BB weigert klakkeloos massale BM rages te volgen. Zomaar iets aantrekken omdat het 'mode' is, daar begint u niet aan. Want u weet zelf wat u het beste staat en bij uw persoonlijkheid past. Mode moet voor u iets bijzon ders hebben. Een mooie kleur, een speciale lijn of een stof, die er mag zijn. Daarom spreekt de stijl van C&A's collectie Yessica u zo aan. U voelt zich thuis in deze modellen, die exclusief en eigentijds zijn. En met het prijs kaartje kunt u het goed vinden. Yessica mantelpakje 'n Elegant 3-delig ensemble, vrouwelijk en gracieus. Slank ge tailleerd met mooie ronde schou ders. Zwart/taupe of kobalt/zwart. Polyester/viscose. 36-44. "|0Q 3-Delig: Yessica schoen mode Yessica brengt ook een eigentijdse schoenencollectie. Mooie pumps en laarzen van leer in kleuren die passen bij de mode. Yessica trui Yessica blouse Yessica pullover Yessica rok Charmant ontwerp met hoge boord en zakken. Luxe glansstof in zilver, goud en turquoise. Polyester. 36-44 89.- Yessica rok Met 't accent op de taille en heup. Fluweelzachte breedrib corduroy. Incl. ceintuur. 38-44 1 40.- Komfortabele lage schoen van zwart leer nr op modieus breed hakje. 36-42 00." Leren pumps met gesp en 'n sierlijk hakje, rr 36-41 00." Harmonieuze kombi- natie in gestreept met effen. Behaaglijke col met rits. Acryl jersey. S-M-L 69.— Dezelfde fijne kwaliteit acryl jersey. Comfor tabele elastische band, fraaie zakinzets en loopsplit. S-M-L 59.- 2-Delig met getailleerd jasje en strakke rok. Linnenlook kwaliteit polyester/viscose. Zwart of kobalt. 36-44 130.- Zuiver Scheerwol. Rechte snit met steekzak- ken en knoopsplit achter. Gevoerd. 38-46 98.- Schitterend jacquard patroon in nieuwe mooi op elkaar afgestemde kleuren. Acryl/wol/lurex S-M-L 89.-

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12