Feyenoord verprutst K'i weer teveel kansen Van Ettekoven: driemaal rood Supporters naar kazerne gebracht Veel mutaties bij zaalvoetbal Positie Atkinson wankel Driemaal scheepsrecht Scores in profvoetbal Metgod op eenzame hoogte Tegen het zere been Excelsior in de Kuip PAGINA 14 SPORT MAANDAG 1 SEPTEMBER 1986 OLDENZAAL (ANP) - Drie voetballers van de oostelijke vier deklasser PJ zijn zondag uit het veld gestuurd in de wedstrijd tegen rivaal Oldenzaal. Drie minuten voor tijd staakte scheids rechter Hulligie het duel bij een stand van 1-0 voor PJ, omdat supporters van beide kampen zich ruziënd op het veld begaven. Vlak nadat Vaartjes in de beginfase had gescoord, werd hij door Hulligie naar de kleedkamer gestuurd. De speler zou in een scher mutseling flinke trappen hebben uitgedeeld. Twintig minuten na de pauze, gedurende een reeks irritaties, moest ook PJ'er Lubbers onder de douche. In de tumultueuze slotfase misdroeg doelman De Vries zich vol gens Hulligie dusdanig, dat ook hij van het veld moest. De Vries maakte zich kwaad om een aan Oldenzaal toegekende strafschop, die nooit zou worden genomen, doordat Hulligie het verstandiger achtte het duel te staken. EREDIVISIE FC Den Bosch Roda JC 0-0. Scheids rechter: Blankenstein. Toeschouwers: 3500. Gele kaarten: Suvrijn en Wildschut (beiden Roda JC). Ajax - PSV 3-0 (2-0), 14. Winter 1-0, 41. Van Basten 2-0, 62. Van Basten 3-0. Scheidsrechter: Keizer. Toeschouwers: 25.000. Gele kaarten: Van der Gijp en Gullit (beiden PSV). Scheidsrechter Verhoef. Toeschouwers: 1-2, 73. Van Loen 2-2. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 7500. Gele kaarten: Van Loen, Alflen en Van der gie 1-0 en 2-0,55. Tol 3-D. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 2500. Rode kaart: Nortan (AZ). gele kaart: De Ko ning (AZ) en Doesburg (Excelsior). PEC Zwolle Groningen 2-1 (0-1). 8. Fortuna - Sparta 3-2 (1-0). 10. Holverda 1-0, 47. Olde Rickerink 1-1. 68. Linford 2-1. 72. Schmidt 2-2, 74. Lens 3-2. Scheidsrechter: Thomas. Toeschou wers: 6.300. Gele kaart: Schmidt (Spar- VW - FC Twente 1-1 (1-0). 22. Van Ros malen 1-0. 49. Pouls 1-1. Scheidsrechter Van Ettekoven. Toeschouwers 4.500. AZ Excelsior 3-0 (2-0) 13. en 25. Log- Wiebing 21, 65. Voskemp 2-2. 72. Steen 'Go Ahead Eagles). EERSTE DIVISIE 1-0, 26. Smeets 1-1, 34. Van der Ark 2-1. Scheidsrechter: Mulder. Toeschouwers: 5500. Van der Niet. Toeschouwers: 500. Gele kaart: Van Buuren (SW). Telstar - Wagenlngen 1-3 (1-2). 16. Scharp 1-0, 29. Van Tamelen 1-1, 41. Krommendijk 1-2, 51. Van de Pol 1-3. renveen) en Van Dongen en Van Hel mond (beiden NAC). Vitesse Emmen 4-0 (3-0) 21. Van der Brom 1-0,34. Schouwenaar 2-0,39. Tren- telman 3-0, 55. Schouwenaar 4-0. Scheidsrechter: Arnouts. Toeschou wers: 2500. Gele kaart: Bos en Spaans (beiden Emmen). Helmond Sport RKC 2-0 (0-0) 55. en 59. Van de Kerkhof 1-0 en 2-0. Scheids rechter: Bakker. Toeschouwers: 2500. Gele kaart: Kraay jr en Clynk (beiden Helmond Sport). NEC Heracles 2-1 (2-1) 17. Janssen 1-0, 30. Grim 2-0, 39. Dams 2-1. Scheids rechter: Reygwart. Toeschouwers: 1800. Cambuur - MW 2-1 (2-1). 