ptt TEKENAAR CONSTRUCTEUR (Wtb.) secretaresse m/v ELKE ZATERDAG I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI VAKATURES I concierge 38UUr telefoniste/adm. medewerkster 38 uur docent(e) PSYCHIATER M/V sancta maria MAGAZIJNMEDEWERKER M/V 2e assistent-accountant ZIEKENVERZORGENDEN EN/OF VERPLEEGKUNDIGEN. sancta maria 0 81 m n Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 m Op korte termijn hebben wij plaats voor een opvolger van eén onzer rayonleiders. Afhankelijk van ervaring en aanpak, is snelle doorgroei mogelijk tot assistent verkoopleider abonnementen exploitatie* De nieuwe functionaris heeft ervaring in een soortgelijke baan, is representatief, paniekbestendig, heeft admini stratief inzicht, is flexibel met werktijden; heeft een mid delbare opleiding gevolgd en bezit een rijbewijs. Wij bieden een zelfstandige en afwisselende job met een goed salaris, plezierige secundaire voorwaarden en een bedrijfsauto. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Postbus 54, 2300 AB Leiden, telefoon 071-144941 Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. Middelbaar Economisch Administratief Onderwijs Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, tel. 071-769203 Directeur C.E. van Oort M.i.v. het cursusjaar 1986/87 zijn de volgende functies Er wordt gedacht aan een schoolverlater tot 20 jaar (havo-niveau). Typediploma gewenst. vacant machineschrijven 9 uur economie 16 uur (niet-bevoegden kunnen ook solliciteren) Sollicitatiebrieven voor 4 augustus a.s. te richten aan de Leidse School voor MEAO, Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden. Sancla Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden, psychiatrie, j psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. Het ziekenhuis heeft een personeelsbestand van 700 medewerkenden en is centraal gesitueerd ten opzichte van de steden Haarlem. Leiden Amsterdam en Den Haag. Het paviljoen Bemardette heeft een afdeling met een opname-, een vervolg en een verblijfsfunktie. Er wordt multidisciplinair gewerkt, waarbij vooral van uit de eclectische benaderingswijze behandeld wordt Wegens vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn kan didaten voor de funktie van een fulltime De taak omvat de behartiging van de klinische psychiatrie voor het gehele paviljoen. De funktie zal worden ingedeeld conform de FWG-methodiek en dienovereenkomstig gesalarieerd worden. De overige arbeidsvoor waarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer G. Spruyt, psychiater, of de heer JJ. Ver- haegen, direkteur-geneesheer. Schriftelijke sollicitaties, onder ver melding van kode B en vergezeld van een curriculum vitae, te richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest van de ge meente Leiden heeft binnen het team van de afde ling Querido, verlengde observatie en individuele behandeling, een vacature voor een b-verpleegkundige/ hbo-v'er m/v voor 36 uur per week In het najaar zal het behandelbeleid van de afdeling aangepast gaan worden. Het wordt dan een afde ling die zich gaat richten op de behandeling van af fectieve stoornissen (24 bedden, verblijfsduur maximaal 6 maanden). Er wordt vooral inhoud aan de behandeling gege ven door het individueel begeleiden van cliënten door verpleegkundigen. Deze werkwijze heeft een hoge werkdruk en een grote mate van verantwoor delijkheid voor de verpleegkundigen tot gevolg. Van onze collega vragen wij dat zij/hij: volgens het model van de Integrerende Ver pleegkunde kan/wil werken, met regels en structuren kan omgaan, het totaal verpleegkundig proces kan hante ren, meedenkt in het afdelingsbeleid, in staat is een aantal cliënten en leerlingen te begeleiden. Het salaris bedraagt maximaal f 3.271,— per maand bij een 38-urige werkweek. Meer informatie over deze functie kan ingewonnen worden bij Jos Kerkman, teamcoördinator Queri do, telefoon 071 - 179580. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de rechtsposi tieregeling voor ambtenaren van de gemeente Lei den. Sollicitatiebrieven binnen 3 weken sturen naar Gerda de Kleijne, Personeelsconsulent team Per soneel, Organisatie en Opleidingen, Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, postbus 1250, 2340 BG ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* COAST TO COAST JEANS vraagt per 1 augustus in Warmond Leeftijd 17-21 jaar. Interesse? Schriftelijke reakties aan: EXCEL B.V. Postbus 427, 2130 AK HOOFDDORP De Accountantsdienst, rechtstreeks ressorterend onder de directeur-generaal der PTT, is belast met de controle van de jaarrekening van de PTT en verwerkt deze in een verklaring ten behoeve van de directeur-generaal der PTT. Daarnaast beoor deelt deze dienst de administratieve organisatie, de bijbehorende procedures en de rapportering daar over. Momenteel ondergaat de Accountantsdienst een belangrijke reorganisatie, waarbij o.m. de cen trale leiding van de werkzaamheden zal worden gedecentraliseerd. Ter versterking van ons rayon West zoeken wij voor de standplaats 's-Gravenhage een 2e assistent-accountant. Het werkterrein van de man of vrouw Binnen het rayon zult u worden belast met het beoordelen van de administratievè organisatie en eventuele wijzigingen daarop, in het bijzonder ten aanzien van de daarin opgenomen maatregelen van interne controle, het analyseren en controleren van verantwoordingscijfers en het uitvoeren van bijzondere onderzoeken op administratief-organisa- torisch terrein. Onze wensen Wij verwachten van u een opleiding op Nivra (algemeen deel)/SPD-niveau of studerend hier voor. Kennis van en ervaring met de controle van geautomatiseerde informatiesystemen strekken tot aanbeveling. U beschikt over doorzettingsvermogen, inventivi teit, goede communicatieve eigenschappen en een analytisch vermogen. U moet bereid zijn uw func tie naar Groningen te volgen. Wat wij bieden Het salaris bedraagt maximaal f 4098,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op7%% vakantie toeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Verdere uitgroeimogelijkheden zijn in principe aanwezig. Met het oog op de verdere ontwikkeling van de aan te stellen medewerker zal aan de begeleiding en verdere opleiding veel aandacht worden besteed. In dit verband is er de mogelijkheid tot het volgen van interne en externe cursussen. Goede studiefaciliteiten maken deel uit van de secundaire arbeidsvoorwaarden. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door drs. E. Stibbe R.A., (070) 75 22 87, buiten kan tooruren (010) 455 19 30. Een gesprek met de toekomstige collega's en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 15 dagen, onge- frankeerd richten aan; Personeelsdienst Centrale Directie Postbus 30000, 2500 GA 's-Gravenhage ptt centrale directie Internationaal een begrip in de processindustrie op het gebied van mechanisering en automatisering van fabrieksinstallaties, zoekt in verband met toenemende acti viteiten en nieuwe ontwikkelingen op korte termijn contact met gegadigden voor de volgende funktie: Een jonge enthousiaste HTS'er of MTS'er met enige jaren te kenkamerervaring, bij voorkeur op het gebied van installatie- bouw, die in teamverband met onze afdeling Verkoop en Projec ten kan onderbouwen. Een dosis inventiviteit en zelfstandigheid is noodzakelijk om t.z.t. als zelfstandige project-engineer te kun nen fungeren. Prettige omgangsvormen alsmede kennis van dfe Engelse en Duitse taal zullen een goede ondersteuning zijn om de functie plezierig en goed te kunnen uitoefenen. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae dienen te worden gezon-1 den aan de direktie van: T.B.M.A. EUROPE B.V. Delfweg 50, 2211 VN Noordwijkerhout Telefoon 02521-19015. Op het secretariaat van de brandweer is door vertrek van de huidige func tionaris de vacature ontstaan van (deeltijd mogelijk) Taak verzorgen van het secretariaat voor de Commandant (o.a. postbehande- ling, bijhouden van agenda, maken van afspraken) opnemen en uitwerken van brieven notuleren van vergaderingen beheren van het archief de administratieve verwerking van de Brandbeveiligingsverordening Vereist: HAVO/MEAO secretariële richting typediploma, enige ervaring met tekstverwerkingsapparatu goede contactuele vaardigheden Standplaats: Brandweerkazerne Gooimeer laan. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.271,— bruto per maand (schaal 6). Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer 86.051 binnen twee weken na ver schijnen van dit blad. Sancta Maria is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van de patiënten vindt merendeels plaats in paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. De mrnoderne psychiatrie richt zich echter op kleinschalig en gedifferentieerd behandelaanbod. Deze vormen van psychiatrische zorg vinden we terug in de aan het ziekenhuis verbonden resocialisatie-units, een polikliniek, een hostel en een dagziekenhuis. Het ziekenhuis heeft een personeelsbestand van ruim 700 medewerkenden en is centraal gesitueerd t.o.v. de steden Haarlem, Leiden, Amsterdam en Den Haag. Binnen de verplegingsdienst zijn op de volgende afdelingen plaatsingsmoge lijkheden voor gediplomeerde Liduina De afdeling heeft een verzorgings- kapaciteit voor 18 patiënten. Het doel van de afdeling is: onderzoek en behandeling van lichamelijk zieken, alsmede het verplegen van sterk verzorgingsbehoeftige patiënten. Vakature ZV 100% Verpl. 83,75. 85 en 100%. Duynzigt A en B De funkties van deze afdelingen zijn opname, observatie, screening en behandeling van patiënten, bij wie stoornissen samenhangen met de ouderdom. Beide afdelingen bieden 18 plaatsen. Vakature ZV 100% Verpl. 83,75 en 100%. Hoge Wei A en C Verblijfsafdelingen voor 28 bejaar de patiënten. Zij hebben een inten sieve lichamelijke verzorging nodig. Vakature ZV en Verpl. 100",. Bemardette B Een verblijfsafdeling voor patiënten van middelbare leeftijd met vrij ernstige gedragsstoornissen. Accenten worden gelegd op indivi dueel gerichte programma's maar ook op groepsgewijze aktiviteiten. Er wordt gewerkt volgens de begin selen van de gedragstherapie. Vakature Verpl. 100%. Bemardette C Een opname-afdeling voor totaal 18 patiënten. Er wordt een gestruk- tureerde behandeling geboden, individueel of in groepsverband (o.m. Goldstein- en vrouwen groep). Vakature Verpl. 100%. Bemardette D Een vervolgafdeling voor totaal 18 psychiatrische patiënten. Er wordt voornamelijk gewerkt met behan del- en resocialisatieprogramma's die enige tijd vergen. Vakature Verpl.100% Boekhorst A Een opname-afdeling voor 17 patiënten, zowel jong als oud. De behandelduur is meestal ca. 3 maanden. Er wordt o.a. gewerkt met groepspsychotherapie en rela tietherapie. Vakature Verpl. 100%. Paulus B Een unit met een opname-afdeling en een afdeling voor voortgezette behandeling bestemd voor 28 patiënten. Vakature Verpl. 100%. Norseduin De afdeling zwakzinnigenzorg is een woon/werkgemeenschap van 88 bewoonsters (gemiddelde leef tijd 58 jaar oud) en een 60-tal wer kers. Zij vormen 9 leefgroepen. Familie en kennissen zijn nauw betrokken bij deze woon/werkge meenschap. Er zijn momenteel plaatsingsmoge lijkheden voor GROEPSLEIDERS (STERS), voor zowel gewone diensten (dag en avond) als nachtdiensten. (Full-time zowel als part-time 80%. 90%). De salariëring geschiedt konform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Alle funkties worden met terug werkende kracht per 1 januari 1986 ingedeeld in de FWG salaris- struktuur. Inlichtingen kunt u inwinnen bij dhr. J. van Elten, hoofd verple gingsdienst of bij dhr. J. Jansen, hoofd afd. verpleging. Voor meer gedetailleerde informatie kunt u ook de paviljoenshoofden bellen. Inlichtingen voor Norseduin kunt u inwinnen bij dhr. H. Robben, koör- dinator, telefoon 02523-79547 of 79579 (810-79). Bent U gediplomeerd en beschikt u over enige ervaring, schrijf dan een brief en verzend deze met ver melding van uw voorkeur naar de dienst Personeelszaken, t.a.v. de heer J.A. Swaalf, hoofd van de dienst. psychiatrisch ziekenhuis LANGEVELDERLAAN 1 2204 BA Noordwijk IZ.H Tel. 02523-79579.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22