S D T UVS uit septem Lber-roes Lugduiiiim staat thuis weer met lege handen Roodenburgers bezorgen zichzelf flinke kater FC Lisse geeft voorsprong weg Foreholte versterkt koppositie Van der Blom uitgeschakeld DWV wint verdiend in Kikkei -polder Eerste zege Blauw Zwart MAANDAG 29 SEPTEMBER 1986 SPORT PAGINA 13 LEIDEN - Trainer Sjaak Rijster- borgh van Lugdunum kon het na afloop nog nauwelijks bevatten: "Het is toch niet te geloven. Uit drie thuiswedstrijden nog geen en kel punt gehaald. Deze keer had den we toch zeker een gelijkspel verdiend". En zo was het ook. Ge durende de hele wedstrijd toonde de Leidse ploeg zich gelijkwaardig aan koploper Tonegido om tenslot te toch onverdiend aan het kortste eind te trekken: 1-2. Zeker in de eerste helft speelde de Leidse tweedeklasser bij vlagen uitstekend voetbal. Evenals vorige week stond Daan Kooijmans als laatste man geposteerd en ook nu organiseerde hij de verdediging op voortreffelijke wijze. Beide man dekkers Wim van As en Hennie Braxhoven lieten zich bovendien niet van de wijs brengen door de veelvuldig van positie wisselende Tonegido-spitsen Jack van Lo- chem en Richard Koning waardoor de Voorburgse ploeg aanvankelijk nauwelijks gevaarlijk wist te wor den. Ook in aanvallend opzicht haalden de Leidenaars tijdens de eerste rondgang een ruime vol doende, vooral door de impulsen van middenvelder Cees Schouten. Al na vijf minuten kwam Lugdu num op voorsprong. Een foutieve terugspeelbal van Johan Kooien werd onderschept door Fred van de Kaaij, waarna de Leidse spits het leer behendig over doelman Van der Laan wipte: 1-0. Nauwe lijks drie minuten later was het bij na alweer raak toen Robert de Roo de bal, na een solo van Cees Schou ten, rakelings overknalde. Ook Lugdunum-spits Bert Bakker was vlak daarna dicht bij een treffer. Zijn kopbal werd echter schitte rend gestopt door Peter van der Laan. Aan de andere kant reageer de Lugdunum-doelman Wim Era- dus voortreffelijk op een afstands schot van Richard Koning. Halverwege de eerste helft kre gen de bezoekers wat meer vat op de wedstrijd, maar verder dan een kans voor Joost Timmer, hij schoot de bal uit een moeilijke hoek in het zijnet, kwamen de Voorburgers aanvankelijk niet. Toch kreeg de thee voor Lugdunum nog een bit ter smaakje. Juist toen de thuis ploeg dacht met een 1-0 voor sprong te kunnen gaan rusten, sloeg Tonegido toe. Joost Timmer kwam op links goed door en diens voorzet werd door Jack van Lo- chem listig doorgetikt naar de aan stormende Ton van de Berg, die keeper Wim Eradus tot een kans loos man maakte: 1-1. De tweede helft was van een be duidend minder gehalte. "Ik denk dat onze speelwijze in de eerste helft te veel kracht heeft gekost", aldus Sjaak Rijsterborgh. Verdedi gend zat het allemaal nog wel rede lijk in elkaar, doch de aanvoer naar de aanvalslinie stokte bij de thuis ploeg. Lugdunum gokte dan ook op de counter. Tegenstander Tone gido verwierf zich weliswaar een veldoverwicht, doch werkelijk ge vaarlijk werd de equipe van trainer Van Vugt niet. De beste kansen waren dan ook voor de Kikkers. Zo zeilde in de 57-ste minuut een voor zet van Fred van de Kaaij maar net langs het hoofd van de vrijstaande Bert Bakker en kopte Robert de Roo een kwartier later slechts en kele centimeters naast. De moege streden Bert Bakker, hij stond na een blessure voor het eerst in de basis, was toen inmiddels al ver vangen door Wim Oppelaar waar door Cees Schouten opschoof naar de spitspositie. Een kwartier voor tijd leek Lugdunum dan toch te gaan scoren. Na een vloeiende aan val verraste Albert Siera keeper Van der Laan bijna met een boog- bal. Met een uiterste krachtsin spanning wist de Tonegido-sluit- post de bal echter nog net over de lat te tikken. Negen minuten voor tijd sloegen de bezoekers