kapsalon ZATERDAG 5 JULI 1986 18.50 Rupert en het kikkerkoor, tekenfilmpje 19.00 Live vanuit de Countdown studio NOS 20.00 Journaal VOO 20.28 Miami Vice, Amerikaanse politieserie. Afl.: Phil de Shill. Switek wordt het slachtoffer van de oplichter Mayhew in diens tv-pro- gramma. Het enige waarin Mayhew in is geïn teresseerd is geld 21.15 Miami Sound Machine, de drie grootste hits van deze Amerikaanse popgroep: Conga, Bad Boys en Dr. Beat 21.30 Euro Tube, Eurovisie programma dit jaar verzorgd door het Engelse popprogramma The Tube. Met o.a. Pet Shop Boys, Madonna en Simply Red NOS 00.25 Journaal VOO 00.30 Goodwill games, de openingsceremonie van de Goodwill games, de alternatieve olympi sche spelen, die dit jaar voor het eerst in Mos kou gehouden worden. De volgende sporten komen aan de orde: zwemmen, damesbasket ball, moderne vijfkamp en de marathon voor vrouwen. Commentaar: John Haanen. Pre sentatie: Simone Wiegel NOS 18.15 Nieuws voor 18.20 Paspoort voo 18.30 Sesamstraat 18.45 Studio Sport 19.00 Journaal KRO 19.12 De Muppetshow, Amerikaanse poppenshow met als gast: Don Knotts 19.40 Spreeuwenwerk, natuurfilm over spreeu wen, gemaakt door Thijs Tinbergen en Jan Musch 20.25 National Velvet, Amerikaanse speelfilm uit 1944 van Clarence Brown. Een door kinderen getraind paard zal de grootste paardenrace het jaar, de 'Grand National Race', probe ren te NOS 22.30 Journaal 22.40 Nieuws voor doven en slechthorenden VPRO 22.45 Pixote, Braziliaanse speelfilm uit 1981 van Hector Babenco. Pixote is een tienjarige dak loze in Sao Paulo. Het lukt hem te ontsnap pen als hij in een tuchthuis terecht komt. Maar hij vervalt van kwaad tot erger België 1 Duitsland 2 BBC 2 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) 18.05 Prikballon, magazine voor kleuters 18.20 Filmbrieven. Afl.: 3: Hoe vang je een aap? (herh.) 18.50 Tour de France, samenvattende reportage 19.05 Trekking van de lotto-joker 19.10 Boeketje Vlaanderen, toeris tisch magazine 19.40 Lotto-trekking, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kunst-zaken 20.20 De tijd dringt (Time's raging), Australische tv-film uit 1985 van Sophia Twikiewicz met Judie Mor ris, Michael Aitkens, Lewis Fitz- Gerald e.a. Cam, een ambitieuze journalist, wil internationaal repor ter worden. Zijn vrouw Lauren wil echter dolgraag een baby. Cam ver laat Lauren maar duikt weer op wanneer Lauren een nieuwe vriend heeft 21.35 Componist en hof (Composer and court), Engelse vierdelige do cumentaire. Afl. 2: Muziek aan het hof van Lodewyk XIV (Music at the court of Louis XIV) 22.25 Sport op zaterdag 22.40 Paardekoersen en Journaal. Aansl.: Coda: Gavotte van D. Sjos- takovitsj door Quintessens 23.00 Einde 18.20 (S) Solid gold, tophits uit de Amerikaanse rock- en popscene 18.57 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Glaserne Schwingen und Schleuderzunge, reportage over li bellen 20.15 Shogun, tv-film in zeven delen naar de gelijknamige roman. 