A A woonhuizen ma stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 qnfai« liÏF ■1 Mi MAKELAARDIJ VAN BEUKERING ra WONEN OP HISTORISCHE GROND AAN het PIETERSKERKHOF te LEIDEN ZONNEBLOEM 72 - LEIDEN - TEL. 071-214521 ia mi "I I ONROEREND GOEO ONROERENOGOED ONROERENOGOED ONROEREND GOEO ONROERENDGOED ONROERENDGOEO ONROERENO GOEO ONROERENDGOED ONROERENO GOEO ONROEREND GOED ONROERENDGOEO ONROERENO GOEO ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling telefoon (071) 144941 i i li OEOONROEREND GOED data verhoeven 12 n NIEUWBOUW e 3-kamerappartementen i het hart van Leiden op eigen grond met f 50.000,- subsidie. Lokatie: Hoek Pelikaanstraat/v.d. Wertstraat. Oplevering voorjaar 1987. Koopsommen vanaf 129.500,- v.o.n. Scherp finan cieringsaanbod. Netto maandlast bij 100% financiering c.a. 500,- Nog 7 stuks beschikbaar. Dokumentatie ter inzage op ons kantoor. PLAN STEVENSHOF Riante premie A-appartementen met een uitzonderlijk grote woon kamer met balkon op het zuiden, keuken, 2 slaapkamers en bad kamer. Berging op de begane grond. In dit 7 verdiepingen hoge appartementengebouw varieren de koopsommen van 125.800,- tot 144.000,- v.o.n. incl. afge kochte erfpacht. De subsidie bedraagt max. 50.000.- Nog 7 woningen beschikbaar. it terras, n 142.250.- v.o.n. Loonvast-hypotheek mogelijk met rente 4.7%. Nog 3 beschik baar. en 4 tweekamerappartementen met tuin. Koopsommen 105.000.- v.o.n. Loonvast-hypotheek mogelijk met rente 4,7% Documentatie op aanvraag verkrijgbaar Vrijstaande bungalow met gara ge en schitterend uitzicht op wei landen. Het geheel is voorzien van dubbele beglazing, hardhou ten kozijnen en ramen, elektro nisch beveiligd en goed onder houden. Grondopp. 525 m2. Na bij uitvalsweg naar rijksweg A'dam-Den Haag. Indeling: roya le hal, L-vormige woonkamer met open haard, elektrisch zonne scherm, gedeeltelijk overdekt zonneterras, keuken, toilet, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad en 2e toilet. Souterrain: grote verwarmde garage, 2 ruime ka mers, provisie- en c.v-ruimte. Vraagprijs: 445.000,- k.k. Royaal herenhuis met aparte vormgeving in goede staat van onderhoud. Uitstekende tuinlig- ging op het Z-W. Aan de voorzij de voorzien van aangebouwde moderne 6erre. Tevens ged. voorzien van dubb. beglazing, dak-en spouwmuurisolatie. Inde ling beg. gr.: Z-vormige woonka mer met open haard en authen tieke plavuizenvloer, met vloer verwarming, keuken met div. in- bouwapp., hal. toilet en berging. 1e Etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, overloop en 2e toilet. 2e Etage: zolderkamer, berging met aansl. groot dakte Vraagprijs: renhuis met verzorgde tuin. etage. Ind. beg. gr.: Z-vormige woonkamer met open haard, rui me luxe keuken met inbouwapp., hal en toilet en inpandige ber mera badkamer meHgbad'en aparte douche, 2e toilet, over loop. 2e etage: studeer/sl.kamer, waskamer en dakterras. Vraagprijs: 280.000.- k.k. Oranjegracht 99 Praktisch nieuw grachtenpand aan verkeersarme Oranjegracht. In 1979 onder monumentenzorg gerestaureerd. Prachtig aanbod voor de liefhebber. Royale maat voering. Comfortabel huis. C.v. Op de 1e etage voorzien van zonneterras. Tevens voorzien van dak- en vloerisolatie. Inde ling beg. gr.: woonkamer (10x4.7 mtr.) met open haard, keuken, entree, toilet, berging en plaats. 1e Etage: 3 slp.kamers, 2 badka mers. waarvan een met ligbad en toilet, terras. 2e Etage: donkere kamer, royale zolderruimte. Erf pachtcanon 1220,- per jaar. Vraagprijs: 247.000.