VERKOCHT woonhuizen makelaardij bv stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 rfl ELKE ZATbRÜAli ONROEREND GOED ONROERENOGOEO ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND GOEO ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. kil. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 OED ONROEREND GOED data verhoeven LEIDEN NIEUWBOUW 12 Ruime 3-kamerappartemen- ten in het hart van Leiden op ei gen grond met 50.000,- subsi die. Lokatie: hoek Pelikaanstraat/ v.d. Werfstraat. Oplevering voor jaar 1987. Koopsommen vanaf 129.500,- v.o.n. Scherp finan cieringsaanbod. Netto maandlast bij 100% financiering ca. 500,-. Nog 5 stuks beschikbaar. PLAN STEVENSHOF Riante premie A-appartementen met een uitzonderlijk grote woon kamer met balkon op het zuiden, keuken, 2 slaapkamers en bad kamer. Berging op de begane grond. In dit 7 verdiepingen hoge appartementengebouw variëren de koopsommen van 125.800,- tot 144.000.- v.o.n. incl. afge kochte erfpacht. De subsidie bedraagt max. 50.000,-. Nog 7 woningen be schikbaar. 9 Premle-C koopwoningen zinswoningen met terras. Koopsommen 142.250,- v.o.n. Loonvast-hypotheek mogelijk met rente 4,7%. Nog 3 beschik baar en 4 tweekamerapparte menten met tuin. Koopsommen 105.000,- v.o.n. Loonvast-hypotheek mogelijk met n 9 4,7%. LEIDEN Meijerskade 14 Royaal halfvrijstaand herenhuis met garage en mooie tuin op het zuidwesten. In goede staat van onderhoud. Voorzien van centra le verwarming en dubbele begla zing op de parterre. Gelegen op een schitterende lokatie. Beg. grond: woonkamer 9.00x4.00/ 5.50 m met parketvloer en open haard, keuken, hal, toilet. 1e Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon voor en achter. 2e Verd.: zolder kamer, royale berging. Vraagprijs: 340.000.- k.k. Groenwier 6 Modem uitstekend gelegen he renhuis met verzorgde tuin. Voorzien van ankerloze spouw muren, muur- en dakisolatie en dubb. beglazing. Op de parterre voorzien van parket- en tegel vloer. Royaal dakterras op de 2e etage. Ind. beg. gr.: Z-vormige woonkamer met open haard, rui me luxe keuken met inbouwapp., hal en toilet en inpandige ber ging. 1e ttage: 3 grote sl-ka- mers, badkamer met ligbad en aparte douche. 2e toilet, over loop. 2e Etage: studeer/sl.kamer, waskamer en dakterras. Vraagprijs: 280.000.- k.k. Kanaalstraat 52 Goed onderhouden hoekwoning op rustige stand. Voorzien van extra ruime garage/c.q. werk plaats en tuin op het Zuid-Oos- tén. Zeer geschikt voor degenen die aan een kleine werkplaats behoefte hebben. De woning is centraal verwarmd. Indeling beg. gr.: woonkamer met open haard, uitgebouwde keuken, gang en toilet. 1e Etage: 3 kamers, bad kamer met ligbad, overloop en balkon. 2e Etage: 2 kamers met dakkapel, zolderberging. Vraagprijs: 190.000,- k.k. Roodborststraat 17 Royaal herenhuis op rustige stand. Gunstige ligging nabij het station en het Academisch Zie kenhuis. In goede staat van on derhoud. Gedeeltelijk voorzien van dakisolatie. De woning wordt centraal verwarmd. Indeling beg. gr.: woonkamer (10,40x3,60 m), keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, overloop en balkon. 2e Eta ge; 2 kamers, bergkamer, c.v.- ruimte. Vraagprijs: 167.000,- k.k. Witte Rozenstraat 66 Royaal herenhuis op aantrekke lijke stand. Aparte vormgeving (gebouwd in de lengte langs de straat). Voorzien van tuin. 3 Klei ne balkons. Centrale ligging. De verwarming heeft plaats door middel van gaskachels. Indeling beg. gr.: woonkamer met serre, slaapkamer, keuken, toilet en en tree. 1e Etage: 2 kamers, tussen- kamer. keukentje, toilet, over loop. 2e Etage: 2 kamers, berg- Fagelstraat 8 In de Raadsherenbuurt gesi tueerde eengezinswoning op prettige stand. In direkte nabij-: heid van het Leidse Hout en zwembad. Eveneens gunstig ge legen t.a.v. station en Acade misch Ziekenhuis. Tuin op het Westen. Indeling beg. gr.: kamer en suite (10,50x3,60 m), keuken, gang en toilet. 