22.05 Heute 22.10 Das aktuelle Sport-Studio. Met o.a. WK Basketbal: Duitsland- Puerto Rico. Aansl.: Lotto-uitsla gen 23.40 (Z/W) Der letzte Zug (Experi ment in terror), Amerikaanse speel film. Met: Glen Ford, Lee Remick, Stefanie Powers e.a. Een gangster dwingt Kelly, een bankemployee, hem een som van 100.000 dollar te brengen. Kelly schakelt de hulp van de FBI in. Dit ontgaat de gang ster echter niet en hij dreigt haar zusje te ontvoeren 01.40 Heute 20.45 Journaal en weerbericht 21.25 Masterclass 22.00 The Searchers, Amerikaanse speelfilm uit 1956 van John Ford 00.20 The giant spider invasion, Ame rikaanse speelfilm uit 1975 van Bill Rebane. 18.15 Movin' on. 19.10 Chopper Squad. 20.05 Starsky and Hutch 21.00 Championship Wrestling 21.55 Boney. 22.50 Sky Trax. Popmusic 00.50 Closedown België 2 21.05 Knokke-Cup finale. Drie teams zullen geselecteerd worden uit de teams van Noorwegen, Joegosla vië, België, Ierland, Polen en Ne derland 22.35 Eurotube 03.30 Einde 18.00 Bonjour la France, taalcursus. 18.30 Fieber, jeugdmagazine 19.00 Aktuelle Stunde 20.00 Tagesschau 20.15 (Z/W) Tarantula, Amerikaanse speelfilm uit 1955 van Jack Arnold 21.30 Gott und die Welt 22.00 Musik im Fernsehen: Die Reise auf den Mond, sprookjesopera van Offenbach. Uitgevoerd door de Ko- mischen Oper Berlin. 00.10 Laatste r 18.05 Liberty: To Fly - The develop ment of the U.S. aircraft industry 18.35 Jeugdserie: 'Gaston Phebus' 19.30 Documentaire: Hands- Dublin Workhorses 20.00 Sports Report: Bislet Games, atletiek uit Oslo 23.15 Liberty: International Fire works Spectacular 23.40 More to it 23.45 Weerbericht, programma-over zicht voor de volgende dag en slui ting 18.25 Coup de film, filmmagazine 18.40 Trekking van de lotto-joker 18.45 Télétourisme, toeristisch maga- 19.21 Lotto en herhaling uitslag lotto- joker 19.30 Journaal met informatie over de Tour de France 20.10 Melodie cocktail (Melody time), Amerikaanse musical uit 1948. Met: Roy Rogers, Dennis Day, The And rew Sisters. Productie: Walt Disney 21.30 Eurotube, eurovisie-uitzending popmuziek. Met: Queen, Rod Ste wart, Elvis Costello e.a. Aansl.: Uit slagen Lotto en Lotto-Joker 22.15 Laatste nieuws 22.25 Eurotube, vervolg 02.30 Einde 18.55 Journaal en weerbericht 19.05 Sport 19.10 Sorry, serie. 19.40 North West Frontier, Engelse speelfilm uit 1959 21.45 Bob Monkhouse meets 22.25 Journaal, sport en weerbericht 22.40 Bislett games: internationale atletiekkampioenschappen 23/25 Cagney and Lacey, serie 00.15 Tenniskampioenschappen van uit Wimbledon 01.15 Cricket Het programma van Musicbox wordt via dit kanaal dag en nacht uitge zonden als TV 5 niet in de lucht is 16.00 Cargo de nuit 16.40 Arts magazine 17.10 Terminal 10, documentaire over Senegal 18.05 Jean-Pierre Otte, schrijverspor tret 18.30 Le temps retrouvé 19.00 Cargo de nuit 19.40 Tourne manége 20.10 Terminal 10, documentaire over de Maya's 21.10 Concours des jeunes solistes 22.00 Nieuws ADVERTENTIE Duitsland 1 Wel 'ns helemaal tot jezelf gekomen in een kappersstoel? NDR 19.00 Berichte vom Tage 19.15 Die Welt von oben, Die Ratsel aus der Vogelperspektive (2) WDR 19.00 Markt 19.15 Polizeiinspektion 1, serie. 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau 20.15 Einer wird gewinnen, Interna tionale Quiz met Joachim Kulen- kampff en deelnemers uit acht lan den. M.m.v. Gundula Janowitz en José Carreras, en leden van het bal let van de Wiener Staatsoper 22.00 (S) Trekking van de lottogetal len 22.05 Tagesschau 22.15 Das Wort zum Sonntag 22.20 Poltergeist, Amerikaanse speel film uit 1982. 