Nieuwe 'stek' voor Vliko in Leiderdorp Onderzoek invloed vos op huisdier Onderzoek naar toedracht ongeval meer Valkenburg Jongerencentrum houdt promotieweek Containerbedrijf naar Achthovenerweg Winkelcentrum Noord-Hofland Voorschoten grondig verbouwd Schoolbestuurder vertrekt PAGINA 2 REGIO LEIDEN DINSDAG 17 JUNI 1986 j. LEIDEN/STREEK - Wetenschap pers van de Leidse universiteit zijn in de duinstreek een onderzoek be gonnen naar de invloed van vossen op huisdieren. De wetenschappers richten zich voor hun onderzoek onder meer op de duinen bij Was senaar en bij Noordwijkerhout. Mensen die in deze gemeenten aan de rand van de duinen wonen krijgen binnenkort een enquête formulier in de bus om gegevens over het houden van huisdieren te verzamelen. Volgens de Leidse onderzoekers breidt de vos zich steeds meer uit. "Steeds vaker worden vossen ge zien op plaatsen waar deze dieren al in geen eeuwen zijn waargeno men". Deze recente opmars heeft In duinen bij Wassenaar en Noordwijkerhout worden verzameld met behulp van enquetes. Bij het selecteren van de gebie den is onder meer naar voren geko men dat de bebouwing aan de rand van de Amsterdamse Waterleiding duinen en die bij Hollands Duin in Wassenaar (Berkheide) heel ge schikt zijn voor het doel van het DINSDAG onderzoek. volgens de wetenschappers de dis cussie over vossen in Nederland weer doen oplaaien. Een van de telkens weer terugke rende onderwerpen daarbij is de schade die vossen kunnen toebren gen aan huisdieren van particulie ren, met als meest aansprekend voorbeeld het leegroven van een iter precies hoe vaak dergelijke schade optreedt en welke maatre gelen mensen kunnen nemen om dit te voorkomen. Om meer te weten te komen over de schade die vossen aan huisdie ren toebrengen heeft minister Braks (landbouw en visserij) de af deling milieubiologie van de Leid se universiteit opdracht gegeven dit te onderzoeken. Het onderzoek wordt verricht in samenwerking met het instituut voor toegepaste sociale wetenschappen in Nijme gen. Het onderzoek wordt verricht in een aantal gebieden. Gebieden waar al van oudsher vossen voor komen en gebieden waarin ze zich pas sinds kort hebben gevestigd. Omdat ook andere roofdieren schade aan huisdieren kunnen toe brengen zijn bovendien gebieden geselecteerd waar (nog) geen vos sen voorkomen. In alle onder zoeksgebieden zullen de gegevens "Zowel in die gebieden zelf als daarbuiten worden namelijk dik wijls vossen waargenomen", aldus de wetenschappers. De universi-, teit roept de bevolking van onder meer Noordwijkerhout en Wasse naar op medewerking te verlenen aan de enquete, waarvan de gege vens vertrouwelijk worden ver werkt, aldus de onderzoekers. LEIDERDORP - Het Leiderdorpse container- en overslagbedrijf Vliko verhuist van de Hoogmadeseweg naar de Achthovenerweg. Vliko heeft de helft van het terrein gekocht dat het failliete wandplatenbedrijf Van Baarsen heeft achtergelaten. Wanneer zij er offi cieel naar toe verhuist, staat nog niet vast. Eerst moet een procedure in het kader van de afvalstoffen- en hinderwet zijn afgerond. Maar wat burgemeester Bruggeman van Leider dorp mag het bedrijf zich er zo langzamerhand wel al vestigen. "De vergunningenproce dure is zodanig gevorderd dat ze wat mij betreft kunnen verkassen", aldus de burgemees ter. weg, Of het containerbedrijf snel alle pa pieren voor de Achthovenerweg in bezit krijgt, hangt verder af van de eventuele bezwaarschriften die te gen zyn komst worden ingediend. De provincie Zuid-Holland, die met de uitvoering van de vergun ningenprocedure is belast, lijkt in elk geval geen roet in het eten te gooien. In eerste instantie staat de provincie