde fe ma ken met een video-recorder. "De buurman greep hem in de kraag en alarmeerde vervolgens de politie. wijze van de vroegere exploitant. Die had volgens mr. Lever name lijk bij de verzekeringsmaatschap pij twee dubieuze schadeclaims in gediend waardoor voor het café' geen brandverzekering meer was te sluiten. En weer als gevolg hier van weigerde de financierings maatschappij om met de nieuwe exploitant in zee te gaan. Bovendien bleek de telefoon van het cafe' afgesloten, alsmede de kabel-tv, duurde het contract met de brouwerij niet 2V& maar nog 9 jaar en was er een achterstand in de betaling van het energiebedrijf van 3 maanden. Ook had de vorige uitbater volgens mr. Lever 'verge ten' te vermelden dat de verhuur der van het pand een borgsom van 3.000 gulden voor de huur verlang de. Tot 1 september hebben partijen geprobeerd om de hobbels glad te strijken, maar dat is niet gelukt. Volgens advocaat Lever was nu de beurt aan Kager om de oorspron kelijke afspraak na te komen en de aanbetaling terug te storten omdat Martijn geen financier kan vinden. Dat was nog niet gebeurd en daar om had Kerkhof Taxibedrijf zijn werknemer Martijn opdracht gege ven om de exploitatie van het cafe' voort te zetten. Mr. Wijnholt liet doorschemeren de ontruimings'eis te zullen afwij zen omdat niet ook het taxibedrijf Was gedagvaard. Om overbodig werk te besparen gaf hij mr. J.G. Hinnen de gelegenheid om dat na mens Kager alsnog te doen en hij hield de behandeling van het kort geding daarom aan tot 23 oktober. LEIDEN - Op 22 oktober, de dag waarop de vaste kamercommissie voor welzijn, cultuur en volksge zondheid bijeenkomt om over de voorlopige begroting te praten, zul len in de Haagse Houtrusthallen al le groeperingen uit het sociaal-cul tureel werk, speeltuin- en amateur verenigingen incluis, een landelij ke protestmanifestatie houden. Voorafgaand daaraan zal er in Lei den op het Stadhuisplein, van 12 tot 1 uur, een demonstratie zijn. Vanaf het plein vertrekken vervol gens de bussen naar Den Haag. In Leiden is een breed comité opgericht dat protesteert tegen de plannen van minister Brinkman (wvc) om de rijksbijdrageregeling voor het sociaal-cultureel werk bij na te halveren. In dat comité zitten onder meer de stichting belangen behartiging sociaal-cultureel werk, werknemers- en werkgeversorga nisaties, de werkgemeenschap kin dercentra Leiden, de stichting Wel zijn en de Streekmuziekschool. Voor Leiden betekenen de bezui nigingsplannen van Brinkman een korting van bijna anderhalf mil joen gulden. De gemeente Leiden besteedt zelf 9 a 10 miljoen aan het sociaal-cultureel werk en krijgt van het rijk 3 miljoen. Overigens houdt de gemeente in de begroting voor volgend jaar geen rekening met de voorgenomen bezuinigin gen. "We weten nog niet hoe een en ander gaat uitpakken, dus het heeft geen zin daarop vooruit te lo pen". Op 28, 29 en 30 oktober praat de Tweede Kamer over de begro ting, die vervolgens zal worden vastgesteld. Aangenomen wordt dat de bezuinigingen niet zo dras tisch zullen uitvallen als minister Brinkman heeft voorgesteld. Ge sproken wordt over een halvering van de