Zijn moment,
ons verhaal!
Wij houden u
op de hoogte
LEIDSCH DAGBLAD
PAGINA 20
SCOREBORD
MAANDAG 6 OKTOBER 1986
BETAALD VOETBAL
1 0 11 14- 4
1 1
13-
AFC
UVS 6 3 2 1 8 7-4
DHC 6 3 2 1 8 9-7
Wilhelmus 6 2 3 1 7 9-7
Stormvogels 6 2 3 1 7 12-12
AFC'34 6 2 2 2 6
RCH 6 3 0 3 6
NFC 6 2 0 4 4
EDQ 6 114 3
EERSTE KLASSE B: SVW-Xerxes 2-4.
VUC-Spartaan'20 1-1. HMSH-Sparta 1-1.
Papendrecht-ADO 3-0, Blauw Zwart-DFC
1-4, Hermes DVS-Sliedrecht 2-0. CVV-
Nieuwenhoorn 3-4.
Xerxes 6-10 DFC 6-5
SVW 6- 9 Sparta 6-5
Papendr. 6- 9 CVV 6-3
VUC 6- 8 ADO 6-3
Nieuwenh. 6- 8 BI.Zwart 6-3
HMSH 6- 8 Spart.'20 6-3
TWEEDE KLASSE A: Roodenburg-Lug-
dunum 1-2, Toncgido-LENS 2-2. Verburch-
Den Hoorn 1-0, Fortuna Vl.-Alphense
Boys 3-4, Olvmpia-Westlandia 2-3, Quick
Bosch-PSV 1-2, Feyenoord-Sparta 3-2, FC
Utrecht-GA Eagles 2-0, AZ-Veendam 0-0,
Ajax-Fortuna S. 6-2, PEC Zw.-Excelsior 2-
3, FC VW-Roda JC 0-4.
Ajax 10 7 2 1 16 27-10
PSV 10 7 2 1 16 20- 7
Den Bosch 10 6 3 1 15 13- 6
Feyenoord 10 5 4 1 14 23-13
Roda JC 10 6 2 2 14 17-14
Sparta 10 5 2 3 12 24-16
FC Twente 10 3 5 2 11 15-13
Groningen 10 4 2 4 10 20-14
Fortuna S. 10 3 4 3 10 14-13
PEC Zw. 10 3 3 4 9 22-19
Veendam 10 2 5 3 9 9-12
Den Haag 10 2 4 4 8 12-17
FC VW 10 1 6 3 8 8-17
FC Utrecht 10 3 l 6 7 15-21
GA Eagles 10 2 3 5 7 8-15
Haarlem 10 2 2 6 6 6-19
AZ 10 1 2 7 4 4-15
Excelsior 10 2 0 8 4 8-24
EERSTE DIVISIE: Volendam-RKC 3-0,
Emmen-RBC 2-0, Cambuur-De Graaf
schap 1-0, Eindhoven-Wageningen 3-1,
Helmond Sport-Heerenveen 1-0, Willem
II-Heracles 4-2, SW-NEC 3-4, Telstar-
NAC 0-0, Vitesse-DS'79 2-0.
DS'79 11 6 4 1 16 26-14
Cambuur 10 6 3 1 15 21-10
Heerenveen 10 6 1 3 13 13- 9
Graafschap 11 4 5 2 13 16-12
Vitesse 10 6 0 4 12 19-14
Volendam 10 6 0 4 12 20-17
RBC 11 5 2 4 12 26-19
Willem II 11 5 2 4 12 18-18
RKC 11 5 2 4 12 16-19
NAC 10 4 3 3 11 13-9
MW 10 4 2 4 10 21-18
Helmond Sp. 11 4 2 5 10 18-17
Emmen 10 3 3 4 9 13-16
NEC 10 4 1 5 9 19-25
Wageningen 10 4 0 6 8 17-22
SW 10 3 2 5 8 15-21
Eindhoven 11 3 1 7 7 20-24
Telstar 11 1 4 6 6 8-22
Heracles 10 0 3 7 3 10-23
.TOPSCORERS: 1. V.Basten (Ajax) 11, 2.
Böckling (Sparta) 8.3/4. Booy (PEC Zw.) en
Bosman (Ajax) beiden 7. 5'8. Lengkeek
(Sparta), Morley (Den Haag), Keur (Haar
lem) en Tahamata (Feyenoord) allen 6.
RKAW
VCS 5- 8 Quick 5-4
Alph.Boys 5- 7 Den Hoorn 6-3
LENS 6- 6 Roodenb. 5-2
Lugdunum 6- 6 Olympia 6-1
Verburch 6- 6
DERDE KLASSE A: Celeritas-HBS 1-3,
LFC-VFC 0-1, Gouda-ONA uitgesteld, Al-
tior-Delfia 1-1, Foreholte-Voorburg 1-2,
Foreh.
HBS
Delfia
VFC
Celer.
6-8 DOSR
6-8 ONA
6-7 Gouda
6-7 SJC
6-5 Altior
UDO
6-10
Naaldwijk
6-6
Duindorp
6- 9
Q.Steps
6-5
DWO
6- 9
Wassenaar
6-4
Vredenb.