niet afwijzend tegenover de plannen van Vliko. En haar me ning is belangrijk, omdat het Lei derdorpse bedryf vorig jaar onder de hoede van de provincie is geko men. Waardoor een koninklijk be sluit dat sluiting van het omstre den bedrijf terecht was bevolen niet kon worden uitgevoerd. Wel stelde de provincie meteen al geen hinderwetvergunning te zullen af geven voor het verwerken, opslaan en sorteren van (sloop)afval. Maar een officieel verbod kwam er (nog) niet. Waarop gemeente en omwo nenden de provincie tijdens een hoorzitting in oktober vorig jaar lieten weten dat het hen allemaal te lang ging duren. "In onze ogen gaat het om een bedrijf, dat van de Hoogmadeseweg dient te verdwij- ZOETERWOUDE - Na zich vijf nen", stelde burgemeester Brugge- jaar als voorzitter en secretaris te man tijdens die bijeenkomst En hebben ingezet voor de Stichting omwonenden gaven er blijk van Katholieke Scholen Zoeterwoude hun ongerustheid. Niet alleen van- trekt mevrouw Lidwien Smit zich wege de stank, de stof en de herrie, binnenkort uit het schoolbestuur het containerbedrijf al pen. Enerzijds omdat de gemeente niet veel bedrijfsterrein meer heeft, anderzijds om invloed te kunnen uitoefenen op de aard van de daar te vestigen bedrijven. Vol- nog 35 jaar is gevestigd, ook graag laten. Het bedrijf is al jaren uit zijn jasje gegroeid. En het doet dan ook al jaren verwoede pogingen om HI0Hi een beter geschikt plekje te vin- gens de burgemeester den. Alternatieven werden ge- geen "concrete invulling" noemd als de Kleine Zandput in Leiderdorp en de Leidse vuilver branding. Zodra Vliko vertrekt, zal de ge meente een nader bodemonder zoek verrichten. Want ook zij is be nieuwd wat er inmiddels onder de grond zit. Een zogeheten milieu-lo catie-onderzoek heeft de noodzaak van een nader onderzoek aange toond. Andere helft Overigens is de gemeente Lei derdorp van plan de andere helft van het Van Baarsen-terrein te ko- terrein, maar wordt de gemeente wel regelmatig benaderd door be dreven die zich in Leiderdorp wil len vestigen. De mogelijkheden zyn echter niet groot, temeer daar industrieterrein De Baanderij goeddeels vol is. Leiderdorp wil voor het terrein 1.230.000 gulden betalen. Het is de bedoeling dat het gebouw, dat nu vooraan het terrein staat, deels wordt gesloopt. Het achterste ge deelte van het Van Baarsen-com- plex blijft staan. De gemeenteraad zal zldh vol gende week maandag over dit voorstel buigen. «r Winkelcentrum Noord-Hofland: sloop ten behoeve van de vernieuwbouw is in volle gang. VOORSCHOTEN - De verbou wing van het Voorschotense win kelcentrum Noord-Hofland is be gonnen. Slopers hebben de winkel verhuist de kapper, die daar nu nog een plekje heeft, naar een plek je aan de overkant van de galerij. Voor de drukke novemb tussen bank en snackbar omge- decembermaanden moeten deze maar ook omdat ze zich afvragen wat er onder de metershoge berg puin ligt. Via een motie drong de gemeenteraad een paar weken na de hoorzitting aan op "het onver wijld uitoefenen van bestuurs dwang" om het containerbedrijf tot vertrek te dwingen. Desgevraagd zegt de burgemees ter blij te zijn met de nieuwe loca tie, waar volgens hem veel milieu hygiënischer kan worden gewerkt. En: "We hebben het hier toch over een bedrijf met nogal wat werkge legenheid. Een bedrijf dat de rom mel opruimt die wij veroorzaken", aldus Bruggeman, die verder aan kondigt nu snel iets aan het slechte wegdek van de Achthovenerweg te willen doen. Vliko zelf wil de Hoogmadese- terug in verband met vertrek i het zuiden van het land. Mevrouw Smit is zeer nauw betrokken ge weest bij de geruchtmakende fusie tussen de Aloysiusschool en de