Wimbledon uit droom geholpen Thurau kan Moser niet bijbenen FC Den Haag laat steekje vallen Springer in Almere derde Scores in profvoetbal Kieft scoort voor Torino Zware val van Beuker Waterski-zege Erik v.d. Maas Tweede plaats Alex Jansen PAGINA 12 SPORT MAANDAG 15 SEPTEMBER 1986 rechter: Van Swieten. Toeschouw 16.500. Gele kaart: Silooy (Ajax). Excelsior FC Utrecht 2-4 (1-2) 19. FC Den Bosch - Feyenoord 2-1 (0- 1) 21. Tahamata 0-1,77. Gillhaus 1-1,78. Hoyer (strafschop) 2-1. Scheidsrech ter: Keizer. Toeschouwers: 11.500. FC Den Haag - Veendam 0-1 (0-0) 61. Steenge 0-1. Scheidsrechter: De Munnik. Toeschouwers: 6500. EERSTE DIVISIE MW - Vitesse 4-1 (0-0). 73. en 74. Thai 1-0 en 2-0, 78. Driessen 3-0, 80. Ta- 2278. Willem II - Wageningen 3-0 (2-0). 17. Busio 1-0, 54. Maddock 2-0, 67. Broeken 3-0. Scheidsrechter: Over kleed. Toeschouwers: 2300 Gele '•iart: Kelderman (Wageningen). Helmond Sport - De Graafschap 2-2 (2-1). 39. Jansen 0-1.40. Teuben 1-1. 45 Kraay 2-1, 49. Teuben (eigen doel) 2-2. Scheidsrechter: Van Vliet. Toe schouwers: 2500, DS '79 - Cambuur 1-1 (0-1). 5. Van der Ark 0-1, 84. Van der Weel 1-1 (straf schop). Scheidsrechter: Verhoef. Toe- Trainer Kistemaker (DS) werd door scheidsrechter Verhoef naar de tribu ne gezonden. Heracles - SW 2-2 (1-0). 20. Hendriks 1-0, 47. Verbeek 2-0, 75. Köneman 2-1, 80. Oosterlee 2-2. Scheidsrechter: Ho- bé. Toeschouwers: 1500. Geel: Van Buuren en Oosterlee (beiden SW) DEN HAAG (ANP) - Door met 1-0 te winnen van FC Den Haag toonde Veendam gisteren op het Zuiderpark maar weer eens aan, dat negatief voetbal nog altijd wordt beloond. De Hagenaars van hun kant bewezen, dat zij het in de eredivisie zo spelend nog moeilijk kunnen krijgen. Tegen Ajax en Feyenoord werden pun ten behaald. Maar een ploeg als Veendam kon de spelers niet bij ster inspireren. Zelfs routinier Jol ging in de fout. De libero speelde zijn doelman Stam vroeg in de tweede helft te zacht aan, zodat Steenge tussen hen in kon Feitelijk had Veendam - Den Haag de eerste competitiewed strijd moeten zijn. De burge meester van de Groningse ge meente vond het echter niet raadzaam de Haagse supporters te ontvangen in een stadion, waar de renovatie nog niet was afgerond. Na zes duels beklaagde trainer Pim van de Meent zich over de houding van zijn selectie, die in de afgelopen week nauwelijks aan het duel tegen de Groningers had gedacht. Ook Veendam had niet naar zijn tegenstander uitge zien. Het verdedigende, vertra gende en vervelende spel was niet speciaal op Den Haag afge stemd. Trainer Henk Nienhuis liet weten, dat zijn elftal elke uit wedstrijd op die wijze zal spelen. Hij vond het maar raar, dat Den Haag voorin zo zwak was. Zo vreemd was dat niet. Den Haag, zonder de geblesseerde Lems en Bouwens, had een 'scheve' opstelling. Boere, de pu re centrumspits, speelde op rechts. De te lichte Schellevis moest in het centrum storen om gaten te maken voor Boere, die op zijn beurt ruimte zou moeten maken voor Otto en Van Alphen. Boere wierp zich echter op als een veredelde rechtshalf, met so listische acties die bij voorbaat uitzichtloos waren. Otto voelde zich op de rechterflank wegge drukt. Groenendijk ontplooide te weinig initiatief in de rol van spelmaker. Omdat Veendam meer achteruit dan vooruit speel de, kregen Boere, Morley en Schellevis toch kansen. De fL jÊÊ^sÊÊÊr^Êt Martin Jol scherpte ontbrak. De Veendam- se verdediger Mulder kon het zich zelfs veroorloven met zijn hak op de lat te mikken. Geen Hagenaar reageerde attent ge noeg. Nadat De Roode de zwak ke Schellevis had vervangen en Boere naar zijn oude stek was verhuisd, kreeg Den Haag meer macht. Het