opnieuw toe. Na een slimme steekpass van Jack van Lo- chem knalde Renévde Haas, die LEIDSCHENDAM - Het Zilveren Molentoernooi en Leidens ontzet komen Harry Talsma niet ongelegen. De oefenmeester van Roodenburg sprak gistermiddag na de 2-1 neder laag bij Rkaw de hoop uit dat zijn spelers morgen in de ontmoeting met RCL "het plezier in het spelletje terugkrijgen" en aan het eind van de week de 3 oktober-viering aangrijpen "om een avondje lekker door te zakken en alle ellende van zich af te drinken". •r Daan Kooimans. even daarvoor Ton van de Berg was komen vervangen, van dicht bij raak: 1-2. "En dat is toch wel knap. Die gasten wachten gewoon geduldig op hun kans", vond Sjaak Rijsterborgh. Wat Lugdunum daarna ook nog probeerde, de stand bleef tot aan het eindsignaal ongewijzigd. Waar door de Leidse ploeg thuis nog steeds geen enkel punt heeft ge haald. "Maar een ploeg om te de graderen hebben we niet. Ik blijf er in geloven", wist Sjaak Rijster borgh. HERMAN JOUSTRA Of dat in één avond lukt, valt te be twijfelen want de Leidse zondagt weedeklasser heeft nogal wat leed over zichzelf uitgestort. Na de com petitie met een overwinning bij Westlandia te hebben geopend, zijn de Roodenburgers de kluts volkomen kwijtgeraakt. Dat blijkt uit de indrukwekkende serie indi viduele fouten die inmiddels drie nederlagen heeft opgeleverd. In Leidschendam bijvoorbeeld ging Sjaak Nievaart gistermiddag in de fout. De ervaren doelman rol de tegen Rkaw de bal tien minu ten voor rust zomaar in de voeten van Martin van der Valk die de thuisploeg vervolgens wel heel simpel op voorsprong kon zetten. "Ik zag Nico van As aanstalte ma ken om de bal te komen oppik ken", verklaarde Nievaart nader- hand, "maar toen ik uitwierp had hij zich opeens weer omgedraaid". Gaf de van LFC overgekomen li bero dus 'niet thuis' toen hij door zijn doelman werd aangespeeld, een kwartier voor tijd was de com plete Roodenburg-defensie afwe zig toen Nievaart een afstandschot van Ton Key blokkeerde. Invaller Frank Vader kreeg toen alle ruimte om de verrassende gelijkmaker van John van de Wetering onge daan te maken en Rkaw aan de overigens verdiende overwinning te helpen. Het verlies van Roodenburg werd nog vergroot door de uitslui ting van Richard Gottmer. Nadat hij door Rob van der Tas inderdaad op onreglementaire wijze van de bal was gehouden, maaide de mid denvelder zijn tegenstander onder uit en dat werd door arbiter Aar den uit Zuidland (die ook nog Arno Lancel en Rkaw-libero Peter Hak kaart zou noteren) terecht uigelegd als natrappen. Een actie die de Gottmer zelf als "dom" kwalificeerde ("Want daar mee heb ik de ploeg gedupeerd") en waar een overdosis irritatie uit sprak. Niet zo verwonderlijk want Roodenburg maakte in Leidschen dam duidelijk op dit moment vre selijk met zichzelf overhoop te lig gen. "Het loopt de laatste weken voor geen meter", weet Talsma, LISSE - "Grijze haren krijg je hier van" kreunde FC Lisse-trainer André Wahlen na de uiteindelijke 2-2 remise tegen het Weesper Rapi- ditas. "Een overwinning zou onte recht z(jn geweest, maar aan de an dere kant is het stom als je een 2-0 voorsprong weggeeft". Waarbij zelfs nog gezegd kan worden dat FC Lisse met een gelijkspel nog re delijk goed wegkwam. Het cruciale moment van de wedstrijd lag in de 60ste minuut toen een opmerking van doelman Mark van Berkel arbiter Kierkels uit Hoofddorp deed besluiten Ra- piditas welhaast op de penaltystip i vrije trap toe te kennen. "Hij Lisser muur, waar Lau van der Voort en Van Berkel het niet eens konden worden over de gekozen posities in het doel. Dat had tot ge volg dat de linkerhoek volkomen ongedekt bleef en Martinez de kans gaf via de paal toe te slaan (2- 1). Het wachten was nu op de ge lijkmaker want Lisse verloor steeds meer terrein op