5- 6
Cromvliet
6-4
GDA
6- 6
HW
5-3
RAVA
6- 6
ASC
6-2
VIERDE KLASSE C: Hillegom-DCO 2-4,
SPORTTOTO: Ajax 1, AZ 3, Utrecht 1,
Feyenoord 1, Den Bosch 2, PEC Zw. 2,
Twente 3, Groningen 1, FC VW 2, Hel
mond Sp. 1, Vitesse 1, Volendam 1.
TOTO GELIJK: 14-17-18-21-26. Toege
voegd: 1.
1, Bloemendaal-DSOV 0-2.
DSOV 6-8 Renova
DCO 6-7 DSS
G.Wit 6-7 Terrasv.
De Brug 6-7 Bloemend.
Tweede trekking: 6-10-16-26-38-39. Re
servegetal: 25.
Jokemummer: 5 34 22 38.
Spiel 77: 1 37 97 83.
W-5 SPEL: 5-10-5-5-9.
6-6 Nieuwerk.
KNVB-AMATEURS
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A: ARC-Noordwijk 0-2,
Barendrecht-Oostkapelle 3-1, Quick Boys-
Excelsior M. 2-1, NSW-RKAVIC 3-2, Mar-
ken-Spijkenisse 3-1, Heerjansdam-Rijns-
burgse Boys 1-1, DSVP-RCL 2-1.
NSW 6 6 0 0 12 17- 8
Rijnsb.Boys 6 5 1 0 11 17- 5
Noordwijk 6 4 11 9 12- 7
Quick Boys 6 4 11 9 11-6
Marken 7 4 1 2 9 14-11
DSVP 7 4 1 2 9 10-10
Heeijansdam 6 2 3 1 7 11- 7
Barendrecht 6 3 0 3 6 17-13
Spijkenisse 6 2 1 3 5 8-8
ARC 6 1 1 4 3 8-13
RKAVIC 6 0 2 4 2 5-13
Excelsior M. 6 1 0 5 2 7-17
RCL 6 0 15 1 9-18
Oostkapelle 6 0 15 1 4-14
EERSTE KLASSE B: Roda Boys-Nw.Lek-
kerland 2-1, IJsselmeervogels-RWH 1-0,
Valleivogels-ESA 4-1, ASWH-Altena 1-3,
Kozakken Boys-Spakenburg 0-4, DOVO-
Lunteren 2-1, Bennekom-GVW 2-4.
EERSTE KLASSE C: Or.Nassau-Angelslo
1-2, WOG-Elim 5-1, Bl.Wit'34-DOS K. 2-0,
HZW-Genemuiden 2-3, Flevo Boys-Nun-
speet 0-0, ACV-DETO 1-1, IJW-Enter V.
TWEEDE KLASSE: HVZ-SJZ 0-2, Kic-
Boys 3-3, ZLC-Leidsche Boys 2-2, VNA-Or-
.Groen 0-3, SJZ-Warmunda 7-1, Alkmania-
Bemardus 3-1, VNI^Kickers 1-5.
ZLC 6-10 Or.Groen 6-7
Stompw.B. 6-10 SJZ 5-5
MMO 6- 8 Warmunda 6-4
Kickers 6- 8 Bernardus 6-2
Alkmania 6- 8 VNL 6-1
Leidsche B. 5-7 VNA 6-0
TWEEDE KLASSE B: Xerxes-DUNO 4-1,
SHO-Vitesse D. 1-3, Sportlust'46-'s-Gra-
venzandse SV 3-3, De Zwerver-PPSC 0-0,
Or.Wit-Monster 2-2, FC Lisse-Excelsior P.
2-2.
Vitesse 6-11 Lisse 6-6
Excels.P. 6- 7 's-Grav.SV 6-6
Zwerver 6- 7 Sportl. 6-6
Or.Wit 6- 7 Xerxes 6-4
DUNO 6- 6 PPSC
Monster 6- 6 SHO
DERDE KLASSE A: HBSS-JAC 2-1, Maas-
dijk-SVPTT 2-0, 's-Gravenzande-Katwijk
1-0, Die Haghe-Lyra 3-3, Zwaluwen VI.-
Ter Leede 2-1, Zevenhoven-HVO 3-3.
Zevenh. 6-9 HVO 6-6
Zwal.Vl. 6-8 Lyra 6-6
JAC 6-8 's-Gravenz. 5-5
Die Haghe 6-7 HBSS 6-5
SVPTT 5-6 Maasdijk 6-3
Katwijk 6-6 Ter Leede 6-1
VIERDE KLASSE B: ROHDA'76-Hazers-
woudse Boys 3-1, Leiden-DSO 3-1, Sleu-
tels-DEVJO 0-1, Koudekerk-Oegstgeest 3-
0, Floreanl-Jodan Boys 1-0, Valken'68-
Voorschoten 2-3.
Floreant 6-11 Jodan B. 6-6
ROHDA 6-10 Oegstg. 6-4
Voorsch. 6- 8 Sleutels 6-4
Leiden 6- 8 Hazw.Bovs 6-4
DEVJO 6- 7 Kou<
DSO 6- 6 Valk
6-3 Rynsb.B
6-1
6-9 Lisse 2
Noordw.2 6-8 TOGR 2
Spyk.2 6-8 Zwerv.2
VIERDE KLASSE B WEST I: Halfweg-
Zandvoort'75 2-3, Swift-De Geuzen 14,
Aalsmeer-SMS 4-3, SVJ-SIZO 2-1, Hoofd-
dorp-DSC'74 3-3, SCW-Beursbengels 0-1.
