Akzo groepshoofd 5 PRODUKTCONTROLEUR m/v ferpfa Constructieve medewerking gevraagd bergh-stichting SCHUURMEDEWERKER BUITENKLINIEK VOORKINDEREN TE NOORDWIJK-BINNEN HAVO/VWO'er als Groepsleider Colour Services CD Protestants-Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Binnen onze instelling, waar circa 1000 bewoners worden verzorgd en begeleid in hun woonsituatie, hebben wij in paviljoen de Vink twee vacatures voor de functie van In het paviljoen zijn drie leefgroepen. De leeftijd van de bewoners varieert van 40 tot 70 jaar. in elke leefgroep werken gediplomeerd Z-verpleegkundigen en leerling Z-verpleeg- kundigen die zich met enthousiasme inzetten voor de dagelijkse zorg en begeleiding van de bewoners. Het is een essentiële taak van het groepshoofd om de (leerting)- verpleegkundigen in hun werk te coachen en de taken zodanig te verdelen en op elkaar af te stemmen, dat de zorg voor de bewoners optimaal verleend kan worden. Er is een vacature voor de functie van groepshoofd bij een leefgroep met 10 oudere mannen, waarvan een aantal meervoudig gehandicapt is. Het is een rustige groep waarvan de bewoners redelijk zelfstandig zijn. Eveneens is er een vacature voor de functie van groepshoofd bij een leefgroep met 4 vrouwen die meervoudig gehandicapt zijn en 7 mannen waarbij zich soms een aantal lichte gedragsproblemen kunnen voordoen. De bewoners zijn redelijk zelfstandig. Functie-eisen: Voor de functies zoeken wij gediplomeerd verpleegkundigen die: bij voorkeur ervaring hebben in een dergelijke functie ruime ervaring hebben als verpleegkundige in staat zijn om leiding te geven samen met de andere groepshoofden en het paviljoenshoofd vorm weten te geven aan het paviljoensbeleid. De groepshoofden werken onder de directe verantwoordelijk heid van het paviljoenshoofd. Gezien de aard van onze instelling is een christelijke levenshouding van belang. Arbeidsvoorwaarden De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing, evenals de regeling van het PGGM (pensioenfonds). Voor de functie geldt een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van maximaal f 3.659,- bruto per maand, exclusief O.R.T., conform FWG-schaal 45. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer K. Ouwehand, paviljoenshoofd, toestel 354. Bij uw sollicitatie kunt u aangeven waar uw voorkeur naar uitgaat. ëHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatlecode behandeld. De afdeling Toelevering houdt zich bezig met hoogwaardige verspaning van onderdelen voor de eigen produkten en voor o.a. de medische, grafische, en auto industrie. Specialist. U gaat ziclvbezig houden met de kwaliteitscontrole van inkomende goede ren, uitbestede bewerkingen en uitgaande produkten. Daarnaast moet u de leiding adviseren t.a.v. investeringen, en te volgen procedures bij problemen. Tevens onder steunt u medewerkers bij de controle. U zult worden opgeleid tot specialist produkt- controle. Eisen. Wij vragen iemand met vooropleiding MTS-werktuigbouw of vergelijkbaar niveau. Daarnaast is ervaring in de verspa ning en de kwaliteitscontrole een vereiste. Leeftijd 30-40 jaar. Arbeidsvoorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn beslist aantrekkelijk. Naast het salaris en 8% vakantietoeslag heeft u recht op een jaar lijkse bonus van 5%, 22 vakantiedagen, 13 roulatiedagen, een vergoeding voor even tuele studiekosten en een tegemoetkoming in de reiskosten. Interesse? Heeft u interesse dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van De Machine fabriek Noordwykerhout b.v., 's Graven- damseweg 16,2211WJ Noordwijkerhout. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw G.J.M. v.d. ICrógt, telefoon (02523) 73941. DE MACHINEFABRIEK NOORD- YVYK1 KHOLT (DMNl te Noordwijker hout fabriceert doseersluizen en wissel- klippen voor de procesindustrie en lieren voor maritieme toepassingen. Tevens wordt op basis van een structurele samenwerking hoogwaardig verspanend werk verricht voor derden. Het bedrijf maakt deel uit van de 1HC Holland Groep. DE MACHINEFABRIEK NOORDWYKERHOUT NOORDWIJKERHOUT verdeelcentrum voor verse produkten uit biolo- gisch-dynamische landbouw zoekt voor spoedige indiensttreding een d.w.z., iemand, die bij het orderverzamelen en los sen en laden van aanpakken weet. Proserpina is een levendig, groeiend bedrijf met prettige werksfeer. We bieden een redelijk salaris, goede voorzieningen en als het goed gaat vast en zinvol werk. Maak een afspraak met Mw. Kramers voor een bezoek aan ons bedrijf, tel. 01713-4800 of schrijf aan Proserpina, Postbus 99, 2370 AB Roelofa- rendsveen. Sikkens. Niet voor niets een begrip in de wereld van verf en kleur. Van vele internatio nale markten thuis met een uitgebreide reeks kwalitatief hooggewaardeerde, gespeci aliseerde produkten voor de perfecte afwerking van ge bouwen, schepen, voertui gen, vliegtuigen, boorpiat- forms, bruggen, viaducten. Kortom, voor alles wat kleur en bescherming vraagt. Sikkens, één der toon aangevende verfconcerns in Nederland en ook ver daar buiten. Met de ambitie en het zelfvertrouwen om toekom stige ontwikkelingen zélf vorm en inhoud te geven. Technisch en commercieel. Van ons bedrijf is een video reportage gemaakt. Deze is te zien bij de volgende Gewestelijke Arbeidsbureaus: Maastricht, Eindhoven, Tilburg, Rotterdam, Utrecht, Enschede, Leiden, Lisse, Amsterdam, Groningen, Delft en Nijmegen. Kwaliteit en service. Twee belangrijke pijlers waarop de regelmatige groei van onze verf- en lakomzet berust. Een commercieel succes, dat mede mogelijk wordt ge maakt door een optimale afstemming, in omvang en conditie, van gebouwen bestand, machinepark en outillage. Voor produktie en distributie. Bouwen voor groei en vernieuwing. Dat is, kort en krachtig, de opdracht van onze Projectendlenst. Om de groei te kunnen bij houden zijn wij op zoek naar enkele constructeurs. Voor de sectoren werktuig- boukunde, bouwkunde en luchtbehandeling. Voor de sector luchtbehan deling zouden wij graag in contact komen met een constructeur luchtbehandeling m/v die beiast wordt met het zelfstandig ontwerpen en uit werken van installaties op het gebied van luchtbehan deling, centrale verwarming, gas en water. Tot zijn taak behoort o.a. het opstellen van bestekken en begroting en en het overleggen en samenwerken met andere specialisten. Zowel in- als extern. Hij rapporteert vooralsnog aan zijn groepsleider. Op den duur is uitgroei naar een geheel zelfstandige functie mogelijk. Voor een goede taakvervulling menen wij dat de door ons gezochte constructeur aan de volgen de voorwaarden moet voldoen: MTS-werktuigbouw/HTS- werktuigbouw met specia lisatie klimaatbeheersing: ervaring op het boven genoemde gebied; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid: goede contactuele eigen schappen: leeftijd ca. 30 jaar. Sikkens vergroot uw mogelijkheden Ons bedrijf is de Nederlandse tak van Akzo Coatings en daarmee van het wereldwijd vertakte Akzo-concern. Een onderneming met een groeiende winstontwikkeling en daarmee grote interna tionale mogelijkheden. Om daarop goed te kunnen inspelen kennen we een actief personeelsbeleid met veel aandacht voor zaken als interne opleiding op een breed terrein, job-rotation en management-development. Sikkens biedt verder een uit stekende werksfeer en een bij haar ambities passend pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den en sociaal beleid. Informeren en reageren Nadere informatie wordt u graag gegeven door de heer C.M.A. Harders van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim, telefoon (01711) 8 20 91. Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Op korte termijn gevraagd een enthousiaste MEDEWERK(ST)ER op de afdeling financiële administratie De afdeling vezorgt op geautomatiseerde wijze de administratie van het gehele bedrijf. Hieronder zijn ook begrepen de Leeuw Makelaardij b.v. en Offsetdrukkerij De Leeuw b.v. Ons bedrijf kenmerkt zich door een jong personeelsbestand (35) en een prettige werksfeer. Vereisten: minimaal Havo diploma, 't liefst met typediploma. Leeftijd tot 20 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. reis- en studiekostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: #DE LEEUW Deze kliniek ressorteert onder de afde ling Kindergeneeskunde van het Aca demisch Ziekenhuis Leiden. In de loop van 1987 zal de kliniek overgeplaatst worden naar Leiden. Er bestaan vacatures voor twee ervaren verpleegkundigen m/v vac.nr. 6093.M.125.34.LD De kliniek is bedoeld om kinderen/jong eren te verplegen en te behandelen welke opgenomen zijn buiten de gebrui kelijke ziekenhuissfeer. De kinderen/ jongeren (1-17 jaar) behoren o.a. tot de volgende categorie: chronische ziek ten, psycho-somatische en psycho-so- ciale observatie en behandeling. Taak: - naast de gebruikelijke verpleegkun dige taken is de verpleegkundige ver antwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de kliniek; - mede-begeleiding in opvoeding en hantering van gedrag van de opgeno men kinderen. Vereist: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - kinderaantekening; - ervaring met somatische en psycho sociale problematiek bij kinderen van 1-17 jaar. Salaris: afhankelijk van opleiding i n er varing max. f3118 bruto per maana. Aanstelling vindt plaats op full-time ba sis bij het Academisch Ziekenhuis Lei den. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevr. R. Ouds hoorn, verpleegkundig hoofd (01719- 19211) of de heer L. Noorduin, ver pleegkundig sectorhoofd (071 - 263351) of mevr. M.H.M.M. Hooijmans (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Akzo Coatings B.V. is een internationale organisatie met vestigingen in 20 landen. Akzo Coatings levert lakken, verven en vernissen voor vele toepassingen, zoals de automobiel- en reparatie-industrie, bouw- en doe-het-zelfbedrijven, de hout- en metaal verwerkende industrie en de luchtvaart. Akzo Coatings Car Refinishes, het centrum voor research en marktontwikkeling van autoreparatielakken, is gehuisvest op de lokatie Sassenheim van Sikkens bv. De afdeling Product Management Colour is verantwoordelijk voor het documenteren van autokleuren t.b.v. de internationale autoreparatielakkenmarkt. Binnen deze afdeling is nu een interessante vacature voor een Als leider van het team wordt u verant woordelijk voor een juiste organisatie, coördinatie en uitvoering van de groepstaken. U zorgt voor het verbeteren, up-to-date houden en distribueren van kleurdocumentatie voor klanten autorepa ratielakken world wide. Als groepsleider verstrekt u bestuursinformatie over kleur en kleurproduktie en geeft u voorlichting. Daarnaast bent u belast met de coördinatie van de produktie van kleurdocumentatie en houdt u zich bezig met budgetbewa king. Wij verwachten tenslotte van u dat u voorstellen doet ter verbetering van de informatiestroom. Bij de uitvoering van uw werkzaamheden kunt u beschikken over geautomatiseerde apparatuur. Uw profiel: U bent een jonge man of vrouw een opleiding HAVO/VWO, bij voor- keur aangevuld met NIMA-A. U heeft relevante werkervaring, op gedaan in een commerciële bin nendienstfunctie of op een afdeling Publiciteit of PR. Naast organisatorische, com municatieve en leidinggevende eigenschappen is gevoel voor marketing, gekoppeld aan creativiteit van belang. Vanwege de vele internationale contacten dient u te beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid in de Engelse en Duitse taal. Aangezien gevoel voor kleuren ver eist is, zal een kleurentest deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Heeft u belangstelling voor een start in een leidinggevende functie? Dan kunt u uw schriftleijke sollicitatie - vergezeld van een curriculum vitae - richten aan mevrouw M.E.C. Welsink, afdeling Personeel Organisatie van Sikkens bv, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. met A Akzo is een internationale groep van ondernemingen met 220 vestigingen In 50 landen en heeft over de hele wereld circa 66.000 medewerkers. Een loopbaan bij Akzo betekent een bijdrage leve ren aan nieuwe activiteiten en ontwikkelingen op de gebieden waarop Akzo zich richt: chemie en zout, kunstvezels en kunst stoffen, verf en farmacie, techni sche produkten en consu mentenartikelen.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22