het midden veld, waar de Spaanse spelverdeler zich steeds meer kon manifesteren. Kritiek had Wahlen daarom op zijn belangrijke speler Wim Bouc- kaert die de verkeerde taktiek ge bruikte om zijn ploeg boven water te houden. "Inplaats dat hij zich beperkte tot het verdelen had commentaar op de leiding, dat spel gaat hij zijn 'sterke' punt ge- is toch duidelijk", bromde de leids- bruiken, namelijk het soleren", man. "Verder ga ik er niet op in. Dat punt was ook voor Bouckaert Het is één van de weinige keren dat ditmaal niet toereikend, want zijn ik dit hoef te doen. Het was niet erg avontuurtjes liepen steeds vast op intelligent van die doelman". Op dat moment koesterde Lisse de_Weesper defensie. dan verdiende geljjk- veilige lykende voorsprong maker kwam voor de gasten i van 2-0 dankzij een helder moment 82ste minuut toen wederom Marti- Pim Hoekstra (13de minuut) prachtige vrije trap combinatie zocht en vond arbij toch enigszins toevallig de Boukaert (50ste minuut). Dat Rapi- bal bij Lammertse belandde die ditas die achterstand had opgelo- Van Berkel met hard schot kans loos liet (2-2). Bijna ging Rapiditas nog met de zege aan de haal toen Martinez naar voren trok i De Amsterdammer Ramon Imanuels tikt de bal weg voor de schietgrage voet i nog juist zichtbaar. i Aad Neuteboom. Hans de Kruys is achter Neuteboom (foto Loek Zuyderduin) pen lag voornamelijk waartsen Rob Dolman en Sjaak Lammertse die de meest uitblinkende Spaanse spelverdeler de bal kon zetten. Gelukkig Lisse bleef die afgang de ploeg be- RUUD PATTIAPON kansen om zeep hielpen. Met de niet zjjn schoen voldoende tegen uitblinkende Spaanse spelverdeler J - Gabri Martinez aan het hoofd creëerde de Weesper ploeg zoveel spaard. meer mogelijkheden dan Lisse, dat de einduitslag welhaast heel lo gisch in het voordeel van de bezoe ker zou moeten uitvallen. Niet dat de wedstrijd het karakter droeg van een strijd op leven en dood tus sen de nummers één en twee in derdeklasse C (West I), daar was het 'strijd' veel te mat voor. Het was meer een strategisch duel tus sen de spelverdelers Wim Bouc kaert (Lisse) en Martinez (Rapidi tas), die door de laatste glansrijk op punten werd gewonnen. Martinez lag dan ook aan de ba sis van de geslaagde inhaalpoging van de Weespenaren. De door Kier kels toegekende vrije trap veroor zaakte behoorlijk wat deining in de LEIDEN - Paul van der Blom is voorlopig uitgeschakeld. De voetballer vaq UVS heeft last van een hernia en wordt eind volgende maand geopereerd. "Na die operatie moet ik een jaar revalideren. Dat betekent dus niet voetballen. Ik vind het verschrikkelijk, vooral nu het zo goed gaat met UVS". Anderhalf jaar geleden kreeg Paul van der Blom als speler van Rijnsburgse Boys last van zijn rug. De blessure werd pas ontdekt bij UVS. "Toevallig ei genlijk", aldus Van der Blom, "een neuroloog deed bij ons de sportkeuring. Hij liet me twee bewegingen doen zag meteen dat het fout zat. Foto's hebben uitgewezen dat er een rugwer vel kapot is en daartussen ze nuwen bekneld zijn geraakt". LEIDEN - UVS weet weer wat verliezen is. Sinds de te rugkeer in de hoofdklasse wendde de Leidse ploeg dank zij een mengeling van agressief en technisch voet bal de nederlagen af, maar DWV schudde de debutant gistermiddag hardhandig wakker uit de 'september- kansen toedichtte omdat de tegen stander als een voetballend elftal te boek stond. Dat bleek inderdaad, maar gemakshalve ging de thuis ploeg voorbij aan zijn eigen kwali teiten. Vooral in het eerste halfuur was UVS onherkenbaar. De sterke punten, die de blauwwitte formatie tot een 'swingend' geheel hadden gesmeed, waren in geen velden of wegen te bekennen. Daarmee maakte UVS voor roes'. De Amsterdamse de Kikkerpolder ee^fou^Een, koploper versloeg UVS met naar later bleek, duur