bijna-halvering, dus 22Vb procent. "Maar dat is een uitlating van een CDA-kamerlid ergens in den lande. We kunnen geen reke ning houden met dit soort zwerf keien", aldus Han Pronk van de stichting belangenbehartiging so ciaal-cultureel werk. LEIDEN - De Leidse werkgroep van Amnesty International her denkt de onlangs overleden Russi sche dissident Mark Morozov. De werkgroep nam hem in maart van dit jaar op als adoptiegevangene en zette zich voor hem in door middel van acties. Enkele schrijfav9nden waren aan hem gewijd en met be hulp van een stand verzamelde Amnesty Leiden een groot aantal handtekeningen voor een petitie. De oorzaak van Morozovs dood, op 55-jarige leeftijd, is niet bekend gemaakt. Hij verkeerde al een tijd in een zeer slechte gezondheidstoe stand. Morozov, een joods wiskundige en strijder voor de mensenrechten, werd in 1978 gearresteerd wegens 'anti Sowjet-agitatie en -propagan da' en veroordeeld tot 5 jaar inter ne verbanning. Amnesty adopteer de hem, omdat hij gevangen zat wegens het uitoefenen van zijn recht op gewetensvrijheid. In maart 1980 werd hij tijdens zijn ballingschap opnieuw gearres teerd en veroordeeld tot 9 jaar ver beteringswerkkamp mét streng re gime en 5 jaar verbanning, onder meer omdat hij De Goelag Archi pel van Solztsjenitsyn had ver spreid en vanwege zijn kritiek op de Russische aanwezigheid in Af- hganistan. Tijdens zijn proces voerde hij zelf zijn verdediging. In een brief, die hij tijdens zijn voor arrest uit de gevangenis had weten te smokkelen en door het Franse blad Liberation werd gepubli ceerd, schreef hij dat hij mishan deld was waardoor hij blijvend kreupel was. In 1980 deed hij een poging tot zelfmoord en in 1981 be gon hij een dorst- en hongersta king tegen zijn vonnis. Donderdag is er de vaste schrijf- avond van Amnesty in het Wester kwartier, Ten Katestraat 10a. en in het LISC-gebouw, lsle Binnen vestgracht 22. aanvang 20.00 uur. De Leidse Werkgroep van Am nesty roept iedereen die nog oude boeken of grammofoonplaten heeft op die beschikbaar te stellen voor de boeken- en platenmarkt tij dens de jaarlijkse 10 december-ac- tie. De opbrengst van de verkoop komt ten bate van Amnesty. De spullen kunnen worden gebracht naar J. de Boer, Julianastraat 41, Leiden. Een telefoontje vooraf naar nummer 218333 (J. de Boer) of 767960 (R. Addink) is gewenst. Wethouder De la Mar is bang dat over een paar maanden "iedereen te hoop loopt tegen de gemeente". "Het rijk legt bezuinigingen op en laat het verder aan de gemeenten over. Die zitten op een gegeven moment met de gebakken peren" Overigens is niet alleen het sociaal- cultureel werk verbolgen over de voorgenomen bezuinigingen. Ook de politie is er niet over te spreken, I omdat door het werk van de buurt huizen het vandalisme aanzienlijk is verminderd. "Laat Brinkman hier in Leiden eens komen kijken in een buurthuis. Volgens ons heeft hij dat nog nooit van binnen gezien en denkt hij dat het een gro te klaverjasclub is", aldus Pronk. Voor de manifestatie op 22 okto ber zijn al 10 Leidse bussen volge boekt. Wie zich nog wil opgeven kan dat doen bij de buurt- en club huizen en