Akkoord met België over kerncentrales Raadsels vergezellen terrorisme in Frankrijk China houdt vast aan 1 kind-beleid Rechtse blanken Z.-Afrika verdacht van bomaanslag Abdallah moet in februari voorkomen Samenwerking op gebied veiligheid BUITENLAND PAGINA 7 WENEN - De Nederlandse minister van milieu, Nijpels, is in Wenen met zijn Belgische en Westduitse collega's overeengekomen de samenwerking op het gebied van veiligheid van kernreactoren te versterken. Vooral de samenwerking met België op dit gebied, waar tot dusverre nauwelijks sprake van was, noemt Nijpels 'een hele forse stap'. De samen werking met de Westduitsers wordt verder geïntensiveerd. PEKING (AP) - De Chinese rege- ring heeft gisteren benadrukt dat echtparen zich geen tweede kind zouden moeten veroorloven. Pre cies zes jaar geleden werd in 's we relds dichtstbevolkte land het één- kind-beleid ingevoerd. Het Engelstalige dagblad Health News meldde dat een nieuwe ge- boortengolf een zware last zou be tekenen voor de beperkte voedsel bronnen van het land en dat de economische en sociale ontwikke ling van China er zwaar onder zou lijden. China, dat aan het eind van 1985 1.046 miljard inwoners telde, stelde het één-kind-beleid in 1980 in. De regering wilde daarmee zorgen dat het inwonertal aan het eind van de eeuw onder de 1,2 miljard zou blij- Bij de communistische macht sovername in 194Ö telde China 541 miljoen mensen. De verbeterde ge zondheidszorg en Mao's idee dat meer baby's ook meer revolutio nairen zou betekenen, deden de bevolking groeien tot 800 mihoen in 1976, het jaar van Mao's dood. De strenge politiek van geboor- tenbeperking legt financiële en so ciale boetes op aan echtparen die een tweede of derde kind nemen. Alleen etnische minderheden, die ongeveer 6 procent van de bevol king uitmaken, hoeven zich niet aan de nageslachtsrlimiet te hou den. Het beleid is er in geslaagd om de natuurlijke bevolkingsgroei van China op het niveau van iets meer dan 11 per 1000 te houden. In India bijvoorbeeld bedraagt de bevol kingsgroei 21 per 1000. Anti-abortus-activisten en men senrechtengroepen in het buiten land hebben felle kritiek op het be leid uitgeoefend. De regering zou vrouwen dwingen om abortus te plegen en men vindt dat het regi me zich niet moet mengen in privé- aangelegenheden van zijn burgers. Op het platteland zouden ernstige problemen ontstaan voor jonge meisjes, omdat men nog steeds de voorkeur geeft aan een jongen. In dichtbevolkte stedelijke ge bieden wordt over het algemeen gehoor gegeven aan het één-kind- beleid, maar op het platteland, waar 80 procent van de bevolking woont, heeft het minder kans van slagen. Volgens de officiële media zijn families op het platteland vaak bereid voor het tweede kind de vereiste boete te betalen. Dat hangt samen met een verbeterd inko men. Éénderde van de echtparen in de provincie zouden een tweede kind nemen. De Beijing Ribao, het dagblad van Peking, publiceerde gisteren een open brief van de communisti sche partij waarin de mensen van het platteland wordt gevraagd om meer moeite te doen voor uitvoe ring van het één-kind-beleid. door Marien van den Bos Vlak voor het einde van de minis tersvergadering van het Internatio naal Atoomenergie Agentschap (IAEA) in Wenen ondertekenden de drie landen hun intentieverkla ringen, die aanzienlijk verder gaan dan het eveneens in Wenen bereik te akkoord tussen alle IAEA-lidsta- ten. Met België wordt al zo'n tien jaar onderhandeld over vormen van sa menwerking op het gebied van uit wisseling van informatie. Tot dus ver werden storingen en proble men in Belgische kerncentrales al leen bij een alarmnummer in Goes gemeld, zonder verdere uitwisse ling of samenwerking. Overeen stemming is nu bereikt tussen Nij pels en de Belgische staatssecreta ris voor het leefmilieu, mevrouw Miet Smet, over uitwisseling van alle gegevens die beschikbaar zijn over vestiging van