foutje, want eigen wapens en nestelde in de slechte Leidse periode kogel- zich via een verdiende 0-2 de de hoofdstedelijke bezoeker overwinning vast aan kop verbal^'CVschouten'6 Ge- met de maximale score van schrokken probeerde UVS het tien uit vijf. Ruim 2000 toeschouwers hadden zich nieuwsgierig naar de Kikker- polder gespoed om getuige te zijn van het 'nieuwe' UVS, dat zich voor de strijd tegen DWV winst duel nog een andere wending te ge ven, maar de équipe van trainer Lagendijk ontbeerde de scherpte om de koploper te achterhalen. "Het is voor mij onbegrijpelijk dat de ploeg het in het eerste helf LEIDEN - Foreholte versterkte i de Voorhoutse verdediging de zondagderdeklasse de kopposi- werd toch niet voldoende onder tie via gelukkige 0-1 overwinning druk gezet. De beste kans voor bij Delfia, de nummer twee van de Delfia kwam na een kwartier spe- ranglijst in 3A. SJC heeft nog len uit een vrije trap, die venwel steeds moeite de doelpuntenma- niets opleverde. De tweede helft chine op gang te brengen en moest gaf hetzelfde beeld te zien, totdat 3-0 nederlaag slikken van twintig minuten voor tijd de Delft- Voorburg. HBS en LFC werkten een wedstrijd af, die niet zonder in cidenten verliep. Nadat er tijdens verdediger Teun de Ruiter bin- het strafschopgebied Puck der Voort met teveel trekwerk de onderbrak. De penalty werd benut zijn inzet werd door Michel Noord- wijk gekeerd. Meteen na de pauze bestormde Ben van de Zalm nog een maal het bastion van Michel Noordwijk, die het schitterende schot uit zijn doel ranselde. Na tien minuten in de tweede helft maakte Gerard Schultz attent gebruik van een misverstand in de SJC verde diging: 1:0. De SJC-spelers lieten daarna het hoofd hangen en een kwartier later was het weer Schulz, rust enige ongeregeldhedent zijlijn plaats vonden, nam de door Cock van Leeuwen en bezorg- die uit een vrije trap het leer langs scheidsrechter de gebeurtenissen de Foreholte onverwacht twee de SJC-muur in het doel punten Voorburg-SJC: 3-0. In de pel op de tot dan toe normaal verïo- eerste helft nam SJC het initiatief, pen partij. De uitslag gaf de veld- dat leidde tot afstandsschoten verhoudingen wel goed wee Ben van de Zalm. De Voorburgse keeper Michel Noordwijk hield Obhtar V-iob-,17Qnr»". -71 in Hnpl «pVlfinn bezit Delfia-Foreholte: 0-1. troefde Foreholte regelmatig af, voor rust nog naar voren, maar ook Zuidhoek plaatste: 2-0. De penalty tegen SJC, even voor tijd, was al leen van belang voor het Voor burgse doelsaldo. HBS-LFC: 1-1. Het meeste bal- vas voor rust voor de Hage- HBS was net niet scherp ge noeg om de LFC achterhoede echt in verlegenheid te brengen. Bij de LFC aanvallen was er gebrek aan mankracht, hoewel' Loek van de Post aan de bal toch steeds indruk maakte. De tweede helft werd overschaduwd door een regen van boekingen en twee uitsluitingen van de LFC'ers Moenen en Van de Wijngaard. De scheidsrechter had eerst de complete HBS-bank naar de tribune verwezen. Hij kende te recht een penalty toe aan Loek van de Post. Na vijf minuten blessure verzorging en getalm werd de strafschop goed ingeschoten door Ed Bekkering. Later zouden zeven minuten blessuretijd worden bij getrokken, waarin HBS eindelijk de juiste combinatie wist te vin den. De goed keepende Dick Aker boom was kansloos op de inzet van Richard van de Zwan. MIEP VROONHOF werd uur heett laten liggen", vond de Leidse oefenmeester, "ze wisten dat ze tegen een sterke tegenstan der moesten voetballen, waren zich ook bewust dat dit een sleutel duel was voor de strijd om de pe- riodetitel. Vorige week hadden we de zaken op het organisatorische vlak nog eens doorgesproken, dus was ook ik verbaasd dat het zo slecht ging". UVS verloor de wedstrijd in het eertse half uur. Mede door de afwe zigheid van de komende