Beursb. 6-9 Hoofddorp 6-5
Aalsmeer 6-8 SIZO 6-5
DSC'74 6-8 Geuzen 6-5
Zandvoort 6-8 SCW 6-5
SMS 6-8 SVJ 6-3
Swift 6-6 Halfweg 6-2
HOOFDKLASSE A: DHC-De Spartaan 3-
1. AFC'34-Unitas 2-2, DWV-Wilhelmus 2-2,
AFC-UVS 0-0, Stormvogels-RVC 1-1, RCH-
EDO 1-0, Elinkwijk-NFC 5-0.
.Delft 2-Gravenz.2 0-0, B.Fair 2-Katw.2 0-0,
Zwal.2-Lyra 2 2-1. Rózenb.2-HVO 2 1-1.
RES.TWÈEDE KLASSE B: SSS 2-ASWH
3 3-5, Gr.Lindt 2-Heerjansd.2 2-0.
Vlaard.2-Oegstg.2 1-3, HVO 3-ARC 3 2
v.B.2 1-1, Rohda 2-DSA 2 3-0, Graven-
llli 0. RKAW 2-Lens 2 0-0, Sparta 2-Wilh.2 4-1,
Lens 2 6-8 DFC 2
RKAW 2 6-8 Mussch.2
Nept.2 5-7 Sliedr.2
RES.TWEEDE KLASSE B: Zwyndr.2-Ex-
cels.2 4-1, HOV 2-EBOH 2 2-0, Excels.3-
CW 2 6-0, Overm.2-Hermes 2 2-1, Nieu-
wenh.2-Roodenb.3 3-1, Volh.2-Xerxes 2 0-2.
RES.DERDE KLASSE A: VCS 2-Bl.Zwart
3 3-0, DSO 2-Tonegido 2 0-3, Westl.3-
RKAW 3 2-2. WSB 2-Lugd.2 3-2, UVS 3-
SJC2 0-0. Lisse 2-HMSH 2 2-1.
RES.DERDE KASSE B: DHC 3-VEP 2 0-0.
Cromvl.2-RKDEO 2 0-3, ADO 2-Alph.B 2 2
1. ONA 2-Oliveo 2 1-1. Rysw.2-SVV 3 3-4.
Lugd.3-Docos 2
0-2, LFC 2-VCS 3 1-1, Wassen.2-ROAC 2 2-
3, SVLV 2-UVS 4 3-3, DOSR 2-GDA 2 1-2,
Meerb.2-Altior 2 2-1.
RES.VIERDE KLASSE B: Docos 3-HBS 2
1-4, RVC 3-Scheven.2 2-lv H.v.Holland 2-
ODB 2 3-3, RAVA 2-VUC 3 0-1.
LANDELIJKE JEUGD
Barcelona
Real M.
Atl.Madr.
7-11 Mallorca
7-10 Zaragoza
7- 9 Espanol
PORTUGAL: Benflca Guimaraes 1-0, El-
vas - Chaves 1-2, Farense - Rio Ave 2-2,
Varzim - Academica 2-0, Porto - Portimo-
nense 5-0, Braga - Belcnenses 0-1, Mariti-
mo - Salgueiros 2-1, Boavista - Sport. Lis-
Benfica 7-12 Sporting
Belenenses 7-12 Guimaraes
Porto 7-11 Chaves
DERDE KLASSE C: SDZ-FC Lisse 3-6,
Neerlandia-Argon 4-2, R.Sranang-KBV 0-
0, Rapiditas-NEA 1-1, Roda'23-P&T Ex
pres 1-0, Pancratius-De Germaan uitge
steld.
Lisse 6-11 Sranang 6-5
Neerl. 6-10 Roda'23 6-5
Rapiditas 6- 9 Argon 6-4
P&T Exp. 6- 7 SDZ 6-4
Pancrat 5- 5 KBV 6-3
NEA 6- 5 Germaan 5-2
VIERDE KLASSE A: Van Nispen-Meer
burg 4-0, Alphen-LDWS 1-1, SVLV-Ran-
stad Sport 4-1, ROAC'79-Docos 1-1, Unitas
L.-WSB 3-2, VTL-Teylingen 3-i.
LDWS 6-11 ROAC 6-6
Alphen 7-10 Docos 7-5
V.Nispen 6- 9 Unitas 6-4
WSB 6- 8 Teyl. 6-4
VTL 6- 7 SVLV 6-3
Meerburg 6- 6 R'st.Sp. 6-1
VIERDE KLASSE B: UDO-GDA 2-1, HW-
Duindorp 0-2, RAVA-Vredenburch 1-1,
Naaldwijk-Wassenaar 2-2, Quick Steps-
DWO 0-1, Cromvliet-ASC 2-1.
EERSTE KLASSE A: Roodenburg-DWV
3-0. DCO-UVS 1-1, AFC'34-Elinkwijk 0-3,
Volendam-Ajax 3-0, Volewijckers-FC Lis
se 1-0, Telstar-UVV 1-2.