nieuwe en wijzi gingen van bestaande kerncentra les, van opslagplaatsen van radio actief afval etc. Daarnaast komt er een vaste ambtelijke commissie voor overleg, die bovendien tech nische werkgroepen in kan stellen. Vluchtelingen De Westduitse regering over weegt een einde te maken aan de praktijk om alle Oosteuropeanen die naar de Bondsrepubliek vluch ten, op te nemen. Dit is gisteren be kendgemaakt. Gedurende 20 jaar heeft West- Duitsland vluchtelingen uit het Oostblok opgevangen, onverschil lig of zij wel of niet politiek asiel vroegen en kregen. Een woordvoerder verklaarde dat thans wordt overwogen om vluchtelingen uit het Oostblok die voorkeurstatus te ontnemen en voor hen dezelfde normen te han teren als voor andere vluchtelin gen. Dat wil zeggen dat zij voor taan asiel zouden moeten aanvra gen, en dienen te vertrekken als zij een negatieve beschiking ontvan gen. Argentinië Vier van de zeven voormalige Ar gentijnse politieofficieren die wor den berecht op verdenking van schending van de rechten van de mens, zijn de rechtszaal uitgelo pen, omdat de rechter niet toe stond dat een van hen een verkla ring voorlas. Onder de zeven beklaagden is generaal-b.d. Ramón Camps, het hoofd van de politie van de provin cie Buenos Aires op het hoogte punt van de "smerige oorlog" van de toenmalige militaire regering te gen een zogenaamde ondergrond se opstand. In het Nederlandse parlement wordt al jaren aangedrongen op een overeenkomst tot minstens in formatie-uitwisseling met de Bel gen vanwege de vier kerncentrales in Doel, vlak over de Belgische grens. Nijpels toonde zich dan ook bijzonder blij over het plotseling bereikte akkoord. België betrekt zijn energie voor 65 procent uit kerncentrales, waarvan er inmid dels zeven in gebruik zijn, aldus mevrouw Smet. Met de Bondsrepubliek bestond al een samenwerkingsverband op het gebied van nucleaire veilig heid. Alleen gold deze overeen komst slechts voor de grensgebie den. Met het nieuwe akkoord tus sen Nijpels en minister dr. Walter Wallmann van milieu vallen echter alle Westduitse en alle Nederland se nucleaire installaties onder het akkoord. De speciale vergadering van het Internationaal Atoomenergie Agentschap (IAEA) is gisteren unaniem akkoord gegaan met twee conventies over internationale sa menwerking voor veiligheid van kerncentrales en bescherming van het milieu. De conventies verplich ten de landen zo snel mogelijk ge-, gevens te verstrekken over onge vallen met kerncentrales, waar ook andere landen last van kunnen hebben en verplichten tot weder zijdse bijstand in dergelijke geval len. De vijf landen die over kern wapens beschikken hebben plech tig beloofd de conventies ook te la ten gelden voor eventuele ongeluk ken met militaire installaties. Uit een rapport van de Ameri kaanse rekenkamer, General Ac counting Office (GAO), is gebleken dat het grondwater bij vele nu cleaire installaties in de Verenigde Staten ernstig vervuild is met radioactief en chemisch materiaal. Senator John Glenn heeft geëist dat stappen worden genomen om de kwestie aan te pakken. 'Wij moeten wakker worden voor het te laat is en wij opgezadeld ra ken met een milieuramp die de ramp van Tsjemobyl zou kunnen evenaren', zei Glenn. Blijkens het GAO-rapport is 'het grondwater bij acht van de negen installaties die wij hebben onderzocht besmet met verschillende soorten radioactief en/of chemisch materiaal, als ge volg van de werkzaamheden van de installaties. In sommige geval len is de besmetting 1000 maal ho ger dan de voor drinkwater gelden de norm. In andere gevallen is de hoeveelheid radioactief materiaal in het grondwater meer dan 400 maal zo groot als de drinkwater- WASHINGTON - Het Amerikaanse Hooggerechtshof is gisteren een nieuw tijdperk ingegaan nadat William Rehnquist (links) was beëdigd als 16de opperrechter van de Verenigde Staten. Rehnquists voorganger, Warren Burger (2de