zondag weer fitte Fred Fillipo, klopten de zaken in defensief opzicht van geen kant. Nadat Hans van Leeu wen een door Hans de Kruys panklaar gelegde bal van de lijn had zien worden gekeerd, trok DWV gretig het initiatief naar zich toe en overtroefde UVS met agres sief en aanvallend verantwoord voetbal. Het geluk lachte de Am sterdammers daarbij toe, want van de drie in het eerste half uur afge vuurde schoten, verdwenen er twee tussen de Leidse palen. Middenvelder Jan Haze zag de eerste, kogelharde, inzet op de lat belanden, maar het schot dat links back Bob de Klerk afdrukte, lever de in de 16de minuut de fraaie eer ste treffer op. John Holshuysen, ex-werknemer van Ajax, PEC Zwolle en Volendam, tekende een kwartier later van 20 meter nóg fraaier voor 0-2, al werd de Amster dammer op weg naar het Leidse doel door niemand gehinderd. "Natuurlijk is dat geluk hebben", sprak DWV-trainer Hennie Schip per naderhand, "maar als je niet schiet, dan gebeurt er ook niets. Maar de voorsprong was wèl ver diend, dan kan niemand ontken nen. We speelden toen de sterren van de hemel. Zo goed hebben we dit seizoen nog niet gedraaid. Maar UVS maakte het ons wel gemakke lijk. Dit was voor DWV een heerlij ke voetbalmiddag". Om wat meer greep op de wed strijd te krijgen, wisselde Arie La gendijk na 30 minuten middenvel der Cock van Weerlee voor libero Jeroen Désar. Aad Neuteboom zijn taak als vrije verde diger ontlast en moest het ont spoorde Leidse middenveld weer in het gareel krijgen. "Van Weerlee had zeker geen schuld aan die twee treffers", verduidelijkte Lagendijk, "maar er was nog een uur te gaan. Om de wedstrijd nog enigszins te redden, wilde ik niet langer wach ten met de wissel". De mutatie had in zoverre suc ces, dat DWV tot de rust niet meer aan gevaarlijke aanvalsopzetten toekwam. In de tweede helft greep UVS alle middelen aan om tenmin ste aansluiting met de Amsterdam se opponent te krijgen. Op de flan ken werden Hans van Leeuwen en Mario Faber veelal ingeschakeld, waarna de bal vervolgens werd getransporeerd naar het overbe volkte strafschopgebied. "Het is dan maar afwachten of er een doel punt valt. Raakt een van ons de bal goed, dan ben je terug in de wed strijd. Valt-ie niet, dan ben je machteloos", wist Lagendijk, die Van Orssagen en Neuteboom kan sen zag missen en de spitsen De Kruys (die niet geheel fit was) en Marcel van der Blom matig zag ac teren. "UVS maakte de fout om te .lang over de opbouw te doen", oordeel de DWV-trainer Schipper. "Het is een goede ploeg, ze zijn zelfs meer in balbezit geweest dan wij. Ik had er eigenlijk meer van verwacht. Vrees had ik niet, ik was meer be nieuwd naar de verrichtingen van m'n eigen ploeg. De wedstrijd te gen UVS was de eerste test-case van het seizoen, want de eerste vier wedstrijden waren tegen zwakke broeders. Ik moet zeggen dat de ploeg me heeft* verbaasd. Tien uit vijf is natuurlijk een droomscore en dan te bedenken dat we met een elftal van gemiddeld 21 jaar spelen. Eén 'prof en de rest is eigen kweek. Daar ben ik erg trots op. Die punten kunnen ze ons nooit meer afnemen, dus we moeten er maar nog even van genieten. Want onherroepelijk komt er een tijd dat we op onze bek gaan". Die 'eer' viel UVS gisteren te beurt. ROB ONDERWATER "en daardoor zijn de spelers hun zelfvertrouwen kwijtgeraakt". Dat zullen zij morgen in het Zil veren Molentreffen met RCL moe ten zien terug te vinden, want zon dag wacht de stadsbotsing met Lugdunum. Talsma overweegt om voor die traditioneel beladen wed strijd zijn ploeg een andere speel wijze op te dragen. Tot halverwege de uitbeurt tegen Rkaw werd laat ste man Van As steevast als eerste in de aanvalsopbouw betrokken. Zo ook op het fatale moment dat Nievaart, die eerder tot twee keer toe redding had gebracht bij inzet