1e Etage: 3 slaap kamers, douche, overloop en balkon. 2e Etage: kamer en zol derberging. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Vollersgracht 44 Fraai onder architektuur geres taureerd binnenstadshuis ge bouwd circa 1860. Leistenen vloer op de parterre. Het gehele pand is gestoffeerd met antra cietkleurig linoleum. In keurige staat van onderhoud. Ind. beg. gr.: royale woonkamer, keuken, badkamer/toilet, aparte ruimte voor wasapparatuur en hal. 1e Etage: grote slaapkamer, kleine re kamer, 2e toilet en overloop. Dakterras over de gehele breed te van het pand. 2e Etage: 2 rui me slaapkamers en overloop. Vraagprijs: 153.000.- k.k. Magdalene Moonsstraat 13a Royale hoekwoning met garage in goede staat van onderhoud. Groot zonneterras op de woone- tage. Voorzien van c.v. Zeer ge schikt v 9 verhuur. Indeling beg. gr.: 2 kamers, ber ging, keuken, douche met toilet, entree en ruime garage. Ie Eta ge: woonkamer (8.80x4.00 m), keuken, toilet en overloop. 2e Etage: 2 sl.kamers, tussenka- mer. berging, douche en over loop. Vraagprijs: 147.000.- k.k. Kneppelhoutstraat 37 Eengezinswoning mét diepe ach tertuin, v.z.v. c.v. Aantrekkelijke ligging aan plantsoen. In perfecte staat van onderhoud. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met slaapkamers royaal, badk. met douche, bal kon. 2e Etage: ruime slaapkamer met dubbele dakkapel. Beslist een bezichtiging waard! Vraagprijs: 127.000,- k.k. 4e Groenesteeg 82 Centraal gelegen stads/hoekwo ning uit ca. 1880. Aparte indeling. d.m.v. gaskachels. Voorzien van muurisolatie. Eventueel geschikt voor dubbele bewoning. Indeling: totaal 3 kamers waarvan een woonkamer met nivoverschil, badkamer met ligbad op de ver dieping, douche in het souterrain, 2 keukens, 2 toiletten. Aparte op gang in de Langestraat. Vraagprijs: 119.000.- k.k. Cosljnstraat 26 Gezellige hoekwoning met tuin op het zuidoosten met vrijstaan de stenen berging en achterom. Voorzien van c.v. !n de Professo- renwijk gelegen. In prima staat van onderhoud. Indeling: gezelli ge woonkamer, moderne keu ken, hal en toilet. 1e Verd.: 2 slaapkamers, mooie badkamer met ligbad en vaste wastafel, aparte ruimte voor wasmachine en dergelijke. 2e Verd.: vliering. Vraagprijs: 112.000,- k.k. Gandhistraat 105. Moderne terraswohing in uitste kende staat van onderhoud. Aan trekkelijke hoekligging met be schut zonnig terras. Gedeeltelijk voorzien van dubb. beglazing. Berging op de parterre. Erf pachtscanon 1.062,- p.j. Inde ling: 1e etage: woonkamer, eet- keuken, hal en toilet. 2e Etage: 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vliering met c.v.-ketel en gasboiler. Vraagprijs: 106.000,- k.k. Ververstraat 36 Smaakvol opgeknapt wevers huisje met tuin, gelegen op rusti ge stand met de achterzijde aan toekomstige groenvoorziening en water in open verbinding met de Herensingel. De omgeving wordt gerenoveerd. Beslist een bezichtiging waard. Beg. grond: woonkamer met open haard, keuken met inbouwapparatuur, badkamer met ligbad en toilet, entree. Verdieping: 2 slaapka mers, berging. Voorzien van da kisolatie, nieuwe riolering, nieuw sanitair, i Vraagprijs: f 105.000,- k.k. Schubertlaan 219 3/4-Kamerappartement met lift en zonnig balkon op het zuidwes ten. Prachtig uitzicht over de Kor te Vliet en de omgeving van Lei den, voorzien van centrale ver warming. Berging op de parterre. Ruim voldoende parkeergele genheid. