Hema-fans zitten elke dag gebakken!' De nieuwste Rabopolis is'n prima autopolis. Rabobank Q 60Jaar 14 Miljoen fens. HEMA ABONNEES ZITTEN BETER geld en goede raad Gemeente Rijnsburg VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Rijnsburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 34, lid 2, juncto artikel 22. lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 augustus 1986 heeft besloten te verklaren, dat wordt voorbereid een herziening van de geldende bestemmingsplannen: 1. ^Anjelierenstraat" voor het gehele plangebied; 2. "Buitengebied" voor enkele gedeelten van de "kop" van het gebied Kloosterschuur/Trappenberg; 3. "Buitengebied 1980" voor het perceel kadastraal be kend gemeente Rijnsburg, sectie A, nr. 626, gelegen tegenover Voorhouterweg 49. De begrenzing van de genoemde gebieden is aangege ven op de bij de raadsbesluiten behorende en als zoda nig gewaarmerkte tekeningen. De raadsbesluiten liggen met ingang van heden ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage en treden eveneens met ingang van heden in werking. Rijnsburg, 9 september 1986 iwma/saaaüB aaamB King size pinda's. 250 gram Aanbiedingen geldig t/m 13 sept. '86 Ons pakket Rabopolissen is uitgebreid met een personenauto-verzekering. Een autopolis op maat, die geeft wat u van een Rabopolis mag verwachten. Ruime dekking tegen een redelijke prijs. U kunt een korting opbouwen tot 75% en bij casco-dekking rekenen op een uitstekende nieuw- waarde-regeling. Dat alles met een WA-dekking tot maar liefst f5.000.000,-. Uiteraard kunt u op een deskundig advies en een snelle hulp bij schade rekenen. Welke vorm nu 't beste bij u past en welke premie daarbij hoort, kunnen we in een persoonlijk gesprek bepalen. Bent u toe aan een nieuwe autoverzekering? Ga dan eens praten met de Rabobank. Want de nieuwste Rabopolis is een prima autopolis. EENSL 200.00® Vandaag naar de Leidato? Bezoek dan de stand van het Leidsch/Alphens Dagblad! Een ieder die meedoet aan de onderstaande prijsvraag maakt kans op een kado-bon! I ngiigg -ï! gpf«p«f Onze stand biedt een schitterend overzicht van alle plaatsen waar men, net als u, het Leidsch of Alphens Dagblad leest. Knip onderstaande bon uit en vind op onze stand het juiste antwoord op de vraagIn hoeveel plaatsen leest men het Leidsch/Alphens Dagblad? De volledig ingevulde bon kunt u afgeven op onze stand. Elke dag worden onder de juiste antwoorden drie WV-kado-bonnen verloot, één van 50,-, één van 25,- en één van 10,- Ding mee naar een van die prijzen! Men leest het Leidsch/Alphens dagblad in plaatsen. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel.:wel/geen abonnee De prijswinnaars van gisteren zijn: V.V.V. Kadobon 50,- C.J. Barbero, v. 's Gravensandestr. 41, Leiden V.V.V. Kadobon 25,- P.J. v.d. Akker, Julianastraat 75, Leiden V.V.V. Kadobon 10,- H. Griffioen, Den Tolstraat 7, Koudekerk

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18