peuterspeelzalen. Ver zocht wordt dat tijdig te doen in verband met het inzetten van nog meer bussen. In de Houtrusthallen worden zeker 15.000 wacht. LEIDEN - Zo'n 60 kinderen hebben gisteren hun tweede herfstvakantie- dag plakkend en knippend doorgebracht in het museum voor Volkenkun dedat de hele week activiteiten voor kinderen organiseert. Gisteren stond het in elkaar zetten van bouwplaten op het programma; het betrof zoge naamde langhuizen die veel in Borneo zijn te zien en waar soms 40 gezin nen tegelijk in wonen. Vandaag, morgen en vrijdag staan nog een quiz, het maken van wajangpoppen en een speurtocht op het programma. (foto Holvast) Freud Ter gelegenheid van het feit dat Freud 100 jaar geleden zijn privépraktijk opende in Wenen, wordt een serie lezingen gehou den in het centraal voorzienin gengebouw aan de Cleveringa- plaats. Maandag houdt in dat kader professor dr. N.E. Elias van de universiteit van Amster dam een spreekbeurt. Het onder werp is 'Psychoanalyse en socio logie'. Aanvang 20.00 uur. Huisvrouwen lederen die wil kennis maken met de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen is morgenoch tend,welkom in het gebouw Cae- ciliastraat 18 vanaf 10.00 uur. Voor informatie tel. 220467 of 155568. Architectuur In het kader van een serie le zing over architectuur en stede- bouw, houdt professor dr. A.M.J. Kreukels van de rijksuniversiteit Utrecht morgen een lezing in het centraal voorzieningengebouw aan de Cleveringsplaats. Het on derwerp is 'Stadsontwikkeling en stedelijke vernieuwing in de jaren '50 tot '80'. Aanvang 20.00 Evangelisch De Stichting Evangelische Ge meenschap houdt vrijdag een filmavond in haar gebouw aan de Middelstetfracht 3. Er worden twee films gedraaid Brother Enemy en Hero's of Heaven) met een spannend verhaal en een bij belse boodschap. Aanvang 20.00 Volkenkunde In het Museum voor Volken kunde aan de Steenstraat wordt zondag de ongeveer 35 minuten durende film Nausang Maskers gedraaid. De film gaat over mas kers die worden gebruikt bij de Kilenge van West-Nieuw Brittan- nië. Aanvang 15.00 uur. Acrobatiek In het Vrouwencentrum aan de Doezastraat 34 wordt een week end gehouden dat in het teken staat van de acrobatiek. De acti viteit op 18 en 19 oktober is voor al bedoeld voor die vrouwen die nog niet met acrobatiek zijn be zig geweest. Voor informatie tel. 123538. Bingo In clubhuis Matilo aan de Zaanstraat 126 wordt vrijdag een bingo-avond gehouden. Aan vang 20.00 uur. Duincursus Het Instituut voor Natuurbe schermingseducatie houdt vanaf 22 oktober wederom een duincur sus. De cursus omvat een lezing over mossen en paddestoelen in het gebouw Sterrenwachtlaan 6 op 22 oktober (aanvang 19.45 uur) en een excursie op 25 okto ber naar boerderij Meijendel (aanvang 10.00 uur). Konijnen en vossen is het onderwerp van een bijeenkomst in de Kaiser- straat 63 (aanvang 19.45) die om 20.30 uur op het adres Sterren wachtlaan 6 wordt voortgezet. Op 1 november is er een excursie vanaf de hoek Pompstationswegl Laan van Alkemade, aanvang 10.00 uur. Op het adres Sterren wachtlaan 6 wordt 5 november eenbijeenkomst gehouden óver spinnen, millioenpoten