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskos- ten f 265,- Indeling: woonkamer, zijkamer, 2 slaapkamers, keu ken, badkamer met ligbad, hal en toilet. Vraagprijs: 99.000, k.k. Rijnzlchtstraat 5 Gemoderniseerde woning, voor zien van c.v. en 2 bergingen. Zo wel de voor- als de achtertuin is geschikt voor zonaanbidders. De woning verkeert in goede staat van onderhoud. Beg. grond: let en entree. Verdieping: 3 ka- Lusthoflaan 39 Smaakvol verbouwde woning met centrale verwarming. Gele gen op rustige stand. Op de 1e etage een zonneterras, op de parterre een plaatsje. Perfekte staat van onderhoud. Indeling: woonkamer, nieuwe keuken, badkamer met ligbad en toilet, entree. 1e Verd.: 3 slaapkamers en vliering. Vraagprijs: 89.500,- k.k. Papiermolen 42 Royaal 2-kamerappartement in voortreffelijke staat van onder houd. Voorzien van c.v. en lift. Gesitueerd op de 1e etage met zonnig balkon op het zuidwesten. Dubbele beglazing. Maandelijkse bijdrage van de V.v.E. ƒ225,- (inklusief verwarming en warm water). Indeling: woonkamer 6,30x3,60 m. slaapkamer 4,00- x3,30 m. keuken, badruimte met ligbad en toilet, inpandige ber ging. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Roemer Visscherstraat 33 In het Morskwartier gelegen goed onderhouden eengezins woning. Op rustige stand gesi tueerd. Voorzien van diepe zon nige achtertuin. Indeling beg. gr.: kamer en suite met diepe kelder kast, uitgebouwde keuken, gang en toilet. 1e Etage: 3 sl.kamers, overloop en bergruimte. Vraagprijs: 82.000,- k.k. 4 kamers) in perfekte staat van onderhoud. Gelegen in de com- ponistenbuurt op de 3e woon laag. Voorzien van c.v. en balkon zowel aan de voor- als aan de achterzijde, dus ruime zonmoge- lijkheden. Berging op de begane grond. Service- en verwarmings- kosten 225,- p.m. Indeling: L- vormige woonkamer, 2 sl.ka mers, keuken, douche, hal en toi let. Netto maandlast bij een volle dige financiering 360,- p.m. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Brahmslaan 56 Geheel gerenoveerde 4-kamer- maisonnette voorzien van cen trale verwarming. Scholen, win kels en groenvoorziening in di rekte nabijheid. Zojuist geschil derd en benangen en voorzien .van nieuw keukenblok. Indeling: woonkamer, keuken, hal en toi let. Etage: 3 sl.kamers, badka mer met ligbad, zonnig balkon. Maandelijkse bijdrage aan de V.V.E. 228,- incl. verwarmings- kosten. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Maurltsstraat 8 Gezellige woning in goede staat van onderhoud. Voorzien van tuin op het Westen. Tevens voor zien van centrale verwarming. Leuk aanbod voor starters. Inde ling beg. gr.: L-vormige woonka mer met open haard, keuken, badkamer met ligbad en toilet, entree. 1e Etage: 2/3 kamers, balkon, vlizotrap naar vliering. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Jos. Haydnlaan 16+28+33 Diverse 3/4-kamerappartemen- ten in Zuid-West (Componisten- buurt) met c.v. Balkons zowel aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Ber ging onderin het gebouw. Servi ce- en verwarmingskosten 225,- per maand. Indeling: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Vraagprijs: 77.000,- k.k. Gortestraat 32 Onder monumentenzorg geheel gerestaureerd wevershuisje. Voorzien van c.v. Incl. warmwa tervoorziening. Gelegen in sfeer volle en verkeersarme straat. In deling beg. gr.: woonkamer, keu ken en entree. Klein plaatsje. 1e Etage: slaapkamer met boven- bouwbed, douche en toilet. Was- m.aansl. op overloop. Erfpachts canon 654,-per jaar. Vraagprijs: 77.000.- k.k. Brahmslaan 283 In Zuid-West (Componisten- buurt) gesitueerd 3/4-kamerap- partement met centrale verwar ming op de 3e etage. Balkons zo wel aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Berging onder in het gebouw. Service- en verwarmingskosten 225,- per maand. Indeling: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 75.000.