Wp- J 'm O1® VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG VAKATURES Medewerker salarisadministratie (m/v) bergh-stichting E pedagogisch assistent(e) (24 uur per week) beginnend assistent-accountant M) accountantskantoor j.van wezel b.v A. Concierge/ schoonmaker B. Kantine helpster C. Typiste Westeinde Ziekenhuis ivz Architektenburo Verheijen/Paardekooper BV SEKRETARESSE ergotherapeut m/v SCHOONMAKER (M/V) redacteur (m/v) SECRETARESSE de rijksoverheid vraagt Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Vanes Modes Beheer b.v. is een holdingmaatschappij van een groot aantal modezaken in Nederland die zich presenteren onder de naam Fooks. In januari 1987 zal het hoofdkantoor verhuizen naar Wassenaar. Vanes Modes Beheer b.v. is op korte termijn op zoek naar Opleiding l.e.a.o. of gelijkwaardig. Enige ervaring in geautomatiseerde salaris administratie is belanqrijk. Leeftijd 25 jaar. Tot I januari zal de medewerker salarisadministratie werkzaam zijn op ons kantoor in Leiden. Per 1 januari 198/ op ons nieuwe kantoor in Wassenaar. Schriftelijke sollicitaties voorzien van pasfoto en uitgebreide c.v. kunt u zenden naar: Vanes Modes Beheer b.v. de Vlotkampweg 68, 6545 AG Nijmegen t.a.v. de heer W.A. Uittenbogaard. _0) "O Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een leefgemeenschap voor circa 1.000 bewoners. Binnen de Pedagogisch-Psychologische Dienst bestaat de vacature voor een De functie heeft de volgende taakinhoud: ondersteuning van de paviljoensteams bij het opstellen en uitvoeren van dagprogramma's zelf een bijdrage leveren aan de dagactiviteiten de aanvraag regelen voor bezigheidsmateriaal t.b.v. de paviljoenen mede opstellen van behandelingsplannen, alsmede het begeleiden hiervan. Genoemde werkzaamheden worden uitgevoerd onder verant woordelijkheid van een pedagoog/psycholoog. Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het diploma H.B.O.-J of gelijkwaardig en bij voorkeur ervaring te hebben in de zwakzinnigenzorg. Het salaris bedraagt maximaal t 2.940,- bruto per maand (bij 40 uur per week).'In 1987 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw A. Fokkens, toestel 8136. &HEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel. hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Op ons kantoor worden alle voorkomende administratieve- en belas- tingadvieswerkzaamheden verricht voor ondernemingen in het mid den- en kleinbedrijf. Wij hebben thans plaats voor een Vereist: diploma V.W.O. of HAVO. - Belangstelling voor administratieve werkzaamheden. - Bereidheid tot voortgezette studie. - Leeftijd ca. 18 jaar. Zij die dit jaar hun schoolopleiding hebben voltooid met in hun studie pakket de vakken Handelswetenschappen en/of Economie genieten de voorkeur. Een reeds aangevangen studie Praktijkdiploma Boek houden strekt tot aanbeveling. Voor hen die wel wat zien in een interessante job op een accoun tantskantoor, waar de werkzaamheden zich nog steeds uitbreiden, bieden wij een prettige werkkring met goede doorgroeimogelijkhe den: een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder vergoeding voor studiekosten. Oegstgeesterweg 199 2231 AT Rijnsburg. Telefoon 01718-22100. R.K. Scholengemeenschap "St. Paulus" in Hillegom vraagt m.i.v. 10 augustus a.s. voor 40 uur, salaris ca. 2100,- bruto Belangstellenden worden verzocht zo spoedig mogelijk te schrijven naar het Bestuur, p.a. Teylingerweg 34, 2114 EK Vogelenzang. Lijnbaan 32. Den Haag Hel Westeinde Ziekenhuis mei 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag. waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast verpleegafdelingen Wij zoeken een part-time verpleegkundige m/v in de funklievan hulpwacht ter assistentie van de hooldwacht. Werktijden: om de week 7 nachten achtereen van 23.00 tot 07.30 uur van vrijdag tol en met donderdag. Kand daten voor deze funktie dienen