18. Rontberg Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschou- Gele kaart: Vievermans (NEC). LONDEN (Reuter) - Ron Atkin son, de manager van Manchester United, lijkt zijn langste tijd te heb ben gehad op Old Trafford. De vroegere topclub verloor zaterdag in eigen stadion met 0-1 van een debutant in het hoogste klasse, Charlton Athletic. Manchester heeft in drie wedstrijden nog geen punt behaald en staat met Aston Villa onderaan de ranglijst. Aan het einde van vorig seizoen kwam de positie van Atkinson al ter dis cussie, omdat Manchester voor het eerst sinds jaren geen aanspreken de resultaten had geboekt. Charlton had de midweekse wedstrijd tegen Nottingham Fo rest verloren met 0-4. In de derde competitiewedstrijd herstelde de ploeg zich van deze nederlaag. Na dat Manchester in de eerste helft geen indruk had gemaakt, gingen de debutanten in het tweede deel steeds brutaler spelen. Vier minu ten na de rust schoot middenvel der Mark Stuart zijn ploeg naar de winst.West Ham United, dat na twee ronden aan kop stond, deelt sinds zaterdag de leiding met Tot tenham Hotspur en titelverdediger Liverpool. West Ham speelde 0-0 tegen Oxford United. De Spurs wonnen met 1-0 van Manchester City.Liverpool versloeg Arsenal met 2-1. De ex-Ajacied Jan Mölby had een belangrijk aandeel in de overwinning van de landskam pioen. In de negentiende minuut werd de Deen neergehaald in het strafschopgebied door David O'Leary. Mölby schoot raak vanaf de stip: 1-0. Drie minuten later kwam Arsenal langszij door Tony Adams, maar Ian Rush bewees in de 57e minuut waarom Juventus zich voor bijna ongeveer veertien miljoen gulden heeft verzekerd van zijn diensten in het seizoen 1987/'88. Het gepromoveerde FC Wimble don is de verrassing van de eerste competitieweek. De voetballers uit het tennis-heiligdom wonnen met 1-0 van Leicester City en staan slechts één punt achter op de top drie. Verdediger Mark Dennis van Southampton kreeg zaterdag na af loop van de competitiewedstrijd voor de eerste divisie in Norwich tegen Norwich City alsnog een ro de kaart van de scheidsrechter. Dennis raakte in de spelerstunnel slaags met middenvelder Ian Crook van Norwich, dat de wed strijd won met 4-3 na met 0-2 ach ter gestaan te hebben. Zonder ver der commentaar van de scheids rechter werd later bevestigd, dat Dennis - die in de wedstrijd al geel had gekregen - alsnog met rood werd bestraft. Belgie Club Brugge is de voetbalstryd in de Belgische eerste klasse met een monsterzege begonnen. Het elftal van trainer Henk Houwaart, dat topscorer Papin naar Marseille zag vertrekken, versloeg in het ei gen Olympia-stadion Waregem met 8-0 na een ruststand van 3-0. Waregem, vorig jaar in het toernooi om de UEFA-beker uitkomend, speelde de gehele tweede helft met tien man, doordat er al twee keer was gewisseld en Christiaans ge blesseerd in de kleedkamer achter bleef. Titelverdediger And,erlecht deed het in de uitwedstrijd tegen Seraing rustiger aan: winst van 3-1. Ook Standard Luik (5-0 tegen Gent) en Kortrijk (3-2 tegen Cerkel Brugge) behaalden twee punten. Club Brugge leek de competitie met een verzwakt elftal in te gaan. Maar vooral de Israëliër Rosenthal, gekomen van Haifa, en de Neder landse linkerverdediger Van Wijk bleken een versterking. Rosenthal scoorde vroeg in de wedstrijd uit het offensief, dat Club had ingezet Even later werd hij binnen het zes tienmetergebied neergelegd door Karagiannis. Broos scoorde van elf meter 2-0. Jan Ceulemans maakte het trio nog voor de pauze vol, Quarter, Degryse, Leo Vander Eist en Henk Houwaart junior, zoon van de trainer, maakten de acht daarna vol. West-Duitsland Vier clubs uit de Bundesliga zijn zaterdag in de eerste ronde om de Westduitse voetbalbeker gevloerd. Bochum en Schalke 04 verloren respectievelijk van de tweede-divi sieclub Sankt-Pauli en de amateur- ploeg FSV Mainz 05. VfB Stuttgart werd na verlenging met 4-6 uitge schakeld door Bayer Uerdingen. Kaiserslautern ging af tegen de amateurs van BVL Remscheid: 3- Den Haag-spits Remco Boere belaagt Utrecht-doelman Bas van Noortwijk. Het attractieve duel eindigde in 