slotoffensief leverde wel spektakel op, maar geen doelpunt. LONDEN (Rtr) - De droom van Wimbledon duurde precies één week. Op de zesde speeldag werd de brutale debutant van de eerste plaats gestoten. Nottingham Forest bood zich met allure aan als nieuwe leider. Aston Villa kreeg er met 6-0 van langs. In de lagere regionen zette Manchester United het herstel in. De eerste overwinning in de competitie werd behaald tegen Southampton: 5-1. Real Madrid-speler Ricardo Gallego gaat over de knie bij Zaragoza-verdediger Pato Yanez. De Koninklijke vomnet3-l. (foto efe» De zesde speeldag in de eerste divi sie van de league was er een met grote scores en bijzondere indivi duele prestaties. Nottingham Fo rest was groots tegen het door bles sures geplaagde Aston Villa. Door de zege met 6-0 werd het doelsaldo beter dan dat van titelverdediger Liverpool en kon voor het eerst in jaren de toppositie worden ingeno men. Birtles en Webb scoorden ie der tweemaal, Carr en manager Brian Clough's zoon Neil eenmaal. 'Double-winner' Liverpool sloop mee omhoog door winst met 2-0 op Charlton Athletic. Mölby scoorde uit een strafschop. Rush was weer goed voor zijn 'vaste' treffer. Wimbledon bleek op eigen veld nog een maatje te klein voor een topclub als Everton: 1-2. Met wat meer geluk had Wimbledon, ge waardeerd om zijn recht-toe-recht- aan-stijl, een gelijk spel kunnen redden. In de slotfase werd, aange vuurd door het recordaantal toe schouwers van 11.708, een zwaar offensief ingezet. Everton hield met geluk de score van 1-2 vast. Sheedy en Sharp verzorgden de productie voor Everton, Cork voor Wimbledon. Bij Manchester United maakte Bryan Robson zijn rentree. Het was te merken. Onder zijn regie le verde United de beste prestatie in maanden. Olsen maakte uit een strafschop het eerste doelpunt. Flowers, de 19-jarige vervanger van de zieke international Shilton, werd vervolgens gepaseerd door Whiteside, Stapleton (2) en Daven port. West-Duitsland Bayern München, overmorgen tegenstander van PSV in de eerste wedstrijd van de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen, is zaterdag alleen op kop in de Bundesliga ge komen. De titelhouder kwam in de uitwedstrijd tegen 1. FC Kaisers- lautern weliswaar niet verder dan een gelijkspel van 1-1, maar staat met tien punten uit zes wedstrij den een punt hoger dan de concur renten Bayer 04, Hamburger SV en Werder Bremen. Bayern München bleef de enige ongeslagen club in de Bundesliga. Voor 36.000 toeschouwers nam Bayern in Kaiserslautern in de 36 e minuut een voorsprong door een treffer van Rummenigge. Invaller Roos bracht in de 64 e minuut, drie minuten nadat hij in het veld was gekomen, de thuisclub verdiend op gelijke hoogte. In het Volksparkstadion in Ham burg zagen 36.000 toeschouwers de HSV met 2-1 zegevieren over ex- koploper Bayer Leverkusen, dat in de tiende minuut een voorsprong had genomen door Cha. Na precies een uur zorgde uitblinker Von Heesen voor de gelijkmaker waar na Dittmer in de 77 e minuut Ham burger SV de winst bezorgde. 1 FC Köln, de club van Georg Kessler, boekte zaterdag zijn eerste overwinning in het seizoen. In het Mungersdorf-stadion was de be langstelling van het publiek overi gens zeer matig: 6.000 kijkers. Pas in de tweede helft kon de Keulse formatie zijn meerderheid tegen debutant FC Homburg in doelpun ten omzetten. De doelpunten kwa men van Bein (48), Steiner (64) en Woodcock (77). Belgie In Mechelen kan men eindelijk tevreden zijn over de Nederlandse inbreng in de ploeg van Aad de Mos. Door een doelpunt van inter national Erwin Koeman en twee treffers van verdediger Rufjes won Mechelen vrij gemakkelijk de uit wedstrijd