00.10 Land der tausend Abenteuer (North to Alaska), Amerikaanse speelfilm uit 1960. Met: John Way ne, Steward Granger, Ernie Ko- vacs, e.a. Regie: Henry Hathaway 02.00 Tagesschau 02.05 Nachtgedanken. Als je 'n druk levert leidt, heb je af en toe wel eens behoefte om even bij te komen van al dat gejaag en gejakker. Maar waar? Wat dacht je van Tom Westen? Da's niet zómaar een kapsalon, da's een oase. Van rust. van gezelligheid, maar zéker ook van vakkennis. - Want knippen, dat kunnen ze. Van gematigd klassiek tot gewaagd modern! wassen, knippen, drogen vanaf f 35,- cm leiden: breestraat 45, tel. 071-123851 alphen a/d rijn: raadhuisstraat 156, tel. 01720-73848 Muziekdag Het programma van Veronica op zaterdag staat volledig in het te ken van de popmuziek, 's Mid dags en in de vroege avond een eigen produktie met live optre dens van vooral Nederlandse groepen. Daarna een speciale af levering van Miami Vice en drie clips van de Miami Sound Ma chine. Maar eigenlijk is dat allemaal voorspel voor Euro Tube, een marathonuitzending van het Britse popprogramma The Tube, met muziek van een groot aantal overwegend Engelse popgroe pen. Op het programma staan li ve-optredens van The Pet Shop Boys, Zodiac Mind Wrap and The Revolution, 5 Star en Sigue Sigue Sputnik. Verder opnamen van The Eurythmics, The Blow Monkeys, Carmel and Courtney Pine, Stevie Winwood, The Smiths, Madonna, Feargal Shar key, A-HA en Stevie Winwood. Een groot deel van Euro Tube wordt door Veronica tussen 21.30 en 0.30 uur rechtstreeks overgenomen, maar de omroep heeft een eigen hekkesluiter: een concert van Simply Red. recht streeks vanuit de Countdown Studio in Hilversum. Simply Red speelt eerder die dag op het Torhout Festival in België en wordt per vliegtuig naar Hilver sum getransporteerd. Dat con cert wordt door heel Euro Tube overgenomen. Om 0.30 uur stopt Veronica met Euro Tube en schakelt over naar de Goodwill Games. Het rechtstreekse pro gramma vanuit Engeland gaat echter gewoon door en is tot on geveer 2.30 uur te ontvangen via Belgie-Nederlands 2. Euro Tube is een co-produktie van tal van Europese omroepen en is een vervolg op Europe A Go Go, dat vorig jaar werd uitgezonden. Veronica begint al om drie uur 's middags met popmuziek. Dan worden optredens in de Count down Studio van Roberto Jac- ketti The Scooters, Jermaine Stewart, Bucks Fizz, Time Ban dits, Frank Boeyen Groep en Ja net Jackson rechtstreeks uitge zonden. Ook aandacht voor 'Bring on the night', de nieuwe concertfilm van Sting en voor een nieuwe clip van Normaal met 'Hoej't ok doet', opgenomen in Tanzania. De Dolly Dots ver tellen over hun filmperikelen in de Verenigde Staten en er zijn opnamen van het Parkpopfesti val, vorig weekeinde in Den Haag. Dat Countdown-programma duurt tot 20.00 uur en wordt on derbroken door een terugblik van een uur op de groep Wham! (17.50 - 18.50 uur), die vorig weekeinde in het Wembley sta dion in Londen afscheid nam en door de tekenfilm Rupewrt en het kikkerkoor, met daarin de McCartney-song 