ten van Van der Valk, vergeefs pro beerde Van As te bereiken. De communicatiestoornis tussen de twee routiniers was volgens Tals ma niet de eerste van dit seizoen "en als zulke ervaren spelers her haaldelijk in de fout springen, moet je toch eens aan een andere aanvalsopzet gaan denken". Dat deed Roodenburg, dat zich in de eerste helft geen enkele mo gelijkheid wist te scheppen, nood gedwongen na het vroegtijdige vertrek van Gottmer. De ploeg pro beerde de numerieke minderheid te ondervangen door voor een meer directe opbouw te kiezen. Vooral na de doelwisseling han teerde Nievaart veelvuldig de lan ge trap, maar slaagde er slechts zel den in de spitsen Van de Wetering, Hennie de Romeijn en Duncan Al- berga te bereiken. Daardoor hield de druk op het Leidse doel aan en Roodenburg mocht van geluk spreken toen de pijlsnelle René van der Lubbe, in de eerste helft een ware kwelgeest voor Ties Sebreegts die uit zijn lij den werd verlost toen hij licht ge blesseerd mocht plaatsmaken voor Rob Ouwersloot, de bal tegen de onderkant van de lat kogelde. Bij het uiitblijven van een tweede Leidschendamse treffer groeide bij Talsma de hoop op een goede af loop die hij in het slot van de eerste helft eigenlijk al had laten varen. "In de rust heb ik met een stalen porem staan verkondigen dat we de moed er in moesten houden, maar ik zag het eerlijk gezegd zelf niet meer zitten". Dat veranderde toen Marcel van der Burg twintig minuten voor tijd Alberga aanspeelde die na een knappe actie de vrijstaande Van de Wetering bereikte en dat had de onverwachte gelijkmaker tot ge volg. Dat die uiteindelijk niet vol doende bleek voor een punt had Roodenburg volledig aan zichzelf te wijten. Na het afstandschot van Key, die even later nog een keer de lat zou raken, bezorgde Vader de Leidenaars al ver voor de 3 okto- ber-festiviteiten een flinke kater. JAAP VISSER DEN HAAG - Voor het eerst dit seizoen zat het Blauw-Zwart eens mee. Na drie nederlagen en een ge lijkspel, boekte de ploeg van Chiel Jansen een zwaarbevochten uitze ge bij het Haagse ADO. De Wassenaarders kenden een bijzonder goede start. In de 15-de minuut van de eerste helft scoorde' voorstopper Leo Bellekom met het hoofd na een vrije trap van Frank Voorham: 0-1. Een minuut later stonden beide ploegen echter weer op gelijke hoogte. Na ongelukkig hands van Wim van de Berg depo neerde scheidsrechter Molleman de bal op de stip. Ramon Rijntjes verzilverde dit buitenkansje: 1-1. Blauw-Zwart bleek geenszins aan geslagen en het was Wijnand Bak ker die na een schitterende solo in de 21-ste minuut de bezoekers op nieuw op voorsprong bracht. Kort daarna was het voor de derde keer raak toen Erik de Mors, na een vloeiende combinatie met Ruud Luijken en Frank Voorham, vanaf de rand van het strafschopgebied ADO-doelman Wim Zuurmond het nakijken gaf: 1-3. Daarna zette de Hagenaars Blauw-Zwart onder grote druk, maar het duurde tot de 65-ste alvo rens de thuisploeg succes had. In duidelijke buitenspelpositie lepel de ADO-spits Bordewijk de bal over Van Veen: 2-3. Daarbij bleef hetal waren de gastheren nog een paar keer dicht bij de gelijkmaker. Zo knalden Carlos Roeleveld en Bert Blans in de slotfase op de paal. Het laatste fluitsignaal kwam dan ook als een verlossing voor Blauw-Zwart, dat zodoende de eer ste overwinning van het seizoen boekte. RCL-Roodenburg LEIDEN - RCL en Roodenburg maken morgenavond op het veld van LFC uit wie zich als laatste club schaart bij de halve finalisten in het toernooi om de Zilveren Mo len. Het duel tussen de zaterda geersteklasser en zondagtwee deklasser begint om 20.00 uur. Quick Boys, Wilhelmus en Lugdu num hebben zich al voor de halve eindstrijd van het traditionele LFC-toernooi geplaatst.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13