de binckhorst ELKE ZATERDAG 1 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI VAKATURES 1 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt verpleegkundig teamleid(st)ers verpleegkundig teamleid(st)ers verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundig teamleider m/v Academisch ziekenhuis leiden enthousiast medisch secretaris (m/v) 32 uur per week CHAUDRON CO ACCOUNTANTS MEDEWERK(ST)ER COMPUTERSERVICE-AFDELING zwemleraar(-ares) devrije/chool DOCENT(E) ENGELS auto motor import b.v. ervaren boekhoudkundig medewerker m/v 81 WÊÊÊIÈSÊSÊ BS Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 ii Neurologie I Op deze afdeling ontstaan binnenkort vacatures van (full-time, alle diensten) vac.nr. 5097.M.123.23.LD De afdeling bestaat uit 2 units: - een heren-unit met 16 bedden waar patiënten liggen voor een analyse en onderzoek of revalidatie; - een acute opname-unit met 14 bed den, waar patiënten worden opgeno men na een schedel en/of hersen- trauma of met een acuut neurologisch lijden. Wij zoeken een verpleegkundige met belangstelling voor het specialisme. Gevraagd wordt: - ervaring in een leidinggevende func tie; - kaderopleiding of I.B.W.-manage- ment of bereid die te gaan volgen. Van haar/hem wordt verwacht dat zij/hij in teamverband kan werken en in staat is het verpleegkundig team te onder steunen en te stimuleren. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer L. Noor duin, verpleegkundig sectorhoofd (071 - 263351) of door mevr. E. Solognier, verpleegkundig hoofd (071 -263381). Neurologie II Op deze afdeling ontstaan vacatures van (full-time, alle diensten) vac.nr. 5098.M.123.23.LD' De afdeling omvat 24 bedden, welke zijn verdeeld over twee units, te weten een kinder-unit met 10 en een dames unit met 14 bedden. Deze units liggen ruimtelijk geheel van elkaar gescheiden Van de teamleider wordt o.m. verwacht dat hij/zij in staat is: - in teamverband te kunnen werken - het verpleegkundig team te onder steunen en te stimuleren; - jong gediplomeerden te begeleiden. Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige; - bij voorkeur in het bezit van het B-di ploma; - bij voorkeur de I.B.W.-management of kaderopleiding of bereid deze te volgen. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer L. Noor duin, verpleegkundig sectorhoofd (071 - 263351) of door mevr. I. Everdinck-van der Pols, verpleegkundig hoofd (071- 263320). Trombosedienst Leiden Bij deze dienst ontstaat een vacature voor een (full-time) vac.nr. 9903.V.125.23.LD De Trombosedienst heeft een regionale taak m.b.t. de behandeling van patiënt en met antistollingsmiddelen. Hoofdbestanddelen van de functie zijn: - afnemen van bloed tijdens polikliniek spreekuren en bij patiënten thuis; - verrichten van bloedbepalingen en het administratief verwerken van deze gegevens. Verlangd: diploma A-verpleegkundige en rijbewijs B/E. Salaris: volgens de rang van verpleeg kundige max. f 2960 bruto per maand. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 8.00-16.30 uur. Aanstelling zal geschieden op arbeids overeenkomst t.l.v. de Stichting Trom bosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Leiden en Omstreken. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. Boers- ma, verpleegkundig hoofd (071 - 262449) of mevr. H.S.M. Naeyé, perso- neelsconsulente (071 -262544). Afdeling Haematologie/ Beenmergtransplantatie In verband met de uitbreiding van het aantal bedden in de nieuwbouw is er plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een (full-time, alle diensten) vac.nr. 4589.V.125.23.LD Op deze afdeling worden haemato-on- cologische patiënten behandeld d.m.v. chemotherapie en beenmergtransplan tatie. De patiënten worden bescher mend verpleegd in-ultra-clean rooms. De verpleging van deze patiënten is zeer intensief en vergt een grote inzet van de verpleegkundigen. Op collegiale wijze wordt in een multi disciplinair team gewerkt, dat nauwe contacten heeft met de patiënten en fa milieleden. Indien deelname aan bovengenoemd team u aantrekt, verwachten wij van u, dat u in het bezit bent van het diploma A-verpleegkundige of diploma HBO-V, I.C.-certificaat en dat u bereid bent de cursus Haematologie te volgen. Salaris: max. f3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C.A. van Egmond, verpleegkundig sectorhoofd (071 -262245) of door mevr. Y. del Pra- do, verpleegkundig hoofd (071- 262606) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Vrouwenkliniek/afdeling Obstetrie De afdeling Obstetrie bestaat uit 40 bedden en 28 wiegen verdeeld over 3 units en 5 verloskamers: - een unit voor de verpleging van aan staande moeders. - een unit voor de verpleging en verzor ging van moeder en kind en - een unit voor patiënten met inten sieve kraambed-verpleging, w.o. sectio caesarea. Op deze afdeling is een vacature voor een full-time (alle diensten) vac.nr. 6493.M.123.23.LD Functie-informatie: de verpleegkun dig teamleider is binnen instructies en afspraken verantwoordelijk voor het functioneren van het team op het ge bied van patiëntenzorg, personeelszorg en opleiding, onder eindverantwoorde lijkheid van het verpleegkundig hoofd. Hij/zij deelt de werkzaamheden in, coördineert deze en werkt zelf mee. Hij/ zij stimuleert teamleden tot het bereiken en behouden van een goed motiverend werkklimaat o.a. via dagelijkse bespre kingen, klinische lessen, bijscholing of patiëntenbesprekingen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige; - enkele jaren (leidinggevende) erva ring; - bij voorkeur in het bezit van het certifi caat Obstetrie/Gynaecologie en/of studerend voor de kaderopleiding/ I.B.W.