Volendam 6-10 Lisse 6-6
Ajax 6-10 ÜVS 6-5
Elinkw. 6- 8 Volew. 6-4
DWV 6- 8 Telstar 6-3
UW 6- 7 AFC'34 6-3
Roodenb. 6- 7 DCO
0-2, SW-Excelsior 1-1, DS'79-LONGA 12-
1. TSC-RBC 1-0.
Quick B. 6-11 Unitas 6-6
Excels. 5- 8 RKC 5-4
SVV 6- 8 TSC 6-4
Willem II 6-7 RVC 5-3
RBC 6-7 DS'79 5-2
Feyenoord 6- 6 LONGA 6-2
KLASSE B I: Feyenoord-WSB 5-0, Quick
DHC 1
Feyenoord 6-12 Quick B.
6-12 Spijken.
6-4
2-2, VEP-Groeneweg 2-1, Bodegraven-
Nieuwkoop 2-2, DSO-ESTO 04).
Unio 6-9 Groeneweg 6-5
Meerburg-SVLV 0-2, Alphia-MVKV 44,
LSW-Kagia 1-6, KRV-TAVV 1-0.
Kagia 6-9 Alphia 6-6
SVLV 6-8 KRV 6-6
LSVV 6-8 Woubr. 6-5
MVKV 5-6 GWS 6-3
TAW 5-6 Meerb. 6-1
Excels.
Sparta 6-11 DSÖ
RVC 6- 8 WSB 6-2
UVS 6- 7 ADO 6-2
DHC 6- 5 RKAW 6-2
KLASSE B II: VCS-ARC 0-0, Nieuwer-
kerk-Roodenburg 04, VUC-Barendrecht
3-2, RVVH-Alblasserdam 4-0, Xerxes-Wil-
helmus 4-1, FC Lisse-SIiedrecht 0-3.
VCS 6-11
ARC fr-11
VUC 5- 8
RVVH 6- 7
Sliedr. 6- 7
Roodenb. 6- 6
Nieuwerk. 6-6
Xerxes 6-4
Barendr. 6-4
Lisse 6-3
Wilh. 6-2
Alblass. 5-1
VROUWENVOETBAL
ZATERDAG
INTERREGIONAAL: Ter Leede-Stedoco
3-2, Rijsoord-Rijnmond 6-0, Lugdunum-
Heukelum 1-3, Berkel-MVV27 1-0, Zwart
Wit'28-DSVP 2-3. HOV-Lyra 8-1.
Rijsoord 5-9 DSVP 6-7
Ter Leede 5-8 Berkel 5-5
HOV 5-8 Heukelum 6-3
Zwart Wit 6-8 Lugdunum 5-2
Stedoco 5-7 MW 6-2
Rijnmond 6-7 Lyra 6-0
EERSTE KLASSE: KMD-Alphen 6-0,
KRV-RAS 1-2, Oegstgeest-Hazerswoudse
Girls 2-1.
KMD 4-8 Katwijk 4-4
3-0 O. Arnhem 6- 6 A.Weerbaar 6-2
LSVV'70 0-9, Siveo'60-Ter Leede 2 4-2,
Woubrugge-Katwijk 2 8-2.
ZONDAG
INTERREGIONAAL: Bloemhof-KFC'71
0-4, Groeneweg-Alkmania 1-0, GDA-For-
tuna Vlaardingen 0-2, RKDEO-Celeritas
0-5, Oliveo-Nieuwkoop 4-0.
Celeritas 4-8 Oliveo 5-4
Groeneweg 5-8 Bloemhof 6-4
Haastrecht 3-6 Vlaardingen 4-3
KFC 3-6 RKDEO 6-1
Nieuwkoop 5-6 Alkmania 4-0
GDA
5-4
Wit 5-10, HKV-Pams 7-9, TOP-Fides Pacta
Dalto 5-8 HKC(Ha)
Pams 5-7 TOP
Blauw Wit 4-5 Trekvogels
HKV 4-5 Fides P.
9-6, Antilopen-Pernix 4-5, Ritola-Thor(H)
HOOFDKLASSE: Wilhelmus-Iduna 1-3,
SJZ-KFC'71 2 1-4, GDA 2-Altior 0-2, Kic-
kers'69-Celeritas 2 0-12, Randstad Sport-
Drachten 5-9 Antilopen
VES 5-8 Thor(H)
Pernix 5-8 Sportclub
EERSTE KLASSE
Schoonhoven - Siveo: 0-0. Moerkapelle -
Oudewater: 1-1. Rijnstreek - Aarlander-
veen: 1-2. CVC Reeuwijk - Linschoten: 2-3.
Sportief - Zwammerdam: 04. Soccer Boys
- WDS: 0-1.
Oudewater
WDS 6-8
'Linschoten 6-8 Schoonhoven 6-5
Moerkapelle 6-7 Rijnstreek 6-4
Soccer Boys 6-4
6_2 EERSTE KLASSE
Iduna 5-8 SJZ
Celeritas 5-8 Wilhelmus
KFC 2 6-8 GDA 2
Sleutels 5-7 Kickers
£-0 Vriendenschaar(Ha) 9-10, Animo-Snel 9-5
Cabauw - Nicolaas Boys: 4-1. Ammerstol -
Gouderak: 1-1. Oudewater - Waddinx-
veen: 1-1. RVC - Stolwijk: 2-1. Bergam-
bacht - Moerkapelle: 0-1.