- k.k. Utrechtse Veer 5 Op een fantastische lokatie gesi tueerd royaal bovenhuis met op slagruimte/werkplaats op de par terre. Prachtig uitzicht over de Herengracht. Met groot terras op het zuiden. Voorzien van c.v. In goede staat van onderhoud. Ind. parterre: werkplaats/div. opslag ruimtes ca 120 m2, dagverblijf en toilet, ie etage: 2 royale zit/eet kamers, keuken, toilet en berging achter het terras. 2e etage: 2 ka mers. douche en toilet. Vraagprijs: 195.000,- k.k. taureerd binnenstadshuis ge bouwd circa 1860. Leistenen vloer op de parterre. Het gehele pand is gestoffeerd met antra cietkleurig linoleum. In keurige staat van onderhoud. Ind. beg. gr.: royale woonkamer, keuken, badkamer/toilet, aparte ruimte voor wasapparatuur en hal. 1e Etage: grote slaapkamer, kleine re kamer, 2e toilet en overloop. Dakterras over de gehele breed te van het pand. 2e Etage: 2 rui me slaapkamers en overloop. Vraagprijs: 153.000,- k.k. Magdalene Moonsstraat 13a Royale hoekwoning met garage in goede staat van onderhoud. Groot zonneterras op de woone- tage. Voorzien van c.v. Zeer ge schikt voor gedeeltelijke verhuur. Indeling beg. gr.: 2 kamers, ber ging, keuken, douche met toilet, entree en ruime garage. 1e Eta ge: woonkamer (8.80x4.00 m). keuken, toilet en overloop. 2e Etage: 2 sl.kamers. tussenka- mer. berging, douche en over loop. Vraagprijs: 147.000.- k.k. Kneppelhoutstraat 37 Eengezinswoning met diepe ach tertuin, v.z.v. c.v. Aantrekkelijke ligging aan plantsoen. In perfecte staat van onderhoud. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met open haard, moderne uitgebouw de keuken, hal, toilet. 1e Etage: 2 slaapkamers, waarvan 1 zeer royaal, badk. met douche, bal kon. 2e Etage: ruime slaapkamer met dubbele dakkapel. Beslist ri beziel Vraagprijs: j voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Netto maandlast bij volledige fi nanciering 560.-. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer, royale woonkeuken, toilet en entree. 1e Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage: mogelijkheid voor nog een kamer. Vraagprijs: 120.000,- k.k. Gandhistraat 105 Moderne terraswoning in uitste kende staat van onderhoud. Aan trekkelijke hoekligging met be schut zonnig terras. Gedeeltelijk voorzien van dubb. beglazing. Berging op de parterre. Erf pachtscanon 1.062,- p.j. Inde ling: 1e etage: woonkamer, eet- keuken, hal en toilet. 2e etage: 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vliering met c.v.-ketel en gasboiler. Vraagprijs 106.000,- k.k. Schubertlaan 219 3/4 kamerappartement met lift en zonnig balkon op het zuidwesten. Prachtig uitzicht over de Korte Vliet en de omgeving van Leiden, voorzien van centrale verwar ming. Berging op de parterre. Ruim voldoende parkeergele genheid. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskos- ten 265.-. Indeling: woonka mer. zijkamer, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, hal en toilet. Vraagprijs: 99.000,- k.k Haarlemmerweg 63e Royale eengezinswoning met tuin en aantrekkelijke ligging met aan de voorzijde uitzicht op de Haarlemmer Trekvaart. Goed on derhouden. De verwarming vindt plaats door middel van gaska chels. Beg. grond: zonnige woonkamer 10.00x4.00x3.00 m, moderne keuken, hal, douche en toilet. 1e Verd.: 3 slaapkamers, overloop. Vraagprijs: 98.000,- k.k. met centrale verwarming. Gele gen op rustige stand. Op de 1e etage een zonneterras, op de parterre een plaatsje. Perfekte staat van onderhoud. Indeling: woonkamer, nieuwe keuken, badkamer met ligbad en toilet, entree. 