commercieel administratief medewerker m/v N MDla analist m/v HBO-A (medisch of biologisch) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt medewerk(st)er EXCEL B.V. MAGAZIJN MEDEWERKER M/V Gemeente Zoeterwoude PLV. HOOFD MAGAZIJN Ter versterking van het team op ons rayonkantoor te Leiden zoeken wij een die zich na een ruime inwerkperiode bezig zal gaan houden met verschillende administratieve werkzaamheden. Telefonisch contact onder houden met onze relaties, nl. assurantie- en financieringskantoren en het geven van advies en informatie zal tevens tot zijn/haar taak gaan behoren. Na een aantal jaren is doorgroei naar een commerciële (verkoopgerichte) functie mogelijk. Voor deze interessante en afwisselende functie denken wij aan een kandidaat met: - een opleiding op HAVO/MEAO-niveau - goede contactuele en commerciële eigenschappen - representativiteit en doorzettingsvermogen -leeftijd ±21 jaar. Naast een prettige werkkring bieden wij u een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan naar ons Hoofdkantoor, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw L. Hagenaar, BV. Financierings maatschappij "VOLA", Herengracht 105 -107,1015 BE Amsterdam. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J.H. Valk, rayondirecteur te Leiden, telefoon 071 - 2177 21. k vu J.A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Op het Laboratorium voor Experimentele Hematologie van het J.A. Cohen Instituut, Interuniversitair Instituut voor Radiopathologie en Stralenbescherming, is vacant de positie van een Hij/zij zal meewerken aan in-vitro onderzoek op het gebied van de regulatie van haemo- topoiese alsmede aan preklinisch onderzoek t.b.v. beenmergtransplantaties. De aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst tot 1-1-1989. Salaris volgens rijksregeling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door W. E. Fibbe, internist, tel. 071-262608 of Mw. H. M. Goselink, hoofdanaliste, tel. 071-262274. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de administratief directeur, J. A. L. van Leeuwen, van het J. A. Cohen Instituut, IRS, Rijnsburgerweg 86,2333 AD Leiden, onder vermel ding van vac.nr. IRS/86/V/002. Hartfunctie-afdeling Bij deze afdeling is een vacature ont staan voor een full-time hartfunctie- laborant m/v vac.nr. 3261.V.63.23.LD Taak: - het maken van o.a. elektra-, echo-, fono- en inspanningscardiogram- men; - administratieve- en secretariële werkzaamheden (w.o. maken van af spraken, typen van verslagen, archi vering, etc.). Vereist: - HAVO-diploma (met in het examen pakket: wis- en/of natuurkunde); - diploma doktersassistente strekt tot aanbeveling; - bereidheid tot het volgen van (interne) cursussen; - nauwkeurigheid en goede contac tuele eigenschappen. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. L.K. Mons- jou, hoofd hartfunctie (071 -263710) of door de heer J.H.N. Vahrmeijer, mana ger Hart- en Longziekten (071 - 262625). Maag/Darm/Leverziekten Op deze afdeling is éen plaatsingsmo gelijkheid voor een waarnemend verpleeg kundig hoofd m/v vac.nr. 3493. V.127.23.LD De afdeling omvat 20 bedden, incl. 4 ambulatoriumbedden. Er worden pa tiënten met veelal een chronisch ziekte beeld behandeld en verpleegd. De werkzaamheden bestaan uit: - waarnemen van het verpleegkundig hoofd bij afwezigheid; - mede coördineren en organiseren van de verpleegkundige patiënten zorg en de personeelszorg; - mede scheppen van condities om de teamverpleging goed te laten functio neren; - open staan voor nieuwe ontwikkelingen in het specialisme. Verlangd: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - in het bezit van het diploma I.B.W.