Moerkapelle 6-9 Nicolaas Boys 5-4
Bergambacht 6-9 Stolwijk 5-3
Cabauw 6-9 Gouderak 5-3
Schoonhoven 5-6 RVC 5-3
Ammerstol 5-5 Oudewater 6-2
Waddinxveen 5-5
KNVB-RESERVES
RES.EERSTE KLASSE: Rynsb.B.2-ARC 2
3-0, ASWH 2-Zwerv.2 4-0, Bai
2 2-3, Noordw.2-Spyk.2 0-1, L
2-2, Quick B.2-Zw.Wit 2 5-1.
ARC 2 6-9 RVVH 2
Quick B.2 6-9 Barendr.2
EERSTE KLASSE: UVS-LFC 5-2, Docos-
Foreholte 1-0, Stompwijkse Girls-FC Lis
se 2-1, Teylingen-Alkmania 2 5-0, SJC-
UDO 4-1.
Teylingen 6-12 Docos 5- 4
SJC 6-12 LFC 5- 2
Stompw.G. 6- 7 Lisse 5- 2
UVS 5- 6 Foreholte 5- 2
Alkm. 2 4-4 UDO 1- 0
Roodenburg-Randstad Sport 2 4-0, SVLV-
DERDE KLASSE: Meerburg-Roodenburg
2 7-1, FC Lisse 2-SJC 2 1-3, Sleutels 2-Alk-
BUITENL. VOETBAL
cle Br.-Lokeren 0-2, Anderlecht - Beer
schot 5-0, Beveren - Club Brugge 2-2.
Cl.Brugge 6-10 Standard 6-8
Anderlecht 6- 9 Mechelen 6-8
Beveren 6- 9 Lokeren 6-8
WEST DUITSLAND: FC Homburg - Kai-
serslautern 1-1, Mannheim - Bor.M'glad-
bach 1-1, Bayern M.-Bochum 3-2, Schalke-
FC Köln 24, Stuttgart - Nürnberg 1-1,
B.Uerdingen - Hamburger SV 1-0,
Bl.Weiss Berlin -Frankfurt 2-2, B.Lever-
kusen-Werder Br. 4-1, Bor.Dortmund
-Düsseldorf 4-1.
Bayern M. 9-15 Hamb.SV 9-12
B.Leverk. 9-13 Uerdingen 9-11
Stuttgart 9-12 Werder 9-11
1-1, Sheffield W.-Oxford 6-1, Southamp
ton-Newcastle 4-1, Tottenham H.-Luton 0-
0, Watford-West Ham 2-2, Wimbledon-Li
verpool 1-3.
N.Forest 9-20 Sheffield 9-16
Norwich 9-20 Everton 9-15
Liverpool 9-17 Coventry '9—15
6, Sportief-Weidevogels 7-4, Ons Eiland-
Neuwerkerk 1-2
de Paris-Brest 2-2, Lille-Auxerre 1-1, Tou
lon-Laval 3-0.
Bordeaux 12-19 Toulouse 12-14
Marseille 12-17 Nantes 12-14
Paris SG 12-15 Lille 12-13
ITALIË: Ascoli-Avellino 0-1, Atalanta-
Empoli 1-0, Como-Brescia 1-0, Fiorentina-
Udinese 0-1, Inter M.-AS Roma 4-1, Juven-
tus-AC Milan 0-0, Napoli-Torino 3-1,
H.Verona-Sampdoria 1-1.
Juventus 4-7 Inter M. 4-5
Napoli 4-6 Avellino 4-5
Como 4-6 Empoli 4-4
do 55, ODO(D)-ALO 5-6
LEIDEN - René Guyt is het Neder
landse wielerveldrit seizoen rede
lijk begonnen. Verreden onder zo
merse omstandigheden en een snel
parkoers had de cross van Diessen
gisteren veel weg van een wegwed
strijd. Guyt handhaafde zich zo
goed en kwaad als het kon voorin,
en spurtte uiteindelijk als derde uit
een groep van vijf naar een elfde
plaats.
ALO 5-10 Hou Stand
Crescendo 5- 9 Z'westers
WION 5- 7 Unicum
ODO(D) 5- 6 GKV(Hg)
HKV 2-BEP 2 10-8, TOP-SMS 8-7
7-10
kanters 2-Trekvogels 2 7-9, De Danaïden
7- 8 2-Fides Pacta 2 9-6, Ons Eibernest 2-Het
r 3-2, Denizlispor - Galatasaray 1-1,
Sariyer - Kocaelispor 3-0, Bursaspor -
Divarbakirspor 2-0, Zonguldakspor - An-
talvaspor 2-0, Boluspor - Eskisehirspor 0-
0, Samsunspor - Trabzonspor 3-1.
Samsunsp. 7-12 Galatas. 6-8
Bcsiktas 6- 9 Boluspor 7-8
Trabzons. 7- 9 Ankarag. 6-7
Mannen
EREDIVISIE
Zaandam - Donar 83-92, Haaksbergen -
Den Bosch 4- 4
Donar
Den Helder 5- 8 Canadians
Weert 5- 6 DAS 5- 2
Haaksber. 5- 6 BC Markt 5- 2
Orca's 5- 6 Zaandam 5- 0
EERSTE DIVISIE A
Ymir - BVO 79-70, Amsterdam - Hoofd
dorp 76-71, Groningen - Zeemacht 51-61,
DSS - Early Bird 77-102.