2-2. (foto ANP) ROTTERDAM - Net als zijn broer John heeft ook Ed ward Metgod het idee dat de technische staf in Zeist met een blinddoek voor loopt. De doelman van Haarlem hield gistermiddag de schade voor zijn elftal te gen Feyenoord beperkt tot een 2-1-nederlaag, maar vraagt zich serieus af waar hij de drang vandaan haalt om iedere keer maar weer de pannen van het dak te keepen. "Het is je brood, daarom doe je je best. Maar als de beloning uitblijft is dat niet 20 eenvoudig om op te brengen", doelt Metgod op het voor hem frustrerende feit dat hij ZEIST - Roda JC kwam gisteren aan kop van de eredivisie. De ploeg van Rob Baan leed ln fet,?1Sn: tegen FC Den Bosch wel het eerste puntverlies. Op drie overwinningen volgde een doel- kleinste aantal bejoelrere trók de puntloos resultaat. Een logische uitslag, omdat beide clubs erg veel nadruk leggen op de wedstrijd AZ-Excelsior: 2500 voet verdediging. balliefhebbers. Eerste divisie De vijfde speeldag in de eerste divisie was bepaald geen vetpot voor de penningmeesters van de negen thuis spelende clubs. De wedstrijden trokken 22.500 toe schouwers. In Friesland bloeit het betaalde voetbal weer op. Bij Hee renveen (5100) en Cambuur (5500) kwamen bijna de helft van het tota- Den Bosch heeft in vier wedstrij- Sparta, Fortuna Sittard en FC den slechts een doelpunt gemaakt. Twente verzamelden evenals Roda Van Grinsven, in het seizoen 1884/ JC zeven punten, maar hebben een •85 de minst gepasseerde doelman wedstrijd meer gespeeld. Fortuna in het betaald voetbal, heeft echter met Holverda in een glansrol nog geen bal doorgelaten. Hoewel bracht Sparta zaterdagavond de de voetballers uit de Brabantse eerste competitienederiaag toe. hoofdstad veel meer nadruk leg- Barry Hughes treurde daar echter den op de aanval dan in vorige niet lang om. "We hebben bewezen wedstrijden, bleef deze situaüe on- goed en attractief voetbal te kun- gewijzigd. nen spelen. Als we dit concept lan ger vasthouden, zal Sparta dit sei zoen geschiedenis schrijven." Bij VW-Twente bleek, dat ook tientallen voor een aantrekkelijke wedstrijd kunnen zorgen. Scheids rechter Van Ettekoven gaf VW-er nadruk leg- Barry Hughes treurde daar echter Coort en zijn tegenstander Groele- ken een rode kaart. Van Rosmalen opende de score met een omhaal in de twintigste minuut. Vijf minuten na de rust zagen de 4500 suppor ters Pouls gelijk maken. Peter van der Hengst zette vrij dag zijn handtekening onder een contract bij AZ en had gisteren meteen een belangrijk aandeel in de overwinning (3-0) van de Alk- maarders op Excelsior. De bij PEC Zwolle in ongenade gevallen spe ler stelde Loggie en Tol in staat tot scoren. Utrecht en Den Haag vermaak- VENLO (GPD) - Scheidsrechter Groeleken (FC Twente) en Hans ten de 7500 toeschouwers in sta- Henk van Ettekoven heeft dit sei- Coort (VW). Beiden raakten door dion De Galgenwaard: 2-2. De zoen in vier wedstrijden al drie een gebrek aan zelfbeheersing zes thuisploeg maakte twee keer een keer de rode kaart getrokken. Vori ge week stuurde hij MWer Dela- haye in de wedstrijd tegen Willem mochten de kleedkamers opzoe- II wegens beledigende opmerkin- ken. gen voortijdig van het veld, zater dagavond toonde de Edese arbiter Drie minuten eerder had Groele- ook geen clementie voor Eric ken, voor de eerste maal in de basis Twente, zich al vergrepen aan gebrek aan zelfbeheersing minuten voor de rust verwikkeld achterstand ongedaan. PEC Zwol- ordinair grondgevecht en ie, dat tot gisteren slechts één punt SLEEUWIJK (ANP) - Nadat hij door een speler tegen het scheenbeen was getrapt, heeft scheidsrechter Verhoeks