Dit is uw kans! Verkoopmanager bij Vroom Dreesmann. m SJARTEC AUTiMO'textiles VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ELKE ZATERDAG VAKATURES SERVO BALANS International B.V. FIJNBANKWERKER KONSTRUKTIE BANKWERKER ERVAREN CENTERDRAAIER BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (M/V) INKOPER M/V vertegenwoordiger projekten h <i£» I Ut, Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 144941 Wij produceren hoogwaardige mechanische- en electronische weegsystemen voor industrieel gebruik. Onze weegapparatuur vindt zijn toepassing in Nederland en wereldwijde export. Met onze vestiging in Katwijk, zoeken wij op korte termijn een: - bekend mei verspanende machines - kunnende tekening lezen - geen groot seriewerk - electrische laservaring gewenst - kunnende tekening lezen - ervaren lasser - bekendheid met verspanende machines - inzetbaarheid in montage afdeling - ook bekend met andere verspanende machines. Voor alle funkties is een brede inzetbaarheid belangrijk. Hierdoor bieden wij een baan met afwisseling en de mogelijkheid om zich ais weegtechnisch-vakman te ontwikkelen. Voor een sollicitatiegesprek kunt u zich telefonisch richten tot: Jan Evertsenlaan 4, Katwijk Tel. 01718-30101 Dhr. G. Bouma. DE KAMER VAN KOOPHANDEL EN FA BRIEKEN VOOR RIJNLAND is een publiek rechtelijke instelling die naast de uitvoering van een aantal wetten tot taak heeft de bevordering van de economische belangen van het bedrijfsleven in haar gebied. Het ge bied van de Kamer omvat 27 gemeenten. ten behoeve van de afdeling Financiën Functie-Informatie: De afdeling Financiën voert de algehele financiële administratie van de Kamer. Daar naast houdt de afdeling zich onder meer met de volgende werkzaamheden bezig: - het opstellen van de jaarbegroting van de Kamer - het opstellen van de jaarrekening - registratie van bij de Kamer gedeponeerde jaarrekeningen in het kader van de nieuwe publicatieplicht De aan te trekken medewerker zal tot taak hebben met toenemende mate van zelf standigheid een aandeel te leveren in alle voorkomende werkzaamheden. Automati sering van de administratie speelt daarbij een belangrijke rol. Functie-eisen: - MEAO. administratieve of commerciële richtii - in het bezit van tenminste het diploma of studerende daarvoor; - bij voorkeur enige ervaring in het bedrijfsleven; - goede kontaktuele eigenschappen en een servicegerichte instelling; - accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel; - capaciteit om zelfstandig en in teamverband te kunnen werken; - belangstelling voor automatisering; - leeftijd tot 35 jaar. louden, bij voorkeur'het MBA* Geboden wordt: - een salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; - opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Sollicitaties kunnen binnen twee weken na verschijning van dit blad gericht worden aan de Secretaris van de Kamer, Stationsweg 41, Postbus 2059, 2301 CB Leiden. Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Mr. F A. de Jongh, tel. 071-250500. SJARTEC, een vooraanstaande, snel groeiende technische groothandel in loodgieters-centr verw en sanitaire artikelen, vraagt voor spoedige indienst treding een De inkopertster) die wij zoeken heeft het volgende takenpakket: - Lokaliseren en selecteren van leveranciers - Aftluiten van contracten met leveranciers - Het controleren van kwaliteit en prijs (kwaliteit versus prijs verhouding) - Bewaken van de noodzakelijkheid van de orders - Bewaken van de geldende inkoopprocedures - Contacten onderhouden met andere afdelingen - Het verder ontwikkelen/opzetten van systemen t.b.v. de inkoop - Het bijhouden van deze systemen De gedachten gaan uit naar iemand die op korte termijn kan voldoen aan de volgende functie-eisen: - Kennis van management-technieken om op effectieve wijze leiding Ie geven, te overtuigen en te onderhandelen. - Technische feeling - Organisatorische kwaliteiten - Gevoel voor orde en netheid -Creativiteit - Ervaring van enige jaren in vergelijktere functie - Kennis van de Sanitaire en Centr.verw. branche is een pré - Opleiding: bijv. cursussen op het gebied van inkoop management - Leeftijd tot 35 jaar SJARTEC biedt een prima salaris en een uitstekend pakket secondaire arbeids voorwaarden, een open en prettige werksfeer en aandacht voor persoonlijke ontplooiing en carrière kansen. Belangstellenden wordt verzocht, een korte, maar wet volledige sollicitatie brief, binnen lOdagen na heden, te sturen aan. de directie van SJARTEC. Postbus 404,230Ö AK Leiden. Onze afdeling oplage-exploitatie verleent service aan onze abonnees; behandelt klachten; geeft nabezor- gingsverzoeken van abonnees door aan onze agenten en bezorgers; doet de nacontrote op de bezorging: ver koopt telefonisch abonnementen enz. enz. Op deze afdeling