'We'll all live to gether' (17.50 - 18.00 uur). Na het journaal volgt een afle vering van Miami Vice (20.28 uur), waarin drummer/zanger Phil Collins de rol speelt van de Britse oplichter Phil Mathew, die door Crocket en Tubbs wordt be trapt op handel in cocaine. Aan sluitend de drie clips van de hits van de Miami Sound Machine: Dr Beat, Conga en Bad Boys. Veronica was eerst van plan van tijd tot tijd ook optredens op het Vlaamse Torhout Festival rechtstreeks uit te zenden, maar dat kan om technische redenen niet doorgaan. De Veronica Mu ziekdag wordt gepresenteerd door Adam Curry, Erik de Zwart en Simone Walraven. Pixote Wie in ons land op jeugdige leef tijd een flinke misstap begaat, wordt gestraft en tevens 'opge vangen'. Dat gaat lang niet altijd goed, maar het wordt tenminste geprobeerd. In Brazilië, in elk ge val in de grote steden daar, ligt het wel even anders. Het aantal kinderen, dat daar rondzwerft, aan lager wal raakt en steeds ver der afglijdt, is zo groot, dat aan 'opvang' niet meer wordt ge dacht. Hooguit aan 'opbergen'. Over dat opbergen en de tijd daarna gaat de film 'Pixote' een - Zanger Mick Hucknall WL™ Simply Red, het klapstuk van de Veronica Muziekdag. (foto gpdi harde, soms rauwe film, die zo realistisch is opgezet, dat hy wat documentaire-achtige trekken heeft gekregen. Met het jongetje Pixote als middelpunt, toont de naar Brazi lië geëmigreerde Argentijn Hec tor Babenco hoe grondig jongens elkaar in een tuchthuis onder mensonterende omstandigheden in de misdaad opleiden en wat de gevolgen daarvan zijn als ze wor den vrijgelaten of kunnen ont snappen. Wie in Sao Paulo of Rio de Ja neiro voor een dubbeltje is gebo ren, loopt een goede kans een stuiver of zelfs een waardeloos geworden cent te worden. De weg naar het schavot is de enige voor de hand liggende. Pixote gaat die weg ook op, bijna ter loops, maar onontkoombaar. Met zijn tien, elf jaar, zijn mooie ogen en zijn kleine-kindergezicht lijkt hij een schatje. Maar pas op, al gauw volgt de ene misdaad de ander. Pixote organiseert het een en ander samen met vrienden. On derling hebben ze een geweldige band en onder de keiharde bui- tenlaag liggen dan ook de senti menten op de loer. Babenco heeft bovendien oog gehad voor de commerciële aspecten van zijn film, die heel conventioneel van opbouw is. Die voldoet ech ter uitstekend. Het kostje moeite om te blijven beseffen dat Pixote en zijn makkers, die zo hard be zig zijn om op hun eigen manier voor hun bestaan te knokken, in feite knapen zijn, die je met de woorden 'tuig van de richel' nog te zwak zou omschrijven. Vooral in de botsing tussen de vertede ring om Pixote en de afschuw voor diens daden, zit de kracht en de waarde van deze vaak grimmige film. (Nederland 2, 22.45 uur). Spreeuwenwerk Hoe komen spreeuwen aan hun voedsel, wat eten ze precies en hoeveel, waar vinden ze dat? Vragen waarnaar Joost Tinber gen jarenlang onderzoek deed. Hij promoveerde aan de Gro ningse universiteit op het voed- sel-zoek-gedrag van spreeuwen. Dat onderzoek leverde naast ver rassende gegevens ook de film 'Spreeuwenwerk' op. De KRO brengt deze film, die eerder in 1983 werd uitgezonden van avond nogmaals