- management of kaderopleiding; - ervaring in een leidinggevende func tie (als teamleider); - goede contactuele eigenschappen. Salaris: max. f 3601 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C.A. van Egmond, verpleegkundig sectorhoofd (071 -262245) of door mevr. H. Harde man, verpleegkundig hoofd (071 - 263895) of mevr. H.S.M. Naeyé, perso- neelsconsülente (071 -262544). Mondziekten en Kaakchirurgie Bij deze afdeling is per 1 juli 1986 plaats vooreen medewerker m/v voor 20 uur per week (afwis selend 1 week 's morgens, 1 week 's middags) vac.nr. 2400.L.71 .p.23.LD Taak: - assisteren bij kaakchirurgische ingre pen, zowel klinisch als poliklinisch; - voorbereiden van de behandelingen; - zorg voor het instrumentarium. Vereist: - diploma doktersassistente/tandarts assistente; - bereidheid om bij toerbeurt beschik baarheidsdiensten te verrichten; - zelfstandige inzet op de volledige functie geschiedt na een ruime in werkperiode. Salaris: max. f 2725 bruto per maand bij volledige werktijd. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C. Vrij-van Egmond (071-262341) of de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-262544). Polikliniek Longziekten Bij deze afdeling is plaats voor een administratief medewerker m/v (voor 19 uur per week) vac.nr. 3890.V.04.p.23.LD Werkzaamheden: Het samen met andere collega's ver richten van administratieve secretariële werkzaamheden zoals: - het maken van afspraken en bijhou den van agenda's; - ontvangen en te woord staan van pa tiënten (zowel telefonisch als aan de receptie); - typen van medische corresponden tie; - bijwerken van medische dossiers. Vereist: - MAVO/HAVO-diploma; - opleiding tot medisch secretaresse, dan wel doktersassistent of een me disch secretariële opleiding, dan wel als doktersassistent; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met het werken met dicta- foon; - het kunnen werken in teamverband. Salaris: max. f 2725 bruto per maand bij full-time aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.J. de Vries, polikliniekmanager (071 - 262248) of mevr. L. Niepoth (071- 261930) of mevr. H.S.M. Naeyé, perso- neelsconsulente (071 - 262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen twee weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden HET RIJNLANDS LYCEUM TE WASSENAAR vraagt met ingang van 1 augustus 1986 op het secretariaat van de rector een voor de onderwijsadministratie. Gegadigden voor deze functie dienen accu raat en zelfstandig te kunnen werken. Enige ervaring met het werken met compu ters (o.a. tekstverwerking) strekt tot aanbeve ling. Sollicitaties aan en inlichtingen bij de rector: Drs. W. Vemeij, Backershagenlaan 5, 2243 AB Wassenaar, tel. 01751-10400 (op werkda gen van 8.30-17.00 uur). Groothandel in textielgoederen vraagt per l augustus in Warmond leeftijd 17-21 jaar Interesse;' Bel voor een ofsprook 02520-35858. Vragen naar Henk Schaap. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude roepen sollici tanten op voor de functie van BUREAUH00FD ADMINISTRATIE (M/V) voor 38 uren per week bij de afdeling sociale zaken. Functie-Informatie: - het coördineren en mede uitvoeren van alle werkzaamheden, verband houdende met de (uitkerings-)administratie A.B.W., Rijksgroepsregelingen, W.W.V., de Wet op de Bejaardenoor den en de Wet Eenmalige Uitkering; - declaraties en jaaropgaven sociale uitkeringen; - debiteurenadministratie; - verdere uitbouw automatisering van de administratie (IBM-36 en L+T soft-ware); - aangiften en afdrachten van belastingen en premies; - overige op de administratie voorkomende werkzaamheden; - leiding geven aan twee part-time medewerksters. Functie-elsen: - middelbare beroepsopleiding, bij voorkeur M.B.A.; - ervaring op de administratie van een sociale dienst of een afdeling sociale zaken; - kennis van - en belangstelling voor - automatisering. Salaris: Het functie-niveau is vastgesteld op 6. Aanstelling geschiedt in algemene dienst, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in niveau 5 of 6 en bedraagt maximaal 3.271,- bruto per maand. Het definitieve functie-niveau wordt vastgesteld aan de hand van een onder handen zijnde functiewaardering. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden Ingewonnen bij de chef van de afdeling Sociale Zaken, Erik C. Michels, telefoon 01715-9204. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. <J? Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Binnen ons ziekenhuis zijn vacatures voor: bewegingstherapeut m/v 25 uur per week Het betreft, in verband met zwangerschapsverlof, een tijdelijke functie voor de duur van tenminste 16 weken. De mogelijkheid om nadien de functie voort te zetten is niet uitgesloten. dramatherapeut m/v 10 uur per week De therapeuten zijn werkzaam met groepen van behandelafdelingen. De bewegingstherapeut zal ook werken met groepen uit de woonsector. We verwachten: - van beide therapeuten dat zij aantoonbare erva ring hebben met therapeutisch werk in een psy chiatrisch ziekenhuis; - flexibiliteit en zelfstandigheid om met meerdere teams een goede samenwerking op te bouwen; - academie voor L.O. aangevuld met de leergang voor psycho-mojorische therapie, of CIOS met de specialisatie OBAW/zorg en hulpverlening bewegingstherapeut) - Mikojel-opleiding creatieve therapie drama (dra matherapeut). Gezien de teamsamenstelling gaat voor de functie van bewegingstherapeut de voorkeur nadrukkelijk uit naar een vrouw. Meer informatie over de vacatures voor bewe- gings- of dramatherapeut kan worden ingewonnen bij Jacob Spijker, telefoon 071 - 17 99 11. verpleegkundig weekendhoofd m/v voor 2 weekenden per 4 weken en met de moge lijkheid om bij ziekte en vakantie ook in de avonden en nachten te werken. Indien zich onverwachte problemen op een afde ling voordoen, wordt het weekendhoofd ingescha keld en zal hij of zij in overleg met de afdeling een doeltreffende oplossing moeten bewerkstelligen. Een ruime ervaring in de psychiatrie is voor deze functie noodzakelijk. Meer informatie over de vacature voor weekend hoofd kan worden ingewonnen bij Jannus Geer- sing, telefoon 071 - 17 99 11. b-verpleegkundigen m/v verpleegassistenten m/v 32 of 36 uur per week Voor vèrpleegkundigen en verpleegassistenten zijn er in ons ziekenhuis meerdere mogelijkheden. Ze ker wanneer u tijdelijk aan het werk wilt kan dit bin nen verschillende sectoren. Vaak is na een tijdelijke periode voortzetting of aanstelling in vaste dienst mogelijk. Alle functies zijn in onregelmatige dienst. Meer informatie over deze functies kan worden in gewonnen bij Hans van Diepen of Gerda de Kleijne, telefoon 071 - 17 92 57. Endegeest hanteert de rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden. Inschaling zal plaatsvinden volgens interne richtlijnen, waarbij rekening wordt gehouden met opgedane ervaring. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, sturen naar Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, team Personeel, Organisatie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* HANDELMAATSCHAPPIJ VOS CO B.V. Ondernemingsweg lo, 2404 HM Alphen o/d Rijn telefoon 01720-31601 Wij zijn een snel groeiende dochteronderneming van een internotionoal concern en verkopen chemicaliën von O.Z., AKZO, ARCO, DOW, ICI, RHONE-POULENC, SILVA en vele andere vooraanstaande producenten. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij kontokt met kandidoten voor de functie van - kwaliteitscontrole van inkomende en uitgaande chemicaliën - instructie van personeel bij bediening van afvulinstallatie, apparatuur en transport middelen - werkzaamheden die verband houden met de opslag en overslag van chemicaliën alsmede met de noleving van milieu- en veiligheidseisen. De kandidaat die wij zoeken dient te voldoen aan de volgende functie-eisen. j (procestechniek) of gelijkwaardig i chemicaliën - heeft een opleiding op MTS r - heeft technisch inzicht - heeft ervaring met het omgaan met procesinstallatie - heeft leidinggevende capaciteiten - heeft gevoel voor efficiency en systematiek en het vermogen om te improviseren. Kandidaten die menen aan bovengenoemde functie-eisen te kunnen voldoen wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: HANDELMAATSCHAPPIJ VOS CO B.V. Postbus 160 2400 AD Alphen o/d Rijn t.a.v. hr. Mevissen

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26