van rechts) nam de eed af. De benoeming van Rehnquist was omstreden omdat hij in het verleden betrokken zou zijn geweest bij twijfelachtige werving van stemmen voor bepaalde functies. Hij is politiek en ideologisch gezien de meest conservatieve opperrechter die de VS ooit hebben gehad. Dankzij de steun van president Reagan (rechts) kwam hij op de stoel van opperrechter terecht. Tweede van links ïs de echtgenote van Rehnquist. ifotoAP» Een bomexplosie gistermiddag in een bar in het centrum van Johan nesburg heeft drie personen ver wond en aanzienlijke schade aan gericht. Omdat de bar een populair trefcentrum .is voor studenten en jonge blanke critici van de apart heid, moet deze explosie mogelijk in verband worden gebracht met andere recente pogingen ter rech terzijde, om het verzet tegen de apartheid in discrediét te brengen. Drie personen raakten bij de ex plosie licht gewond en een vierde werd getroffen door een hartaan val. De bom was geplaatst in het toilet van de bar van het Denvons- hire hotel, waar zich op dat mo ment tientallen studenten van de nabijgelegen universiteit van Wit- watersrand ophielden. door Ruud de Wit De politie te leveren ovi de explosie e de avond erv melijk de mu eigerde commentaar r het verband tussen een ander incident, or. Toen werden na- en en de voordeuren PARIJS (AP/AFP/Rtr) (AP) - De Franse minister van justitie Albin Chalandon heeft gisteren aange kondigd dat Georges Ibrahim Ab dallah, om wiens vrijlating De afgelopen weken is in Parijs een reeks bomaanslagen gepleegd, waarbij in totaal negen doden en zeker 160 gewonden vielen. Na i dere bomaanslag werd de vrijla- keer Franse politie in de flat van Abdal lah aangetroffen. Twee door Frankrijk uitgewezen Iraakse dissidenten, wier terug- Frankrijk werd geëist reeks bomaanslagen in Parijs is ge- ting geëist van Abdallah, en twee door moslim-extremisten in Liba- pleegd, in' februari terecht moet staan voor medeplichtigheid aan de moord op een Amerikaanse en een Israëlische diplomaat. Chalandon verklaarde dat hij het Openbaar Ministerie heeft gelast het proces tegen Abdallah voor het Parijse Hof van Assisen aan te spannen. Abdallah zit op het ogen blik een straf van vier jaar uit voor illegaal wapenbezit, het in bezit hebben van valse identiteitspapie ren en voor samenspannen met cri minelen. andere terroristen die in Frankrijk non, zijn gisteren in Parijs aange- levenslang hebben gekregen, de komen. Zij zullen daar hun studie Iraniër Anis Naccache en de Ar meen Varoujan Garbidjian. Abdallah zou de Europese lei ding hebben van de Libanese Ge wapende Revolutionaire Facties dreiging zouden (FARL), de organisatie die in 1982 nationale veiligheid, voortzetten. Hamza Fawzi al-Ru- ba'i (38) en Hassan Khairredin (36) werden midden februari uitgewe zen naar Bagdad, omdat de verantwoordelijkheid opeiste r de moord op de Amerikaanse mitische Jihad" De shi'itische terreurgroep „Isla- Libanon militaire attaché luitenant-kolonel drie Fransen en drie Amerikanen Charles Ray en de Israëlische di- in gijzeling houdt, eiste dat de twee plomaat Yacov Barsimantov. Het moordwapen werd volgens de Frankrijk mochten terugke ren en dreigde de gijzelaars te ver moorden indien dat niet zou ge beuren. De Franse actie leidde tot een storm van protesten van mensen- ouderde, nucleaire Polariswapen. die de Assemblee besloot, geen en- rechtenorganisaties in Europa die Steel gaf toe, dat de anti-kernwa- kele concessie aan de anti-kernwa- vreesden dat de twee door de auto- penstem de verkiezingsaspiraties penfractie van zijn partij. Hij ver- riteiten x-«--r-u-Irak zouden worden ge- i de Liberaal/Sociaal-Democra- weet hen 'niet in de echte wereld te marteld of geëxecuteerd. In maart Liberale leider houdt vast aan kernwapens LONDEN (GPD) - De leider van de Britse Liberale Partij, David Steel, probeerde gisteren in een vechtlustige toespraak iets van de electorale