op de televisie. Om het voedsel zoeken van spreeuwen te onderzoeken, was het nodig een aantal individuele spreeuwen van zonsopgang tot zonsondergang te volgen. Het onderzoek werd op Schiermon nikoog uitgevoerd. In nestkasten werden camera's en weegappara- tuur opgesteld, en vanuit een waarnemeningstoren en door waarnemers in het veld werden de activiteiten van de spreeuwen gevolgd. Elke keer als een spreeuw op het nest kwam om jongen te voeren, werd hij/zij au tomatisch gefotografeerd en ge wogen, zodat vastgesteld kon worden (met de tijd erbij) wan neer de vogel en met welk voed sel terugkwam en hoe zwaar dit was. Vooral emelten (larven van de langpootmug) en rupsen ston den op het menu. Emelten waren vlakbij te vinden, maar een rups halen kostte de spreeuwen zeven maal zo veel energie. Waarom werden er dan toch zoveel rup sen verzameld? Het onderzoek van Tinbergen, waaraan meer dan veertig (aan staande) biologen meewerkten, bevatte tal van interessante ex perimenten, Zo werd, door jonge vogels uit het nest te halen of ex tra hongerige jongen toe te voe gen, ontdekt, dat het de honger in het nest is die bepaalt welk soort voedsel wordt aangevoerd. Is er veel honger, dan zoekt de spreeuw vooral de makkelijke emeleten; bij minder honger worden weer de moeilijker te vinden rupsen aangevoerd. (Ne derland 2, 19.30 uur) Goodwill Games Totaal vijftien uur zendtijd zal Veronica in de komende vier we ken aan de Goodwill Games in Moskou besteden. De eerste uit zending is zaterdagnacht om half een. De wedstrijden, die bekend staan als de alternatieve Olympi sche Spelen, zijn een initiatief van de Amerikaan Ted Turner, directeur van het satellietstation CNN. Ruim vijftig medaillewin naars van de Spelen in Los Ange les zullen in Moskou meedingen naar de hoogste plaatsen. Volgens Bob de Jong, chef- sport bij Veronica, is de filosofie achter het evenement tweeledig: „Aan de ene kant beoogt Turner hiermee een verzoening tussen de grootmachten tot stand te brengen. Het is namelijk alweer zes jaar geleden dat Amerika en Rusland elkaar voor het laatst in de sportarena hébben ontmoet. Daarnaast hebben de spelen een commerciële opzet met de sport als handelswaar. De Russen mo gen het dan organiseren en de at leten uitnodigen, Ted Turner is toch de man die voor de finan ciën zorgt", aldus De Jong. Aan de 22 takken van sport op de Goodwill Games nemen in to taal 3500 atleten uit vijftig landen deel. Onder hen bevinden zich coryfeeën als Carl Lewis, zijn zus Carol Lewis, Edwin Moses en de Tsjechische Jarmila Kratochvi- lova. Verder zijn de beste teams Fernando Ramos da Silva als het jongetje Pixote. uit de Oostbloklanden en China aanwezig. Ondanks de verwachting dat er veel topsport te zien zal zijn en de nodige records zullen sneuve len, wordt het evenement geboy cot door de European Broadcas ting Union (EBU), de Europese overkoepelende omroeporgani satie. Veronica is de enige om roep in West-Europa die beelden van de Goodwill Games op het scherm brengt. Tevens is de animo bij met na me de Nederlandse sportbonden zeer gering. Alleen het nationale waterpoloteam en de surfers Marcel Reincema en Hans van Stekelenborg zullen