n VBN secretaresse IwhlttB kforestïer J VERENIGING VAN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vra.agt t.b.v.: secretaresse m/v bezorger ter meulen post VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG VAKATURES BLOEMENVEILINGEN IN NEDERLAND Bruins Werving Selectie BV archeologisch tekenaar (v/m) laborant (v/m) all-round administratief medewerker (v/m) 3e RESTAURANTKOK Gemeente Zoeterwoude radiodiagnostisch laborant(e) Ursula Kliniek Wassenaar mr Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)144941 a J.P. Vink* Zonen B.V. behoort tot de grootste bedrijven die zich gespecialiseerd hebben op het gebied van intern transportmateriaal, magazijninrichting, bedrijfsuitrustina, kantoorinrichting en computersupplies. Het is een modern, dynamisch bedrijf met een internationaal karakter dat kontakten onderhoudt in vele EG-landen. De organisatie voert een vooruitstrevend beleid dat gericht is op groei en brengt haar zeer uitgebreid assortiment onder de aandacht van de afnemers door middel van o.a. een omvangrijke katalogus. Door de expansie van ons bedrijf en de daardoor toenemende werkzaamheden zoeken wij op korte termijn ter onder steuning van het sekretariaat een full-time sekretariaatsmedewerkster twee part-time sekretariaatsmedewerksters (voor 22 uur per week) De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het typen van brieven, offertes en dergelijke en het verrichten van alle voorkomende sekretariaatswerkzaamheden. Voorgenoemde funkties hechten wij niet alleen veel waarde een grote mate van zelfstandigheid, goede kontaktuele eigenschappen, flexibiliteit en ruime ervaring met dit soortgelijke werk. Het spreekt voor zich, dat u vlot en accuraat typt, bekend bent met geautomatiseerde tekstverwerking en een dienst verlenende instelling als onderdeel van de taak ziet Leeftijdsindikatie: 25 35 jaar. De werktijden voor de part-time funktie zijn van 08.00 tot 12.30 uur of van 12.30 tot 17.00 uur. Interesse? Schrijf een bondige brief met curriculum vitae aan de Direktie van J.P. Vink Zonen B.V. Postbus 28, 2160 AA LISSE J] Heereweg380, 2161 DE Lisse Tel. 02522-66400 Q De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland is de overkoe pelende organisatie van de 10 aangesloten snijbloemen- en potplantenveilingen in Nederland. Tot de taken van de VBN behoren de belangenbehartiging van de aangesloten leden op het gebied van marketing, assortimentsbe leid, juridische zaken en algemene economische aspecten. De omzet van de aangesloten bloemenveilingen is in 1985 gestegen tot ruim 3,3 miljard gulden. Circa 75% van de Nederlandse snijbloemen en potplanten wordt geëxporteerd. Op het centrale secretariaat is voor de afdeling marketing een vacature ontstaan voor een Gevraagd wordt: leeftijd 25-30 jaar; ervaring/affiniteit met tekstverwerkers/computers; opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding; stressbestendigheid; beheersing moderne talen; eigen initiatief; representativiteit. Geboden wordt: goede honorering; een interessante spilfunctie binnen de afdeling marketing; een plezierige werkomgeving binnen een modern geoutilleerd gebouw; mogelijkheid tot het volgen van relevante cursussen. Uw handgeschreven sollicitatiebrief, vergezeld van een curriculum vitae en een recente pasfoto, kunt u vóór 18 juni a.s. sturen naar het bij de selectie betrokken adviesbureau: Bruins Werving en Selectie BV, Postbus 9324, 2300 PH Leiden. Informatie kunt u inwinnen bij dhr. R. Bruins, tel. (071) 31 21 41 of 's avonds (02522) 1 24 62. Vertrouwelijke behandeling wordt gegarandeerd. Verbeekstraat a Postbus 9324,2300 PH Leiden. Vakgroep Algemene Archeologie van de Faculteit der Letteren (28 uur p/w) vacaturenummer. 6-190/1158 Taak: - Bouwkundig tekenen; - tekenen en meten in het veld; - archeologische objecten tekenen; - grafisch tekenen. Vereist: - Opleidingsniveau M.T.S.; - het in kaart kunnen brengen van de opgravingen; - het kunnen meten en tekenen van gebouwresten en van alle soorten artefacten in situ; - het uitwerken van de opgravingensgegevens op de tekenkamer; - relevante ervaring. Salaris maximaal 3601,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof. dr H. A. A. P. Geertman, tel. 071-148333 tst. 7487/3346. Instituur voor Aardewerktechnotogie van de Faculteit der Letteren (28 uur p/w) vacaturenummer: 6-189/1158 Taak: - prepareren van testscherven; - uitvoeren van bakproeven; - vaststellen van materiaaleigenschappen; - eenvoudige berekeningen en archiefwerk; - fotograferen t.b.v. documentatie. Vereist: MAVO en bij voorkeur amanuensis- of andere relevante opleiding. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. i As, tel. 071-148333 Hoofdafdeling Algemene Inwendige Geneeskunde van de Faculteit der Geneeskunde (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-151/1158 Taak: Het verrichten van allerlei voorkomende administratie ve werkzaamheden ten behoeve van alle afdelingen van bovengenoemde hoofdafdeling, o.a. archivering, concipiëren van eenvoudige brieven, indelen en bewa ken van agenda's, postbehandeling, typewerkzaamhe den, het verstrekken en vragen van informatie in de moderne talen. Vereist: - HAVO-opleiding alsmede een redelijk aantal jaren ervaring met secretariële/administratieve werkzaamheden; - kennis van tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling; - betrokkene dient in staat te zijn met grote flexibiliteit vrijwel altijd in situaties van overbelasting accuut in te vallen en operationeel onder zeer verschillende hoofden te kunnen werken. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar. Inlichtingen bij: S. J. Beurze, tel. 071-262266. SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES zenden naar: Directeur-Beheerder HAIG/AZL, Dr C. de Visser, Code C 5 - Q, Gebouw 1, AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA LEIDEN. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500,2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Restaurant Voor 30 uur in de week. Met onmiddellijke ingang: tel. reacties na 15.00 uur: 071-122115. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude roepen sollici tanten op voor de functie van TECHNISCH MEDEWERKER BUITENDIENST (M/V) voor 38 uren per week bij de algemene dienst van de afdeling gemeentewerken. Algemene Informatie: De algemene dienst bestaal uit 7 personen en staal onder de directe leiding van een opzichter. In grote lijnen bestaat hel werk van de buitendienst uil het ender- houden van de wegen, riolering, slraalmeubilair en gemeente- eigendommen. Functie-Inhoud: - hel verrichten van diverse onderhoudswerkzaamheden; - het opsporen c.q. verhelpen van storingen bij de druk- en vacuümrioiering; - het onderhouden, reinigen en controleren van pompen, putten en rioolgemalen. Functle-elsen: - diploma LT.S.-metaal ol electrotechniek; - enige kennis op het gebied van pompen, druk- en vacuümrio iering of bereidheid zich te bekwamen op dit betreffende ge bied; - bezit van het rijbewijs 8E; - bereidheid buiten werktijd deel te nemen aan de storings dienst. Functie-niveau: Het functie-niveau is vastgesteld op 4. Aanstelling geschiedt in algemene dienst afhankelijk van leeftijd, opleiding an ervaring in niveau 3 ol 4 en bedraagt maximaal 3.118,- per maand. Sollicitatie: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad 1e zenden aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. CS URSULA KLINIEK "CENTRUM VOOR PSYCHIATRIE" met een kapaciteit van 200 klinische behandelingsplaatsen voor Adolescenten, Volwassenen en Psychogeriatrische observatie patiënten - met uitgebreide pohklinische behandelingsmogelijkheden - Voor onze Röntgenafdeling vragen wij voor spoedige indienst treding een part-time (voor 30 uur per week) De werkzaamheden, die worden verricht onder supervisie van de radioloog van het Westeinde Ziekenhuis, bestaan uit het maken van afspraken, het bijhouden van de administratie en het ver richten van de radiologische onderzoeken. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 15.00 uur (inklusief V2 uur middagpauze). Géén weekend- of beschikbaarheidsdiensten. Vereisten: diploma radiodiagnostisch laborant; goede kontaktuele eigenschappen. In verband met het solistische karakter van deze funktie strekt ruime ervaring tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van de ervaring en bedraagt maximaal f3.253,- per maand bij een volledige werkweek. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken. Eikenlaan 3-5, 2245 BD Wassenaar. Telefoon (01751) 7 94 41. Bij het bureau Secretariaat van de directie Bestuursondersteuning een vacature voor 32 uur per week De vacature is eerder gepubliceerd voor 20 uur per week. Onlangs is beslo ten het aantal uren uit te breiden tot 32 en de inhoud van de functie enigszins aan te passen. Het bureau Secretariaat houdt zich bezig met de ondersteuning van het Se- cretarissenteam (Gemeentesecretaris, plv. Secretaris Bestuurszaken en plv. Secretaris Apparaatszorg) en het plv. hoofd Bestuursondersteuning. Boven dien vindt binnen de afdeling Secretariaat ondersteuning plaats bij de voor bereiding en afhandeling van B&W- en Raadsvergaderingen. De functie Secretaresse omvat o.m. de volgende taken: - agendabeheer, telefoonbediening en archivering - verwerking van brieven en nota's op (Wang) tekstverwerker - voorbereiding en afhandeling besprekingen van (plv.) Secretarissen - ondersteunende werkzaamheden t.b.v. B&W en Raad - secretariaat wethouder Sociale en Maatschappelijke Aangelegenheden Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen: - opleiding op HAVO-niveau - secretaresse-opleiding - ervaring met tekstverwerkende apparatuur Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal f 3.271, bruto per maand (schaal 6) bij 38 uur per week. Nadere informatie over deze functie kan wor den verkregen bij de heer H.A.M. Ooijendijk, chef Secretariaat, telefoon 071 - 254246 of bij mevrouw S.E. Lem-Langedijk, telefoon 071 - 254252. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer 86.038 binnen twee weken na ver schijnen in dit blad. Mé Ter Meulen Post is een Nederlands postorderbedrijf gevestigd in Rotterdam. Het eigen bezorgapparaat bedient in geheel Nederland de ca. 800.000 vaste klanten. Bij ter Meulen werken 600 mensen. Wij vragen een van onze postorder-pakketten. Hij krijgt de taak in de regio Leiden bestellingendie op onze verzendafdeling in Rotterdam verpakt worden, met een bestelauto te bezorgen. De pakketten worden bezorgd vanuit een depot in uw omgeving. Wij denken aan een geroutineerde en energieke medewerker metruime erva ring in de bezorging en goede stratenkennis van bovengenoemde regio. Leef tijd 25-35jaar, in bezit van rijbewijs BE en woonachtig te Leiden/Leiderdorp De funktie-eisen zullen streng gehanteerd worden. Brieven met uitvoerige inlichtingen over aard vroegere en huidige werkzaam heden kunt u richten aan Afdeling personeelszaken, Postbus 11123, 3004 EC Rotterdam

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28