bij Racing Jet (3-0). Na drie wedstrijden staat de ploeg met vier punten op de vierde plaats. De top van de Belgische eerste klasse bestaat uit Club Brugge, Standaard Luik en Anderlecht. De ze ploegen hebben één punt meer dan Mechelen. Anderlecht had zondagmiddag veel moeite met stadgenoot RWDM. De winst van de landskampioen kwam pas in de tweede helft tot stand, toen Gud- johnsen en Lozano scoorden. Het is nog niet zeker of trainer Arie Haan woensdag in de eerste ronde van de Europa Cup tegen de Pool se kampioen Gornik Zabrze kan beschikken over doelman Muna- ron. die in de Brusselse derby al na drie minuten met een hersen schudding het veld verliet. Club Brugge kwam enigszins ge lukkig aan de zege (3-1) op Club Luik. Na een kwartier kwam Brug ge op 1-0 door een doelpunt van Rosenthal. Nadat Lipka de ploeg uit Luik op gelijke hoogte had ge bracht, mocht Club Brugge toch met een voorsprong gaan rusten. Een treffer van Beijens werd op ad vies van de grensrechter goedge keurd. Volgens de Luik-spelers was de bal niet over de doellijn ge weest. Na rust besliste Degryse de wedstrijd definitief. Drie minuten vöor het einde mocht de zoon van Brugge-trainer Houwaart interna tional Ceulemans vervangen. Luik- speler Lipka kon na twee gele kaarten van het veld vertrekken. Frankrijk Olympique de Marseille nam op de negende speeldag alleen de lei ding in de Franse eerste divisie. De miljoenenclub van Bernard Tapie en Michel Hidalgo rekende zater dag in de Zuidfranse derby gedeci deerd af met hekkesluiter Toulon (3-0). Monaco hielp de streekge noot een ferme hand door mede koploper Nantes met 3-1 te ver slaan. De Deense inbreng bij de Monegasken was doorslaggevend. Sören Lerby scoorde het eerste TRENTO (AFP/SID) - De 45stee Trofeo Baracchi, de klassieke kop peltijdrit voor beroepswielrenners, kreeg zaterdag in Trento een dra matisch verloop. De Italiaan Fran cesco Moser fietste op zijn geboor tegrond zo verschrikkelijk hard dat hij zijn koppelgenoot Didi Thu- rau volkomen uitputte. De Westduitser kon na driekwart van het parkoers het wiel van de werelduurrecordhouder niet meer houden. Moser moest meermalen inhouden en verspeelde daardoor de overwinning. Aan het einde van de koppeltijdrit zag het Thurau zwart voor de ogen. Hij stuurde achter de eindstreep tegen een af rastering aan en viel van zijn fiets. Hij werd .in zorgwekkende toe stand afgevoerd naar het dichtst bijzijnde ziekenhuis. Een onder zoek bracht geen bijzonderheden doelpunt, Sören Busk de overige twee. Door de nederlaag duikelde Nan tes naar de derde plaats. Het werd gepasseerd door Girondins de Bor deaux, dat in en tegen Sochaux zijn eerste overwinning in een uit wedstrijd in dit seizoen behaalde. Door doelpunten van de Joego slaaf Zlatko Vujovic en Vercruysse werd het 0-2. Landskampioen Pa ris SG leed prestige-verlies tegen rivaal RC de Paris. In een overvol Stade de Prince maakte de Uru- guaan Francescoli eindelijk eens zijn vorstelijke maandsalaris waar. Hij nam beide doelpunten van RC voor zijn rekening (1-2). Spanje De miljoenenclubs in de Spaan se eerste divisie. Real Madrid en Barcelona, staan weer broederlijk naast elkaar op de ranglijst. Op de vierde speeldag achterhaalde Real de Catalaanse aartsrivaal door de overwinning op Real Zaragoza (3- 1), terwijl Barcelona bij debutant Sabadell niet verder kwam dan een puntenverdeling (1-1). Door die re sultaten hebben beide ploegen zes punten uit vier wedstrijden. Real Madrid raakte voor 90.000 toeschouwers pas in de tweede helft op dreef. De thuisclub open de vlot. Na vijf minuten schoof Hu- go Sanchez de bal na een dribbel van Butragueno van dichtbij