geloofwaardigheid terug te winnen die de partij na de neder laag over nucleaire defensie eerder deze week verloren had. Tegen de zin van Steel en de sociaal-demo cratische vleugel van de Alliantie, stemde de liberale achterban tegen het vervangen van Engelands ver vroeg Parijs aan Bagdad de veilig heid van de twee Irakezen te garan- tische Alliantie op de tocht had ge- leven' met een beslissing 'die zet. Hij herhaalde echter, na per he- mand zou overtuigen'. likopter naar Londen gevlogen te „ik ben niet deren en sindsdien hebben "beide y°<* spoedoverleg met de geïnteresseerd in macht zonder landen beweerd dat ze vrij SDP-leider David Owen, dat het principes, maar ik beschouw prin- te vertrekken. Maar de twee bleven pact met de SDP er niet door ge- cipes zonder macht evenmin als raakt was. aantrekkelijk, aldus de liberale lei- Steel deed tijdens zijn toespraak, der. in Irak en de Islamitische Jihad be schuldigde Frankrijk ervan hun vrijlating uit te stellen en een op lossing voor de gijzelaars te blok keren. De ondergrondse terreurorgani satie zei eerder dit jaar dat een van de twee in Irak was terechtgesteld. De Islamitische Jihad had op zijn beurt als vergelding een Franse gij zelaar terechtgesteld. Het lijk is echter nooit gevonden. Een Franse televisieploeg van vier man die het lot van de Fransman in Libanon wilde onderzoeken werd op de dag van aankomst in Beiroet ontvoerd. Enkele weken geleden werden twee van de vier vrijgelaten. BOMMELDINGEN - De politie van New York heeft een man gear resteerd die ervan wordt beschul digd de afgelopen vier maanden in Manhattan honderden valse bom meldingen te hebben gedaan. Met een gemiddelde van zes per dag meldde de 42-jarige John Lo- val tussen 20 mei en 15 september dreigende bomaanslagen namens het Ierse Republikeinse Leger. Het was niet duidelijk of Loval enige connectie had met het IRA. Een politiewoordvoerder zei dat Loval goed was voor de helft van de valse meldingen die in de afgelopen pe riode in Manhattan zijn binnenge komen. De man is ook beschuldigd van een aantal valse brandmeldin gen. van het Oxford-hotel in de verder op gelegen wijk Rosebank met verf en leuzen beklad. In het hotel zou gisteravond een cabaret-program ma afgewerkt worden ten behoeve van de pacifistische beweging in Zuid-Afrika en de Campagne voor Dienstweigeren (ECC). Volgens de hotelreceptioniste waren de be kladdingen uitgevoerd door acht blanke mannen, die hun gezichten met bivakmutsen hadden bedekt. Toen zij een van hen wilde stop pen, werd zij bedreigd met een pi stool. De onbekenden lieten leuzen op de muren achter als: 'Viva ANC', 'Mandela' en 'ECC is ANC'. Ook waren er 'communistische' 'Ha mers en Sikkels' en Davidsterren aangebracht. Afgelopen zondag werd reeds een culturele manifes tatie van de ECC in het centrum van Johannesburg door onbeken den verstoord. Zij verspreidden traangas in de zaal. De Zuidafrikaanse regering lijkt in verlegenheid te worden ge bracht door de gewapende bevrij ding van Charles Sebe uit een ge vangenis in het zogenaamde 'onaf hankelijke' thuisland Ciskei. Sebe, het voormalige hoofd van de veilig heidspolitie van Ciskei en tevens een broer van president Lennox Sebe, werd in juni 1984 gearres teerd op beschuldiging van een sa menzwering en tot 12 jaar gevange nisstraf veroordeeld. Charles Sebe, die nauw samenwerkte met de Zuidafrikaanse veiligheidsdienst, werd uit de Middeldrift-gevange nis bevrijd door een zestal zwaar gewapende blanken, die zich schietend een weg baanden naar zijn cel. Een gevangenisbewaarder werd hierbij gewond. Het is niet uitgesloten dat de be vrijding van Charles Sebe een door Zuid-Afrika gesteunde poging is voor een nieuwe samenzwering te gen president Lennox Sebe. Nage noeg op hetzelfde moment dat Charles Sebe werd bevrijd uit de gevangenis, werd de zoon van pre sident Sebe, majoor-generaal Kwa- ne Sebe, die zijn oom