BVO Alphen 4-6 DSS 4-4
Ymir 4-6 Hoofddorp 4-2
Early Bird 4-6 Amsterdam 4-2
Zeemacht 4-6 Groningen 4-0
EERSTE DIVISIE B
Flash - AMVJ R'dam 60-86, ASVU - Rotter
dam Zuid 67-87, Rowic - Ceres 82-85,
Landslake Lions - BS Leiden 53-73.
AMVJ R'dam 4-8 ASVU 4-4
Rotterdam 4-6 Flash 4-2
BS Leiden 4-6 Ceres 4-2
Rowic 4-4 Landslake 4-0
Rayon West
Tweede klasse A
Rotterdam Zuid 2 - Achilles 63-62.
Tweede klasse B
ASV '68 - Veenland 66-91.
Vrouwen
PROMOTIEDIVISIE
Zeemacht - Lisse 56-73, Jolly Jumpers -
Sea Devils 98-52, MSV - Green Eagles 67-
41, Groningen - Grasshoppers 77-51.
Jolly Jump. 2-4 Grasshopp. 2-2
Groningen 2-4 Sea Devils 2-2
Lisse 2-2 Zeemacht 2-0
MSV 2-2 Green E. 2-0
Rayon West
PKC 6-12 Deetos
Fortuna 6- 9 DOS'46
SCO 6- 8 LDO
Róhda 6- 6 Die Haghe
1, Pernix-KOAG 8-9
Hurley - HIC 4-0.
ZUID WEST IB
ingen
Zuiderkwartier 9-9, De Overkanters-Rea-
dy 10-10, OSCR-Het Zuiden 5-14
Het Zuiden 6-10 Vl'dingen 5-5
Achilles 5- 7 OSCR 6-4
Ready 6- 7 Overkanters 5-3
Danaïden 5- 6 Rozenburg 5-1
munda 13-21, Vierde Klasse Start'85-
Athene 2 5-8, Eerste Klasse mannen HVS-
EDH 18-24, DSO-SOS 11-12, Wings-Hcrcu-
les 8-12. CWP-Velo 21-16, Tweede klasse
Hellas-Rijnstreek 25-14, MSV-Hermes 2
18-10, Dios-AHC'28 17-14, Foreholte-
Westlandia 2 13-13, AHC 28 2-HEC 5-23,
Animo-Dios 2 14-11, Olympia'72-HVV'70 2
16-22, Saturnus 2-Quintus 2 19-5, Derde
Klasse Start'85-Saturnus 317-18, Rijnsoe-
vcr-Northa 9-9.
Uitslagen Hoofdklasse DMH: Wassenaar-
Samen Sterk 5-11, Boedegraven-Damlust
2 7-9, Leiden-Katwijk 8-8, Kijk Uit-Rijns-
burg 3-13, Zoetermeer-Boskoop 7-7 en
DHC-Krimpen 10-6.
Uitslagen Eerste klatse DMH: ADC-Ex-
celsior 3-13, Katwijk 2-Lisse 9-7, Leider
dorp-Rijnsburg 2 7-7, Bleiswijk-Reeuwijk
10-6 en Mariahoeve-Schoonhoven 10-6.
TOV 5-8 Merwic 5-5
Ten Donck 5-8 DKV 5-4
KVR 5-6 ONDO(M) 5-3
Algemene 5-5 Zwjjndrecht 5-1
ZUID WEST IIB
Terheijden-Hoogvliet 7-9, DKC-Fluks 4-2,
De Bermen-Olympiaan 9-4, De Regen
boog-De Zwervers 11-8
Regenboog 5-10 Fluks 5-5
Hoogvliet 5- 7 Zwervers 5-4
Olympiaan 5- 6 DKC 5-3
De Bermen 5- 5 Terheijden 5-0
10-6, Thor(R)-Velocitas 6-5, Excelsior-
Velocitas 5-7 Or. Nassau
KOAG 5-6 Excelsior
DES 5-6 TOP(A)
Quick-ONDO(sGr) 11-6, Seolto-KNS 7-5
Triatleet
Steenvoorden
'tevreden'
NICE - De Noordwijker Thomas
Steenvoorden is tijdens het offi
cieuze wereldkampioenschap
triathlon in Nice op een vijfenze
ventigste plaats geëindigd. Steen-
voorden, die hiermee zijn seizoen
op een waardige wijze afsloot, was
na afloop uitermate tevreden met
zijn behaalde positie in het 1166
deelnemers tellende veld. De 24-ja-
rige beroepsmilitair finishte met
een tijd van 6 uur en 43 minuten
een half uur achter de Nederlandse
Kampioen Axel Koenders, die elf
de werd. Steenvoorden werd eer
der dit jaar twaalfde tijdens de
Open Nederlandse Kampioen
schappen in Almere. Bij de vrou
wen eindigde tweevoudig Neder
lands Kampioene Carla Krauwel
niet bij de voorsten.
