Uw mode heeft een eigen design, Yessica. YESSICA II weigert klakkeloos massale U rages te volgen. Zomaar iets aantrekken omdat het 'mode' is, daar begint u niet aan. Want u weet zelf wat u het beste staat en bij uw persoonlijkheid past. Mode moet voor u iets bijzon ders hebben. Een mooie kleur, een speciale lijn of een stof, die er mag zijn. Daarom spreekt de stijl van C&A's collectie Yessica u zo aan. U voelt zich thuis in deze modellen, die exclusief en eigentijds zijn. En met het prijs kaartje kunt u het goed vinden. Geeft u 'n mooi lang slank silhouet. De doordachte rechte snit laat de smaak volle ruit in'n warme tint blauw bijzonder ArA uitkomen. Wol/polyacryl. 38-44 ZOU." Royaal lang, breed en afgewerkt met gedraaide franje. Zacht acryl. Opvallend belijnde blouson van changeant kreuknylon. Gevoerd met zacht imitatie bont. 38-44198.- lynn-iki.u.ys Vlotte geruite bandplooier met warme voering. Polyester/katoen. 36-44 59- Katoen/nylon kwaliteit met tweekleurig streepdessin en gevoerd met teddybont. 38-44198.- Breed gestreept in drie kleuren. Acryl/wol. S-M-L 69.- Yessica broek Op elastische band en fraai afgewerkte zakken. Polyester/ katoen. 38-46 65.- V-hals model met zakken. Tweekleurige streeptricot van acryl. S-M-L 89.- Yessica polotrui Recht met diep ingezette raglan- mouw. Acryl. S-M-L 69.- Yessica streeprok Tricot met tweekleurige streep. Elastische band. Acryl. S-M-L 49.- In ruime lange snit. Tweekleurige streeptricot van acryl. S-M-L 69.- Van tricot in bijpassende kleuren en op elastische band. Acryl. S-M-L 49.-

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16