verdere toelichting overbodig! GA BIJ ONSOP LEEUWEJACHT. UilL^rrlroArlfil (de superieure kwaliteit van Vinolux spreekt immers vanzelf) 4? 5 595 395 Nu bij 3 flessen de 4e gratis! Let op! Deze aktie geldt 2 weken! Garvey l\ Sherry *- 4?9 5 n Leiden Oegstgeest Lisse U bent van harte welkom op onze Peugeot najaarsshow Nieuwe uitgaven corbières Rouge V.D.Q.S. per literfles Bordeaux Blanc de Blancs demi-sec of sec A.c. Bordeaux per literfles Roussillon Rouge A.c. Cötes du Roussillon per literfles 545 Préfleuri rouge, blanc demi-sec, blanc sec per literfles vat 69 Scotch Whisky *1795 normaal 20,95 I Hartevelt Citroenbrandewijn Q5 1/1 liter, normaal 13,95 I I Bols Jonge Jenever 1/1 liter, normaal 19,45 Boomsma Bramenjenever 1/1 liter, normaal 15,95 EXTRA TIP VOOR DEZE WEEK! Schenk uzelf eens wat Spaans temperament medium dry of extra dry normaal per fles 5,95 A.C. Corbières 1985 mis en bouteilles au chateau SPECIALE WUNKEUZE VOOR SEPTEMBER Chateau de Bellevue !uR?j Vorig jaar riepen wij de .KAT-3 schitterende Chateau de y-'/lfCPK Bellevue uit tot Wijn van het Jaar. Ditmaal is de nieuwe oogst; ietwat bescheidener, onze Wijn van de Maand. Maar wat voor één! De '85 oogst is onbetwist de beste van de afgelopen 10 jaar! We hebben daarom de helft van de totale produktie ingekocht. Zodat u allemaal kunt ervaren wat klasse is! K per fles w* doos a 6 flessen 3250 Openbare bijeenkomst van Rijnlands algemeen bestuur De verenigde vergadering van het hoogheem raadschap van Rijnland zal op woensdag 8 oktober 1986 te 9.30 uur in openbare zitting bijeenkomen in de vergaderzaal van het kantoorgebouw Breestraat 48 te Leiden. De agenda is hieronder aangegeven. Ter voorbereiding van deze bijeenkomst zullen de commissies uit de verenigde vergadering ter bespreking van de in de agenda nader aange geven onderwerpen bijeenkomen in Rijnlands huis, Breestraat 59, te Leiden en wel: a. de commissie waterstaat op dinsdag 30 september 1986 te 13.30 uur; b. de commissie waterkwaliteit op maandag 29 september 1986 te 14.00 uur; c. de commissie bestuurszaken op maandag 29 september 1986 te 10.00 uur; d. de commissie financiën op donderdag 2 oktober 1986 te 09.30 uur. Alle vergaderingen zijn openbaar. De op de te behandelen onderwerpen betrekking hebbende stukken liggen vanaf 26 september 1986 tot de aanvang der vergaderingen voor een ieder ter inzage in het Rijnlandshuis, Breestraat 59 te Leiden op werkdagen van 09.00 -12.00 en van 14.00-16.00 uur. Agenda: bijeenkomst van de verenigde vergadering bijeenkomsten van de commissies Opening. Notulen van de op 11 juni 1986 gehouden vergadering. land; c. heruitgifte recht van opstal, uitvoering delegatie-besluit; d. voortgang overleg gemeente Velsen; e. personeelsmutaties; f. goedkeuring V.V.-besluiten door gedeputeerde staten van Noord-Holland en Zuid- Holland. IV. Voorziening m vacatures commissies waterkwaliteit en bestuurszaken V Voorstel tarief verontreinigings heffing 1987. VI. Krediet onderzoek fundering boezemgemaal Spaarndam. VII. Krediet herstel bordessen Koek van Leeuwensluis te Gouda. VIII. Ontwerp-regelingen subsidie kadeverbeteringswerken en uitkeringen fonds oeverherstel IX. Nota optimalisatie opper- vlaktewateronderzoek in Rijnland. X. Krediet aanbrengen voorzie ningen aw.z.i. Stompwijk. XI. Aangaan overeenkomsten inzake uitvoering zuiverings- taak: a. met de gemeente Bloemen- daal (t.b.v. kern Vogelen zang); b. met de gemeente