onder de vallende doelman door (1-0). De vroege treffer betekende het einde van Real's aanvallende aspiraties. Zaragoza neutraliseerde alle offen sieve acties van de thuisclub en kwam na een half uur gelijk, toen verdediger Julia een hoekschop aan het licht, zodat hij korte tijd la ter kon worden ontslagen. Hij was alleen aan het einde van zijn krach ten geweest. Moser en Thurau lieten voor de inzinking veruit de beste tijden af drukken. Door de instorting kreeg het koppel de zevende tijd. Later werden Moser en Thurau uit de uit slag geschrapt, omdat Thurau in zijn pogingen het wiel van Moser te houden verschillende onreglemen taire handelingen beging. Ook de Italiaan Moreno Argen- tin, sinds zes dagen wereldkam pioen, moest zich onder doktersbe handeling stellen. Hij kreeg volle dige rust voorgeschreven, nadat in het ziekenhuis was vastgesteld dat zijn ernstige verzwakking het ge- van de Uruguaan Sosa met het hoofd doeltreffend afrondde (1-1). Na de pauze controleerde Real de wedstrijd. Valdano, de Argentijnse international en vriend van trainer Beenhakker, maakte al na vijf mi nuten 2-1. In zijn vreugde over dat doelpunt raakte aanvoerder Cama- cho zo oververhit, dat hij Valdano bij de gebruikelijke omhelzing in het oog stak. De Argentijn stapte met een lap voor het oog het veld af. Twaalf minuten later maakte Sanchez aan alle onzekerheid een einde met zijn tweede en Real's derde doelpunt (3-1). Barcelona werd door debutant Sabadell heel simpel in bedwang gehouden. De verdedigers van de thuisclub schakelden de Britse aanwinsten Lineker en Hughes met opmerkelijk gemak uit en Bar celona was aanvallend vleugellam. volg van voedselvergiftiging en een extreme wisseling van klimaat was. De koppeltijdrit over 96,6 kilo meter om de Baracchi-trofee lever de een overwinning op voor de Ita liaan Giuseppe Saronni en zijn Poolse ploeggenoot Lech Piasecki. Zij onderhielden van begin tot eind in eendrachtige samenwer king een hoog tempo. Jelle Nijdam was de enige Nederlandse deelne mer. Met de Belg Nico Emonds eindigde hij als tiende, ruim vier minuten achter Saronni-Piasecki. Na de diskwalificatie van Moser- Thurau schoof hij een plaatsje op. Bert Oosterbosch en de Belg Eric Vanderaerden uit de ploeg van Pe ter Post achtten zich onvoldoende goed in vorm om in de Trofeo Ba racchi kans op succes te hebben. Zij meldden zich af. In de 75-jarige Ronde van Cata- lonië werd het klassement zater dag volkomen door elkaar gegooid in de eerste bergetappe met aan komst op Valter 2000. De Span jaard Juan Fernandez, vierde in het wereldkampioenschap, won daar de vierde etappe. Zijn landge noot Anselmo Fuerte, vierde, nam de leiding in het algemeen klasse ment over van de Zwitser Jörg Müller. De Ier Sean Kelly, vijfde in de wereldtitelstrijd, eindigde met zestien seconden achterstand als tweede. De Ier nam door zijn bij zondere klimprestaties een optie op de eindzege. De Ronde van Ca- talonië telt mee voor de Super Prestige-trofee. Hij kan zijn achter stand op de Amerikaan Greg Le- mond vrijwel wegwerken met een overwinning.Laurent Fignon, de gewezen Tour de France-winnaar. Het doelpunt van Victor in de 17e minuut (0-1) was dan ook een pure toevalstreffer. Nog voor de rust kwam Sabadell op gelijke hoogte door een fout van Barcelona's doel man Zubizarreta. Hij liet de bal na een ongevaarlijk, maar hard schot van de borst terugspringen, waar op Llabres attent reageerde (1-1). Italië Een pover optreden in het Ne derlands Elftal tegen Tsjechoslo- wakije heeft de 'Italiaanse' vorm van Wim Kieft geen kwaad gedaan. De ex-Amsterdammer maakte gis teren een droomdebuut voor Tori no. In de met 2-1 van