naar de Rus sische hoofdstad afreizen. Vol gens Bob de Jong speelt de poli tiek hierbij een grote rol. „Dat is toch jammer, want je hebt nu de kans om je te meten met de bes ten van de wereld". Een groot probleem bij de uit zendingen zal de verbinding met Moskou zijn. Daarom heeft Vero nica naast een team in Moskou, ook een team bij het CNN in At lanta zitten. Zij sturen de beel den die daar binnenkomen ook door naar Nederland. De centrale presentatie wordt verzorgd door Simone Wiegel. Bij de verschillende takken van sport wordt telkens door een an dere verslaggever commentaar gegeven. Tevens zullen in de stu dio elke uitzending gasten aan wezig zijn, die hun visie geven op de gebeurtenissen in Moskou. Zo zullen onder andere te zien zijn: Edwin en Daphne Jongejans, Els Vader, Nellie Cooiman en Ar nold van der Lijde. (Nederland 1, 0.30 uur). Indachtig aan het gezegde 'wie verre reizen doet, kan veel verha len' gaan voor het VPRO-radio- programma 'Het spoor' deze zo mer weer redacteuren 'op pad naar hoofdzakelijk verre oorden. Zij zullen per trein dertien histo rische of anderszins interessante trajecten volgen, waarbij bepaal de lijnen ook zijn uitgezocht van wege de persoonlijke betrokken heid van een redacteur met de spoorweg. Daarnaast telt de maatschappelijke of geografi sche waarde van sommige trajec ten mee. 'Het spoor per spoor' is vanaf vandaag elke zaterdag te horen van drie tot vijf op Radio 5. De eerste reportage in 'Het spoor' - de naam is ontleend aan het boek 'Volg het spoor terug' van J. B. Charles - beschrijft een treinreis langs de Kanonenbahn in Zuid-Duitsland. Op 12 juli gaat de tocht door de Schotse Hooglanden via de zogenaamde Kyle Line. Naast de overblijfse len van voorbije tijden, zoals het laatste echte stationshotel mét een ontbijtzaal aan het perron, komen daarbij onder meer legen des en monsters in diepe meren aan de orde. Op 19 juli wordt de lijn Vene- tië-Brindisi gevolgd, op 26 juli betreft het de Nederlandse tra jecten Vlissingen-Roosendaal, Maastricht-Luik, Winterswijk- Zutphen en Amsterdam-Enkhui zen-Staveren-Leeuwarden, op 2 augustus komt de Canadian Pa cific Railway in Canada aan de beurt en op 9 augustus wordt de zijderoute in China gevolgd. Op 16 augustus gaat de uitzen ding over de Birma-spoorweg, waarbij Geert Mak aan de hand van de dagboeken van zijn vader ruim veertig jaar terug gaat in de tijd. Onder de titel 'De rook van de Savannen' worden op 23 augus tus de historische en culturele achtergronden belicht van Sene gal. Gerti Hesseling reist dan sa men met Kiki Amsberg over een deel van de lijn Dakar-Bamako. In 1947 brak daar een grote spoorwegstaking uit, die bij droeg aan de ontwikkeling van het zwarte zelfbewustzijn en de aanzet gaf tot de dekolonisatie van Senegal. Op 30 augustus komt de Okla homa Central Railway in de Ver enigde Staten aan bod en op 6 september tenslotte gaat de reis langs de Eiger Nordwand in Zwitserland. Zaterdag zal de NOS driemaal een aflevering van Studio Sport op de televisie brengen. De eerste uitzen ding (Nederland 2, 11.15-12.45 uur) bevat een rechtstreeks verslag van de Tour-etappe Nanterre-Sceaux. 