1e Verd.: 3 slaapkamers en vliering. Vraagprijs: 92.000,- k.k. J. F. Kennedylaan 78 4-Kamerappartement met lift, c.v., zonnig balkon en berging op de begane grond, goed onder houden en gelegen op de 3e woonlaag. Servicekosten 170,- Indeling: woonkamer, 3 slaapka mers, keuken, badkamer met lig bad. hal en toilet. Vraagprijs: 87.000,- k.k. Rosmolen 100 1-Kamerappartement met royaal terras op het zuiden, voorzien van dubbele beglazing en c.v., gelegen op de 2e etage in mo dem appartementenkomplex. Di verse faciliteiten in het gebouw, zoals wasserette, sauna, sola rium en trimzaal. Indeling: woon kamer annex slaapkamer 6.60- x5.00 m, keuken, badkamer met bad, toilet en bergkast. Berging in de direkte nabijheid op dezelf de etage. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskos- ten 145,-. Tevens voorzien van parkeerplaats onder in het kom- plex. Vraagprijs: 86.000,- k.k. Roemer Visscherstraat 33 In het Morskwartier gelegen goed onderhouden eengezins woning. Op rustige stand gesi tueerd. Voorzien van diepe zon nige achtertuin. Indeling beg. gr.: kamer en suite met diepe kelder kast, uitgebouwde keuken, gang en toilet. 1e Etage: 3 sl.kamers. overloop en bergruimte. Vraagprijs: 82.000,- k.k. Brahmslaan 277 3-kamerappartement (voorheen 4 kamers) in perfekte staat van onderhoud. Gelegen in de com- ponistenbuurt op de 3e woon laag. Voorzien van c.v. en balkon zowel aan de voor- als aan de achterzijde, dus ruime zonmoge- lijkheden. Berging op de begane grond. Service- en verwarmings- kosten 225,- p.m. Indeling: L- vormige woonkamer, 2 sl.ka mers, keuken, douche, hal en toi let. Netto maandlast bijeen volle dige financiering 360,- p.m. Vraagprijs 79.000.- k.k. Brahmslaan 56 Geheel gerenoveerde 4-kj maisonnette voorzien van trale verwarming. Scholen. ÏSSTIe derd en behangen en voc van nieuw keukenblok. Inde ling: woonkamer, keuken, hal en toilet. Etage: 3 sl. kamers, bad kamer met ligbad, zonnig bal kon. Maandelijkse bijdrage aan de V.V.E. 228,- incl verwar- mingskosten. Vraagprijs: 79.000,- k.k t geschil- Gortestraat 32 Onder monumentenzorg gerestaureerd weven Voorzien van c.v. tervoorziening. Gelegen in sfeer volle en verkeersarme straat. In deling beg.gr.: woonkamer, keu ken en entree. Klein plaatsje. 1e etage: slaapkamer met boven- bouwbed. douche en toilet. Was- m.aansl. op overloop. Erfpachts canon f 654.- per jaar. Vraagprijs 77.000.- k.k Morsweg 168a Ruime bovenwoning met fraai uitzicht over de Rijn en balkon op het zuiden over de gehele breed te van de woning. Gesitueerd in het Morskwartier. De verwarming geschiedt door middel van gas kachels. Indeling: entree met trap naar 1e verd.: zonnige woonka mer 9.50x3.25 m, zijkamer, keu ken. gang en toilet. 2e Verd.: 2 ruime kamers, douche met was machineaansluiting, overloop. Vraagprijs: 74.000,- k.k. Eduard van Beinumstraat 39 Rustig gelegen 3-kamerapparte ment op de 1e woonlaag (bijna op de parterre) in Leiden ZW, na bij winkelcentra, scholen, uitvals wegen e.d. Het gehele apparte ment is voorzien van dubb. beglazing. Nieuwe voor- en ach terpui. De indeling is als volgt: ruime hal met toilet, woonkamer, keuken, 2 sl.kamers. badkamer" met douche. Balkon op het ZW. Royale inpandige berging. Vraagprijs 68.000,- k.k. Bachstraat 68 1-Kamerappartement op de 3e etage. Gesitueerd in het Rijn landcomplex. gelegen op 5 min. fietsafstand van het centrum. De flat heeft een royaal balkon op het Westen, bovendien heeft het flatgebouw een dakterras voor zonaanbidders. Indeling: woon slaapkamer 20 m2. keuken, douche, hal en toilet. Netto maandlast bij volledige financie ring 490,- incl. service- en ver- warmingskosten. Volledige finan ciering mogelijk. Vraagprijs: 38.000,- k.k. Bachstraat 248 1-Kamerappartement met balkon op het oosten. Ged. voorzien van dubb. beglazing. Centrale ver warming. Gesitueerd in het Rijn landcomplex. Tevens voorzien van dakterras voor zonaanbid ders. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten 290,-. Indeling: woon/slaapka mer, keuken, douche, hal en toi let. Vraagprijs: 33.0 OEGSTGEEST - k.k. Ridderspoorlaan 81. Keurig opgeknapt 4-kamerappar- tement op de 1 e woonlaag (bijna op de parterre). Gunstige zonlig- ging. Voorzien van cv met moe- derhaard. In de direkte nabijheid van het winkelcentrum "Lange Voort". Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 123,25. Ind.: woonkamer, eetkamer, 2 slp.ka mers, keuken, douche, hal, toilet en balkon. Berging in het sous- terrain. Vraagprijs: 95.000,- k.k. LEIDERDORP v.d. Valk Boumanweg 4 Ruim hoekherenhuis met garage op gezellige stand. In uitsteken de staat van onderhoud. Voor zien van c.v. Balkon aan de voor zijde. Indeling beg. gr.: woonka mer (9.00x9.30 m.) met open haard, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 2/3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet en over loop. 2e Etage: 2 kamers, ber ging, kast met c.v./warmwater combiketel. Vraagprijs: f 220.000,- k.k. i goede staat - 18 Ruim herenhuis van onderhoud. Gesitueerd plan Binnenhof met zonnige tuin op het ZO. Voorzien van dubb. beglazing in de gehele woning. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken met div. inbouwapp., hal en toilet. 1e etage: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e etage: 2 kamers met 2 dakka pellen, vliering. De w.w.-voorzie- ning heeft plaats d.m.v. een bad- geiser en een keukenboiler, i 218.000,- k.k. Alphons Diepenbrocksingel 7 Moderne eengezinswoning in perfekte staat van onderhoud. Evt. overdraagbare rijkssubsidie. Aan de voorzijde door voetpad gescheiden van de singel. Aan de achterzijde een zonnige tuin. Interieurkleuren wit en grijs. Ui teraard voorzien van c.v. Ind. beg.gr.: woonkamer met grijze 30/30 vloertegels, witte keuken met veel bergruimte en inbouwo- ven, kookplaat en afzuigkap, hal en toilet. 1e etage: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, overloop. 2e etage: ka mer, zolderberging met aansl. wasm., aparte bergruimte. Bij zonderheden: energiezuinig (voorzien van dubb. beglazing, dak-, muur- en vloerisolatie), par terre voorzien van vloerverwar ming. Vraagprijs 189.000,- k.k. 3-ka- Splinterlaan 44 Perfekt onderhouden merappartement met garé tuin op het Z-W. Gedeeltelijk voorzien van dubb. beglazing en eigen C.V.-installatie. Gelegen op de parterre (half trapje). Ber ging in het souterrain, tevens te gebruiken als gastenkamer. In deling: Royale woonkamer (10.50 x 3.70/3.00m.), 2 sl.ka mers, moderne keuken met div. inbouwapp., douche, hal en toi let. Maandelijkse bijdrage aan de V.VE. 69.-. Vraagprijs: 137.000,- k.k. Koekoekstraat 11 -f 53 2-kamerappartementen op 1e en 4e woonlaag. Voorzien van c.v. en lift en zonnig balkon. Rustig en vrij gelegen. Ged. voorzien van dubb. beglazing. Service- en verwarmingskosten 190,- per maand. Woonkamer, slaapka- badkamer met ligbad, hal, HAZERSWOUDE-DORP Ferdinand Bolstraat 28 Uitstekend onderhouden eenge zinswoning met tuin op het zuiden. Voorzien van centrale verwarming. Centraal in de rand stad gesitueerd. Ind. beg. gr.: rui me woonkamer, moderne witte keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3. slaapkamers, badkamer met lig bad en 2e toilet. 