in hel bezit te zijn van net diploma Ziekenverpleging-A en te beschikken over enige ervaring of het diploma HBO-V met A-ziekenhuis-ervaring en goede kontaktuele eigenschappen Funktie-inlormatie: in nauwe samenwerking werken met de hoofd wacht, die de supervisie heelt over alle verpleegafdelingen; regelmatig maken van ronden langs alle ver pleegafdelingen en helpen waar dat nodig is: indien nodig, tijdelijk de nachtdienst op de verpleegafdeling bij ziekte overnemen; begeleiden en steunen van de leerling- verpleegkundigen/verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Nadere informaties kunt u telefonisch inwinnen bi/ de afdeling Pèrsoneelszaken. tel. 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 432. 2501CK Den Haag z is een middelgroot buro met een team van ca. 15 hoog gekwalificeerde medewerkers. Ons snel groeiende opdrachtenpakket bevat ondermeer woningen, kantoren, bednjfsgebouwen, winkels, renova- tieprojekten en bijzondere gebouwen. Wij zoeken op korte termijn een (m/v) Taken: Zelfstandig organiseren en uitvoeren van de sekreta- riaats werkzaamheden: - verzorgen van in- en uitgaande correspondentie - typewerkzaamheden - financiële administratie - verzorgen van overig sekretariaatswerk: agenda's bij houden, afspraken coördineren, telefoon beantwoor den, organisatorische werkzaamheden, ondersteu nende aktiviteiten t.b.v. de direktie en de buroleiding. Funktie eisen: - HAVO aangevuld met een sekretaresse opleiding - ruime ervaring in een gelijkwaardige funktie - ervaring in het omgaan met computers/tekstverwer kers - uitstekende uitdrukkingsvaardigheid in de Nederland se taal - goede kontaktuele eigenschappen en verantwoorde lijkheidsgevoel Onze voorkeur gaat uit naar sollicitanten vanaf 25 jaar die het enthousiasme binnen ons buro kunnen delen, en die de ambitie hebben om hun funktie zelfstandig uit te bouwen tot het verantwoordelijkheidsnivo dat het binnen de buro-organisatie dient te hebben. Wij bieden: - een bijzondere en leuke werkkring - een salaris overeenkomstig het belang van de funktie en de capaciteiten van de kandidaat Sollicitaties voorzien van een levensbeschrijving kunt u voor 28 juli richten aan: Architektenburo Verheijen/Paardekooper BV, Postbus 48, 2215 ZG Voorhout, t.a.v. Ir. J. S. de Haan (buro adres: Jacoba van Beierenweg 136a, tel. 02522-14650). Het buro is wegens vakanie gesloten tot 28 juli. Architektenburo Verheijen/Paardekooper BV De OPEN VERVOLG AFDELING von de afdeling OVA/RESO van de sektor Aku- te Psychiatrie richt zich op de behandeling van 15 kliënten, zowel mannen als vrouwen (in de leeftijd van 18 tot 65 jaar). Het betreft kliënten met een gevarieerde problematiek, doelstelling en verblijfs duur. De behandeling is gericht op de beïnvloeding en verandering van gedrag. Wij vragen een (voor 16 uur per week) De Ergotherapie levert een bijdrage aan de behandeling door het gericht aanbieden van ervaringen met hand vaardigheidstechnieken en materialen op het vlak van wonen, werken en vrije tijd, zowel individueel als groepsgericht. Daarnaast wordt gebruik gemacikt van diverse spelvormen. Funktie-eisen: opleiding HBO-ergo- therapie of gelijkwaardtg met (liefst rui me) ervaring in de psychiatrie en het werken met groepen kennis van en ervaring met een breed skala van handvaardigheidstechnieken en mate rialen kennis van en ervaring met het hanteren van spel/drama technieken zelfstandig, initiërend en flexibel kun-, nen werken kunnen samenwerken in een multi-disciplinair team in ieder geval op dinsdag aanwezig. Salarisgrenzen: f 953,60 tot f 1.301,20 bruto per maand bij een 16-urige werkweek. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met Paul Geerars (koördina- tor) of Paul Storck (sociotherapeutisch teamleider). v Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Perso neelszaken, onder vermelding van vakaturenummer 86.107.48. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid. Langevelderweg 27, tel. 02523-78141, 221 AB Noord- wijkerhout. STICHTING CENTRUM ST. BAVO NOORDWIJKERHOUT Buurthuis 't Spoortje. Wij zoeken voor ons buurthuis een enthousiaste voor 34 uur. Met ingang van 1 augustus. Het gaat hierbij om een tijdelijk dienstverband, met de mogelijk van een vaste aanstelling. Informatie bij Stichting de Zevensprong, p/a Buurthuis 't Spoortje, Bernhardkade 40, 2316 RX Leiden, telefoon 071-220866. "V voor de Stadsredactie van het Leidsch Dagblad. Onze voorkeur gaat uit naar die verslaggever (M/V) die zich thuisvoelt. binnen het kader van onze regionale krant, en die goed aanvoelt waar het zwaartepunt van onze krant behoort te liggen. Kennis van stad en streek is onontbeerlijk, terwijl de kan didaat ook in het verspreidingsgebied dient te wonen. Ervaring als dagbladjournalist strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties, te richten aan de hoofdredactie, zijn welkom tot 12 augustus. Een werkmaatschappij v A ri Damiate Holding B.V De Vereniging van Accountancy-Studenten is een be- langenbeharligende organisatie voor Registeraccoun tants in opleiding. De vereniging telt ruim 1600 leden Per t augustus aanstaande zoekt het bestuur van de Vereniging naar een Functie vereisten: - opleiding minimaal Havo, aangevuld met secretares se opleiding - leeftijd 18-23 jaar - hoge mate van zelfstandigheid - goede contactuele eigenschappen - beheersing van de Engelse taal - boekhoudkundige capaciteiten - ervaring inzake het werken met een p.c. strekt tot aan beveling Schriftelijke sollicitaties, zo spoedig mogelijk te richten aan Vereniging van Accountancy Studenten t.a.v. het bestuur. Dorpsstraat 2. 2361 BB Warmond. Eventuele nadere informatie kan worden ingewonnen onder telefoonnummer 01711-10770 (secretariaat. Mei. S. M. W. Wernars). De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. administratief medewerker (v/m) vac.nr. 6-5946/1158 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal voor Milieuhygiëne, directie Lucht, afdeling Luchtkwaliteit De directie Lucht bestaat uit ongeveer 55 medewerkers van juridische, economische en natuurwetenschappelijke disciplines, verdeeld over vijf afdelingen en is belast met: de beleidsadvisering over het voorkomen en beperken van luchtverontreiniging i.h.b. in het kader van de Wet inzake de luchtverontreiniging; coördineren van de energie- en verkeersaangelegenheden voor het Directoraat-Generaal; ontwikkelen en uitvoeren van wettelijke regelingen; voeren van nationaal en internationaal overleg; voeren van overleg met andere ministeries, lagere overheden, bedrijfsleven en milieu-organisaties; behandelen van financiële aangelegenheden; in gang zetten en begeleiden van onderzoek. De. afdeling Luchtkwaliteit (13 medewerkers) is m.n. belast met taken op het gebied van normstelling, effecten en metingen van luchtverontreiniging. Functie-informatie: verrichten van administratieve, procedurele en inhoudelijke werkzaamheden t.b.v. het goed functioneren van de Afdeling; ondersteunen van de leiding van de Afdeling o.m. op het gebied van de werkplanning; begeleiden op fina.ncieel en administratief gebied van de onderzoekprojecten; verslag leggen van bijeenkomsten. Vereist: diploma HAVO of MEAO bestuurlijke richting; goede contactuele eigenschappen. Werkervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f3601,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. S. Zwerver, onder nr. (070) 209367, tst. 3315. Sollicitaties inzenden voor 26 juli 1986. Jongeren tot 25 jaar kunnen ten hoogste voor 32 uur per week worden aangesteld, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemd (bruto)salaris geldt bij een volledige werkweek (38 uur) en is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7V2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 20