en pisse bedden (aanvang 19.45 uur). Op 8 november is er een excursie naar het Panbos, aanvang 10.00 Miss In discotheek Broadway - voor heen La Belle - aan de Breestraat wordt zondag een miss-verkie- zing gehouden. Er wordt in drie rondes gestreden: in vrijetijds kledingsportkleding en badpak. Wie wil deelnemen kan zich via telefoonnunimer 212734 opgeven bij Universal Production's. Het geheel wordt opgeluisterd door verschillende artiesten. De disco theek is vanaf 19.00.uur open. Klaverjassen Voetbalvereniging De Sleutels houdt vrijdag een klaverjasvond vanaf 20.00 uur in de kantine. Latijn Wie kennis wil maken met het Latijn, kan deelnemen aan een cursus van 20 lessen die door K&O wordt georganiseerd. De cursus begint 27 oktober. Voor in formatie tel. 141141. Fietsen De fietsersbond ENFB contro leert donderdag tussen 19.00 tot 21.00 uur op het Stadhuisplein weer de verlichting van fietsen. Iedereen die de verlichting wil laten controleren of laten maken kan gratis terecht. Alleen de ma-' teriaalkosten worden in reke ning gebracht. Snuffelmarkt In de Groenoordhal wordt za terdag en zondag de najaars- snuffelmarkt gehouden. Vele deelnemers brengen weer een grote hoeveelheid tweedehands spullen aan de man. In de circa 10.000 vierkante meter grote hal staan ongeveer 300 kramen opge steld. De snuffelmarkt is zater dag geopend van 9.00 tot 17.00 uur en zondag van 10.00 tot 18.00 Spoorwegen In het NZH-ontspanningslo- kaal aan de Rijnsburgerweg 1 wordt vanavond een dialezing gehouden over de spoorwegen in Afrika. Aanvang 20.00 uur. Genealoog 'Van genealoog tot historicus is het onderwerp van een spreek beurt die de heer H. Schoort van avond op uitnodiging van de Ne derlandse Genealogische Vereni ging houdt. De bijeenkomst heeft plaats in het Gemeentearchief aan de Vliet 45 en begint om 20.00 uur. Lustrum De Stichting Nieuw Groenho ven bestaat 5 jaar. Dat eerste lus trum wordt gevierd met een bij eenkomst annex receptie op za terdag 18 oktober in de recreatie zaal van Nieuw Groenhoven aan het Looiersplein van 16.00 tot 18.00 uur. Corsica In de Petruszaal Petruskerk aan de Lammenschansweg wordt zondag om 15.00 uur door de heer en mevrouw Hendrikse een dialezing gehouden over het eiland Corsica. Centrum Ex 85 In Ex '85 aan de Middelste gracht wordt vrijdag om 20.00 uur een bijeenkomst gehouden die is gewijd aan lezingen die Krishnamurti in 1985 in Saanen gaf. Krishnamurti probeert de mens duidelijk te maken dat zij zelf het centrale probleem van de ze wereld zijn. Vrouwen De Vrouwentelefoon zoekt vrij willigsters. Het gaat om het be mannen van de telefoon waar vrouwen hun verhaal kwijt kun nen anoniem) met betrekking tot seksueel geweld. Voor informatie tel. 126844 of schrijven naar post bus 364, 2300 AJ Leiden. Computers Wie iets wil leren over het ge bruik van computers in het klei ne bedrijf, kan deelnemen aan een korte cursus in het bedrijfs verzamelgebouw Olga een de Evertsenstraat 99. De cursus be gint 22 oktober en wordt 29 okto ber en 5 november voortgezet. Aanvang 13.30 uur. Voor infor matie tel. 219811 Ruilbeurs De Ruilclub Koningskerk houdt vrijdag weer een