Sjaloomschool in Zoeterwoude enige tijd geleden. haald en maken nu de grond rijp voor een weg met parkeerplaatsen van de Admiraal de Ruytersingel naar een achterliggende parkeer plaats. Voor de bouwvak moeten dergelijke grote ingrepen worden afgerond. Na deze vakantie wordt de gale rij bij makelaar en doe-het-zelfzaak gezelliger gemaakt met gladde vloeren, schuifdeuren, een leuke aankleding en glazen koepels voor de nodige lichttoetreding. Ook breidt de Spar naar achteren uit en werkzaamheden zijn afgerond. Be gin volgend jaar wil eigenaar Delta Lloyd een nieuwe vleugel met drie winkels optrekken tegenover de Spar, die een winkeloppervlak krijgt van 100 vierkante meter, met een lectuurshop, een PTT-vesti- ging, een broodstand en punten voor verse waar, kaas, tabak en huishoudelijke artikelen. Op dit moment worden met kan didaten gesprekken gevoerd en willen de partijen weinig zeggen Burgemeester Voorschoten geruisloos herbenoemd VOORSCHOTEN - De Voorscho tense burgemeester P. Cannegieter is per 1 augustus herbenoemd voor zes jaar. De minister van binnen landse zaken heeft dat besloten en per brief bekend gemaakt. De frac ties hadden zich niet van tevoren uitgesproken over de wenselijk heid van zo'n benoeming en voor D66 kwam de brief als "een don derslag bij heldere hemel". De partij had niet bijgehouden dat de burgemeester er al zes jaar zit en had minstens even willen praten over diens functioneren. Redenen om de "goede manager" Cannegieter te ontslaan zien de de mocraten niet, maar ze hebben wel enkele bezwaren. Zo betreuren ze het, evenals PvdA/PPR, dat de burgemeester "nauwelijks voeling houdt met de raad" over het open bare orde-beleid. Dit kan er toe leiden dat er wei nig politietoezicht de raad, als beleidsmaker, belang rijk vindt. Fractievoorzitter J. Ai- kens denkt hierbij aan de proble men met langparkeerders in het centrum. Daarnaast vindt de frac- tievoorzitter dat de eerste burger in Leiderdorp. De geringe belang- wat dichter bij de bevolking zou stelling onder de Leiderdorpers kunnen staan. Hetgeen helemaal speelde de werkgroep echter par- niet hoeft te betekenen dat hij al- Noordierse kinderen toch naar Leiderdorp LEIDERDORP - De actie van de werkgroep 'Noordierse kinderen Leiderdorp' om 22 Noordierse kin deren in de zomervakantie naar Leiderdorp te halen gaat door, ook al heeft de gemeente een eenmali ge subsisie-aanvraag van 1500 gul den afgewezen. De stichting Pax Christi, die de actie landelijk coör dineert, heeft zich inmiddels ga rant gesteld voor het nog ontbre kende geld. Het was de bedoeling om de kin deren van 28 juli tot 18 augustus onder te brengen bij gastgezinnen Provincie beraadt zich op maatregelen DEN HAAG/V ALKEN- r de gang van zaken rond de r Cannegieter: nog tenminste jaar burgemeester van Voorscho ten. (archieffoto) zwaren zijn. Toch zijn c wat "kritiekpunten". Het openbare ordebeleid was niet altijd even democratisch gere geld en op het gebied van cultuur, dorppromotie en voorlichting BURG - Het provinciebe- «eatieplas, die voorheen het Gat stuur van Zuid-Holland laat X& ^«ta^de8 een diepgaand onderzoek voorjaar door het gemeentebe- instellen naar dé toedracht stuur Offeieel overgedragen aan de van het ongeval met een provincie, maar voor voorzienin- speedboot op het Valken- burgs meer waarbij zater- zorgd", aldus een woordvoerder ook hier dagmiddag een 35-jarige van de rijkspolitie te water. Noordwijker levensgevaar- VorhnHen lijk werd gewond. Verboden Dit heeft een woordvoerder van de Volgens hem is het verboden om met speedboten op het meer te va- Cannegieter "tamelijk pa'ssief, ^d woVgSln^tet heeft hij weinig aan de weg getim- m^L^ niksmliül te water had ben er de mankracht niet voor om merd" Problemen bij personeels- na„ aantódingP van he? ongeval dat tegen te gaan'' aldus de poUtie zaken kunnen met aUeen op zyn kritiek it h t provinc®ebe. woordvoerder die nog duidelijk srhonrfprs umrHon F geemotioneerd is door het ongeval. Het ongeluk onstond nadat een 29- Leiden Sporthal Morskwartier, Smaragdlaan - Open huis badmintonclub Veglo, 18 tot Halewycklaan (Stevenshof) - Optreden jeugdcircus Bongo, 16.15 uur. Oud kath. kerk, Zoeterwoudse singel 10 - Spreekuur klachtenbureau 18.30 20.30 uur, tel. 130775. Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat 66 Sportcafé, 20 tot 24 uur. WD-fractiekamer, Breestraat 125 Spreekuur WD, 19.15-20 uur. NVSH infocentrum, Rapenburg 48 - Ge opend van 20-21 uur en op werkdagen van 14-16 uur, tel. 149987. Zoeterwoude Watertje - Braderie, 19 tot 22 uur. Warmond Gemeentehuis, Herenweg - Vergade- ring raadscommissie algemeen bestuur lijke aangelegenheden, 20 uur. WOENSDAG Leiden Hooglandse kerk - Pauzeconcert, 12.30- i 13.15 uur. Zijlwijkschool (Merenwijk) - Optreden jeugdcircus Bongo, 16.15 uur. Stadsbouwhuis, Langegracht 72 Spreekuur verkeersveiligheid), 10.30- Bureau voor Rechtshulp, Herengracht 50 - Spreekuur van 13.30-16 ui Zoeterwoude Watertje - Braderie, 15 tot 22 u Voorschoten Poppentheater, Pr. Marijkelaan 4 - Kin dervoorstelling, 14.30 i over de verbouwing. Een docu mentatiemap met verduidelijken de foto's zou in de maak zijn. Rea geerde de voorzitter van de winke liersvereniging in eerste instantie afwijzend omdat het aanzicht van af de singel niet wordt verbeterd en de snackbaar geïsoleerd komt te liggen, nu is hij tevreden. "Je kunt wel blijven knokken", zegt hij. "Nu gebeurt er tenminste iets". Dat het winkelcentrum in de naastgelegen Leidse wijk Stevens hof eerder klaar is dan het eigen centrum, doet hem niet zo veel. "Ik zie de mensen niet zo gauw uitwij ken. Men doet hier graag bood schappen. Als het wat gezelliger wordt, blijft men helemaal". Spectaculaire opening van braderie Zoeterwoude ZOETERWOUDE - De zoeter woudse Braderie die vandaag 'losbarst' wordt op spectaculai re wijze geopend. Even voor ze ven uur 's avonds zullen para chutisten van "Flying Dutch men" op het Loetheveld lan den. Aanleiding voor dit gebeu ren is het eerste lustrum van het marktfestijn dat traditio neel op het Watertje wordt ge houden. De attributen die uit de lucht worden meegebracht worden door burgemeester Houdyk ge bruikt om de officiële ope ningsceremonie te verrichten. Daarna gaat de markt met vijf tig stands met uiteenlopende koopwaar open. Twee dagen (dinsdag van 19.00 uur tot 22.00 uur en woensdag van 15.00 uur tot 22.00 uur) is er van alles te beleven. Er worden om de dertig mi nuten trekkingen gehouden, op lotnummers uit plaatselijke ad vertenties. Ook is scouting Zoe terwoude nadrukkelijk aanwe zig doordat deze organisatie de toegangspoorten aan beide zij den maakt. Daarnaast muziek, via een discotheek en door de boerenblaaskapel De Rammel- jetsers en drumband VIOS en de Egelanderkapel. Voor be zoekers uit de omgeving die per auto willen arriveren zijn parkeerterreinen mèt borden aangegeven. schouders wonien geschoven, stüu^Hetm^ iverboïenvoor motorboten, maar toch varen er da in Valkenburg een 'duidelijk ex ces' zoals die steeds vaker in de wa tersport voorkomen. Op de plas mogen geen speedboten komen. "De plas is vooral bedoeld voor windsurfers, maar de speedboten varen onder allelei bruggetjes door en via sloten toch naar de plas. De provincie zal maatregelen moeten nemen, bijvoorbeeld door de plas af te sluiten, zodat speedboten er niet meer kunnen komen". De