Benne- broek. XII. RONDVRAAG. ws commissie waterstaat wk commissie waterkwaliteit bz commissie bestuurszaken fin commissie financiën In handen van commissies ws wk bz fin. Leiden, 18 september 1986. De dijkgraaf, EH. VAN TUYLL VAN SEROOSKERKEN Hoogheemraadschap van Rijnland De jacht is geopend in onze show room! Want de nieuwe leeuwen uit de 1987-collectie van Peugeot zijn gearri veerd. Met als trotse koning de nieuwe 309 Diesel 1.9. De diesel met onge hoord goede cijfers voor z'n econo mie en prestaties. Nieuwsjagers kunnen ook alles te weten komen overde nieuwe top modellen 505: de 6-ciIinder V6 en de Tlirbo Injection, standaard met ABS en variabele stuurbekrachti ging. En de GT Diesel Tlirbo met 110 DIN pk. En over het sportiefste Peu geot 205 nieuws, de 205 XS en de 205 GTI met 115 DIN pk. Naast veel nieuws hebben we ook veel voordeel voor u: nü een 205 halen, zomer '87 betalen. Of een 305 voor f305,- per maand. Vraag naar de speciale voorwaarden. Snelle beslissers zullen ze- ker gecharmeerd zijn van onze Crystal- en Select-aanbiedingen. Luxueus uitge ruste Peugeots voor een extra scher pe prijs. De 305 Crystal Sedan voor f21.995,- en in Break voor f24.995,-; de 505 SX Select, allure met f 2.500,- voordeel, voor f29.995, Kom nu naar onze showroom en ga op leeuwejacht. I PEUGEOT IVERINGSKOSTEN PRIJSWIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN op zaterdag 27 sept. a.s. trakteert Auto Leithon op vers ge bakken flensjes uit de Hollandse flensjesbakkerij... en de kin deren kunnen genieten van een heerlijke suikerspin! PEUGEOT DEALER VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN T.o.v. nieuwe postkantoor iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant al Proza - 'De ondergang van Johnstown' is de eerste roman van Sipho Sepamla, die niet alleen de strijd tussen zwart en blank beschrijft maar ook de controver ses in de Zuidafrikaanse zwarte woon gemeenschap zelf. In de Knipscheer. prijs 25.-. - 'Horns ondergang', roman van Chris- toph Hein. Over vastgelopen levens in een slaperig Oostduits provinciestadje. Van Gennep, prys 34,50. - 'Het land van de geslagen kinderen', debuutroman van Waltraud Anne Mit- gutsch. Een eerlijk verhaal over het le ven van drie generaties vrouwen. Van Gennep, prijs 34,50. - 'De schaduw van het vuur', nieuwe ro man van Hans Konings, die het drama centraal stelt van wat angst voor de atoomvernietiging in iemands leven te weeg kan brengen. Van Gennep, prijs 34.50. - 'Over de wateren', deze roman van Louis Ferron is het relaas van een mis lukking met een speurtocht naar een laatste restje geluk. De Bezige Bu. prijs ƒ29,50. - 'De buikspreker', eerste roman van Brigitte Peskine over de eenza<muiciu van een man, die verstikt raakt in zijn emoties. Van Gennep, prijs 19,50. - 'Het donker en het licht', een nieuwe roman van Robert Shea (auteur van 'Shiké'). Het verhaal speelt zich af in de dertiende eeuw, waarin een kruisvaar der verliefd wordt op een ketterse scho ne. Een onmogelijke liefde. Luitingh, prijs 34,90. - 'Later die dag', verhalenbundel van Grace Paley, door de New York Times Book Review eens 'een van onze beste schrijvers van korte verhalen' genoemd. Contact, prys 26,90. - 'Sprookjes van de Baba Jaga', een zeer bepaalde groep Russische sprookjes sa mengesteld door de Russische 'Grimm'. Alexander Afanasjef. Christofoor, prijs 29,50. - 'Verzamelde liedjes en gedichten' van Willem Wilmink, uitgegeven ter gele genheid van het