's Middags volgt een tweede uit zending (Nederland 2, 15.00-18.15 uur) met daarin een rechtstreeks verslag van de finale dames enkel spel en eventueel van de finale he ren dubbel. In de vooravond (Ne- Sport in het weekeinde derland 2, 18.45-18.53) zal een sa menvatting van de verreden etap pe in de Tour de France worden uitgezonden. Zondag brengt de NOS van 14.15 tot 19.55 uur via Nederland 2 bijna continu sport op het scherm. Er zal worden begonnen met de WK-bas- ketbalwedstrijd Nederland-Argen- tinië, de N.K. zwemmen en de Bis- let Games. Rond 15.00 uur wordt er overgeschakeld naar Wimbledon waar de finale heren enkel wordt gespeeld. Vanaf 18.00 uur zijn er (mits Wimbledon afgelopen is) beelden te verwachten van de Tour de France. Het sportprogramma wordt om 18.25 uur vijf minuten onderbroken voor het nieuws voor doven en slechthorenden en om 18.45 uur een kwartier voor Sesam straat. Daarna zal er wederom aan dacht worden besteed aan de Tour de France. Voorts de N.K. zwem men, autosport: Formule 1 Grand Prix in Frankrijk en paardensport: de Grand Prix van de Lage Lan den. Radio 1 na 18 uur NOS: Ieder heel uur nws. TROS: 18.03 Coulissen. NOS: 19.02 NOS Jazz Platform. TROS: 20.02 Een mondje Frans. 21.02 Cabaret conti nu. NOS: 22.02 Metro's Music. 23.07 Met het oog op morgen. KRO: 0.02 Oogluik. 1.02 Niemandsland ZONDAG Radio 1 NOS: Ieder heel uur nieuws. KRO 7.02 Ontbijtshow. 7.53 Ter overwe ging. EO: 8.05 Groot Nieuws. TROS 9.02 TROSVERONICA Sport. VA RA: 11.02 De Schuurpapier. 11.30 Zout in de zomer. NCRV: 13.05 Hiei en nu. NOS: 14.05 Radio Tour dc France. AVRO: 19.02 Buut vrij. 19.30 Hy van hiernaast, hoorspel 20.02 Studio klaar..vijftig jaar! NOS: 23.00 Nieuws en mededelin gen. 23.07 Met het oog op morgen. TROS: 0.02 De Nachtwacht. 4.02 Krieken met Adje. 6.56 Agrarisch MAANDAG 7.03 Hier en Nu. 7.15 Het levende woord. 7.22 Lichte muziek. (Met NOS: 7.30 Nws. NCRV: 7.35 Hier en nu.) 8.30 Muziek op maandag. 9.05 Wie weet waar Willem Wever woont. 10.05 MM-Magazine. 12.05 Boer en tuinder. 12.30 Wereldmelodiën. 12.50 Moment. NOS: 12.56 Meded voor land- en tuinbouw. NCRV: 13.08 Hier en nu. VOO: 14.05 Radio Tour de France. 17.08 Veronica Nieuwsradio Radio 2 na 18 uur KRO: 18.03 Echo. 18.15 Levenslief en levensleed. 19.00-07.00 Zie Radio I ZONDAG NOS°Ieder heel uur nieuws. VARA 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Klater goud van Jelle de Vries. AVRO: 10.30 GdB op Radio twee. Presenta tie Gerrit den Braber. 12.02 AVRO- magazine. 14.02 Studio klaar.-.vyftig jaar! 16.02 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 18.02 Uit studio theater. Gerrit den Braber presenteert een aantal woord- en toonkunstenaars uit heden en verleden. 19.00 Zie Ra- MAANDAG Radio 2 voor 18 uur NOS: Ieder heel uur nieuws. TROS: 7.03 TROS continu muziek. (8.03- 8.15 Tros Aktua, aktualiteiten Gerard de Vries draait op verzoek. 11.03 Te gast bij Herman Emmink. .03 12.03 TROS Bladgoud, 'over show gesproken'. 13.06 TROS Aktua. 13.15 Raad een lied of niet. 14 03 Muziek uit duizenden. 15.03 Kur- haus Cabaret '86. 16.03 Goeiemid- dag met Ralph. EO: 17.03 Ronduit- radiokrant per. 20.03 Hitherinneringen. 21.02 Elpee pop. 22.02 Country Style. 