ruil- avond voor verzamelaars in de aula van de Dr. Van Voorthuy- senschool aan de Mamixstraal 104. Aanvang 19.00 uur. Vrouw en arbeid Wegens succes wordt vanaf 22 oktober een tweede cursus ar- beids- en beroepenoriëntatie voor vrouwen gehouden. Van de eerste groep van 16 vrouwen hebben er 6 een baan gevonden en zijn er 5 geplaatst op een opleiding. Wie wil deelnemen aan de cursus kan informatie inwinnen via tel. 254892, vragen naar Hannie van Dijk. Majoretten De Vereniging van Zelfstandi ge Majoretten Groepen Leiden (VVZMG) bestaat zondag 10 jaar. Dat wordt gevierd met een concours in de nieuwe 3 Oktober- sporthal aan de Smaragdlaan. Ongeveer 30 groepen, verdeeld over verschillende divisies, strij den om de VVZMG-wisselbeker. Het concours begint omstreeks 10.30 uur en duurt tot 18.00 uur. Hengelsport HSV-DVS viste de zesde wed strijd in Zaandam. De uitslag: 1 J. Moenen. 30 st, 10725 gr; 2 F. Zanbergen. 39 st, 8200 gr; W. Schouten, 25 st. 11125 gr: 4 K. de Graaf, 25 st. 7600 gr: 5 P. Teske. 29 st, 5375 gr; 6 B. Heemskerk, 23 st. 6700 gr; 7 W. van Berkel. 17 st. 5750 gr; 8 W. Teske, 13 st. 4675 gr; 9 C. Guldenmeester. 14 st, 3950 gr. Hengelsportvereniging TOP viste haar zesde wedstrijd in de Ringvaart. De uitslag: 1 V. Oudshoorn, 25 st, 622 cm: 2 J Moenen27 st. 598 cm; 3 T. Hop penbrouwer. 28 st. 546 cm: 4 H. Schouten, 18 st. 389 cm; 5 C. Schouten. 18 st. 384 cm; 6 S. Ten nissen, 12 st. 243 cm: 7 J. van Rijn, 10 st, 236 cm; 8 C. Hoppen brouwer, 7 st. 183 cm; 9 D. Schou ten, 7 st. 139 cm. Postduiven Postduivenvereniging De Blauwkras houdt vrijdag een filmavond met nieuwe postdui- venfilms van C. Donker. Aan vang 20.00 uur, pladts van han deling is het onderkomen van de Blauwkras aan sportpark De Vliet. LEIDEN - De politie heeft het of fensief tegen Radio Freewave inge zet door de adverteerders van deze piratenzender aan te pakken. Tien tot vijftien winkels en bedrijven krijgen proces-verbaal omdat zij. door te adverteren, in feite mede plichtig zijn aan strafbare feiten. De politie hoopt dat de adver teerders vervolgens door de rech ter worden aangepakt. Op die ma nier zou het onaantrekkelijker of wellicht zelfs onmogelijk worden om te adverteren, wat er toe moet leiden dat Freewave zonder geld komt te zitten. De zender is al meer dan 25 keer uit de lucht gehaald door de stroom advertent iegelden kon Freewave evenwel steeds weer opnieuw de lucht in. Het is de eerste keer dat de Leid se politie naar dit middel grijpt. Volgens politiewoordvoerder D. Graveland hebben ook Dordrecht en Den Haag geprobeerd via de ad verteerders het fenomeen piraten zender een halt toe te roepen. De Leidse politie weet zich bij de ac tie, die gisteren is begonnen, verze kerd van de steun van de Radio- en Controledienst van de PTT. burger. Lindy Johanna Petronella dv J.Th. de Vroomen en P. Prins. Clint zv. M.M. Ronn, Jacob Johannes zv. J. van Delft en J. van der Meij, Cornelia dv. M. de Jager en M.H. van Duijn, Maartje dv. M. de Jager en M.H. van Duijn, Kirsten dv. A. van der Laan en W.E. Hoek. Jos hua zv. R.J. Gijsman en A. Borneman, Dorota Teresa dv. C. Roodbergen en G.J. Nowodworska, Anna