feit dat de auteur op 25 oktober vijftig jaar wordt. Bert Bakker, prijs 49,90 - 'Jij noemt stom wat taal is', gedichten van Mark Insingel. In de Knipscheer. prijs 23,50. - 'Trommels van marmer', gedichten van Theo van Baaren. Meulenhoff, prijs 24,50 - 'Hup de zee', gedichten van Diana Ozon. In de Knipscheer. prijs 17,50. - 'Nachten in het ijzeren hotel', gedich ten van Michael Hofman. De Bezige Bij, prijs 24,50. - 'Kus of ik schrijf, gedichten van F.Harmsen van Beek. De Bezige Bij, prijs 21,50. - 'Eerste gedichten' van Jacques Hame link. De Bezige Bij, prijs 34,50. Jeugdboeken - 'Willem Wilmink Omnibus' met de bes te verhalen, die Wilmink voor kinderen schreef. Eveneens uitgebracht ter gele genheid van zijn vijftigste verjaardag eind oktober. Bert Bakker, prijs 29,90. - 'De zevenslaper' door Hanna Muschg met maar liefst 130 tekeningen van Ka- thi Bhend. Voor jongeren van 7 jaar en ouder. Christofoor, prijs 18,75. - 'Duif onder de valken', verhaal van Ka- therine Allfrey over een meisje dat bij toeval bij de Amazones terecht komt. Christofoor. prijs f 24,50. - 'Robin en Missne m het bos der on- zichtbaren' door Inger Edelfeldt gaat over een meisje aan het begin van haar puberteit. Christofoor. prijs 21,75. - 'Mara en de kleur van het geluk' door Merit Muller, waarin twee jonge mensen proberen de kleur van het geluk te red den. Christofoor, prijs 18.75. - 'Wanneer zie ik je weer' door Harry Ma zer. Volgens de flap een boek over de bitterzoete ervaring van de groei naar volwassenheid in deze tijd. Elzenga, prijs 19,90. - 'Met een spijker op zak' door Corrie Hafkamp, een vrolijk boek over een meisje dat moet achterblijven als haar ouders naar het buitenland gaan. Elzen- ga, prijs 22,75. - 'Abby' door Hadley Irwin is een ver haal over een steeds hechter wordende vriendschap. Met incest op de achter grond. Elzenga. prijs 21,75. Religie - 'Woorden die wegen wijzen', de Tien Geboden van commentaar voorzien door ds. H.A. Visser. Boekencentrum, prijs 16,50. - 'Henden samen, ogen dicht'. Joke Ver weerd leert kinderen bidden. Boeken centrum, prijs 12,90. - 'Dagvaardig (I)' door J.P.Boenderma- ker en G.H.Westra. Jesjya lezen naar de Eerste Dag toe. Boekencentrum, prijs 14,95. Stripboeken - 'Dragon Lady', een Dan Cooper van Al- bert Weinberg. Novedi, prijs 6,95. - 'Het einde van de lange rit', een luite nant Blueberry van Charlier. Novedi, prijs 6,95. - 'De paardenschenkers', een Cowboy Henk van Kamagurka en Herr Seele. De Harmonie, prys 12,90. Diversen 'Reageerbuisbaby's in Nederland', breedvoerig behandeld door Marjan van Marie met medewerking van dr.A- .Th.Alberda. Met talrijke interviews. Van Holkema en Warendorf, prijs 19,50. - 'De kikvors' en andere beesten belicht door Midas Dekkers. Contact, prijs 16,90. - 'Jaloers', de weerslag van gesprekken die Emma Brunt voerde met diverse be kende Nederlandse vrouwen. De Arbei derspers. - 'Vandalisme', schertswoordenboek sa mengesteld door J.Vandaal. Mingus. prys 14,90. - 'De mysterieuze rechter Ooka', nieuwe selectie Japanse speurdersverhalen van Bertus Aafjes. Meulenhoff, prijs 16,50. - 'Alleen bij uiterste noodzaak'. Anneke Visser belicht de rooms-rode samen werking en het einde van de brede basis 1948-1958. Bert Bakker, prijs 29,90. - 'Eten van alledag', consumentenwijzer over ons dagelijks voedsel samenge steld door de Consumentenbond. Voor leden 12,50, voor anderen 20,-.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 8