Uit de nieuwe Sunny collectie. Casual Look. Nissan. Je blijft erin rijden. THE NEW NIKON GENERATION M Proficiat, Fotograferend Nederland! «/MF-illl foto sloos EUROPAMEUBEL BENTHUIZEN Komt "Gelderland"zien in Benthuizen! Sunny 3-deurs. In 8 uitv. In 1.3 of 16 benzine (1.6 ook met katalysator) en 1.7 Diesel. Va. LX met 5-bak of automaat Ook in 5-dei In de mode staat Casual Look voor ruimvallende,makkelijk zittende kleding waarmee je altijd voor de dag kunt komea Dat wij de nieuwe Sunny 3-deurs het zelfde etiket hebben opgeplakt komt omdat hij dezelfde eigenschappen vertoont Een auto waarin je je lekker voelt Zit goed Rijdt soepeL Stapt makkelijk in en uit, dankzij het walk-in systeem En met 'n derde deur die toegang geeft tot een riante kofferruimte. Die u in 'n handomdraai nog aanmerkelijk kunt vergroten door de achterbankleuning neer te klappen of de achterbank geheel op te klappen. Z'n sportieve karakter dankt hij niet alleen aan z'n gestroomlijnde ontwerp (met grille in carrosseriekleur), maar ook aan wat onder de motorkap zit Want dat kan 'n pittige 1.3 of rappe 1.6 liter benzinemotor of'n verrassend stille 1.7 liter dieselmotor zijn. De 3-deurs is er met 4- of 5-bak of als automaat Uiteraard is er ook 'n Sunny 3-deurs met katalysator. Want er zijn maar liefst 8 verschillende uitvoeringen. v.a. 17. /J" Verder bestaat de collectie uit 'n 4-deurs, 'n Coupé, 'n 5-deurs, 'n Florida, 'n stationwagon en 'n BesteL Ze worden dagelijks geshowd bij uw Nissan dealer. Nu 6 jaar carrosserie-garantie. Deze garantie tegen doorroesten van binnenuit is van toepassing op alle Nissan personenauto's, afgeleverd na 1 januari 1986. Ook voor fleetsaics en leasing. Prijs incL BTW. cxcl. afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden (wieldoppen Sunny tegen meerprijs). Nissan is ook de maker van de Micra, Prairie, Bluebird, Laurel Silvia, 300 ZX, Patrol King Cab, Vmettc, Urvan en Cabstar. Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van'Leijden B.V., Frederik Hendrikstraat 2, tel. 01720-91344. Leiden, Auto Heemskerk B.V., Lammenschansweg 128, tel. 071-310811. Leidschendam, Valkenbosch Voorburg B.V., Looierslaan 93-99, tel. 070-871610. Lisse, Autobedrijf Broertjes B.V., Oranjelaan 74, tel. 02521-17550. Noordwijk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-13150. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-2866. Sassenheim, Autobedrijf Beugelsdijk (servicebedrijf). Hoofdstraat 158, tel. 02522-31020 Dat Nikon z'n naam niet zomaar op een camera zet, is weer bewezen met de uit stekende uitslagen van test- en juryrap porten van de nieuwe Nikon F-501. Terecht werd de F-501 dan ook bekroond als ''European Camera of the Year 1986" 'n Felicitatie waard, natuurlijk aan de Nikon F-501, maar ook aan fotografe rend Nederland! U kunt met trots kiezen voor een sensa tionele camera, die maar in één opzicht bescheiden is: z'n prijs! Naast de bekende technisch perfecte details, wordt de F-501 geroemd om z'n optimale bedieningsgemak. 'n Camera, die naar eigen keuze instel baar is voor éénmalige of continue scherpstelling, óf handbediening; de eerste autofocus-spiegelreflexcamera ter wereld, waarop óók bestaande Nik- kor-lenzen passen en waarvoor een zéér uitgebreid programma nieuwe len zen is ontwikkeld! Wilt u uitgebreid kennismaken met de ze perfecte Nikon F-501 Uw Nikon-spe- cialist weet er het fijne van! De nieuwe Nikon Generatie 2 jaar garantie van de Nederlandse Importeur: Inca Haarlem Breestraat 29 2311 CH Leiden Tel. 071 - 120368 (fffAon) SPECIAALZAAK 'HET COMPLETE WONEN IN HET GROENE HART VAN HOLLAND' Goed zitten kan inderdaad gezien worden aan Gelderland zitmeubelen. Het comfort straalt als het ware van de overigens fraaie belijningen af. Gelderland meubelen hebben een „eigen gezicht", tijdloos van vormgeving waardoor u ook na jaren uw zithoek nog even mooi vindt. En juist omdat u 'm mooi blijft vinden stralen Gelderland zitmeubelen kwaliteit uit. Voor Gelderland zijn alleen de beste materialen goed genoeg. De mooiste stoffen, de beste leerkwaliteiten, hoogwaardig onvervormbaar schuimmateriaal. Doordacht gemaakt. De meeste modellen voorzien van zéér gemakkelijk afneembare bekleding. Kortom, zitgenot voor jaren en jaren. Gelderland meubelen voelen zich wonderwel thuis in vrijwel ieder interieur. Tel hierbij op de vele mogelijkheden van opstellen van vertrouwd bankstel tot riante zitgroep en u herkent in Gelderland het ideale zitmeubel! Maar komt u dit allemaal zelf eens zien, en u zult met ons zeggen; zitten in Gelderland is zitten op z'n best! De zitmeubelen v Gelderland zijn v van afneembare bekleding. Herkenbaar aan dit symbool. Een Nederjandse ontwerper Jan des Bouvrie ontwerpt zitmeubelen voor een Nederlandse fabriek. Gelderland. Samen realiseerden zij de mooie, duurzame Gelderland kollektie zitmeubelen. De één ontwerpt, de ander fabriceert. Met als doel: kwaliteit, optimaal zitcomfort, flexibiliteit en allerte De Gelderland kollektie biedt u een veelvoud van modellen en mogelijkheden, een grote keuze in stoffen van diverse materialen, kleuren en dessins. En natuurlijk zijn Gelderland zitmeubelen ook leverbaar in de mooiste leerkwaliteiten! 1110 design jan des bouvrie Europameubel Benthuizen laat u graag het goede zitten zien...

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 8