politie plaatst overigens ook kanttekeningen bij het feit dat de bestuurder van de boot die met de Noordwijker in botsing kwam, pas voor de derde keer achter het roer van deze speedboot zat. En dan te denken dat er een motor in zat met een vermogen van 140 pk...", aldus de politiewoordvoerder. Andermaal dode inktvis gevonden WOUBRUGGE - Voor de tweede keer in vier dagen is in de Woud wetering bij Woubrugge een dode inktvis gevonden. Het betrof an dermaal een zeekat, een zeedier. Vorige week donderdag is ook al een dode zeekat in de Woudwete ring opgevist op aanwijzingen van bewoners van de Vierambachts- weg. Inclusief tenkakels had het dier volgens de politie een lengte van anderhalve meter. De inktvis is overgebracht naar het natuurhis torisch museum in Leiden. De gis teren gevonden zeekat was iets kleiner. op zaken die raad worden gezocht. Bovenal geljjks speedboten op de recreatie- jarige Rii"sburger met zijn speed alrmr Kolarto. rrmfvctpn er Qtpviop Irnnrton titnrrldn V-,maorin oon mnlnr imn 1 /I f moesten er stevige knopen worden doorgehakt rond de formatieplaat sen. "Gezien de ernst van de aanva- De CDA-fractie kan geen com- ring tussen een speedboot en de mentaar geven. De kwestie is nog Noordwyker die aan het waters niet in de fractievergadering kien was, zal het onderzoek binnen ten. Nu moest ook een beroep den gedaan op gezinnen in Oegst- geest en Zoeterwoude. De plaatselijke werkgroep ver moedt dat de geringe belangstel ling te maken heeft met het onge- o lukkig samenvallen van het ver- volgens raadslid G. Both mag daar blijf van de kinderen met de laatste ook wel een beetje uit worden afge- de orde geweest. Toch wil fractie- enkele dagen zijn afgerond", aldus voorzitter C. Bremmer op persoon- de woordvoerder. Volgens deze lijke titel wel kwijt dat hij "denkt zegsman zal dan aan het licht moe dat de herbenoming ook bij zijn ten komen waar fouten zijn ge leen maar lintjes knipt: "Dat doen de wethouders maar al te graag". partij geen problemen zou opleve- maakt die hebben geleid tot het c De PvdA/PPR-fractie heeft even- ren". WD-fractievoorzitter H. J. geluk. Aan de hand van de resulta- min bijgehouden wanneer de ambtstermijn afliep. Een discussie de fractie is er_niet geweest en wing te geven. Wel laat hij snel we ten geen bezwaren te hebben tegen de herbenoeming. Andere fractie- leid dat er geen overwegende be- leden zijn onbereikbaar. Willemsen heeft het vanmorgen te ten van dat onderzoek zal de pro- druk om een uitgebreide beschou- vincie zich beraden over de te ne- stappen. VOORSCHOTEN - De Voorscho- drie uur een boeken- en platen- tense wethouder L. Marselis opent markt, die om twee uur wordt op- 21 juni om tien uur officieel de pro- geluisterd door dichter Simon Vin- motieweek van jongerencenrum kenoog. Hij draagt voor uit eigen De Lindehoeve, die een dag daar- werk. Van drie tot vier uur verzorgt voor, op de vrijdagse markt, al offi- de Alphense hondenclub behen- cieus is begonnen. Mensen die al digheids-en africhtingsdemonstra- de wilde verhalen geloven kunnen ties. Vanaf vijf uur is er een barbe- jaar en 's avonds worden vanaf Op de laatste avond van de drie- 21.30 uur lachvideo's vertoond van daagse, woensdag, overhandigt onder meer Monty Python, Woody wethouder J. Visser de eerst bin- AUen en de Marx Brothers. Het nenkomenden hun aandenken. Voorschotense dartskampioen schap begint maandagavond Die middag, vanaf 14.30, staat negen uur. Iets eerder die avond kinderspektakel op het program een kijkdoos bekijken of zich c op het nieuwe terras i gaat de 16e fietsdriedaagse a, met een vuurspuwende, spij- de drempel laten trekken door het Lindehoeve. Vlees en