uit Brakel zaterdag de wedstrijd Sleeuw ijk - 's-Gravenmoer der de klasse zaterdagamateurs) gestaakt. Zestien minuten voor het ein de van de wedstrijd kwam 's- Gravenmoer met 3-2 aan de lei ding door een treffer, die vol gens de spelers van de thuisclub afgekeurd had moeten worden. De bal was via de onderkant van de lat al of niet achter de lijn terecht gekomen en stuiter de vervolgens weer terug in het veld. Terwijl Verhoeks terugliep in de richting van de middenstip, belaagden zeven spelers van Sleeuwijk hem. Een van hen trapte hem tegen het scheen been. Meteen daarop staakte arbiter Verhoefs het duel. On der begeleiding van bestuursle den van Sleeuwijk werd hij naar de kleedkamer gebracht. had behaald, won met 2-1 send van FC Groningen. Veendam behaalde dit weekeinde zijn eerste overwinning. In een povere ont moeting op de Lange Leegte be schikten de Groningers over iets meer slagvaardigheid dan Go Ahead Eagles: 3-2. De eredivisie-wedstrijden wer den bezocht door in totaal 75.000 derlaag van RKC en de duikeling naar de vijfde plaats. Valckx, die hij van achteren haalde. Die ontoelaatbare tackle werd door Van Ettekoven met geel nog zuinig bestraft. Voor een sooij- gelijke overtreding werd de mid- toeschouwers. Eenderde denvelder anderhalve week gele den tegen AZ ook al op de bon ge slingerd. Bijna vanzelfsprekend wist Groeleken zich naderhand van de prins geen kwaad. "Die gele kaart was terecht, maar waarom ik rood heb gekregen is mij een compleet raadsel. Ik weet nog niet wat er al lemaal gebeurde toen ik van achte ren werd gepakt". Hij kreeg daar bij de steun van commercieel di recteur Jan Kasper, die het ordi naire grondgevecht omschreef als WILRIJK (ANP) - Vijftig Vlaamse voetbalsupporters van FC Antwerp een „ongelooflijk felle scrimmage, zijn in de nacht van zaterdag op zondag per bus naar de kazerne van Het was een reactie op een actie. Wilrijk getransporteerd, nadat zij op de rijksweg auto's met stenen had- Daarom zijn we ook van plan in den bekogeld. Eén van de supporters raakte zwaar gewond, toen hij door verweer te gaan". een wagen werd aangereden. "e®l zal dat niet uithalen omdat in de loop van zondag zijn de relschoppers vrij gelaten. De supporters Van Ettekoven er met z'n neus bo- waren zaterdagavond onderweg van de uitwedstrijd tegen Sporting Char- venop stond toen Groeleken ar- leroi voor de Belgische eerste klasse, men en benen gebruikte. Voor de man in het zwart was het ook alle- Bij gevechten tussen aanhangers van de voetbalclubs Fenerbahce en maal zo klaar als een klontje. Eskisehirspor zijn gisteren in de Anatolische stad Eskisehir 25 mensen "Coort tikte Groeleken van achte- gewond geraakt, zo heeft het Turkse persbureau Hurriyet bekendge- ren aan en duwde hem vervolgens maakt. Er zijn volgens gouverneur Hanefi Demirkol 102 arrestaties ver- weg. Daarbij kwam Groeleken ten richt. val en ging Coort bovenop hem lig- Ongeveer 3.000 aanhangers van Fenerbahce togen naar het Ataturk- gen. Hij trapte en sloeg meteen te- stadion in Eskisehir. Bij de loketten zouden tussen de aanhangers van de rug. Dan bestaat er voor mij maar rivaliserende clubs harde woorden zijn gevallen, waarna met stenen werd een straf en dat is rood". In tegen- gegooid en de supporters elkaar met knuppels begonnen te bewerken, stelling tot Groeleken vocht Coort aldus Hurriyet. die straf niet aan. "Maar als Van Et- De naar schatting 20 man sterke politiemacht kon de menigte niet be tekoven wat eerder had ingegre- dwingen en riep de hulp van in de buurt gelegerde soldaten in. De menig- pen", verweet hij de arbiter, "zou te werd