VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG Wie wil graag leidinggeven aan onze afdeling kwaliteitsvleeswaren? Anaesthesie verpleegkundige of assistent m/v Leerling anaesthesie verpleegkundige m/v Recovery verpleegkundige m/v St. Elisabeth ziekenhuis- JULIANA kinderziekenhuis Den Haag ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt verpleegkundig teamlid m/v analist m/v verpleegkundige all-round directiesecretesse verpleegkundige Academisch ziekenhuis leiden SECRETARESSE Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Torro, een bijzonder concept Torro is een onderdeel van Edah BV In ruim tien jaartijd is Torro uitgegroeid tot één van de meest spraakmakende supermarktketens van ons land. Dit sukses heeft alles te maken met het zeer lage prijspeil, de bijzondere assortimentsopbouw, waaronder kwalitatief hoogstaande vers- en specialiteiten afdelingen en het nodige non-food. Elk jaar weer komen er nieuwe Torrozaken bij; op dit moment zijn er zo'n 50 verspreid over het hele land. Kwaliteit wordt steeds belangrijker. Nu de ekonomie weer aantrekt krijgt de klant wat meer ruimte in haar huishoudbudget. Het gevolg daarvan is dat zij meer en meer op kwaliteit gaat letten. Torro heeft die verandering begrepen en de kwaliteit met name in de vers- en specialiteitenafdelingen verder verbeterd. De winkels worden eigentijdser aangekleed en ook Torro's adverten ties ademen de sfeer van kwaliteit uit De medewerkers worden beter gemotiveerd en krijgen gerichte oplei dingsprogramma's. Zo wordt ook de service naar de klant toebeten Kwaliteit is in onze ogen nu eenmaal meer dan een v. v ons Ardennerham of een bakje overheerlijke selleriesalade. Het is begrijpelijk dat bij dit kwaliteitsdenken alleen maar medewerkers pas sen met dezelfde mentaliteit. Een vakman met een zakelijke inslag VoordeafdelingVleeswaren in onsfiliaal in Katwijk zoeken wij iemand die graag resultaatgericht wil werken. In de eerste plaats is hij natuurlijk een vakman, die naast ervaring met vleeswaren een aantal jaren voortgezet onderwijs heeft gevolgd en een vak diploma in z'n zak heeft. Naast de liefde voor zijn vak moet hij ook zakelijk zijn ingesteld. Hij beoordeelt omzetontwikkelingen, is verantwoordelijk voor bestellingen en zorgt voor een goede presentatie en een ordelijke en hygiënische afdeling. Hij levert een bijdrage aan de omzet en draagt mede zorg voor een positief rendement. Als de afdelingschef er niet is, moet hij hem kunnen vervangen. Zijn afdeling bestaat uit een aantal mede werkers, aan wie hij leiding geeft. Zijn leeftijd: vanaf 25 jaar. Wanneer u graag verantwoordelijkheid draagt voor onze kwaliteitsvleeswaren en alle eigenschappen bezit om deze funktie in te kunnen vullen, willen wij snel met u praten. Wij ontvangengraaguwschriftelijke sollicitatie met alle ter zake doende gegevens. Het adres is: Torro, Broekermeerstraat 135, 2131 AR HOOFDDORP. T.av. de heer L. Lieverse. Vernield in de linker-bovenhoek van de envelop LL 25-57. •een full-time en een part-time (60%)* Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leider- werkenden zullen worden belast met dorp heeft een operatiekamercomplex het assisteren van de anaesthesisten met 6 operatiekamers waar per jaar op de Operatie-afdeling en eventueel ongeveer 6000 patiënten anaesthesie op de afdeling Recovery. Het NZR- krijgen. De anaesthésie wordt gege- diploma Anaesthesie is voor deze ven door 4 anaesthesisten die geas- functie vereist, sisteerd worden door 10 anaesthesie- Vac.nr.: 61/86. medewerkenden. De nieuwe mede- praktijkdeel in ons ziekenhuis. Het di ploma A-verpleegkundige is vereist. Vac.nr.: 62/86. Voor een gediplomeerd verpleegkun dige duurt de opleiding 2 jaar. Het theoriedeel wordt gegeven in het Aca demisch Ziekenhuis te Leiden en het Binnen het team van de Recovery is kan functioneren, plaats voor een verpleegkundige met Vac.nr.: 63/86. enkele jaren ervaring die zelfstandig Voor deze drie functies geldt vooralsnog een aanstelling in een der verpleeg kundige rangen omdat de FWG nog dient te worden toegepast. De CAO- ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct-directrice/hoofd verpleeg kundige dienst, telefoon 071-899250 toestel 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de Dienst Personeelszaken, Simon Smitweg 2, 2353 GA LEI DERDORP, onder vermelding van het betreffende vacature- Voor spoedige indiensttreding zoeken wij ter vervulling van ontstane vacatures verpleegkundigen voor de afdeling neonatologie Wij vragen verpleegkundigen met: diploma A-verpleegkundige en de kinderaantekening certificaat neonatologie of de bereidheid deze opleiding te volgen. De afdeling neonatologie heeft 12 couveuses voor intensive- en highcare, en enkele wiegen voor mediumcare. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heerM.P. Vlaardingerbroek. hoofdverpleegkundige, tel. 070-924491 Schriftelijke sollicitaties te richten aan Zr. M. Trofimoff, adjunkt-direktrice, dr. van Welylaan 2, 2566 ER 's-Gravenhage. Hel Juliana Kinder ziekenhuis heeft 160 bedden, ligt in een prachtige omgeving, vlakbij de Bosjes van Pooi en is ook met openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken. Endocrinologie/Hematologie Op deze afdeling in de nieuwbouw ont staat een vacature voor full-time vac.nr. 4596.V.124.25.LD Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V met ruime praktijkervaring; - goede contactuele eigenschappen. Op deze afdeling worden patiënten ver pleegd met specialistische aandoenin gen (stofwisselingsziekten, bloedziek ten) en patiënten met aandoeningen van algemeen interne aard. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. F. Quarles van Ufford, verpleegkundig hoofd (071- 263060) of door mevr. C. van Egmond, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-262245) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulent (071- 262544). Instituut voor Anthropogenetica Bij dit instituut, vakgroep Genetica, van de Silvius Laboratoria kan worden ge plaatst een 24 uur per week vac.nr. 7975.V.09.p.25.LD Voor werkzaamheden t.b.v. de patiën tenzorg, waarbij voor het diagnosti- seren van erfelijke afwijkingen van serumeiwitten en hemoglobine een groot aantal verschillende bepalingen gedaan worden. Verlangd wordt: - opleiding HBO-A niveau, richting biochemie; - nauwkeurigheid en zelfstandigheid, Salaris: max. f 3271 bruto per maand bij volledige dagtaak. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. Dr. L.F. Bernini of P.C. Giordano, (071-148333, toestel 6094/6091) of door mevrouw H.S.M. Naeyé, personeelsconsulent (071-262544). Haemodialyse Op deze afdeling waar chronische en acute patiënten worden gedialiseerd kunnen wij plaatsen een vac.nr. 4561.V.125.25.LD Vereist: - A-verpleegkundige of HBO-V; - Haemodialyse certifikaat; - goed in temverband kunnen werken; - beschikken over goede contactuele eigenschappen. U komt te werken op een afdeling waar naast een gedegen vakkennis ook een grote mate van inzicht en begrip voor de patiënten en hun problemen van u ver wacht wordt. Salaris: max.f 3271 bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. C.A. van Egmond, verpleegkundig sector- hoofd (071-262245) of mevr. P. Bata vier, verpleegkundig hoofd (071 - 263769) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulent (071-262544). Directie Op het directoraat van de Algemeen Directeur ontstaat een vacature voor de algemeen secretaris van Bestuur en Directie A.Z.L. van full-time vac.nr. 0002.A.101.25.LD Taken: - voorbereiden en notuleren van verga deringen alsmede het uitwerken van verslagen daarvan; - verzamelen van vergaderstukken t.b.v. directievergaderingen; - uitwerken van het directieverslag; - bijhouden van het directie-archief; - post- en telefoonbehandeling, type werkzaamheden, bijhouden van de agenda; - voeren en deels concipëren van cor respondentie; - bijhoudén van ADV-dagen, vakantie dagen t.b.v. algemeen directoraat; - bij afwezigheid de directiesecreta resse van de algemeen directeur ver vangen. Verlangd: - HAVO/VWO-opleiding; - secretaresse-opleiding; - ruime ervaring in secretaressewerk zaamheden; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken; - ervaring met dictafoon, steno en Océ- tekstverwerking. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Mr. H.J. Houtkooper (071-263160). Infectieziekten/Algemene Interne Op deze afdeling ontstaat de vacature van een vac.nr. 4597.V.124.25.LD De afdeling omvat 32 bedden, verdeeld over 2 units: - 1 algemene interne unit en - 1 infectiezieken unit. Er wordt gewerkt volgens het systeem teamverpleging. De werkzaamheden bestaan uit: - geven van directe patiëntenzorg; - een bijdrage leveren aan de kwaliteit van de zorgverlening; - het mede scheppen van condities om de teamverpleging goed te laten functioneren. Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - goede contactuele eigenschappen; - goed samenwerkingsvermogen. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R.SIoos, verpleegkundig hoofd (071-262622) of door mevr. C. van Egmond, verpleeg kundig sectorhoofd (071-262245) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeels consulent (071 -26 2544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief tezendenaan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. GEVRAAGD jonge energieke slager ca 20 jaar en een actief winkelmeisje ca 18 jaar Slagerij en partijservice Henco IJsselkade 44, Leiden Tel. 071-133811 's avonds 071-143416 GEVRAAGD: voor spoedige indiensttreding een Vereist: HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Notaris Mr. A. A. C. Verhees Postbus 514, 2220 AM Katwijk, tel. 01718-71646.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16