23.02 Jazztime ZONDAG Radio 3 NOS: Ieder heel uur nieuws. KRO: Vanaf 9.30 t/m 18.30 op ieder half uur popnieuws. 8.02 Hurrie-up. 9.02 Zin in pop. 10.02 Het Egmond com plex. 12.02 KRO-Miniparade. 13.02 Het weeshuis van de hits. 15.02 Tijd voor toen. 16.02 'Lieve Paul'. 18.02 KRO's Hitweek. 19.02 Pop-eye 20.02 Krachtvoer. 22.02 Op slag van maandag MAANDAG Radio 3 voor 18 uur NOS: Ieder heel uur nieuws. AVRO 7.03 Hans Schiffers. 9.03 Arbeidsvi taminen. 10.03 Muziek met Meta 11.03 Romeo Altenberg. 12.03 Hol lands Glorie. 14.03 Music machine 16.03 Toppop Radio Radio 4 na 18 uur VOO: 18.00 Avondstemming. NOS: 20.00 Nws. KRO: 20.02 Het levende woord. 20.10 KRO Klassiek op za terdagavond. Met om 20.10 La Fran ce aux Pays-Bas. 21.00 Werken v. Dragstra en Delnooz. 22.00 Orgelru briek. 22.20 Laudate. 23.00 KRO-Li- terair: Spektakel. De Renner, hoor- pel ZONDAG Radio 4 NOS: 8.00 Nws. 8.02 H vier. Muziek- portret. 9.00 Musica Religiosa et Profana. KRO: 10.00 Eucharistievie ring. NOS: 11.00 Zomeracademie. 13.00 Nws. 13.02 Opera matinee. 100 jaar Metropolitain Opera New York. 14.00 Onder de groene linde. 14.15 Concert op de zondagmiddag: Rot terdams Philharmonisch Orkest met cello. (15.10-15.30 Praten over muziek.) 16.30 Diskotabel. 18.00 Nieuws. 18.02 Musica Nova. Inter nationaal Rostrum of Composers 1985. TROS: 19.00 Continu Klas siek. 'Een rondje M. Haydn'. 19.30 Koren en Korpsen. NOS: 20.00 Nws. 20.02 Specialiteiten a la carte. 22.00 MAANDAG Radio 4 voor 18 uur KRO: 8.00 Nws. 8.02 Aubade. 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO Klassiek op maandagmorgen. 11.50 Over muziek. 12.00 Vivace. (NOS: 13.00 Nws.) 13.50 Over Kunst en Cultuur. 14.00 Zin in muziek-zomer- special. 14.45 Introductie. Jonge Radio 5 na 18 uur EO: 18.10 Hallo Nederland. 18.15 Een liedje tussendoor. 18.30 Metter daad zending en hulpverlening. NOS: 19.00 Programma voor bui tenlandse werknemers. EO: 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.15 Reflector. 21.30 Gouden orgelklan ken ZONDAG Radio 5 NOS: 9.00 Nws. NCRV: 9.02 Woord op zondag. 9.30 Te Deum Lauda- mus. NOS: 9.55 Waterstanden. 10.00 Nws. IKON 10.02 Sjofele koning. 10.10 Kerkdienst. 10.58 Wilde con- zen. 11.00 De andere wereld van zondagmorgen. VOO: 12.00 Nws. 12.05 Het zwarte gat. 13.30 Radio Romantica. 16.00 De grote verwar ring. NOS: 16.56 Mededelingen en Nieuws. IKON: Zendtyd voor de kerken: 17.00 Kerkdienst. 17.58 Wil de ganzen. 18.00 Nieuws. 18.10 Men sen. 18.25 Liturgie en kerkmuziek. NOS: 18.40-21.00 Programma voor buitenlandse werknemers. 19.00 Suara Maluku. 19.35 Tambu. 20.10 Zorg en Hoop MAANDAG Radio 5 voor 18 uur NOS: 9.00 Nws. 9.02 NOS-Sportief. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Op zoek naar je voorouders. VARA: 10.00 Hoor Haar. 11.00 En dat op maandagmorgen. HUM. VERB: 12.00 Het voordeel van de twijfel.. VARA: 13.00 Nws. 13.10 Ander zout op reis. 14.05 Leef-tyd-genoeg - ex tra. 15.00 Leef-tijd-genoeg en vrou wen boven 40. 16.00 Luchtruim. NOS: 16.30 Programma-overzicht. 16.45 Kindermagazine. 17.15 Wat een taal. Overheidsvoorlichting: 17.46 BIZASCOOP. NOS: 17.56 Me dedelingen en Nws

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28