vervolgens verspreid waarbij rake klappen en tientallen gewon- dit nooit zijn gebeurd". den vielen. maar één interland achter zijn naam heeft staan. "Dat was vier jaar geleden, thuis tegen de Fran sen. Wat moet ik in vredesnaam nog meer laten zien om opnieuw bij de selectie van Oranje te ko men? Misschien zien ze me nooit spelen, ik keep nu eenmaal niet bij een topclub. Anders kan ik het ook niet verklaren. Als degenen die be slissen niet blind zijn, dan kunnen ze nu toch niet meer om me heen?" Metgod keept dit prille seizoen inderdaad net zo zelfverzekerd als hij zijn mondje roert. "Ik wil niets afdoen aan de kwaliteiten van Van Breukelen en Hiele, maar Edward is werkelijk in topvorm", beweert ook zijn trainer Hans van Doorne- veld, die blij mag zijn dat zijn held een maandje terug niet uit de etala ge werd geplukt. De 26-jarige doel man werd door hèt Haarlem-be stuur gestald omdat hij te zwaar op de loonlijst leunde, maar de kopers stonden niet in de rij. "Er gingen geruchten dat Kortrijk me wel wil de hebben, maar toen Galjé daar tekende was die kans ook beke ken", aldus Metgod, die zich zo zoetjesaan als een Miskend Talent gaat beschouwen. Vertrouwen Dus verdedigde Metgod ook in de Kuip maar weer het doel van Haarlem, dat zich anderhalve kans schiep en voorts uitsluitend ver trouwde op zijn wekelijkse uitblin ker. Een schuiver van Keje Mole naar, op slag van rust, en een kop bal van invaller Hoekstra, halver wege de tweede helft, waren Ed ward Metgod toch te machtig. De dominerende Rotterdammers moesten met die twee treffers ge noegen nemen, omdat vooral in de eerste helft Duut, Van Herpen, Been en Hofman er maar niet in slaagden de barricade-Metgod te nemen. "Het ouwe liedje", analyseerde Rinus Israel, die nog altijd trekt van de ziekteverzekering, maar op wedstrijddagen wel op de bank mag plaats nemen. "Met uitzonde ring van de laatste twintig minu ten, toen ik door de blessures van Heus en Troost gedwongen was om met Hoekstra, Been en Taha- mata een veel te aanvallend mid denveld op te stellen, draaide de zaak gesmeerd. Maar de kansen moeten natuurlijk wel benut wor den. Joop Hiele heeft in de afgelo pen vier wedstrijden nauwelijks werk op te knappen gekregen en toch redden we het tegen PEC en Haarlem op het nippertje en verlie zen we aan Twente en Groningen een punt". Kans Metgods concurrent voor Oranje kreeg een minuut of zeven voor tijd pas zijn eerste lepe bal te ver werken, van invaller Atteveld, en was pardoes het haasje toen Piet Keur de rebound tegen de touwen joeg. Haarlem rook even zijn kans, maar zonder de voorlopig uitge schakelde Balm, Liesdek, Moniz en na veertig minuten ook zonder veteraan Rep, die een lelijke trap van Troost niet te boven kwam, kon de ploeg net als in de voor gaande 85 minuten geen vuist ma ken. "Een 2-1-nederlaag in de Kuip lijkt op zich geen slecht resultaat", vertelde Van Doorneveld, „maar met een beetje goeie wil had er toch meer in gezeten. De jonkies in de ploeg zijn te egoistisch te werk gegaan. Ze trokken zich niets aan van de aanwijzingen van de routi niers. Zeker met zo'n kei in de goal zou je toch een kick moeten krij gen?". Van Doorneveld kwam dus be drogen uit en in zekere zin voelden ook de ruim 11.000 toeschouwers zich een beetje in hun hemd gezet. Het potsierlijke Haarlem, dat met namen als Linger, Baas en Mat: thaei niet serieus te nemen viel, zou door een Feyenoord in goede doen zijn opgepeuzeld. Het ver knoeien van de ene fraaie kans na de andere en de verslapping in de laatste fase moeten Israel opnieuw aan het denken hebben gezet. Deze gebreken openbaarden zich