In Nice werd een traject afgelegd
dat korter is dan tijdens de klassie
ke triathlon. De wedstrijd bestond
uit drie kilometer zwemmen, 120
klometer fietsen en 32 kilometer
hardlopen. Evenals de voorgaande
drie edities werd de triathlon door
Amerikaanse deelnemers be
heerst. De 27-jarige Mark Allen
bracht voor de vierde achtereen
volgende keer deze krachtproef op
zijn naam. Allen, die met zijn zege
een bedrag van tienduizend dollar
verdiende, noteerde een eindtijd
van 5 uur 46 minuten en 10 secon
den. Scott Molina werd met een
achterstand van negen minuten
tweede. George Hoover en Mike
Biggs, ook Amerikanen, eindigden
als derde en vierde.
Programma tweede speelronde
6 oktober groep A: Engeland-Argentinie,
Sowjet-Unie-Nw.-Zeeland, Nederland-Pa-
HOOFDKLASSE: DZV-AZPC
P.Bears-AZC 74, Zijl/LGB 6-7.
HZC R. 3-5 Zijl/LGB
Mulder 1.07.5; 200 s.s. m 70 e.o 3 Geralda
Boekweit 2.54.3; 200 s.s. dames 1 Geralda
Boekweit 2.52.9; 200 w.sl. heren 3 Antoine
van Weerden 2.20.8; 200 r.sl. m 70 e.o. 2
Paulien Stastra 2.32.8; 200 vr.sl j 70 e.o. 2
Marco Mulder 2.10.0; 50 vr.sl. j 70 e.o. 2
Mareo Mulder 26.9; 100 vl.sl. heren 3 Antoi
ne, van Weerden 1.05.2.
ZUID WEST RES. IIC
Rozenburg 2-Pernix 2 54, DKC 2-
Zuiderkwartier 2 9-9, De Meervogels 2-
Fortuna 3 6-12
ZUID WEST JUN.
A: Deetos-Vlaardingen 20-6, Fortuna-
Quick 11-5, De Algemene-PKC 4-11, Ani-
vzc
AZC
P.Bears
2-4 DZV
3-4 Zian V.
3-4 AZPC
3-0 EERSTE KOERS, 2000 meter:
EERSTE KLASSE A: Nereus-Merwede 14-
10, Flevo-Het Y 7 8. LZ'86-ZPB 10-10.
TWEEDE KLASSE D: De Ham-Raket 2-5.
Gouwe-Dolfijn 10-11, Katwijk-Vivax 7-5,
kes 34-18, NFC-RCH 13-17.
Castrici
DIOK
RCH
HRC
REL
6-12 A AC
6-10 NFC
5- 8 Dukcs
5- 6 Gooi
5- 6 USRS
Gooische 5- 7 Geel Zwart 5-4
Hurley 5- 6 MOP 5-3
Wageningen 5- 6 HOD 5-2
5-7 Zoetermeer 5-3
Evergreen 5-7 Pollux 5-1
Alecto 5-5 Cartouche 5-1
TWEEDE KLASSE B
WV - Alkmaar 0-2, Xenios - Kraaien 2-0,
Scheijbeeck - FIT 6-1, Bennebroek -
Noordwijk 0-1, Rood Wit - Eechtrop 2-6.
VROUWEN
EERSTE KLASSE A
Breda - Alecto 3-1, Noordwijk - Leiden
EREDIVISIE: Eindhoven-Avanti 10-8, Ve-
luwe-Valkenswaard 12-6, TT A'dam-Gaan-
deren 10-8, Scylla-Midd.Zuid 14-4, Avanti-
4-14. Gaand.2-JCV 5-13, OTTC-Veluwe 2
8-10, Zwolle-Avanti 2 11-7.
TWEEDE DIVISIE: Torenstad-Oegstg.2 6-
4. Irene-Nw.Vennep 6-4, SKF-JCV 2 6-4.
Quick-Eindh.2 2-8, Oegstg.2-Nw.Vennep 0-
5-6 Hudito
5-5 Dordrecht
5-5 Leonidas
TWEEDE KLASSE B
Alkmaar - Forescate 3-2, Bennebroek -
FIT 4-1, Castricum - Scheijbeeck
Alkmaar 5-10 Castricum 5-5
Rood Wit 5- 7 Scheijbeeck 5-3
Forescate 5- 6 Hermes 5-3
FIT 5- 6 Kraaien 5-3
Bennebroek 5- 6 Roomburg 5-1
WK hockey te Engeland:
Groep A: Engeland-Nw.-Zeeland 3-1, Ne-
derland-Sowjet-Unie 1-0. 3. Heijn 1-0, Ar
gentinië-Pakistan 3-1.
Groep B: Australië-Canada 6-2, Polen-In-
dia 1-0, West-Duitsland-Spanje 0-0.
Uitslagen: Afdeling Eerste klasse vrou
wen, Hellas-Animo 8-9, AHC'28-EHC 11-
17, Saturnus-Schipluiden 10-9, GWP-Nor-
Shot W. 6-1
EERSTE DIVISIE: Middelburg-Scylla 6-2,
Docos-Avanti 2 6-3, Noordkop-Hoonh.2 i
4, Vitac-Hoonhorst 6-4, Scyl'
Middelburg-Docos 6-2, 1
horst 4-6, Noordkop-Vitac 6
Staten 3-1. De finale tussen titelhouder
Zweden en Australië, wordt van 19 tot 21
december afgewerkt in Australië.