- k.k. Eduard van Belnumstraat 39 Rustig gelegen 3-kamerapparte- ment op de 1e woonlaag (bijna op de parterre) in Leiden Z.W., nabij winkelcentra, scholen, uit valswegen e.d. Het gehele ap- van dubb. r- en ach- als volgt: partement is voorzn beglazing. Nieuwe terpui. De indeling ruime hal met toilet, woonkamer, keuken, 2 sl.kamers, badkamer met douche. Balkon op het ZW. Royale inpandige berging. Vraagprijs: 68.000,- k.k. Jos. Haydnlaan 78 2-Kamerappartement op de 1e woonlaag, voorzien van centrale verwarming. Gesitueerd in de Componistenbuurt op rustige stand. Service- en verwarmings kosten 145,- per maand. Inde ling: woonkamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet en ber ging. Vraagprijs: 58.000,- k.k. 1e Binnenvestgracht 14 Kleine woning in direkte nabij heid van station en centrum, rus tig gelegen. De verwarming heeft plaats door middel van gaska chels. Voorzien van zonnig plaatsje. Beg. grond: woonkamer 6,00x3,80/2,00 m, keuken, gang en toilet en douche. Verdieping: Bachstraat 68 1-Kamerappartement op de 3e etage. Gesitueerd in het Rijn landcomplex, gelegen op 5 min. fietsafstand van het centrum. De flat heeft een royaal balkon op het Westen, bovendien heeft het flatgebouw een dakterras voor zonaanbidders. Indeling: woon/ slaapkamer 20 m2, keuken, douche, hal en toilet. Netto maandlast bij volledige financie ring 490,- incl. service- en ver- warmingskosten. Volledige finan ciering mogelijk. Vraagprijs: 38.000,- k.k. LEIDERDORP Van Effendreef 30 Uitstekend onderhouden heren huis met garage in plan Binnen hof. Voorzien van tuin op het Zuiden en centrale verwarming. Beschutte ligging op rustige stand. Tevens voorzien van daki solatie. Indeling beg. gr.: Z-vör- mige woonkamer met mogelijk heid voor open haard, keuken, hal en toilet. Ie Etage: 3 kamers, badkamer met ligbaden 2e toilet, overloop. 2e Etage: kamer met dakkapel, zolderberging. Vraagprijs: 225.000.- k.k. v.d. Valk Boumanweg 4 Ruim hoekherenhuis met garage op gezellige stand. In uitsteken de staat van onderhoud. Voor zien van c.v. Balkon aan de voor zijde. Indeling beg. gr.: woonka mer (9.00x9.30 m) met open haard, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 2/3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet en over loop. 2e Etage: 2 kamers, ber ging, kast met c.v./warmwater combiketel. Vraagprijs: 220.000,- k.k. Dotterbloemkreek 9 Uitstekend onderhouden heren huis met moderne vormgeving op aantrekkelijke stand. Voorzien van dubbele beglazing en dak en muurisolatie. Vrije tuinligging met zicht over singel. Zeer royale 1e etage. Indeling beg. gr.: be schutte entree, woonkamer over de gehele breedte van de wo ning, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aanslui ting wasmachine, overloop. 2e Etage: vliering. Vraagprijs: 197.000,- k.k. Splinterlaan 44 Perfekt onderhouden 3-kamer- appartement met garage en tuin op het ZW. Gedeeltelijk voorzien van dubb. beglazing en eigen c.v.-installatie. Gelegen op de parterre (half trapje). Berging in het souterrain, tevens te gebrui ken als gastenkamer. Indeling: royale woonkamer (10.50x3.70/ 3.00 m), 2 sl.kamers, moderne keuken met div. inbouwapp., douche, hal en toilet. Maandelijk se bijdrage aan de V.V.E. 69.-. Vraagprijs: 137.000.- k.k. Obool 32 Moderne 3-kamer hoek-maison- nette met lift op de 3e etage. Voorzien van c.v.t zonnig terras op de woonetage en balkon op de slaapetage. Gesitueerd boven overdekt winkelcentrum "Winkel- hof". Netto maandlast bij volledi ge financiering 550,-. Indeling woonetage: woonkamer, keuken, hal. toilet en terras. Slaapetage: 2 kamers, badkamer met ligbad, balkon. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 108.000,- k.k. Koekoekstraat 11 2-Kamerappartement op 1e woonlaag. Voorzien van c.v. en lift en zonnig balkon. Rustig en vrij gelegen. Ged. voorzien van dubb. beglazing. Service- en ver warmingskosten 190,- per maand. Woonkamer, slaapka mer, badkamer met ligbad, hal. keuken, toilet. Vraagprijs: 82.000,- k.k. OEGSTGEEST Ridderspoorlaan 81 Keurig opgeknapt 4-kamerappar- tement op de 1e woonlaag (bijna op de parterre). Gunstige zonlig- ging. Voorzien van c.v. met moe- derhaard. In de direkte nabijheid van het winkelcentrum "Lange Voort". Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 123,25. Ind.: woonkamer, eetkamer, 2 slp.ka- mers, keuken, douche, hal, toilet en balkon. Berging in het souter- Vraagprijs: 95.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Potgieter laan 17 Uitstekend onderhouden woning voorzien van 1 jaar oude c.v.-in- stallatie. Zonnige tuin op het zuiden. Aluminium schuifpui tus sen woonkamer en tuin. Gasgei- ser 3 jaar oud. Ind. beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toi let. 1e Etage: 3 kamers, douche en overloop, vaste trap naar 2e etage: zolderruimte (evt. geschikt als 4e slaapkamer). Vraagprijs: 139.000,- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of namens burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden Rhynenburcherlaan 65 Hoekwoning met garage en royale tuin op het westen. Ver warming door middel van gas kachels. Rustig gelegen. Grondoppervlakte 290 m2 met aan drie zijden tuin. Beg. grond: woonkamer 7.50x3.60 m, keuken, hal, toilet. 1e Verd.: 3 slaapkamers, douche, over loop. 2e Verd.: zolderruimte. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of namens burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden verstrekt. Vraaooriis: 138.000.- k.k. Busken Huetstraat 33 Op rustige stand aan plantsoen gelegen eengezinswoning. Tuin ligging op het oosten. Voorzien v. Met enig achterstallig Ind. beg. gr.: Z-vormige woonka mer met open haard, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 4 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e Etage: zolderber ging (mog. v. kamer). Vraagprijs: 129.000.- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of namens burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden verstrekt. Privé: mevr. N. Boelen, 01751-11712; de heer J. Verhoeven 071-175095. Openingstijden op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. Daar zit u. dan» Een heerlijk hnis op't oog, maar eerst moet u mooi uw huidige woning kwijt. De beste manier: een advertentie op opvallend formaat. Dat kost minder dan u denkt en verkoopt sneller, want: Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten. LEIDEN Mozartstraat 243 Uitstekend onderhouden 4-kamerflat (oorspron kelijk 5). Op de 3e woonlaag gelegen in rustige buurt, voor- en achterbalkon (Z). c.v.-blokverwar- ming. Ind.: royale woonkamer met open haard en parketvloer, hal, toilet, luxe keuken met inbouwo- ven en afzuigkap, luxe badkamer met ligbad en aparte douche, 3 slaapkamers, berging in de on derbouw. Oplevering in overleg. Vraagprijs 98.000,- k.k. Inlichtingen: MAKELAARSKANTOOR f Veurseweg 143 2251AB VOORSCHOTEN telefoon: 01717-7940 Makelaars - O.G. en Assurantiekantoor RIJNSBURG OEGSTGEESTERWEG 282 Hoekherenhuis met paardestal en bak, flinke ruimte voor moes tuin, inpandige garage, ruime schuur, zonneterras op het zuiden, tuin, voor en achter vrij uitzicht. Gelegen op 1125 m2 grond. Indeling: entree, hal, woonkamer, keuken, bijkeuken en toilet. 1e verdieping: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met bad, hand douche, 2e toilet en wastafel. 2e verdieping: zolder (geschikt voor het maken van twee kamers). Vraagprijs 310.000,- k.k. NOORDWIJK STAKMAN BOSSESTRAAT 62 Hier bieden wij te koop aan een gedeeltelijk gestoffeerde tussen woning mei voor- en achtertuin en schuurtje. Deze gunstig gele gen woning zonder overburen bevat: hal, woonkamer 37 nr met parketvloer en open haard, toilet, keuken. 1e verdieping: over loop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met wastafel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verdieping: vaste trap, c.v.