Hellas Verona gewonnen thuiswedstrijd maakte hij een van de twee doelpunten. Torino was een van de zeven ploe gen, die op de openingsdag tot winst kwamen. Ascoli, Juventus liep zaterdag tijdens de rit over vijf cols een achterstand op van der tien minuten.Gisteren gebeurde er weinig schokkends. De Fransman Dominique Arnaud won het eerste gedeelte over 87,6 kilometer, de Spanjaard Pello Ruiz-Cabestany het tweede deel over 99 kilometer. De Spanjaard Anselmo Fuerte bleef leider in het algemeen klasse ment. Bruno Wojtinek gaf gisteren zijn reeks successen, daterend uit het voorseizoen, een vervolg. De 23-jarige Fransman, die de Ronde van Frankrijk moest missen van wege een knieblessure, won de vijfde etappe van de Toekomstron de van de EG. Wojtinek was de beste sprinter van het peloton, dat de rit over 200 kilometer tussen Pa- lencia en Vitoria in hoog tempo af legde.Roy Knickman, die het tem po moeiteloos kon volgen, dreigde de leiding in het algemeen klasse ment zeshonderd meter voor de eindstreep te verliezen. De Ameri kaan kon ternauwernood een on voorzichtige toeschouwer ontwij ken.* Ralph Moorman uit Nieu- wendam eindigde in Moskou als derde op de individuele achtervol ging van de wereldkampioen schappen wielrennen voor studen ten. In de strijd om de bronzen me daille liep hij de Italiaan Brunati op de Olympische baan van Kri- latskoje bij Moskou twee ronden voor het einde in. Het goud ging naar Viasjeslav Jekimov uit Lenin grad, die zijn studiegenoot Alek- sander Vasekin in de finale in de voorlaatste ronde passeerde. De Belgische sprinter Jef Liec- kens won in Noord-Frankrijk de Grote Prijs van Fourmies, tellend en Napoli zegevierden in uitwed strijden. De competitie-opening werd bij gewoond door 340.000 toeschou wers. Empoli, gepromoveerd ach ter de groene tafel na straffen voor andere clubs in het toto-schandaal, zorgde voor het meest spraakma kende resultaat. Het satellietclubje van Fiorentina versloeg de dure sterren van Inter. Milan met 1-0. Ruim 45.000 toeschouwers vierden in Florence - vanwege de enorme toeloop - Osio in de 36e minuut als matchwinner. In het verwoede te genoffensief bleken Rummenigge en Altobelli ernstig aan schot kracht te hebben ingeboet. Diego Maradona was eens te meer de motor én de afmaker van Napoli. In de uitwedstrijd tegen Brescia trapte hij, twee minuten voor rust, met veel effect de bal in het net. VALTER 2000 (ANP) - René Beuker, de 21-jarige beroeps- renner uit Bussum, is zaterdag na afloop van de vierde etappe van de Ronde van Catalonië zwaar ten val gekomen. Hij heeft een gescheurd sleutel been opgelopen. In het zieken huis werd ook zijn arm weer in de kom geduwd. Het ongeluk gebeurde in de afdaling van de berg Valter 2000, waar de eindstreep was gesitueerd. Alle renners daal den na afloop tussen het pu bliek en het openbare verkeer per fiets de berg af op weg naar hun hotel. Beuker moest plot seling uitwijken en kwam hard te vallen. voor de wereldbeker voor merken ploegen. Hij was de snelste in een kopgroep van acht renners. Gert- Jan Theunisse uit de ploeg van Pe ter Post werd tweede. LEIDEN - Erik van der Maas heeft het afgelopen weekeinde een inter nationaal waterski-evenement op zijn naam gebracht. Onder barre weersomstandigheden legde de Leidenaar in Gemert beslag op de DEN BURG (TEXEL) - Op Texel werden dit jaar voor de eerste maal de grenzen opengegooid voor triathleten van buiten het eiland. De op het programma staande kwarttriathlon groeide hierdoor uit tot een spannende wedstrijd, die uiteindelijk in een tijd van 1.56.59 gewonnen werd door de in Den Helder woonach tige Maurits van der Heiden. Begonnen werd er