Assistent-accountant D uitzendbureau de koning *1* ELKE ZATERDAG VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI VAKATURES wie achterom blijft kijken komt nooit verder. m/v Reyn, de Blaey en Co ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER accountants RECEPTIONIST/ PLANNER ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt H® WSÊÊÊÊSSSÈÈ^ Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 I 1 1 Paardekooper Hoffman registeraccountants in samenwerking met Paardekooper Hoogendoom Meeuwsen belastingadviseurs en Kotterman Neurink Co accountants-administratieconsulenten. e carrière-ontwikkeling van een register accountant kenmerkt zich door een ge degen opleiding en een ruime, veelzijdige ervaring. Een bezinnende tussentijdse terugblik kan leiden tot nieuwe impulsen voor de toekomst. Wel licht is dit aanleiding u te oriènteren op de carrière mogelijkheden bij Paardekooper Hoffman Voor ons kantoor Den Haag zoeken wij contact met ervaren assistenten-accountant (m/v) De controlewerkzaamheden worden onder de di recte leiding van de vennoot verricht. De communi catielijnen zijn aldus zeer kort in onze organisatie hetgeen een intensieve samenwerking in een per soonlijke sfeer bevordert. Wij verwachten dat de aan te stellen assistent-accountant over een praktijker varing van enige jaren beschikt en bij voorkeur met de N.l v.R A-opleiding is gevorderd binnen het algemeen deel Belangstellenden nodigen wij uit schriftelijk of telefonisch contact op te nemen. Sollicitatieadres: Gebouw A. Babyion, Kon. luliana- plein 30-10. 2595 AA 's-Gravenhage. tel.: 070- 824594 1 PAARDEKOOPER&HOFFMAN 1 REGISTERACCOUNTANTS vraagt (mrv): Boekhoudkundig medewerker PD Voor een relatie in Leiden zoeken wij met spoed een boekhoudkundig medewerker met PD. Tot de werk zaamheden behoren onder meer het corrigeren van nota's en het boeken van journaalposten. Enige erva ring met een terminal is gewenst. Deze baan is voor hele dagen en gaat ongeveer 6 weken duren. Typiste N/E Voor een relatie in Leiden zoeken wij met spoed een geroutineerde typiste die de Engelse taal goed be heerst. Deze baan is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Medewerkster klantenservice Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij een mede werkster voor de afdeling klantenservice. De werk zaamheden in deze gevarieerde baan bestaan onder meer uit het behandelen van klachten, het verzorgen van de correspondentie en het invoeren van gegevens in een computer. Een goede kennis van de Engelse taal en ervaring met het werken op een PC zijn vereist. Deze baan is voor hele dagen en gaat ongeveer twee maanden duren. Geïnteresseerd in één van deze banen? Bel ons dan maandag of kom even langs voor meer informatie. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 Reyn, de Blaey en Co Accoun tants maakt deel uit van een middelgrote en groeiende maat schap van registeraccountants, belastingadviseurs en organisatie adviseurs met een 18-tal vestigin gen in Nederland. Internationaal zijn wij actief binnen het samenwerkingsverband van Horwath Horwath International Voor ons kantoor in Amsterdam zoeken wij assistenten met enkele jaren ervaring in de accountantspraktijk of in de administratieve sektor. In onze zeer gevarieerde cliënten kring ligt de nadruk op middelgrote regionale organisaties, zowel in de profit- als de non-profit sfeer. Zowel in de geavanceerde controle- en adviespraktijk, als binnen de fiscale (aangifte) praktijk speelt auto matisering een belangrijke rol. Naast de controle- en advies praktijk bestaat een omvangrijke (geau tomatiseerde) dienstverleningspraktijk. Deze laatste verwelkt desgewenst cliëntenadministraties op de computer, geeft cliënten de gelegenheid onder deskundige begeleiding zelf de admini stratie te verwerken via cliëntentermi- nals, voert geautomatiseerd loon administraties uit en verzorgt het samenstellen van tussentijdse cijfers en jaarrekeningen. Reyn, de Blaey en Co kent goede studiefaciliteiten en secundaire arbeids voorwaarden. Bij het in overleg vast te stellen salaris wordt niet alleen gelet op oplei ding, maar tellen ervaring en inzet evenzeer mee. Er wacht u een plezierige werk sfeer in een jong team met voldoende ruimte voor zelfontplooiing. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie aan Reyn, de Blaey en Co Accountants, Herman Heyermansweg 20,1077 WL Amsterdam, ta.v. Drs. E.Th. v. Emmerik RA, teL 020 - 5731800. Stichting buurt- en clubhuizen "De Jeugdhaven" Breestraat 19, 2311 CG Leiden zoekt voor het centraal bureau per 1 juni a.s. een voor 20 uur per week Het centraal bureau werkt ter ondersteuning van de 3 wèrkeénheden en het bestuur. Voor een nieuwe kollega bestaan de werkzaamheden uit o.a.: - ondersteuning t.b.v. bestuursvergaderingen en de beleidsmedewerker. - behandelen van korrespondentie - type- en stencilwerk - archiefwerk Wij zoeken Iemand met: - ruime sekretariaatservaring inklusief notuleren - organisatorische eigenschappen - typevaardigheid - minimumleeftijd van 21 jaar - mavo of gelijkwaardige opleiding Wij bieden: een afwisselende, zelfstandige funktie op een klein bureau. Werktijden voornamelijk 's morgens. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 1.455,- bruto per maand exkl. vakantietoeslag. Arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO-Welzijnswerk. Rekening moet worden gehouden met 1 keer avondwerk in de maand. Sollicitatiebrieven (met zo mogelijk vermelding van telefoonnummer) moeten uiterlijk 15 september binnen zijn bij de sollicitatiekommissie op bovenstaand adres. Daar kunnen ook telefonische inlichtingen verkregen worden op nummer (071 )-l22000. Léon Mode zoekt ter versterking van het verkoopteam VERKOOPSTER FULL-TIME en VERKOOPSTER PART-TIME Wij denken aan een jonge enthousiaste mode bewuste vrouw tot 35 jaar. Liefst met enige ervaring. Voor inlichtingen voor het maken van een afspraak kunt u bellen op maandag 1 september vanaf 11 uur 023- 359388. GEVRAAGD 20-25 jaar voor receptiewerkzaamheden. Werkplaatsadministratie en magazijnbaliever- koop. Ervaring is een pré. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Autobedrijf Ter Duin Opel B.V. Postbus 1503 2200 BE Noordwijk Hoteldienst - Personeelsrestaurant In het Personeelsrestaurant wordt door een team van 12 medewerkenden zorg gedragen voor het verstrekken van warme- en broodmaaltijden 900 per dag) aan een ieder die op het A.Z.L. -ter rein werkzaam is. Daarnaast worden diverse jubilea, recepties en (werk)lun- ches verzorgd. Er ontstaat een vacature voor een 1e medewerker personeelsrestaurant m/v vac.nr. 0233.A.72.35.LD Werktijden: de openingstijden van het Perseneelsrestaurant zijn van 7.30- 20.00 uur (uitloop diensttijd is mogelijk), tevens weekenddiensten. Taak: - vervangen van het hoofd Personeels restaurant en de 1 e medewerker Res- taurette bij afwezigheid; - voorbereiding en bereiding van di verse snacks; - uitgifte van maaltijden en componen ten daarvan; - bijhouden van automaten, koelvitri nes en afruimsectie; - voorbereiden en verzorgen van re cepties. lunches, e.d.; - alle voorkomende onderhoud- en schoonmaakwerkzaamheden o.a. vloeronderhoud, apparatuur en meu bilair. Functie-eisen: - voor deze functie denken wij aan een kandidaat, die in teamverband wil werken, bereid is tot (bijjscholing en beschikt over improvisatievermogen; - horeca-ervaring is gewenst. Salaris: tot max. f 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer F.C.H.R. Bennis, chef restauratieve sector (071- 263016). Directie Op het Directoraat van de Algemeen Di recteur ontstaat een vacature voor de algemeen secretaris van Bestuur en Directie A.Z.L. van all-round directiesecretaresse (full-time) vac.nr. 0002.A.101.35.LD Taken: - voorbereiden en notuleren van verga deringen alsmede het uitwerken van verslagen daarvan; - verzamelen van vergaderstukken t.b.v. directievergaderingen; - uitwerken van het directieverslag; - bijhouden van het directie-archief; - post- en telefoonbehandeling, type werkzaamheden, bijhouden van de agenda; - voeren en deels concipiëren van cor respondentie; - bijhouden van ADV-dagen, vakantie dagen t.b.v. het algemeen directo raat; - bij afwezigheid de directiesecreta resse van de algemeen directeur ver vangen. Verlangd: - HAVOA/WO-opleiding; - secretaresse-opleiding; - ruime ervaring in secretaressewerk zaamheden; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken; - ervaring met dictafoon, steno en Océ- tekstverwerking. salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer mr. H.J. Houtkooper (071 -263160). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Longziekten Op het Longfunctie laboratorium van deze afdeling ontstaat een vacature vpor een technicus m/v vac.nr. 3861.V.112.36.LD Zijn/haar taak bestaat uit: - verzorgen van de koppeling tussen longfunctie-apparatuur en compu ters en het mede ontwikkelen en uit breiden van de benodigde software ter analyse en verwerking van meet gegevens bij patiënten; - verzorgen van alle binnen de afdeling Longziekten voorkomende onder- houas- en reparatiewerkzaamheden op electronisch en mechanisch ge bied; - een bijdrage aan lopende onderzoeks projecten van de afdeling Longziek ten op software-, elektronisch- en mechanisch gebied. Wat betreft de opleiding gaat onze voorkeur uit naar H.T.S.-E-automatise- ring. Salaris: afhankelijk van functiewaarde ring voorlopig vastgesteld op max. f3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. P.J. Sterk (071-263578) of D.H. Schravendeel (071-261745) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 - 262544). Maag-, Darm- en Leverziekten administratief medewerker m/v vac.nr. 3390.V.04.35.LD Werkzaamheden: Het samen met andere collegae verrich ten van administratieve secretariële werkzaamheden zoals: - het maken van afspraken en bijhou den van agenda's; - ontvangen en te woord staan van pa tiënten (zowel telefonisch als aan de receptie); - typen van medische corresponden tie; - bijwerken van medische dossiers. Vereist: - MAVO/HAVO-diploma; - opleiding tot medisch secretaresse, danwel doktersassistente; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met het werken van dicta foon; - het kunnen werken in teamverband. Salaris: max. f 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.J. de Vries, polikliniekmanager (071 - 262248) of door mevr. A. Nubé (071- 261980) of mevr. H.S.M. Naeyé, perso neelsconsulente (071 -262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bi) indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. 'ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22