Elisabeth dv. M.B. van 't Veer en E.T. Korthof, Dennis zv. R.H.R. Kolmus en C.P.M. Olijer- hoek, Jordy zv. R.H.R. Kolmus en C.P.M. Olijerhoek, Marlène dv. C.E. van der Plas en M.P.M. Pesschier, Stefan zv. P. Vermeulen en C.W. Ravensbergen, Tijs-Hendrikjan zv. P. J.B. van der Hulst en M.J.T. van Kesteren, Wesley David zv. W. van Wijk en M. den Hartog, Jona than zv. H.C. van der Meij en D.P. van Rijswijk, Miranda dv. A. van Strien en ling, Danny Johannes zv. J.J. Nonke en D.F.E. Klein, Elodie Josepha dv. E.L.H. Mendels en E.Y.M. van Rooijen, Lindsay dv. C. Sierat en M.M.F. van Dijk, Kristy dv. L A. Teeuw en J.M. Wouters, Frank zv. F.J. Kragt en H.C. van Straalen, Elisabeth Antoinette dv. J.B. van Duijvenbode en E.A. Ouwe hand, Suzanne Chantal dv. R. Pasman en M.P.E. Koot, Jacqueline dv. C.D. van Goeverden en J.C. Diseraad, Michiel zv. H. van Willegen en C. van Tuijl, Henriët- te Albertine dv. H.M. Schuttevaer en H.C. Jochems, Ernst Jurgen zv. D.J. Vossers en H. Vermaas, Michel Johan nes zv. J.C. Weeda en G.M. Segaar, Eli sabeth Willemien dv. J. van der Reijden en A. van Rossen, Pirn Frederik zv. P.G. Mostert en D.A. Soeters, Willeke Hen- riêtte Susanne dv. J. Strijker en M.G. van Buuren. Jozef Adrianus Maria zv. A.J.M. Reuser en J.M.M. van der Lans, Rozemarijn dv. A. van Duijn en C. Hoek, Arzu dv. H. Demir en K. Engiz. Sebastiaan Alexander zv. R. Hellemond en J. van der Veen, Laurens zv. J. Korte- weg en N. van der Linden, Rob zv. P. Venema en M. Nederpel, Monique dv. A. Desta en A. Kahssay, Rick zv. W. Mulder en Y.M. Hensbergen, Magdale- na dv. S. Aleksijovski en D. Milivojevic. Angelique Elisabeth dv. H. Colpa en M.J. Erades, Gabriëlla Louise dv. A.C. ter Meulen en B.L. Brandt, Samantha Deborah Cassandra dv. P.J.M. Sloos, Janny Hendrika Geertruida dv. I.B. La- terveer, Erwin Dirk Pieter zv. P.A. van Brummelen en S.A.J.A. Lepoeter, Leo- nique Lidewij dv. L.W. Dirksmeier en A.J.M. van Cruijningen, Danique Clau dia dv. T. Folkerts en Y.P. Dijkhuizen, Debbie dv. B. Bosman en H.L. Kaat. Tristan Julien zv. D.J. van der Laan en C.M.H. Chedaleux, Wouter zv. W.F. Ou wehand en J.C. Boom, Nick Anton zv. P.G. van der Zwaard en C.J.M. van den Berg, Richard zv. C.P.J. Versteden en Y. Neuteboom, Wendy dv. C.P.J. Verste den en Y. Neuteboom, Neeltje Petronel la dv. P.E.M. Steenvoorden en H.G. Ha- zenoot, Youssef zv. E.M. Benali en Z. Hadidi, Özlem dv. E. Güldali en B. Tu rner. Kelly dv. M. Pauw en J.E. Abspoel, Claudia dv. J.L.M. van Kan en C.W.E. Annard, Vincent Leonard zv. C.J. Heemskerk en E.A. Leffelaar, Jan zv. G. Roos en A.J. Alderden, Marie-Claire dv. A. van der Pol en M. Boonstra, Talitha Jacintha dv. H.H. Kouwenberg en G. Lunshof, Patricia dv. P. van Eijk en M.J. •Roos, Esther Jolanda dv. H.P. Didden en J. Muilenburg, Nienke dv. H.J. Oos tenbrink en E. Bruinsma, Robertus Adrianus Cornelis Maria zv. R.F. Bent velzen en J.E.C.M. van der Poel, Tessa Evita Frederike dv. W.J. Quax en Y.E.F.M. Jeuken. Catharina Maria dv. C.D. Vel- zel en C.M.E. van Zoen, Dirk-Jan zv. D. van Rooyen en E.M.A.J. Albers, Remco Marcello Cornelis Johannes zv. M.F.C. J. Breuer en A.M. Vclentijn, Johanna