8- Begeleiders van telefonieprojecten ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER-(STER) PHILIPS /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ELKE ZATERDAG I VAKATURES VAKATURES VAI •It ft EO uitzendbureau content 1E AUTOMONTEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERKER VERKOOPSTER regionale brandweer rijnland centralist m/v MTS-er Elektronica met ervaring vraagt Vrouwenkliniek Op de polikliniek ontstaat binnenkort de vacature van verpleegkundig hoofd m/v vac.nr. 6590.M.122.26.LD De polikliniek omvat de afdelingen: gy naecologie, verloskunde, vruchtbaar heidsstoornissen. De polikliniek is ge opend van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. De taak zal o.a. bestaan uit: - de organisatie van en de dagelijkse leiding over de verpleegkundige werkzaamheden; - een bijdrage leveren aan een goed verloop van de administratie in sa menwerking met het hoofd van de polikliniekadministratie. Verlangd: - diploma A-verpleegkundige; - kader of I.B.W.-opleiding; - goede organisatorische eigenschap pen; - goede contactuele eigenschappen; - inzicht en belangstelling in admini stratieve procedures en een positieve instelling ten opzichte van ontwikke lingen op het gebied van automatise ring; - bereidheid in teamverband samen te werken; - ervaring in een leidinggevende func tie. Salaris: max. f3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw Th.M.M. de Best, verpleegkundig sec- torhoofd (071-26 28 67). Anaesthesiologie Op deze afdeling wordt op korte termijn gevraagd een anaesthesie- assistent m/v vac.nr. 2570.L.06.26.LD De werkzaamheden vinden plaats bin nen een centraal operatiekamercom plex (11 O.K.'s) en een aantal decen trale operatiekamers, alsmede op di verse poliklinieken en röntgenkamers. Onze gedachten gaan uit naar een erva ren kandidaat die minimaal 1 jaar in het bezit is van het N.Z.R.-certificaat opera tie-assistent, studierichting Anaesthe- sie. Kandidaten moeten in verband met be reikbaarheidsdiensten binnen 20 minu ten op de O.K.-complex aanwezig kun nen zijn. Salaris: afhankelijk van opleiding en er varing tot max. f 3601 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door mevr. Th.M.M. de Best, verpleegkundig sectorhoofd (071 - 26 28 67) of de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-26 25 44). Haemodialyse Op de afdeling Nierziekten (sectie He- mo Jialyse) bestaat een vacature voor: hemodialyse technicus m/v vac.nr. 4060.V.112.26.LD De werkzaamheden op de dialyse-af deling bestaan uit de technische bege leiding gedurende het gehele dialyse proces alsmede het beheer, onderhoud en optimaal doen functioneren van alle hierbij benodigde (dialyse)apparatuur. De afdeling heeft de beschikking over een grote verscheidenheid aan dialyse- apparatuur en verricht alle moderne soorten dialysebehandeling, inclusief plasmafiltratie en C.A.P.D. De aan te stellen technicus zal in nauw overleg samenwerken met het op de af deling reeds aanwezige technisch per soneel. Hij zal vooreen gedeelte van zijn taak algemene werkzaamheden ver richten bij de T.D/I.G.(Technische Dienst/Instrumentele Groep). De vakin houdelijke supervisie berust bij de T.D.; werkopdrachten en medische supervi sie berusten bij het medisch hoofd van de dialyse-afdeling. Vereist: - een middelbaar technische opleiding in electronische richting; - belangstelling voor en inzicht in fijn- mechanica is gewenst, als ook enige kennis van elementaire begrippen uit de Scheikunde; - ervaring als hemodialyse-technicus strekt tot aanbeveling en bereidheid dient aanwezig te zijn tot het volgen van een speciale (vervolg) opleiding. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij Ing. F.B. de Raadt, hoofd T.D./I.G. (071-26 23 64) en bij Dr. R.M. Valentijn, hoofd Hemodia lyse afdeling (071-26 37 54) of bij de heer B. Hüve, personeelsconsulent (071-262544). Reacties voor alle vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings- da tum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZl. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Hf J§1 Sluitingstijd voor advertenties: gTf fxjT- donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: HIJ.1 'l,V J11 JvJ telefoon(071144941 f 1M11 l'J ll zijn onze kantoren speciaal ■nC. voor geopend. U bent tussen 11.00en 15.00 uur welkom in ons kantoor. Leiden - Breestraat 1 - tel. 071-125745 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor haar Administratiebureau: Een administratief medewerker m/v voor de afdeling Boekhouding. De werkzaamheden bestaan uit: - Het bijhouden van de boekhouding voor een aantal schoolbesturen, alsmede de financiële verslaggeving aan hen - Invoer van gegevens in de computer (I.B.M.-36). Onze voorkeur gaat uit naar iemand op M.E.A.O.