-management. Salaris: het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring nader worden overeengekomen en bedraagt max. f3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer L. Noor duin, verpleegkundig sectorhoofd (071 - 263351) of door mevr. M.H.M.M. Hooy- mans, personeelsconsulente (071 - 262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen twee weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. www Wij zoeken een HetlKW is een samen werkingsverband voor de kankerbestrijding van de ziekenhuizen en een aantal instellingen in de regio Den Haag, Delft, Gouda er. Leiden. Het bureau van het IKW houdt zich bezig met beleids voorbereiding- en uitvoering, en administratieve onder steuning van de ons toe bedeelde taken: - patiëntenzorg; - wetenschappelijk onder zoek; - registratie en documen- - bij- en nascholing; - voorlichting. Ten behoeve van voorlichting aan patient, hulpverlener en publiek is een informatie centrum ingericht Ons kantoor is gevestigd in een levendige woonwijk en is uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer. U bent energiek, paniekbestendig en houdt van zelfstandig werken. U hebt naast uw middelbare schoolopleiding e« secretariële opleiding gevolgd. Beheersing van engelse taal in woord en geschrift komt goed v; pas. U hebt enige jaren ervaring als medisch secretaris (m/v), zodat het medisch vakjargon u vertrouwd in de oren klinkt. Goede contactuele eigenschappen zijn v essentieel belang. Uw taak wordt o.a. het notuleren v ringen van medisch specialisten, het verzorgen van de correspondentie aangaande de kanker- registratie en het bijhouden van de agenda van de medisch stafmedewerker. Als u zich voelt aangesproken, en u wilt meer informatie, dan kunt u zich wenden tot mevrouw R. Otter, medisch stafmedewerker, 071 76 93 59 Uw schriftelijke reactie wordt binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie verwacht. U zendt dit aan Integraal Kankercentrum West Opaalstraat 5,2332 TA Leiden. Onze vestiging te Leiden zoekt op korte termijn een voor computermatige verwerking van boekhoudingen en belasting-aangiften. Praktische ervaring in genoemr vinden wij studiezin en een ent Opleidingsnivo: HAVO/MEAO. Tot de arbeidsvoorwaarden behoren onder meer eer grootte van en maandsalaris, alsmede vergoeding v U gelieve uw schriftelijke sollicitaties te richten aan: CHAUDRON EN CO, ACCOUNTANTS T.a.v. de heer L.W. Both A.A. Postbus 2154 2301 CD LEIDEN Telefoon: 071-212721. Voor het Mytylbad wordt gevraagd een tweede voor een volledige weektaak. Het bad is onderdeel van de Mytylschool (openbare school voor lichamelijk gebrekkige kinderen) en ge vestigd aan de Blauwe Vogelweg 1 Taakomschrijving: het geven van individueel en klassikaal zwemon- derricht aan lichamelijk en/of geestelijk gehan dicapte kinderen; het bedienen van diverse installaties; het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in het bad. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand, die zich ervoor inzet de functie uit te oefenen over eenkomstig de beginselen van het openbaar on derwijs; openstaat voor de specifieke en gedifferentieer de problematiek van de leerlingen bij het spe ciaal onderwijs; bereid is in nauwe samenwerking met onder wijsgevenden en (para-)medisch personeel zijn/ haar werkzaamheden te verrichten; zich op de hoogte houdt van inhoudelijke ont wikkelingen m.b.t. zijn/haar vakgebied; ervaring heeft met het geven van elementair zwemonderricht; bekendheid heeft met waterzuivering; in het bezit is van diploma C.I.O.S. met aante- kening zwemmen of het diploma zwemonder- wijzer(es) K.N.Z.B. Salaris kan afhankelijk van leeftijd en ervaring bij een 38- urige werkweek uitlopen tot f 2.960,— (schaal 5). Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de directeur van de school, de heer J. Willems, tel. 071-175011 en/of de consulent l.o., de heer T. Daey Ouwens, tel. 071-254319. Leidse Bovenbouw i.o. voorlopig gehuisvest in het schoolgebouw Kerkstraat 11,2514 KP Den Haag vraagt voor het a.s. schooljaar voor4uur-1egraads Sollicitaties te richten aan hel Lerarencollege De Binckhorst Auto Motor Import B.V. is importeur van de SKODA en FSO POLON EZ auto's. In verband met onze sterk toegenomen afzet en een nog steeds groeiend aan tal dealers voor deze merken, zoeken wij voor onze financiële administratie, welke binnen afzienbare tijd zal worden geautomatiseerd, een De werkzaamheden omvatten o.a. journaliseren en coderen van diverse dagboeken controle rekening-couranten assisteren bij het opmaken van saldibalansen en kwartaalcijfers volledige sub- en grootboekadministratie van een kleine dochtermaat schappij (handdoorschrijfsysteem). Voor een goede vervulling van deze functie verwachten wij van de kandidaat: minimaal P.D. Boekhouden, studerend voor M.B.A. en/of S.P.D. grote mate van accuratesse en zelfstandigheid enige jaren ervaring in een soortgelijke functie een goed werktempo en de bereidheid in een klein gemotiveerd team nauw samen te werken een leeftijd tot 30 jaar. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw handgeschreven sollicitatie - welke strikt vertrouwelijk zal worden behandeld - richten aan: De directie van: De Binckhorst Auto Motor Import B.V., Postbus 184, 2250 AD Voorschoten. Sollicitaties welke niet voldoen aan de functiekwalifi catie worden terzijde gelegd. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadruk kelijk verzocht te solliciteren. Bij invulling van de vacature kan bezien worden of vervulling in -/F; deeltijd mogelijk is. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 885 binnen 10 dagen in te zenden bij de directie Onderwijs, post bus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22