dit prille seizoen immers niet voor de eerste keer in de Kuip. mocht verwelkomen voot het duel tegen De Graafschap (1-1). Heerenveen gathet publiek waar voor zijn geld. Oud-international Kees Kist was op dreef, scoorde twee keer tegen NAC (2-1) en bracht de Friese club aan de met RBC gedeelde leiding in de eerste divisie. RBC was in de Brabanste derby in en tegen Eindhoven heer en meester (1-3). Twee doelpunten van Johan Molenaar en een benut te strafschop van Voets drukten Eindhoven vaster op de laatste plaats. Het leidende duo veroverde de toppositie door toedoen van Hel mond Sport. Daar speelde even eens een oud-international de hoofdrol. René van de Kerkhof wervelde als in zijn jonge dagen over het veld en vonniste hoogst persoonlijk het ambitieuze RKC uit Waalwijk met twee doelpunten (2-0). Het betekende de eerste i LEIDEN - Gelijk met de start van de veldvoetbalcompetitie begin nen dezé week ook de zaalvoetbal clubs in de hoofdklasse aan het sei zoen 1986/'87. De interregionale vertegenwoordigers volgen vol gende week het voorbeeld van hun hoofdklasse-collega's. Zwarte Wolf raakte Hennie Koet kwijt aan Glasbergen dat mede dankzij de komst van Koet en Wim Bouckaert tot de favorieten be hoort. FC Lisse, dat door een ware uittocht werd geteisterd, lijkt daar entegen tot de degradatiekandida ten -te gaan behoren. BAX ver sterkte zich met international Jef frey Foreé en Hans de Kruys van UVS. In de hoofdklasse deed THB Boys goede zaken. De Lisser ver eniging werd verblyd met de komst van vier spelers van FC Lis- in beide klassen deden zich bij de diverse teams de onderstaande mutaties voor: Interregionaal Zwarte Wolf Gekomen: Marco Moenen (Transvaal Boys), Wim de Roo (Unitas Leiden). Vertrokken: Hennie Koet (Glasbergen), Edwin Verhoogt (Lugdunum), Marcel Prins (Lugdunum), Fred van der Kaay (Lugdunum) en Edwin Bekkering (Medo). Gekomen: geen Vertrokken: Wim Bouckaert (Glasbergen), Leo van Kampen, Gerard van Rooyen, Pe ter Schalk en Leon van der Zwet (allen THB Boys) Glasbergen Gekomen: Wim Bouckaert (FC Lisse), Frank Hogewoning (Van der Plas), Hennie Koet (Zwarte Wolf) en Ruud van der Voort (Landwer). Vertrokken: geen Van Egmond Gekomen: Arno Lancel (Lugdunum) Vertrokken: Albert Siera (Lugdunum) Vertrokken: Ruud v gen). THB Boys n der Vóórt (Glasber- Vertrokken: René Warmerdam en Bart de Bruin (beiden Hoogkamer) Lugdunum Albert Siera (Van Egmond), Ligdi ekoi Fred Marcel Prins (allen Zwarte Wolf) Vertrokken: Arno Lancel (Van Egmond) t der Kaay, Edwin Verhoogt Vertrokken: geen Noordwijk Gekomen: Rob Dompeling (Wally Sport) Vertrokken: Klaas Vink (Noordwijk) ROTTERDAM (ANP) - De eredivi sie-wedstrijd Excelsior - Ajax zal woensdag a.s. toch gespeeld wor den. Op aandrang van de KNVB vindt het duel nu plaats in het Feyenoord-stadion (aanvang 20.00 uur). De wedstrijd kon niet op het veld van Excelsior worden gehou den, omdat de Rotterdamse burge meester Peper geen risico's wilde lopen wegens een opgebroken straat bij Woudenstein. MSC Pees, tegenstander van Feyenoord in de eerste ronde van het toernooi om de Uefabeker, .ÏÏc,LJSkenberg (KBV)* heeft de leiding genomen in de Hongaarse eerste divisie. De ploeg won zaterdag de uitwedstrijd bij Banyask Siofok met 2-0. Pees heeft nu uit vier wedstrijden zes punten vergaard en een punt meer dan Ba- nyasz Tatabanya, Ferencvaros en Vertrokken: geen Raba Eto Györ. Vertrokken: Fred Eysberg (Cleijn Duin), Piet van Duyn, Wim van Duyn (beiden Cleijn Duin) en Frank Hogewoning (Glas bergen) Van Duuren Gekomen: Martin de Jong (Transvaal

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14