met een één kilometer lange zwemtocht in de Waddenzee. Doordat de atleten het grootste gedeelte van het zwemtr^ject de vloedstroom mee hadden, waren supersnelle tij den het gevolg. De Hagenaar Cees van Loon klom als eerste weer op de wal na 10 minuten en 16 seconden. Tijdens het- fietsen werd duide lijk dat de plaatselijke favoriet Maurits van der Heiden geen te genstand duldde. De winnaar van vele 'wilde' triathlons in de kop van Noord-Holland bezorg de door een fietstijd van 1.07.05 over 45 kilometer alle concuren- ten de nodige achterstand. Ook voor de Amsterdammer Goof Schep bleek een afstand van tien kilometer te kort te zijn om nog zegevierend uit de strijd te komen. Schep, die bekend staat om zijn zeer snelle looptij den, wist 44 seconden van zijn achterstand goed te maken en kwam uit op 1.57.36. Zijn plaats genoot Auke Brouwer legde na 2.00.31 beslag op een derde plaats. De snelste zwemmer, Cees van Loon, werd vierde. Henry Kiens heeft de zege in Al- mere-Stad, waar de zwemafstand vanwege het koude water was in gekort tot 50Q meter, afgelopen zaterdag niet cadeau gekregen. De Groningse student kreeg zware tegenstand te verwerken van de twee junioren, Frank Hei doorn en Bas de Geus. Kiens be hield een voorsprong van slechts één minuut op Frank Heidoorn, die op zijn beurt Bas de Geus in de laatste honderd meter achter zich liet. De eindtijd van Kiens bedroeg 1.54.00. De Leidenaar Robert Springer klasseerde zich als derde junior en werd zeven tiende in totaal met een eindtijd van 2.04.00. Opvallend was de matige zevende plek van de top per Gregor Stam. Jacqueline van Soest finishte als snelste vrouw. LEIDEN - De wielrenners uit de Leidse regio hebben dit weekeinde nogal eens te maken gehad met de harde straatstenen. In Berkel ging zowel Aijan Jagt (Woubrugge) als Marco Vermey (Lisse) keihard on deruit. Gelukkig waren de blessu- re's niet ernstig. Ook Hanneke Lie- verse uit Hillegom ging onderuit in Hoevelaken. Een dag later ging het met een derde plaats in Tilburg veel beter. In Berkel stond een uitstekend rennersveld aan de start. Tom Cor- des pakte, ondanks dat ook hij ten val kwam, de bloemen. Eric Stroombergen uit Lisse en Martin Schalkers uit Noordwijk reden erg sterk. Een vierde en vijfde plaats werd hun deel. Alex Jansen blijft dit seizoen lang op de fiets. De vorm is er ook naar, nu werd een tweede plaats behaald in Rotterdam (Doenkade). Jansen kwam bij de massaspurt iets te vroeg op kop. Gerard Kleinveld uit Lisse kwam bij de liefhebberskoers in Voorhout goed voor de dag. Een tweede plaats achter Haarlemmer Ton Gieske was zijn deel. De lei- dersprüs ging wel naar Kleinveld, die in Rotterdam ook nog derde werd. Karei Teeuwen (De Zilk) wist in Voorhout het peloton op tijd te ontvluchten en werd achter Hans van der Oever (Wassenaar) vierde. De amateurploeg van Swift nam deel aan de generale repetitie voor het Kampioenschap van Neder land. Coen van der Krogt, Frans Paardekoper, Jan Huigsloot, Tom de Jong, Jan Hendrik Lagerwey en Gert Jan Moraal kwamen in Zaan dam bij het Zilveren Molentoer- nooi op een 15e plaats. Als winnaar kwam De Bataaf uit de bus, door dat Wilibrord WV wegens stayeren werd gediskwalificeerd. eerste plaats door twee onderdelen (springen en slalom) winnend af te sluiten. Op het onderdeel figuren werd de Leidse junior tweede. De wedstrijd was er één uit een reeks van ontmoetingen, die door de Nederlandse Waterski Bond worden georganiseerd. Met nog twee wedstrijden voor de boeg. de laatste is over twee weken op de Braasem, staat Van der Maas twee de achter senior Art van Bergen.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12