is per 1 augustus een vacature voor een part-time hoofd klachtendienst/ telefonische verkoop* Onze gedachten gaan uit naar een zelfstandig werkende, representatieve collega, met goede contac tuele eigenschappen, typevaardigheid en administratief inzicht. Voor deze functie zijn diverse zaken essentieel: leiding kunnen geven aan medewerkers van de klachtendienst en de telefonisch abonnementen verkoop; goed coördi neren opdat de personeelsbezetting optimaal is en dus de continuïteit van de afdelingen gewaarborgd is; analy seren van telefonisch gevoerde verkoop- en service-ge- sprekken. De werktijden liggen hoofdzakelijk in de avond en zijn op dit moment van maandag t/m vrijdag van 17.45-20.15 uur en woensdag van 08.30-12.30 uur. Daarnaast zal in verband met het geven van bedrijfstraining eventueel ook op maandagmiddag gewerkt worden. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. Indien u meent voor deze functie in aanmerking te ko men, schrijf dan snel een brief aan de afdeling Perso neelszaken. t.a.v. de heer A G. van der Spek. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. Artimo Textiles B.V. is een jonge en dynamische handelsonderneming, gevestigd te Roosendaal, die het oude principe van "de klant is koning" hoog in het vaandel heeft staan. De onderneming levert textielweefsels voor projekten als scholen, zieken- en bejaardentehuizen. Daarbij wordt, vanuit een met de grootst mogelijke zorg samengestelde kollektie, optimaal ingespeeld op de wensen van de opdrachtgever In de achterliggende jaren is een ruime mate van ervaring opgedaan in de advisering en verkoop van vlamvertragende stoffen. Ter versterking van het enthousiaste team van 6 medewerkers is op korte termijn behoefte aan een voor het westen van het land die in staat is zelfstandig en energiek aan bestaande relaties als architecten en hoofden van instellingen te verkopen en nieuwe relaties te verwerven. De geïnteresseerde, in de leeftijdscategorie van 25 tot max. 35 jaar, die denkt deze uitdaging aan te kunnen, heeft minstens een middelbare opleiding voltooid, bij voorkeur verkoopgerichte ervaring in de textielbranche opgedaan en dient in het werkgebied woonachtig te zijn. Goede kommunikatieve- en representatieve eigenschappen zijn, evenals het vermogen om op heldere en beknopte wijze te rapporteren, noodzakelijk. Het rijbewijs BE is vereist. Voor deze funktie bieden wij een aantrekkelijk salaris. Tevens is een provisie- en telefoonkostenregeling van toepassing en wordt een auto ter beschikking gesteld. U kunt uw handgeschreven sollicitatie richten aan Artimo Textiles B.V., de Meeten 78, Postbus 1150, 4700 BD Roosendaal (01650-43940) t.a.v. de heer B. van Dijl. Vroom Dreesmann is op zoek naar verkoopmanagers. Mannen en vrouwen die geloven in hun eigen kapaciteiten en die bovenal goed zijn in hun „vak van manager" Die een scherp oog hebben voor kansen, ook wanneer het om carrièrekansen gaat in Nederlands grootste en meest komplete warenhuis. Vroom Dreesmann heeft 60 warenhuizen in heel Nederland, met elk zo'n 80 verschillende assortimentsgroepen onder één dak. Een fascinerende omgeving om te winkelen èn te werken. De rol, die de verkoopmanager daarin speelt, is essentieel. Hij is verantwoordelijk voor de uitvoering van het kommerciële beleid van zijn afdeling. Hierbij is vooral van belang een juiste klantenbenadering door de verkopers en een uitstekende presentatie van het assortiment De verkoopmanager geeft leiding aan 10 tot 25 mede werkers. Hij rapporteert recht streeks aan de bedrijfsleider. Bovendien heeft hij intensief kontakt met verkoopbegeleidende funktionarissen van centrale- en regioleiding. Kortom, de verkoop manager vervult een spilfunktie in ons warenhuis. Begrijpelijk dus, dat wij wèl het een en ander eisen van de kandidaten: het kommerciële beleid goed kunnen vertalen in een duidelijke visie voor hun afdelingen, een scherp oog voor konsument en konkurrent hebben, een goed ontwikkelde winke liersgeest hebben, vooral waar het artikelkennis en artikel presentatie betreft, een ruime ervaring hebben in een leidinggevende funktie, liefst in de detailhandel, goed met mensen om kunnen gaan, vooral als het gaat om motiveren en aanzetten tot resul- taatverbetering, kostenbewust ingesteld zijn, 0 een opleiding hebben op minimaal MBO-niveau, een leeftijd hebben tussen 25 en 35 jaar. Heeft u interesse in een baan als verkoopmanagerBelangrijker nog; herkent u zichzelf duidelijk in de hierboven gegeven profielschets? Dan zijn wij zeer geïnteresseerd in u. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar: Vroom Dreesmann, Regio Haarlem. T.a.v. de heer Th. Ponsioen, manager Sociale Zaken, Grote Houtstraat 70, 2011 SZ HAARLEM.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18