2e Etage: grote zolderkamer met dakkapel, over loop met c.v.-ketel en gasboiler. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of namens burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden verstrekt. HAZERSWOUDE-RIJNOIJK Potgieterlaan 17 Uitstekend onderhouden woning voorzien van 1 jaar oude c.v.-in- stallatie. Zonnige tuin op het zuiden. Aluminium schuifpui tus sen woonkamer en tuin. Gasgei- ser 3 jaar oud. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toi let. 1e etage: 3 kamers, douche en overloop: vaste trap naar 2e etage: zolderruimte (evt. geschikt als 4e slaapkamer). Vraagprijs 139.000,- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of namens burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden verstrekt. Ie tuin op het westen. Verwar ming door middel van gaska chels. Rustig gelegen. Grondop- pervlakte 290 m2. Beg. grond: woonkamer 7.50x3.60 m, keu ken. hal, toilet. Ie Verd.: 3 slaap kamers, douche, overloop. 2e het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of namens burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal •woonvergunning worden ligging op het oosten, van c.v. Met enig achterstallig onderhoud t.a.v. schilderwerk en houtwerk van de borstwering. Ind. beg.gr.: Z-vormige woonka mer met open haard, keuken, hal en toilet. 1e etage: 4 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e etage: zolderber ging (mog. v. kamer). Vraagprijs 129.000.- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig regi stratiebewijs afgegeven door of nameris burgemeester en wet houders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden verstrekt. |NVM privé: mevr. N. Boelen 01751-11712, de heer J. Verhoeven 071-175095 Openingstijden op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur GEBOUW 'SCHUTTERSVELD' - LEIDEN REPRESENTATIEVE KANTOORRUIMTE DIREKT BESCHIKBAAR 3285 m2 Afwerking en kleurstelling inrichting, schei dingswanden en vloerbedekking naar de wens van de nieuwe huurder. 'Schuttersveld' ligt direkt bij het station en be schikt over een eigen parkeergarage. (Technische) uitrusting: dubbele beglazing, air conditioning, zonwering, 3 liften en royale toi letgroepen per verdieping. Representatieve en treepartij. INLICHTINGEN: Bestuurskantoor Onroerend Goed b.v. - Zeist TELEFOON: 03404-22821 VERHUIZINGEN VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE H. TIPKER B.V. VOORSCHOTEN 01717-9940/7542 ERKENDE VERHUIZERS - OPSLAG s\ecV*s KOOPPRIJZEN VANAF f 197.500,- v.o.n. Op historische grond, aan het Pieterskerkhol hoek Pieterskerk gracht zat binnenkort worden begonnen met de bouw van een zestal herenhuizen. Deze huizen zijn ruim van opzet en speels qua indeling. Doordat de architect de lijn van de gevarieerde bouw in de omge ving heeft gehandhaafd zijn niet één, doch drie verschillende soor ten huizen ontslaan, die elk zeer aantrekkelijk zijn. De grond van deze woningen is door ge meente Leiden in erfpacht uitgegeven. Deze erfpacht is door de aannemer voor een perio de van 50 jaar afgekocht. Een project van: verdere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door:

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 36