opvolgde als hoofd van de veiligheidspolitie van Ciskei, en de tweede man van de veiligheidspolitie, kolonel Z. Ngwenya bij het Amatala Sun-ho- tel van Ciskei door onbekenden ontvoerd. Sinsdien is noch van Charles Sebe noch van de twee ontvoerden meer iets PARIJS - In Parijs herneemt het normale leven zijn rechten nu er geen bom meer ontploft is sinds vorige week woensdag, de bom in de rue de Rennes. De aanplakbil- letten met de foto's van de mogelij ke daders zijn over het hele land verspreid, terwijl de politie en de justitie er al van overtuigd zijn te weten wie de daders zijn. door Rudolph Bakker Ze blijft volhouden dat de aan slagen, die twee weken aanhielden, georganiseerd en uitgevoerd zijn door de broers van de in Parijs ge vangen zittende Georges Ibrahim Abdallah, een van de vermoedelij ke leiders van de FARL ('Fractions Armées Revolutionnaires Libanai- ses'). Deze broers wonen met hun moeder in het Noordlibanese dorp je Kobayat en verklaren om strijd dat ze geen van allen kortgeleden in Parijs zijn geweest. Het beste be wijs dat ze wel voor de terreur me de-verantwoordelijk zijn, zo meent de politie, is dat er geen aanslagen meer hebben plaats gehad sinds de broers in Kobayat door de pers en de Franse geheime dienst voortdu rend in de gaten worden gehou den. De pers had de koppigheid van de politie ten aanzien van de schuld der Abdallah-broers tot nog toe belachelijk gemaakt. Tot een grond-stewardess op het vliegveld Orly uit zichzelf de politie is ko men melden dat ze de avond van de aanslag in de rue de Rennes een man tot een vlucht naar Oostenrijk had toegelaten, die als twee drup pels water op broer Emile Abdal lah leek. Ze had de man van de aanplak- billetten herkend en zou daarmee recht hebben - al zei ze dat niet - op een deel van de miljoen francs, die voor hulp bij het opsporen van de daders is uitgeloofd. Uit 130 foto's hadden meteen na de aanslag in de rue de Rennes twee onverdachte getuigen Emile met zijn grote snor herkend als de man die uit de zwarte BMW was gesprongen en de bom in een vuil nisvat op de stoep van de textiel winkel van Tati had gedeponeerd. Koffertje Nadat'de aanslag die 17e 's mid dags om vijf voor half zes had plaats gevonden, dook Emile ne gentien uur later in zijn geboorte dorp op, een diplomatenkoffertje in de hand. Hij verklaarde van zijn werk te komen, een verklaring die door dorpelingen werd onder steund. Intrigerende verhalen en sugges ties over de Abdallah-broers verhe len overigens niet dat de broers al leen onmogelijk in staat tot, of ver- antwoordeijk zouden kunnen zijn voor, de reeks bloedige aanslagen - in Parijs. Binnen de regering zelf bestaat verschil van mening over de ware aard van de inspiratoren. De Franse binnenlandse veilig heidsdienst zet zijn kaarten welis waar helemaal op de familie Abal- lah, maar voor het ministerie van buitenlandse zaken zijn de werkelijke daders - op gezag van diplomatenrapporten - de ayatol lahs in Iran. De Franse buitenland se geheime dienst volgt een eigen Minister Robert Pandraud (links) tijdens de EG-conferentie i reurbestrijding, deze week in Londen. spoor naar Syrië en tenslotte bezit ten al deze theorieën een grond van waarheid. Het zoeken naar de actuele ver bindingslijnen en de gelijklopende belangen tussen alle actiegroepen en groepjes die achter dergelijke schematische aanduidingen schuil gaan, voert binnen in een angst aanjagend labyrinth. Vast staat dat praktisch al deze complotten er op uit zijn aan de aanwezigheid van Frankrijk en van andere westerse machten in het Nabije Oosten een definitief eind te maken. Een symbool van dit conglome raat van verbindingen is monseig neur Hilarion Capucci, vroeger vi- ce-vicaris van de grieks-katholieke kerk in Jeruzalem, die door de Is raëli's tot twaalf jaar gevangenis straf werd veroordeeld omdat hij niet alleen een warm aanhanger van Jasser Arafat en zijn PLO