De Zül LGB - F competitie: 100 vl.sl. da
mes 1 Douche van Beukering 1.15.3; 100
vr.sl. j 72 e.o. 2 Robbie Dubbeldeman
50 vl.sl. j 70 e.o. 1 Dennis Luiten 32.3 2
Maaike Verbcukcring 35.0; 100 s.s. m 70
e.o. 3 Dennie Dubbeldeman 1.29.2; 200
w.sl heren 2 Edo den Boef 2.33.0; 200 vr.sl.
dames 3 Does van Beukering 2.28.3; 100
r.sl. m 70 e.o. Mariska van Beukering
1.21.8; 100 vr.sl. i 70 e.o. 1 Dennis Luiten
1.01.4 3 Edo den Boef 1.03.6; 50 vr.sl. j 70
1 Dennis Luiten 28.3 3 Ronnie Ligt-
Paulien Stastra 2.35.7;
Winnie van Beelen 1.15.9; 100 r.sl. j 68 e.o. 3
Antoine van Weerden 1.08.6; 100 vl.sl. j 70
nend f. 2,30; plaats f. 1,20 f. 1,80; koppel f.
8,80; trio f. 29,30.
DERDE KOERS. 2600 meter: 1. Zeppelin
King (A. de Wrede) 3.32.0 - 1.21.5; 2. Aron-
son Mac; 3. Ablacky Cdsindra. Toto: win
nend f. 6,40; plaats f. 1.60 f. 1,50 f. 1,30; kop
pel f. 16,30; trio f. 84,20.
VIERDE KOERS, 2000 meter: 1. Agamble
Again (4, A. de Wrede) en Zevira Oostland
<8, G.H. Huigen) 2.38,4 - 1.19,2; 3. Yorky.
Toto: winnend 4 f. 1,90,8. f. 1,60; plaats 1,50
f. 1,40 f. 1,30; koppel f. 11,10; trio 4-8-6 f.
VIJFDE KOERS, 2600 r
1,90 f. 1,40; koppel f. 33,70; i
ZEVENDE KOERS, 2000 meter: 1 Wendy
(C.J de Leeuw) 2.42.0 - 1.21.0: 2. Zilvcr-
maid. 3. Wodjek. Toto: winnend f. 20,20;
plaats f. 1,90 f. 1,60 f. 2,40; koppel f. 29,80;
trio f. 369,40
ACHTSTE KOERS. 1900 meter: 1. Liberty
Belle (M.J. Riley) 2.02,8; 2. Silver Bill; 3.
Braddies Purdey. Niet gestart: Gcramon
113,70.
NEGENDE KOERS, 2040 meter: 1. Zita
Fortuna (C.F. Kamminga) 2.39,3 - 1.18,1; 2.
Zicco Buitenzorg; 3. Ziante P. Niet gestart'
Zoeff Neyenrode. Toto; winnend f. 8,70;
plaats f. 7,10 f. 2,90 f. 4,10; koppel f. 26,70;
trio f. 1.543,40.
TIENDE KOERS, 2000 meter: 1. Valco van
Hulsel (C-J. de Leeuw) 2.38,6 - 1.19,3; 2.
Yongka Corosa; 3. Ylja Dorado. Niet ge
start: Zam Wielinga en Iris Vrycnesse. To
to: winnend f. 7,20; plaats f. 2,50 f. 9,20 f.
3,00; koppel f. 12,20; trio f. 172,60.
De omzet van de totalisator is f 195.670,-.
ZAALVOETBAL
Cleyn Duin Katwijk: Van der Plas-Sloos
Sport (20.00 uur).
De Rozet Rozenburg: De Rozet-De Maas
(20.30 uur).
De Sniep Waddinxveen: FC Grove-FV
Snoekie (20.00 uur)
Oostervant Rotterdam: Neptunus-Silva
Boys (20.30 uur).
Zuidpias Moordrecht: FC Datagold-
l Alexander Willemsen 1.06.0 3 Marco Landbouw (21
Glasbergen (20.45 u
C'79 (20.4
3 Octoberhal Leiden: Lugdunum-De Kuy-
(21.00 uur); Van Egmond-Menken/
ADVERTENTIE
5-3 DSO 2 17-8, Kwiek Sport 2-Olympia'72 2
Hèt moment waar iedere sporter voor vecht.
De overwinning, via een prima samenspel in het team, het
uitschakelen van de tegenstander of het overtreffen van
jezelf.
Zijn moment, ons verhaal.
Onze journalisten zijn erbij.
Alert op een goed verslag van de wedstrijd, alert op de
ontwikkelingen in de sport, alert op de achtergronden die
zo bepalend zijn voor een topprestatie.
Als u niets wilt missen, neem dan 'n abonnement.
Gewoon even de bon invullen en opsturen naar het:
Leidsch Dagblad, Antwoordnummer 10050,2300 VB
Leiden. Of bel 071-144941.
Ja, Ik wil uw krant.
7 weken op proef voor slechts 25,-!
Een kwartaalabonnement voor 67,45.
Ik krijg 'm eerst 2 weken gratis in de bus!
Naam: Tel.:
Adres:
Postcode: Woonplaats: