if11 Haarlemmerstraat en omgeving: méér dan een kilometer winkelplezier Ben je videofanaat? HiFi gestoord? Zoek je een scheerapparaat voor je weekend-baard? Of heb je batterijtjes nodig voor je zaklantaarn? Ben je computergek? Of loopt je wasmachine spontaan leeg over de keukenvloer? Op de Haarlemmerstraat kun je van alles kopen wat op zwakstroom, twee-twintig of batterijen werkt. En je krijgt er nog gratis vakkundig advies bij ook! Elektrische en elektronische apparatuur koop je niet aan de deur, maar bij één van de speciaalzaken op de Haarlemmerstraat. Want aan doorgeslagen stoppen, verschroeide vingertoppen of een al te eigenwijs computerprogramma heb je niets! De Haarlemmerstraat staat voor een kilometer koopplezier en vele kilometers service! Tussen "als er maar een aan zit "en "ze weten dat je gouden keus hebt gemaakt" zit ruim verschil.. PUBLICATIE VAN ONDERNEMERS VERENIGING HAARLEMMERSTRAAT PROMOTION. Voetlicht Kiel Gé Hotenk Piekaar Dlxons Hema Videotheek Haarlemmerstraat De Lampenkoning Blokker De Marskramer Cency verlichtingsartikelen huishoudelijke artikelen grammofoonplaten etc. verlichtingsartikelen fotohandel en computerhandel en horloges warenhuis videobandenverhuur verlichtingsartikelen luxe- en huishoudelijke artikelen huishoudelijke artikelen Haarlemmerstraat 15 Haarlemmerstraat 60 Haarlemmerstraat 66 Haarlemmerstraat 89 Haarlemmerstraat 122 Haarlemmerstraat 130-138 Haarlemmerstraat 139a Haarlemmerstraat 141 Haarlemmerstraat 145-147 Haarlemmerstraat 158 drogisterij, parfumerie, was- en schoonmaakart. Haarlemmerstraat 164 Oudshoorn Serviezen Oudshoorn licht en Interieur Skala Dlckhofl Elektrorama Kastner De Gouden Sleutels Swaak Witgoed Swaak Onderdelen Swaak Bruingoed P.A.S. Hitl serviezen, cassettes en kookshop moderne verlichting en meubelen televisie en videoverhuur fotohandel en computerartikelen televisie en elektr. huish. app. verlichtingsartikelen servies- en luxe artikelen wasmachines, koelkasten en huishoudelijke art. onderdelen hifi, tv, video en platen hifi apparatuur Haarlemmerstraat 165 Haarlemmerstraat 165b Haarlemmerstraat 168 Haarlemmerstraat 207 Haarlemmerstraat 213 Haarlemmerstraat 215-219 Haarlemmerstraat 220 Haarlemmerstraat 250-252 Haarlemmerstraat 254 Haarlemmerstraat 279-281 Pelikaanstraat 25

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26