was, maar ook wapens en springstoffen van hem in huis had. Hilarius Ca pucci staat niet alleen op goede voet met Arafat, maar ook met de ayatollah Chomeini van Iran en met de leiders van Syrië. Pandraud Vorige week vrijdag is deze in drukwekkende kleine man met de grote baard in Parijs gearriveerd, waar hij sindsdien al zes gesprek ken had met de minister voor na tionale veiligheid, Robert Pand raud. Ook was de geestelijke in de Santé-gevangenis, waar hij een uur met Georges Ibrahim Abdallah sprak. Volgens eigen zeggen wilde hij Abdallah een verklaring ontruk ken, waarin deze de daders van de bomaanslagen er toe zou oproepen hun bloedig werk te staken, al de den ze dat dan ook om Abdallah's vrijlating te bewerkstelligen. Ab dallah weigerde dit omdat hij - naar zijn zeggen - daarmee zou be kennen dat er tussen de aanslagen en zijn persoon verband zou be staan. Niemand hecht overigens geloof aan de stelling dat monseigneur Capucci hoofdzakelijk in Parijs is om Abdallah tot een dergelijke ver klaring over te halen. Waartoe dienden dan de reeks gesprekken met minister Pandraud? Het ligt dan ook voor de hand dat de rege ring op alle mogelijke manieren probeert aan de bomaanslagen een eind te maken, en van monseig neur Capucci's diensten als gids in het labyrint gebruik maakt. Een van de eerste raadgevingen van Capucci schijnt te zijn geweest een onderhandelaar naar Syrië te sturen. Premier Chirac zond daar op zijn minister voor samenwer king Michel Aurillac naar Damas cus, waar deze gesprekken had met de tweede man, Abdel Halim Chaddam en met de Syrische mi nister voor buitenlandse zaken Fa- rouk Al Charah. Na zijn terugkeer liet minister Aurillac over deze ge sprekken, zoals te verwachten was, niets los. De vraag die de Fransen bezig houdt is of de regering-Chirac - daarbij gesteund door de socialisti sche president Mitterrand - er als nog op uit is zich op een nette ma nier van de levensgevaarlijke Georges Ibrahim Abdallah te ont doen. Capucci en Pandraud heb ben geen zes maal met elkaar ge praat op basis van het officiële standpunt dat 'Frankrijk geen haarbreed voor chantage zal wij ken'. En dat er 'op dat punt van onder handelen geen sprake is'. Premier Chirac herhaalde woensdag 'in zijn toespraak tot de algemene verga dering van de Verenigde Naties in New York dit standpunt. In een la ter gegeven interview liet de eerste minister nog weten dat er absoluut geen sprake van was dat men voor de periode van de recente bomaan slagen zou hebben geprobeerd zich al van Abdallah te ontdoen. Canard Premier Chirac reageerde hier mee op een artikel in het 'satiri sche' weekblad 'Le Canard Enchai- né', dat verscheen onder de kop 'Maandenlange onderhandelingen tussen Chirac en de terroristen'. 'Le Canard' stelt dat de rechters die zich met de zaak Abdallah be zig houden zelfs al opdracht gekre gen hadden naar argumenten te zoeken om de terrorist bij gebrek aan bewijs over de grens te kunnen zetten. Deze gang van zaken (die niet voor het eerst door de 'Canard' is aangeduid) zou zijn onderbroken toen de Verenigde Staten er lucht van kregen, en de Franse regering verder de weg tot gemarchandeer over Abdallah versperde. Ze deed dit door de familie van de in janua ri 1982 in Parijs vermoorde vice mi- litaire-attaché Charles Ray een klacht tegen Abdallah te laten in dienen. Volgens 'le Canard' zou premier Chirac dit Amerikaanse initiatief tot razernij hebben ge bracht. ADVERTENTIE WERKEN IN HET CENTRUM VAN NEDERLAND EN NOG GOED WONEN 00K! OPERATIE ASSISTENTEN CHIRURGIE, ANAESTHESIEMEDEWERKERS, PERFUSIONISTEN, I.C. VERPLEEGKUNDIGEN, DIALYSE VERPLEEGKUNDIGEN, HARTCATHETERISATIELABORANTEN MN kunnen straks gaan werken in het nieuwe hartcentrum in Zwolle. Vul nu de bon in voor de map met uitgebreide informatie over wonen en werken in Zwolle. Naam Straat Postcode Plaats Funktie

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 7