-afde- ling. ruime slaapkamer met wastafel. Vraagprijs voor deze goed onderhouden woning 235.000,- k.k NOORDWIJK BOERHAAVEWEG 7 Zeer riant op duintop gelegen landhuis op 4000 m* grond waar van 1400 mfe pachtgrond. Het geheel verkeert in een goede staat van onderhoud en heeft een dubbele garage met bergvliering en voor het zwembad een groot geëgaliseerd terrein geschikt voor eventuele tennisbaan. Indeling: souterrain: zwembad met golf slag en onderwalerverlichting, eetkeuken, douche en mogelijk heid voor sauna. Begane grond: entree, hal. L-vormige woonka mer, eetkeuken met complete apparatuur en plavuizenvloer wel ke doorloopt in een zonneterras, 2 slaapkamers waarvan 1 met douche, wastafel en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers en luxe badkamer. 2e verdieping: 2 slaapkamers Prijs op aanvraag DE GRENT 2, 2202 EK NOORDWIJK POSTBUS 1502, 2200 BE NOORDWIJK IRo TELEFOON 01719-19206' ISSSl TN DE HOFTUIN', ANJELIERENSTRAAT 40 2231 GT RIJNSBURG TELEFOON 01718-21135 ISOLATIE PROBLEMEN? Wij maken in iedere gewenste maat: kozijnen, ramen, binnen- en buiten deuren, schuifpuien en trappen van diverse houtsoorten in onze eigen timmerfabriek. Wij leveren ook kunststof en alumi nium ramen, kozijnen en schuit puien Wij leveren en zetten zelt isolerend glas met komokeur en garantiebe wijs, ook spouwmuurisolatie Wij verzorgen ook uw verbouwing. AANNEMERSBEDRIJF/TIMMERFABRIEK C. J. de Boer Energieweg 24. 2382 NK Zoeterwoude. Tel. (071)- 899217 MOVING SERVICES ALL OVER THE WORLD zeewaardige verpakkingen van huis tot huis verwarmde opslag voor inboedels containeropslag kantoor- en projectverhuizingen (fabrieken, drukkerijen e.d.) gebruik emballage inbegrepen specialist in bejaardenverhuizing H. Tipker B.V. Kantoor - Donklaan 61 01717-7542 Voorschoten, telex 39341 01717-9940 OPENBARE VERKOPING Ten overstaan van MR. J. HUIGEN, NOTARIS TE KAT WIJK zal op de dinsdagen 1 en 8 juli 1986, respektieve- lijk bij opbod en afslag, telkens 's morgens om 11,00 uur, in een zaal van Caté "Centraal" aan de Vilei Noord Zijde 73 te Rijnsburg, in hel openbaar worden ver kocht, krachtens artikel 1223 van het Burgerlijk Wet boek: kavel 1: de (noordelijke) LOODS MET INPANDIGE WOON RUIMTE/KANTOOR, ondergrond en het naastgelegen perceel tuin, staande en geleven bij de jachthaven "de Kwakel" nabij hel Kanaalpad Noord-Oost te RIJNS BURG, uitmakende een ter plaatse aangegeven gedeel te ter grootte van ca. 9.95 aren van het perceel kada straal bekend als gemeente Rijnsburg, sektie B, nummer kavel 2: hel JACHTHAVENCOMPLEX genaamd "DE KWAKEL" gelegen in "de Waard" nabij hel Kanaalpad Noord-West TE RIJNSBURG lussen de Noordwijkervaarl en het Oegstgeesterkanaal, omvattende een gedeelte van de (zuidelijke) loods, een cantineruimle, douche annex toi letruimten, winkel, aanlegsteigers, hellingbaan en open stallingsruimte, kadastraal bekend als gemeente Rijns burg, sektie B, nummer 1098, groot 1.73,23 ha. m.u.v. echter van kavel 1 en m.u.v. het achtergedeelte van de zuidelijke loods met erf ter grootte van ca. 10.10 aren. De kavels worden eerst afzonderlijk ingezet en vervol gens afzonderlijk en in combinatie afgeslagen. Zakelijke lasten van het totale complex over 1986 be dragen ca. 1.636,-. Betaling der kooppenningen vóór of uiterlijk op 8 augus- Bezlchtlglng: dinsdags en donderdags op 23 en 26 juni en 1 en 3 juli 1986, 's middags van 14.00-16.00 uur. Gegadigden dienen op de veiling een verklaring te kun nen overleggen betreffende hun financiële gegoedheid. Ontruiming van de noordelijke loods (kavel 1dient de koper zelf te bewerkstelligen d.m.v. de grosse van de veilingsakte. Notaris Mr. J. Huigen Rijnstraat 43-45 te Katwijk telefoon 01718-28221

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 36