Wil- helmina Catharina dv. I. Tuurenhout en J.S.T. de Boer, Gaiety-Ellen dv. J. Kruit en M.H.R. Donk, Catharina Margaretha Maria dv. C.T.J. Guijt en M.H.L. Veer man, Christian Jos Gustaaf zv. F.H. Jan sen en M.X.M.M. Monker, Wynand Jan Aloys zv. J.W. Stuijfzand en M.M.J. van Doornik, Yvette Maria dv. H.H.A. Ger ritsen Mos e ria dv. W. Hoevelaken en F! Descendre, Marco zv. T. Sluizeman en H.J. Bons. Daisy dv. C.J. Bisschop en J.A.P. van Doorne, Jorinde Mira dv. J. Jelles en M.J. Wiertz, Sebastiaan Remy zv. F.W.M. Hickendorff en C.W.J. Overdijk. Jeffrey Paulus Simones zv. S. Ie Febre en A.M.G. de Laaf, Danny zv. C. Boere en K.Y. Preuter, Jordi Martinus zv. P.J. Jansen en W.M.M. van Amsterdam. Ju dith Jacoba dv. J. van Beelen en K.C. van Duyn, Robert-Jaap zv. R. de Boer en M.A.P. Kraan, Petrus Gerardus Theodorus zv. F.G.M. Borst en G.J. Groenewegen, Marieke Louise Charlot te dv. E. Schipaanboord en J.E. van Dongen, Sebastiaan Theodoor zv. W.A. van Erp en E.V. Damen. Joey Ricardo zv. P.C. Zandbergen en C.R. Faber, Iris Catharina Johanna dv. C. Nelemans en M.D.J. den Ridder, Emiel zv. P. Zwa nenburg en P.D.C. van Zon, Laura Cor- rine dv. J. Berlijn en A. van der Weyde, Timothy Paul zv. J. Beijer en C.W. Baai- bergen, Eva dv. J.C. Spaargaren en C.M. Wolthaus, Robin zv. M.G.J. van Parera en E. Broodman, Linsey dv. J.P.J. Oost hoek en W. de Vries, Daphne Isabel dv. H.L.J. Koenen en J.C.I.M. Hageman, Anouk dv. A. Rodenburg en M.J. Van Weeren, Baris zv. S. Sönmez en N. Er- dur, Alexander Teunis zv. H. Ravêns- bergen en E.M. van der Vijver, Rabiaa dv. A. El Moussaoui en F.E1 Moussaoui, Bart Rudolf zv. R.C. Visser en E. Grif fioen, Amerik Dirk Arie zv. A.G.C.A. Ouwehand en N.M. de Jong, Daniel Na than zv. J.E. Meijles en S.E. Wilson, Frank zv. W.M.M. Rijkelijkhuizen en P. de Bruijn, Joost zv. J. van Beelen en J.L. Hoogendoorn, Linda dv. H. van der Meer en M.J.J.M. Cornet, Catherine Eli sabeth dv. P.J. Stolp en E.A.J.M. Lom- melaars, Sandra dv. G,S. Knypstra, Geertje Maijonneke dv. J.F.M. van Hoek en P.J. van der Kerff, Nicky zv. A.A. Sloot en H. Roelandse, Claudia dv. G.H. Klumper en L.J. Holten, Alexan der Janco Christian zv. P.H.L. Westen berg en J.M. Nyqvist, Johanna Suzanna dv. J. Schoneveld en J. Ravensbergen, Marrie dv. L.J. van der Plas en G. van der Plas, Laura Christianne dv. P.N. van Meurs en G.G. Koolemans-Beijnen, jonkvrouw Wilhelmina Henriëtte Jose phine dv. jonkheer O.B. van Vierssen Trip en A.T.M. Bookelmann,. Rebecca Maria dv. J.W. van Emmerik en M.A.Q. Hoekstra, Tessa Jefta dv. J.W. van Em merik en M.A.Q. Hoekstra, Tommie Maarten zv. A. Kerpershoek en S. van Wijk, Maarten zv. M. Kuijt en M.C. van der Plas, Agada Kniertje dv. M. Kuijt en M.C. van der Plas, Arie zv. S. Prasvevic, Marten zv. J.H. Boetzer en K. de Groot. LEIDEN - Twee mannen hebben gisteren omstreeks half één een hoogbejaarde vrouw, woonachtig aan de Lorentzkade, beroofd. Het duo gaf zich uit voor werknemers van het gasbedrijf. Terwijl de ene de vrouw aan de praat hield, door zocht de andere het huis. Ze na men 1400 gulden mee.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 4