-ni- veau of een gelijkwaardige opleiding en enige admini stratieve ervaring. Aanstelling geschiedt voorlopig voor één jaar; even tuele vaste aanstelling daarna is mogelijk. Uw sollicitatie kunt U, binnen veertien dagen, richten aan het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE Leiden. Katwijkerweg 1d - Rljnsburg - tel. 01718 21810 Vraagt met spoed een ervaren funktle-elsen: - leeftijd minimaal 23 jaar - in bezit van klein rijbewijs - LTS/MTS-niveau autotechniek kennis van electro- nica t.b.v. auto's Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor informatie kunt u bellen en vragen naar Dhr. J. Noort. Dutch Masters in dried flowers. Star Dried Flowers B.V. is een dynamisch groeiend bedrijf, dat gedroogde bloemen importeert en exporteert over de gehele wereld. Ter uitbreiding van het administratieteam zoeken wij op korte termijn een ambitieuze Hij of zij zal worden belast met de leiding over de geautomatiseerde administratie, welke voornamelijk op de export is gericht. Functie eisen: - M.E.A.O. met Informatica of gelijkwaardige opleiding - Enige kennis van de moderne talen. - Leeftijd 25 tot 30 jaar. - ervaring in soortgelijke functie - Goede contactuele eigenschappen - Beschikken over leidinggevende capaciteiten Wij kunnen een prima honorering en een prettige werksfeer bieden in een groeiend bedrijf waarin vooral jonge mensen werkzaam zijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: STAR DRIED FLOWERS B.V. Postbus 101 2230 AC Rijnsburg t.a.v. de heer C.W. Star iedereen leest de krant altijd en overal. Voor een relatie zoeken wij een: met type-ervaring voor 20 uur per week. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Van Vollenhovenkade 5, 2313 GG Leiden Teteloon 071-149092 Juwelier F. W. PLESSEN vraagt een representatieve jonge met einddiploma HAVO/MEAO. Heb je interesse? Bel dan voor afspraak 071-766670 Ons adres is: Bevrijdingsplein 12-13, Leiden Z.W. Centraalpo9t Ambulancevervoer Leiden en Omstreken Ten behoeve van de alarmcentrale, waarin zowel de regionale brand weer Rijnland als de centraalpost ambulancevervoer zijn onderge bracht, wordt gevraagd een Functie-informatie: Deze medewerker zal te samen met 8 collega's alarmmeldingen verwerken betreffende brandweer en ambulancevervoer voor een aantal gemeenten rond Leiden. Naast het werken aan de meidtafel zullen onder meer diverse administratieve en praktische werkzaamheden tot het takenpakket behoren. De werkzaamheden worden verricht in de 24-uursdienst. Functie-eisen: - het bezitten van een mavo diploma met exact vakkenpakket, of een di ploma van een gelijkwaardige technische opleiding - leeftijd 21 tot 27 jaar - woonachtig in Leiden of directe omgeving - het bezitten van een rijbewijs B C D E strekt tot aanbeveling. Salaris/rechtspositieregelingen: Het salaris bij indiensttreding bedraagt, afhankelijk van leeftijd, minimaal f 2.401,- en maximaal f 2.567,— bruto per maand (schaal 3). Bij gebleken geschiktheid en het goed doorlopen van een aantal examens is een maxi mum salaris van f 3.271,— bruto per maand bereikbaar. Voor het werken in de 24-uursdienst geldt een onregelmatigheidstoeslag van 10%. Verder zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden van toepas sing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunnen u verstrekt worden door de heer P. Roestenberg (tele foon 071-212201). Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 86.058 binnen twee weken na verschijnen van dit blad. Philips, krachtige positie in automatisering Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen, kortweg PTIS, is de Nederlandse marketing- en verkooporganisatie op het gebied van automatisering. Vooroplopend in (tele)communicatie en computer systemen. Ruim 1.200 medewerkers, die vanuit het hoofdkantoor in Den Haag en een vijftal regionale verkoopkantoren, de markt bewerken. PTIS heeft zich een sterke positie in de markt veroverd en groeit snel naar meer. Bedrijfstelefonie, één van Philips werkgebieden Bedrijfstelefonie is één van de gebieden waarin Philips van oudsher uitstekend thuis is. Bij de ontwikkeling van nieuwe digitale centrales loopt Philips dan ook na drukkelijk vooraan. Talrijke bedrijven werken met een bedrijfstelefooncentrale, die door Philips is ontworpen, gebouwd en geïnstalleerd. De functie U gaat de telefonieprojecten begeleiden. Dat betekent de zaken op een rijtje zetten, de werkzaamheden plannen, de voortgang bewaken en de normen bijhouden. U bent MTS-er Elektronica, man of vrouw, U hebt affiniteit met de automatisering en u bezit goede contactuele eigenschappen. Administratieve en organisatorische zaken boeien u. Uw leeftijd? Niet ouder dan 25 jaar. Wij willen met u praten Als u zich herkent in het hiervoor geschetste profiel van bedrijf en functie, willen wij graag met u praten. Over wat Philips u als haar medewerker heeft te bieden. Zoals een goede salariëring met uitstekende arbeidsvoorwaarden, mogelijkheden om door te studeren en door te groeien. Want we denken ook aan nieuwe dimensies in uw carrière. Schrijf naar M.A.J. Boer, PTIS Personeelszaken, Postbus 16830, 2500 BV Den Haag. Of bel met de afdelingschef, de heer J. van Noort, voor meer informatie. Telefoon 070-482382.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22