v@) Volkswagen.Wie anders? Zure regen? Volkswagen doet er wattegen. Vanaf heden kunnen we namelijk al onze benzine-modellen* leveren met een bij de prijs inbegrepen katalysator En dat kan niet elk merk ons nazeggen. Een katalysator is, zoals u misschien wel weet, een klein "chemisch fabriekje" dat in de uitlaat van de auto is gemonteerd. Een soort filter, dat de uitlaatgassen vooreen aanzienlijk deel zuivert (en dat net zo lang meegaat als de motorzelf). En al is 't wegverkeer met 11% aandeel niet de hoofdschul dige in 't zure regendrama, 't is natuurlijk toch 11% tevéél. Om de verkoop van deze "schone" auto's te stimule *Geldt voor alle Volkswagen personenauto's. Voorbeeld: Polo 3-deurs ren, geeft de minister van Financiën alle auto-importeurs een verlaging van de Bijzondere Verbruiks Belasting. En wij geven dat belastingvoordeel grotendeels weer rechtstreeks door aan u. Omdat wij vinden dat u daar - door het kopen van zo'n schoon rijdende Volkswagen - recht op heeft. Met andere woorden: 'n Volkswagen met katalysator is daardoor tot 1800 gulden goedkoper dan een Volks wagen zónder. De exacte hoogte van het bedrag hangt af van het type Volkswagen dat u kiest. Voor een Polo is het 900 gul den en voor een Passat 1800 gulden. Om maar even met katalysator f 15.525,-, zonder f 16.425,-. Golf 1.3 met katalysator f 20.900,-, zc Prijzen inclusief BTW, exclusief afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden. twee voorbeelden te noemen. Alle vermelde prijzen zijn overigens inclusief BTW. Wilt u om wat voor reden dan ook, tóch liever een auto zonder katalysator, óók dan adviseren wij u om voor 'n Volkswagen te kiezen. Want ook "gewone Volkswagens" behoren, relatief gezien, tot de "schonere" auto's. U begrijpt natuurlijk wel, dat het mooie financiële ge baar dat de minister nu maakt in dat geval aan uw neus voorbij gaat. De keuze is aan u. Ga maar eens langs bij een van onze dealers. Hij kan u er nog veel meer /Zf^\ over vertellen. Jer f 21.800,-. Passat 1.6 met katalysator f 26.675,-, zonder f 28.475,-.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 10