toebehoren Lindehoeve-theater. In de jonge- zijn verkrijgbaar in het eetcafé De renboerderij achter de sporthal Drempel. De openingsdag wordt kan vanaf zes uur worden gegeten, afgesloten door de modernè jazz- Om negen uur treedt daar de band band E. Wood en de swingende Fake op. rockgroep Cube. Zondagmiddag is er een spel- Op dé eerste officiële dag is er tot middag voor kinderen van 8 tot 12 start. Op de tweede avond is er een kerbedliggende fakir en een luchti- fietsvakantie info-markt in samen- ge, amusante acrobatenshow. Don- werking met Nederlandse Fietsers- derdagavond treedt de Leidse reg- bond, verkeersbureaus plaatselijke fietsenhandelaar gaeband El Zagazir op. De zaal is open om 21.00 uur. De promotie- vriendschappelijke voetbal- week wordt 0— wedstrijd tussen de gemeente en ten met het Voorschotense klaver- het jongerencentrumn, op een veld jaskampioenschap. Om acht boot, waarin een motor zat pk, een waterskiër van de wal wil de trekken. "Normaal is het zo dat er bij het varen met een waterskiër een waarnemer aanwezig moet zijn", aldus de politiewoordvoerder. "Maar omdat er op de recreatiepias zo goed als niets is geregeld was deze waarnemer er niet bij. De be stuurder van de motorboot keek daarom zelf achterom of de waters kiër klaar was om te vertrekken. Terwijl de Rijnsburger nog naar de skiër keek gaf hij vol gas en trok hij op", aldus de politiewoordvoerder. Op het moment dat zijn boot snelheid kreeg keek hij weer voor uit en ontdekte tot zijn schrik dat er een andere boot die de 35-jarige Noordwijkse waterskiër trok, recht op hem af kwam. De Rijnsburger gooide onmiddellijk het roer om en ontweek volgens de lezing van de politie de speedboot die recht op hem af kwam. Maar de Noordwijkse waterskiër kon de speedboot van de Rijnsbur ger niet meer ontwijken en klapte volgens de politie in volle vaart te gen de zijkant van de speedboot van de Rijnsburger. "Hij brak daar bij waarschijnlijk al een aantal rib ben", aldus de politie. "Vervolgens schoof de man onder de boot, die door het nemen van de bocht schuin op het water lag, zodat de schroef bijna uit het water kwam. De Noordwijker werd door de mes- LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54. 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 Voor inlichtingen over advertenties (uitge zonderd Sleuteltjes) na kantoortijden: C. Juffermans-Duyverman, tel. 071-893256, A. Kluppel, tel. 071-763088. F. Terwijn, tel. 02522-14192, D. Vink. tel. 079-412440. C. Spigt. tel. 02523-76823. SLEUTELTJES ma.-vhj. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 bij de sporthal. Aanvang 19.30 de eerste potjes. vond afgeslo- scherpe schroef opengereten", M luidt de lezing van de politie. Volgens de politie is het ongeluk 67.45 92,55 134,90 256,90 357,20 ABONNEESERVICE (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 12.00 tot 13.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 13.00 uur) REDACTIE ABONNEMENTEN per maand, aan huis bezorgd 22,70 per maand, per post 31,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per half jaar. aan huis bezorgd per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) losse nummers 1,10 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720)93961 Vuurbaakplein 11. 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H I J. Veldhuizen Bin7Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaft Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot W. Dijkman (fotograaf) Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg. Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome. Madrid. Mexico-City, Tel .Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2